CRV zoekt gelijke erdeling tussen vertier, Lrama en informatie Said^Qowumt gekleurd gezien hoonhoven: KRO zoekt balans issen grote en kleine publieken KRO-radio haalt banden met regio aan VPRO verdient prijs voor Fanny en Alexander ^DIO/TELEVÏSÏË DINSDAG 10 SEPTEMBER 1985 PAGINA 15' BOSCH - Bij de presen- tan het winterprogram- z^an KRO-tv en -radio r mediadirecteur R. 1 vhhoven er op gewezen, tijger het afgelopen sei- n a4van tevredenheid ge- •lf t?n ma8 worden aan- :omP de kijk- en luister- ts eieid, alsmede waarde- g mt-igt het algemene ge- rocdde op rond 15 pet. lan alle programma's op erui alle zenders genomen, dan schiet de KRO met 25 pet. als gemiddelde er behoorlijk uit. Ten aanzien van de verande ringen op til door de Media wet en het opdringen van de commercie op de kabel stelde de heer Schoonhoven, dat er voor de medewerkers van de 60-jarige vitale KRO een aansporing in kan zijn gele gen het eigen produkt nog beter te presenteren. Het facilitair bedrijf van de NOS krijgt nl. een eigen commerciële opdracht mee, hetgeen effecten zal hebben op de programmering in het algemeen. Hij vervolgde: „De continuï teit van de publieke omroep vraagt zeker ook om pro gramma's voor een groot pu bliek. Kwaliteit van een me dia-aanbod wordt echter we zenlijk bepaald door de ver scheidenheid en die vraagt om de aanwezigheid van programma's voor relatief kleine groepen in onze sa menleving. Het wetsontwerp van minister Brinkman kan deze spanning laten verwor den tot een conflict. Die pro gramma's voor kleine groe pen zijn per kijker vele ma len duurder dan de op de massa gerichte produkties. Vergelijk een eucharistievie ring met een voetbalwed strijd. Die komen bij een meer commerciële benade ring onder druk te staan. De KRO streeft naar een balans tussen grote publieksuitzen- dingen en programma's die soms alleen voor sommigen interessant zijn". DEN BOSCH KRO-radio gaat nauwere banden aan met re gionale en lokale omroepen in de „achterbangebieden." Daar naast speelt de omroep met de gedachte vaste medewerkers in de overwegend katholieke provincies te stationeren en daar te vens vaste studio's in te richten. Dit bleek gisteren tijdens een persconferentie van de KRO in Den Bosch. De eerste aanzetten tot deze benadering van de achterban zijn al gegeven. In het Je roen Bosch-huis in Den Bosch heeft de KRO sinds kort de be schikking over een vaste radiostudio. Met regionale omroepen zijn besprekingen gaande over samenwerking op het gebied van actualiteiten als op 1 december radio 1, de landelijk regionale informatiezender van start gaat. De studio in Den Bosch dient mede als proefkonijn. Als de ervaringen gunstig uitvallen zullen wellicht meerdere steunpunten in de voornamelijk katholieke provincies worden ingericht, aldus Gerard Hulshof, programma leider radio van de KRO. ERSUM - In het '-tv- en radiopro- i voor de komende vindt men een baardige verdeling informatie, drama, J en licht vertier. tofijtlemaal alleen in je een- jgaw gaat opnieuw zesmaal f?*|id in en bij handhaving *~-';e kwis „Ja, natuurlijk" :er een nieuw spel Dij. —let „It's all in the game" ;i feelt toe op middelbare ïren. Twee teams bestrij- jkaar telkens in een vi- >i:, flletje, waarbij de tegen- hde partijen elkaar op te computerproblemen ^"deling actualiteiten start 'jj»en nieuwe formule in tweewekelijkse verschij- op de dinsdagmidddag. ^ijgt de titel „Welles, nie- üet gaat om een rechtz- uitgezonden discussie- imma, waarin een gast en een vast panel l over een actueel onder- waarbij de voors en de scherp tegenover elkaar worden gezet. Legien kamp presenteert het en ert daarbij als uitgangs dat de kijker zowel stel- h an nemen als informatie Dpdoen betreffende het >ken onderwerp. De godsdienstige en documen taire programma's krijgen op nieuw het nodige gewicht mee. In „Rondom tien" komen zaken ter sprake ais zelfdo ding, het nalopen van de ken merken van christelijke cul tuur als vanouds in „Weg van de snelweg" er\ bovendien een ouderenprogramma onder de titel „Wijzer". Hierin komen onderwerpen aan de orde die spelen in de leefwereld van de ouderen. Bij de programma's met een godsdienstige gerichtheid ho ren ook de „Jonge kerk" en „Profiel", in welke laatste ru briek de raakpunten ter spra ke komen tussen religie en sa menleving. Voor „kerkepad" zijn opnieuw tien nieuwe rou tes uitgelegd. Wassend water Op het programma staan voorts twee nieuwe Neder landse dramaseries. Voorop „Het wassende water" in acht delen door Peter van Gestel naar de roman van Herman de Man. Bram van Erkel doet de regie. Met de eerste aflevering van dit familiedrama tussen mensen die allemaal ergens voor staan wordt begonnen in januari. Kars v.d. Meulen en Piet Geelhoed schreven een oor spronkelijke tv-serie onder de titel „Thomas en Senior". Deze gaat in oktober al op het scherm. In de hoofdrollen staan Lex Goudsmit en Geor gette Hagedoorn. Een tweede oorspronkelijk spel werd geschreven door Kees Holierhoek, nl. „Jacht op het verleden", waarin een journalist de opdracht krijgt een geschreven portret te ma ken van een ondernemer, wiens pensioen nogal wat pro blemen oplevert voor zijn om- een bewerking af van Ina Boudier-Bakkers roman „Het hoogste recht", waarin een moeder van twee kinderen mede door haar intense vriendschap met een kunst schilder haar eigen leven en dat van haar gezin leert bepa len. De NCRV doet net als de an dere omroepen ook mee met de terugkeer van de „Fabel tjeskrant", terwijl voorts voor de jongsten op het programma staat werk als .„Snelbinder" over nieuwtjes en muziek en „Toneelkijker" met daarin jeu gdtheatergroepen. Op het gebied van de kunst beschikt de NCRV over een naar haar mening bijzonder muziekprogramma. Het heet „Stille schatten" en baarde eerder in Frankrijk opzien on der de titel „A la recherche du Legien Kromkamp gaat discussie gen in „Welles-nietes". son perdu". Het gaat naar een idee van Theo Olof er hierin om, dat schatten aan oude mu ziek boven water worden ge haald. De Edison klassiek-winnaars krijgen volop aandacht, terwijl ook nog licht zal worden ge worpen op de tendele misken de auteur Herman de Man, van wie een persoonlijk port ret zal worden gemaakt. Dik uur Dick Dick Passchier gaat een „Dik uur Dick" verzorgen. Elke dinsdag om de veertien dagen zal Passchier zich bezig hou den met interessante gasten, populaire muziek en vaste ru brieken als het weerbericht, het oude bioscoopjournaal en zangtalent. Eens in de maand keert het i v. i my op gang bren- Dick Passchier duikt veertiendaags op dinsdag middag in „Dik uur Dick". programma „Schatten en schieten" weer. Na vier suc cesvolle afleveringen in het voorjaar komt er nu vaste plaats voor deze rubriek, waarin kandididaten ^zichzelf testen in schietspelletjes, die stuk voor stuk te maken heb ben met bestaande Nederland se uitdsrukkmgen. Farce majeure verwekte na haar terugkeer nogal opzien door de nieuwe verve, waar mee de actualiteit schertsend werd aangepakt. Daarom op nieuw de vaste groep met re gelmatige satirische tv-voor- stellingen. Bij de NCRV zijn ze de met groene zeep ingesmeerde zeep- hellingen nog niet vergeten. Die staan andermaal klaar in een nieuwe serie „Zeskamp". Met vragen daarom wordt de NCRV zelfs achtervolgd. Waarom nooit meer een Sin terklaasrace en dat soort ver zoeken. Welnu, dat vertier zal andermaal op de buis worden gebracht. Deze zullen mede leiden tot plaatselijke competi tie en hoogtijdagen wanneer gemeenten tegen elkaar in het krijt treden. Met dit kijkspel wordt in oktober al begonnen. Ter vulling van de late uurtjes en ook voor andere tijdstippen legde de NCRV beslag op ver volgen op lopende series als Hill Street Blues en Cheers, waarnaast nog nieuw werk werd verkregen onder titels als de in Amerika goed geno teerd staande Cosby Show en Disney-magazine. En dan ook nog een rijtje speelfilms met ti tels als „De kleine Lord", „The yellow Rolls Royce" en „War ming up". Vorig jaar kreeg de Vara de Nipkowschijf, omdat die om roep zo'n aardig handje had van inkopen van film en te levisieseries waarbij we dan even niet denken aan Love- boat natuurlijk). Dit seizoen maakt de rode omroep die bekroning nog een beetje waar door het vertonen van die interessante zuidafrikaanse serie naar verhalen van me vrouw Gordimer, maar als er dit jaar weer een prijs zou moeten worden toegekend aan de beste inkoop op televi siegebied, zou die met voorsprong worden gewonnen door de VPRO. Immers: die omroep spant nu zonder enige twijfel de kroon met de aanschaf en vertoning van Fanny en Alexander, de tweede televisieserie van de hand van een van 's werelds meest begaafde filmregisseurs, Ingmar Bergman. Net als bij diens eerdere tv-produktie Scenes uit een Huwe lijk gaat het hier om een originele televisieserie, waarvan voor bioscoopvertoning een ingedikte aparte versie is sa mengesteld. Dat is dus het tegendeel van wat hier weieens is vertoond met bijvoorbeeld Soldaat van Oranje, een bio scoopfilm die later met behulp van restjes uit de opnamen is opgeblazen tot televisieserie. Wat maakt nu Fanny en Alexander tot iets zo bijzonders dat je er meteen al na het aanschouwen van het eerste deel (af gelopen zondagavondeen dure prijs aan zou willen toeken nen? Dat is de meesterhand van Bergman, die een soort ma gisch vermogen heeft beelden van mensen in hun omgeving zodanig emotioneel te laden, dat je anderhalf uur lang op het randje van je stoel zit te kijken naar dingen die eigenlijk in zichzelf helemaal niet spannend of dramatisch zijn. In het geval van het eerste deel van Fanny en Alexander gaat het over de kerstviering van een nogal vermogend uit gevallen Zweedse familie, met veel personeel, wonend in een groot en chique gebouw, geleid door een wat tragisch overkomende grootmoeder, die zo haar problemen heeft met haar zoons en schoondochters, die op hun beurt zelf proble men hebben met elkaar en hun kinderen. Bergman vertelt een verhaaltje binnen het hoofdverhaal met humor, met ironie, met mededogen en met sarcasme, te gelijk een ontluisterend beeld schetsend van de decadente situering van de hoofdpersonen, hun arrogantie, hun zwak heden en hun middeleeuwse standsgevoel. Fascinerende vertellingen, stuk voor stuk. Natuurlijk mede door het feilloze instinct van Bergman voor esthetiek, waar door hij zijn cameraman de scènes, de voorwerpen en de mensen als het ware strelend laat benaderen, met prachtige beelden als gevolg. Voor ons Nederlanders is het daarbij nog extra aardig, te constateren hoe dicht het Zweeds ligt bij onze moedertaal: je blijft alsmaar woorden en zinsdelen herkennen -natuurlijk met krachtdadige hulp van de ondertiteling, maar het is toch belangwekkend. Gelukkig spreken de Zweden in deze serie althans voor zo ver ik dat kan overzien) min of meer moderne taal en geen jargon van tachtig jaar terug. Het gebruik van tijdgebonden taal maakt de toegankelijkheid van hun film op tv er im mers niet groter op. hoe goed de produktie ook werd ge speeld. Dat kun je goed zien aan de overigens prachtige Sha- kespearevertolkingen die we de laatste tijd nogal eens krij gen voorgezet. Schitterende enscenering en subliem spel, maar door het gedragen en statische taalgebruik sluit het niet aan bij de hedendaagse kijk- en luistergewoonten, het kost haast bovenmenselijke kracht om je te laten meenemen in verhaal en gevoelens, zoals die worden verteld en ver toond. Dat zal wel te maken hebben met moderne afstom pingsverschijnselen. zoals we die helaas allemaal kennen RENEDECOCQ IERLAND 1 De Wereld in oorlog, •ie over de Tweede We- doorlog. Afl.14: Japan. 41-1945.(herh) KRO's Tekenfilmfesti- I Journaal O Alias Smith en Jones, lerikaanse tv-serie. KRO iren en landschappen in derland. Afl.7: Roofvo- fVSs °m' Cijfers en Letters, spel- rd]jjramma 'ers Journaal 'jnjo ;JCU Waarom hebben ze het J ^ns niet gevraagd? En- ,jse detectiveserie naar en l gelijknamige boek van L ^tha Christie. an Brandpunt, actualitel- irubriek Een Verre Opdracht, cumentaire over hulpver- ling aan de Derde We- d. IS Journaal Nieuws voor doven en ichthorenden Handelingen ter Plek- jongerenreis .door de iden waar 't bijbelboek indelingen is ontstaan. .05 Het kleine huis, ;en'ierikaanse serie. Afl.: enTdrietige tijden. Laura erkkt een erg moeilijke tijd ®"or. Haar baby is overle- rcxjjj en RoS6 wordt ernsti9 4 Het verhaal van Petrus. 15: Kom mee naar Jop- H°Open Universiteit: Poli ce en Macht NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Italianen 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal 19.00 Journaal EO 19.12 Anders is ook gewoon, serie films over kinderen uit alle delen van de wereld. Afl.11: Met de leeuwendok ter op visite. De belevenis sen van een wildwachter en zijn gezin in de Zuidafri kaanse wildernis 19.37 Vlucht naar de vrijheid, Amerikaanse tv-film van Tom Robertson. South Ca rolina 1847 - De elfjarige Jamie Thomas wordt op de slavenmarkt verkocht. Het gezin slaagt erin weer bij el kaar te komen en te ont snappen. Het begin van een vreselijke tocht naar het noorden 20.20 Tijdsein, actualiteiten magazine 20.50 Taptoe Breda. Verslag van de tiende Taptoe Bre da, gehouden op 30 augus tus 21.50 Honger bij de Buren, Amerikaanse tv-filmuit 1983. Met: Carol Baxter, Michael Goodwin, Fausto Bara, e.a. 22.15 Vrije gevangenen. Te rugblik op eerdere uitzen- dingen van „Vrije gevange nen" en een interview met een deskundige NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag EO 23.00 Billy Graham in Enge land, impressie van het be zoek van evangelist Dr. Billy Graham aan het noordoos ten van Engeland 00.02 Einde FILMNET 17.00 Diffrent Strokes herh. eps: Substitute Teacher 17.25 Who's the Boss herh. afl.: Rash Decision 17.50 be Jantjes 19.10 Skydiving 19.40 Riptide afl.: Be True to your School 20.30 Goin' South 22.15 Sophies Choise 00.45-02.10 Murder In Cowe ta County Willeke Alberti als Marleen Spaargaren in De kleine waarheid, BRT 2, 20.25 uur. dat zij kent houdt zij echter voor zich 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. Van daag: Isolatie. Presentatie: Paul de Bolle 19.42 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Videomatch. Videospelletjes gepresenteerd door Marleen Gordts 20.25 De kleine waarheid, tv-serie naar de trilogie van Jan Mens. Afl. 2: Met: Willeke Alberti, Emmy Lopes Dias. Jacques Commandeur, e.a. (herh). Marleen, de dochter van Jaco bus Spaargaren gaat voor de eerste keer naar haar betrekking bij de fa milie Oudemans. Jacobus wordt die dag bij de directeur geroepen. Aan het einde van de dag ontmoeten dochter en vader elkaar 21.25 De Octopus (La Plovra), Itali aanse tv-serie van Damiano Damiani met in de hoofdrol Mlchele Placido 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma Afl.27 18.05 Plons, kleuterserie. Afl. 6: Plons en de koekoek 18.10 Prikballon, kleutermagazine over het maken van allerlei voorwer pen, afgewisseld met leuke animatie. Presentatie: Francis Verdoodt 18.25 Candy, Candy, Japanse teken filmserie over de lotgevallen van een weesmeisje. Afl. 18: Het lot 18.50 Uit je doppen. Studeren is ver standig. Serie voor de jeugd over de toekomstmogelijkheden i.v.m. te werkstelling. M.m.v. Eddy Bonte, Wil ly de Greef, Nadia de Beule e.a. (herh.) 19.05 Juke Box 19.10 De blauwe planeet, documen taire-serie. (herh.) 19.40 Lotto-winnaars, mededelingen en programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Weerbericht 20.15 Kunstzaken 20.25 I.G., Kwis. met denk- en weet- vragen gepresenteerd door Herman Van Molle 21.00 Labyrint. Hoe groen wordt de woestijn? Door de toenemende be volkingsgroei, ontbossing en primitie ve landbouw technieken worden gro te delen van het aardoppervlak eco nomisch onbruikbaar gemaakt. Er moet heel wat gebeuren om deze woestijnvorming tegen te gaan. In Egypte, dat voor 95% uit woestijn be staat, loopt een project van de R.U. Gent om door bodemconditionerings- middelen een rationeel irrigatiesys teem uit te werken 21.50 Uitzending door derden: Pro gramma van de Liberale Radio- en Televisie-Omroep 22.45 Journaal en Coda. Divertimen to van Haydn. Uitgevoerd door Hugo Llsmont, piano en Rudi Froyen, cello BRT 2 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-serie. Afl.5. Met: Rowena Wallas. Brian Blair, Tom Richard e.a. Tante Fiona probeert de relatie tussen John en Angela te ontmoedigen. Het geheim RTBF 1 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club. videoclips met Ray Cokes 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Lotto-uitslagen 19.30 Journaal 20.00 Les Sentiers du monde, docu mentaire-serie. Vanavond ontvangt Fabienne van de Meersche Eddy Pennewaert en Michel Bavay, twee kandidaten van het concours "La Bourse du Cinéaste-Reporter", n.a.v. hun documentaires: Le Rajasthan en Le Botswana 21.20 Le jeune homme vert, tv-serie van Roger Pigaut naar de roman van Michel Dèon. Met o.a. Anne de Bro- ca. Christian Barbier en Simon Bine. Afl.2 22.45 Journaal 23.00 Shema Israël MUSIC BOX TV 5 16.00 CElNon-stop videoclips. Pre sentatie: Julie (16.00), Martin (17.00) Julie en Gaz met Eurochart, de Euro parade van Music Box (18.00). 00.30-02.00 ENon-stop videoclips. Herhalingen. Eurochart (00.30) en Gary (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Frauengeschichten. Portret van de schrijfster Grete Weil 16.55 Spass am Dienstag, kinder programma met Werner en Zini 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.25 Eigener Herd ist Goldes wert. tv-serie. Afl.: Strohwitwer 19.00 Falcon Crest, Amerikaanse se rie. Afl.: Het Champagnefeest.) 19.58 Heute lm Ersten 20.00 Tagesschau (ondertiteld voor doven en slechthorenden) 20.15 Was bin ich? spelprogramma waarbij het gaat om het raden van beroepen. Presentatie: Robert Lemb- ke 21.00 Report. Daten - Bilder - Hinter- gründe 21.45 Magnum, Amerikaanse serie. Afl.: Schule der Schnüffler. 22.30 Tagesthemen 23.00 Kulturwelt Film: Het Interna tionale Filmfestival van Venetië 1985, reportage 00.00 Tagesschau DUITSLAND 2 16.00 Heute 16.04 Computer-Corner. Een pro gramma voor computerliefhebbers en voor hen, die dat ook willen worden 16.20 John gehort zu uns, Canadese jeugdfilm uit 1979. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- dern 17.15 Tele-lllustrierte. Met: het actu ele thema, sport en amusement 17.50 Ein Colt für alle Falie, tv-serie. Afl.: Unternehmen Kokosnuss (3). Met: Lee Majors. Douglas Barr. Hea ther Thomas e.a. Aansl.: Heute-Sc- hlagzeilen 18.20 Ein Colt für alle Fëlle, vervolg (4) 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Treffpunkt Leipzig, tv-film. Met: Hansjoachim Krietsch, Dorothea Carrera, Heike Schrötter e.a. Regie: Jürgen Klauss. Berthold Kohlgrub is dakgoten-fabrikant. Hij gaat voor zijn werk naar Leipzig, waar hij Rosi met een bezoekje verblijdt. Aansl.: Tips voor bioscoopbezoekers. 21.12 Mach mit - der Umwelt zuliebe 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-journal 22.05 Rechtstreeks vanuit Mün- chen: Das kleine Fernsehspiel - Stu- dioprogramm. Aansl.: Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Wiskunde (9) 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en weerbericht 19.45 Raamprogramma van de Re gionale zenders. 20.00 Journaal en weerbericht 20.15 Auslandsreporter: Ich bin ein Kurde, filmreportage uit het 'Wilde Oosten': Turkije 20.45 Rückblende: Vor 50 Jahren: Sven Hedins Letzte Expedition. Film reportage over de laatste expeditie van Sven Hedin 21.00 Formel Eins: ARD Hitparade met Ingolf Luck 21.45 Landesspiegel: Leben ohne Leiden, filmreportage over een invali- dendorp 22.15 Deutschlandbilder. Vandaag: Jo Leinen vom Bürgerschreck zum Minister 23.00 Auslandsmagazin: Informatie en amusement 23.45 Laatste nieuws BBC 1 18.00 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18.10 Think again, kinderprogram- 18.35 Charles in charge 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Telly Addicts 20.30 EastEnders, tv-serie. Met: Nej- det Saiih, Andrew Johnson. Oscar Ja mes, e.a 21.00 Big Deal 21.50 Drugwatch update 22.00 Journaal 22.24 South-east news, regionaal nieuws 22.26 Weerbericht 22.30 Cagney and Lacey 23.20 Taxi, Amerikaanse tv-serie. Met Marilu Henner, Danny DeVito, e.a 23.45 O'Donneli investigates, the food connection 00.15 Late night in concert 00.45 Weerbericht BBC 2 18.24 Nieuwsoverzicht met onderti teling en weerbericht 18.30 Onbekend 19.00 Laremie 19.50 Off the record: Alan Freeman 20.00 No limits 21.00 Hooked! international 21.30 Top Gear 22.00 Designs on Britain. Afl.: De sign in a cold climate 23.15 Jack High, serie 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40 Open University 01.35 Einde SKY CHANNEL 18.30 The Brady Bunch 19.00 The flying nun 19.30 Nanny the professor 20.00 Charlie's Angels. "Nips and Tucks" 20.55 A country practice. "Dr. El liott" Championship 23.30 Roving Report 23:50 Sky Trax. Popmuziek 00.50 Sluiting 18.15 Emmerdale Farm 18.45 News at 5.45 19.00 About Anglia 19.25 Crossroads 19.50 Bygones 20.20 World Cup soccer special 22.20 Travelling man 23.00 News at Ten followed by An glia late News and Weather 23.50 Kill Volcano 01.40 Starting point, followed by closedown m Ondertiteling via TeleTekst. GD Uitzending in stereo. D Zwart/wit-uitzending. ■IZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 81 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KJ Bi) niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 10.00 Kinderen en echtscheiding. 10.30 Het Bos. 11.00 Als in het stenen tijdperk. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden AVRO 14.00 De Mi- nibios. 14.45 De Mooiste Tijd. TROS 15.30 Suske en Wiske. 15.52 De Ba- nanasplit Show. 16.40 Sons and daughters. NOS 17.30 Journaal TROS 17.46 TROS Pop Formule Special. 16.55 Voetbal: Polen - België. MUSIC BOX TV 5 08.00 ENon-stop videoclips. Sunie (08.00), Simon met Australische mu ziek (09.00). Julie met 'Boogie Box' (10.00), Martin (11.00), Simon en Su nie met 'Chart Attack', overzicht van de Music Box Top 40 (12.00) en Gary (13.00). 14.00 ENon-stop videoclips. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute 10.03 WISO 10.35 Treffpunkt Leipzig 12.10 Report 12.55 Presseschau 13.00 Heute 13.15 Teletekst-over- zicht 13.30 Einde 14.40 Teletekst-o- verzicht 15.00 Het ARD Vakantiepro gramma. 15.25 Jim Knopf und die Wilde 13 15.55 Wolff und Rüffel 16.00 Tagesschau 16.10 Schauplatz 16.55 Janosik, Held der Berge. 17.45 Nudnik. 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 Teletek- st-overzicht 13.30 Einde 15.40 Tele- tekst-overzicht 15.56 Programma-o verzicht 16.00 Heute 16.04 Neues aus Uhlenbusch. 16.35 Uner Frau- lein Lehrer. 17.00 Heute. 17.15 Te le-lllustrierte. 17.50 Das Haus am Eaton Place. BBC 1 07.00 Teletekst 07.50 Breakfast Time 10.20 SDP Conference in Tor- 3uay 11.30 Play School 11.50 Tra- ers Union Congress 13.30 Tele tekst 14.00 Journaal 14.24 Nieuwso verzicht 14.25 South-East news. 14.28 Weerbericht met overzicht voor de landbouw 14.30 Hockey Co key. 14.45 Teletekst 16.15 Songs of Praise 16.53 South-East news 16.55 King Rollo 17.00 Bric-a-Brac 17.10 Battle of the Planets 17.30 Hartbeat 17.55 John Craven's Newsround ITV 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon Time 11.35 The Protectors. Serie 12.00 That's Hollywood. Doe 12.30 About Britain 13.00 Storytime 13.10 Our Backyard 13.30 The Parlour Game 14.00 News at One 14.20 An glia news and weather 14.30 A Country Practice 15.30 Something to treasure 16.00 Take the High Road 16.25 Anglia News 16.30 Sons and daughters 17.00 Storytime 17.10 Cartoon Time 17.20 Video Chips 17.50 Hold tight HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borat, een programma gespeld B.O.R.A. ac cent aigu T. 17.55 Mededelingen (NOS) VPRO: 18.06 Boeken. 20.03 Het Evenement. 21.02 Buiten Beeld. 22.02 Het bericht. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TROS Nieuws Show. (16.00, 16.33 en 17.00 TROS Aktua nws.overzicht. 16.30 Nws.) 17.30 Nws. 17.36 TROS-Aktua 18.00 Nws. 18.10 Het journalistenfo rum. 19.00 TROS Klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 Muziek uit mijn schooltijd. 21.00 Om het boek. 21.30 Finale. 22.30 Nws. 22.35 De planten- eter. 23.00 Proeflokaal. HILVERSUM 3 18.04 De Avondspits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Pop krant. 21.02 Moondogs. 23.02 Mor gen gebeurt het HILVERSUM 4 NCRV: 18.00 Nws. NCRV: 18.02 Met hart en mond en handen 18.15 Muziek in vrije tijd. 19.15 Entr'acte. Blaasmuziek. 19.30 Pianomuziek. 20.00 Herdenkingspro-; gramma Marinus Voorberg. 21.30 Pi anorecital. 22.00 Kamermuziek. 22.30. Orgelconcert. 23.10 Kamermuziek. HILVERSUM 5 AVRO: 17 30 Hilver^ sum 3 bestond nog niet P.P.: 18.20- Uitzending van D'66. AVRO: 18.30 De, berg heeft een muis gebaard. NOS;- 19.00 Nieuws voor buitenlanders, -t RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma^ gazine: Reportages, spel, weer, ven-.' keer, cultuur, sport OMROEP RIJNLAND 17.30 Politiek en economie. 18.30 Varia-TussenfaV se. 19.00 Regionale muziek. Morgen HILVERSUM 1 VOO: 7.03 Ook Goeie- morgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. 10.03 Kletskop (10.30 Veronica Nwsradio.) 12.03 Will Wil Wel. 13 06 Nederland Muziekland. NCRV: 14.03 Kletsmajoor. 14.15 Douce France. 14.30 Middenin. HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws 7.06 De Wekkerradio. (7.06 en 8.11 Dingen van de dag. 7.30 en 8.00 Nws.) 8.30 Nws. 8.33, Het archief. 9.00 Muziek, merk Malando. 09.30 Nws. 9.33 Hoor Haar! 10.30 Nws. 10.33 Leef-tijd-ge- noeg. 11.30 Nws. 11.33 Radioweek- blad. (11.34 en 12.36 Dingen van de dag. 12.16 Finaal. 12.26 Mededelin gen voor land- en tuinbouw. 14.00 De Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.33 De dag van de schildpad, hoorsp. 15.00 Leef-tijd-genoeg. 15.30 Nws. 15.33 Het zout in.de pap Magazine. 16.00 Tony van Verre ontmoet Sem Presser (2). NOS: 16.30 Nws. 16.33 NOS-Om- budsman. HILVERSUM 3 NOS: leder heel uur nieuws. EO: 7.03 Ronduit music-time: 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek mo tief. 11.03 Country Trail. VPRO: 12.03 De Wilde Wereld. 15.03 Ronflonflon met Jacques Plafond. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nws- 8.02 Progr.-overzicht. 8.05 Platen- nieuws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Kar mermuz. 10.30 Jubileumconcert 12.00 De orkestmuziek van Bach (5). 12.20 Promenade. 13.00 Nws. 13.02 Vocaal. NCRV Vocaal Ensemble. 13.30 Kerkconcert. AVRO: 14.00 Te lefoonnummer 39211. 15.30 Puur cul tuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 Con- HILVERSUM 5 NOS: 09.03 NOS- -Sportief. 9.25 Waterstanden. TELE- AC: 9.30 Follow through. Engels voor gevorderden (introd.). RVU: 10.00 Leesvoer. AVRO/VARA: 10.30 Schoolradio. 11.10 Einde. RADIO RIJNMOND 7.30 Actualiteiten magazine: Reportages, spel, weer, verkeer, etc. 9.00 leder uur na het ANP-nleuws regionaal nws. 16.30 Middagmagazine.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 15