A VRO-tv stopt goud in de grond voor „Goldrush" EekUeSouront A,-stat us van VeroniJ voorlopig onbereikb; Sa RADIO/TELEVISIE WOENSDAG 14 AUGUSTUS 198S PAT POPGROEP DRUKWERK PRUST VOETBAL AAN ZEIST - Drukwerk, de. Nederlandstalige popgroep uit Amsterdam-Noord, is door de betaalde clubs, gebundeld in de FBO, ingehuurd om het aanzien van de voetbal sport te verbeteren. Binnenkort verschijnt een gram mofoonplaatje op de markt met als titel; „,'t is weer fijn langs de lijn". De plaat is onderdeel van de gelijknamige promotie campagne van de FBO, die vooral 'voetbal-vriendelijk heid' in en rond de stadions nastreeft. Op de video-clip, die o.m. wedstrijdbeelden bevat, fungeert het Neder lands elftal o.l.v. Rinus Michëls en Leo Beenhakker als achtergrondkoor. De FBO heeft berekend, dat bij een ongewijzigd beleid dit seizoen 250.000 bezoekers minder zijn te verwachten bij wedstrijden in het betaalde voetbal. „We wilden geen dikke rapporten meer, maar gewoon iets doen", aldus Arie van Eyden, de voorzitter van de FBO-werk- groep, die voor deze actie vier ton neertelt. In het midden Harry Slinger van 'Drukwerk', dat zich met pop aan het voetbal verslingert. Spektakel over Indonesië HILVERSUM Indonesië viert op 17 augustus onafhankelijkheidsdag. Met het uitroepen van de republiek in 1949 werd het Nederlands als offi ciële voertaal afgeschaft. Maar daar mee was deze taal niet uitgestorven: sociaal-economische factoren, het on derwijs dat in de Nederlandse taal gegeven bleef worden en de grote migratie van Nederlanders naar In donesië waren daar de oorzaak van. Hoe is het nu in Indonesië gesteld met het onderwijs in de Nederlandse taal? Waarom stimuleert de Neder landse overheid het onderwijs in onze taal? Op deze vraag probeert Spektakel zaterdag een antwoord te geven. Te beluisteren op Hilversum 4 van 23.00 tot 24.00 uur. NOS-radio diept de liefde uit HILVERSUM De NOS-radio zendt met ingang van vandaag acht programma's uit over „Het ver schijnsel liefde". De uitzendingen vinden plaats telkens op woensdag, Hilversum 2, 19.30-20.00 uur. „Het verschijnsel liefde" beperkt zich tot de liefde tussen mensen, meer in het bijzonder de erotische liefde. In de eerste uitzending wordt de liefde om schreven als het hele terrein van positieve gevoe lens die mensen voor elkaar kunnen hebben, wat ze ermee doen en hoe ze ermee omgaan. Behalve aan de begripsbepaling van de liefde (14 augustus) besteedt de reeks o.m. aandacht aan de verschillen in sexualiteitsbeleving van mannen en vrouwen (28 augustus), aan homosexuele liefde (11 septem ber) en aan de grenzen van liefde (21 augustus). Met dit laatste worden die uitingen bedoeld die in onze maatschappij worden weggemoffeld (de lief de van ouderen) of afgewezen (liefde tussen vol wassenen en kinderen). AMSTERDAM - Op de Am sterdamse Optiebeurs kocht AVRO-tv gisteren drie brood jes goud aan tot een gezamen lijke waarde van rond 100.000 gulden. Die gaan bij het begin van het komende tv-seizoen op een plaats ergens in Neder land de grond in. Het is daar na de bedoeling, dat heel Ne derland er naar gaat zoeken, mits men althans de bereid heid toont om al speurend zich door tv-camera's te laten vol gen. De zoekers krijgen summiere aanwijzingen mee. Het kan niet zo zijn, dat de schat direct al gevonden wordt, want er staan zeven uitzendingen van op het programma. En vervol gens op een later tijdstip nog eens zeven. Dit gebeurt alle maal onder de titel „Gol- drush" en in de presentatie van Ad Visser. Op verschillende dagen in sep tember en ook in diverse uit zendingen op radio en tv zul len bij de start tien schaarse aanwijzingen worden gegeven omtrent de vindplaats van het goud. Dit heeft plaats in pro gramma's als Televizier, Praatpark, Stille kracht. Man called Intrepid, Motorcross, In laws. Opsporing verzocht, Sportpanorama, Hollands Glo rie, Candlelight, De burge meester, Kas van Iersel, Pim Jacobs, Per saldo. Muziek met Meta, Toppop en Romero Al- tenberg. Dit is door Wibo v.d. Linde zo bedacht om te bereiken, dat er meer dan voorheen naar AVRO-programma's zal wor den gekeken en geluisterd. In die programma's zal ook wor den meegedeeld wat kandi daat-zoekers te doen staat om aan een deelnameformulier te komen, bij de AVRO dan wel bij de winkelier om de hoek. Wie uit die beperkte beginaan- wijzingen een vindplaats meent te kunnen opgeven doet daarvan melding op het for mulier. Samen met een mede kandidaat zal hij (zij) voor een uitzending worden uitgeno digd, zodat er direct al compe titie zal ontstaan in gehaaid heid. Nadere aanwijzingen Wanneer het goud niet onmid dellijk wordt gevonden, vol gen in de weken nadien tel kens nadere aanwijzingen. Ook hierop kunnen weer for mulieren ingezonden worden. Ter plekke krijgen de kandi daten een stafkaart aange reikt, strekkend over een ge bied van een redelijk aantal vierkante kilometers. Hoog boven hen hangt een helikop ter, die beelden uitzendt van het gebied dat op de verstrekte stafkaart staat aangegeven. Op aanwijzingen van de kandida ten zal de helikopter zich dich ter begeven naar de opgege ven plaats. Bovendien zal dit toestel steeds lager gaan vlie gen, zodat tenslotte aan de kandidaten een sleutel aange reikt kan worden alsmede de code waarmee de kist met goud kan worden ontsloten. Wie zover komt, krijgt de sta ven goud direct mee naar huis. Het ziet er naar uit, dat dit programma gelijkenis vertoont met „Jacht op de schat", dat eerder door Veronica werd ge speeld en dat deze omroep overnam van de Waalse tv. Dit wordt tegengesproken door producent Renée Stokvis, die zegt dit idee te hebben be dacht aan de hand van een Brits boek. waarin sprake is van een opmerkelijke haas, naar de stoffelijke resten waarvan wordt gezocht, omdat dit belangrijke gegevens bevat voor het een of ander. Tot in Amerika toe trok dit boek zo veel belangstelling, dat er uit eindelijk enkele miljoenen exemplaren van werden ver kocht. Op die manier hopen Stokvis en de AVRO tot grote getallen zoekers te komen. Per uitzending komen er echter maar twee aan bod, zodat er in de eerste reeks slechts veer tien kanshebbers achter het goud aan mogen. Voor wie naast de schat grijpen, wordt er aanzienlijke troost aange dragen in de vorm van een be drag van duizend gulden, zo in de hand. Het spel wordt een maal per maand gespeeld op zaterdagavond, t.w. op 28 ok tober, 30 november, 4 januari, 8 februari, 15 maart, 19 april en 24 mei. De summiere aan wijzingen worden overigens ook beschikbaar gesteld van de andere omroepen. Voorzo ver deze de AVRO terwille willen zijn, kunnen zij daaraan Presentator Ad Visser en producent René Stokvis met de broodjes goud, die de AVRO gaat verstoppen. ook bekendheid geven. De op namen worden niet recht streeks uitgezonden, maar zijn telkens enkele dagen tevoren. Goldrush-hulp De kandidaten kunnen tijdens de uitzending beschikken over duidelijk herkenbare Gol drush-hulp, voor niets staande mannen in overall, die als men als vindplaats een druk bere den verkeersplein op zou ge ven het verkeer stil zullen leg gen, dan wel te water zullen gaan als men de goudschat in een vijver vermoedt, of gaten in de grond zullen graven als men het goud aanwezig denkt diep onder het wegdek van een willekeurig dorpsplein dan wel in het centrum van een grote stad. Antwoord was van René Stok vis niet te krijgen op de vraag wat er zal worden gedaan als in de eerste de beste uitzen ding al de goudschat wordt ge dolven. Schaft de AVRO zich dan opnieuw gouden broden aan? Of stopt de uitzendingen- reeks? Welke zijn dan de ver vangende programma's? Dit leidt tot de gedachte, dat er met de antwoorden op formu lieren gemanipuleerd kan worden. Men zou de juiste ant woorden tot het laatst kunnen bewaren, hetgeen inhoudt dat scherpzinnige plaatsbepalers pas het laatst aan bod komen. Verder kan de schat uiteraard niet begraven worden op een plaats waar normaal veel pu bliek aanwezig is. Als goud- verstoppers daar bezig gaan, kan het zelfs een publiek ge heim worden waar de schat begraven ligt. Zo zitten er niet alleen nogal wat haken en ogen aan dit spel, maar roept het ook tal van vragen op. Die werden in eerste instantie niet beant woord, door AVRO-functiona- rissen noch door René Stokvis, terwijl Ad Visser als presenta tor zich nog meer van de dom me houdt. Ook hij zou niet we ten waar de schat in de grond zit. Hij verwijst daarvoor naar de notaris. Hij prijst zich al ge lukkig na Toppop alweer een nieuw stuk presentatiewerk te hebben gevonden. Voor hem is alles goud wat bij de AVRO blinkt. TON OLIEMULLER (Van onze parlementaire redactie) P DEN HAAG Of Veronica op korte termijn dr" tus kan krijgen lijkt na de langdurige hoorzitti dinsdagmiddag in de afdeling rechtspraak van <jL van State niet erg waarschijnlijk. Niet alleen ri Brinkman, die de aanvraag afgewezen heeft, mfc Veronica zelf heeft er een rommeltje van gem^nj Gevolg is dat op basis van de nu bekende gegevens ggti antwoord te geven is op de simpele vraag of Veronica li 1 niet 450.000 „echte" leden heeft om voor de A-status («i zendtijd betekent) in aanmerking te komen. j Gekeken naar de organisatorische rompslomp, zou het $g Veronica die status, waarvan in elk geval vaststaat dato- dicht genaderd is, nu toch maar te verlenen. De zendtjet ling voor het volgende seizoen is er al op afgestemd emt mr. E. Dommering, die namens Veronica optrad, zittenn grootste concurrenten er niet op te wachten dat schema) i te moeten veranderen als de A-status er niet zou komeb gekeken naar de cijfers, op basis van de gangbare statists rekeningen, heeft Veronica het vereiste ledental van 45fee net niet bereikt en zou het oneerlijk zijn de A-status te ^gi De Raad van State zal over zes weken de knoop doorh^ei uitspraak doen. In Maar juist in de beoordeling van de cijfers scholen de_ problemen. Het leek er volgens mr. G. de Groot, die nai nister Brinkman het woord voerde, op dat Veronica de expres zand in de ogen heeft willen strooien. Maar hij ontkennen dat zijn minister wel erg vreemde paden be heeft om Veronica duidelijk te maken dat de A-stati niet in zat. Nog in maart van dit jaar liet Brinkman in antwoord o j uit de kamer weten dat hij half oktober de gevraagde toekennen maar een paar maanden later verandert van mening. „De minister schrijft kennelijk iets andetl bedoelt", zei een uiterst kalme en lakoniek reagerenJ raad mr. J. van der Hoeven tegen een nogal van zijnl brachte De Groot die op tal van cijfer-technische i goed antwoord wist. Fictieve leden Veronica „op haar beurt" had in de opgegeven ledente mate veel dubbeltellingen zitten, „die zelfs de eerste medewerkster van WVC opvielen", zei De Groot. Hij a de de beschuldiging niet dat Brinkman de afhandelin, aanvraag opzettelijk zou hebben vertraagd. „Het was 1 die bij herhaling foutieve of onvolledige informatie vea Om de tientjesleden (half-leden die geen programmal; vangen) toch tot het ledenbestand te kunnen rekenei Veronica zelfs een aparte stichting op die het lidmaats deze 18.000 half-leden betaalde. Maar op het verzoek vi nister via een positieve wilsverklaring te laten weten o£' tegorie leden ook echt vol-lid wilde worden, reageerdë geen driehonderd. „Dat zegt toch genoeg", meende Dek Lange tijd stond men stil bij de „uiterst smalle marges" Brinkman gebruik gemaakt had. Volgens de berekenir Dommering komt Veronica hooguit drie of vier lede omdat het ministerie bij een steekproef elke naam afar gecheckt heeft en er ten onrechte een paar heeft geschion gens De Groot houdt Veronica „er gewoon geen ordentjg i ministratie op na". „Wat is nou gemakkelijk dan simjh noteren wie zich als lid opgeeft? Wat is daar Yiou zo-jt aan", vroeg hij zich af. Dommering: „Dat is wel moeil^ je met spelfouten te maken hebt waardoor een naam er fout en een keer goed in staat". Wat de zaak extra ingewikkeld maakt is een uits. Haagse rechtbank van maart dit jaar op grond wai slissing die Brinkman genomen heeft, als onrecht* schouwd mag worden. Brinkman baseerde zich in zijn I op de peildatum 31 maart vorig jaar, maar volgens de r had hij er beter aan gedaan 31 december te nemen. V heeft het ministerie hoger beroep aangetekend, maar niet weg dat een tweede besluit genomen moet worde Nederland NEDERLAND 1 TROS 16.00 Caecilia Consort (1). programma-serie rond het Caecilia Consort, een en semble van 12 strijkers, af komstig uit verschillende Nederlandse orkesten. Mu ziek van Willem Fesch en Pieter Hellendaal 16.20 Calimero, tekenfilmse rie 16.32 Suske en Wiske en de Windbrekers (1), poppen serie (herh.) 16.53 Sons and daughters, Australische tv-serie. Door een dringende aangelegen heid moet Beryl haar reis naar Sydney uitstellen 17.16 Muziek miniatuur (slot), serie mini-muziekprogram ma's in samenwerking met 'Live Music Now". Muziek van Telemann, Mancini en Boccherini NOS 17.30 Vt6-Journaal TROS 17.40 De Dinosaurus, nog steeds opzienbarend, Ca nadese filmdocumentaire over de dinosaurussen, die zo'n zestig miljoen jaar ge leden de aarde bevolkten en van het ene op het ande re moment verdwenen 18.30 Danny Dubbel, muziek- special vol verassingen rond Danny de Munk (herh.) 19.00 Rosco, kinderprogram ma 19.05 Knight Rider, Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Terug keer van een rivaal. Door een schatzoeker wordt op het strand een auto gevon den, die de dubbelganger is van Kit. Op het nummer bord staat: K.A.R.R. Een oude rivaal van Michael en Kit is terug NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Garage in Afrika: 50 jaar MIVA, uitzending van de Missie Verkeersmiddelen Aktie TROS 20.33 Mijn Vriend, Belgisc h/Nederlandse speelfilm uit 1978 van Fons Radema kers, gebaseerd op de ge ruchtmakende 'Zaak Jes- pers'. Met o.a. Peter Faber, André van den Heuvel, Dirk de Batist en Pleurii Touw. Tijdens het proces tegen onderzoeksrechter John Jensens wordt in flash backs diens visie op het ge beurde getoond. Hoe hij in contact komt met garage houder Jules Depraeter, een dubieuze figuur, hoe deze Jensens goedgelovig heid misbruikt en hem uit- Sopraan Janet Baker vertolkt de rol van Julius Caesar in de gelijknamige opera van Han del. Ned. 1 om 19.12 uur. eindelijk terecht laat staan wegens oplichting, malafide praktijken en moord op zijn eigen echtgenote. 22.40 TROS Aktua, actualitei tenrubriek 23.10 Music-al!-in, herhaling van het muziekprogramma van Pim Jacobs en Ralph Inbar met een compilatie van Musci-AII-ln sterren uit het seizoen 1973-'74: Ella Fitzgerald, Lionel Hampton, The Pointer Sisters, Toots Thielemans, Dionne War wick, Charles Aznavour, Cleo Laine, Rogier van Ot- terloo en zijn Music-AII-ln orkest NOS 00.05 Journaal NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.35 Staatsloterij. Trekking van de 748ste loterij 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal 19.12 [HJulius Caesar, opera in drie bedrijven van Handel op een libretto van Nicola Haym, uitgevoerd door het Orkest en Koor van de En glish National Opera o.l.v. Sir Charles Mackerras, m.m.v. Janet Barker, Vale rie Masterson, James Bow man, John TomlinSon e.a. (Ook in stereo te beluiste ren via Hilversum 4) 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en, slechthorenden FILMNET/ATN 17.00 Riptide herh. afi.20: It's a vile sort of Business 17.50 De Spooktrein 19.00 Airwolf afl.20: Undertow 19.50 De Psardentekenaar 20.30 Black Torment 21.50 Secret Policeman# Bell 23.25-01.25 Network BRT 1 17.55 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Tom en Tina, kleuterserie 18.10 KD Kapitein Zeppos, Vlaamse jeugdserie van Bert Struys. Afl. 3: De zwartjekker (herh.). Ben heeft 'de Pukkel' gezien en hij vraagt Gust, de postbode, om dit nieuws aan kapitein Zeppos te vertellen 18.40 Juke Box 18.55 Tijdrover: Doe-het-zelf 19.10 Uitzending door derden 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kijk uitl Verkeerstips 20.15 Met Mike in zee. in het Casino van Blankenberge ontvangt Mike Ver- drengh gasten uit de journalistieke show-, sport- en theaterwereld. Met: Frans Verleyen, Jo de Meyere, Guy Thijs e.a 21.40 Zakenmensen (Empire, 2), Amerikaanse comedy-serie over toe standen aan de top van een interna tionale onderneming. Ben wordt het mikpunt van zijn collega's wanneer die ontdekken dat hij alles afweet van het mislukte contract van vier miljoen dollar. Ben ontdekt bovendien dat alle kaderleden privè-uitgaven via de boekhouding verrekend hebben bij de firma 22.05 Leonard Bernstein dirigeert Westside Story, reportage over de nieuwe plaatopname van 'Westside Story'. Met: Kiri te Kanawa (Maria). José Carreras (Tony), Tatiana Troya- nus (Anita), Kurt Oilman (Riff) en Ma- rily Horne. Koor en orkest staan oJ.v. Leonard Bernstein 23.35 Sport extra 23.50 Journaal en Coda RTBF 1 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Ciné vacances 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club, videoclips 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Bonjour la fëte 19.30 Journaal 20.00 Le grain de sable 20.40 Les rues de San Francisco (The Streets of San Francisco-herh.), Amerikaanse serie. Joe Joplin, Char lie, Ted en Leo roepen een zelfverde- digings-groep In het leven. Tijdens één van hun acties in een café wordt ^een man dood aangetroffen onder de bar. Mike en Steve moeten uitzoeken wat er gebeurd is 21.30 Portraits musicaux. 'De we reld van Charles Dutoit', muzikaal 22.30 Journaal Wolfgang Ampdeus Mozart MUSIC BOX TV 5 16.00 ENon-stop videoclips. Pre sentatie: Julie met 'Boogie Box* (16.00), Martin met een interview met Adam Ant (17.00), en Simon en Sunle met 'Chart Attack' (18.00). 19.00 La maitre8se de Bridge, thea terstuk van Louis Verneuil 20.40 L'annèe Europeenne de la musique 21.55 Une soir, une étoille, sterren kundig magazine 22.00 Nieuws 22.30-02.00 ENon-stop videoclips. Herhalingen. Julie (22.30), Martin met een interview met Adam Ant (23.00), Simon en Sunie met 'Chart Attack' (00.00) en Gaz (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Arme Welt, relche Welt. 'Me- dizin 1. und 3. Klasse', dubbelrepor- tage vanuit Genève en Quadadougou over een ongewoon experiment: een team van de Zwitserse televisie uit Genève bezoekt het belangrijkste zie kenhuis In Bovenvolta en omgekeerd bezoekt een team van de televisie in Bovenvolta een ziekenhuis In Genève 16.55 Janosik, Held der Berge, avonturenserie 17.40 Die Mellops bauen ein Flug- zeug, tekenfilm van Rolf Kutschera 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Meister Eder und sein Pu- muckl. Afl.: Pumuckl und Puwackl 18.40 Sprungbrett 19.00 Monaco Franze, der ewige Stenz. Afl.: Der Friedensengel 19.58 Heute im Ersten 20.00 ETagesschau 20.15 D Laura, misdaadfilm van Vera Caspari en Georg Sklar. Met: Hilde- gard Knef, Helmut Lang, John van Drielen e.a. Regie: Franz Josef Wild. Er is een jonge vrouw vermoord, wier vrienden en bekenden allemaal een motief zouden kunnen hebben om haar dood te wensen. Omdat er geen hoofdverdachte is ziet commissaris McPherson zich genoodzaakt de weg van de psychologie te bewandelen om de zaak uit te-zoeken 22.10 Brennpunkt 22.40 Tagesthemen 23.10 Einsatz in Manhaften (Kojak). Amerikaanse serie. Afl.: De verliezer betaalt alles. Samen met haar min naar Michael Hagar is Paula bezig met de voorbereiding van een grote diamantenroof. Hun plan dreigt te mislukken als Paula's man dood wordt aangetroffen in een garage en inspecteur Kojak zich met de zaak gaat bemoéien 23.55 Tagesschau DUITSLAND 2 16.05 Flugboot 121 SP, tv-serie. Afl.: De oude monnik 16.30 Babbelgamm, amusements programma voor kinderen gepresen teerd door Peter Rapp 17.00 Heute 17.15 Tele-tllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Rauchande Colts (Gunsmoke), Amerikaanse westernserie. Afl.: De eer van de familie 18.53 Midlotto Hlldegard Knef speelt de rol van Laura Hant inde misdaadfilm 'Laura', op Duitsland 1 om 20.15 uur. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Direkt, magazine met bijdra gen van jonge kijkers 20.15 Kennzeichen D. Duits nieuws uit Oost en West 21.00 Polizei revier Hill Street (Hlll Street Blues). Amerikaanse politiese rie. Afl.: Die groben und die kleinen Sünder (2). Weeks van de afdeling drugszaken heeft bij een nachtelijke zoekactie drie jongens gearresteerd. Tijdens een schietpartij komt één van de jongens om het leven. Als de jon gen wordt gevonden blijkt hij onge wapend te zijn. De agenten van Hill Street moeten zien uit te vinden wat er precies gebeurde die nacht 21.45 Heute-Joumal 22.05 Ghetto der Frommen oder Heimat für viele. Reportage over de katholieke parochie St. Ignatius in München 22.35 E Das kleine Femsehapiel: Tagediebe, tv-spel. Max, Lola en Laurids betrekken gezamenlijk een driekamerflat. De huurder van deze flat is een paar maanden naar het buitenland gegaan, leder voor zich heeft een doel voor ogen, Lola echter Is degene die zich het meest Inspant om haar doel te bereiken 00.00 Heute DUITSLAND 3 18.30 Kindergartenkonzert. lm wil den Westen, een muziekstuk voor kinderen uitgevoerd door het Radio Symfonie Orkest van Basel o.l.v. Matthias Bamert 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs lm III. Rechtstreeks gespreksprogramma vanuit Rüssels- heim met landelijke en regionale poli tici 21.45 Neues vom Kleldermarkt. An- tonia Hilke met een reportage over de herfst- en wintermode van 1985/86 22.30 E Menschenroub (Ransom), Amerikaanse speelfilm uit 1955. Met in de hoofdrollen: Glenn Ford, Donna Reed en Leslie Nielsen. Regie: Alex Segal. De zoon van de rijke Indus trieel David Stannard is ontvoerd. De losprijs bedraagt een half miljoen dol lar. David is bereid om het geld te ge ven. Hij verandert echter van mening en verklaart voor de televisie dat hij het geld niet zal geven, maar mocht er wat met zijn zoon gebeuren ge bruikt hij het geld om de ontvoerders op te sporen 00.10 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 16.45 EYoung, Free Single, met Gary Davies 17.30 EAII American hot 100, met Paul Gambaccini 18.30 E Mr. Ed. Afl.: Ed the zebra 19.00 The Double Ufe of Henry Phy- fe. Komische serie 19.30 Pathfinders. Afl.: Sweets from a stranger 20.25 Gaiety George, Engelse mu ziekfilm van Jack Beaver 22.05 International Motor Sports 23.10-00.15 ESky Trax. Herhaling middagprogramma BBC 1 17.20 King Rollo 17.25 Bric-a-Brac 17.35 The Wombles, kinderserie 17.40 Battle of the Planets 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Gentle Ben, kinderserie 16.35 Gunsby, tv-serie 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 Bellamy's Seaside Safari 21.00 Fell Tiger 21.50 Points of view 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Reel lives, tv-serie 23.10 Come dancing 23.50 Glitter, tv-serie 00.40 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 The longest hundred miles, Amerikaanse oorlogsspeelfilm uit 1967 van Don Weis 20.00 Open Space: On the word of a Supergrass 21.00 Wildlife showcase: Out on a limb 21.30 The Travel Show 22.00 Broken promise 23.35 Newsnight, actualiteiten 00.20 Weerbericht 00.30 Open University ITV 17.20 Video and Chips 17.50 Razzmatazz 18.15 Diffrent Strokes 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.35 Crossroads 20.00 Where there's life 20.30 Coronation Street 21.00 Duty Free. Afl.: Adios 21.30 The Funny Side 22.00 Bulman. Afl.: I met a man who wasn't there 23.00 Nieuws 23.30 The Human Jigsaw. Afl.: The third age 00.00 Shock Treatment 01.35 I didn't want to do it CD Ondertiteling via TeleTekst. E Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzending. ■E Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. BS Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. B3 Bij niet-Nederiandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven VOO 16.00 Happy Days, Ameri kaanse serie 16.25 Club Veronica Clips NOS 17.30 V»6-Joumaal VOO 17.40-17.50 Agenda BRT 1 11.00-12.00 Eucharistieviering 15.00 Waar koningen trots op zijn (The Boast of Kings), muzikaal programma 15.55 Kapelletjes in Vlaanderen 16.10 Elvis, that's the way it is, film- documentaire 17.55 Journaal MUSIC BOX DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Villa zu vermieten 11.30 Souvenirs, Souvenirs 12.00 Umschau 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Tagee- echeu 13.15 Teletekst-overzicht 15.00 E Fury, avonturen van een paard 15.25 Fauna Iberica 15.50 Wotff und RQffet 16.00 Tageesehau 16.10 Auf der Lüneburger_ Heide 16.55 Links und rechts vom Aqua tor 17.25 Computerzeit DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Grisu, der kleine Drache 15.30 Ferienkalender 16.05 Anna und der Könlg von Siam, tv-serie 16.30 Strandpiraten, tv-serie 17.00 Heute 17.15 Tele-tllustrierte 17.45 Umwelt SKY CHANNEL 11.30 EPat Sharp Show (herh.) 12.15 EYoung, Free Single (herh.) 13.00 EAU American hot 100 (herh.) 14.00 Mountain Habitat 14.15 E Charlie Chaplin 14.35 The Down Under Show 15.30 The eye openers. Documentaire 16.00 EPat Sharp Show 16.45 EFirst run BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Pink Panther 10.40 Huckleberry Finn 11.05 Why don't you 11.30 Play School 11.50 Cricket 14.05 Journaal 14.20 Weerbericht 14.22 Nieuwso verzicht voor doven 14.25 Chock-a- block 14.40 Cricket 17.20 Gran ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesame Street 11.25 Stock Car Championship 11.50 Cartoon Time 12.10 Freetime Special 12.30 About Britain 13.00 Alfie Atkins 13.10 Mooncat and Co 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal niMws 14.30 Fal con Crest 15.30 Something to Tree- sure 16.00 Take the High Road 16.25 16.30 j 16. HILVERSUM 1 NCRV: 17* C Nu-woensdagmkjdagmagajHi Mededelingen. 18.06 Met tafel. 19.02 In 't voorbijp1 Leger des Heilskwertin. NCRV-Woensdaq-Sport. L Hobbyscoop. 20.30 Lanf0* 23.07 Met het oog op mor OF 00.02 Volgspot. 01.02 :ri. 02.02 Nachtexpres». 06.0*,, bijgaan. 06.07 Vandaag...lib HILVERSUM 2 NOS: 1^ 16.33 NOS-Ombudsmen.' Nws. 17.36 Tijdsein. NOS: g< 18.10 NOS-midweekmagqrs] Het verschijnsel Liefde (1)-kj\7 PO- 90 na I ir.ht «n uitrk^ v EO: 20.03 Licht en uitzictr Bijbel open. 21.05 Van gen. 21.30 EO... In de Vragen naar de weg. 22.1! Israël. 22.30 Nws. 2\tc* de Horizon. NOS: 23.30 V_ HILVERSUM 3 NOS: 18.04 sp|ts. VPRO: 19.02 Got 20.03 The John Peel Sr*" Frontlijn. 22.30 Llvecon^ daag: Mory Kante. 23.02 I HILVERSUM 4 18.00 Ni 18.02 Affiche 4. 18.05 werk. 19.00 KlavecimbelrN Julius Caesar, opera van I»- lljktijdig via Ned. 2.) 22.25li Nederlandse flultmuziek Over boeken HILVERSUM 5 TROS: 17 Doekte extra. 18.30 De F Show. NOS: 19.00 NieuMy-. tenlanders RADIO RIJNMOND 16^0 *J &MROEP RUNLAND 16 Lokaal. 17.30 Nieuws erf - ten. 18.30 Geestelijk ieveta<j Morgen HILVERSUM 1 NCRV: OT?104 vende Woord. 07.10 Vandn derdag, vervolg. 08.06 h 08.54 Perspectief. 09.03pm; waar Willem Wever woontü. - ziek bij de koffie. 11.03 N™ aal. 11.30 Vaarwel Hawaï.1 waar de molens staan. 12Ver pauzedienst. 13.06 Hier e(n. Zo maar zomers. 14.30, ontbijt. KRO: 16.03 Op de, HILVERSUM 2 7.00 Nr 07.06 AVRO's zomer info. eet 07.35 Actualiteiten. 071en mlsch commentaar. 08.00rde Actualiteiten. 0825 Fina. 08.30 Nws. 08.33 Uitgeeft" Autonieuws. 09.05 Report sta Nws. 09.33 Hobby-rubriet Stc kantietips. 10.05 Snobelul 10.15 Sentorenservk». |e 0 10.33 Reportages. 11.30 Koken met Henk Moterr. a Telefonisch spreekuur. Plot AVRO: 12.36 ActuetrteBfbi Nws. 13.10 AVRO'S Spotricl 13.30 Nws. 13.33 Gespuer gewone Nederlanders. 1CV' radiorechtswinkel. 14.30 J"' De grote finale. 15.00 DeJ} d ter is jarig. VOO: 16.00 t€r 2 HILVERSUM 3 TROS: 0, he, moutshow. 09.03 Neck top tien. Van 10.00-22.0C de 'Muidendag'. 10.03 rade. 11.03 Europan Pop of een envelop. 14. HILVERSUM 4 VARA: 07] klein. 08.00 Nws. 08.02 zomer. 09.00 Kamermuz.1 (6). 10.05 Uit Feerrara. 11 anorecltal. 12.00 Operd 13.00 Nws. 13.02-18.00 j. HILVERSUM 5 NOS: 094 tief. 09.25 Waterstanden.' V1 Alleen op 5. KRO: '8- Scheepspraat. 10.10 Mengrai stem. 10.30 Aan wooróerom RADIO RIJNMOND 07^ er magazine ^1

Leidse Courant | 1985 | | pagina 12