imone Siepie' Walraven: Veronica's duizendpoot Jos Brink blijft bij AVBO ^DIO/TELEVISIE £eidóc@oiuant MAANDAG 29 JULI 198S PAGINA 9 Her rd [ERSUM Haar Nllnaampje is Siepie lerljn flinke dosis spon- veijjt kan haar niet Rijfcn ontzegd. Simone aaiSven, de 18-jarige ntatrice van het tv- imma „Club Vero- [agazine" (eens in t weken op woens- jond) en „Trend" ingerenprogramma 'ekelijks wordt uit- op zondaga- (Hilversum 2 om iur) legt veel varia- haar stem als ze een geeft op de vraag [et is om met Alfred Iffl&de samen te wer- B|„Dat is heel grap- *"|Hij had mijn vader en zijn, tenminste **izegt iedereen. Ik Je hem ook al jaren *£*jen in dat hardrock- iamma op de VARA- i dat ik altijd gillend te, maar het is echt Jpuk". had nauwelijks een keus kunnen doen met ilijke Amsterdamse die een „mazzelpiet" want wie de jeugd wil in zal haar taal moeten en dat doet Siepie. Ze iet over maf, té gek. kke, jeetje en gaaf. Si- ou overigens zo op de il-afdeling kunnen erken als Veronica die iben, want in één adem probleemloos ige maar ook zestigjarige renstemmen. Met een 1 n0Émigheid die de jeugd ty- et afeilosofeert ze over haar "en< tistplannen, zou ze bij- var%eld best een jaar mee stela met een archeoloog ienisjde binnenlanden van l. maar laat daar direct lgen dat ze zich thuis- f bij Veronica. Simone •doren zijn gegaan voor ederlandse omroep als ica niet zo snel had ge ld. Ze stond namelijk op int om af te reizen naar "■"•ie om daar een jaar als i pr bij een diplomaat te werken. Siepie, die afstudeerde aan een Amsterdams Atheneum en wiskunde in haar pakket had omdat ze ooit wilde plan nen koesterde om politicolo gie te gaan studeren, begon haar radio-carrière, zoals zo veel omroepmedewerkers, bij een piraten-station. Siepie: „Dat is eigenlijk heel waan zinnig gegaan, als ik daar nu aan terugdenk. Zo'n drie-en- een-half jaar geleden ver keerde ik nogal in de hoofd- steedse punkscène Op een ge geven moment zei een vrien din tegen mij: je moet eens naar Radio Decibel luisteren. En ik gelijk (terwijl ze met haar stem flink uithaalt) waah, néé, allemaal disco wat ze daar draaien. Daar was ik toen fel tegen, belachelijk na tuurlijk. Toen heb ik toch een keer afgestemd en vond het „Ik zag steeds een mensenmassa voor mij als de microfoon openging" indrukwekkend klinken. Er kwam een heel gezellige sfeer over. Bij Decibel hadden ze in die tijd ook een programma waarin je telefonisch de groe ten kon doen. Ik heb een weekend lang elk uur gebeld en toen zeiden ze op een gege ven moment: we hebben je nu zoveel aan de lijn gehad, we willen nu wel eens weten hoe je eruit ziet, heb je geen zin om langs te komen. Dat heb ik gedaan. Het was echt een bij elkaar geraapt zooitje, maar ik vond het waanzinnig. Daar zaten heel jonge men sen, volkomen vrijwillig, hun ideeén over radio maken uit te voeren. Ik werd helemaal ingepakt, ze waren zo goed bezig. Ik ben daar een beetje blijven hangen. Op het mo ment dat er een team werd opgericht om nieuwsuitzen dingen te verzorgen, vroegen ze of ik mee wilde werken. Ik dacht: waarom niet. Na een jaar ben ik ook radio-pro gramma's gaan maken. Ik denk dat ik daar drie maan den mee bezig was toen ik Simone Walraven presenteert deze zomer samen met Alfred Lagarde het tv-programma „Club Ve ronica Magazine". werd opgebeld door die dyna mische jonge omroep", zegt ze glimlachend. „Ze vroegen of ik zin had om een jongeren programma te presenteren op Hilversum 2". Wie haar precies heeft ont dekt, is ook Simone niet hele maal duidelijk. Misschien heeft het feit dat Adam Curry en Jeroen van Inkel ook van Decibel afkomstig zijn er mee te maken. Simone: „Ik zou zelf nooit hebben gesollici teerd bij een omroep. Ik heb altijd gedacht: daar kom ik toch nooit terecht. Weet je wel, zo'n houding. Maar ik denk dat Robert Briel, hoofd redacteur van het Veronica- blad, iets met mijn aanstelling heeft te maken. Ik heb hem ooit eens, zonder te weten wie hij was, ontmoet bij Decibel. Toen hebben we gezellig wat zitten praten. Ik was net ge slaagd en wilde nog niet gaan studeren omdat ik niet wist welke richting ik op wilde. In elk geval wilde Ton Lathou wers, die nu eindredacteur van „Trend" is, het program ma niet meer presenteren en is mijn naam gevallen. Ze hebben geïnformeerd bij Adam en Jeroen of ik het aan zou kunnen. Dat gesprek moet een soort stimulans zijn geweest om mij te vragen. Ik bedoel, je moet hier wel ken nissen hebben, dan gaat het vrij gemakkelijk". Siepie herinnert zich haar eerste gesprek met haar baas nog als de dag van gisteren. „Ik was vreselijk zenuwach tig, tenslotte was Lex Harding „Over twintig jaar doe ik misschien wel ochtendgymnastiek voor bejaarden" de stem waarmee ik was op gegroeid". Hij bleek wel wat te zien in Simone Walraven en de nieu we presentatrice voor „Trend" was geboren Het enige waar Siepie zelf nog mee zat. was haar microfoon- angst. „Ik heb, voor ik het programma overnam, eerst een paar radio-cursussen ge daan. Op het moment dat ik „Trend" ging doen was die angst weg, maar in de eerste twee maanden zag ik steeds een mensenmassa voor mij als de microfoon openging. Nu denk ik aan mijn moeder of mijn broer. Je maakt tenslotte zo'n programma voor indivi duen en niet voor een massa, hoewel er zo'n 60.000 mensen luisteren". Waar Simone Walraven zich mateloos aan kan ergeren zijn de reacties van mensen uit haar omgeving, die zich hard op afvragen of zij wel bij de ideale omroep zit. „Ze zeggen, hoe kun je bij Veronica wer ken. Weet je wel waar je mee bezig bent met die crimine len... Gaap (maakt een gapend gebaar). Ik bedoel er bestaat helemaal geen ideale omroep. Er zouden gewoon een hele boel radiostations moeten zijn die allemaal hun eigen kleur hebben en hun eigen soort muziek uitzenden. Dan heb je als luisteraar tenminste de vrijheid om een eigen keuze te maken. In Nederland gaat dat niet. Daar zijn er maar vijf, als we de piraten niet meetellen". Hoe lang ze bij Veronica blijft werken weet ze nog niet. „Misschien heb ik het na vijf jaar wel gezien. Ik zei laatst tegen mijn moeder: ik ben nu achttien en wat heb ik eigen lijk al ontzettend veel gedaan. Misschien dat ik als 28-jarige denk: zo, nu ga ik er tien of „Als ik een ijsje koop bij zo'n ijsco-mannetje probeer ik het in het Italiaans" twintig jaar tussenuit. Dan ga ik trouwen en start een gezin. Als de kinderen dan de deur uit zijn, keer ik misschien weer terug... voor ochtend gymnastiek voor bejaarden. Alles is mogelijk". De schrijvende journalistiek trekt haar ook wel. Met veel passie vertelt ze: „Vroeger op de lagere school vond ik schrijven al heel erg leuk. Vaak zat ik dan een uur voor mij uit te staren, maar als de inspiratie dan kwam, kon ik uren doorgaan, dan kreeg ik een boei van een hoofd van wege de inspanning, maar op het einde had ik wel het idee dat het een goed stuk was. Mijn omgeving ook trouwens, want er is mij regelmatig ge vraagd een stukje voor een of ander blad te schrijven". Voorlopig heeft ze daar echter geen tijd voor, want alle ze ven dagen van de week wor den in beslag genomen door Veronica. Siepie: „Ik maak dagen van tien, twaalf uur. Je bent echt constant met die programma's bezig. Als ik on der de douche sta en mijn moeder roept naar boven: heb je dit of dat gelezen, dan denk ik direct: zou het iets zijn voor „Trend" of voor „Club Vero nica Magazine". Je zet het nooit van je af, maar je kunt dit werk ook alleen maar doen als je het echt leuk vindt. Anders word je volgens mij afgrijselijk gefrustreerd. Je kijkt ook anders televisie, (blij), We hebben sinds een paar'weken een televisie in huis. Zo'n kastje hebben we in tien jaar niet gehad. Maar je zit echt te denken: hoe is die informatie-overdracht, is die wel juist afgewogén... Echt heel maf". Dat Simone tot over haar oren in het werk zit, komt ook omdat ze alles wat ze krijgt aangeboden met beide handen aanpakt. „Ik vind het ook allemaal zó leuk. Ik weet wel dat ik een keer moet zeg gen: kappen... omdat ik er dan écht niets meer bij kan doen. Ik ben misschien wel een beetje geflipt, maar dan word je echt helemaal gek, volgens mij". Simone is er vast van over tuigd dat ze nog wel eens zal gaan studeren. Siepie: „Ik heb er nog helemaal geen vaste ideeën over. Ik kan ook niet concreet zeggen wat ik zal gaan studeren, maar ik weet ook dat ik hier niet tot mijn dood zal blijven zitten. Het enige dat ik weet is dat ik nog ontzettend veel ga doen. Dat voel ik gewoon. Ik zal je een voorbeeld geven. Ik wil heel graag Italiaans leren en dat wil ik al twee jaar. Mijn oma spreekt namelijk heel mooi Italiaans. Ik heb namelijk Ita liaanse voorouders, maar dat is een heel ander verhaal. Dat gaat terug tot de dertiende eeuw, maar daarmee zal ik je niet vermoeien. Maar elke keer als ik nu de kans krijg Italiaans te spreken dan doe ik dat. Kleine woordjes maar, hoor. Als ik bijvoorbeeld een ijsje koop bij zo'n Italiaans ijs- co-mannetje dan probeer ik het. Elke keer grijp ik mijn kans. Dat gaat vanzelf omdat ik het interessant vind. Zo denk ik ook dat ér een mo ment komt, dat ik gewoon echt zin heb om te gaan stu deren en daar zal ik mij dan helemaal opgooien". HANS PIET Voorlopig nog geen dubbel- presentatie NOS-Journaal HILVERSUM Het zal nog wel enige tijd duren voordat bij het NOS-Journaal de dub- belpresentatie terugkeert. Dit heeft Ed van Westerloo, pro grammaleider NOS en ex- hoofdredacteur van het Jour naal, laten weten. Reden is volgens Van Wester loo, dat de Journaal-studio eerst nog technisch aangepast moet worden aan een nieuwe vorm van dubbelpresentatie, die momenteel in studie is. De Journaal-redactie was name lijk niet blij met de oude vorm. Ook is Van Westerloo niet te vreden over het grote aantal storingen waardoor het Jour naal nog steeds wordt ge plaagd. Deze hadden met de verhuizing naar de nieuwe studio en een inwerkperiode van zo'n vijf weken, tot het verleden moeten behoren. Van Westerloo meent dat ze nog steeds bestaan doordat er te veel technici bij het Journaal rouleren. Wat Van Westerloo ook dwars zit, is het feit dat het Journaal van acht uur bijna dagelijks te laat begint. Volgens zijn zeg gen, komt dat omdat de NOS moet wachten totdat de om roepen de zender vrijmaken. Dit in tegenstelling tot de ra dio waar Sterreclame en nieuws altijd voorrang hebben. HILVERSUM Jos Brink, die in mei van dit jaar per brief liet weten niet langer voor de AVRO te willen wer ken, gaat in het nieuwe sei zoen zes showprogramma's voor de omroep presenteren. De onenigheid tussen Brink en AVRO ontstond toen de caba retier vond dat de tv-registra- tie van zijn theaterproduktie „Evenaar" door de omroep was verminkt. Ook zou de be lofte van een eigen praatpro gramma niet zijn ingelost. In het nieuwe seizoen gaat Jos Brink zes grote showprogram ma's in het kader van de Tele- lot-actie presenteren. De shows zijn gebaseerd op het Westduitse programma „Wet ten Das". n bi a Lansbury als de detec- phrijfster Jessica Fletcher urder she wrote". Ned. II uur. IERLAND 1 I Brainwave, Nederlands- pins/Belgisch/Zwitserse fföerie. Afl. 2: Kleine cou pes (herh.). Jan Vermeer '•rdt ingeschakeld bij een Idtransport van Amster- _m naar Brugge. Een goed rloop van dit transport is langrijk voor zijn carrière •E* Het Toppop Hitarchief. Jde hits van de groep EN r >S --T Vi6-Journaal JRO Wie waagt die wint, ogramma waarin de ge- Moriseerde uitdaging cen tal staat. Presentatie: Ma- nne van der Zeijs en nes Verhart Minibios, tekenfilms .or de jeugd >v° Honderd beroemde Itilderijen. Afl.: 'De huur- jen tg/herder' van Hunt AVRO's Sportpanora- l, wekelijkse sportrubriek Televizier magazine, actualiteitenrubriek met o.a. n reportage over de werk n de Nederlandse Green- ace-fotograaf Fernando direira. Deze kwam om bij wati bomaanslag op de Rain- et v«w Warrior, ruim twee we- ïs win geleden. Voorts aan- emptcht voor de problemen n expd de ontvangst van de nst ereldomroep in het bui de mland, nadat een nieuw grannderpark in gebruik is ge- »men. Tenslotte een voor- tdenlblik op Sail '85 dat aan- van aande donderdag in Am- lichBrdam van start gaat ?ing5S gl> Journaal er ktfRO id vi Sterrenslag (3). Sportief spelprogramma rond de Nationale Zomerloterij Tele- lot ten bate van diverse in stellingen. Commentaar: André van Duin. Presenta tie: Jos Kuyer en Sandra Reemer 22.00 AVRO's Praatpark. Talkshow met Nelleke van der Krogt 22.45 AVRO's Jazz Podium (6). Opnamen van het North Sea Jazzfestival '85 met o.a. het Miles Davis Septet 23.15 Ontdek je plekje: Thorn, korte filmimpressie over het dorpje Thorn in Zuid-Limburg NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal HV 19.12 Kwartslag: Jood (Jude), Amerikaanse documentaire- -film, waarin met behulp van Duitse journaalbeelden de jodenvervolging door de nazi's wordt getoond 19.27 Woody Woodpecker, tekenfilm 19.50 Beestenboel, Engelse serie. Donald is druk, in de dierentuin zijn er moeilijk heden met de leeuwen en in een nachtclub wordt hij bij een zieke alligator geroepen 20.40 SJa, Natuurlijk extra. Film over de onmetelijke toendra en taiga van Alas ka, in het noordwesten van Amerika 21.35 Murder, she wrote, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Bloedgeld. Jessica's dorpje is geteisterd door een wer velstorm. Een vreemdeling, een zekere Ralph, biedt aan haar huisje te repareren. Later ziet ze een foto van Ralph in de krant waarbij zijn naam in verband wordt gebracht met die van een miljonair, die tijdens de wervelstorm om het leven kwam NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden ATN/Filmnet 17.00 The Littles (13): Dinky's Doomsday Piza; 17.25 Het Gekken briefje (herh.) 18.50 Hardcastle McCormick (herh.). (17): Mister Hard castle goes to Washington: 19.40 Sinn; 21.10 Private on Parade; 23.30-01.15 The Prophecy. 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Tom en Tina, tekenfilmserie 18.10 De Edison tweeling 18.35 E Gagomania, korte slapstick film. Afl.: Lenteschoonmaak 18.40 Tijdrover: Lieve plantjes 18.50 Schoten 1985, reportage van het volksdansfestival dat dit jaar plaats had 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Reilly, meesterspion (Reilly, ace of spies). Engelse serie. Afl. 11: De laatste reis. De dood van Savin- kov is voor Reilly het doorslaggevend bewijs dat "Trust" een organisatie van de Tsjeka. de geheime staatspolitie is. Om de organisatie te ontmaskeren moet Reilly naar Moskou reizen 21.00 Fresh Fields, Engelse comedy serie. Afl.: De sabeldans. Hester ge looft dat haar leraar schermen een oogje op haar heeft. Ze vraagt zich af of ze hem op afstand moet houden of hem zal aanmoedigen 21.25 Zure regen (Annu en tyst vèr), bekroonde Zweedse documentaire over zure regen en de catastrofale gevolgen in Scandinavië, West-Duits- land en Canada 22.15 Journaal en Coda RTBF 1 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Cinë-vacances 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.23 Bonjour la fète 19.30 Journaal 20.00 L'ïle au* trente cercueila (5), tv-serie 21.00 Historische film: Francais, ai vous saviez... Afl.: En passant par la Lorraine (2). film van André Harris en Alain Sèdouy 22.05 Gevarieerd programma. Aansl.: Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Martin met 'Pop-back' (16.00), Gaz (17.00) en Martin met 'Videopix' (18.00). 19.00 Champs Elysèes, showpro gramma met Michel Drucker 20.00 Le rètour d'Elisabeth Wolf, tv- film 21.30 Sports. Parijs - Dakar 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen Professor Bernard Ulrich geeft informatie over zure regen in de Zweede documentaire over het milieu. BRT 1 om 21.25 Duitsland Philippe Noiret, op de foto met actrice Meryl Streep (I), speelt de rol van Alexandre in „Alexandre le Bienheureux". Duitsland 2 om 20.15 uur. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Die Frau untertage, reportage over het zoeken naar opaal in Austra lië 16.30 Mona, een programma met 17.20 lm Schatten der Eule (Bren- don Chase), Engelse jeugdserie. Afl.: De bondgenoten 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Musik Convoy 19.00 Auf die sanfte Tour (Maggie Forbes). Afl.: Poging tot moord 19.58 Heute im Ersten 20.00 [STagesschau 20.15 Eine italienische Legende: Gi useppe Verdi, tv-film in 8 delen van Carla Fracci en Eva Christian. Afl. 7: Rivaliteit. Ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal krijgt Verdi de opdracht 'Aïda' te compone ren. Bij de Europese première in 1872 heeft de opera veel succes, met Tere sa Stolz in de hoofdrol 21.15 lm Lande des Mahdi. 'Die Re volution des Islam am Oberen Nil', filmreportage 22.00 Es ist angerichtet (9). Komi sche verhalen met Eddi Arent, Felix Dvorak, Monika John e.a. Regie: Heinz Liesendahl 22.30 Tagesthemen 23.00 Bitte nicht storen, tv-spel naar de roman 'Not to disturb' van Muriel Spark. De baron en zijn vrouw heb ben al jaren een schijnhuwelijk. Op een nacht vraagt hij zijn vrouw en haar privé-secretaris in de bibliothek te komen. Alle drie hebben zij een speciaal doel voor ogen 00.35 Tagesschau CD Ondertiteling via Tele- Tekst. D Zwart/wit-uitzen- ding. KI Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. E3 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3 Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. DUITSLAND 2 16.05 Charlie Brown, tekenfilmserie. Afl.: Ein Charlie-Erntedankfest 16.30 Lassies Abenteuer, jeugdse rie. Afl.: Der Hundefanger 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Ein Colt für alle Falie, Ameri kaanse serie. Afl.: Verflihrerische Die- be 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Reportage am Montag: No fu ture auf Englisch, reportage over de 'nieuwe armoede' in Groot-Brittannië 20.15 Alexander, der Lebenskunst- ler (Alexandre Le Bienheureux). Fran se speelfilm uit 1967. Met: Philippe Noiret, Francoise Brion, Mariene Jo- bert e.a. Regie: Yves Robert. Het mooiste en rijkste meisje van het dorp trouwt met de dromer Alexan der. Kort daarop komt zijn vrouw bij een auto-ongeluk om het leven. Alexandre blijft alleen achter, kruipt in bed. komt er niet meer uit en stuurt zijn hond er op uit om bood schappen te doen 21.45 Heute-journal 22.05 Ein Dichter gegen Macht und Tod: Elias Canetti, filmreportage over de dichter Elias Canetti. 22.50 Zum Jahr der Musik: Gustav Mahler, tv-essay met Leonard Bern stein. M.m.v. Janet Baker, Christa Ludwig, Edith Mathis e.a 00.20 Heute Engeland SKY CHANNEL 17.30 Soul spectacular, met Tony Blackburn 18.30 Mr. Ed. Afl.: Disappearing hor se 19.00 The Lucy show. Afl.: Lucy's mystery guest 19.25 Turnen: China - USA 20.20 Vega9. Afl.: Comeback 21.10 The Untouchables. Afl.: The chess game 22.05 VFL Australian rules football 23.00-00.05 Sky Trax. Herhaling BBC 1 DUITSLAND 3 18.30 Der Regenbogenprinz, kinder programma. Afl: Circus, cirsüs 19.00 Aktuetle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 deels E SBZ. Documentaire over de geschiedenis van de Russi sche bezettingszóne Duitsland, van de verovering van Berlijn door het Rode Leger tot de oprichting van de Duitse Democratische Republiek 21.30 De sterrenhemel in augustus 21.45 Kottan ermittelt: Nachttank- stelle, tv-serie (herh.). Een groep jon ge motorfans rijdt door een lichtzinni ge actie één van de dure motors in puin. Dit veroorzaakt grote conflicten binnen de groep vrienden en het komt tenslotte tot een misdrijf 23.10 Helmut Qualtinger liest 'Der ewige Spiesser', verhaal van Ödön von Horvath 23.40 Laatste nieuws 17.35 Children's Island 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Think of a number 18.35 Rolf Harris's cartoon time 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.30 Fame, Amerikaanse tv-serie 21.30 Ever decreasing circles, tv-serie 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Nagasaki return journey, do cumentaire over twee Engelsen die terugkeren naar Nagasaki. Veertig jaar geleden waren ze daar getuige van het bombardement op de stad 23.25 The Monday Film: Agency, Canadese speelfilm uit 1981 van George Kaczender. Met in de hoofd rollen: Robert Mitchum, Lee Majors en Valerie Perrine. Een listige politi cus probeert stemmers te winnen door informatie via dé weg van het onderbewustzijn in televisiereclames uit te zenden 00.55 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 Heroes 19.00 E Welcome Stranger, Ameri kaanse speelfilm uit 1947 van Elliott Nugent. Met in de hoofdrollen: Bing Crosby, Barry Fitzgerald en Joan Caulfield. Een arts vervangt tijdelijk een collega in een klein dorpje waar hij verliefd wordt op een van de meis jes uit het dorp 20.45 100 Great sporting moments 21.05 The living planet, a portrait of the earth. Afl.: The margin of the land 22.00 Tom O'Connor 22.30 The Paul Daniels Magic Show, amusementsprogramma 23.10 Surviving. Afl.: Jayaben Desai 23.30 Newsnight, actualiteiten 00.15 Weerbericht ITV TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven RVU 15.00 De baby is al een mens KRO 16.00 De Wereld in oor log (8) 16.45 De Beste Muppetshows 17.10 Kortjakje is weer beter NOS 17.30 '/r6-Journaal KRO 17.40 De Poppenkraam NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven EO 14.00 Handelingen ter plekke. 16.05 Het kleine huis 16.53 Het verhaal van Petrus MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Gaz (08.00), Gary (09.00), Julie met deel 2 van een interview met Fine Young Cannibals (10.00). Julie en Gaz met Eurochart, de Europarade van Music Box (11.00). Martin (12.00) en Diana (13.00). 14.00 Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.23 Eine Italienische Legende: Giuseppe Verdi. Afl.: Riva- litaten 11.05 lm Lande des Mahdi 11.50 Umachau 12.10 Reportage am Montag 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Teletekst-overzicht 15.00 E Fury, avonturen van een paard 15.25 Fauna Iberica 15.50 Wolff und Rüffel 16.00 Tagesschau 16.10 Sie - er - es 16.55 SpaB am Dienstag 17.50 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Fenn, Hong Kong Pfui 15.30 Vakantiekalender 16.05 Anna und der König von Siam 16.30 Verzoek- film voor kinderen: Flipper und der alte Seebar 17.00 Heute 17.15 Te le-lllustrierte SKY CHANNEL 14.35 World games 15.30 Swiss Fa mily Robinson 16.00 Pat Sharp Show 16.45 Monsters of rock BBC 1 17.20 The Incredible Hulk 17.45 Dramarama 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.30 Survival 20.00 The Krypton factor 20.30 Coronation Street 21.00 Affaires of the heart 21.30 From the Cradle to the Grave 22.30 Just for Laughs 23.00 Nieuws 23.30 Anglia reports, actualiteiten magazine 00.00 Hammer House of Mystery and Suspense: Child's play, horror- film 01.25 128, Suez road 07.50 Breakfast time 10.20 Pink Panther 10.40 Huckleberry Finn 11.05 Why don't you 11.30-11.50 Play School 14.00 Journaal 14.25 Weerbericht 14.27 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30-14.45 Postman Pat 15.15 Paarderaces 17.20 Heads Tails 17.35 Laurel and Hardy ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon Time 11.40-The Har lem Globetrotters 12.05 Freetime special 12.30 About Britain 13.00 Flicks 13.10 Rainbow 13.30 Gardens for all 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Levkas man 15.30 Re grets? 16.00 Definition 16.25 Regio naal nieuws 16.30 The young doc tors 17.00 Flicks 17.10 Victor and Maria 17.20 Storybook International HILVERSUM 1 EO: 17.03 EO-Onder- weg-Zomers. 17.55 Mededelingen (NOS) EO: 18.06 Tijdsein. 18.30 Waar waren we ook alweer? 18.50 De Wol kenwagen. 19.02 Ronduit Radiokrant. 20.03 De muzikale fruitmand. 21.05 Als mensen veranderen. 21.40 Popu laire orgelbespeling. 22.02 Veraf en dichtbij. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. AVRO: 00.02 Easy Listening. 02.02 AVRO's Service Station. 06.02 AVRO's zomerservice HILVERSUM 2 16.30 Nws. NCRV: 16.33 Woord in de middag. 16.45 NCRV Combo Corner. 17.00 Hier en Nu. KRO: 17.30 Nws. 17.36 Echo-ma- lazine. 18.40 Uitzending van de Vrije iedachte. 18.55 BZN. KRO: 19.00 Goal op maandag. 19.30 Pierement. 20.00 Nws. 20.03 KRO's operette-al bum. 21.30 Uit het KRO-archief. 22.30 Nws. 22.35 Uw koninkrijk kome. 22.45 Da Capo HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Vdkan- tiespits. AVRO: 19.02 De zwevende hemel. 20.02 Nationale L.P. Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpodium HILVERSUM 4 18.00 Nws. VARA: 18.02 Van Middeleeuwen tot Classi cisme. 19.00 Het klavier. 20.00 Carla Maria Giulini dirigeert. 21.30 Klass'. concerten. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap HILVERSUM 5 NCRV: 17.30 Bij de tijd. 17.55 Intermezzo. 18.00 De Mo- lukken. 18.30 Rijdt u ook zo goed? 18.40 Er staat geschreven, herh. les 16 en les 17. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlanders RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma gazine OMROEP RIJNLAND 17.30 Migranten Rijnland. 18.30 Lelden Lokaal. Morgen HILVERSUM 1 AVRO: 7.02 AVRO's zomerservice. 9.03 Nederlands op AVRO - I. 10.03 Snotneus ahoy!. 10.13 Arbeidsvitaminen. 11.03 Spe ciaal voor u. 11.33 De Brekers, hoors- p.serie. EO: 12.03 Lunchtime magazi ne. 13.06 Tijdsein. 14.03 Vrouw zijn. 15.03 Voor elk wat wils. 15.58 EO- Metterdaad hulpverlening. 16.03 Een ontmoeting HILVERSUM 2 7.00 Nws. KRO: 7.06 Het levende Woord. 7.15 Echo. 8.30 Nws. 8.33 Postbus 900. 8.43 Levens lief en levensleed. 9.30 Nws. 9.33 M/V-magazine. 10.30 Nws. 10.33 Wat heet oud. 11.30 Nws. 11.33 Met de KRO, met Hans van Willigenburg. 12.00 Kruispunt. 12.30 Nws. KRO: 12.36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo politiek regionaal. 13.30 Nws. 13.33 Glas in lood. (herh.) 14.30 Nws. 14.33 Sporen in het achterland. 15.00 Be roepen in de Zeevaart. 15.30 Nws. 15.33 Zo de ouden zongen, piepen de jongen. TROS: 16.00 Nieuws Show HILVERSUM 3 VARA: 7.03 Gesode- meurders. 9.03 Doorloper. 10.03 Twee meter de lucht in. 12.03-VARA's Getallenrijk. 14.03 Hollands Hand werk. 16.03 De verrukkelijke vijftien HILVERSUM 4 TROS: 7.02 Een goede morgen met Oscar van Leer. (8.00 Nws.) 9.00 Continu klass. 11.00 TFtOS Concertzaal. Klass. werken voor or kest met piano. 12.30 Primeurs van de Matrijs en de concertagenda. 13.00 Nws. NOS: 13.02 De klassieke top tien. 13.30 Belcantorium. Die Zauberflöte, opera van Mozart. NCRV: 16.00 In de schaduw van de meesterwerken. 17.00 Populaire fclas- HILVERSUM 5Voor 18 uurNOS: 9.03 NOS-Sportief. 9.25 WatersL RVU: 9.30 Allemans Veren RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtendma gazine: Reportages, spel, weer. ver keer, etc. 09.00 leder uur na het ANP-nieuws regionaal nieuws. 16.30 Middagmagazine V

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9