Legendarische Australische moordzaak Azaria in persoonlijk jasje gestoken CeidaeSoma/nt EREDOCTORAAT VOOR BOB HOE HET GEMIDDELD^ GEZIN NAAR TV KIJK' Nederland Engeland RADIO/TELEVISIE LONDEN Bob Geldof, de Ierse orga nisator van Live Aid, de popmarathon van het afgelopen weekeinde die tot nu toe al meer dan 230 miljoen gulden op bracht, wordt vrijdag in de kathedraal van Canterbury het eredoctoraat van de universiteit van Kent verleend. Het succes van het Live Aid-concert had voor Geldof nog andere onver wachte gevolgen. Zo is de popster door de Noorse parlementariër Sissel Roen- beck voorgedragen voor de Nobelprijs voor de vrede. Die prijs, zo zei Geldof gisteren zou hij van harte aanvaarden om het geld (een miljoen gulden) aan Live Aid te kunnen geven. Ook de aartsbisschop van Canterbury, Robert Runcie, stuurde de Ier een boodschap met de tekst „Goddank voor Live Aid". Zelfs Margaret Thatcher, iemand met wie Geldof het bepaald niet heeft kun nen vinden, had lovende woorden voor hem over. Zij noemde de popmarathon de menselijkheid in actie. „De jongeren van Groot-Brittannië en Amerika ge bruikten de magie van de technologie om in de taal van de popmuziek de eeuwenoude boodschap van de broe derschap van de mens weer over te brengen", aldus Thatcher. De reactie van de 32-jarige zanger van The Boomtown Rats toen hij hoorde wat zijn initiatief had opgeleverd was: „Jezus! Zoveel geld is niet te geloven". Hij zei verder dat de commissie die het geld zal verdelen al over zes weken met de eerste projecten start. Het gaat daarbij niet alleen om voedselhulp, maar vooral om projecten op langere termijn, zoals herbebossing en irrigatie. Voor Geldof was Live Aid „dé grote dag van de popmuziek". Over al het eerbetoon zei hij koeltjes: „Wereldbe roemd? Dat is een abstract begrip. Voor mij maakt dat allemaal niet uit. Ik zit hier met een stapel kranten en een kopje thee. Dat is echt". De Britse rockmusicus oefende felle kritiek uit op regeringen, met name op die van de Sovjetunie. „Het is geen goe de zaak dat de op één na machtigste natie ter wereld niets doet", aldus Gel dof. In Philadelphia heeft Ken Kragen, één van de organisatoren van „USA for Af rica", gisteren meegedeeld dat in de ko mende weken nieuwe initiatieven zul len worden ontwikkeld. Bijzonderhe den kon hij nog niet geven. Vast staat wel dat op 23 augustus in De troit een grote bijeenkomst wordt ge houden waaraan wordt deelgenomen door onder andere Harry Belafonte en Mohammed Ali. De Beach Boys hebben aangekondigd begin september enkele concerten in Calfornië te houden waar van de opbrengst ten goede komt aan de slachtoffers van de hongersnood in Afrika. DINSDAG 16 JULI 1985 PAGk ing HILVERSUM - Onthullend in zijn nietszeggendheid, men stellen over het radioprogramma, dat de Radio VolbTt versiteit vanochtend op Hilversum 5 uitzond. Dit bevat onderzoek naar de wijze waarop door de gemiddelde Neij der naar de tv gekeken wordt. Leerzaam materiaal vod grammamakers, die menen dat hun werk nauwgezet wo£N volgd. ïing De RVU schermt momenteel met een serie „Allemans \H50( waarin een cursus, een inzicht wordt geboden in het mn televisie, de geschiedenis, het verschijnsel van de middagieac dingen en hoe het kind begeleid dient te worden bij het|ze naar televisie. Daarin paste een aflevering met als uitganfj00 de vraag hoe er door het doorsnee gezin in een doorzont naar de tv wordt gekeken. Die uitzending bood zomaar een avondje televisie bij eenr keurig gezinnetje, vader, moeder, zoon en dochter. De j»1'"! van de uitzending, Vincent van Merwijk en Willem I? g'1 hebben hun oor en een aantal micro's te luisteren gelegd jnn€ huiskamer. Op een bandje werd een en ander genoteerd He dien voor uitzending bestemd. Vader begint al met te zeggen, dat er vanavond weer nifpea is, want de zomer nadert en dat biedt alleen maar herhat Zelfs het „Jeugdjournaal" met de stem van Leoni Jansen!*» achtergrond kan het gezin maar matig boeien. Bovendien Uy er weer beelden van de paus en die hadden we volgens wel genoeg gezien. Dat leek trouwens precies op de vorig/ reden waarom hij het ook voor een herhaling hield. Overgschakeld dus naar Sky Channel. Daar zat net d? „American Hero" op, een uitgesproken held van het ki] zoontje. De jongen schrok toen er een onguur persoon iri verscheen, omdat hij toen het leven van zijn held in achtte. Maar pa had van de RVU geleerd, dat je kinderen kijken moet begeleiden om eventuele spanningen voor li pen gaan weg te nemen. Pa stelt zijn zoon gerust met de deling, dat die nieuw verschenen persoon een vriend was Amerikaanse held. Een hele geruststelling. Toch waren c deren even moeilijk naar bed te krijgen. Er mocht nog1 ev keken worden naar de STER vanwege het gezang van de kwakende eendjes, voor de kinderen het hoogtepunt vj avondjê televisie. Daarna werd de stem van premier Lubbers hoorbaar, die over de werkloosheid. Van pa had hij dat niet hoeven teJj j want dat had hij een jaar geleden al voorspeld. Mies T>~ met de sterkste man van Nederland Anton Geesink hoofdrol" werd verder zonder commentaar bekeken. Pa intussen toe aan zijn zevende pijpje pils. Ma viel over duurwerkje heen in slaap en pa volgde nog een Duitse tegen twaalf afliep. Pa rond het middernachtelijk uur tegen zijn vrouw: ie? Ga maar vast naar boven. Ik kom zo. Ik zet nog fietsje van de kleine mèid binnen en doe het schuurtj» Verder geen woord over vijf uur achtereen tv, geen geen bah over al die Hilversumse inspanningen om er van te maken, los van de herhalingen dan. Dit ondanks h adl dat de stoel van pa recht voor het tv-toestel staat dat hij zich zestig graden moet draaien als hij vrouw iets wil toevoegen. TON :n in stukken had kunnen scheu ren. Het is boeiend te zien hoe de feiten die in eerste instantie tot vrijspraak leidden, nu een averechts effect krijgen. Een boven alle verdenking staand echtpaar ziet langzaam zijn wereld instorten. Hoewel er 73 getuigen en deskundigen wer den opgeroepen en een jury van negen mannen en drie vrouwen na meer dan zes uur beraadslagen unaniem tot de conclusie kwam dat Lindy schuldig was aan moord, is de verdwijning van Azaria in fei te nog steeds een onopgehel derde zaak: motief en kind zich. Al na de eerste tien mi nuten lijkt het heel aanneme lijk dat zij de moord heeft ge pleegd, al willen de beelden het tegendeel bewijzen. Haar handelen heeft iets verdachts, maar niemand schijnt dat op te merken. De Chamberlains werden tijdens een eerste 'on derzoek dan ook vrijgespro ken, dus de echte Lindy moet een meer overtuigende rol hebben gespeeld dan actrice Elaine. Hoewel Lindy de moord nooit heeft toegegeven en tot op de dag van vandaag volhoudt dat haar baby werd weggesleept door een dingo (een woestijn hond), leeft de kijker aan de hand van de feiten tijdens de rechtzaak, in de vaste overtui ging dat zij het heeft gedaan. Even wordt gesuggereerd dat de moord een geloofskwestie zou zijn geweest, maar naar andere motieven zoals bijvoor beeld een ontvoering, wordt niet gezocht.- Hoewel de feiten in een over stelpende hoeveelheid over de hoofden van de kijker worden uitgestort, weet Moorhouse in een heldere verteltrant de ge beurtenissen de revue te laten passeren. Daarbij komt ook nog een prachtig stukje Au stralië in beeld, want fascine rend is het gebied rond Ayers Rock. Dit stukje woestijn wordt door de oorspronkelijke bewoners van Australië ver eerd als het universele cen trum van hun geestenrijk. Ontmaskering De ontmaskering van Lindy als moordenares is een kwestie HILVERSUM Op 16 augus tus 1980 verdween op een kampeerterrein aan de rand van Ayers Rock een stenen natuurwonder in het woestij nachtige hart van Australië de negen weken oude baby Azaria Chamberlain. Twee jaar lang hield deze verdwij ning de Australische bevol king in de ban en nu nog wor den de duizenden toeristen die de steenklomp bezoeken door de reisleiders herinnerd aan de plaats .waar Azaria ver dween. Zij is één van de legen den van de rotspartij gewor den. Hoewel Lindy Chamberlain, de moeder van Azaria in 1982 wegens moord op het meisje werd veroordeeld tot levens lang met dwangarbeid en haar vader Michael er met ander half jaar voorwaardelijk vanaf kwam, is het lijk van de baby nooit gevonden. Ook is nim mer duidelijk geworden wat het motief voor de moord kan zijn geweest. Journalist en schrijver Frank Moorhouse werd bij de zaak betrokken toen hij voor zijn krant The National Times de zeven we ken durende rechtszaak moest volgen. De verwikkelingen rond de'baby, die in Australië, maandenlang de voorpagina's van de kranten haalden, wor den in „The disappearance of Azaria Chamberlain" (woens dag Ned. I om 20.33 uur) door Moorhouse op indringende wijze op een rijtje gezet. In de gedramatiseerde documentaire wordt op een fascinerende ma nier een beeld geschapen van de feiten, de geruchten, specu laties, verdichtsels en onwaar heden gebaseerd op volksge loof. Hoewel Frank Moorhouse er naar heeft gestreefd een zo ob jectief mogelijk beeld te schep pen van de gebeurtenissen lukt hem dat niet helemaal. Het oordeel van de kijker wordt al direct beïnvloed door de actrice die de rol van .Lindy Chamberlain speelt. In de ver halen die naar aanleiding van de zaak verschenen wordt Lindy omschreven als een liefhebbende en zorgzame moeder en een aantrekkelijke, jonge vrouw, die gelukkig is getrouwd met een pastor van de Zevende Dags Adventisten. Hierdoor kon het publiek zich ook niet voorstellen dat zij de keel van haar dochtertje met een schaar zou hebben openge sneden. Actrice Elaine Hudson heeft echter iets duivels over Elaine Hudson als Lindy Chamberlain, die de keel van haar baby zou hebben open gesneden. Het echtpaar Chamberlain, dat langzaam zijn wereld ziet instorten. van doorzetten geweest. Zij zou waarschijnlijk nooit ver oordeeld zijn als de rechter in het eerste onderzoek de auto riteiten van het Noordelijk Territorium niet zo voor schut zou hebben gezet. Door dit ge zichtsverlies beten ze zich in de zaak vast. Via experts werd achterhaald dat het bloed op het babypakje, dat pas een week na de verdwijning werd gevonden, wees in de richting van een afgesneden nek in- plaats van een hondebeet. Be halve dat dingo's geen mense neters zijn, bleek de hond, die even voor de verdwijning door Lindy zou zijn waargenomen, het pak nooit op deze manier NEDERLAND 1 KRO 16.00 De Wereld in oorlog, serie over de Tweede We reldoorlog. Afl. 6: De Wol venhorde. U-boten in de At lantische Oceaan (herh.) 16.45 Holiday Eiland (slot). Australische tv-serie. Ange la en Neil gaan trouwen. Ja son schijnt dat niet z'n goed idee te vinden NOS 17.30 1/26-Journaal KRO 17.40 De beste Muppet- shows. Gast: Linda Carter 18.10 Alias Smith en Jones, Amerikaanse westernserie. Afl.: De schuilplaats, herh 19.00 Ravioli, Duitse serie. Afl.: Te gek. Alles is in rep en roer als de blikken ravio li ontploffen 19.25 Cijfers en Letters, spel- programma gepresenteerd door Bob Bouma NOS 20.00 Journaal KRO 20.28 01 Dagboek van een Herdershond (11), serie van Willy van Hemert (herh.) 21.35 Brandpunt, actualitei tenrubriek met een reporta ge over de Nederlandse filmindustrie. Met name de internationale belangstelling voor Nederlandse speel films komt aan bod. 22.00 00 De nieuwe Pacific, documentaire-serie. Afl. 2: De nasleep van de oorlog. Het strategisch belang van dit gebied voor de grote su permachten NOS 23.05 Journaal 23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden Bob Bouma presenteert het spelprogramma „Cijfers en letters",1 Ned. 1 om 19.25 uur. NEDERLAND 2 NOS 15.30-16.55 Tour de France, rechtstreeks verslag van de 17e etappe: Toulouse - Luz- Ardiden (208 km.) 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Tour de France, samen vatting van de vandaag ver reden etappe 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal EO 19.12 Anders is ook gewoon, serie over kinderen uit an dere landen. Afl.: Anders in de Andes 19.37 Holland ze zeggen... zomer in Egmond, geva rieerd zomerprogramma met o.a. de Continental Sin gers uit Amerika 21.00 Nationale parken, serie over Nationale Parken in de wereld. Vandaag de vele natuurgebieden in Amerika, o.a. beelden van de Grand Canyon en de Niagara Falls 21.55 Bij de weg (King of the road), tv-film. Twee dakloze mannen stelen voor de aar digheid een domineespak en wandelen er in weg. Een van de twee weet zich geen raad wanneer een alcoholist hem echt voor een dominee aanziet NOS 22.30 Journaal EO 22.45 De open circel, serie programma's over huwelijk, gezin en opvoeding NOS 23.47 Nieuws voor doven en slechthorenden ATN/Filmnet 17.00 Return of the Black Stallion; 16.45 Joe Panther; 20.35 Riptide (16): The Orange Grove; 21.25 Priva te on Parade; 23.45 Key to Rebecca (herh.). (1); 00.45-02.20 Nighthawks. BRT 1 15.00-16.40 CQ Tour de France. Rechtstreekse reportage van de rit Toulouse - Luz-Ardiden met om ca. 15.25 doortocht op de Tourmalet 17.30 Plons, de gekke kikker, kleu terserie 17.35 Tom en Tina, kleuterserie 17.40 Klein, klein kleutertje 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Candy Candy, tekenfilmserie 18.25 Roadrunner. Tekenfilm 18.30 Tour de France. Samenvatting 18.50 Frank Buck (Bring 'em back alive), Amerikaanse tv-serie. Afl.: Der tig uren. Frank weet niet dat het virus van een dodelijke malaria hem reeds heeft aangestoken, wanneer hij be sluit een picknick in de jungle te hou den 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kunat-zaken 20.20 Bill Coaby Show, Amerikaanse comedy-serie. Afl.: Nog een keer. Claire wil graag nog een baby. Cliff Is het hier echter niet mee eens 20.45 Revolutie in de Stille Oceaan (The new Pacific), achtdelige serie van Michael Maclntyre. Afl.: Terug keer naar het paradijs 21.45 Lieve Postbus (Dear Box Number), Britse tv-film van Carol Wi seman over de perikelen rond huwe lijksadvertenties 22.25 Journaal en Coda BRT 2 20.20-22.30 Tenuto, concert door de winnars van Tenuto 1985. Op het pro gramma: 1. Dirk Noyen: Fagotconcert in F gr.t., Hummel; 2. Benny Heynen: Toccata voor accordeonsolo, O.Sc- hmidt en Serenade en Allegro voor accordeon en orkest, W. Jacobi; 3. H. Raudales: Vioolconcert no.1 In fis kl.t. op. 14, Wieniawsky RTBF 1 15.00 Tour de France 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Ciné-vacances 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Tour de France. Samenvatting 20.10 Sentiers du monde: Dans Ie village d'Ulysse 21.25 Une femme aux yeux bleus, tv-film naar de roman van Irène Ste- cyk. Marie-Madeleine d'Aubrey wordt er van beschuldigd haar vader en haar twee broers vergiftigd te heb ben. Ze ziet kans te vluchten en krijgt asiel in een streng klooster nabij Luik. Ze verveelt zich er echter haast dood en zoekt afleiding 22.55 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Sunie (16.00), Martin (17.00) en Sunle en Simon met Eürochart, de Europarade van Music Box (18.00). 19.00 L'imagination au galop 19.25 La grande roué 20.20 Temps present 21.25 Chronique montage 22.00 Nieuws 22.30 La mèmoire courté, speelfilm van Eduardo de Gregorio 00.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen DUITSLAND 1 15.30 Tagesschau 15.40 Liebe, Schmerz und Tod. Afl.: Alte Liebe. Film over de bioscoop van het echtpaar Dunst 16.25 SpaB am Dienstag, amuse mentsprogramma met Funkes Laden (6) 17.20 ARD-Sport extra: Tour de France. 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Eigener Herd 1st Goldes Wert Afl.: Een baan voor Helga 18.40 Extra scharf 19.00 Der Preis der Macht. Afl.: Der Sturz des Senators 19.58 Heute im Ersten 20.00 m Tagesschau 20.15 Die Montagsmaler, spelpro gramma gepresenteerd door Slgi Harreis 21.00 Report 21.45 Magnum, Amerikaanse detec tiveserie. Afl.: Het moordplan. Higgins is druk bezig met het Instuderen van de operette 'Mikado' voor een liefda digheidsvoorstelling. Als gast wil Hig gins zijn oude vriend Cedric Brooke uit Engeland uitnodigen. Magnum moet optreden als veiligheidsagent. Dan komt Sally, die Magnum vraagt haar broer op te sporen 22.30 Tagesthemen 23.00 ARD-Sport extra. WK scher men vanuit Barcelona. Finale, floret heren (Team klassement) 23.20 Das Schlangenfischkanu. 'Eine Reise in Amazonien', verslag reis per kano door het Ama- 00.50 Tagesschau DUITSLAND 2 16.05 Ahna und der König von CE Ondertiteling via Tele- Tekst. D Zwart/wit-uitzen- ding. KD Zwart/witruitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. E2 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■O Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Siam. (The King and I), Engelse serie. Afl.: Eln MiBverstandnis 16.30 Verzoakfilm voor kinderen (4): Hilfe, wir werden erwachsen 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17.50 Das Haus am Eaton Place (Upstairs - Downstairs), Engelse serie. Afl.: Erpressung 18.20 Heute-Schlagzeilen 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Das Haus im Park, tv-film van Aribert Weis 21.12 Mach mit der Umwelt zulie- be 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-Joumal 22.05 Sommerfeatival im ZDF: Filme von Frauen. 1. Mauerbilder (Mur Murs), Frans/Duitse documen tairefilm uit 1980 van Agnès Varda over de 'Mauerbilder' en de mensen achter deze kleurige wandschilderin gen. 2. Menschengesichter (Docu mented), Franse speelfilm uit 1981 van Agnès Varda over de relatie die een moeder en haar zoon hebben met de stad waar zij leven 00.15 Heute DUITSLAND 3 18.30 Daa feuerrote Spielmobil. 'Das Haus mit der Nummer 30', kin derserie. Afl.: Der Tag fëngt ja gut an 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Hessen Drei unterwegs, ach ter de schermen van het Centraal Station van Frankfurt. Filmreportage 21.00 Rückblende: Fritz Kortner, filmportret van de toneelspeler, regis seur en auteur Fritz Kortner 21.15 Mozart, tv-film van Félicien Marceau, Beatrice Rubinstein en Marcel Bluwal met o.a. Chrlstoph Bantzer, Michel Bouquet, Louise Mar tini e.a. Wolfgang ontmoet de sop raan Aloysia Weber en wordt verliefd op haar. Hij componeert een aantal van zijn mooiste aria's voor haar en begeleidt haar op een tournee naar Italië. Zijn vader is in alle staten wan neer hij dit verneemt en beveelt Wolf gang onmiddelijk terug te keren. Voor de zoveelste keer onderwerpt hij zich aan de wil van zijn vader 22.40 Reisewege zur Kunst: Spa- nien (1). 'Auf dem Jakobsweg: Navar- ra en het Baskenland', informatieve serie, (herh.) 23.25 Laatste nleuwa SKY CHANNEL 16.45 Monsters of rock, met Aman da Redington 17.30 Engelse top 50, met Peter Po well 18.30 Mr. Ed. Afl.: Wilbur in the Lion's Den 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy gets Jack Benny's account 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Angels at the Altar 20.20 Skyways, drama-serie 21.10 Roving Report, Jctualiteitenru- 21.40 American College Basketball 22.40-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma BBC 1 17.20 Heads Tails, kinderserie 17.35 Laurel and Hardy, kinderpro gramma 17.40 Kwicky Koala, kinderprogram- 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Wildtrack, natuurserie 18.35 Dr. Kildate, Amerikaanse serie over het leven en werken van een arts. Met in de hoofdrollen: Richard Chamberlain, Raymond Massey en Lee Kurty 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 EastEnders, tv-serie. Met: Nej- det Salih, Andrew Johnson, Oscar Ja- 20.30 The time of your life. Afl.: Fred Truerrian 21.10 The Bob Monkhouse Show 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Matt Houston, Amerikaanse tv-serie 23.15 Italians. Afl.: The sisters of Spoleto 23.45 Taxi, Amerikaanse serie. Met: Judd Hirsch, Marilu Henner, Andy Kaufmann, e.a 00.10 Recovery 00.35 WeerWricht BBC 2 19.10 Laramie 20.00 Howard Jones at the Appollo 21.00 Q.E.D., wetenschappelijk pro- gramma. Vandaag: The war of words down under 21.30 Making waves 22.00 Film Buff of the Year 22.35 Summer season 23.30 Cricket: Australië - Trent Brid ge, hoogtepunten 00.00 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50-01.45 Open University 17.10 Flicks 17.20 Storybook International 17.45 I see England 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.35 Crossroads 20.00 The Zodiac Game 20.30 Never the twain 21.00 Magnum 22.00 Taggart 23.00 Nieuws 23.30 Fiddling with nature 00.30 Travelling man 01.30 Strands in a tapestry NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven TROS 14.30 E Magnificent Doll, speelfilm uit 1946 16.00 Calime- ro 16.13 Suske en Wiske 16.35 De wonderen van de Rode Zee 17.05 Sons and daughters, tv-serie NOS 17.30 V»6-Journaal TROS 17.40 De eeuwig roepende natuur NEDERLAND 2 NOS 10.40-11.55 Tour de France, rechtstreeks verslag van het eerste gedeelte van de 18e etappe: Luz-Si- ant-Sauveur - Aublsque (52V4 km.) 13.00 Nieuws voor doven 14.25- 15.45 Tour de France, verslag van het tweede gedeelte van de 18e etap pe: Lauruns - Pau (83'/2 km.) 16.15- 17.25 Tour de France, aankomst BRT 1 10.40-11.40 Tour de France 14.25- 15.30 Tour de France 16.15-17.10 Tour de France 17.30-Juke Box 17.45 Het Zuiden van N-Zeeland MUSIC BOX 08.00 Videoclips. 14.00 Herhalingen. DUITSLAND 1 10.40-11.55 Tour de France 13.15 Teletekst 14.40 E Fury, avonturen van een paard 15.05 Fauna Iberica 15.30 Tagesschau 15.40 Stöhnen - Dröhnen Tónen 16.25 Janosik, Held der Berge, avonturenserie 17.10 Nudnik 17'.20 Tour de France DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 15.00 Heute 15.03. Der Waschbër Rascal 15.30 Ferienkalender 16.05 Flugboot 121 SP, tv-serie 16.30 Babbelgamm 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Pink Panther 10.40 Huckleberry Finn 11.05 Play school 11.25 Cricket 13.50 Journaal 14.05 Weerbericht 14.07 Nieuws voor doven 14.10 Ho- key Cokey 14.20 Cricket 17.20 King Rollo SKY CHANNEL 14.35 The Down Under Show 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 Sky Trax. Met Phil Schofield 16.45 Young, Free Single itger J'l0Si Buiten Beeld. 22.02 Het Pand OJ i. NOS: 23.07 Met het oog ftge gen. VARA: 00.02 De nacht kl °c ders. 02.02 Groot licht. 05.07, 7* licht n n HILVERSUM 2 TROS: 16.0(3 IT Nieuws Show. 17.30 Nws. 17.3jaei S-Aktua. 18.00 Nws. 18.10 Hi& nalistenforum. 19.00 TROS ly service. 20.00 Nws. 20.03 Mur schooltijd. 21.00 Om hef/-] Finale. 22.30 Nws. 25F<-/ planteneter, hoorsp. (9 10) Proeflokaal L™ HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De^ spits. VARA: 19.02 Dubt» M 20.02 Popkrant. 21.02 Mocpon 23.02 Morgen gebeurt het H i HILVERSUM 4 NOS: 18.0(5... NCRV: 18.02 Met hart en ml, handen. 18.15 Muziek in vrj"et 19.15 Entr'acte. 19.30 Kjell E Bi lund, piano: werken van Sk d 20.00 De Symfonieën van Ra(La nov (3). 21.30 Literama. 22.3j nationaal Orgelfestival Haarlerfen 23.10 Kamermuziek !na< HILVERSUM 5 AVRO: 17.30kon sum 3 bestond nog niet. lalon berg heeft een muis 'gebaar<£ve] 19.00 Nieuws voor buitenland! RADIO RIJNMOND 16.30 Mi#er gazine: Reportages, verslag v£Men door Rijnmondgebied, spel,are verkeer, cultuur, sporl KUH OMROEP RIJNLAND 17.30 F en economie. 18.30 Tussl..;_ maatschappijveranderingen. Regionale muziek. Morgen 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon Time 11.40 Indoor Bowls (herh.) 12.30 About Britain 13.00 Tales from Fat Tulip's Garden 13.10 Our bachy- ard 13.30 Whose baby? 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 A country practice 15.30 On the market 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 10.30 Veronica Nws.radio.T0 P Kletskop. 12.03 Will wil wel(o Nederland Muziekland. NOSac Tour de France: De 18e etai deel Luz-Saint-Saveur Col d HILVERSUM 2 7.00 Nws. VARPiel De Wekkerradio. 8.30 Nws. 8fst archief. 9.00 Muziek, merk Mr; 89.30 Nws. 9.33 Hoor Haar Nws. 10.33 Kaddisj voor Sq hoorsp.serie (3). 11.30 NwsL VARA's natte zomer. 14Jp Schuurpapier. 14.30 Nws. 14.1 klaringen (15.40 Willem Wl vervolgverhaal.) 15.30 Nws.L Leef-tijd-genoeg. 16.00 Tony v re ontmoet Gommert de K NOS: 16.30 Nws HILVERSUM 3 EO: 7.03 Rondi sic-time. 9.03 Gospelsound.! Muziek motief. 11.03 Countij VPRO: 12.03 De Wilde Werelch Ronflonflon met Jacques ff NOS: 16.04 De Nationale Hitpl HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Hef de Woord. 7.10 Preludium. 8.0 8.02 Programma-overz. 8.0! tennws. 8.45 Te Deum LauJEï 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.L palet. Handel Festival Orch. Wr ton 11.45 De wereldlijke canta|>ed Bach (14). 12.20 PromenadeLpr Nws. 13.02 Vocaal. 13.32 Orfcl cert door Francois-Henri Hfïl AVRO: 14.00 Telefoonrkor 035-39211. 15.30 Puur Cultuui, jazz en klassieke randgebieden Muziektheater. 16.30 RenaissdDe Vroeg Barok. 16.55 Wolfgang deus Mozart 'Vdl HILVERSUM 5 NOS: 09.03|eei -Sportief. 9.25 Waterstanden.Ln AC: 9.30 George and Georgin»- RVU: 10.00 Leesvoer «3D1 RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtft. gazine. 16.30 Middagmagazine OMROEP RIJNLAND 16.30 Lokaal. 17.30 Nieuws en Actu^

Leidse Courant | 1985 | | pagina 8