Alle heiligen aangeroepen voor vijf ling in Boxtel Duitsland T^DIO/ TELEVISIE ti\ CeicbcSouxant MAANDAG 15JULI1985 PAGINA 9 >r ini illenj ?d ol iedei elijkj die i Dionne-vijfling in 1937 >ld nog als een uniek we- jldwonder, een speling van j natuur Sinds de toepas- van de hormoonbehan- pling zijn er nu wel 25 over hele wereld". Dit zegt Jef ademakers ter inleiding op in film „De vijfling" uit iixtel, vanavond op VARA- j, Ned. II om 20.00 uur. pdemakers mocht bij vader i moeder Brands thuis fil- [en. maar kreeg ook de be- hikking over het filmmate- lal, dat in het St. Annadal- fckenhuis in Maastricht lerd geschoten. De film- lenst van de Maastrichtse niversiteit snelde ijlings toe, jen uit Boxtel de melding dat mevr. Brands „op dagen" liep. Na vijf landen werd de leefruimte I gering voor zoveel nieuwe lereldburgers tegelijk. Er min of meer ijlings {orden ingegrepen. Alleen et Annadal-ziekenhuis be- •hikte over voldoende staf n outillage om de ingreep, eizersnec. te verrichten en jrt. complicaties op te van- II er deden zich complica- ps voor. Het meisje Noortje k-eeg een hersenbloeding, ovendien moesten zij alle tjf met een gewicht van dui- énd gram de couveuse in. fijf kinderartsen en vijf gy- ecologen stonden aan het raambed, toen het aftellen egon. Nadien met spoed de ader erbij voor de namen: |onneke. Maaike, Noortje, toen en Martijn. lij hadden al een broertje ïttoel, dat maanden later, tel lens als moeder er een van e vijf mee kreeg iiit het zie kenhuis vroeg: „Hebben ze in het ziekenhuis nog meer ba by tjes voor je over?" Voor hem kwam er geen eind aan de intocht der zuigelingen. Vader Brands, bejaardenver- zorger, spreekt van een hele zorg, maar meent dat je de dingen nemen moet zoals die in het leven aan je toevallen. Hij heeft een stationcar moe ten kopen voor als ze allen tegelijk de deur uit willen. Verder twee dubbelkinder- wagens en een enkele. De burgemeester van Maastricht verscheen als geroepen met een enveloppe met inhoud. Verder krijgt hij gezinshulp. Elke ochtend om zeven uur begint het wassen, kleden, voeden en het verplichte boertje. Pas na negen uur is er tijd voor een kopje koffie voor al die zorgzame volwas^ senen. Zondags wordt dw hulp niet geboden. Dan ver schijnen er neefjes en nich tjes, die het als een eer be- Vader en moeder Brands met ouder zoontje Roel. schouwen flesjes te mogen geven. Martijn heet de meest parmantige te zijn in een zui delijke levenshouding. Die leerde snel zelf de fles aan de mond te houden. Ook de vrouwenarts komt in deze film aan het woord om te vertellen over het ontstaan van die vijfling. Mevr. Brands had ingestemd met een hormoonbehandeling om stagnerende vruchtbaarheid op gang te helpen. Daarbij is overstimulatie ontstaan bij de ei-uitstoting. BESCHERMD Vader en moeder Brands zijn niet zo happig op publiciteit, maar zo'n vijfling vergt veel zorgen en ook veel geld. Zegt Jef Rademakers: „Zij willen graag beschermd blij ven tegen de buitenwereld, maar een douceurtje door middel van publiciteit ter be strijding van de kosten van zo'n vijfling, daar zijn ze niet op tegen. Het salaris van de vader mag je bescheiden noe men, ook al is hij blij met de kinderbijslag. In mijn film treden zij op als de hoofdrol spelers. Daar mag een rede lijke betaling tegenover staan". Op 10 mei van dit jaar vier den de kinderen hun eerste verjaardag. Het huis stroom de vol met familie voor het aanheffen van gezang. Lang zullen ze leven. Een paar maanden voordien stond de H. Hartkerk in Boxtel bol van het publiek voor de doop met op zijn best l.et zang koor, dat de litanie van alle heiligen aanhief: Ora pro no bis. Bid voor ons. In zo'n ge val is er nooit hulp van heili gen genoeg. De peters en de meters hadden zich uren eer der al aan de woning van de dopelingen vervoegd voor het aankleden van hun pete kind. Het lijkt wel of heel Boxtel zich bezorgd toont om het lot van de kinderen en meeleeft met de ouders. Koos Postema blijft trouwens niet achter. Die praat met de ouders de problemen door waarvoor zij zich plotseling zien geplaatst. Geen speling van de natuur, maar een poets van de bio-technologie, de biochemica. Gesprek met de artsen, die door de ver warde loop van de navel strengen op een dwaalspoor werden gebracht. Kruip door, sluip door. De kinderen hadden niet stil gelegen. Al dat schoppen leek cupvoet bal. Het gevecht voor het be houd van het leven van de kinderen daarna, beademing, infuus. De moeder die vijf wel een beetje veel vindt, maar van alle vijf evenveel houdt. Moederwarmte nog belangrijker dan het flesje. Maar moeder komt behalve handen ook koesterende ar men tekort. Daar kunnen de armen van de buurvrouw niet in voorzien. De film laat ook zien hoe va der Brands al in dat zieken huis ietwat confuus langs die weelde met gevulde couveu ses dwaalt, terwijl Koos Pos tema vertelt hoe allerhand medicinale verrichtingen moesten worden gepleegd om die vijf vroege borelingen in het leven te houden. Bij thuiskomst van die vijf ble ken de handen van vader Jan ook niet bepaald ver keerd te staan. Voor tal van onvoorziene complicaties be denkt hij oplossingen, die hij ook zelf in elkaar knutselt. In Boxtel heeft hij gelijk een nieuw huis moeten zoeken. Voor plotseling acht perso nen bleek de bestaande wo ning te bekrompen. Verder behoort het jengelen tot het onvervreemdbaar recht van het kind. Als de een er ge- Vijf tegelijk v.l.n.r. Lonneke, Maaike, Martijn, Noortje en Koen. noeg van heeft, begint de an der weer een nummertje weg te geven. KINDERHAND Een kinderfietsje is niet ge noeg. Het moeten er gelijk vijf wezen. Een kinderhand is gauw gevuld, maar vijf vraagt wat meer tijd. Het consultatiebureau komt aan huis, dankzij mobiele appara tuur. Maar voor de bezoekjes aan de kinderarts, die voor de nacontrole blijft ingescha keld. moest een eigen dienst regeling ontworppn worden. Moeder Mia: „Ze zijn me alle vijf even lief en welkom. Je staat ervoor en je kunt niet anders. Je moet er niet aan denken hoe het anders had gekund. Daar word je gek van". Intussen stelt Rademakers min of meer terloops in zijn film de vraag aan de orde, wie aansprakelijk gesteld moet worden voor die over stimulatie als gevolg van de medische ingreep en bij wie eventueel een claim inge diend zou kunnen worden. Verzekeringstechnisch schijnt dat een hele kluif. De behandeling blijft een beslis sing van de vrouw. Maar me dische fouten zijn toch ver haalbaar? Zegt de betrokken gyneco- loog nog: „Overstimulatie is geen medische fout, wat niet wil zeggen, dat iedereen er gelukkig mee is". De moeder: „Wij zitten er mooi mee, ons leven lang. De gynecoloog gaat gewoon ver der met zijn werk". Intussen geeft vader zijn kinderen te eten. Lepeltje voor lepeltje vijf monden open en magen gevuld. Maar de artsen van Annadal leven mee. Op de eerste ver jaardag komen zij ook. Er be staat nog steeds een grote be trokkenheid tussen de ouders en de artsen. De slotbeelden krijgen van Jef Rademakers een symbo lisch muziekje mee, tekenend voor de situatie. Doris Day zingt: Que sera, het antwoord van de moeder op de vraag van de dochter of zij ook kin deren zal krijgen. Que sera. Wat zal zijn zal zijn. Dat heb je niet in de hand en niet in een pilletje, ook de dokter niet. V-A Helen Morse speelt een van de verdwenen meisjes. Hanging rock opmerkelijk filmverhaal Op zijn minst een opmerkelij ke film mag „Picnic at han ging rock" heten, vanavond op Ned. II om 20.30 uur. In deze Australische film, die heet ge baseerd te zijn op een waar ge beurde geschiedenis in het be gin van deze eeuw, althans op een boek daarover, trekken kostschoolmeisjes een dagje de vrije natuur in. Doel van het tochtje is Hanging Rock, een gevaarlijk hellende rots, die als een uitdagende, niet te ver murwen bezienswaardigheid geldt. Regisseur Peter Weir heeft dit voorval nochtans spannender gemaakt dan het zich in werkelijkheid moet hebben toegedragen. Vier meisjes vragen ter plekke toe stemming de rots te mogen be klimmen. Zij moeten zich daarvoor door weerbarstig struikgewas heenworstelen, waarbij zij hier en daar door zwiepende takken worden weerhouden, alsof de rots zich verzet tegen dit binnendrin gen in haar geheim. Er gaat ook een lerares mee en die vijf helpen elkaar omhoog. Hun lot blijft verder onzeker. Als zij niet terugkeren, gaat men op zoek. Er wordt er echter maar een van de vijf gevonden en die is ontsteld niet in staat te vertellen wat er precies ge beurd is. De rest schijnt opge slokt. Zo laat regisseur Weir dit gebeuren ook aflopen, al heeft hij beeld voor beeld het onheilsvolle verhaal verteld. Mede hierdoor ziet hij kans de spanning tot het uiterste op te jagen. Hij laat bij de kijker echter ook een onbevredigend gevoel achter, want je wil toch weten waaraan de verdwij ning van de meisjes toegesch- rteven moet worden. Om toch nog een slot aan dit mysterie te breien, kiest hij voor de schets van een neerslachtig re ageren. het opgescheept zitten met de onbeantwoorde vraag, die onderling wantrouwen op roept. Over de gezellige sfeer op die school hangt nadien een TON OLIEMULLER festij ijdst '^defig. Door een list van do- t cof3 Levenslang (6 en slot), ifus wacht op zijn berech- inee North weet hij per lip naar Sydney te vluch- Maar kapitein Frere ïeft de achtervolging niet Een paard in de hand informatieve serie over e ruitersport idi Wie waagt die wint, ogramma waarin de ge- •toriseerde uitdaging cen tal staat. Presentatie: Ma ine van der Zeijs en is Verhart Oma Fladder, kinderse- Scö Minibios lat 5 Honderd beroemde jestshilderijen. Afl.: 'Meisje min$> sofa', van Boucher ?n \5 AVRO's Sportpanora- !t B>a, wekelijkse sportrubriek 3 Televizier magazine, Bheel gewijd aan de inter- n ptionale hulpacties voor de enijPödgebieden in Afrika. .oeD(an de hand van de docu mentaire „African calvary" Jfrikaanse kruisweg) van Britse televisiemaker ;r johamed Amin wordt aan- ™®Btoond dat de Westerse ïadqjip van het afgelopen na- 1 w4ar slechts de ergste nood zonnigt dOS e \vO Journaal roepVRO an B Sterrenslag (1). 15 fencfloegen, samengesteld uit t gijolitici. artiesten, acteurs, lit; ppsporters en omroepme- t^Jewerkers, strijden tegen üj jlkaar ten bate van de Na- 5J gjonale Zomerloterij Telelot. Jmmentaarstem: Andrè in Duin. Presentatie: Jos r SJuyer en Sandra Reemer öe O Praatpark. Gerrit den öer Iraber ontvangt een burge- ield( De AVRO start vanavond met .Sterrenslag", het zomer- programma waarin o.a. politici en artiesten zich voor het goede doel van hun beste kan laten zien. Ned. I om 20.28 uur. meester die om en nabij vandaag zijn verjaardag viert 22.45 AVRO's Jazz Podium (4). Opnamen van het North Sea Jazzfestival van afgelo pen weekend. Opnamen van o.a. de Paris Reunion Band 23.15 Ontdek je plekje: Heus- den NOS 23.30 Journaal 23.35 Nieuws voor doven NEDERLAND 2 NOS 15.25-16.55 Tour de France, rechtstreeks verslag van de 16e etappe Aurilac - Tou louse (2501/2 km.) 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Tour de France, samen vatting 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal HV 19.12 Kwartslag magazine VARA 19.27 Popeye, tekenfilmserie 19.33 Niels Holgersson, te kenfilmserie. Afl.: Honger! 20.01 De vijfling, het eerste jaar, filmreportage over de Boxtelse vijfling die vorig jaar in Maastricht werd ge boren (zie elders op deze pagina) 20.31 Picnic at hanging rock, Australische speelfilm uit 1975 van Peter Weir. Wan neer een stel meisjes van een kostschool vermist wordt in de buurt van een overhangende rots. organi seert men een grote zoek actie NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven ATN/Filmnet 17.00 The Littles (11): Little Scouts; 17.25 65 Jaar Nederlandse Film: Stranding (herh.); 18.55 Hardcastle McCormick (herh.). (15): Whistler's Pride; 19.45 Earthquake; 21.55 Duel; 23.25-00.50 Priwate Lessons. 15.25-16.40 Tour de France 17.30 Plons, de gekke kikker 17 35 Tom en Tina, tekenfilmserie voor de kleintjes 17.40 Liegebeest 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 De Edison Tweeling (The Edi son Twins), Amerikaanse jeugdserie 18 30 Gagomania. Slapstick 18.35 Tijdrover: Lieve plantjes 18.45 Tour de France. Samenvatting van de rit van vandaag 19.05 Waddenzee, kind van de re kening, Nederlandse documentaire van Rob de Wind over de Wadden zee. die bedreigd wordt door het toe nemend aantal giflozingen. (Bekroond met de 'Silver Award Film and Televi sion' te New York 1984) 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Reilly, meesterspion (Reilly. Ace of Spies, 9). Engelse serie naar het boek van R.B. Lockhart. Afl.: Na Moskou. Reilly verkeert in moeilijkhe den: er is geen land waar hij niet ge zocht wordt wegens spionage en al lerlei andere verdachtmakingen 21.00 Fresh Fields, Engelse comedy- -serie over een echtpaar van middel bare leeftijd. Afl.: Iets in de oven. Wil liam en Hester zijn in de wolken wan neer ze vernemen dat hun dochter in verwachting is 21.25 Een kind van foute ouders. KRO-documentaire. bekroond met de 'Prix Futura 1985' te Berlijn. Rex was een kind tijdens WO II. Hij groeide op in pen milieu van collaborateurs. Met een filmploeg van de KRO heeft deze nu 52-jarige man al de plaatsen uit zi|n nazi-verleden weer bezocht, in de hoop dat de gebeurtenissen en hun gevolgen duidelijker zouden worden 22.25 Journaal en Coda RTBF 1 15.25-16.40 Tour de France 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Cinè-vacances 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Tour de France. Samenvatting van de vandaag verreden etappe 20.10 LTIe aux trente cercueils (3), tv-serie naar het werk van Maurice Leblanc. Geschokt door de recente gebeurtenissen nemen de bewoners van het eiland de vlucht, alleen Vèro- nique en Honorine blijven achter 21.00 Historische film: Souvenirs de justice (Memory of justice, 2), film van Marcel Ophuls 23.25 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Sunie met 'Pop-back' (16.00). Gary (17.00) en Martin en Simon met 'Videopix' (18.00). 19.00 Champs Elysées 20.30 La fantome est amoureux. Een aan lager wal geraakte acteur krijgt een rol waarin hij als geest kas telen van miljonairs moet bezoeken 21.00 WK Karate 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Sunie met 'Pop-back' (22.30), Gary (23.00). Mar tin en Simon met 'Videopix' (00.00) en Diana (01.00) DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau 16.10 Aus dem Leben der Klaviere, komische tekenfilm uit Tsjechoslowa- 16 20 Zeit zum Tanzen. 'Clber die Lust am Jazz-Tanz'. reportage over een danswedstrijd voor amateurs 17.20 lm Schatten der Eule, (Bren- don Chase). Engelse jeugdserie. Afl.: Een hete dag (herh.) 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Musik Convoy. Live vanuit Dinslaken 19.00 Auf die sanfte Tour (Maggie Forbes), Afl.: Wunderheiler 19.58 Heute im Ersten 20.00 CD Tagesschau 20.15 Eine italienische Legende: Gi useppe Verdi, tv-fllm in 8 delen van Renato Castellani. Afl. 5: Signora Verdi. Verdi's opera 'La Traviata' wordt tijdens de eerste voorstelling door het publiek gekraakt. Een jaar later echter oogst de opera succes. Na de oorlog, in 1859 treden Verdi en Guiseppina heimelijk in het huwelijk. Zijn nieuwste opera 'Un ballo en maschero' is een groot succes 21.15 Menschen der Medina. 'Stad- tischer Alltag in Marokko', reportage die een beeld schetst van het dage lijks leven in Marokko 22.00 Es ist angerichtet (8). komi sche verhalen 22.30 Tagesthemen 23.00 Made in Britain, tv-film. De 16-jarige Trevor is een opgewekte slimme jongen maar als skinhead kan hij geen baantje krijgen. Harry Parker is bereid hem te helpen. Trevor gooit uiteindelijk zijn eigen glazen In 00.15 Tagesschau DUITSLAND 2 15.30 Vakantiekalender E: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. ■D: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■0: Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele, ver sie met ondertitels. Richard Boone speelt de hoofdrol van Matthew Perry inde Amerikaans- Japanse film ..TheBushido Blade". Duitsland 2 om 20.15 uur. 16.05 Charlie Brown, tekenfilmserie Afl.: Nur Geduld. Charlie Brown 16.30 Lassies Abenteuer, jeugdse rie. Afl.: Flug über den Abgrund (2) 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17 50 Ein Colt für alle Falie, Ameri kaanse serie. Afl.: Schneetreiben. Met: Lee Majors, Douglas Barr, Hea ther Thomas, e.a. 18.56 Programma-overzicht 19 00 Heute 19.30 Reportage am Montag: Das schnelle Geld, reportage over jeugd- prostitutie 20.15 Das Schwert des Shogun (The Bushido Blade), Engels/Amerikaans- /Japanse speelfilm uit 1980 van Tom Kotani. Met in de hoofdrollen: Ri chard Boone, Toshlro Mifune en Frank Converse 21.45 Heute-journal 22.05 Wenn man einen Liebhaber hat, dann hat man auch mehrere. Marguerite Duras vertelt over haar le- 22 35 Zum Jahr der Musik: Carl Orff - 'Carmina Burana', uitgevoerd door het Omroep Orkest van München, het Koor van de Beierse Omroep en het Tólzer Jongenskoor o.l.v. Kurt Eichorn. m.m.v. solisten. Choreogra fie: William Miliè (herh.) 23.35 Nero Wolfe, Amerikaanse de tective-serie. Afl.: P.H. antwortet nicht. Peter Hays krijgt een anoniem telefoontje dat zijn vriendin Maggie weer door haar man geslagen wordt. Hij gaat naar haar huis maar treft daar slechts haar neergeschoten man. Tegenover de politie verdedigt Peter Hays zich niet 00.20 Heute DUITSLAND 3 18.30 Der Regenbogenprinz, kinder programma. Afl: Marchenhafte Ge- 19 00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Atlantis? Atlantis? Filmrepor tage over het land uit vele legenden, dat waarschijnlijk nooit bestaan heeft 21.45 Kottan ermittelt: Der Geburt- atag, tv-serie. Kottan en een aantal van zijn collega-commissarissen ko pen een stuk grond in het gebied van de Au. waar ze een weekendhuis la ten bouwen. Wanneer de collega's met hun familieleden een feestje vie ren, gaat Kottans dochter met een paar vriendinnen in een nabijgelegen café iets drinken, 's Nachts wordt een van de meisjes vermoord 23.10 Helmut Qualtinger liest 'Der ewige Spiesser', verhaal van ödon von Horvath (2. herh.) 23.40 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 17.30 Soul Spectacular, met Tony Blackburn 18.30 Mr. Ed, afl.: Ed the Beneficiary 19.00 The Lucy show, afl.: Lucy meets the Berles 19.30 He-man and the masters of the universe, start van een nieuwe tekenfilmserie 20.20 Vegas. Afl.: Mixed blessing 21.10 The Untouchables. Afl.: The Contract 22.05 VFL Australian rules football 23.00-00.00 Sky Trax. Herhaling BBC 1 17.35 Children's Island 18 00 Newsround, jeugdjournaal 18 10 Think of a number 18.35 Rolf Harris' cartoon time 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 Fame. Amerikaanse tv-serie. Met. Debbie Allen, Jesse Borrego, Cynthia Gibb e.a. 21.25 'Alio 'alio, tv-serie van Jeremy Lloyd en David Croft over een Franse caféhouder die in oorlogstijd Britse piloten helpt een ontsnappingsroute naar Engeland te vinden 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Panorama, actualiteiten 23.05 The Monday Film: Point Black, Amerikaanse speelfilm uit 1967. Met: Lee Marvin, Angie Dickin son. Carroll O'Connor e.a. Regie: John Boorman. Een man die door zijn vrouw en diens onderwereldvriend wordt neergeschoten besluit om twee jaar later wraak te gaan nemen 00.35 Weerbericht 19.10 O Dr. Rhythm, Amerikaanse speelfilm uit 1938. Met: Bing Crosby. Mary Carlisle. Andy Devine e.a. Re gie: Frank Tuttle 20.30 Bloem van de maand juli 20.40 Favourite Walks, informatieve serie. Afl.: Francis Wilson 21.05 The living planet, a portrait of the earth. Afl The sky above 22.00 Tom O'Conner 22.30 The Paul Daniels Magic Show, amusementsprogramm 23.10 Surviving. Afl.: Nawal el saad- 23.30 Newsnight, actualiteiten 00.15 Weerbericht 00.20 Cricket: Australië Trent Bridge, hoogtepunten 00.50-01.20 Open University ITV 17 45 Dramarama 18 15 Emmerdale Farm 18 45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.20 City Sounds 20.00 The Real World 20.30 Coronation Street 21.00 Des O'Connor now 21.30 World in action 22.00 The Sweeney 23.00 Nieuws 23.30 Anglia reports, actualiteiten magazine 00.00 Hammer House of Mystery and Suspense: Black carrion, hor rorfilm 01 25 128, Suez road 01 30 Joy's journey TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven RVU 15.00 De baby is al een mens (2) KRO 16.00 De Wereld in oorlog, serie over WO II (herh.) 16.45 Holiday Eiland. Australische serie NOS 17.30 V>6-Journaal KRO 17.40 De beste Muppetshows NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven EO 14 00 Handelingen ter plekke (4) 14 35 Het kleine huis, Amerikaanse serie 15.20 Het verhaal van Petrus (7) NOS 15.30-16.55 Tour de France BRT 1 15 00-16 45 E Tour de France 17.30 Plons, de gekke kikker 17 35 Tom en Tina 17.40 Klein, klein kleutertje MUSIC BOX 8.00 Videoclips. 14.00 Herhalingen. DUITSLAND 1 10 00 Heute 10.03 Eine Italienische Legende: Guiseppe Verdi 11.05 Zum Jahr der Musik: Carmina Burana 12.10 Menschen der Medina 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 14.40 II Fury, avonturen van een paard 15.05 Fauna Iberica 15.30 Tages schau 15.40 Liebe, Schmerz und Tod (2) 16.25 SpaB am Dienstag 17.20 Tour de France DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15 03 Fenn. Hong Kong Pfui 15.30 Vakantiekalender 16.05 Anna und der König von Siam 16 30 Verzoek- film voor kinderen (4): Hilfe, wir werden erwachsen 17.00 Heute 17 15 Tele-lllustrierte 17.50 Das Haus am Eaton Place BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20 Pink Panther 10.40 Huckleberry Finn 11.05 Why don't you 11,30 Play School 11.55 Cricket 14.05 Journaal 14 20 Weerbericht 14.22 Nieuwso verzicht 14 25 Postman Pat 14.40 Cricket 17.20 Heads Tails SKY CHANNEL 14 35 The Down Under Show 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 Pat Sharp Show 16.45 Monsters of rock 07 25 TV-AM 10.25 Sesame Street 11 25 Cartoon 11.35 The Adventurer 12.05 Freetime 12.30 About Britain 13 00 Flicks 13.10 Rainbow 13.30 Gardens for all 14.00 Nieuews 14.20 Regionaal nieuws 14 30 Love and marriage 15.30 Recollections 16.00 Definition 16.25 Regionaal nieuws 1630 The young doctors 17.00 Flicks HILVERSUM 1 NOS 14 03 Radio Tour de France: De 16e etappe AuriL lac - Toulouse. EO: 17 03 EO-Onder- weg-Zomers 17.55 Mededelingen (NOS) 18.06 Tijdsein. 18.30 Waar wa ren we ook alweer? 18.50 De Wolken- wagen. 19.02 Ronduit RadiokranL 20.03 De muzikale fruitmand. 21.05 Als mensen veranderen. 21.40 Popu laire orgelbespeling. 22 02 Veraf en dichtbij. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. AVRO: 00.02 Easy Listening. 02.02 AVRO's Service Station. 06.02 Nijmeegse Vierdaagse 1985. HILVERSUM 2 NOS: 16 30 Nws. NCRV: 16.33 Woord in de middag. 16.45 NCRV Combo Corner 1700 Hier en Nu. KRO: 17 30 Nws. 17 36 Echo-magazine. 18.40 Uitzending NIK. 18.55 BZN. KRO: 19.00 Goal op maandag. 19 30 Pierement. 20.00 Nws 20.03 KRO's operette-album. 21 30 Uit het KRO-archief 22 30 Nws. 22.35 Uw koninkrijk kome. 22.45 Da Capo HILVERSUM 3 NOS: 18 04 De Avond- spits. AVRO: 19.02 De zwevende he mel. 20.02 Nationale L P Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpodium HILVERSUM 4 18 00 Nws. VARA: 18 02 Van Middeleeuwen tot Klassi- cisme. 19 05 Het klavier 20 00 Musi- ca Antiqua Köln: Oude muziek. 21.00 Harawi. chant d'amour et de mort. Messiaen, voor sopraan en piano. 22.00 Jazz-op-vier - Aad Bos. 23.00 Het zout in de pap HILVERSUM 5 NCRV: 17.30 Bij de tijd. 17.55 Intermezzo. 18.00 De Mo- lukken 18.30 Ri|dt u ook zo goed? 18.40 Er staat geschreven, herh. les 14 en les 15. NOS: 19.00 Nieuws voor buitenlanders RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtendma gazine. 16.30 Middagmagazine. OMROEP RIJNLAND 17.30 Migranten Rijnland. 18.30 Leiden Lokaal. Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7.02 Nijmeegse Vierdaagse 1985. 9.03 Nederlands op AVRO I. 10.03 Snotneus ahoy!. 10.13 Arbeidsvitaminen. 11.03 Speciaal voor u 11.37 De Brekers, hoorsp.se- rie. 12.03 Nijmeegse Vierdaagse 1985. NOS: 14.03 Radio Tour de France; De 17e etappe Toulouse - LuzArdiden HILVERSUM 2 07.00 Nws. KRO: 7.06 Het levende Woord 7 15 Echo. 8.30 Nws. 8.33 Postbus 900. 8.43 Levens- lief en levensleed. 9.30 Nws. 9.33 M/V-magazine. 10.30 Nws. 10.33 Wat heet oud. 11.30 Nws 11.33 Met de KRO, met Anne. 12.00 KruéspunL 12.30 Nws. KRO: 12 36 Echo. 13.00 Nws. 13.10 Echo politiek regionaaL 13.30 Nws. 13.33 Glas in lood. (herh.) 14.30 Nws 14.33 Sporen in het ach terland. 15.00 Beroepen in de Zee vaart. 15.30 Nws. 15.33 Zo de ouden zongen, piepen de jongen. TROS: 16.00 TROS Nieuws Show HILVERSUM 3 VARA 7 03 Gesode- meurders 9.03 Doorloper 10 03 Twee meter de lucht in. 12.03 VARA's Getallenrijk. 14.03 Hollands Hand^ werk 16.03 De verrukkelijke vijftien HILVERSUM 4 TROS: 7 02 Een goede morgen met Jan Willem ten Broek e. 9.00 Continu klass. 11.00 TROS Con certzaal. 12.30 Primeurs van de Ma trijs en de concertagenda. 13.00 Nws. NOS 13.02 De klassieke top tien. 13.30 Belcantorlum. NCRV: 16.00 In de schaduw van de meesters. 17.00 Populaire klassieken HILVERSUM 5 NOS 9.03 NOS-Spor- tief. 9.25 Watqrst. RVU: 9.30 Alle- mans Veren RADIO RIJNMOND 7 30 Ochtendpro gramma 16.30 Middagmagazine

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9