I Bob Geldof mobiliseert de wereld voor Live Aid LIVE AID ügSRDIO/TELEVÏSÏÊ CeidoeSouoont ÏJVEAID MANUUR TOTUUR la- 13 JULI: „GLOBAL JUKE-BOX" VOOR HONGERLIJDEND AFRIKA WOENSDAG 10 JULI 1985 PAGINA 11 >.50 Start van 16 uur live-te levisie en radio. I.00 Officiële start van LIVE AIO in Londen door Bob Geldof. B |.05 Status Quo. A I.25 Style Council. i.47 Ultravox. Bijdrage uit Australië: K INXS. «■1.16 Boomtown Rats. ^B.33 Bijdrage uit Japan. ™.47 Spandau Ballet. >.04 Elvis Costello. 1.18 Nik Kershaw. j.35 B.B. King (live vanaf North Sea Jazz-festival). >.49 Sade. >.04 Bijdrage uit Oostenrijk en Joegoslavië. 1.18 Sting Phil Collins. $.53 Howard Jones. '.07 Bryan Ferry. ',24 Bijdrage uit West- Duitsland. 38 Alison Moyet Paul Young. fc 1.00 Officiële start LIVE AID W in Philadelphia: Lionel Ri chie, Bryan Adams. 1.20 U2 (Londen). -1.40 Beach Boys (Philadel phia). ).00 Dire Straits (Londen). .21 Tears for Fears (Phila delphia). ).40 Queen (Londen). ).01 Simple Minds (Philadel phia). Alleen BRT 2. Dld.3 en BBC 2. 1.20 David Bowie (Londen). S' Alleen BRT 2, Did. 3 en BBC 2. 1.41 Pretenders (Philadel phia). .00 The Who (Londen). .21 Santana en Pat Methe- ny (Philadelphia). .40 Elton John (Londen). .00 Wham (Londen). !.20 Ashford Simpson en Teddy Pendergrass (Phila delphia). .39 Paul McCartney (afslui- k ting LIVE AID-Londen). k I 3.00 Tom Petty. ■I 3.30 The Cars. «.00 Neil Young. 0.30 Billy Joel jer- Springfield. Rick Jimmy .00 Eric Clapton. 30 Phil Collins Page Robert Plant Paul Martinez. 00 Duran Duran Power Station. !.30 Madonna. 00 Hall Oates The Four Tops. .30 Patti Labelle. .00 Mick Jagger Tina Turner. I.30 Bob Dylan. LONDEN/HILVERSUM Voor het Live Aid- rockfestijn van zaterdag aan beide zijden van de Atlantische Oceaan pas sen alleen superlatieven. Het is de grootste dubbe le pop-happening aller tijden. Bovendien wordt de marathon in een re cordaantal landen op de televisie vertoond. De in elk geval 16 uur durende concertreeks zal waar schijnlijk een zingende Engelse kroonprins Char les en een herenigde Be atles laten zien. Die ge ruchten doen in Londen in elk geval de ronde. Vast staat in elk geval dat Tina Turner en Mick Jagger een duet zingen, Paul Young en Alison Moyet samen het podium betreden evenals de opnieuw geformeerde Who. Robert Plant, Jimmy Page, Phil Collins en Paul Martinez komen samen voor een uit voering van de legendarische compositie „Stairway to hea ven", terwijl de opnieuw ge formeerde Status Quo zijn concert begint met „Rockin' all over the world". De bijdra ge van de landen, die de con certen integraal uitzenden zijn ook niet mis. Zo laat Au stralië topgroep INXS zien en brengt Nederland een recht streeks verslag van het North Sea Jazz Festival in Den Haag met concerten van B.B. King en Miles Davis. Verwacht wordt dat de uiteindelijke op brengst voor het noodlijdende volk van Ethiopië en de Soe dan minstens 45, maar moge lijk 90 miljoen gulden zal zijn. Live Aid is het geesteskind van Bob Geldof (32), een Ier van Vlaamse afkomst (zijn grootvader was een Belgische, naar Dublin uitgeweken ban ketbakker), die zelf als rock ster betere tijden heeft ge kend. Hij doopte dit feest „de wereldomvattende juke-box". Saint Bob. zoals hij in Enge land wordt genoemd, is erg goed in het bedenken van treffende benamingen en het organiseren van grootse cam pagnes voor de hongerbestrij ding in Afrika. Zijn Band Aid-single van afgelopen de cember ten voordele van Ethiopië bracht meer dan 35 miljoen gulden op. Live Aid is volgens Bob Gel- David Bowie: pas in de herhaling, dof een voor de hand liggend vervolg op Band Aid. Het idee ervoor schoot hem 7 maanden geleden te binnen. Sedertdien mobiliseerde hij in praktisch heel de wereld een leger men sen voor kosteloze medewer king. Grote afwezigen Het festijn begin zaterdagmid dag om een uur. In het sta dion van het Londense Wem bley treden meer dan 20 ver schillende rockzangers en - groepen op. De bedoeling is elk optreden ongeveer 20 mi nuten te laten duren. Elke ar tiest of groep staat gepro grammeerd voor vier num mers, maar de VARA, die het gebeuren in Nederland op het scherm brengt, houdt er reke ning mee dat de uitzending tot de volgende morgen duurt. Behalve de openingsceremo nie waarin Bob Geldof een toespraak houdt en waarin de geschiedenis van Band Aid nog eens wordt vertoond, wordt er niets gerepeteerd. Bob Geldof verdedigt het met: „This is so big, it will be good". Geen enkele artiest wordt overigens betaald voor het optreden. Toch was er een enorme onderlinge strijd wie wel en wie niet op de podia zou komen te staan. De rede nering is: „Het is nogal pijn lijk om niet mee te mogen doen, want dan behoor ik niet tot de wereldtop". Status Quo: Rockin' all over the world. Dat Michael Jackson en Prin ce ontbreken ligt niet aan de artiesten, maar aan het mana gement, dat botweg elke me dewerking weigerde omdat het niet vanaf het eerste uur bij de organisatie van het Live Aid-gebeuren werd be trokken. Om zes uur wordt er overge schakeld naar het John F. Kennedystadion van Phila delphia waar het Amerikaan se aandeel aan dit wereldom vattende festijn begint met een optreden van Lionel Ri chie. Hij zingt „We are the world". Tijdens de pauze tus sen elk optreden worden in Wembley en in Philadelphia op reusachtige beeldschermen aan weerszijden van het draaibare podium concert-op namen vertoond uit Amerika of uit Engeland. Concerten De VARA gebruikt de pauzes voor eigen verslaggeving en interviews met popartiesten. Omdat de uitzending van het „Journaal" om acht uur en de Ster-reclame worden gehand haafd, zendt deze omroep de concerten van Queen, Simple Minds en David Bowie, die op en rond ditzelfde tijdstip plaatsvinden, later in de nacht uit. Met de andere jour naals wordt wel geschoven. De VARA-uitzending heeft overigens een minder wer vend karakter dan in de an dere landen omdat Nederland net de grote actie „Eén voor Afrika" achter de rug heeft. Wel is er een giro-nummer (667) waarop geld gestort kan worden. De jeugd zal worden aangespoord het geld over te maken, dat ze die dag toch niet uitgeven omdat ze aan de televisie gekluisterd zitten. Op de radio is de marathon vanaf 2 uur 's middags met onderbrekingen van de nieuwsuitzendingen in stereo te horen op Hilversum 3 en na twaalf uur op Hilversum 1. Op de grote dag worden liefst negentien satellieten voor te lecommunicatie gebruikt, niet alleen om Londen en Phila delphia doorlopend met el kaar te verbinden, maar ook om het hele rockfestijn over de hele wereld op de beeld buis te kunnen brengen. De organisatoren rekenen op an derhalf miljard kijkers, van New York tot Moskou en van Londen tot Peking. Zo'n 80 procent van de televisies in 169 landen zal deze Anglo-A- merikaanse elektronische ma rathon ontvangen. De VARA betaalt voor het uitzenden van het festijn hon derdduizend gulden. Volgens ingewijden is dat een koopje, want normale programma's kosten meer geld. De bedra gen van de televisie-maat schappijen, die zelf mochten bepalen hoeveel ze wilden af dragen, worden overigens niet op één bankrekening ge- Mick Jagger: duet met Tina Turner, stort, maar komen terecht bij een accountant in het land van herkomst. Van daaruit worden de diverse projecten gefinancieerd. Worldwide Sports Om de Amerikaanse concert- reeks in beeld te brengen, worden in Philadelphia een televisie-crew van meer dan 250 man en 20 camera's ge bruikt. Bob Geldof engageer de voor de wereldwijde uit zending van beide concerten de organisatie Worldwide Sports. Zij doet het voor onge veer 200.000 dollar veel minder dan de normale prijs. Worldwide Sports werd afge lopen maart gesticht door de Amerikaan Mike Mitchell, be kend wegens zijn perfecte planning en financiering van de Olympische Spelen van 1984. In de voorbije weken zorgde Worldwide Sports ook voor de internationale ver koop van Live Aids televisie- en radiorechten. In Amerika wordt het geheel door ABC in samenwerking met MTV op het scherm gebracht. Daar brak bij het bekend worden van de marathon een strijd uit tussen adverteerders met als resultaat dat Pepsi Cola het geheel sponsort, maar dat Coca Cola alle televisie-zend tijd heeft opgekocht. Coca Cola schonk daarbij nog eens een kwart miljoen dollar aan de Band Aid-organisatie. De JULY I3th enige landen die de beelden gratis krijgen aangeboden zijn de Afrikaanse landen, inclu sief Ethiopië. Zuid-Afrika zal ze echter niet ontvangen, dit wegens verzet van bepaalde Amerikaanse artiesten, die dreigden dat zij het concert in Philadelphia zouden boycot ten als Zuid-Afrika toch mocht meekijken. Er komt overigens geen elpee noch een video-cassette van het gebeuren uit. Het regelen van de rechten, waarbij per artiest gemiddeld vijf maat schappijen betrokken zijn, kostte te veel tijd. Bob Geldof: „Wie een video-recorder of bandrecorder thuis heeft staan, kan zijn eigen elpee maken of video-casette opne men". Sensatie Bob Geldof zorgt tijdens het festijn dat in Londen wordt bijgewoond door kroonprins Charles en prinses Diana voor een technologische sen satie. De luchtvaartmaat schappij British Airways leent hem zaterdag gratis één van haar supersonische Concor des. Phil Collins, die 's mid- dags in Wembley speelt, neemt om half zeven de Con corde naar New York. Dit dure supersnelle lijnvliegtuig, dat laag over Wembley zal vliegen, moet daar aankomen omstreeks half vijf 's mid dags, plaatselijke tijd. Van New York vliegt Collins naar Philadelphia, waar hij dan op nieuw zal spelen. Wanneer al les een beetje meevalt, zal zijn tweede optreden plaatsvinden op ongeveer dezelfde plaatse lijke tijd als zijn Londense concert. Het stadion van de Britse hoofdstad is totaal uitver kocht. De toegang bedraagt 115 gulden per plaats, een prijs die door 72.000 jongelui grif werd neergeteld. De 90.000 beschikbare plaatsen in Philadelphia waren in vier uur uitverkocht, ook al kost ten zij elk 130 gulden. De kaartverkoop in beide landen bracht 253 miljoen gulden op „In dit dubbel-concert gaat het niet om de optredens zelf", zegt Geldof. „Waar het om gaat is het leven van men sen, uitgeput door langdurige ontberingen". Oproep De opbrengst van de rock- marathon zal grotendeels worden gebruikt voor ont wikkelingsprojecten op lange termijn, zoals het boren van drinkwaterputten, de bouw van sanitaire voorzieningen, onderwijs (vooral gezond heidsleer). de opleiding van technici en gewone arbeids krachten, irrigatie en land bouw. In Londen wordt er niet aan getwijfeld, dat de be weegredenen van Bob Geldof werkelijk van humanitaire aard zijn. Hij is onvoorstel baar energiek en bovendien een merkwaardig goede orga nisator. In het particuliere leven zit Bob Geldof tegenwoordig praktisch op zwart zaad De laatste drie jaar drijft hij han del in duur antiek. Met Paula Yates, die het door de VPRO uitgezonden popprogramma „The Tube" presenteert, heeft Geldof een dochterje van 2 jaar dat ze Fifi Trixie-Belle noemen. Het paar bezit een fraai huis in Londens dure wijk Chelsea en een „Priory" (voormalig abdijhuis) te Da- vington in Kent. Sommige Britten beschouwen Geldof nog steeds als de le vende patroonheilige van de rock-muziek. „Maar van nu af", zo schreef afgelopen zon dag de Londense Observer, „staat hij algemeen bekend als de man die Live Aid op touw heeft gezet". ROGER SIMONS HANS PIËT ederland DERLAND 1 >00 tos 0 Calimero 3 Suske en Wiske. Afl.: >uske en Wiske en de Re- enboogprinses (2), herh. 5 Op vleugels naar roem, lm over de Nederlandse weefvlieger Kees Musters 5 Sons and daughters, lUStralische serie. Een on- erwacht aanbod rond een in brengt Paul dichter bij Je Hamiltons dan hij van Jlan was HOS 10 Vi6-Journaal J0 De Allermooiste Die- enfilm, natuurfilm TROS i >5 Sons and daughters, \ustralische serie. De toe- comstplannen van Engela in Rob komen in de ver- Jrukking door de komst ran een onverwachte gast iO Erik of: Het klein insec- enboek, serie naar God- ried Bomans. Afl.: Vlinder- lefde. Erik verlaat het hotel in maakt van zeer dichtbij ien vlinderliefde mee 15 Hi-De-Hil Engelse co- tiedy-serie. Afl.: Doe er wat lan! De nieuwe directeur rindt de ontspanning in Ma in's zomerkamp aan de fulgaire kant en besluit jaar wat aan te doen HOS )0 Journaal 18 Socutera. Een filmpje ran de Stichting Maat schappij tot Redding van Drenkelingen V mos S $3 Te land, ter zee en in Je lucht. Amusementspro gramma met 'Freewheelen' in 'Dan maar de lucht in' 30 Onze Ouwe, Duitse poli tieserie. Afl.: Rij 7 Graf 11. Ms een groep strafgevange- hen in een woud aan het jwerk is, lukt het een van hen te vluchten. Commissa ris Koster vermoedt, dat de irluchteling zich op zijn vroegere partner wil wreken 30 TROS Aktua. Actualitei tenrubriek DO Hotel, Amerikaanse se rie. Afl.: Herinneringen. Christine raakt betrokken bij een liefdesgeschiedenis met een hotelgast, die aan Geheugenverlies lijdt en bo vendien te maken heeft met een juwelendiefstal en (noord NOS 55 Journaal NEDERLAND 2 NOS 15-17.40 Tour de France. Commissaris Koster (Siegfried Lowitz) zit vanavond achter een ontsnapte gevangene aan, die wegens roofmoord veroor deeld werd. Ned. 1 om 21.30 uur. Rechtstreeks verslag van de laatste kilometers en de aankomst van de renners. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Tour de France. Sa menvatting van de vandaag verreden twaalfde etappe 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal 19.12 Een geschenk Gods (Wend kuuni), tv-film van Gaston Kaborè uit Opper- -Volta. Een kleine jongen (Serge Yanago) zwerft rond in de jungle van Opper-Vol- ta, zijn ouders zijn dood. Tenslotte neemt een gezin in een ander dorp hem op, hij blijkt echter zijn spraak vermogen verloren te heb ben 20.20 Frida Kahlo, portret van een opmerkelijke Mexicaan se schilderes (1907 - 1954) 21.20 Danserl Documentaire serie over de bijdragen van mannelijke balletdansers aan de dansexplosie in de Westerse wereld. Afl. 2: Werk voor twee 22.10 Het Frysk Orkest speelt. Ouverture La fille du Tambour-major van Offen bach. Dirigent: Willem Fre- derik Bon 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport: EK Honk bal, samenvatting 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden ATN/Filmnet 17.00 Tin Tin: The Black Island; 17.40 Riptide (herh.). (15): Polly wants an explanation; 18.30 Grease II (herh.); 20.20 Airwolf (15): Morhett's Ghost; 21.10 Battle of Midway; 23.20-00.55 Boefje (herh.). 16.15 Hl Tour de France. Recht streekse reportage van de laatste ki lometers en de aankomst van de rit Morzine - Lans-en-Vercors 17.30 Hugo en Bobo, tekenfilm 17.40 Schapen en wolven, tekenfilm 17.50 Juke Box 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Plons, de gekke kikker 18.10 Tom en Tina, kleuterserie 18.15 BH Midas, Vlaamse jeugdserie 18.40 Tijdrover. Doe-het-zelf 18.55 Tour de France. Samenvatting 19.15 Toerisme. De Zuidhollandse driehoek. Afl. 3: Scheveningen (herh.) 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kijk uit, verkeerstips 20.15 Met Mike in zee. In het Casino Kursaal van Oostende ontvangt Mike Verdrengh bekende en minder be kende gasten uit de show-, sport- en theaterwereld 21.30 Pluk de dag (One day at a time), komische serie. Afl.: Schnei ders zoon. Ann, Julie en Barbara krij gen bezoek van een kanppe jonge man. die op zoek is naar zijn vader die hij al jaren niet meer gezien heeft. De verrassing is het grootst voor Schneider. Is hij de vermiste vader? 21.55 Flandria lllustrata: Margaret- ha van Oostenrijk, muzikaal portret van Margaretha van Oostenrijk met vooral aandacht voor de stempel die zij heeft gedrukt op de kunstbeoefe ning in onze gewesten. De muziek uit haar tijd wordt uitgevoerd door het BRT-Omroepkoor o.l.v. Vic Nees en het Ensemble Musica Fiata Köln (herh.) 22.20 Journaal en Coda RTBF 1 16.15 Tour de France. De 12e etap pe Morzine - Lans-en-Vercors 17.45 Cinè vacances 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 Tour de France. Samenvatting 20.10 Le grain de sable, spelpro- gramma 20.45 Les rues de San Francisco (The Streets of San Francisco), Ame rikaanse serie 21.35 La magie de la danse, infor matieve serie over geschiedenis en de ontwikkeling van de dans. Afl. 2: Le flux et le reflux 22.35 Journaal 22.50 Un autre regard. Een uitzen ding van de katholieke radio en tele- MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Gaz met deel 1 van een inter view met lan Dury (16.00). Martin met 'A-Z of Pop' (17.00), en Simon en Su- nie met 'Chart Attack" (18.00). 19.00 La terre est basse. Toneelstuk 21.00 Monsieur de Vauban, portret 21.55 Une soir, une itoille, horo scoop 22.00 Nieuws 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Gaz met deel 1 van een interview met lan Dury (22.30), Martin met 'A-Z of Pop' (23.00), Simon en Sunie met 'Chart Attack' (00.00) en Julie (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 16.25 Janosik, Held der Berge, Poolse avonturenserie over de legen darische roverhoofdman 17.10 Nudnik, tekenfilmserie van Gene Deitch 17.20 ARD-Sport extra: Tour de France, reportage van de 12de etap pe. Morzine - Lans-en-Vercors 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Lucky Luke, tekenfilmserie 18.40 Sprungbrett 19.00 Fame, Amerikaanse tv-serie 19.58 Heute im Ersten 20.00 ffl Tagesschau 20.15 E Flug in Gefahr, tv-spel naar Arthur Hailey. Tijdens de vlucht van een groot verkeersvliegtuig worden plotseling drie mensen, waaronder de co-piloot, ernstig ziek ten gevolge van een voedselvergiftiging. Ook de eer ste piloot heeft van de vismaaltijd, die deze voedselvergiftiging heeft veroor zaakt. gegeten en met angst en be ven constateert men ook de eerste symptomen bij de gezagvoerder. Er is slechts een man aan boord die een opleiding bij de luchtmacht heeft ge had en eventueel het toestel aan de grond kan zetten. Maar dat is alweer tien jaar geleden. DUITSLAND 2 35 Fluqbc Gescnic schen Insein. Afl.: Vriend of vijand 16.30 Babbelgam, amusementspro gramma voor kinderen gepresenteerd door Peter Rapp 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine waarin nieuws over vrije tijd 17.50 Rauchende Colts (Gunsmoke), Amerikaanse westernserie. Afl.: Patri cia. O'Brian leert op een reis de klei ne Johnny kennen die met zijn gou vernante Patricia door het land reist. m Ondertiteling via Tele- Tekst. D Zwart/wit-ultzen- ding. ED Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3 Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Lee Horsley als Archie Goodwin en William Conrad als Nero Wolfe in de gelijknamige detective serie, vanavond op Duitsland 2 om 23.35 uur. 18.55 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Die Welle, Amerikaanse jeugd film. Als de leraar Mr. Ross het thema 'nationaal-soclallsme' in zijn klas be handelt, wordt hij geconfronteerd met vragen over het hoe en waarom van de Duitsers en hun Führer. Om dit duidelijk te maken, besluit Mr. Ross het opvoedingssysteem van de nazi's in zijn klas na te bootsen 20.15 ZDF Magazin. Informatie en meningen over actuele thema's 21.00 Polizeirevier Hill Street (Hill Street Blues). Amerikaanse politiese rie. Afl.: Der Ausstelger. Het televisie team is nog steeds aaahet filmen op het afdelingsbureau. De journaliste Cynthia mag mee op pad en zo is ze getuige van een schietpartij. Zij is zeer onder de indruk van het werk van de politiemannen 21.45 Heute-journal 22.05 Heute bin ich ohne Hasa. Re portage over de activiteiten van het Maximilian Kolbe-genootschap 22.35 Daa kleine Fernsehspiel: Allee lm Zunderland, muzikale tv-film met veel trucages van Leo Lorez. Het ver haal van een ongewone dag in het le ven van een jonge vrouw. Alles begint normaal, maar op haar werk gaat al les anders dan anders 23.35 Nero Wolfe, tv-serie. Afl.: Tod auf der Türschwelle. Barney Sullivan vraagt Archie Goodwin om hulp. Voordat hij kan vertellen wat er aan de hand is wordt hij neergeschoten. Nero Wolfe wil weten wat de proble men van Barney waren. Wie heeft de §oede vriend van Archie vermoord? 0.20 Heute DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II. The Travel Busi ness. Engelse les 20 18.30 Miacha und Mine Brüder, kin derprogramma 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tsgeeechau 20.15 Mittwoche lm III, live-pro- gramma 21.45 Hobbythek. Poppen om mee te spelen en te verzamelen (herh.) 22.30 E Das war Mord, Mr. Doyle (Crime ot Passion), Amerikaanse speelfilm uit 1957 van Gerd Oswald. Met in de hoofdrollen: Barbara Stan wyck. Sterling Hayden en Raymond Burr. Kathy heeft haar carrière als journaliste opgegeven om met detec tive Bill Doyle te trouwen. Als blijkt dat het werk van Bill weinig voorstelt besluit ze om de carrière van Bill eens wat op te krikken 23.50 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 16.45 Young, Free A Single, met Gary Davies 17.30 Alle Americsn hot 100, met Paul Gambaccini 18.30 Mr. Ed. Tv-serie. Afl.: Ed and the secret service 19.00 The Lucy Show. Tv-serie. Afl.: Lucy and the moviestar 19.30 Pathfinders. Afl.: Fog 20.25 The traitor. Engelse misdaad film. De leider van een verzetsgroep wordt tijdens de oorlog verraden door een van zijn medewerkers 21.50 International motor sports 22.55-00.30 Sky Trax Eurythmics- special. Pat Sharp in gesprek met Annie Lennox en Dave Stewart, afge wisseld met video's BBC 1 17.40 Battls ol tha planets, kinder programma 18.00 Newaround, jeugdjournaal 18.10 Gentle Ben 18.35 Gloria, tv-serie met Sally Stru- thers in de hoofdrol 19.00 Journaal en WMrbericht 19.35 London plus 20.00 Tarry Wogan, amusements programma met Terry Wogan 20.35 Oddie in paradise 21.00 Dallas, Amerikaanse tv-serie 21.50 Points of view 22.00 Nieuws en weer 22.25 The visit: fighting for Jamie 23.15 Come dancing BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven het t Open space 21.05 Wildlife showcase: Garbage of 21.30 The travel show 22.00 Ms. Rhymney Valley 1985 23.40 Nawanight, actualiteiten 00.25 WMrbericht 00.30-01.25 Open University ITV 16.25 RegionMl nieuws 16.30 Sons and daughters, Australi sche tv-serie 17.00 Fat Tulip's garden 17.15 Crystal Tippa A Aliatair 17.20 Fraggle Rock. Poppenserie van Jim Henson 17.50 Poparound 18.15 Connections 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga zine 19.35 Crossroads 20.00 Arthur C. Clarke's world of strange powers. Afl.: The verdict 20.30 Coronation StrMt 21.00 Duty FrM 21.30 Tha tunny aide 22.00 Bulman, politieserie. Afl.: The name of the game 23.00 Nieuws 23.30 Starmaker Dawn (2) 01.15 Sen bee A Pharisees TV*morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven VOO 16.00 Happy Days, Ameri kaanse serie 16.25 Club Veronica Clips NOS 17.30 Vi6-Journaal VOO 17.40-17.50 Agenda NEDERLAND 2 NOS 15.30-16.55 Tour de France. Verslag van de 13e etappe: tijdrit in Villard-de-Lans BRT 1 15.00 Bloemencorso in Locarno. Re portage van de folkloristische bloe- menstoet die jaarlijks te Locarno plaatsvindt 15.30 Tour de France 16.40 Bloemencorso in Locarno, ver volg 17.30 De Freggela 17.55 Jour- MUSIC BOX DUITSLAND 1 10.00-13.15 Ochtendprogramma 14.40 El Fury, avonturen van Mn paard 15.05 Fauna Iberica, filmserie over dieren 15.30 Tagesschau 15.40 Beauch bei Fritzi Mas vary 16.25 Computerzeit 16.50 Links und rechts vom Aquator 17.20 ARD- Sport extra: Tour de Francs DUITSLAND 2 10.00 Als Duitsland 1 14 55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Grisu, der kleine Dreche 15.30 Ferienkalender 16.05 Die Muppet- •Show 16.30 Strandpiraten 17.00 Heuta 17.15 Tele-lllustrierte 17.50 Trio mit vier Fiuaten, tv-serie SKY CHANNEL 14.35 Life from London with Caiiene Carter 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 Pat Sharp Show. Met o.a. Black Lace 16.45 First run BBC 1 07.50 Breakfast Tims 10.20 Pink Panther, tekenfilm 11.40 Huckleberry Finn 11 05 HartbMt 11 25 C P and Quickatitch 11.30 Play School 11.55 Cricket: Australië - Trent Bridge 14.05 Journaal 14.20 WMrbericht 14.25 Chock-a-block 14.40 Cricket: Australië - Trent Bridge 17.20 Gran ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesame StrMt 11.25 Cartoon Time 11 40 The Ad venturer 12.05 FrMtime 12.30 About Britain 13.00 Alfie Atkins 13 10 Mooncat and Co 13.30 Tha Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Falcon Crest 15.30 Movie Memonet 16.00 Taks the HILVERSUM 1 NOS 14.03 Radio Tour de France: 12e etappe Morzine - Lans-en-Vercors NCRV 18.06 Hier en Nu-Woensdagmagazine. 18.20 Met Teddy aan tafel. 19.02 In 't voor bijgaan 19.07 Leger des Heilskwar- tier. 19.25 NCRV-Woensdag-Sport. NOS: 20.03 Hobbyscoop. 20.30 Met het oog op het 3000e oog. NCRV. 00.02 Volgspot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voor bijgaan. 06.07 Vandaag., donderdag HILVERSUM 2 NOS: 16.30 Nws. 16.33 NOS-Ombudsman. EO: 17.30 Nws. 17.36 Tijdsein. NOS: 18.00 Nws. 18.10 Midweekmagazine 19 30 De werkelijkheid van de oorlog. 20.00 Nws. EO: 20.03 Licht en uitzicht 20.40 De Bijbel open. 21 05 Van U wil ik zingen. 21.30 EO in de regio. 22.00 Vragen naar de weg. 22 15 De schoolagenda. 22.30 Nws 22.35 Ach ter de Horizon. NOS: 23.30 Verhaal HILVERSUM 3 NOS 18.04 Avond- spits. 19.02 Gonzo Radio. 20.03 John Peel Show 21.02 Frontlijn. 22.30 Li- veconcert. 23.02 Heartlands HILVERSUM 4 NOS: 18.00 Nws. AVRO: 18.02 Affiche 4. 18.05 Het be tere werk. 20.00 (digitaal) Residentie Ork. 21.15 Pianorecital. 22.15 Neder landse muziek. 23.15 Over boeken HILVERSUM 5 TROS 17 30 Tussen droom en werkelijkheid 18.30 De Pina Colada Show. NOS: 19.00-19 40 Nieuws voor buitenlanders RADIO RIJNMOND 16.30-18.30 Mid dagmagazine OMROEP RIJNLAND 16.30 Leiden Lokaal. 17.30 Nieuws en Actualitei ten. 18.30 Geestelijk leven Morgen HILVERSUM 1 NCRV 07.03 Het le vende Woofd. 07.10 Vandaagdon derdag 08.06 Hier en Nu. 09 03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.03 NCRV-Speciaal. 11.30 Zo klonken The Millers. 12.03 Daar waar de mo lens staan. 12.40 Mlddagpauzedienst. 13.06 Hier en Nu. 13.20 Zo maar zo mers. NOS: 14.03 Radio Tour de France: de 13e etappe HILVERSUM 2 NOS: 07 00 Nws. AVRO: 07.06 AVRO's zomer info 07 30 Nws. 07.35 Actualiteiten 08 25 Financieel-economisch nieuws 08 30 Nws 08.33 Informatie, actualiteiten en tips. 09.30 Nws. 9.33 Hobby-ru briek 10.00 Vakantietips. 10.05 Snot neus Ahoyl 10.15 Seniorenservice 10.30 Nws 10.33 Reportages op cult gebied 11.30 Nws. 11.33 Koken met Henk Molenberg 12.00 Telefonisch spreekuur. 12.30 Nws. AVRO 12 36 AVRO'S Radiojournaal. 13.00 Nws 13.10 AVRO's Sportpanorama. 13.30 Nws. 13.33 Interviews met gewone Nederlanders. 14.00 AVRO's Radio- rechtswinkel 14.30 Nws. 14 33 De grote finale 15.00 De burgemeester is jarig VOO: 16 00 Nieuwsradio HILVERSUM 3 TROS: 07.03 De Ha- vermoutshow. 09.03 De Nederland stalige top tien. Tussen 10.00-18 00 live vanuit het Prullepretpark te Hoo- geveen. 10.03 De Polderpopparade. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop ot een envelop. 14.03 Top 50 Show HILVERSUM 4 VARA: 07.00 Groot en klein 08 00 Nws. 08.02 Opmaat in de zomer 09.00 Kamermuz. van Dvorak (1). 10.05 Violanta. 11.25 Uit Venetie. 12.00 Péle-méle. VPRO: 13,00 Nws 13.02 Summertime. 14.30 De Wande lende Tak. 15.00 Oude muziek. 16.00 Het Portret. 17.00 Het Concert HILVERSUM 5 NOS: 09 03 NOS- -Sportlet. 09.25 Waterstanden RVU 09.30 Alleen op 5 KRO: 10.00 KRO Scheepspraat. 10.10 Mensen met een stem 10.30 Aan woorden voorbij RADIO RIJNMOND 07 30 Ochtend magazine. 16.30 Middagmagazine

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11