Voor 5000 gulden Lee Towers aan huis RADIO/TELEVISIE ficidócSommit DINSDAG 9 JULI 1985 PAGINA NOS-RADIO VIERT HET3000E „OOG HILVERSUM Donderdag 11 juli heeft de drieduizendste uitzending van het NOS-radiö- programrria „Met het oog op morgen" plaats. Trouw aan de formule van het programma wordt daarbij een dag eerder stilgestaan. De 2999ste uitzending op woensdag 10 juli zal een speciaal karakter hebben: vanaf 20.30 uur wordt via Hilversum 1 rechtstreeks het pro gramma „Met het oog op het drieduizendste oog" uitgezonden. De uitzending komt ditmaal niet uit de studio maar vanaf het terras bij het NOS-Hoofdgebouw. Tientallen gasten zullen aanwezig zijn en in de uitzending aan het woord komen. Onder hen zijn de hoofdredacteuren van „de kranten van morgen" en directeuren van Con gresgebouw Den Haag, Jaarbeurs Utrecht en de RAI. Met deze laatsten wordt o.m. gesproken over de bedrijfstak congressen en symposia, een fenomeen dat regelmatig in „Met het oog op morgen" aan bod komt. Ook zijn er mensen die schriftelijk hun reacties gaven op het program ma. Directe muziek komt van o.m. Lori Spee, Al- bert West en The Deep River Quartet. De pre sentatie is in handen van Koos Postema en Wim Bosboom. Het laatste uur van het pro gramma, van 23.00 tot 24.00 uur, zal een norma le aflevering van „het oog" omvatten. Op donderdag 11 juli is de 3000ste uitzending van „Met het oog op morgen". Deze aflevering zal, na de vaste rubrieken, geheel in het teken staan van de vraag: Hoe ziet onze wereld eruit in het jaar 3000? Presentator Hans Zoet praat daarover met deskundigen. Hilversum 1, 23.04 uur. Storing in satelliet: Sky Channel verdween UTRECHT - Door een storing in de aanvoer van de Europese communicatiesatelliet ECS verdwenen gisteren de tv-pro- gramma's van de commerciële stations Sky Channel, Music Box, ATN/Filmnet en de Pa- rijse TV 5 uit de lucht. De zaak is inmiddels hersteld. In Nederland kunnen 1,9 mil joen huishoudens via de kabel genoemde programma's ont vangen. De niet uitgezonden programma's zullen op een la ter tijdstip worden herhaald. Lee Towers zingt tegen betaling de achterkamer vol. Conny Vandenbos voor 3000 gulden te geef. U bent idolaat van Lee To wers. Uw partner aanbidt hem. Uw kinderen vinden hem super. En kleine Janneke is jarig. Wat let u te sparen voor een persoonlijk optreden van de heer Towers in uw achterkamertje? Niets toch? U belt een theaterbureau en ja wel, voor een bedrag dat bo ven de 5000 gulden ligt kunt u hem krijgen. Privé zogezegd - de buurt zal er nog jaren over spreken en u bent nog jaren bezig met het aflossen van de persoonlijke lening. Te begro telijk? Dan doet u het toch wat eenvoudiger! Onder de vijfdui zend staat André Hazes Voor u klaar en tussen vier- en vijf duizend komen ook pak weg, Anita Meyer of Vanessa in full color. Kwestie van geld. Kwestie van wat je er voor over hebt. Minder dan 1500 gulden? Dan staat Maggie MacNeal voor u klaar of Alexander Curley of Mieke, Sandy, Connie Vink, Gemma van Eek - noem maar op. Ze zingen allemaal. En de kilometervergoeding is in de prijs inbegrepen. De BTW niet, die komt er bovenop en ook nog eens 3,5 procent Bu- marechten. Want de compo nist en tekstdichter moeten worden betaald. Logisch. Vader Abraham valt in de ca tegorie tussen 2000 en 2500 gulden en Conny Vandenbos die haar naam tegenwoordig aan elkaar schrijft zoals de Vanderbilts ook doen, zit er net boven: tot 3000 gulden. Al les heeft zijn prijs in de Wereld van het theater. Alles heeft zijn marktwaarde. Onnodig te zeggen dat die marktwaarde bepaald wordt door populari teit en niet altijd door kwali teit. U wilt helemaal geen zang? Lachen wilt u op die verjaar dag! Mini en Maxi wilt u, net terug uit Olympia in Parijs. Tussen de acht- en negendui zend gulden, meneer. Althans volgens het voor mij liggend vers-van-de-pers prijslijstje van Louis Bolsius Theater- en organisatiebureau BV dat het allemaal piekfijn voor u regelt. Maar het kan natuurlijk wel zijn dat Olympia, Parijs de prijs wat omhoog heeft doen gaan. Dan kiest u gewoon in dezelfde prijsklasse voor Ted de Braak. Voor één man een kleine ne genduizend gulden? U wilt een heel orkest voor die zuur ge spaarde en geleende centen? We helpen u prompt: Voor minder dan tweeduizend gul den heb je de Amsterdamse politiekapel in de tuin staan en gooi je er het hetzelfde bedrag nóg eens tegenaan dan komen de Steltenlopers uit Maastricht mee. Moet het nog goedkoper? On der de duizend? Keus uit de Prins William Alexander, de Beatrix, de Dutch Pipes and Drums, de Hoogse Hoog- of de Graham Laaglanders. Bejaard Aha, ge zijt bejaard, ge .zijt op leeftijd, ge hebt een 65-plus- kaart. Dan raad ik u een be jaardenprogramma aan. Voor minder dan duizend pop komt Bram Biesterveld, maar die re kent wel veertig cent per kilo meter er bovenop. Dat doet de Hans Borghard t 65 Plusshow niet. Frans Vrolijk zit tussen de vijftienhonderd en twee duizend gulden en Mieke Tel- kamp een treetje hoger. Voor de jeugd is er ook het no dige: Pommetje Horlepiep te gen de vijftienhonderd en Wieteke van Dort een duizend meer, nog juist onder Bassie en Adriaan die boven de 2500 gulden liggen maar die hebben dan ook twee huishoudens te voeden. Voor de pubers zijn er de pop pers en boppers maar die doen niet aan prijzen. Tenminste niet zwart op wit. Op aanvraag krijgt u de uitkoopsom (zoals dat in de theaterwereld heet) voor Herman Brood, Spargo, Drukwerk, de Frank Boeyen- groep en dergelijk klinkende namen in deze sien. De Stemmingskapellen (Stim- mung, jawohl!) zijn voor om en nabij een bijstandsuitkering te krijgen. De Zwiebels komen al voor 775 gulden (plus fl. 2,50 buskosten per kilometer) en de Glanerbrugger Muzikanten voor iets minder dan het vijf voudige. Vdbr minder staat de Te geef Tobi Rix, een van onze werke lijk uitstekende clowns staat in de categorie tussen de 1500 en 2000 gulden, dat is niet te koop maar te geef. Te duur? Te omvangrijk? Te high brow? Neem gewoon een variéténummer. Waarzegster Elly Hartman rekent minder dan duizend gulden en voor zo'n bedrag komen ook het draaiorgel De Korsikaari, de zakkenroller Peter Oran of de kunstrolschaatsgroep Molen- stad. Dick Bruynestein als sneltekenaar is ook niet te versmaden, maar diens prijs is „op aanvraag". Verschillen moeten er zijn in het theaterleven. Daarom kost als gastvrouw/heer Judith Bos minder dan 1500 gulden, Her man Emmink of Ellen Brusse iets minder dan 1750 gulden en Willy Dobbe of Hans van Willigenburg net onder de 2500 gulden. De Jan Blaasers, Martine Bijls, Seth Gaaikema's roeren zich slechts in de „prijs op aanvraag-klasse". En zo moet het ook. JAN LOUWEN Frankie Goes To Hollywood... bandrecorder-test.. Popfestival van Montreux wordt langzaam volwassen MONTREUX Eenmaal per jaar staat het Zwitserse plaati Montreux in het middelpunt van de belangstelling. Dan bevi den alle belangrijke acteurs en muzikanten zich in de mondai|' badplaats aan het meer van Genève. De popartiesten worden stuurd door hun platenmaatschappij of reizen zelf af en zo is 1 eigenlijk ook met al die filmmensen. Hoewel de muzikantj aanwezig zijn om deel te nemen aan het „Montreux Golden Ra Popfestival", komen ze vooral om feest te vieren. En dat woil op grote schaal gedaan. De al maanden van te voren geboell luxueuse hotelkamers blijven 's nachts akelig leeg. Overdag z ken ze vertier in Montreux of houden zich op in het waar het festijn door de Britse staatsomroep BBC in samenw^ king met de Amerikaanse televisie-maatschappij Ten wordt c_ genomen. Daar worden ook de laatste geruchten besproke' Tenslotte zijn artiesten ook mensen. Voor een aantal is het dé gelegenheid bij uitstek om oude vriej* den te ontmoeten, anderen komen niet anders dan om te we ken, zoals Tears for Fears, Depêche Mode en Sting. Elton Jol h is aanwezig om samen met Millie Jackson zijn laatste 45-toere V duet te zingen en Howard Jones wordt al pratend met zi vrouw in een van de hoeken van het complex waargenomen^ Ook de middenstand vaart wel bij al deze beroemdheden. 2 koopt Mark O'Toole van Frankie Goes to Hollywood een pa| diamanten oorbellen en doet Agnetha zich te goed aan dure boL, bons. Toch blijft het uiteindelijke doel van hun komst de teleyEH- sie-registratie. De zevenentwintig groepen, die in vier dagaerei voor de camera verschijnen, weten dat zo'n vierhonderd miljo^je kijkers in alle delen van de wereld tenslotte achter de televiskn zullen plaatsnemen om het festival aan zich voorbij te latt. y trekken. Bij sommigen gieren de zenuwen door de keel. Omdi het zaak is indruk te maken bij die kijkers, kiezen ze voor hP playbacken. Zo zal het kuchje dat zich 's morgens voor de spiP za gel aandiende, ze geen parten spelen. En veel tekening met hen publiek in de zaal hoeven ze niet te houden. De gasten zijVI slechts decorstukken en dienen vooral als applausmachine. e g Toch zijn er ook groepen die een confrontatie met de microfoa t aangaan zoals Talk Talk en Bronski Beat. Zij kiezen piet voor <P bandrecorder achter het gordijn, die ze met hun mondbewegiffaa^ gen moeten proberen bij te houden. an De programma's hebben dit jaar overigens een minder veredefer „Toppop"-uiterlijk als vorig jaar. Dat hebben de organisatorq0rd dan tenminste geleerd van de voorgaande keer toen „Top of tlue£j pops"-regisseur Michael Hurl naar het stadje tussen de berge afreisde voor wat een equivalent zou worden van dit Britse pojPs programma. Dit jaar blijken vooral de decorbouwers hard Fan hebben gewerkt. De resultaten zijn soms verbluffend modiet Daarbij geeft het lichtspel, dat wordt gespeeld met geavanceenjark apparatuur, het geheel nog een extra dimensie. GeconcludeeLrs mag worden dat het popfestival van Montreux langzaam vol wassen wordt. De AVRO wijdt drie programma's aan het Gouden Roos popf< ich tival. In twee afleveringen (op 22 juli en 17 augustus) worden <pt. verrichtingen van dit jaar getoond, maar de omroep blikt vr;teui dag (Ned. II om 20,10 uur) eerst nog even terug. De kijker ka dan zien hoe o.a. Freddie Mercury van Queen niet eens de moé te doet zijn optreden echt té laten lijken. HANS PIJ! Nederland NEDERLAND 1 KRO 16.00 De Wereld in oorlog, serie over de Tweede We reldoorlog. Afl.5: De woes tijn (herh) 16.45 Holiday Eiland. Austra lische serie. Jason heeft van zijn moeder gehoord dat zijn vader niet zijn echte va der is NOS 17.30 Vj6-Journaal KRO 17.40 De beste Muppet- shows. Gast: Doug Henning 18.10 Alias Smith en Jones, Amerikaanse westernserie. All.: Het Speelhol (herh) 19.00 Ravioli, Duitse jeugdse rie. Afl.: Kip voor allemaal. Jarl-Kulle stuurt een mop ter publicatie aan een tijd schriftredactie en krijgt daarvoor betaald. Daarop belooft hij de familie te trakteren op een zalig kip gerecht 19.25 Cijfers en Letters, spel- programma, gepresenteerd door Bob Bouma NOS 20.00 Journaal KRO 20.28 CO Dagboek van een Herdershond, serie van Willy van Hemert. 21.30 Brandpunt, actualitei tenrubriek met o.a. aan dacht voor de rol van de Belgische politie tijdens het voetbaldrama in het Brus selse Heizel-stadion op 29 mei n.a.v. het rapport van de Belgische parlementaire commissie. De reportage is bij toeval tot stand geko men omdat een Zwitserse tv-ploeg al geruime tijd van- tevoren de beide suppor- tersgroepen volgde. Twee camera's hebben van uur tot uur het gedrag van de supporters gevolgd. Verder Scène uit de televisiefilm „Nie mand wilde ze hebben" met Fred Lehne als Tom Butterfield en Michelle Pfeiffer als Jenni fer. Ned. II om 20.50 uur. nogmaals aandacht voor de stichting Op Stap, die jon geren uit de kinderbescher ming naar Spanje laat lopen 21.55 De nieuwe Pacific, do cumentaire-serie over de landen rond de Stille Oceaan. Afl.: De opkomst. De gebieden in en rond de Stille Oceaan, waaronder Japan, hebben zich in de afgelopen decennia ontwik keld tot een sterke econo mische mogendheid 22.55 Uw koningkrijk kome, overweging NOS 23.05 Journaal 23.10 Nieuws voor doven NEDERLAND 2 NOS 15.30-16.55 Tour de France. Samenvatting van het eer ste deel van de elfde etap pe (Pontarlier - Morzine) en een rechtstreeks verslag van het tweede deel van deze etappe 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Tour de France. Sa menvatting van de vandaag verreden etappe 18.40 Sesamstraat 19.00 Journaal EO 19.12 Anders is ook gewoon, serie over kinderen uit an dere landen. Afl.2: Levend op zand (Namibië) 19.37 Europese nationale parken: Zwitserland. Docu mentaire over de Alpen en andere beschermde natuur gebieden in Zwitserland 20.25 In Beeld, portret van schilder Berry Brugman 20.50 Niemand wilde ze heb ben (The Children nobody wanted), Amerikaanse tv-film uit 1981 van Richard Michaels (herh). Een stu dent in een psychiatrisch ziekenhuis komt er achter dat bepaalde praktijken in het ziekenhuis niet door de beugel kunnen. In zijn po gingen hier iets tegen te on dernemen stuit hij op te genstand NOS 22.30 Journaal EO 22.45 Tijdsein, actualiteiten- *magazine 23.15-23.50 03 Het ontstaan van Israël. Afl.3: Jozef en zijn tijd. Documentaire serie ATN/Filmnet 17.00 Piggeldy and Frederick; 16.00 Fairie Tale Theatre (herh Rapunzel; 18.50 Jaws II; 20.45 Riptide (15): Pol ly wants an explanation; 21.35 Priva te Lessons; 23.00-00.45 The Sailor who (ell trom grace with the Sea. BRT 1 15.45-16.40 Tour de France. Recht streekse reportage van de laatste ki lometers en de aankomst van de rit Pontarlier - Morzine 17.30 Plons, de gekke kikker 17.35 Tom en Tina, kleuterserie 17.40 Klein, klein kleutertje 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma 18.05 Candy Candy, tekenfilmserie 18.30 Tour de France. Samenvatting van de rit van vandaag 18.50 Frank Buck, Amerikaanse se rie over een avonturier die verzeild raakte in het vooroorlogse Singapore. Afl.: Japanse krijger. De bloeddorsti ge Yataki wil heel Maleisië onder zijn heerschappij brengen en collaboreert met de Japanners. Als een van de gidsen hierdoor in levensgevaar ver keert, wordt de hulp van Frank Buck ingeroepen 19.40 Programma-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Kunst-zaken 20.20 Bill Cosby Show, Amerikaanse comedy-serie over de belevenissen van een zwart gezin. Afl.: Breken met tradities. Denise wil aan Princeton studeren, net als haar oudere zus. Haar grootvader wil dat ze naar Hill- man gaat, een universiteit voor zwar ten, zoals alle Huxtables deden 20.45 Revolutie in de Stille Oceaan (The new Pacific), achtdelige serie van Michael Maclntyre 21.35 Uitzending door derden 21.55 Baas in eigen huis, magazine met tips voor in en om het huis 22.40 Journaal en Coda RTBF 1 15.45 Tour de France, reportage van de laatste kilometers en de aankomst van de rit Pontarlier - Morzine 16.50 Teletekst magazine 17.30 Mededelingen ONEM 17.45 Cinè-vacances: Fraggle Rock 18.10 Lollipop, kinderprogramma 18.45 Clip Club 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.24 Lotto 19.30 Journaal 20.00 Tour de France, samenvatting van de vandaag verreden etappe 20.10 Sentiers du monde, serie ge presenteerd door Fabienne van de Meerssche. Vandaag: India 21.30 Le scoop, tv-film van Jacques Danois. Regie: Jean-Louis Colmant. Bob Showof is de sterpresentator van een commercieel tv-net, dat het moet hebbqp van de zogenaamde sensatie- journalistiek. Op een dag krijgt hij zijn zin: Een sadist verkracht en wurgt drie kinderen 22.45 Journaal MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Gary (16.00), Diana (17.00) en Julie en Gaz met Eurochart, de Euro parade van Music Box (18.00). 19.00 L'imagination au galop, maga- 19.25 La grande roué, amusements programma 20.20 Temps present 21.25 Chronique montage, docu mentaire 22.00 Nieuws 22.30 Le ciné-club: La gueule ouverté, speelfilm van Maurice Pialat 00.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Julie en Gaz met Euro chart (00.30) en Martin (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 Christoph Bantzer speelt in de vijfdelige serie „Mozart", de rol van deze Duitse componist. Duitsland 3 om 21.45 uur. France. De 11e etappe: Pongarlier - Morzine/Avoriaz. Commentaar: Klaus Angermann 17.50 Das Haus am Eaton Place (Upstairs - Downstairs),. Engelse serie. Afl.: De eregast 18.15 Heute-Schlagzeilen 18.57 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Grand mit 3 Damen, misdaad film. De acteur Wolf Wagner wordt opeens omringd met pech. Niemand hééft meer werk voor hem. Als hij Judy leert kennen, die verliefd op hem wordt, zegt hij dat hij ook ver liefd op haar is maar eigenlijk is hij op haar geld uit 21.15 WISO, sociaal-economisch ma gazine 21.45 Heute-Journal 22.05 Sommerfestival im ZDF: Der Augenblick (Ojeblikket), Deense speelfilm uit 1980. Een heel gewone familie wordt geconfronteerd met het feit dat de moeder kanker heeft. Na de stadia van twijfel, angst en de pressie neemt ze zich voor de ziekte zo veel mogelijk te accepteren en de haar nog restende tijd met haar fami lie door te brengen 23.30 Zeugen des Jahrhunderts. Ida Ehre in gesprek met Sepp Schelz 00.40 Heute 16.00 Tagesschau 16.10 Der Katalog, filmreportage over het maken van een postorderca talogus 16.55 SpaB am Dienstag, amuse mentsprogramma met Funkes Laden 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Heute 18.15 Eigener Herd ist Goldes wert 18.40 Extra echarf 19.00 Der Preis der Macht 19.58 Heute im Ersten. Programma- overzicht 20.00 HJ Tagesschau 20.15 Ein Platz für Tiere, program ma van en met prof. dr. Bernard Grzi- mek. Afl.: Abenteuer mit Eisbëren. 21.00 Monitor, feiten en achtergron- 21.45 Magnum, Amerikaanse tv-se- rie. Afl.: Vlucht voor de dood. Mag num wordt gevraagd om voor een vrouw, die hij en T.C. nog uit hun diensttijd in Vietnam kennen, iemand op te sporen die haar veel geld ver schuldigd is. Magnum vertrouwt het echter niet M Iturweltspiegel, met Hans- jürgen Rosenbauer 23.45 Tagesschau DUITSLAND 2 16.05 Anna und der König von Siam, tv-serie. Afl.: Das slamesische Baby. Met: Yul Brynner, Samantha Eggar, Eric Shea e.a. 16.30 Der Wunschfilm für Kinder: Entscheidung im Fjord, jeugdfilm naar het boek van Justus Pfaue 17.00 Heute 17.15 Die Sport-Reportage: Tour de m Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzen- ding. KI Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. El Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II. Grenzwerte bei Funktionen, Mathematische analyse I 18.30 Das feuerrote Spielmobil, kin derserie. Afl.: Da sollen wir wohnen? 19.00 Aktuelle Stunde. Regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Manége Frei - N III dabei, feestelijk programma vanuit het Cir cus Roncalli, t.g.v. het 20-jarig be staan van de NDR-programma's op Duitsland 3 21.45 Mozart, tv-filmserie in vijf de len van Feliclen Marceau, Beatrice Rubinstein en Marcel Bluwal. Met in de hoofdrollen: Michel Bouquet. Karol Zubert, Jean-Franqois Dichamp en Christoph Bantzer (herh). Leopold Mozart is samen met zijn 8-jarige zoon Mozart op toernee. Hij wil dat de kleine Mozart, het wonderkind, wordt erkend door keizerin Maria Theresia. Het grote succes blijft uit en ze vertrekken naar Parijs. Londen en Den Haag. Mozart maakt kennis met Johann Christian Bach, die hem waarschuwt voor de invloed van zijn vader. Als Mozart 20 jaar is probeert hij onder de invloed van zijn vader uit te komen 23.50 Laatste nieuws Engeland SKY CHANNEL 16.45 Monsters of rock, met Aman da Redington 17.30 Engelse top 50, met Peter Po- 18.30 Mr. Ed. TV-serie. Afl.: Lie de- 19.00 The Lucy Show. TV-serie. Afl.: Lucy gets trapped 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Angels go truckin" 20.20 Skyways. Drama-serie 21.10 Roving Report. Actualiteiten rubriek 21.40 American college basketball 22.40-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma BBC 1 17.20 Heads Tails, kinderserie 17.35 Laurel and Hardy, kinderpro gramma 17.40 Robinson Crusoe, kinderpro gramma 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Wildtrack, natuurserie 18.35 Dr. Kildare, Amerikaanse serie over het leven en werken van een arts. Met in de hoofdrollen: Richard Chamberlain, Raymond Massey en Lee Kurty 19.00 Journaal en Weerbericht 19.35 London plus 20.00 Ea8tEnders, tv-serie. Met: Nej- det Salih, Andrew Johnson, Oscar Ja- 20.30 The time of your life 21.10 The Bob Monkhouse Show 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Matt Houston, Amerikaanse tv-serie 23.15 Italians. Afl.: The enterprising heiress 23.45 The Arab Invasion 00.10 Informatieve serie 00.35 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven 18.30 Open University 19.00 Laramie 19.50 Off the record 20.00 Oxford Road Show 21.00 Q.E.D., wetenschappelijk pro- gramma. Afg.: The quest for master mind's brain .21.30 Making waves 22.00 Film Buff of the Year 22.35 Summer season 23.25 Newsnight, actualiteiten 00.10 Weerbericht 00.30-01.25 Open University ITV 17.00 Cockleshell Bay 17.15 Crystal Tipps and Alistair 17.20 Storybook International 17.45 The wall game 18.15 Emmerdale Farm 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia. Regionaal ma gazine 19.35 Crossroads 20.00 Benson 20.30 Never the Twain (herh) 21.00 Magnum. Afl.: I witness 22.00 Taggert: Dead ringer (2) 23.00 Nieuws 23.30 Kicking the habit 00.35 Travelling man 01.33 Strands in a tapestry TV-morgen NEDERLAND 1 KRO 14.30 Kleine Bennie 14.35 E Francis, de sprekende ezel TROS 16.00 Calimero 16.13 Suske en Wiske 16.35 Op vleugels naar roem, film over de Nederlandse zweefvlieger Kees Musters 17.05 Sons and daughters, Australische serie NOS 17.30 1/26-Journaal 17.40 De Allermooiste Dierenfilm NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven 13.15-14.15 Tour de France. Verslag van de 12e etappe (269 km.) 16.15- 17.40 Tour de France BRT 1 13.15-14.00 E Tour de France 16.15 03 Tour de France. Vervolg 17.30 Hugo en Bobo 17.40 Schapen en wolven 17.50 Juke Box MUSIC BOX 08.00 videoclip!. 14.00 Herh. DUITSLAND 1 10.00 Ochtendprogramma 13.00 Ta gesschau 13.15-13.45 Tour de Fran ce 14.40 E Fury, avonturen van een paard 15.05 Fauna Iberica 15.30 Ta gesschau 15.40 Pferde ohne Gren zen 16.25 Janosik, Held der Berge 17.10 Nudnik 17.20 Tour de France DUITSLAND 2 10.00 Als Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Der Waschbar Rascal, teken filmserie 15.30 Ferienkalender 16.05 Flugboot 121 SP, Abenteuerliche Geschichten auf den Malaysischen Insein 16.30 Babbelgam 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte SKY CHANNEL 14.35 Moving' on 15.30 Swiss Family Robinson 16.00 Pat Sharp Show 16.45 Young, Free Single BBC 1 07.50 Breakfast time 10.20 Pink Panther 10.40 Huckleberry Finn 11.05 Hartbeat 11.25 C P and Quick- stitch 11.30-11.50 Play School 14.00 Journaal 14.25 Weerbericht 14.27 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30- 14.45 Postman Pat 17.20 Heads Tails 17.35 Laurel and Hardy ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesame Street 11.25 Cartoon 11.40 The Adventurer 12.05 Freetime 12.30 About Britain 13.00 Cockleshell Bay 13.10 Rain bow 13.30 Gardens for all 14.00 Nieuws at one 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Love and marriage 15.30 Recollections 16.00 Definition 16.25 Regionaal nieuws 16.30. The young doctors 17.00 Cockleshell Buiten Beeld. 22.02 Het Pandemo urn. NOS: 23.07 Met het oog op mo gen. VARA: 00.02 De nacht klinkt ai.f^l ders. 02.02 Groot licht. 05.02 WerP^-1 licht HILVERSUM 2 TROS: 16.00 TRóf0 Nieuws Show. 17.30 Nws. 17.3 TROSAktua. 18.00 Nws. 18.10 Hi journalistenforum. 19.00 TROS KlaiEID tpnservice. 20.00 Nws. 20.03 Muzi^jaa uit mijn schooltijd. 21.00 Om ht rx, boek. 21.30 Finale. 22.30 Nws. 22.1," De planteneter, hoorsp. (7 8). 23.<ft» Proeflokaal iem HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Avon<Ller spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogr°j! 23.02 Morgen gebeurt het f D: HILVERSUM 4 NOS: 18.00 Nwgra NCRV: 18.02 Met hart en mond handen. 18.15 Muziek in vrije tijr. 19.15 Entr'acte. 19.25 La FiamrrJ®U! opera v. Respighi. 21.30 Literamèiet 22.00 Internationaal Orgelfestivkri| Haarlem 1985. 23.10 Het BartO* Kwartet 23.35 Muz. van eigen tijd HILVERSUM 5 AVRO: 17.30 Hilveika sum 3 bestond nog niet. 18.30 I berg heeft een muis gebaard. NOL, 19.00 Nieuws voor buitenlanders, i,' RADIO RIJNMOND 16.30 Middagpr(Pus gramma OMROEP RIJNLAND 17.30 Politie)] en economie. 18.30 Tussenfas( maatschappijveranderingen. Regionale muziek. Morgen ieid HILVERSUM 1 VOO: 7.03 Ook goeiA®* morgen 9.03 Muziek terwijl u werkl1"' 10.30 Veronica Nws.radio. 10.3ft 3 Kletskop. 12.03 Will wil wel. 13.0feng Nederland Muziekland. NOS: 14.0kj.jt Radio Tour de France: 12e etappf. Morzine - Lans-en-vercors HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.0f e: De Wekkerradio. 8.30 Nws. 8.33 H$ j; hoorsplserie (2). 11.30 Nws. 11.3 VARA's natte zomer. (OVERHEID? VOORLICHTING: 12.16 Een uitzei ding van het Ministerie van verkei en waterstaat. 12.26 Mededelingei voor land- en tuinbouw. 12.36 Ding* van de Dag. (NOS) 12.30, 13.00 13.30 Nws.) 14.00 De Schuurpapiej 14.30 Nws. 14.33 Opklaringen 15.3 Nws. 15.33 Leef-tijd-genoeg. 16.0 Tony van Verre ontmoet Gommert cf Kok (4). NOS: 16.30 Nws. HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit r sic-time. 9.03 Gospelsound. 10.0 Muziek motief. 11.03 Country traiiiei VPRO: 12.03 De Wilde Wereld. 15.0t. Ronflonflon met Jacques Plafond, NOS: 16.04 De Nationale Hitparade (Dn HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het levenjl de Woord. 7.10 Preludium. 8.00 Nw 8.02 Programma-overz. 8.05 Pla[, tennws. 8.45 Te Deum Laudamusr 9.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Kaf mermuziek uit de barok. 10.30 Orkit .palet. Werken van Stenhammar (2kj 12.00 De wereldlijke cantates Bach (13). 12.30 Promenade. 13.0 Nws. 13.02 Vocaal. Vocale werkel van Haydn. 13.30 Van speelklok tafc pierement (4). AVRO: 14.00 Telefoon) nummer 035-39211. 15.30 Puur Cuf tuur. 15.45 Muziektheater. 16.30 F nowerken van Liszt HILVERSUM 5 NOS: NOS-Sportie 9.25 Waterstanden. TELEAC: George and Georgina, les 8. RVli 10.00-10.30 Leesvoer RADIO RIJNMOND 7.30 Ochtendmaj gazine. 16.30 16.30 Middagmagazint OMROEP RIJNLAND 16.30 Leidef

Leidse Courant | 1985 | | pagina 8