Jan Willem Lugthart isterkst in Sassenheim Peter van Noort al weer terug TENNIS CIRCUIT Ajax verstevigt positie J Benelux-titel ./IU/o°r Rob Barel OPNIEUW BLOEMEN VOOR LIEFHEBBER KRALT Leids herenteam derde Hollanders winnen eerste slag MAANDAG 8 !UU 1985 PAGINA 15 ate'%EUWKOOP Rob Barel naalwi Veenendaal is zaterdag in lieu w koop Beneluxkampi- eeifn halve triathlon gewor- id i#0- deed vier uur' tien 34 6?inuten en vijfentwintig se- Dnden over de 1900 meter yvemmen, negentig kilome- lasseir fietsen en 21,1 kilometer Axel Koenders tweede in 4.12,58. Barel ;g hi^d na twee van de drie on- i Neerdelen al afstand genomen varan zijn achtervolgers, laatst de dames won de Belgi- t. ^eihe Lieve Paulus in 5.10,56. Rob Barel meldt zich als eerste bij de Nieuwkoopse sporthal de Steupel. Ook 21 kilometer lopen verder zal Barel de triathlon- meute nog aanvoeren. LEIDEN Wielrenner Piet Kralt blijft grossieren in overwinningen in de categorie der liefhebbers. De Rijnsburger boekte za terdag in Vreeland zijn negende overwinning in een open koers, door zich in de spurt rapper te beto nen dan een vijftal mede vluchters. Ook gisteren was Kralt succesvol, dit maal bracht hij het revan- che-clubkampioenschap van Swift op zijn naam. In de tweede serie van de Vreelandse liefhebbers- koers kwamen Swift-ren- ners Adrie Kruger en Adrie van Diemen als de respectievelijke nummers zes en zeven over de meet. Ab Glasbergen werd tien de. De damesrenners uit de regio staken dit weekeinde even eens hun beste beentje voor. Hanneke Lieverse demon streerde in het Zeeuwse Kloos- terzande weer eens haar rappe eindschot. De Hillegomse eiste gedecideerd de zege in de uit eindelijke massaspurt voor zich op. De vijfde plaats was voor de nieuwe aanwinst van de Leidse Van Duuren-ploeg, Conny Timmermans uit Den Bosch, een zuster van Nico Verhoeven. Daags te voor was het de beurt aan Els Koolloos om in Wemeldinge haar goede vorm te demonstreren. De Van Duuren-renster ontsnapte in de finale van de koers aan de greep van het peloton. Dit eerst nog in het gezelschap van een tweetal concurrenten, maar die konden het wiel van de Lissese niet houden. Van Leeuwen won met voorsprong, terwijl de tweede plaats naar ploeggenote Monique Kauff- man ging, die de rapste was in het peloton. De amateurs waren weinig succesvol, of kwamen niet in actie. Wel was Casper van der Meer in Helmond goed voor een dertiende plaats. Arjan Jagt hield rust ter voorberei ding van een vijfdaagse in Twente, nadat hij donderdag op fraaie wijze zegevierde in het bergcriterium op het Bloe- mendaalse kopje. Tijdens de op het nieuwe par koers van Roomburg verreden revanche-clubkampioenschap- pen van Swift klopte Richard Ippel bij de amateurs mede vluchter Jan-Hendrik Lager- weij. Tom de Jong liet bij de junioren Coen van de Krogt en Stan Paardekoper achter zich. Alex van Veen was de beste nieuweling. Achter Piet Kralt eisten Frans Paardeko per en Gert-Jan Morel de plaatsen twee en drie bij de liefhebbers voor zich op. In hun gezelschap bevond zich veteraan Joop Wolvers, die daarmee de zege in zijn cate gorie bewerkstelligde Arie Ravensbergen en Gerard van Amsterdam eindigden als tweede en derde. f Va^EIDEN Jan Willem heeft het tennis toernooi van de Sassen- meejeimse TV dit weekeinde Irickjangegrepen om nog eens Drujuidelijk te maken dat hij Pun!it jaar echt bij de Leidse -J-top behoort. Na eerder PoJJi het toernooi tegen Jan pioefan der Geest op het van uitschakeling te dfe hebben vertoefd, bleef Lugthart in de halve eind- i zf rrijd Freek Tanis met 7-6, ntarrl'O de baas, om vervol- ledig(ens in de finale af te re- ïriquienen met een andere aliaatyoungster". Jan Sieme- r k<fink. De Rijnkanter, die Jen ronde eerder reeks- nummer één, Mar- e mijel Vink, de weg naar de géindstrijd had versperd, zijn huid overi- 1- ^ens duur. Na het winnen /an de eerste set, bleek Siemerink echter nog ?rtierliet sterk genoeg om ijd oUigthart van de zege af te l zonouden: 4-6, 6-3, 6-2. /egel e BcBij de dames maakte Hennie Fehling haar plaatsing als eer dame wel waar. Heieen den Berg besliste de halve finale tegen Wil den Hollan- 3. Ier nog wel in haar voordeel, f1331" reikte tegen Fehling pch niet ver genoeg: 5-7, 2-6. jverigens had de speelster JJ. 2. 'an Dekker in haar halve fi- 3.96; kale Madeion Verdegaal met weemaal 6-4 geklopt. Met nzb) Marcel Vink veroverde Made- Ran pn Verdegaal nog wel de titel j.66); n de mixed, terwijl er voor cAr" kiezer Jan Siemerir.'- nog (en eerste plaats was wtj'e- egd in de met Herman van Ier Capellen afgewerkte he- tijn jendubbelstrijd. 3 De- Marco Visser, een week eerder naar nipt verliezend finalist 98; 2. >p de districts, redde het ver- assenderwijs niet in het 3EC1. Eric Snellenberg be- troonde een sterk gespeeld *KeM oerno°* met een 5-7, 6-3, 6-3 Erii, (verwinning. ileef Heieen van den Berg den Hollander in B al ■netje* foor, ook in C trok de kleine fan den ®er8 aan ket langste Hom- lind. In de Cl-eindstrijd ble- ten er voor Den Hollander (in *,rtc 1 nog goed voor vijf games) w«®- lechts twee spellen gereser- 'eerd: 6-1, 6-1. )p het C2-onderdeel mocht iohan van der Lippe zich in Mar- iassenheim winnaar noemen. Jet betrof hier echter wel een {waar bevochten zege. Verlie pen, lende tegenstander Edwin de Peter fries kreeg in de beslissende v,l>" lerde set maar liefst zes wed- van jtrijdpunten „aangeboden". Ro*? [lar9uar'te Patiwael was min- os" (er gul ten opzichte van Pas- Jomo |ai Jongmans: 6-0, 6-4. t/oen de Klerk Wolters haalde si lp het eigen park niet alleen de e eindstrijd in het HED30+, lakob Ie Sassenheimer won die eer- )anny finaie van dit seizoen ook oger- log eens. Leo Lefeber bleek teven let iets minder vast: 6-4, 7-6. Mark Vil van der Meer had in haar 1. lindstrijd minder problemen net opponente H. Bakker, loom) lakker werd met 6-1, 6-2 te uggewezen. )e meest opmerkelijke presta- ie werd in Sassenheim overi- 'ens in het herendubbelspel J30+ neergezet door Rob Oost in Lex Mooijman. Beide he en, samen goed voor 113 ja- en, toonden aan nog geen rijftig-plus-toernooien nodig te iebben door met uiterst hoog- Itaand spel de finale te berei ken. Dobson en Harris, zelf )ok ware meesters in de lob- ïunst, hielden Oost en Mooij- ïian daarin met 6-3, 6-4 van ïe toernooizege af. Jel won met 5-7, 6-0, 6-1. Groot zelf had Robert van Splunter in de halve finale overigens eerst nog duidelijk gemaakt dat er tussen top C en redelijk B een wereld van ver schil te vinden is. In C bleef Van Splunter wel aan de winnende hand. Mark Lolling verzorgde nogal wat tegenspel (4-6, 7-5, 6-4); Karl van Uden in de eindstrijd niet: 6-2, 6-3. Mariëlle Geurtsen zag Ingrid Chaudron in de finale opgeven, maar moest diezelfde Chaudron vervolgens in de C- mixed weer wel voorrang ver lenen. Bij de heren in D liep Ronald Lammens na drie volle weken winnen weer eens te gen een nederlaag op. En wat voor een. Sterke Jacco Schoonewolf profiteerde opti maal van het feit dat Lam mens een vermoeide indruk maakte: 6-0, 6-1. M. Hofland tenslotte, bleef E. de Boer in de dames D finale ruim voor. Boskoop André Weening mocht zich na afloop van het lustrumtoernooi van TV Boskoop de sterkste heer noemen. In de C-finale was Weening veel te goed voor Jan Henckel: 6-4, 6-1. In de halve finale had Weening deze week ook in het dub belspel onverslaanbaar het duidelijk moeilijker gehad met Sijmen Moèrman: 3-6, 6-1, 6-4, Tinie van Velzen en Irma van den Oudenrijn haalden keurig volgens plaatsing,de eindstrijd bij de C-dames. Toen echter ging het fout. Niet Van Vel zen, maar Van den Oudenrijn won die finale: 6-3, 7-5. Jack Boot eindigde vorig jaar als tweede in het toernooi van Boskoop. En was dus duidelijk op revanche uit. Een revanche die hem niet werd gegund. Sterke Martijn Roijen won zo als hij wilde: 6-4, 6-1. Bij de D- dames legde Marleen Vink be slag op de eerste plaats. Caro- lien Baas kwam er te laat ach ter dat zij zeker niet kansloos was: 6-1, 7-5. Langeraar "ra Nieuwkoop len de Jel was voorbestemd et Dulentoernooi van Nieuw koop te winnen en hij deed dat Na in de halve eindstrijd Verrassend veel hinder van homas Koemans te hebben bndervonden (7-6 in de derde), peed De Jel het tegen Ron Lïroot iets overtuigender. De Cockie Wesseling veroverde twee titels op haar thuispark in Lan geraar. then/J.H. Bader 5-7, 6-1, 7-6. HED30+: Halve finales; L. Lefeber - E. Zimmermarm 6-0, 6-2; W. de Kler k/Wol ters - P. Kesteloo 6-3, 6.-2. Fi nale: De Klerk Wolters - Lefeber 6-4, 7-6. DED30+: Halve finales; W. van der Meer - M. Verheijen 7-5, 6-2; H. Bakker - H. Schepers 6-3, 6-2. Finale: Van der Meer - Bakker 6-1, 6-2. HDD30+: P. Dobson/P. Harris - R. Oost/L. Mooyman 6-4, 6-3. DDD30+: I Castien/C. Klinkert - C. van Grie- ken/H. Schepers 6-7, 6-3, 6-0. GDD30+: A. Oudshoorn/S. Lagen dijk - G. en E. van Winsen 6-2, 6-3. SCHEVENINGEN Het Leids heren(tennis)team is dit weekeinde op een eer volle derde plaats geëin digd tijdens het toernooi voor districts-teams dat op de banen van het Haagse Metselaars werd gehou den. Freek van der Capel len en Hans Tönjann ver loren in de halve eind strijd van Amsterdam 2 („oud-Leidenaar" Ivar de Jong en Bitter wonnen hun singles) maar zagen in de troostfinale kans Den Haag (met oude bekenden Marco Winter en Jos Koe mans) wel met 2-1 te verslaan. Bij de heren legde Amster dam 1 overigens beslag op de titel door het reserve- team in de eindstrijd kans loos te laten. Bij de dames bleek het team van Den Haag de sterkste. Het or ganiserende Metselaars eindigde hier als tweede. De Leidse dames hadden eerder de voorronden niet overleefd. Nieuwkoop Het Strooplikkerstoernooi van Langeraar bracht plaatselijke favoriet Mechiel van Buuren niet de beoogde twee overwin ningen. In de single verloor Van Buuren de finale van Fred Rotteveel (1-6, 6-7) en te genover de toernooiwinst in het HDD met Dolf Visscher, stond weer dat hij in de mixed de eindstrijd niet haalde. Cockie Wesseling scoorde op haar thuispark wel honderd procent. Het enkelspel leverde haar een ruime 6-1, 6-3 zege op Ingrid Tjho op, terwijl ook het dubbelspel-onderdeel met Yung Yung Verhoeff winnend werd afgesloten. In E toonden Frank van der Meer en A. Molkenboer met hun overwinningen op (resp.) Clem Nieuwenhuizen en Dor- ris Henstra aan deze categorie toch wel te zijn ontgroeid. GERT-JAN ONVLEE Sassenheim HEB: Halve finales: J. Siemerink - M. Vink 4-6, 7-5, 6-2; J.W. Lugthart - F. Tanis 7-6, 6-0 Finale: Lugthart - Siemerink 4-6, 6-3, 6-2. DEB: Halve finales: H. Fehling - M. Verdegaal 6- 4. 6-4; H. van den Berg - W. den Hol lander 7-5, 6-0. Finale: Fehling - Van den Berg 7-5, 6-2. HDB: H. van der Capellen/Siemerink - Tanis/M. van den Berg 6-3, 6-7, 6-4. GDB: M. Ver- degaal/M Vink - A. Hins/Lugthart 6-4, 7-6 HEC1: Halve finales: M. Vis ser - E. de Graaf 6-4, 6-3; E. Snellen- Pieters 6-2, 6-2. Finale: - Visser 5-7, 6-3, 6-3. DEC1: Halve finales: H. van den Berg - N. Weijermans 6-3, 6-2; W. den Hollander - M. Damen 1-6, 7-6, 6-2. Finale: Van den Berg - Den Hol lander 6-1, 6-1. HDC1: S. van der Mark/M. van Trigt - J. Pauwels/R. Liefbroer 7-5, 4-6, 6-3. DDC1: E. de Jong/L. Hoogervorst - L. Poots/P. Jongmans 6-1, 3-6, 6-4.. GDC1: W. den Otter/A. van Dam - L. Poots/D. Wijnveldt 3-6, 6-3, 6-3. HEC2: Halve finales: J. van der Lippe - F. van de Berg 6-3, 6-1; E. de Vries - K. Vlekke 6-2, 6-2. Finale: Van der Lippe - De Vries 1-6, 6-3, 7-6 DEC2: Halve fina les: P. Jongmans - A. Leyten 6-2, 6-3; M. Patiwael - C. Voskuil 6-1, 6-1. Fi nale: Patiwael - Jongmans 6-0, 6-4. DDC2: N. Bader/M. Touber - L. van de Bent/N. Vogelaar 7-5, 6-4. GDC2: N. Wiersma/M. Baan - A. Ley- HEB: Halve finales: B. de Jel - Th. Koemans 6-2, 4-6, 7-6; R. Groot - R. van Splunter 6-2, 6-0. Finale: De Jel - Groot 5-7, 6-0, 6-1. HEC: Halve fina les: R. van Splunter - M. Lolling 4-6, 7-5, 6-4; K. van Uden - R. Oskam 6-2, 3-6, 6-2. Finale: Splunter - Van Uden 6-2, 6-3. DEC: Finale: M. Geurtsen - I. Chaudron 7-5, 4-1 opg. HDC: Splunter/Ubink - Oskam/Van Uden 6-2, 6-2. GDC: Chaudron/M. Kip - Geurtsen/Van Uden 6-4, 7-5. HÉD: Halve finales: R. Lammens - E. Nijs- sen 6-4, 6-0; J. Schoonewolf - E. Lan- geree 6-4, 6-4. Finale: Schoonewolf - Lammens 6-0, 6-1. DED: Halve fina les: M. Hofland - T. Stroo 6-4, 6-0; E. de Boer - E. Westrate 6-4, 6-4. Finale: Hofland - De Boer 6-4, 6-2. HDD: Ki p/Lammens - E. Walters/O Guineau 5-7, 6-2, 6-1 DDD: H. Bakker/E. de Boer - T. Carlier/A. Wahle 6-2, 7-6. GDD: H. Bakker/J. Schoemaker - H. Blommers/Walters 1-6, 6-4, 7-6. P. van de Stadt 6-4, 7-5. Finale: Wee ning - Henckel 6-4, 6-1. DEC: Halve finales: T. van Velzen - N. Vermeu len 6-1, 7-5; I. van den Oudenrijn - K. Berg 7-6, 4-6, 6-1. Finale: Van den Oudenrijn - Van Velzen 6-3, 7-5. HDC: E. van Adrichem/Weening - D. Baans/M. Minnaar 6-3, 7-6. GDC: C. van Dijk/D. Baans - Y. Boekhoud t/A. Laansma 6-2, 5-7, 6-3. HED: Halve finales: J. Boot - J. Schreuder 6-2, 6-3. M. Roijen - M. Verhoef 7-5, 5-7, 6-2. Finale: Roijen - Boot 6-4, 6-1. DED: Halve finales: C. Baas - L. Preitschopf 6-0, 6-3; M. Vink - C. van der Velde 6-4, 6-0. Finale: Vink - Baas 6-1, 7-5. HDD: R. van Bezooij- en/D. Moen - P Douglas/M. Verhoef 6-3, 6-1. DDD: J. Baans/V. Verhoef - H. Moerman/J. van der Schaaf 6-4, 6-2. GDD: J. Baans/R. Lensink - H. Moerman/E. van der Poel 5-7, 6-2, 6- Langeraar Boskoop HED: Halve finales: M. van Buuren - H. van Veen 3-6, 6-3, 7-6; F. Rotte veel - R. Nieuwstraten 6-3, 6-2. Fina le: Rotteveel - Van Buuren 6-1, 7-6. DED: Halve finales: C. Wesseling - S. Gijsbers 5-2, opg; I. Tjho - A. Bosma 6-1, 6-2. Finale: Wesseling - Tjho 6-1, 6-3. HDD: D. Visscher/Van Buuren - J. Klein/N. van Leeuwen 7-5, 6-3. DDD: C. Wesseling/Y.Y. Verhoeff - Griekspoor/Beijen 6-2, 4-6, 7-6. GDD: J. Klein/D. Klein - M. Belt/J. Lek 6-2, 6-0. HEE: F. van der Meer - C. Nieuwenhuizen 4-6, 6-4, 6-4. DEE: A. Molkenboer - D. Henstra 6-0, 6-4. HDE: Crama/Schreuder - Zandvliet r (2x) - Klein/Hogendoorn 6-1, 7-6. Jan Willem Lugthart toonde zich dit weekeinde de sterkste B-speler tijdens het toernooi van de Sassenheimse Tennis Vereniging. De eerste confrontatie tussen het Hollandse en het Friese Regenboogteam is zaterdagochtend, bij de opening van de 65ste Kaagweek, in een overwinning geëindigd voor het Hollandse team. De Hollandse Regenboogzeilers vergaarden 25 strafpunten, het Friese team staat op 29 3/4 punt. Als eersten kwamen de Friezen Jaap Hettinga en Puck de Vries over de finish, daarachter zat evenwel het complete Hollandse team. De laatste drie plaatsen werden weer door Friezen be zet. De uitslag van zaterdag is nog niet definitief. De Friese captain, Harry Amsterdam, diende een protest in tegen Martin Heineke uit Loosdrecht. Bij het aanlopen van de laatste boei zou Heineke Amsterdam de wal in hebben gedrukt. Niet alleen de tegenstanders maakten het zeilen zaterdag op de Kagerplassen tot een lastige aangelegenheid. Ook de plots opgestoken wind (kracht 4 en 5) bezorgde de regenboogzeiters de nodige problemen. Op de foto moet de Fries De Vries alle zeilen bijzetten om niet om le gaan. Hij zal daar goed in slagen, getuige zijn tweede plaats in het dagklassement. LEIDEN De cricketers van Ajax hebben hun positie in de middenmoot van de eerste klasse gisteren verstevigd. Het Haagse KZKC werd gedecideerd verslagen. Na een verloren toss moest Ajax bij Klein Zwit serland als eerste gaan fielden. Op het onbe trouwbare kunstgraswicket geen onvoordelige uitgangspositie, zo bleek al snel. KZKC kwam vanaf de eerste bal in problemen en scoorde niet meer dan 123 runs. Frits de Jongh (5 voor 20) en Ton Eldering (4 voor 20) bowlden sterk. Hoewel Ajax op 7 al het eerste wicket verloor, stevende de ploeg rechtstreeks op de overwin ning af. Via 34 voor 2 (Ray van de Berg 26) en 45 voor 3, maakten Paul Mahon (50 not out) en Erik Spruyt (27 not out) het karwei geconcen treerd af: 124 voor 3. Ajax wacht nu een belangrijk dubbelweekein- de. Zaterdag komt VOC 2 op bezoek, zondag trekt Hermes DVS naar Oegstgeest om daar Ajax te bestrijden. LEIDEN Opvallend sterk was dit weekeinde het optreden van de AAV atleten en atletes tijdens de nationale kampioen schappen. Bataven en Spartaan haalden ieder een titel in huis terwijl de oogst voor Holland be perkt bleef tot brons voor Dirk Maassen vap den Brink en Martien van den Hoorn. Belangrijkste voor AAV was de 1500 meter titel die Ed van Gemeren op het kunststof van Zwolle veroverde. Nadat hij op het nippertje de finale be reikt had, was de coaching van trainer Jan van Leeuwen vol doende om Van Gemeren aan vallend te laten lopen. Halver wege de race mengde hij zich vooraan in de strijd aan de kop om met nog een ronde te gaan alleen de kop te nemen. De aanval in de laatste meters werd vakkundig opgevangen en Van Gemeren werd in 3.51.24 minuten kampioen. Naast de titel van Van Geme ren scoorde Marian Goedhart bijzonder goed met een 100 meter hordentijd van 13.80 se conden, wat later in de finale gevolgd werd door 14.25 se conden (beide met rugwind). Esther Schouten van Holland noteerde in de series een tijd van 14.22 seconden en kwam daarmee eveneens in de finale, waar zij met een zesde plaats in 14.37 seconden genoegen moest nemen. Bij het versprin gen kwam Marian Goedhart na weken kwakkelen tot een goede afstand van 6.11 meter, slechts drie centimeter te kort voor brons. Ruud van Maurik scoorde op zijn nummers goed behalve juist in de verspring bak. Bij hinkstap kwam hij tot een afstand van 14.38 meter en met een tijd van 14.80 secon den (rugwind) kwam Van Maurik ook in de finale van de 110 meter horden waar hij als laatste 14.94 seconden no teerde. Paul Boere verraste bijna de hele speerwerptop. Met een afstand van 68.82 me ter stond Boere lange tijd op een derde plaats, die hij net niet kon vasthouden. Nadat in de laatste twee jaar de „Al- phense speerwerpschool" met René Zorge, Jos Bosman en Boere erg lang tegen de 60 me ter aan hikte lijkt Boere na het bereiken van die grens direkt naar de zeventig meter door te stoten. De uitstraling van Peter van Noort op de overige kogelslin geraars is blijkbaar zo groot dat de lange Spartaan onbe dreigd nationaal kampioen kon worden. Na een knie ope ratie deed Van Noort voor het eerst weer mee aan een wed strijd. Ondanks de langdurige afwezigheid van Van Noort greep niemand anders dan juist hij de titel. Met een worp van 60.64 meter (meer dan ze ven meter verder dan num mer twee) versloeg Van Noort de bibberende tegenstand. De succesvolste Holland atleten waren Dirk Maassen van den Brink bij het snelwandelen en Martien van den Hoorn op de steeple chase. Voor. beide was er een derde plaats. Vooral de derde plaats van Van den Hoorn kwam als een donder slag bij heldere hemel. De Ter Aarder is de afgelopen winter onzichtbaar geweest, heeft veel geschaatst en is pas weer in de laatste weken echt hard f;aan lopen. Met een sterke aatste ronde stoof Van den Hoorn naar een eindtijd van 9.03.86 minuten. Dirk Maas- ssen kwam op de 20 kilometer snelwandelen ruim zeven mi nuten achter winnaar Jan Cortenbach binnen. Met een tijd van 1.40.32.58 uur bleef hij wel de aanstormdende jeugd (Jos Schipper) voor, maar kwam niet verder dan een derde plaats. Teleurgesteld was Menno Swier. Niet alleen haalde hij de limiet voor de Europese niet, ook een inedail le was niet voor hem wegge legd op de 400 meter hortien In de series was Swier nog d snelste (53.58 seconden), in d finale bleken drie tegenstan ders beter met de wind over weg te kunnen. Yvonne van Dorp haalde uit haar deelna me het maximale rendement. Met een finaleplaats op de 200 en de 400 meter (na een serie- tijd van 56.08 seconden) was de koek voor haar op. Naast de 1500 meter lopers Jan Verloop (seriesnelste in 4.00.1 minuut) en Wybo Lelieveld (4.00.8 minuten) scoorde Bata ven atlete Marian Langezaal op de 100 meter horden een fraaie 14.38 seconden (.rug wind) en won Han Kulker de 800 meter in 1.49.49 minuut ei genlijk zoals hij wilde. In Schoonhoven won Femmy Jansen (Bataven) een vijf kamp voor veteranen door 1887 punten te vergaren. In Utrecht liep Gert Jan Faas (Spartaan) een goede 400 me ter in 50.6 seconden. Bij meer kampwedstrijden in Alphen aan den Rijn was Spartaan Coen Rosdorff met een vierde plaats succesvoL In de lijst die tot het puntental van 4777 leidde waren de 6.14 meter verspringen en de 16.0 secon den op de 110 meter horden zijn sterkste nummers. Ri chard Wyers scoorde een goe de 1500 meter met 430.2 mi nuten, Udo Hassefras kwam in zijn meerkamp tot 1.73 meter hoog. Margret van der Peet werd derde in de distriktactrijd met 3570 punten. In Amster dam liep Bataaf Henk van de Oever een 1500 meter lange solo in 4.00.4 minuten. GERT VELTHUIZEN i

Leidse Courant | 1985 | | pagina 15