GARY NUMAN zet pompeuze show neer Tour de France op de voet gevolgd^. Duitsland RADIO/TELEVISIE Ceidöc6oiyuwt WOENSDAG 26 JUNI 1985 PAG| TONEELGROEP BEWTH OP RADIO EN TELEVISIE HILVERSUM Bewegingsthea ter BEWTH, bekend van een op zienbarende theateropvatting de afgelopen twaalf jaar, begeeft zich nu ook op radio- en televisiege bied. Te beginnen morgen om 13.10 uur op Hilversum 4 verzorgt BEWTH een radio-optreden van tachtig minuten, gemaakt in en om de Assendelftse watertoren. Hans Bleeker, publiciteitsman van BEWTH: „We waren bezig een voorstelling in de Assendelftse watertoren te maken. Een voor stelling die voor 75 procent zo worden bepaald door geluid. Maar het werd moeilijk om die voor stelling publiekelijk toegankelijk te maken. De inrichting was na melijk zodanig dat we weliswaar de hele dag publiek zouden kun nen ontvangen, maar dat er dan wel afspraken zouden moeten worden gemaakt, omdat we tel kens maar twee bezoekers tegelijk konden toelaten. WVC had daar moeite mee en toen dreigde het project niet door te kunnen gaan. In dat stadium kwamen we in contact met Han Reiziger van de VPRO. Hij zag wel een radiopro gramma in het project. En dat is het nu geworden". BEWTH heeft gedurende de ruim twaalf jaren van zijn bestaan een totaal nieuwe theaterrichting ont wikkeld. Uitgangspunt is altijd een gebouw geweest. BEWTH heeft geprobeerd gebouwen te la ten „spreken". Je zou kunnen zeggen dat BEWTH het theater publiek heeft binnengeleid in de taal van gebouwen. Kerken (waaronder de Bergkerk in De venter), manages, veemgebouwen, pakhuizen, fabriekshallen en tal van andere gebouwen zijn in de produkties niet alleen de decors voor de voorstellingen geweest, maar waren in feite samen met de medewerkers van BEWTH de hoofdrolspelers. Verschillende disciplines zijn binnen het collec tief verenigd. De start werd ge maakt door mensen met een mime-achtergrond, maar van het begbin af zijn altijd muziek-, dans-, theater- en bewegingmen sen bij de BEWTH-projecten be trokken geweest. Bovendien had den geluids- en lichttechniek al tijd een belangrijke plaats in de produkties. Dit is in mindere mate het geval bij de produktie di,e thans als reprise in de Oude Kerk te Amsterdam loopt. Want dat is een daglichtvoorstelling, waar weinig techniek aan te pas komt. BEWTH begeeft zich ook op tv- terrein. Op 16 oktober maakt het gezelschap voor de NOS-televisie een voorstelling op basis van een eerder in de leegstaande Demka- fabrieken in Utrecht gemaakte produktie. Ook staat een voorstel ling in het Zaandamse pakhuisje Bombay op het programma. Onderzoek financiering derde tv-net loopt nog (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Op het ministerie van WVC is een onderzoek gaande naar de mogelijkheden om een derde tv-net, Nederland III, te financieren door een uitbreiding van de reclamezendtijd in het ka der van de STER. Door de aantrekkende econo mie is de vraag naar tv-reclames enorm gestegen. Hierdoor komen extra fondsen binnen. Het onder zoek op WVC zal nog tot in het najaar duren. Bij het onderzoek worden ook de effecten voor recla me-inkomsten van tijdschriften bekeken. Op dit moment zijn op dat punt nog geen conclusies mee te delen. Een verhoging van abonnementsgelden is niet aan de orde. Premier Lubbers heeft dit het Kamerlid Kosto laten weten in antwoord op vra gen. Op 15 juni zei Lubbers op een CDA-bijeen- komst dat een derde tv-net mogelijk uit STER-op- brengsten te financieren zou zijn. HILVERSUM Tweëenze- ventig platen Perspex. 1692 lampen, driehonderd lichtbal ken. drie ton apparatuur, drie radiografisch bestuurde robots en een auto op afstandbedie ning waren enkele ingrediën ten die de Engelse zanger en synthesizerspecialist Gary Nu- man in 1981 gebruikte om van zijn drie afscheidsconcerten in het Londense Wembley Sta dion een van de visueel meest spectaculaire gebeurtenissen te maken die de rockgeschiede- nis ooit heeft gekend. Dat deze pompeuze reeks, waarvoor de kaartjes binnen enkele uren waren uitverkocht, niet als on vergetelijk te boek kon wor den gesteld, had met Numans optreden te maken dat vooral op het emotionele vlak te kort schoot. Afstandelijk bespeelde hij zijn publiek zoals zaterdag (11.00, 17.00 en 23.00 uur) is te zien bij Music Box, die de com pilatie van de concerten uit zendt. Gary's afscheid als concert muzikant was eigenlijk een heel dramatische. Hij voelde zich door het constant op tour nee zijn vooral geremd in de verdere ontwikkeling van zijn carrière als platen- en video artiest. Tijdens een interview begin 1981 vertelde hij: „Als ik steeds maar weer op tournee moet om de fans tegemoet te komen heb ik geen tijd voor andere zaken, zoals vliegen en het maken van een film. Ik wil nog zoveel doen. Ik heb nu pas begrepen waarom David Bowie zich eens in de twee jaar aan een concertreeks waagt. In de tussenliggende periode kan hij zich opladen en zich met al die andere za ken bezighouden die hem inte resseren". Doorbraak Numan, die mede verantwoor delijk is voor de doorbraak van de synthesizermuziek, was aan het begin van de jaren tachtig een superster. Waar WEMBLEY AFSCHEIDS CONCERT BH MUSICBOX Ultravox faalde met de syn thesizer hits te scoren, boekte Numan successen. Hij wist als geen ander de treurige voor uitzichten van de Britse jeugd onder woorden te brengen, in een Engeland waar de werk loosheid net een nieuwe hoog te had bereikt. De met bom bastische klanken ondersteun de composities zoals „I Die You Die", „Are Friends Elec tric?" en „I Dream Of Wires" fungeerden als spiegel voor een jeugd zonder toekomst. Numan verkocht droefheid wat voor hem niet zo moeilijk was omdat hij van nature nog al introvert is. Hoewel zijn prestaties niet gering zijn, zal hij er nooit over opscheppen. Hij zegt: „Er gebeurde weinig op het moment dat ik mij ging bezighouden met op synthesi zer gebaseerde muziek Ik was zeker niet de eerste die inzag hoeveel invloed het instru ment zou gaan krijgen, maar ik was wel de eerste die inzag dat het publiek op zoek was naar een synthesizer-ster. Van die behoefte heb ik gebruik gemaakt". Met heel veel inzicht creëerde hij een imago, waarbij kleding en make up een belangrijke rol speelden. Dankzij de video clip kon hij zijn robot-achtige bewegingen in een prachtig grafisch „landschap" portrette ren en groeide het aantal fans met tienduizenden tegelijk. Verlegen De vreselijk verlegen Numan, die eigenlijk Webb heet en zijn artiestennaam uit het telefoon boek haalde, had altijd een he kel aan grote mensenmassa's maar kon de verleiding niet weerstaan ze aan zich te bin den. Toch werd na twee jaar over de wereld te hebben ge reisd de druk te groot. In het interview voor zijn dramati sche afscheid vertelde hij: „Ik heb altijd een popster willen worden en ik zal altijd met muziek in de weer blijven. Tij dens mijn klim naar de top werd ik telkens gewaar schuwd dat mijn roem niet langer dan twee jaar zou du ren. Die zijn nu voorbij. Ik heb altijd heel veel plezier gehad op het podium, maar ik neem afscheid vóór het publiek mij aan de kant zet. En ik geloof Gary Numan ...toch weer het podium op... dat ze best zonder mij kunnen. Er zijn tenslotte nog genoeg artiesten over die graag eens de schijnwerpers op zich ge richt zien". De diepere achtergrond voor Gary Numans afscheid lag in het feit dat hij bitter was over de haat, jaloezie en het opzet- omringde. Hij was ook kwaad- over de hoge verwachtingen die het publiek koesterde nu hij een ster was. Gary: „Ik ben de fans niets verschuldigd. De overeenkomst die ik met ze had was puur zakelijk. Zij kochten een kaartje voor mijn concerten en als vergoeding daarvoor haalde ik artistiek 150.000 pond De drie Wembley shows, waarbij Gary ook gebruik maakte van achtergrondpro jecties, leverden een verlies op ;van 150.000 pond. een bedrag -dat de muzikant terugverdien de met de verkoop van platen die naderhand verschenen. Hoewel hij zou kunnen rente nieren, is Gary als artiest nog altijd volop in de weer. On langs verscheen een nieuwe elpee „Berserker", waarop weer met synthesizerklanken doordrenkte muziek is terug te horen. Het afscheid van het podium was van korte duur: In 1983 stond hij ondanks al zijn uit spraken weer voor publiek omdat hij ze toch niet kon mis sen. Die concertreeks had nog steeds het pompeuze uiterlijk, al liepen er geen robots meer over het toneel. De muziek daarentegen was wat funkier en jazzi§r geworden. De magie is er nog steeds. Al leen de fans zijn verdwenen. Die hebben zich laten meesle pen met een volgende stro ming... Zo gaat dat in de rock roll.' HANS PIET HILVERSUM Op 28 juni start in het plaatsje Plun^h gi: Bretagne de 72ste editie de Tour de France. Vanaf die d®ng met 21 juli, als de renners in Parijs arriveren, is via Hilv|ngen weer het dagelijks NOS-radioprograma „Radio Tour de bwooi te horen. De uitzendingen beginnen steeds om 14.00 uur ren tot 17.00 of tot 18.00 uur (op zondagen en op 5, 6, 10,1 juli). jtemc Naast directe reportageflitsen uit La Grande Bouclé brq.acht dio Tour de France nieuws en verslagen van andere spon zou menten zoals het Open Engels Tenniskampioenschap ohüntt bledon, de Europese Kampioenschappen honkbal in Haaj De de TT in Assen. 0p d< »line. Het programma wordt vanuit Hilversum gepresenteerde André van Duin (14.00-15.00 uur). Klaas Samplonius (15.§e m uur) en Koos Postema 16.00-17.00/18.00 uur). f In Frankrijk zijn eveneens drie verslaggevers. Achter van motorrijder,Raymond Nackaerts zit Harrie Jansen. auto zijn Evert ten Napel (tevens finishverslag) en GerriyrTf temann in de koers. Hun chauffeurs heten Matthieu vajf|lJ vend en Gerard Koel. Coördinatie en regie in Frankrijk handen van Jaap Hofman; in Hilversum is Ferry de GLb. regisseur. Behalve aan de tourreportages en verslagen van anderB evenementen ontleent „Radio Tour de France" zijn grotB* lariteit voor een belangrijk deel aan de dagelijkse frequ® aan de muziek die in het programma te horen is. DaarvoB^ steeds Herman van de Velden verantwoordelijk. Hij kiest^™ vaste tunes van het programma en stelt elke dag een i 'tour-artiest' aan de luisteraars voor. „Radio Tour de France" zal ook ditmaal weer worden oj terd met een spelletje. Gerrie Knetemann bezocht twinj Tour de France deelnemers; aan de hand van stem en 1 wordt verteld moet de luisteraar raden welke tourrenif het woord is. TT Assen Als de renners in Frankrijk de eerste echte étappe on wielen laten doorglijden, op zaterdag 29 juni, staan Assen IDE versum 1 geheel in het teken van de 55ste editie van dejrijf TT, het grootste motorsportfestijn ter wereld en het sportevenement in Nederland. Vanaf 09.00 uur is NOS-r; bij met reportageflitsen, achtergrondinformatie, intervif wedstrijdverslagen. Barry Zand Schol ten, Fred van Pul- Henk Kok zorgen» voor die stroom informatie uit Asseriine Gaillard leidt dat ter plaatse in goede banen. Klaas Sam[i) g presenteert het programma en is voor die gelegenheid puw Assen aanwezig. Om 10.00 uur start daar de race in de^ v, klasse, gevolgd om 11.00 uur door de kwart literklasse, oi uur de zijspan klasse, om 14.00 uur de 125 cc en tot slot he. tepunt met de 500 cc-klasse om 15.15 uur en de TT Foi?nJ* om 16.30 uur. E der Wimbledon nm' twik Gedurende de Tour de France-periode wordt ook aandagt^ o| r! n3 gelse tenniskampioenschappen op Wimbledon en twee hdmei toernooien in Nederland. Allereerst is er het Rotterdaraflt rr ball Tournament en later het Europees Kampioenschaprlan Pim Mullierstadion te Haarlem. Andy Houtkamp sta^^ NOS-radio op de heuvel. u* Tennisverslaggever Bep van Houdt is bij de Fortnight op bledon aanwezig om elke belangrijke slagenwisseling in1^ 11 derlandse huiskamer te brengen. De finalewedstrijden in plaats op 6 en 7 juli. t ve Iger Eén van de drie sinds jaar en dag vaste presentatoren va^er( Tour de France is Fred Racké. Diens plaats wordt ditm door André van Duin ingenomen, omdat Racké zich in[ rijk tussen de volgers zal mengen. 'Int. Nederland NEDERLAND 1 TROS 16.00 Calimero. 16.13 Bassie en Adriaan en de Plaaggeest (6, herh.). 16.35 Suske en Wiske, pop penserie. Afl.: Suske en Wiske en het laatste dwaal licht (5, herh.). 16.57 Sons and daughters, Australische tv-serie. Way ne krijgt door een toeval waardevolle informatie over Patricia. NOS 17.30 V26-Journaal. TROS 17.46 Drama in muziek. Afl. 5. Felix en Fanny Mendels sohn (herh.). 18.34 Sons and daughters, Australische tv-serie. Fiona heeft zo haar gedachten over de motieven van Hal; John Palmer zit in angst over Angela. 19.00 Erik, of: Het klein in- sektenboek, naar Godfried Bomans. Afl. 1: Wollewei. 19.20 Hi-De-Hil, Engelse co- medy-serie. Afl.: Het regent, het regent. De staf van het vakantiekamp is radeloos. Het heeft al dagen gere gend en het repertoire van binnenhuis-amusement is totaal uitgeput. NOS 20.00 Journaal. SOCUTERA 20.28 Monumentenwacht. Uitzending van het Prins Bernhard Fonds. TROS 20.33 Te Land, ter zee en in de lucht: Tobbedansen, in de haven van Volendam. Presentatie: Jack van Gel der en Tom Blom. 21.30 Derrick, Duitse politie serie. Afl.: De verleiding. Tij dens een inbraak in een vil la betrapt de politie een jongeman. Als commissaris Wobeck erbij wordt ge haald, schrikt deze, want voor hem staat zijn eigen zoon Erich. 22.30 TROS Aktua. Actualitei tenrubriek. 23.05 Hotel, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Het huwelijks feest. Aan de avond van een groots huwelijksfeest in het St. Gregory hotel deelt eigenaresse Mrs. Cabot een geheim met een vrouw. De vader van de bruidegom wordt bedreigd door een fi nanciële crisis. NOS 00.00 journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. PP 19.12 Zendtijd t.b.v. de VVD. NOS 19.22 Van gewest tot gewest, regionaal magazine. Met o.a. de uitvinding van M. Mulder, Kunst aan de dijk in Kortenhoef, Tour d'IJssel- meer waaraan 300 mensen deelnamen en de tolbrug bij Tiel, die jaarlijks miljoenen guldens kost. 20.00 Holland Festival 1985: De Duizend Kersenbomen van Yoshitsune, klassiek middeleeuws Japans epos, uit te voeren door het Ja pans Kabuki Theater, recht streeks vanuit het RAI-con- §rescentrum in Amsterdam. 0 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. ATN/Filmnet 17.00 Kuifje en de 7 kristallen bollen (herh.). 18.25 Riptide, afl. 12: Some thing Fishy (herh 19.15 Death Val ley. 20.40 Airwolf, afl. 13: Firestorm. 21.30 The Producers (herh.). 23.00- 00.40 Vadertje Langbeen. Miss Piggy staat centraal in de show die rond haar persoontje werd opgebouwd. BRT 2 om 20.40 uur. 19.23 RTBF, Bonjour la fète. 19.30 Journaal. 20.00 Le grain de sable, spelpro- gramma onder leiding van Thierry Lu- 20.35 Les rues de San Francisco (The streets of San Francisco), Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Impuissant de- vant la mort. Bij toeval stuit een vis sersbootje op een onverlicht plezier jacht. Het blijkt dat zich aan boord clandestiene immigranten bevinden uit Mexico. 21.25 Muzikaal portret: Images d'un opera. De totstandkoming van de he dendaagse opera 'La passion de gil les' van Philippe Boesmans. Muzikale leiding: Pierre Bartholomee. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Tom en Tina, tv-serie. 18.10 C Midas, Vlaamse serie van Bert Struys. 18.35 De slag van Kerjemetz, Russi sche tekenfilm. 18.45 Tijdrover. Doe-het-zelf. 19.00 Uitzending door derden: Pro gramma van de Katholieke Televisie- en Radio-Omroep. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kijk uit, verkeerstips. 20.15 Videomatch, gepresenteerd door Marleen Gordts. 20.20 Na alles wat we voor jou ge daan hebben (Après tout ce qu'on a fait pour tol), Franse tv-fllm uit 1982 van Jacques Fansten met o.a. Ma- rie-Christlne Barrault, Michel Blanc 21.50 Het Gerucht. Cultureel maga zine met een ontmoeting met de Ar gentijns-Duitse componist Maurlcio Kagel. de centrale figuur op het Hol land Festival. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Hoe word ik Olympisch kam pioen in zeven leeeen? Afl.4: Condi tie (herh). 19.25 Tijdrover: Bloemschikken. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Allemaal beestjes. Afl.: Ge wonnen, verloren, nooit meer gebo ren. Iedere uitgestorven diersoort is en blijft voorgoed verloren. 20.40 The Fantastic Miaa Piggy Show, showprogramma van Jlm Hen- son rond Miss Piggy met o.a. George Hamilton. John Ritter en Tony Clifton. 21.30 Encyclopedie: Hormonen. De recente berichtgeving l.v.m. illegaal gebruikte hormoonpreparaten dreigt deze (ten onrechte) in een verkeerd daglicht te stellen (herh.). RTBF 1 17.30 Mededelingen Onem. 17.45 Le boite aux images. 18.10 Lollipop, gevarieerd kinder programma. 18.45 Clip Club. 19.00 Ce solr, regionaal magazine. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Gaz met een interview met Jim my Nail (2) (16.00). Martin met 'A-Z of Pop' (17.00). en Simon en Sunle met 'Chart Attack' (18.00). 19.00 Le belle vie. 20.00 Le canon peleible (slot), tv-se rie. 21.00 Nouvelle de Chlstolr*. Ge schiedkundig magazine. 22.00 Nieuws. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Gaz met een interview met Jimmy Nail (2) (22.30),. Martin met 'A-Z of Pop' (23.00), Simon en Sunle met 'Chart Attack' (00.00) en Julie (01.00). E Ondertiteling via Tele- Tekst. D Zwart/wit-uitzen- ding. ■H Zwart/wit-ultzending met ondertiteling via Tele- Tekst. G3 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ES Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Hor dir zu, vertrau dir, nimm dich ernst, reportage over Helga Schubert, schrijfster uit de DDR. 16.55 Abdallah und sein Esel, kin derprogramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Lucky Luke, tekenfilmserie. 19.00 Fame, Amerikaanse tv-serle. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 EO Tagesschau. 20.15 Neues von Britta (1), tv-film van Berengar Pfahl. Britta is een aleenstaande moeder van een zoon van acht jaar. Door verschillende ach tereenvolgende gebeurtenissen be gint zij zich zorgen over zijn opvoe ding te maken. Heeft hij geen vader nodig> kan zij het ouderschap wel al leen aan? 21.45 Brennpunkt. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Musikszene 85, nieuws uit de showwereld. 23.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 schen Insein, kinderserie. Afl.: Nick komt terug. Nick ontsnapt uit het in ternaat in Australië om naar zijn va der in Maleisië te gaan. Zijn vader verkeert daar trouwens in benarde omstandigheden waarvan de jongen niet op de hoogste is. 16.30 Babbelgamm, amusements programma voor kinderen. 17.00 Heute. 17.15 Tele-illustrierte. 17.50 Rauchende Colts (Gunsmoke), Amerikaanse westernserie. 18.55 Midlotto 7 uit 38. 18.58 Programma-overziht. 19.00 Heute. 19.30 Hitparade im ZDF. Presenta tie: Viktor Worms. 20.15 ZDF Magazin. Informatie over actuele thema's. 21.00 Polizeirevier Hill Street (Hlll Street Blues), Amerikaanse politiese rie. Afl.: Wie is Cookie? Men denkt het wapen en de dader te hebben ge vonden waarmee en waardoor Hlll en Renko beschoten werden. Een film ploeg van de televisie wil een reporta ge over het Hlll Street Bureau maken. 21.45 Heute-joumal. 22.05 Holland in Not. Bericht über eine schwierige Klrche. Reportage. 22.35 Das klaina Femsehspiel: Krieg urn Zeit, documentaire. 01.20 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Talekolleg II: An Englishman's Home. Cursus Engels, les 19. 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mittwochs In..., Informatie en amusement. 21.45 Eff-efh Vrijheid en fitness. 22.30 D Marokko (Marocco), Ameri kaanse speelfilm uit 1930 naar naar de roman 'Amy Jolly' van Benno Vig- ny. Met: Mariene Dietrich, Gary Coo per, Adolphe Menjou e.a. Een verlei delijke zangeres, die In een bar werkt, geeft de relatie met haar rijke vriend op om haar nieuwe vriend door de woestijn te kunnen volgen. 00.00 Laatste journaal. TV-morgen SKY CHANNEL NEDERLAND 1 17.30 All American Hot 100, met Paul Gambaccini. 18.30 Mr. Ed. Afl.: Horse wash. 19.00 The Lucy show. Afl.: Viv visits Lucy. 19.30 Footsteps of giants. Ruimte vaartdocumentaire van John Parsons. 20.30 The woman opposite, Engelse thriller naar een boek van John Dic kinson Carr. Met o.a. Phyllis Kirk, Dan O'Herlihy en Petula Clark. In kor te tijd wordt een klein Frans dorpje geteisterd door een reeks diefstallen en een moord. 21.55 International motorsports. 23.00-00.05 Sky Tra*. Herhaling middagprogramma. NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven. VOO 16.00 Veronica Sport ex tra. 16.25 Club Veronica Clips. Non stop videoclips. NOS 17.30 1/HJ-Jour naal VOO 17.46-17.50 Agenda MUSIC BOX BBC 1 17.20 King Rollo. 17.25 Bric-a-Brac. 17.35 Laurel hardy. 17.40 Battle of the planets, klnder- 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal. 18.10 Gentle Ben, kinderserie. 18.35 Gloria, Amerikaanse serie met Sally Struthers in de hoofdrol. 19.00 Journaal en Weerbericht. 19.35 London plus. 20.00 Wogan, amusementsprogram ma rond Terry Wogan. 20.35 Oddie in paradise (1). 21.00 Dallas, Amerikaanse serie. 21.50 Points of view. 22.00 Journsal en weerbericht. 22.25 The Visit, tv-serle. Afl.: Triath lon Man. 23.15 Wimbledon-match of the day. 00.15 Taxi, Amerikaanse comedy-se- rie. 00.40 Weerbericht. 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Julie (08.00), 'The Bank'-special over een creatief centrum voor pop groepen, waar o.a. de hoesontwer pers van Assorted Images zetelen (herh.) (09.00), Sunie (10.00), Monique Emmen met 'Time Out for Holland', met o.a. aandacht voor Pinkpop (11.00), Sunie en Gaz met 'Musical Chains' (12.00) en Martin met deel 2 van een interview met Alan Wilder (Depeche Mode) (13.00). 14.00 Non stop videoclips. Herhalingen. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 Neues von Britta (1). 11.55 Umschau. 12.10 ZDF Magazin. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tages schau. 13.15 Teletekst. 14.40 D Fury, avonturen van een paard. 15.05 Dr. Snuggles. 15.30 Tages schau. 15.40 Zieh' mal an, modema gazine. 16.25 Wir Kinder, jeugdfilm. 17.20 ARD-Sport extra: Duitse kam- pióenschappen zwemmen te Rem- scheid. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 BBC 2 10.00 Zia Duitsland 1. 14.55 Pro- gramma-overzicht. 15.00 Heute. 15.03 Grisu, der kleine Drache, te kenfilmserie. 15.30 Ferienkalender. 16.05 De Muppet Show. 16.30 Strandpiraten. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 16.00 Wimbledon tennistournooi. 20.25 Nieuws-overzicht voor doven. 20.30 Open Space: Balham Dog- 21.00 Flight from Utopia forty years of Northern Townscape. 21.30 The Travel Show. 22.00 Gevarrieerd programma. 23.00 Cardiff Singer of the World- concours. 23.50 Newsnlght, actualiteiten. 00.35 Weerbericht. 00.40-01.05 Open university. SKY CHANNEL 14.35 Movin' on 15.30 Wayne A Shuster. 16.00 Pat Sharp Show. 16.45 First run, met Peter Powell. 17.30 Sky Beach Cafó. BBC 1 ITV 17.15 Crystal Tipps A Alistair. 17.20 Fraggle Rock. Poppenserie van Jim Henson. 17.50 Poparound. 18.15 Connections. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia, regionaal maga zine. 19.35 Crossroads. 20.00 Arthur C. Clarke's world of strange powers. Afl.: The roots of evil. 20.30 Coronation StreeL 21.00 Jim Davidson. 22.00 Bulman, politieserie. Afl.: Death of a hit man. 23.00 Nieuws. 23.30 The sailor'e return. Engelse tv-film uit 1978 naar de roman van David Garnett. 01.30 Christians in sport. 07.50-10.20 Breakfast Time. 11.30 Play School. 11.55 Cricket. 14.05 Journaal 14.20 Weerbericht. 14.22 Nieuwsoverzicht voor doven. 14.25 Camberwick Green. 14.40 Cricket en Wimbledon tennistoernooi. 17.20 Gran. 17.25 Stop-Gol BBC 2 ITV 07.25 TV-AM 10.25 Seiamu «tr„( 11.25 Cartoon time. 11.40 Q.E.D. 12.30 About Britain. 13.00 Foxtales. 13.10 Mooncat A co. 13.30 The Sulll- vans. 14.00 Nieuws en actualiteiten. 14.30 Falcon crest. 15.30 Movie me mories. 16.00 Take the high roed. 16.30 Sons and daughters, tv-serie. 17.00 Foxtales. intet 7.03 "h gaa— tier] ■get kten isinf 197 >nte< HILVERSUM 1 NCRV: 17.03 Nu-woensdagmagazine. 17.5j delingen (NOS). 18.06 Met T tafel. 19.02 In 't voorbijga; Leger des Heilskwartier. NCRV-Woensdag-Sport. N0| Hobbyscoop. 20.30 Langst 23.07 Met het oog op morger 00.02 Volgspot. 01.02 B 02.02 Nachtexpress. 06.02 Ir bijgaan. 06.07 Vandaag donfl HILVERSUM 2 NOS: 17.30 I 17.36 Tijdsein. NOS: 18.U. i 18.10 NOS Midweekmagazirf De werkelijkheid van de oorlc Nws. EO: 20.03 Licht en 20.40 De Bijbel o ik zingen. 21.32 EO in de regio, naar de weg. 22.15 De schocr 22.30 Nws. 22.35 Achter de 'NOS: 23.30 Verhaal. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 oi spits. VPRO: 19.02 Gonzc 20.03 The John Peel Shot Frontlijn. 22.30 Live concetJ]N Heartlands. HILVERSUM 4 17.50 PiarO T 18.00 Nws. 18.02 Affiche 4. Id V RADIO RIJNMOND progr. met Erik Post. OMROEP RIJNLAND 16.3(P Lokaal. 17.30 Nieuws en Ai ten. 18.30 Geestelijk leven. zu.UsLicni en bel open. 21.05 21.30 EO-Mel i de regio. 22.0C Morgen I5 Snotne» e. 10.33 U Ier. 11.3TT 11.40 KJ -Speciaal, ken The Millers. 12.03 Daar molens staan. 12.30 Midd» dienst. 13.06 Hier en Ni NCRV-Globaal. KRO: 16.03 eerste rang. 17.03 Echo-madfl HILVERSUM 2 07.00 Nwsri 07.06 AVRO's zomer info. 0) tualiteiten. 08.33 Juist op dol 09.00 Autorubriek. 10.00 Vak voor kinderen. 10.05 Snotner 10.15 Seniorservice, evenementenkalender, ties van luisteraars. Henk Molenberg. 12.00 Td spreekuur. AVRO: 12.36 AVf diojourn. 13.10 Politieke o» pen. 14.00 Radiorechtswinkl De burgemeester Is jarig Grand finale. VOO 16.00 Nieuwsradio. HILVERSUM 3 TROS: 7.03 0 moutshow. 9.03 Nederlands* tien. 10.03 Polderpopparad Europarade. 12.03 50 Pop ol velop. 14.03 TROS Top 50 S HILVERSUM 4 VARA: 07.00 9.00 Vioolsonates en plano* Beethoven. 09.40 Rotterdf harm. Ork. 11.05 Mozart: Gn ta. 12.00 Promenade concerVnn 13.00 Nws. NOS 13.02 Hollar"" val Journaal. VPRO: 13.07 0 Gri delftse Watertoren. 14.30 Dijpn. lende Tak. 16.00 Het Portret!, HILVERSUM 5 NOS: 9.03 N!dm' tief. 9.25 Waterstanden. 9.3 op 5. KRO: 10.00 KRO Schef 10.10 Mensen met een st Aan woorden voorbij. (hertTf Straks boeken lezen. 10.55 Ij A III (9). 11.07 Jeugdkateche#w Liedjes uit Europa. tmai RADIO RIJNMOND 07.30 I progr. met Peter Schuiten. 11 dagprogr. met Erik Post.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10