kleint'es mededelingen gemeentebestuur 17 t/m 21 juni '85 071-122244 OO BERK BANDEN I LEIDSE COURANT VRIJDAG 14 IU| Gemeenteraad. Maandag 17 juni a.s. om 20.00 uur Agenda: Benoeming conrector Stedelijk Gymna- Ontslag hoofdleidster openbare kleuter school De Viersprong Garantie geldlening woningbouwvereni ging De Tuinstadwijk Voorbereidingsbesluit gedeelte Ververs- Wijziging verordening markt- en staangel- Venwerking verfijning rioleringen 1984 en aanpassing diverse kredieten Voorbereidingsbesluit voor een drietal ter reinen in Noordvest Garantie geldlening Stichting Fysiothera pie praktijk Stevenshof Parkeermaatregelen ingevolge de nota Parkeerregime in de Leidse Binnenstad Vaststelling verordening betreffende voor waarden en bepalingen gemeentegaran ties Commissie vergaderingen, Gezamenlijke vergadering van de com missies Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening, Financiën en Economische Aangelegenheden Woensdag 19 juni a.s. om 20.00 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies Agenda: Grondtransacties Leeuwenhoek met het ministerie van O. en W. en RUL Gronduitgifte Leeuwenhoek aan Centocor Europe B.V. en bouwrijpmaken van de grond Uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard (Lestella v.d. Broek B.V.) Presentatie bouwplannen vlekken 11, 13 en 15 (zuidelijke punt) Stevenshof Presentatie bouwplan vlek 14 Stevenshof Na behandeling van bovengenoemde punten, vergadert de commissie voor Volkshuisvesting verder met de volgende agenda: Aankoop panden Morsstraat en Narm- straat (Bleijs) Aankoop Oude Varkenmarkt 13 Aankoop grond Haarlemmertrekvaart (van gebr. Willems) Aankoop Houtmarkt 13 Verkoop grond Zoeterwoudseweg Verhuur begane grond Stationsweg 3/3A Ruiling van grond-/uitgifte van grond gele gen nabij het Jan Paulushof ten behoeve van de plaatsing van bergingen Fusienota Commissie voor Maatschappelijke Aan gelegenheden, Volksgezondheid en Cul tuur Donderdag 20 juni a.s. om 20.00 uur In het Gulden Vlies Agenda: Notitie 7x24-uurs bereikbaarheid Rapportage wijkgezondheidscentrum Ste venshof Verslag ouderenberaad Notitie bijzondere controle Schuldennota Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daarvoor terecht In het informatie centrum in de hal van het stadhuis. Percentagecommissie Kunstopdrachten Maandag 17 juni a.s. om 10.00 uur In ka mer 263 van het stadhuis Agenda: Ohënterende bespreking kunstopdrachten Stationsplein Bespreking kunstwerk aan de Zijl/Meren- wijk Commissie voor het psychiatrisch zie kenhuis Endegeest Woensdag 19 juni a.s. om 17.30 uur In het ontspanningsgebouw op het terrein van het ziekenhuis Agenda: Indicatieve begroting 1985 Voor meer informatie kunt u bellen 179210 Werkgroep Pancras-oost Donderdag 20 juni a.s. om 15.30 uur in de Pancrat op het Ir. Driessenplein Agenda: Stand van zaken met betrekking tot a) restauratie van het Mostertkomplex b) bouwplan La Grand c) herindeling Uiterste- en Middelstegracht d) nieuwbouwplannen Bouwplannen Voor meer informatie kunt u bellen 245505 Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 21 juni a.s. om 9.30 uur In de kof fiekamer van het stadhuis Agenda: Er worden zeven bezwaarschriften behan deld: Vier bezwaarschriften zijn gericht te gen de afwijzing op hun verzoek om regi stratie als woningzoekende; een bezwaar schrift is gericht tegen de van de registra tie; twee bezwaarschriften tegen een last geving tot ontruiming. Voor meer informatie kunt u bellen 254168 Voor informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummer(s) con tactpersonen onderaan agenda's. Aanbrengen toplagen busba- nenproject Levendaal Op verschillende plaatsen van het busba- nenproject Levendaal e.o. zal het verkeer tij delijk rekening moeten houden met korte stremmingen. Dit i.v.m. het aanbrengen van asfalttoplagen. Die toplagen vormen de afwerking van een aantal straten en wegen rondom Ko- revaarstraat/Levendaal en Zoeterwoudse Singel. j Alleen bij geschikt weer Bedoeling is om op maandag 17 juni a.s. met het aanbrengen van de toplagen van start te gaan en 9 juli daarmee klaar te zijn. Het verwerken van het materiaal voor de toplagen is sterk afhankelijk van de buiten temperatuur en weertype. Regen betekent dat het werk tijdelijk wordt stilgelegd en dus opgeschoven. Na het aanbrengen van toplagen moet ook nog de belijning worden aangebracht. Moge lijk gebeurt dat nog voor de bouwvakvakan-' tie. Eén baan tegelijk Het aanbrengen van de toplaag gebeurt zo mogelijk per rijbaan of weghelft. In die geval len kan het verkeer dan in beide richtingen over de andere weghelft worden geleid. Na enkele uren kan het verkeer meestal al weer over de nieuwe toplaag. De andere weghelft kan dan aan de beurt komen. Aanwijzingen ter plaatse In verband met de snel wijzigende situaties zullen de aanwijzingen voorhet verkeer ter plaatse worden gegeven. Dat kan zijn door de politie of door afzettingen verkeersgelei dingen en omleidingsborden. Openbaar vervoer Ook het busverkeer zal zoveel mogelijk over de bekende routes blijven rijden, zij het wel licht met enige vertraging. Wanneer ook de bussen korte tijd gedwongen zullen zijn om te rijden, zullen de tijdelijke halteverplaatsin gen tijdig worden aangegeven. Huisvesting gesloten Op vrijdag 21 juni a.s. zal na 12.00 uur de Dlrektle Woonruimteverdeling gesloten zijn voor publiek. Ook is die middag huis vesting telefonisch niet te bereiken. Vanaf maandag 24 juni is het buro weer te berei- Inschrijving voor een huur woning in de Stevenshof In vlek 15 van de Stevenshof worden circa 388 woningen gebouwd in opdracht van wo ningbouwvereniging Eensgezindheid. Naar verwachting zal met de bouw decem ber 1985 worden begonnen. De eerste ople vering zal circa juni/juli 1986 zijn, terwijl de laatste oplevering medio 1987 wordt ver wacht. De volgende woningtypen worden gebouwd: - circa 30 Senioren woningen Dit zijn 3 ka mer-begane grond woningen of 3 kamer eengezinswoningen Kale huur 420,- p.mnd. - circa 63 drie-kamerwoningen Dit zijn in hoofdzaak drie kamer-bovenwoningen en een aantal drie-kamer eengezinswoningen Kale huur 430,- p.mnd. -circa 295 vier-kamer eengezinswonin gen Kale huur 495,- Wie komen in aanmerking?; zij die: A. (I) hetzij een huurwoning achterlaten met een kale huur tot 425,- per maand van een Leidse woning bouwvereniging of van de L.W.S., dan wel een particuliere huurwoning achterlatend met een kale huur tot 425,- per maand met een verkla ring van wederverhuur (II) hetzij als doorstromer staan geregi streerd bij de directie Woonruimte verdeling met als opgegeven buurt- voorkeur "Stevenshof(district)" en thans hoofdbewoner zijn van een huurwoning met een kale huur tot 425,- per maand (lil) hetzij sinds tenminste vijf jaar aan eengesloten als hoofdbewoner wo nen in een flatwoning in de Slaagh- (IV) hetzij een particuliere huurwoning achterlaten met een kale huur tot 425,- per maand zonder verklaring van wederverhuur - of een medische urgentieverklaring bezit ten; - of benard woonachtig zijn volgens de nor men van de Leidse Woonruimteverorde- - of ten minste twee kamers kleiner gaan wo- (a) voor de Senioren-woningen; een mini mum-leeftijd van 55 jaren ten tijde van de inschrijving; (b) voor de drie- en vlerkamerwonlngen: b.1. een minimum-bruto-maandinkomen van het huishouden van 2.450,- per maand, alsmede b.2. het voldoen aan de volgende bezet tingsnormen: b.2.1 voor de drie-kamer-bovenwoningen: hetzij minimaal twee personen, hetzij alleenstaanden die tenminste 27 jaar oud zijn ten tijde van de inschrijving, b.2.2 voor de drie-kamer-eenqezinswonin- gen: hetzij drie personen, hetzij een minimum-leeftijd van 55 jaren ten tijde van de inschrijving b.2.3voor de vier-kamer-eengezinswonin- gen: minimaal drie personen; De verdeling van de woningen zal geschie den als volgt in twee fasen: 1voor de groep gegadigden, welke voldoen aan het vereiste van (A) sub III worden, van de woningen welke in 1985 resp. in 1986 worden opgeleverd, beide malen 25 woningen gereserveerd; binnen deze groep hebben zij die de achter te laten woning langer bewonen voorrang boven zij die de achter te laten woning korter bewonen; de overige woningen worden verdeeld met een absolute voorrang voor de gegadigden, welke voldoen aan het vereiste van (A) sub I of sub II boven de gegadigden, welke voldoen aan het ver eiste van (A) sub IV; 2. voorts zal de verdeling van de woningen geschieden als volgt: de Senioren-wo ningen; naar aftellende volgorde van leeftijd van de kandidaten (met dien ver stande, dat een oudere gegadigde voor rang heeft boven een jongere), de drie- en vlerkamerwonlngen: door middel van loting. Bij de verdeling van de woningen wordt te vens voorrang gegeven aan degenen, die na de eerste inschrijving voldeden aan de ge stelde normen. Zij die tot deze groep beho ren, hoeven niet opnieuw in te schrijven. Wat moet u doen om u aan te mel den? Indien u in aanmerking wenst te komen voor een huurwoning in Vlek 15 in de Stevenshof en u voldoet aan bovenstaande voorwaar den, dan dient u het inschrijfformulier (ver krijgbaar aan de informatiebalies op het stadhuis en het Stadsbouwhuis) volledig in te vullen en op te sturen aan de Directie Woonruimteverdeling, Lange- gracht 74, 2312 NH Lelden. Zij die inschrijven voor een drie- of vier-ka- merwoning dienen tevens bewijsstuk(ken) te overleggen aangaande hun inkomen(s). Formulieren die niet volledig zijn ingevuld, kunnen niet in behandeling worden geno- Uw Inschrijving moet uiterlijk 28 juni 1985 ingeleverd zijn. Plaatsing papierbakken Kortgeleden heeft de gemeente besloten om bij wijze van proef een 25-tal papierbakken in Leiden te plaatsen. De Reinigingsdienst (direktie R.H.W.) is de ze week daarmee gestart. Omdat het om een proef gaat zijn deze groene-paplerbakken alleen uitgezet In de wijken de Stevenshof, de Morsch, Zuid-West, Raadsherenbuurt en Meren- wijk. Petronella Moensweg Marie de Lannoystraat hoek Helena Ver burgstraat Van Randwijkstraat (parkeerplaats Bevrij dingsplein) 2 bakken Apollolaan hoek Bachstraat Wagnerplein t/o Gounodpad Brahmslaan hoek Mendelssohnkade Debussystraat hoek 5 Meilaan Sweelincklaan naast 18 Diamantplein bij bibliotheek Smaragdlaan t/o 21 Smaragdlaan hoek Gandhistraat Cruquiuslaan t/o portiek H Lage Morsweg to/ 20 Leeuwerikstraat t/o Lijsterstraat Van Oldènbarneveldtstraat t/o 5 Sparrenrode hoek Arendshorst Kopermolen parkeerplaats 2 bakken Valkenpad Achter Damloperwerf hoek Drontermeer- laan Zwartemeerlaan bij Regenboogpad Vossenmeerlaan hoek Meeuwenzijde Veluwemeerlaan hoek Broekpad Veluwemeerlaan hoek Bessenwier Gemeenterekening 1981 Gedurende veertien dagen liggen voor een ieder ter inzage op kamer 314 van het stad huis de rekening van inkomsten en uitgaven van de gemeente over het jaar 1981alsme de de rekeningen over dat jaar van de ver schillende takken van dienst. Een afschrift van genoemde rekening met bijlagen is te gen betaling van kosten voor belangstellen den verkrijgbaar. Plaatsing Gijselaarsbank op monumentenlijst Burgemeester en Wethouders hebben be sloten tot plaatsing van De Gijselaarsbank op de Monumentenlijst (art. 5 Monumenten- verordening). Genoemd besluit ligt met in gang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Geduren de één maand na heden kunnen belangheb benden schriftelijk bij de Gemeenteraad ge motiveerd beroep instellen tegen het ge noemde besluit. Inspraak over gemeente garantie Het college maakt, ter afdoening van de in spraakprocedure, bekend dat het voorstel tot wijzigingen van de gemeentegarantiere gelingen met een overzicht van de ingeko men reacties en haar commentaar daarop heeft gezonden aan de insprekers en de ge meenteraad. Vanaf heden liggen de stukken gedurende 14 dagen na heden voor een ieder tussen 9 en 12 uur, ter inzage in kamer 103'van het Stadsipouwhuis. Voorschot op huursubsidie B W hebben besloten met ingang van het subsidiejaar 1985/1986 de grenzen voor het verkrijgen van een maandelijks ge meentelijk voorschot op de individuele huursubsidie op te heffen. Dit geldt niet voor degenen, die vla hun verhuurder matiging van de huur kunnen krijgen. Om in aanmerking te komen voor het ge meentelijk voorschot dient men bij het inle veren van het aanvraagformulier bij de direc tie Volkshuisvesting (Stadsbouwhuis, balie kamer 102, 's morgens tussen 9 en 12 uur) dit aan de behandelend ambtenaar door te geven. Ook kan de aanvrager links boven aan op de voorzijde van het aanvraagformu lier in blokletters vermelden: voorschot. Degenen, die hun aanvraagformulier reeds hebben ingediend en gemeentelijk voor schot wensen te ontvangen, kunnen dit als nog opgeven bij de balie van kamer 102 Stadsbouwhuis 's morgens tussen 9 en 12 uur of door een brief of briefkaart aan Directie Volkshuisvesting, Huursubsidie, Kamer 102 Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 2312 NH Lelden te sturen. Busboekje '85-'86 is uit Vanaf heden is het boekje met alle informa tie over openbaar ven/oer voor Leiden en de regio weer verkrijgbaar. Dit boekje, "Dienst regeling Leiden", laat zien wat het openbaar vervoer in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Voorschoten te bieden heeft. In een oog opslag ziet u met welke bus u naar welke bestemming kunt komen. Ten opzichte van de vorige uitgave is er weinig veranderd. Er zijn b.v. wel verbeteringen doorgevoerd. Ook zijn de tabellen van de N.Z.H., Centraal Nederland, Westnederland en de Neder landse Spoorwegen in deze busgids gebun deld. Een greep uit de Inhoud: alles over tarieven en plaatsbewijzen van de bus en trein. telefoonnummers van taxibedrijven en ta rieven nuttige wenken voor busreizigers buslijnen met een route-aanduiding hoe kom ik waar in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest en Voorschoten? een overzicht van halten waar kan worden overgestapt rechtstreekse verbindingen per wijk komplete dienstregelingen van de NZH, Centraal Nederland en Westnederland in de regio vertrektijden van treinen op de stations van Leiden, Lammenschans en Voorscho- Kortom, een schat aan gegevens. Onmis baar voor ledereen die gebruikt maakt of gaat maken van het openbaar vervoer. Waar verkrijgbaar? Dit handige boekje is voor slechts 4,- te- koop op de volgende adressen: Leiden Balie stadhuis, Stadhuisplein 1balie Stads bouwhuis, Langegracht 72, NZH-kantoor, Stationsplein 5, A.K.O. Stationshal, V D, Aalmarkt 22, Boekhandel Kooyker, Nieuwe Rijn 15-16, Cazemier, Kopermolen 10, Fiele- mon, Bevrijdingsplein 1, De boekelier, Bree- straat 107, Walk-ln, Breestraat 163. Leiderdorp Balie Gemeentehuis, Statendaalder 1, Lie- thorps Boeckhuys, Hoogmadeseweg 13, Het Havanahuis, Winkelhof 14. Oegstgeest Balie Gemeentehuis, Wilhelminapark 17, Rijnlands Boekhandel, Lange Voort 35-37 Voorschoten Gemeentehuis afd. Burgerzaken, Leidse- weg 25, Eureka, Schoolstraat 156 Katwijk VVV Vuurbakenplein 11 Stichting Leids Studiefonds Het studiefonds van de gemeente Leiden verleent in bepaalde gevallen studiebeurzen ten behoeve van studerenden aan oplei dingsinstituten. in net algemeen woraen geen toelagen ver strekt voor opleidingen, waarvoor in beginsel een toelage c.q. tegemoetkoming van het rijk mogelijk is. Uitzondering op deze regel is mogelijk, wanneer bijvoorbeeld kan worden aangetoond dat de maximale toelage c.q. te gemoetkoming van het rijk onvoldoende is. Voor wie bedoeld? Het Leids Studiefonds is in hoofdzaak be doeld voor degenen, die een particuliere, niet-gesubsidieerde opleiding volgen, waar voor het verkrijgen van een rijksstudietoela ge niet mogelijk is. Inwoners van Leiden mogen niet in hoofd- Voor meer informatie kunt u bellen met de secretaris-penningmeester van het Leids Studiefonds, de heer T. Locher, Stadhuis, direktie Onderwijs telefoon 254308 (9.30- 12.30 uur). Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 911 maandag 17 juni Wijk 10 12 woensdag 19 juni Wijk 1315 donderdag 20 juni Wijk 1416 vrijdag 21 juni Bouwplannen Burgemeester en Wethouders hebben hel voornemen de volgende bouwvergunningen volgens de normale procedure te verlenen: Volkstuincomplex "Cronestein", bouw 2 tuinhuisjes en twee schuurtjes Haagweg 224, inwendige verbouwing Witte Rozenstraat 41, bouw dakkapel in dakvlak achtergevel Herenstraat 121, uitbreiden woning Gooimeerlaan 13-19, Shell bakenmast in rit benzinestation Van der Sterrepad 5, verbouwen woning Heinekenpad, plaatsen hoogspannings- kast liggen j gedurende veertien da- issen 10.00 en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. In die periode kan iedereen schrif telijk bezwaar tegen de bouwplannen indie nen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de eventue le toelichting in de commissie ruimtelijke or dening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. Ruimtelijke. Ordening Voorbereidingsbesluit Besjeslaan De Burgemeester maakt bekend, dat de ge meenteraad op 3 juni 1985 (Raadsvoorstel 120) heeft besloten te verklaren, dat een herziening wordt voorbereid van een gedeel te van het bestemmingsplan Roomburg voorwat betreft een stuk grond aan de Bes jeslaan, zoals is aangegeven op de tekening nr. 63 ST 9188 met een stippellijn. Genoemd besluit ligt met ingang van 17 juni 1985 voor een ieder ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Voorbereidingsbesluit voor enkele lokaties in de Stevenshof Hierbij wordt bekend gemaakt, dat de ge meenteraad op 3 juni 1985 heeft verklaard, raadsvoorstel no. 119, dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Stevenshof voor wat betreft een tweetal lo katies. Het bestemmingsplan Stevenshof ligt overigens momenteel ter eindbeoordeling bij de Kroon. De twee lokaties zijn aangegeven op de tekening 70 ST 9186 door middaj van een balletjeslijn. Het betreft: a. het midden deel gelegen onder het centrale wijkpark tussen de beide weteringen; b. een plek in vlek 6 gelegen ten zuid-westen van scholen- lokatie de Stevens. Met het voorbereidings besluit wordt beoogd het bouwrijpmaken van deze gronden en het realiseren van bouw plannen mogelijk te maken in afwijking van het bestemmingsplan Stevenshof met toe passing van het bepaalde in artikel 19 en artikel 46, lid 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woning wet. Het besluit en de tekening liggen voor een ieder in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, vanaf maandag 17 juni 1985 ter inzage. LEIDSE COURANT Voor auto's groot of klein moet u bij Van Santen zijn Van Santen Donklaan 53, telefoon 4855 2 CV en Dyane daken diverse kleuren vanaf 158,80. Snetaervice ook op zaterdag van 9-16 uur. Voor alle onderdelen en accesoires naar Uw Citroën-leverancier. Van der Velde B.V. Auto-occasions met 3 maanden garantie BMW 320 '82 Opel Kadett 13 S 5 drs'82 Opel Kadett 12 S 3 drs .......'81 Opel Kadett combi 13 N'81 Opel Ascona 16 S '82 Ford Taunus 16 L.....'80 Datsun Sunny GL'80 Peugeot 104 S 5 drs.....'80 VWGolfGLD '80 Mini 1000 '78 (Fiat Panda 45'81 De Jong's autobedrijf Kerkstraat 113-116 Oude Wetering Tei. 017-2237-3568 T.k.: Suzuki SJ 410 Q bj.april '83 incl. div. acc. Vraagpr. 14.500,-. Tel. 01711- 12027. Alfasud Sprint Veloce okt. '82, kl. rood, i.nw.st. Vr.pr. 12.500,-. Tel. 070-838327, tussen 18 en 20 00 u. T.k. gebruikte AUTOAMBU LANCE. Tel. 01720-93844/45 tot 18 uur. T.k. Ford Escort BMW 520 aut., juli '81 BMW 323 i bj. '78 Citroen Acadiane 1983/12 compleet met betimmering. Im periaal en trekhaak, Lz.g.st. Na 19.00 u. 070-863607. Rat Panda 45 S 9-'83 21.000 km., met ANWB-keu- ringsrapport, 3 mnd. garantie. Tel. 070-239511. FORD Orion 1600 injection zil ver, extra's centr. locking, get. glas, schuifdak, radio-cass. dec. 1983, 31000 km., nw.pr. 33500,-, vr.pr. 17500,-. Tel.: 071-175136. Honda Prelude 'I binnenkort ANWB-gekeurd vr.pr. 12.750,-. Tel. 070- cnoo^e nf 01717-77/18 Subaru Mini Jumbo SDX 1983, 5-drs., km.st. 13.000, ƒ8950,-. Tel. 070- 899864. Volvo 244 de Luxe '78 trekh., radio ƒ4500,-. Tel. Volvo 244 GL diesel okt. '81 ad.-cass. 16.500,-. Tel i.z.g.st. met trekhaak. Vr.pr. ƒ5250,-. Tel. na 18 uur 070- 904184. AFVOER VERSTOPT? CJHHED RIOOL REIN1GINGS SERVICE Honda Prelude autom., bj. '80 met sportv., grijs met. en spoiler, i.z.g.st. Pr. n.o.t.k. Tel. 070-605389. T.k. Mercedes 300 diesel bjr. MITSUBISHI Lancer 1600 GSR met Ipg-install., bj. okt. '80, 95.000 km. Vr.pr. 7000,-. Tel. 070-278537. 3 x Peugeot 305 Break in div. uitvoeringen met en zon der ipg, bouwjaar '81 t/m '83. Peugeot/Tal bot Dealer Den Hollander B.V., Katwijk. Tel. 01718-28554. Renault 18 TS'79 rood, i.pr.st. 63.000 km. prijs 4900,-. Tel. 070-687511 na 19.00 u. BMW 3 liter Si automaat, bj. '76, kl. rood. Vr.pr. 3000,-. Tel. 070-933015 na 18.00 uur. BMW 520 bw.jr. 1974, vr.pr. 1900,-, i.g.st. Tel. 070- 941198. TOYOTA Celica 1600 LT, model '75, vr.pr. 2300.-. Tel. 01751- 11170. Fiat RITMO '79, magn. velg., vaste pr. 1000.-. Tel. 070- 471333. VOLVO 144 DL, bj. '74. op Ipg, autom. defect, nwe. banden, pr. 600.-. Bellen tussen 18.00- 20.00 uur: 079-210034. HONDA Civic, bj. '78. div. acc., licht met. velg., pr. 2750.-. Tel. 070-466418. RENAULT 14 '80, 80.000 km, Ipg, moet Iets opgeknapt wor den, pr. 2250.-. Tel. 070- 548674 tussen 18 en 20 uur. ALFETTA GT 1600 bj. '78, kleur •zwart, ƒ3000,-. Tel. 070- 996747 na 18.00 uur. HONDA Accord okt. '78, type '79, 76.000 km, blauwmet.. 3- drs., i.z.g.st. 2250.-. Uitsl. tus sen 19.00-22.00 uur 070- 677358. Ootmarsumstr. 106, Den Haao Tafels, stoelen, boeken etc. Tevens complete zolder met kleding voor ƒ1.- per stuk. Bij de Oude Doos, Nieuwe Beestenmarkt 30, Leiden. Tel. 121824. Gloeiblokken en glasstrips voor T.k. SUZUKI Dr 500 S Off the Road, aug. '81. Vr. pr. 2750,-. Tel. 01751-18950. alle merken gashaarden DeNie Alle merken trucfë personenwagen-^ Gislsvecd Kaasmarkt 2-7, Leiden. Tel. 125341— industriebanden.zó" 1 Vi Inruil van uw oude banden gunstige prijzen. Uitlijnen en balanceren (oof^j moeilijke gevallen). j.ie( Konkurrerende prijzen. jf r. Snelle reparatie van uw laid om banden. Psd

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10