gehoordgezien )rhout/Werchter 1984 baakmaker nieuwe editie EcidóC Souiant iee. Regionale omroep zinloos bij huidig beleid wj)ÏC ^IO/TELEVISIE WOENSDAG 12 JUNI 1985 PAGINA 17 ivaart KRO-radio naar liago ^ISUM De laatste tijd heeft de KRO jitig aandacht besteed aan Santiago de Stella. In het radioprogramma Spektakel _rdag 15 juni (23.00 - 24.00 uur, Hilv. 4) Noordspaanse pelgrimsstad opnieuw ike. De pelgrimstocht naar het graf van cob staat dan centraal, aan de hand van jderdeel van een middeleeuws manus- veel wegen in Europa die naar Santiago Vlak voor de stad komen ze allemaal sa- ;e jjoor de eeuwen heen is veel geschreven onlr re'sroutes en sommige beschrijvingen 'sterraard gebleven. Een voorbeeld is het veinrP* Codex Calixtinus, ook bekend als aier Sancti Jacobi. Paus Calixtinus, die t0er!n de twaalfde eeuw, zou het geschreven i Het manuscript wordt bewaard in de van Santiago. Deze paus schreef r de apostel Jacobus die in Santiago be- ligt- ROTTERDAM Regionale Omroep heeft een mooie toekomst als deze serieuzer wordt geno men. Het is echter de vraag of het zinvol is er mee door te gaan als het huidige beleid blijft gehandhaafd. Dit zei Nico Haasbroek van Radio Rijnmond op een studiedag in Rotterdam over „Een andere regionale radio in een ander bestel". Volgens Haasbroek - via VPRO- en VARA-radio bij de regionale omroep terechtgekomen - is het politie ke draagvlak van regionale radio te zwak en lijkt de onafhankelijkheid minder te worden als, volgens de bedoeling, de provincies de financiering voor hun rekening gaan nemen. Verder acht Haasbroek de zendgebieden van de regionale omroepen te groot om goed regionaal te functioneren. De zendmogelijk heden „slaan nergens op", vindt hij: Radio Rijnmond zendt drie van de 24 uur uit. Tenslotte is de financië le situatie aanmerkelijk ongunstiger dan die bij de landelijke omroepen. Haasbroek ziet wel perspectief als de radio in de re gio een klein zendgebied bestrijkt, commercie toelaat en bij de informatievoorziening efficiënt wordt sa mengewerkt met andere omroepen. De radioman stelt in dit verband dat de politiek het bedrijfsleven meer armslag moet geven en regionale en lokale in voering van etherreclame moet toestaan tegen lagere tarieven dan de landelijke. Weer cursus bridge AVRO HILVERSUM Op vrijdag 4 oktober start de AVRO met een vervolg op de tv-eursus bridge. De circa 30 lessen zul len wekelijks om 18.00 uur op het scherm worden gebracht. In de nieuwe cursus wordt een uitgebreide samenvatting ge geven van de inhoud van de vorige cursus, aangevuld met nieuw theoretisch materiaal. In een groot aantal nieuwe les sen zal bovendien uitvoerig aandacht worden besteed aan de praktijk van het bridgen. Het cursusmateriaal is vanf half september bij de AVRO te bestellen Idels |a"jjiEL - Het Belgi- eTe! lubbelfestival Tor- rugti Werchter is in een uitgegroeid tot «langrijkste popfes- van het Europese vas- jie Vorig jaar bezoch- het nd de 110.000 man ide dagen. Daarmee het zonder moei- krtyt bezoekersaantal 'e*jt Pinkpop Festival. jaar zal dat het !delezÜn- Uit de matige 1st dit jaar op Pink- eewag worden afgeleid ld. e muziekliefhebber voor het dubbel- ?enr heeft gekozen. laatAakmaker voor het pop- e a]fn dat zich op 6 en 7 WelP^h- zendt BRT 1 van- 19 00 uur onder de scjorhcuR/Werchter en te- >n impressie uit van het zoals het zich vorig jaar jniddel van interviews ylertfragemnten trekken nrm, Chris Rea, Nona David Johansen, iiatt, Joe Jackson, Sim- en Lou Reed aan de '^.'voorbij. Die namen lijk wat de kracht van jbelfestival is namelijk: [ramma. Mist de for- Pinkpop-organisator leets hanteert momen- indioos zijn doel, waar zijn Belgische collega Herman Schueremans naar kijkt is: met welke groepen trek ik de meeste liefhebbers. Hij zegt: „Het zijn tenslotte de groepen die het moeten maken". Huivert Jan Smeets bij de ge dachte een groep voor een tweede maal voor zijn festival te strikken. Herman Schuere mans laat een succesvolle groep rustig twee of drie keer terugkomen. Aardig voorbeeld daarvan is U2, die de gelede ren een paar jaar terug be hoorlijk verhitte met een on vergetelijk concert. Hoewel ook de rest van het program ma voor dit jaar staat als een huis met groepen zoals Paul Young, Ramones, Style Coun cil, Joe Cocker, Depeche Mode, R.E.M. en Lloyd Cole The Commotions is U2 de ab solute topper. Het viertal heeft inmiddels een status, die voet balstadions te klein voor ze maakt. Zo was het Engelse Milton Keynes festival, dat op 22 juni 'de langste dag' viert in drie dagen uitverkocht, alleen maar omdat U2 er een concert geeft. Overigens zullen daar cok de Ramones en R.E.M. naast Spear Of Destiny, Billy Bragg en de Faith Brothers aantreden. Olie Paul Young was overigens vo rig jaar al gecontracteerd voor Torhout/Werchter. Hij moest toen vanwege zijn stembanden afzien van de concerten en werd vervangen door John Hiatt. Die banden schijnen nu al in de olie te liggen, dus af zeggen zal er dit jaar wel niet bij zijn. Dat het vorig jaar wat het be zoekersaantal betreft enigzins uit de hand liep, wijdt Schue remans aan het feit dat de mensen zich onder de verzen gende zon dadelijk op het grasveld uitstrekten en daar door te veel ruimte innamen. Een drogreden natuurlijk, feit was echter wel dat het pu- bliek-zonder-kaartje in Werchter bleef toestromen hoewel via de media herhaal delijk de mededeling was ge daan, dat het concert was uit verkocht. Dat ondanks de stroom mensen de dag vredig verliep is een feit. De harde cijfers wijzen uit dat slechts 390 personen, door de hitte, van hun stokje gingen, maar die werden opgevangen door 105 mensen van het Rode Kruis. En wie verlegen zit om nog wat andere cijfers: in Werchter werden 1350 vaten bier van vijftig liter leegge- tapt, duurde het een volle week voordat het terrein schoon was en kwamen er twintig enorme containers aan te pas om het vuil te bergen. Problemen Het zijn de problemen waar je als organisator mee te maken krijgt. Maar Schueremans kijkt net als die 110.000 men sen met veel plezier terug op het Torhout/Werchter 1984. In de herinnering leven de con certen voort van Lou Reed, Simple Minds, Chris Rea en Joe Jackson. Lou Reed bij voorbeeld die in een klap de geruchten als zou deze 'peetva der van de punk' met pensioen moeten, voorgoed de grond in boorde. Zijn muzikale peil lag hoog. De Amerikaanse zanger- /gitarist klonk opgewekt, zijn zang was helder en zijn spel bruisend, terwijl hij werd be geleid door een strak klinken de groep. Simple Minds, die waren geprolongeerd, wisten het publiek op te stuwen tot een massaal meezingen. Muzi kaal liepen de songs als een trein, terwijl Jim Kerr op de voor hem bekende wijze zijn zang ondersteunde met spron gen en wiegende, op de mu ziek afgestemde bewegingen. In de pauze hield de presenta tor het publiek bezig met grap pen zoals: "De ambassadeur van Nederland beweert dat Hollanders helemaal niet gie rig zijn. Hij staat momenteel voor het hek en vraagt of hij gratis naar binnen mag". Romantiek Chris Rea concerteerde op het moment dat de zon zijn hoog ste punt bereikte. De toen nog geblondeerde muzikant uit Middlesborough zette een show neer waar de romantiek vanaf straalde. Dat was wel even anders bij Joe Jackson, die op Torhout bekend maakte geen concerten meer te zullen geven. Met enige moeite perste hij de klanken uit zijn keel en was de show vooral muzikaal een genot. Zo kreeg „Is she re ally going out with him" een muzikaal jasje van piccolo, ac cordeon en viool en klonk „Be my number two" heel gevoe- i'g Nog een keer trekt Torhout- /Werchter 1984 vanavond voorbij en dan is het vol goede moed op naar de editie van 1985. HANS PIET ALBERT Het kabinet maakt zich sterk voor het derde net, te bekos tigen uit een uitbreiding van de STER-zendtijd. Daar zijn nogal wat notities bij te plaat sen. Krantedirecties vrezen teruglopende inkomsten uit advertenties. Derde net-voor standers hebben al de vrees uitgesproken, dat dit moge lijk zal leiden tot meer van hetzelfde, veel pulp uit het buitenland. Nieuw NOS-be- stuurslid Albert v.d. Heuvel heeft daar zijn eigen licht nog eens over heengeworpen. Hij zegt, dat de discussie rond de instelling van een al of niet commerciëel derde net uitsluitend gevoerd wordt voor handelsdoeleinden en niet voor culturele consump tie. Van den Heuvel verzet zich fel tegen de instelling van een commerciëel derde net ajs speerpunt in het ge vecht van het Nederlandse omroepbestel tegen de op rukkende pretnetten van buitenlandse commerciële sa tellietzenders als Sky Chan nel. Dit is het paard achter de wagen spannen, zo meent hij. De Nederlandse omroep moet de concurrentie aan gaan door het eigen produkt te versterken. Daar ligt de kracht van het bestel. Daar naast „hebben wij de geza menlijke taak er voor te zor gen, dat de Nederlandse sa menleving de laatste 15 jaar van deze eeuw op het gebied van televisie het voedsel krijgt dat nodig is om als de mocratie te kunnen funge ren". Hij is er ook bezorgd over, dat een eventueel derde net een commerciëel net Iwi- ten het bestaande omroepbe stel zou worden. Dat zou een doorbreking van het bestel betekenen en „zal te vuur en te zwaard door de doel om roepen worden bestreden". Van den Heuvel sprak daar mee zijn vrees uit voor de concurrentie die een derde amusementszender de twee meer geprofileerde zenders zou aandoen, waardoor er een hard gevecht om leden tallen zou ontstaan. Als er een derde net moet komen, dan binnen het bestel met de mogelijkheid van een zekere zenderkleuring, zo meent Van den Heuvel. JOS Jos Haijer, de zanger van de Groningse popgroep Social Security, blijft hechten aan meer sociale zekerheid in deze door werkloosheid ge plaagde provincie. Mede daarom bleek hun debuut-el- pee onder de titel „Secureali- ty" een voltreffer, mede te danken aan dat speelse woord, dat een zekere wer kelijkheid dan wel een wer kelijke zekerheid tot uitdruk king brengt, zomede het ver langen naar betere tijden voor de algehele samenle ving, in het bijzonder de Groningse. Er hebben wat wisselingen in de groep plaats eghad, maar momen teel heeft Jos het gevoel, dat hij vaste voet onder zich en vaste mensen om zich heen heeft. Nu willen ze Gronin gen uit met hun „Dancing Head" en „Homesick Home", in welk laatste lied de gebon denheid aan Gronigen ligt uitgedrukt. Zij reizen graag (Brisbane Beaches) en tasten bij voorkeur emoties af, zoals in „Slow emotion", een soort langzame liefde op single. herland 3ndiERLAND 1 ike en Wiske, teken- afl. 17: Suske en en het laatste dwaal- Jïïï3) <herh>- Sons and daughters, Iralische serie. Afl. 76. Susan gaat een droom irvulling. Angela daar- igen maakt zoveel moei- eden dat haar verloving aatsfreigt te gaan. M» nodlournaal. 6 [ui63)rama in muziek. Afl. Suzanne, (herh.). Verfil- van het bezoek dat Liszt ooit bracht aan '"I£t>ommel, muzikaal om- door zijn composities, ^^i.v. o.a. Kees Brusse, ^Wenne Kleiweg en het Mjtnenade Orkest. IMland van honderd vul- documentaire over op de Canarische A-Team, Ameri- tv-serie. Afl.: Chaos [erly Hills assault). urnaal. UTERA ohol maakt levens uitzending van de nale Commissie tegen Mcoholisme. S Te land, ter zee en in iht. Afl. 1: Fiets 'm d'r [Presentatie: Jack van en Tom Blom. andere net, ko- Arfh programma gepre mieerd door Adelheid 8-teen, Ron Brandsteder d'ng^o Njehe. M.m.v. Jero- ^vaiReehuis en Willem Duys. iziekrTROS Aktua. 22. D Uit de wereld van i°on'jl de Maupassant, serie ^gipelen. Afl. 4: De zaak r'dDa^ent en de zaak Lu- neau. (herh.). Twee zo op het oog toch alledaagse mensen komen in aanraking met de justitie. Hun daden zijn evenwel niet van ernsti ge aard. NOS 23.45 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.10 Trekking van de Staatsloterij. 18.15 Nieuws voor doven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. 19.12 Uitzending van de C.P.N. NOS 19.22 Van gewest tot gewest, regionaal magazine. Met o.a. (onder voorbehoud) 1. Piet Peters: gids in de Peel 2. De beeldentuin. 3. Medi teren in de polder. 4. Nieu we 'particuliere' veerboot voor Ameland. 20.10 Holland Festival 1985. Rechtstreeks vanuit Theater Carré te Amsterdam: Nai- ma, Ondanks goede muziek mislukte opera van Theo Loevendie. Uitgevoerd door het Amsterdams Philharmo- nisch Orkest en Nederlands Operakoor o.l.v. Lucas Vis, m.m.v. solisten (Simultaan- uitzending via de NOS-Ra- dio op Hilversum 4). 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. ATN/Filmnet 17.00 Kuifje en de 7 kristallen bollen (herh.). 18.25 Riptide, afl. 10: Long Distance Daddy. 19.15 Waterhole 3. 20.50 Airwolf, afl. 11: Sweet Britches. 21.40 Pacific Inferno (herh.). 23.10- 00.40 Het Leven is niet zo Kwaad (herh.). BRT 1 18.00 Tik Tak. 18.05 Tom en Tina. De corrida. 18.10 E Midas, Vlaamse serie. 18.35 Uncle Hoja goes West. Afl.: Music maestro please. 18.45 Tijdrover. Vandaag: Vinyl op vloeren. 19.00 Torhout-Werchter en terug, reportage over dit dubbelfestival, edi tie 1984. Interviews en live-fragmen ten (Zie elders op deze pagina). 19.40 Paardekoersen, mededelin gen en programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kijk uit, verkeerstips. Verkeer- straining voor jonge fietsers. 20.15 Videomatch. 20.25 Noorse tv-films - 1. Terwijl de appels rijpen (Nar Eplene Modnes). In de boomgaard van een pension ontmoeten twee jonge mensen el kaar. De ontluikende liefde tussen beiden wordt belemmerd door heer sende gewoontes en de blikken van de steeds aanwezige gasten.... 2. Vlinders (Nattsvermere). Op een zo meravond ontmoet een jongen een meisje dat langs de weg op het plat teland staat te liften. Tijdens deze ontmoeting ontstaat er vlug een we derzijdse aantrekkingskracht. 21.20 Monumenten en landschap pen... een zorg. 'Groen op maat'. Parken en tuinen zijn in de loop der tijden evenzeer onderhevig geweest aan mode-verschijnselen als de rest van onze omgeving. 22.00 De Katholieke Televisie- en Radio-Omroep. 22.55 Journaal en Coda: In de naam van de Vader en de Zoon. BRT 2 19.00 Peuters en kleuters. Goed en slecht gedrag bij kinderen. 19.30 Tijdroven Hengelen. 19.40 Paardekoersen. 19.45 Journaal. 20.10 Allemaal beestjes. Trouwen is zelden houden. Met: Roland Demarc- ke. 20.40 Dough Henning's Magic on Broadway, Amerikaanse show rond de illusionist Dough Henning. 21.30 Wikken en wegen, consumen tenmagazine met diagnose van uw auto?, Goedkoper in het buitenland? RTBF 1 18.45 Clip Club. 19.00 Ce soir. 19.30 Journaal. 20.00 Le grain de sable, spel. 20.35 Les rues de San Francisco. 21.25 Prelude a Rameau. 22 30 Trekking Nationale Loterij. 22.35 Journaal. 22.50 Un autre regard. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Diana met A-Z of Pop (17.00), en Simon en Sunie met Chart Attack (18.00). 19.00 La belle vie. Sacha Distel. 20.00 Le canon paisible (2). Drama. 21.00 Nouvelle de l'histoire. 22.00 Nieuws. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Julie (22.30), Diana (23.00), Simon en Su nie (24.00) en Gaz (01.00). Duitsland DUITSLAND 1 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Lucky Luke, tekenfilm. Afl.: Prikkeldraad op de prairie. 19.00 Fame, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Entscheidungsfreiheit). 19.58 Heute im Ersten. 20.00 m Tagesschau. 20.15 Hart an der Grenze, tv-spel Van Detlef Michel. Zomer 1971 - Ber lijn staat in het middelpunt van de be langstelling: op 3 september zal de overeenkomst tussen de vier wereld machten worden ondertekend. Een paar dagen voor de ondertekening wordt op de grens tussen Oost- en West-Berlijn het lijk van geheimagent Williams gevonden. Journalist Otto wil de zaak grondig gaan uitzoeken.... 21.45 Mexico-City, een jaar voor de wereldkampioenschappen voetbal. 21.55 ARD-Spot extra. Voetbal: En geland - BRD (In de pauze tegen 22.45 Tagesschau). Aansl.: ca. 23.45 Europees kampioenschap basketbal: Reportage van de kwartfi- 00.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 Löwezahn, kteuterprogramma. All.: Peter in Verstrickungen (herh.). Aansl.: heute-Schlagzeilen. 16.35 Der Waschbar Rascal, teken filmserie naar het boek van Sterling North. Afl.: Gevaarlijke picknick. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- 17.15 Tele-illustrierte, gevarieerd m Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzen- ding. ■H Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. E8 Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3 Bij niet-Nederland- stalige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. magazine. 17.50 Das Haus am Eaton Ptace (Upstairs - Downstairs), Engelse serie. Afl. 1: De nieuweling. Met: John Al- derton, Jean Marsch, lan Ogilvy, e.a. Thomas Watkins doet zijn intrede op Eaton Place, zijnde de kamerdienaar van Lawrence. Hij doet zijn best bij ieder in de smaak te vallen. 18.55 Midlotto. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 P.I.T. - Peter lllmanns Treft. 20.15 ZDF-Magazin, informaties en meningen over actuele thema's. 21.00 Hill Street Blues, Amerikaanse politieserie. Regie: Robert Butler. Een autodief wordt op heterdaad betrapt; het presidentsbezoek nadert en men piekert zich suf over de juiste veilig heidsmaatregelen. 21.45 Heute-journal. 22.05 Wir sind vielleicht die besse ren Europar. Reportage over Spanje en Felipe Gonzales. 22.50 Der Fall Maurizius (2). tv-film in vijf delen naar de gelijknamige ro man van Jakob Wassermann. Wol» von Andergast, Etzels vader is aan het twijfelen gebracht. Hij doorloopt opnieuw het dossier van het proces tegen Leonhart Maurizius, maar moet toch tot de conclusie komen, dat deze schuldig is aan de dood van zijn vrouw. Met in de hoofdrollen: Matthi as Fuchs, Heinz Bennent en Martin Halm. 00.10 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II. cursus Engels. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau-Wetterkarte. 20.15 MiHwochs in..., informatie en amusement. 21.45 Wissenschaftsshow: Totoffel oder Karmate, programma over land bouw in de toekomst. 22.30 E An American tragedy. Amerikaanse speelfilm (1931). Met: Phillips Holmes. Sylvia Sidney, Fran ces Dee. e.a. Regie: Josef von Stern berg. Film over Clyde Griffiths, die het ouderlijk huis verlaat om in de stad te gaan werken. Daar wordt hij verliefd op de dochter van een arbei der en het meisje raakt zwanger. Via zijn welgestelde oom probeert Clyde in betere kringen terecht te komen, maar het zwangere meisje is een blok aan zijn been geworden en hij ver moordt haar. 00.00 Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 16.45 Young, free single. Gary Davies. 17.30 All American hot 100. Met Paul Gambaccini. 18.30 Mr. Ed. Afl: Ed the hero. 19.00 The Lucy show. Afl: Lucy gets a room-mate. 19.30 Grandpa, will you run with me? Muzikale documentaire over een vriendschap. Muziek van: Andy Gibb, Kenny Rogers en David Copperfield. 20.30 Train ride to Hollywood. Film over Hollywood in de jaren veertig. 22.00 International motor sports. 23.05 Sky Trax. Popmuziek, (herh.). 00.10 Sluiting. BBC 1 16.55 Lay on Five, kinderprogram- 17.10 The Wombles, kinderprogram- 17.15 Biskitts, kinderprogramma. 17.35 Battle of the planets, kinder- 18.00 John Craven's newsround, jeugdjournaal. 18.10 Gentle Ben, kinderserie. 18.35 Gloria, Amerikaanse serie met Sally Struthers. 19.00 Journaal en Weerbericht. 19.35 London plus. 20.00 Wogan, amusementsprogram ma rond Terry Wogan. 20.35 Hilary, tv-serie. 21.05 Dallas. 21.55 Points of view. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Q.E.D., wetenschappelijk pro gramma. Afl.: Simon's Peace. 23.15 Scruples, Amerikaanse speel film uit 1981. Met: Shelley Smith. Priscilla Barnes. Dirk Benedict e.a. Regie: Robert Day. 00.50 Weerbericht. BBC 2 18.30 m Nieuws-overzicht. 18.35 Arthur Negus en joys. Afl.: Po- lesden Lacey. 19.00 Film. 20.35 Gevarieerd progremma. 21.00 Flight from Utopia forty years of Northern Townscape. Afl.3: The years of repentance. 21.30 The Travel Show. 22.00 Feature Film: Something about Amelia, Amerikaanse speelfilm uit 1984. Een tienermeisje geeft toe dat ze met haar vader naat bed gaat. De relaties binnen dit gezin raken hierdoor geheel verstoord. 23.35 Newsnight, actualiteiten. 00.25 Weerbericht. 00.25 Open University. ITV 16.00 Take the High Rood. 16.25 Anglia News. 16.30 Sons and Daugters. 17.00 Tales from Fat Tulip's garden. 17.15 Crystal Tipps and Alistair. 17.20 Fraggle Rock. 17.50 Razzmatazz. 18.15 Connections. 18 45 News at 5.45. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Arthur C Clarke's World of Strang Powers. 20.30 Coronation Street. 21.00 Bulman. Afl: The Daughter was a Dancer. 22.00 International Football Special. 23.50 ITN News 00.20 Royal Premiere: A view to a kill. James Bond-film 01.05 Scribes and Pharisees. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven. 10.00 Ik speel niet meer met jou. FEDUCO/ROF 10.30 Thema 9: Alfabetisering. VOO: 16.00 Veronica Sport. Met Australisch- en Ameri kaans voetbal. 16.45 Club Veronica Clips. NOS: 17.30 Journaal VOO: 17 46 Agenda. FEDUCO: 17.50 Me delanders Nederlanders, werkeloos heid onder jongeren. Programma voor Turken. Taal: Turks (herh.). DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe- men. 10.23 Voetbal: Engeland - BRD. 11.55 Umachau. 12.10 ZDF Magazin. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tages schau. 16.00 Tagesschau. 16.10 Mu- sikladen, internationale tv-disco- theek.(herh.). 16.55 Links und rechts vom Aequator. Met Ulrich Wickert. 17.25 Als die Iget grosser wurden, tekenfilm. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10.00 Tagesschau und Tagesthe- men. 16.00 Heute. 16.04 Glück ha- ben. AII.1: Illusie en werkelijkheid (herh.). 16.35 Meine Mutter, deirte Mutter. Afl.: Houdt de dief! 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Landern. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Der Rosarote Pan ther, tekenfilms. Aansl.: heute-Sc hlagzeilen. DUITSLAND 3 WDF: 15.00 Sport im Westen Extra: CHIO '85 Bad Aachen, uitreiking van de Nordrhein-Westfalen-Preis. SKY CHANNEL 14.35 Movin' on. 15.30 Wayne A Shuster. Comedie. 16.00 Pat Sharp. 16.45 First Run. 17.30 Sky Beach Party. BBC 1 07.50 Breakfast Time. 11.30 Play School. 11.55 Cricket (testmatch): Australië - Headingley. 14.05 Jour naal. 14.20 Weerbericht 14.25 Trumpton. 14.40 Cricket (testmatch): Australië - Headingley. 16.55 Gran. 17 00 Stop-Gol, kinderserie. 17 10 Ivor the engine. 17.15 Jigsaw, kin derserie. 17.30 Bananaman. 17.35 Dogtanian and the Three Muske- houds. 17.55 John Craven's News- BBC 2 16.00 Cricket (testmatch): Australië - Headingley en heren tennis te ITV 10.30-12.34 Schooltelevisie 13.00 Foxtales. 13.10 Mooncat Co. (herh.). 13.30 The Sullivana. 14.00 News at one followed by news and weather. 14.30 Falcon Crest. 15.30 Play it again. 16.00 Take the high road. 16.25 Anglia newa. 16.30 Sons and Daughters 17.00 Foxtales. 17.15 Crystal Tipps and Alistair 17.20 Inspector Gadget NOS: leder heel uur nws NCRV 17 03 Hwr en Nu-woensdagmagazine. 17.SS Medede- ingen (NOS). 18.06 Mel Teddy a 19.02 In '1 voorbijgaan. 19.07 Lbgv Heilskwartier 19.25 NCRV-Woerodag- -Spon NOS: 20.03 Hobbyscoop. 20.30 Langs de Hjn, sport en muziek. 23.02 Met het oog op morgen. NCRV: 00.02 Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Nechtexpress 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Vandaag donder dag. HILVERSUM 2 VARA: 16.00 Tony van Verre ontmoet Jules Chapon (6). NOS. 16.30 Nws. 16.33 NOS-Ombudsman EO: 17.30 Nws 17.36 Tijdsein. NOS: 18.00 Nws. 18.10 NOS- -Midweekmagazine (18.13 Frontaal 18.35 Wereldwijzer 19.10 Randstad en Regio.) Bi|bel open 21.05 Te mogen leven. 21.30 EÓ-Metterdaad Hulpverlening. 21.32 EO in de regio. 22.00 Vragen naar de «wg. 22.15 De schoolagenda 22.30 Nws. 22.15 Achter de horizon NOS: 23.30 Vertiart HILVERSUM 3 NOS: leder heet uur nws. NOS: 16.04 De Nationale Hitparade. ia04 De Avondspits. VPRO: 19.02 Gonzo Radio. 20.03 The John Peel Show. 21 02 Frontliin. 22.30 Live concert. Vandaag: Robert Cray. 23.02 Heartlands HILVERSUM 4 AVRO: 16.30 Concert in da hoven. 18 00 Nws 18 02 A fiche 4. 18XB NOS. 20.00 Hotand Foto land 2). (In de pauze: li nada Festival en andere Holland Festival za ken vanuit de IJsbreker te Amsterdam). HILVERSUM 5 TROS: 17.30 Helpers wag. Helpers weg (P.P. 18.20 Uitz. van da E-V-PJ (19.00 Turks. 19.10 Berbers. 19.20 Marok kaans-Arabisch 19 30 Spaans.) FEDUCO: 19 40 Medelanders Nederlanders. At Pow- tie samenleving. Taal: Turks. Morgen HILVERSUM 1 NCRV: 7.03 Hel levende WoortL 7.10 Van daag.. donderdag, vervolg. (7 20 Weerman Hans de Jong Over kopen gesproken 7 50 Progra verz 8 06 Hier en Nu (Ong a 19 V Hans de Jong 8.23 K Verkeersinformatie8.54 Perspeclwl. 9.03 Wie weel waar Willem Wever woont? «0.03 Muz bi| de koffie 11.03 NCRV-SpedaaL 11.30 Zo klonken The Millers 12.03 Oaer. waar de molens slaan. 12.40 Mtddagpauca- dienst. 13.06 Hier en Nu. 13-20 NCRV-Glo baal. KRO: 16.03 Op de eerste rang. 17.03 Echo-magazine. (17S5 lliiilailrtanjm (NOS) HILVERSUM 2 AVR00700 Nws 07 06 AVRO's zomer Info. 07 30 Nws 07 3S A alileiten. (08 00 Nws.) 08 30 Nws 08.33 A op donderdag, toenstisch tersporlrubriek, tips v Nws.) 10.00 Vakanttetlps 10.05 Snotneus Ahoyf. 10.15 S 10.30 Nws. 10.33 C Culinaire uur E Schekman OVERHEIDSVOORLICH TING: 12 16 Ultz. voor de landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land- en tumb. 12-30 Nws. AVRO: 12.36 AVRO's 13.00 Nws 13.10 Politieke ond 14 00 Radiorechtswinkel. 14.30 K De burgemeester is jarig. 15.15 G le (15 30 Nws VOO 16.00 Varoraca Nwu- wradlo (16 30 en 17 30). HILVERSUM 3 NOS leder hert uur nws TROS: 7 03 De Havermoutshow 9.03 Da Nederlandstalige top hen 10 03 De Potdar- popparade 11 03 De Europarade 12.03 SO Pop of een envelop. 14.03 TROS Top 50 HILVERSUM 4 VARA: 07.00 Opmeet. (800 Nws) 9 00 Viool so natos en planotoio's van Beethoven (7)9 40 Europees Jaugdorfc^ Symt. van Mahler. 11.05 Kamermuziek mal Ikiil. 12.00 Operette Karl MiUoecker - n mu- zikale goudsmid VPRO 13.00 Nws NOS 1302 Holland Festival Journaal. VPRO: 13 07 De Beweging. Mel onv 13.07 Muzto- kactualiteil 14 30 De Wandelende Trti Vandaag KORA 15 00 Las Canhges da Santa Maria 16.00 Het Portret. Vend.: Da HILVERSUM S NOS 9.03 NOS-Sportat. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Alleen op 5. Themaprogramma over alleen zijn. A1L: Een ---— KRO: 10 00 KRO 14.33

Leidse Courant | 1985 | | pagina 17