Uwmakelaar heeft te koop: 7£ de vl ietstede b.v. Content Beheer bv TELEFONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER ervaren automonteur nv» ZATERDAG 8 JUNI 1985 PAGINA 18 LEIDSE COURANT Voor spoedige indiensttreding vragen wij een MEDEWERK(ST)ER voor secretariaatswerkzaamheden. Onze maatschap omvat een gevarieerde aangifte-, advies- en controlepraktijk, als mede een afdeling administraties. Voor een goed functioneren van het geheel is de juiste vervulling van de vakature van groot belang. Van de aan te stellen functionaris wordt daarom verwacht dat zij of hij: 1. een goede vooropleiding heeft (mini maal havo-diploma) 2. beschikt over een grote typevaardig heid 3. de Nederlandse taal perfekt be heerst en daarnaast een redelijke kennis bezit van de Engelse en de Duitse taal 4. over goede contactuele eigenschap pen beschikt Behoudens vorengenoemde vereisten gaat onze voorkeur uit naar iemand met een speciale secretariaatsopleiding. Gelet op het vertrouwelijke karakter van de te verrichten werkzaamheden wordt veel waarde gehecht aan de mate van integriteit van betrokkene. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan: Den Hollander/Van Duijn maatschap van accountants en belastingconsulenten Postbus 140 - 2220 AC Katwijk Z.-H. De Stichting voor Katholiek Basisonderwijs te Rijsoord vraagt voor haar basisschool „Franciscushof" met ingang van het nieuwe schooljaar EEN LEERKRACHT - liefst met ervaring in de bovenbouw - volledige betrekking EEN LEERKRACHT - voor 8 9 schooltijden Van de sollicitant wordt verwacht: - grote inzet - positieve instelling ten opzichte van de identiteit van de school - goed kunnende werken in teamverband. Sollicitaties binnen een week aan: het hoofd der school. Dhr. E. J. Hankel, Bunchestr. 25,2286 GJ Rijswijk. Tot de werkmaatschappijen behoren: Uitzendbureau Content, het personeelsadviesbureau A.V.P., Bèta Management automatiseringsbedrijf, Studio Content en Content Tekstverwerking. Op het hoofdkantoor van onze holding zoeken wij we gens uitbreiding van de werkzaamheden een service- bewuste en meedenkende (40 uur per week) die vlot en klantvriendelijk onze TBX-50 telefooncen trale gaat bedienen en daarnaast administratieve werkzaamheden met behulp van een IBM-computer verricht. Ben je representatief en flexibel, beschik je over goede contactuele eigenschappen en niet te vergeten een beschaafde telefoonstem? Ben je plm. 23 jaar en heb je naast je Havo- en typediploma administratieve ervaring en ervaring als telefoniste? Dan vind je bij ons een afwisselende baan binnen een organisatie waar een team van jonge mensen voor een unieke werksfeer zorgt, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. INTERESSE? Stuur dan direct een concrete sollicitatiebrief re cente pasfoto aan het hoofd P.Z. van Content Beheer b.v.. Nieuwe Parklaan 9. 2597 LA Den Haag. Voor informatie kunt u bellen naar mevr. I. M. Nijman, tel. 070-514131. Nieuwe Parklaan 9 2597 LA DenHaag Tel. 070-5I4I3I Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor onze districtswerkplaats aan de Rijns- burgerweg te Leiden, vragen wij een Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het VAM-diploma 1e monteur en bij voorkeur het rijbewijs BCDE. Ervaring in de bedrijfswagensector strekt tot aanbeveling. Zij moeten bereid zijn ook in onregelmatige diensten te werken. Leeftijd tot 40 jaar. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden, vol gens de CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A.L. Janssen, telefoon 071-134441. Belangstellenden, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psycholo gisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie - binnen 14 dagen - richten aan de perso neelfunctionaris district Zuid van de Noord- Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Stationsplein 5. 2312 AJ Leiden. V Graaf Willem II laan 11 Goed onderhouden van dubbel glas voorziene hoekwoning met voor- en achtertuin, achterom, ste nen berging en c.v.-gas. Ind. beg.gr.: entree, hal, woonkamer met open haard, open keuken met app. 1e verd.: hal, 2 slaapk., toilet en 2e toilet. 2e verd.: overloop. 2 slaapk., berging en aparte c.v.-ruimte. Vraagprijs 179.000.- k.k. G ST. Jacobstraat 60 Hoekwoning met voor- en grote achtertuin, totaal 247 m2, stenen berging met licht. Geheel voorzien van c.v.-gas en nieuwe electra. Ind.: gang, kelder kast, L-vormige woonka mer. Uitgebouwde mod. keuken met app. Douche en toilet. 1e etage: 3 slaap kamers. Zolder. Vraagprijs 129.000.- k.k. gir Zaanstraat 69 Zonnig gelegen hoekhe- renhuis met voor- en ach tertuin (ZW), stenen ber ging en achterom. Ind.: gang, toilet, doorzonkamer met zijraam, kelderkast, nieuwe keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, douche, vas te kasten, vaste trap naar zolder waarop slaapkamer met dakkapel. Veel ber ging. Voorzien van c.v.- gas. Spouwmuren geïso leerd. Beneden dubbel ^Vraagprijs 149.000.- k.k. G Carneoolstraat 5 Hoekherenhuis met gara ge, voor-, zij- en achter tuin. Ind.: vestibule, woon kamer met open keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapka mers. badkamer met dou che en 2e toilet. Vaste trap naar zolder waarop 2 slaapkamers met dakka pellen. Dak- en spouwiso latie, c.v.-gas badgeiser. Vraagprijs 189.000.- k.k. G Apollolaan 580 (Apolloflat I) Goed gelegen 3/4-kamerappartement op 2e etage direct bij de lift met blijvend vrij uitzicht op het park en het Korte Vlletkanaal. Groot balkon op zuid-west. Luxe badka mer met alle accessoires. Keuken, toilet en vaste kasten. Vraagprijs 135.000.- k.k. De Genestet- Gl straat 34 Perfect 3/4-kamer appar tement -op 1e etage met ruime keuken, luxe badka mer met ligbad en aparte douche en toilet. Grote woonkamer met open haard, 2 slaapkamers met vaste kasten, c.v.-gas en warmwatersysteem. Alle leidingen zijn vernieuwd. De stoffering desgewenst ter overname. Vraagprijs 95.000.- k.k. Frans van Mieris- Li straat 23 Goed onderhouden mooi verbouwde eengezinswo ning met grote achtertuin (Z). c.v.-gas en schuur. Ind.: entree, hal, toilet met fontein, L-vormige woon kamer met parket en bal- kenplafond, rustieke haard, moderne keuken. 1e verd.: overloop, luxe badkamer met ligbad, wastafel, 2e toilet. 3 slaap kamers, aparte c.v.-ruimte. Vraagprijs 144.000.- k.k. G Zocherstraat 11 Ruim herenhuis met voor- en achtertuin, stenen ber ging en achterom, rustig gelegen aan verkeersarme straat. Goed geïsoleerd met dubbel glas in woon kamer met open haard, parket, moderne keuken, toilet, gang, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toi let. Grote zolder met 2 dakkapellen, veel berg ruimte. Voorzien van c.v.- gas en geiser. Vraagprijs 198.000.- k.k. G Maredijk 1 Leuk gelegen verbouwde stadswoning met c.v.-gas en plaats. Ind.: entree, gang, toilet, ruime woon kamer met open haard, moderne keuken. 1e verd.: >3 slaapkamers, douche ruimte wastafel. 2e verd.: gedeeltelijk bevloer de zolder met c.v.-ruimte. Vraagprijs 114.000.- k.k. P. de La Court- G V straat 33 Geheel goed verbouwde eengezinswoning met plaats (zuid) met grote woonkamer, keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, douche. Vraagprijs 105.000.- k.k. Wij taxeren voor handels- en hypo theekbanken, overheid en ge meentegarantie en Staringkade 34 Prima onderhouden hoek woning met achtertuin op het zuiden, leuke ligging aan breed plantsoen met water. Het huis is geïso leerd (muren) en voorzien van c.v.-gas en verder ge heel goed verbouwd. Ind.: hal, woonkamer, keuken, douche en w.c., berging achter. 1e etage: 2/3 slaapkamers, balkon. 2e etage vaste trap naar zol der. Vraagprijs 129.000.- k.k. GV Vrouwenweg 47 LandelijK gelegen goed on derhouden tussenwoning met blijvend vrij utizicht met voor- en zeer diepe achtertuin (ca. 30 m2), achterom, berging en voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, moderne keuken met inbouw apparatuur. 1e verd.: overloop, badkamer met ligbad, wastafel, 3 slaapkamers. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs 132.500.- k.k. gir Morsweg 157 Ruime eengezinswoning aan woonerf gelegen met achtertuintje en houten schuur. Grote woonkamer met niveauverschil, open haard, mod. open keuken, gang, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met lig bad, 2e toilet. Voorzien van c.v.-gas en nieuwe elek. bedrading met aard- lekschakelaar. Vraagprijs 109.000.- k.k. G Mozartstraat 51 Perrekt 3/4-kamerapparte ment tophoek met keldere tage en doka. Deze flat is van binnen totaal ver nieuwd en voorzien van alle comfort zoals nieuwe witte keuken, douche, sa nitair. Ruime woonkamer met plavuizen vloer. 2 slaapkamers. balkon, mooie vaste „louvre" kas ten, gevelkachels. Kortom een prachtige flat, zoals men ze maar zelden ziet, direct te betrekken. Servi cekosten 80.- p.mnd. en lage stookkosten. Vraagprijs 98.000.- k.k. G Maresingel 61 In het centrum van Leiden modern verbouwde woning met zonnige achtertuin, c.v.-gas. Ind.: entree, gang. toilet met fontein, woonkamer (40 m2), keu ken, alum, schuifpui met dubbel glas. 1e verd.: overloop, badkamer met 2e toilet, ligbad, 2 slaapka mers en c.v.-ruimte. Vraagprijs 109.000.- k.k. G vijf Meiplein 26 Perfekt 3-kamerapparte- ment op 1e etage. Alles in staat van nieuw. Eigen c.v.-gas. Nieuwe Inbouw- keuken met koelkast, af zuigkap, kookplaat, etc. Groot balkon op het zui den. Vaste kasten, toilet en douche. Stoffering mag blijven. Berging beneden. Servicekosten slechts 46.- per maand. Vol doende reserves in vereni gingskas aanwezig. Ople vering in overleg. Vraagprijs 89.000.- k.k. Gl^ Kennedylaan 110 Goed onderhouden 4-ka- mertopappartement met lift, berging, c.v. en eigen parkeergelegenheid. Ind.: entree, hal, woonkamer met balkon (Z). keuken. 3 slaapkamers, toilet en fon tein. badkamer met ligbad. Servicekosten 285.- per maand. Prijs n.o.t.k. Utrechtse Jaagpad t.o. no. 11 In goede staat verkerend woonschip met stalen cas co en met ligplaats. Ind.: hal, keuken, woonkamer, slaapkamer, badkamer met douche, toilet, balkon, verwarmd met gaskachels, gedeeltelijk gestoffeerd. Vraagprijs 49.000.- v.o.n. Huurprijs 750.- per maand G Mahlerstraat 80 Leuk 3-kamertopapparte- ment met balkons aan bei de zijden en kelderberging. Moderne keuken, douche, toilet en yaste kasten. Gas- en gevelkachels. Al les in perfecte staat. Vraagprijs 79.000.- k.k. Hoge Rijndijk 31 Groot vrijstaand herenhuis met voor- en achtertuin (ZW), houten berging. Voorzien van c.v.-gas. Ind.: entree, hal, studeer-werk- kamer, toilet, grote woon kamer, keuken, bijkeuken, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, 2e toilet. 2e verd.: 4e slaapkamer, zol der en berging. Vraagprijs 289.000.- k.k. gV Rijndijkstraat 55 Stadswoning met zonnig tuintje, berging. Ind.: hal, woonkamer (doorgebro ken). keuken, douche, toi let. 1e etage: 3 slaapka mers, vliering. Elektra re centelijk totaal vernieuwd. Vraagprijs ƒ89.000.- k.k. GI/" Van Vollenhoven- plein 108 „Penthouse" (10e etage) op het dak van het riante flatgebouw Van Vollenho- venplein met fantastisch uitzicht, groot balkon (Z) over de gehele breedte, lift, c.v.-gas en kelderber ging. Ind.: entree, hal, rui me woonkamer met nieu we pui, badkamer met douche, toilet, slaapkamer. Extra's: thermopane be glazing, parketvloer. Aan vaarding op korte term. Servlcek. 304.45 per maand incl. stookkosten. Vraagprijs ƒ89.000.- k.k. Boekweitkamp 35 Goed onderhouden mo derne eengezinswoning gelegen vlak bij het winkel centrum Winkelhof met voor- en achtertuin en groot zonnig balkon, voor zien van boiler en c.v.-gas. Ind.: beg.gr.: entree, hal, berging, badkamer met ligbad, toilet, slaapkamer. 1e verd.: woon-eetkamer ca. 50 m2 met perfecte keuken voorzien van appa ratuur. 2e verd.: slaapka mer. 2e toilet, c.v.-ruimte en berging. Vraagprijs 154.000.- k.k. GlT Dragonfuin 17 Goed onderhouden eenge zinswoning (3 onder 1 kap) met voor- en zonnige per fekt aangelegde achter tuin. Carport, berging, c.v.- gas boiler. Ind.: entree, hal, toilet, woonk., mod. keuken. 1e etage: hal, 3 slaapk., badk. met zitbad 2e toilet en wastafel. 2e etage: overloop, c.v.-ruim te en 4e slaapk. met dak kapellen en vliering en c.v.-gas. Ged. voorzien van dubb. beglazing. Vraagprijs 169.000.- k.k. GIT Zijloordkade 21 Goed onderhouden tus senwoning met voor- en achtertuin (Z), stenen ber ging en achterom. Ind.: en tree, hal, woonkamer, een voudige keuken, tollet, kel der, overdekte plaats. 1e verd.: overloop, 3 slaapka mers, doucheruimte met wastafel. 2e verd.: vliering gedeeltelijk bevloerd. Vraagprijs 119.000.- k.k. 6V Boek. skweifkamp 37 Mod. eengezinswoning in een rustige wijk gelegen met voor- en achtertuin en groot zonnig balkon. Ind.: hal, fraaie woonkamer met open haard en schuifpui naar tuin, luxe open keu ken. 1e verd.: overloop. 2 ruime slaapkamers, zeer luxe badkamer met ligbad en aparte douche. 2e verd.: 2 slaapkamers en 2e toilet. De woning verkeert in perfecte staat van on derhoud. Voorzien van Vraagprijs 164.000.- k.k. GIT Florijn 43 In winkelcentrum Winkel hof gelegen 2-kamer tus- senappartement voorzien van c.v.-gas. dubbel glas. Ind.: grote woonkamer met open keuken, toilet, grote slaapkamer, badkamer met douche en wastafel. Servicekosten 93.- Vraagprijs 129.000.- k.k. gv Spanjaard laan 11 Perfekt verbouwde goed onderhouden eengezins woning met voor- en ach tertuin, stenen- en houten schuur en achterom. Voor zien van c.v.-gas en bad geiser. Ind.: entree, hal, ruime woonkamer met open haard, toilet en mo derne keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, aparte doucheruimte, badkamer met ligbad, 2e toilet, was tafel. 2e verd.: zolderka mer met dakkapel. Vraagprijs 174.000.- k.k. A. v.d. Hulstlaan 29 Goed gelegen herenhuis met voor- en achtertuin (Z) en vrij uitzicht op speelter rein, achterom. Ind.: ruime woonk. met parket, mod. keuken, gang, toilet, kel derkast. 1e etage: 3 slaapk., badk. met douche, 2e toilet, vaste trap naar zolder met grote slaapk. Dakkapel en berging. Nieuwe c.v.-ketel aanwe zig. Dak geïsoleerd. Vrije vestiging. Vraagprijs 189.000.- k.k. GV Leidseweg 532 Goed onderhouden tus- senhuis met voor- en ach tertuin schuur. Ind.: woonkamer, slaap- of stu deerkamer, keuken, dou che en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, vliering, veel bergruimte. Bijzonderhe den: betonvloer beneden, c.v.-gas. hardhouten kozij nen met dubb.glas. Vraagprijs 129.000.- k.k. Schuilinglaan 35 Hoek herenhuis met ver lengde garage, voor- en achtertuin west. Ind.: woonkamer met open haard, parket, keuken, toi let, vestibule. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, bad kamer met douche, 2e tol let. Zolderetage: grote slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. Het pand moet geschilderd en behangen worden. De c.v. en gasboiler zijn zojuist vernieuwd. Direct leeg te aanvaarden. Koopsom 200.000.- k.k. yT De Hoogkamer 23 Sw„..am onderhouden tus- senherenhuis met voor- en achtertuin (ZW) achterom en stenen berging. Ind.: entree, hall, toilet, ruime li ving met rustieke open haard, balkenplafond en plavuizenvloer, open keu ken voorzien van alle ap paratuur. 1e verd.: 3 slaap kamers, luxe badkamer, 2e toilet, ligbad en wastafel. 2e etage: ruime slaapka mer. Het perceel beschikt over veel bergruimte, c.v.- gas en boiler. Vraagprijs ƒ275.000.- kJc. ir Bijdorpstraat 43 Uniek oud huis in staat van nieuw. In gezellige buurt met zeldzaam lange ach tertuin op het zuiden met achterom ook voor auto's (nog bouw garage). Ind.: woonkamer met schuifpui, keuken, bijkeuken, ber ging, toilet, gang. 1e etage: complete badkamer met ligbad en douche, 2 slaap kamers. berging. Vliering, c.v.-gas. elec. boiler. Elec tra vernieuwd. Kortom een huis voor liefhebbers van modern wonen, zo te be trekken. Vraagprijs 159.000.- k.k. G yf* Leidseweg 379 Eengezinswoning met tuin en achterom, inwendig ge heel vernieuwd. Ind.: keu ken met apparatuur, bij keuken, toilet, grote door zonkamer met hardhouten kozijnen. 1e etage: 2/3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar zolder, veel bergruimte. Spoedig leeg. Vraagprijs 149.000.- k.k. GI/" Admiraal de Ruytersingel 44 Mod. gesch. hoekvilla met voor- en achtertuin (ZO), inpandige garage en ber ging. Ind.: ruime hal met garderobe, tollet, grote L- vormlge living met open haard, vide, mod. ruime keuken met alle app., bij keuken. 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer met lig bad en aparte douche, 2e toilet apart. Balkon en stu- deergelegenheid. 2e etage: 4e slaapkamer met veel bergruimte. Groot dakter ras (zonnen in volstrekte privacy). Overal perfekt geïsoleerd. Vraagprijs ƒ395.000.- k.k. Gl^" Chopinlaan 112 Mooi 3/4-kamer apparte ment met balkon en lift, kelderberging, c.v. afgeslo ten entree. Ind.:grote woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, douche, toi let. Servicekosten 280.- per maand. Glazenwasser onderhoud. Liftabonn. ver zekering, etc. inbegrepen. Spoedig leeg te aanvaar- Vraagprljs 98.000.- k.k. G l/"pr, Bernhardlaan 36 Perfect van binnen gere noveerde eengezinswoning met zonnige tuin (ZO), ach terom en stenen berging. Luxe keuken, prachtige 'badkamer met ligbad en 2e toilet. Al het sanitair is vernieuwd, c.v.-gas, w.w.- badgeiser. Dakisolatie, ged. dubb. glas. Open haard, parketvloeren. 3/4 slaapkamers. Balkon. Spoedige oplevering is (mogelijk. Buitenschilder werk moet gebeuren. Vraagprijs 187.000.- k.k. gir Hyacinthstraat 3 Gunstig gelegen eenge zinshuis in rustige straat nabij centrum en NS, met voor- en achtertuin (ZO), stenen schuur en achter om. Ind.: entree, gang, toi let, ruime woonkamer en half open keuken. 1e verd.: 2 grote slaapkamers en 1 kleine slaapkamer, badka mer met douche en bal kon. Vaste trap naar grote zolder met Velux dakraam, Vraagprijs 169.000.- k.k. r Leidseweg 253 a Vrijgelegen landhuis op plm. 4.000 m. eigen grond naast manege dus ideaal voor paardenliefhebbers. Degelijke vooroorl. bouw 1939, ree. aan de buiten kant helemaal geschilderd, diverse goten vernieuwd, van binnen renovatie noodzakelijk. Ind.: vestibu le, gang, toilet, grote lichte woon/eetkamer en suite met vaste kasten, 2x open slaande deuren, keuken, kelder en bijkeuken. 1e etage: badkamer, 4 slaap kamers. balkon en zolder. Dubb. garages en div. schuren. Bezichtiging uit sluitend na afspraak. Teke ningen op ons kantoor ter Inzage. Vraagprijs ƒ460.000.- k.k. yf~ Kon. Julianataan 45 Centraal gelegen heren huis met voor- en achter tuin (W), achterom en ste nen berging. Ind.: hal, toi let, kelderkast, ruime woonkamer 8.60 x 3.75 met erker, mod. open keu ken met app. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Balkon. 2e verd.: ruime slaapkamer, hobby/waska mer, bergkast en vliering. Voorzien van c.v.-gas en w.w.-combi, dubb. glas en dakisolatie. Vraagprijs 235.000.- k.k. yf Margrietlaan 17 Leuk gelegen tussenheren- huis met voor- en achter tuin (Z), met stenen ber ging en achterom. Ligging t.o. speelweide en park vlakbij het centrum en het N.S.-station. Ind.: hal, toi let, gangkast, ruime woon kamer met open keuken. 1e etage: 2/3 slaapkamers, 2 balkons, badkamer wit betegeld met ligbad en 2e toilet. 2e etage: 2 slaapka mers, veel bergruimte en vliering. Geïsoleerd d.m.v. voorzetramen. C.v.-gas, badgeiser en elec. keuken- boilertje. Vraagprijs 229.000.- k.k. \T J. W. Frisolaan 45 Hoekherenhuis met blij vend vrij uitzicht met voor-, zij- en achtertuin (Z). Extra grote garage 13 x 13 m. voor 2 auto's of prak tijkruimte aan huis. Aange bouwde eetkeuken, bijkeu- boilerinstallatie, wasmachi neaansluiting. Keuken, rui me L-vormlge woonkamer met nieuwe open haard, parketvloer, vestibule, gang, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 slaapk., waarvan een met zeer groot balkon, badk. met ligbad, 2e toilet. 2e etage: 2 ruime slaapk. met 2 dakkapellen. Berg ruimte, vliering. Elektra etc. recentelijk vernieuwd. Dubb. glas, voorzetramen aanwezig in noord en westgevels. Vraagprijs 330.000.- k.k. yf~ Schoolstraat 204 Royale maisonnette (top hoek) in het centrum van Voorschoten boven win kels, eigen c.v.-inst. Ind.: L-vormige woonk. met mo- gelijkh. voor open haard, keuken met inbouwapp., balkon, douche, toilet. Ver dieping: 2 slaapk., berging. Incl. stoffering. Oplevering In overleg. Vraagprijs 109.000.- k.k. gir Koestraat 14 Winkel met werkplaats, dagverblijf en moderne bovenwoning, tuin z.w. en schuur. Ind.: winkel, werk plaats, grote woonkeuken, woonkamer, toilet. 1e eta ge: badkamer met douche, 2e toilet, 3 slaapkamers, wastafel, balkon, 2e woon kamer, vaste kasten. Alles voorzien van c.v.-gas. Het benedendeel met winkel biedt vele mogelijkheden: wellicht is het achterfront naar het grote parkeerter rein tot hoofdingang te wij- vraagprijs 159.000.- k.k. gir Berkenpad 3 Rustig aan plantsoen gele gen tussenherenhuis met voor- en achtertuin, stenen berging en achterom. Ind.: hal, toilet, Z-woonkamer met open haard, verhoog de vloer, mod. keuken met alle app. en eetbar. 1e eta ge: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e etage: grote zolderkamer en ber ging, c.v.-gas, dubbel glas en dakisolatie. Bezichtiging uitsluitend via afspraak met ons kantoor! Vraagprijs 179.000.- k.k. G V Berkenpad 6 Subliem onderhouden geï soleerd hoekherenhuis. aan verkeersvrije straat met garage, voor- en achter tuin, c.v.-gas en boiler. Ind.: hal, toilet met fontein, Z-vormige woonkamer met open haard, moderne keu ken met eetbar. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e tollet, wastafel. 2e verd.: over loop, c.v.-ruimte, 4e slaap- Vraagprijs 198.000.- k.k. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? Uw beèdigde makelaar hanteert voor u de beste verkoopvoorwaarden. Uw voordcel: 1. Aktieve aanpak 2. Iedere week een advertentie in de dag- en weekbladen ook de landelijke en toch voor u geen advertentiekosten 3. Snelle verkoopresultaten 4. Bij overdracht betaalt u nooit meer dan het door de Minister van Economische Za ken vastgestelde courtage-tarief. 5. "No eyre no Pay". Mochten wij ondanks al onze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u ons niets te betalen. 6. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wo ningen worden desgewenst door ons ge holpen met financiering, gemeente garan tie en woonvergunningen, doch'zijn aan ons niets verschuldigd. entree, hal, toilet fon tein. kelderkast, keuken, woonkamer. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e toilet. 2e etage: overloop met c.v.- ruimte, 4e slaapkamer met dakkapel. Vraagprijs 159.000.- k.k. w Christinastraat 1 Goed onderhouden hoek woning met voor-, zij- en grote zonnige achtertuin, achterom, stenen berging, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer met open haard, open keuken. 1e verd.: hal, 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet, aparte dou che. 2e verd.: overloop; wasruimte, c.v.-ruimte, 4e slaapkamer met dakkapel en groot zonnebalkon. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele be glazing. Vraagprijs ƒ215.000.- k.k. Toorenvelt- straat 10 Goed onderhouden recen telijk vernieuwd ruim tus senherenhuis in verkeers arme gezellige straat, in nabijheid van winkelcen trum en scholen met voor- en achtertuin (Z), achter om, stenen berging, c.v.- gas en boiler. Ind.: entree, hal, garderobe, toilet met fontein, grote woonk. (10.50) met niveauverschil, open haard, al. schuifpui naar zonneterras (Z), half open keuken, bijkeuken. 1e verd.: hal, 3 slaapk., waarvan 1 met balkon (Z), badk. met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: over loop met aparte c.v.-ruim te, 2 slaapk. met dakkapel- Vraagprijs ƒ239.000.- k.k. Rijnzichtweg 47 Perfekt onderhouden villa (type 2 onder 1 kap) met voor- en diepe zonnige achtertuin, garage, stenen berging. Voorzien van c.v.- gas. Ind.: entree, hal, kel derkast, toilet, woonka mer, keuken. 1e verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, bad kamer met ligbad, aparte doucheruimte. 2e verd.: slaapkamer met dakkapel. 3e verd.: vliering. De wo ning is afgewerkt met duurzame materialen. Vraagprijs ƒ395.000.- k.k. uf Burg. van w Outerenstraat 27 Royale twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin (W). Ind.: L- vormige woonkamer, open haard, parketvloer, mod. keuken met alle appara tuur, ruime hal en toilet. 1e verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toi let. 2e verd.: waskamer, 4e slaapkamer met dakkapel. Het huis is goed geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas en gasboiler. Vraagprijs ƒ265.000.- k.k. f tf Burg. Doyer- v straat 15 Rustig aan plantsoen gele gen tussenwoning met voor- en achtertuin (Z), grote stenen berging en achterom. Ind.: doorzonka mer, grote keuken, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: badkamer, 2e toilet, 3 slaapkamers, 2e etage: grote zolderkamer, veel berging en c.v.-gas. Vraagprijs 169.000.- k.k. GlT Kievit 28 Prima onderhouden goed geïsoleerde eengezinswo ning met voor- en achter tuin (Z), berging en c.v.- gas. Ind.: entree, hal, woonkamer, open keuken, toilet fontein. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en 2e toi let. 2e verd.: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en bergingen. Vraagprijs 179.000.- k.k. G Burg. Brandtstraat 12 Hoekwoning met garage en uitgebouwde kamer be neden (zeer geschikt als slaapkamer of als L-vorm aan de woonkamer). Mod. open keuken met app., toi let, halletje, grote stenen berging, voor- en royale extra brede achtertuin en achterom. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste kasten- wand. Beneden dubb. glas, ged. isolatie, c.v.-gas. Vraagprijs 159.000.- k.k. fi Ambachtsheren- weg 29 Leuk gelegen tussenheren huis met tuintje voor en royale achtertuin (ZW), ste nen berging en achterom. T-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, gesloten keuken, hal en toilet. 1e etage: ruime bad kamer met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers. Vas te trap naar zolder met grote zolderkamer, dakka pel en veel berging. C.v.- gas en nieuwe boiler. Vraagprijs 169.000.- k.k. GV" Veldzichtatrsat 9 Goed onderhouden eenge zinswoning met voor- en diepe achtertuin (Z), pl. 20 m2, achterom. Stenen ber ging. C.v.-gas. De gehele woning Is voorzien van dubbele beglazing. Ind.: GIT Willem Alexanderstraat 13 Ruim bijna nieuw huis met tuin vopor en achter, grote berging en achterom. Ind.: woonkamer, open keuken, royale hal en toilet. 1e eta ge: 2 ruime slaakamers 3e kamer, grote badkamer met douche en 2e toilet, 2e etage: slaapkamer en aparte hobbykamer. C.v.- gas en gasboiler. Dubbel glas beneden en dakisola tie. Vraagprijs 179.000.- k.k. GlT Rijndijk 81 Royale woning helft van voorhuis van voormalige boerderij, in prima staat. Grote moderne woon/eet- keuken, 2 bijkeukens, bad kamer met douche, toilet, grote Z-vormige woonka mer, 3 slaapkamers met wastafels, geheel geïso leerd, c.v.-gas, gasgeiser. Alle leidingen zijn recente lijk vernieuwd. Vraagprijs ƒ89.000.- k.k. fs Hendr. Avercamp- plantsoen 19 Aan verkeersvrij plantsoen en yvater gelegen uitste kend onderhouden eenge zinswoning met voor- en achtertuin, achterom, ste nen berging, tuinkast, cen trale afzuiging, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, L-vormige woonkamer, moderne keu ken, toilet fontein. 1e verd.: hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet wastafel, aansl. wasmachine. 2e verd.: overloop, 4e slaapkamer met dakkapel, c.v.-ruimte en berging. De woning Is goed geïsoleerd en voor zien van dubbele begla zing. Vraagprijs 142.500.- k.k. Goed onderhouden ruim herenhuis met voor- en achtertuin (Z) en garage. Voorzien van c.v.-gas en boiler. Ind.: entree, hal, toi let, L-vormige woonkamer met open haard en plavui zen. Luxe keuken met app., bijkeuken en ber ging. 1e verd.: hal, 4 slaap kamers, badkamer met lig bad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 5e slaapkamer en berging. Vraagprijs 285.000.- k.k. Vegten- w plantsoen 7 Modern herenhuis met ga rage, voor- en achtertuin aan het water. Zeer goed gebouwd en onderhouden, hardhouten kozijnen, dubb. glas beneden. Dak en muurisolatie. Ind.: ruime hal, toilet, mod. hardhou ten open keuken met app., ruime woonkamer met open haard, schroten pla fond. 1e etage: complete ruime badkamer met lig bad, aparte douche, 2e toilet, 4 slaapkamers. 2e etage: grote slaapkamer, berging. Voorzien van c.v.- gas, boiler, mech. ventila tie. Keuringsrapport van Ver. Eigen Huis ter inzage. Vraagprijs ƒ235.000.- k.k. VERKOOPOPDRACHTEN GEVRAAGD Voor de met een /gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk makelaardij in onroerende goederen Zonnebloem 72 j Leiden 071-214521

Leidse Courant | 1985 | | pagina 18