tllPI De nieuwe Starlet „Honkbal op hoger niveau dan verwacht" Tnvota; sterk maar waar. IDEN/REGIO QeidwQowutnt DONDERDAG 6 JUNI 1985 PAGINA 9 «o.oob Admiraal; Reinoud Jan van Asten; Cor 49.50 loom; Andrè Brugman; Erik de Bruijn; da Cramer; Mark van Duin; Marianne «m. W": 668,1 van ^jk; Ani,a van Essen; ■SE, r Goemaat; Miranda Hoogervorst; Het- 147.006 n Kampen; Jeannette de Kluiver; Jan >2o!oo Klaveren; Hans Korbee; Marcel Paul iso.ooa eeuwen; Monique Marijt; Evalieke Nij- 127-20 s; Bianca van Oosten; René van Oos- !?arX lolanda Plug; Marleen Plug; Wim Plug; sn'so Samuels; Erwin Timan; Nel Vink; i Vlieland; Petra Waleboer; Martin van 90.00 |hel; Spencer van der Wiel. 66.00» 129.00» IS-ÏÏ «si Bedlln; Alida van den Berg (getuig- {2500 Bianca van Brero; Brigitte Chin Sen; Willy Dubbelaar; Annemarie van 120.00 Lia van Duyn; Stella Hazenoot; José 500.00 Heieen Hoogeveen; Jolanda Janssen; 161m Roem; Ua6b6th de Ru'j,6f;Clau* SS .N.O. school „De 55 idoom" 261.50 157]30 1 Bader. Miranda Duivenvoorde. Sylvia «58,00 nvoorden. Betty van Ee, Francis van 55.60 ien. Ellen Mulders. Jolanda Slootbeek, canon 8 van def Slo,• Sylvia Steekers, Mirjam waal. Dorien Vissers. Thea Warmer- 61^50 Sandra Prins. Marion van der Voort. 104.00 ian Zuuren, Monique van der Wilden, 72.50 b van de Neut. 70.70 178.50 g«° out bij Nacht irmanschool inbare School voor MAVO ll Aalbers. Suzanne van der Ark. Mi- ;il 11 Batenburg. Jos Beeling, Wouter van ien, Martène v. Beuketen. Eugenie de urt, Nathalie Blewanus, Gaby Brekel- i, Robert Brekelmans. Mike Cohen. 14660 lnder Wnis' Wou,ef van Duivendijk, 298oo Edelaar, Annette van Egmond, Eliane 33! 10 i, Marquerite Frowein, Michiel Funken, 144,90 ée Grondsma, Saskia Goulooze, Moni- 149.50 v.d. Ham. Mark Heemskerk, Cynthia «SS Heuvel, Marlous Hilders, Michel Hoge- ^•§5 i, Dick van der Holst. Johan Hooge, Ro- Hooymans. Roel Jacobs, Nicole Jan- 585,00 Annet Jonkers, Sandra Karremans. Es- 49,00 Knljnenburg, Jacqueline Koelewijn, ,da K001, Rober1 Kramer, Conny v.d. .^•1° l, Cor van Leeuwen, Corine de Leng, 56 55 Lewy, G wen no v.d. Lichte. Karin van 515*00 W. Ilse Loerakker. Sonja van Lohuizen. 155.70 ha Lulgies. Piet Hein v.d. Meer. Robert 105.00 naar. Michelle Nelemans. Louise Ntoo- ,aria Noordover. John van Noort, Ger- da Okkerse, Mirjam Okkerse, Reyla Ooster- veer, Marianne Pot, Marian v.d. Ploeg, Oaphne Roelands. Emmy van Rooyen, Lu cas Jan Santing, Babs Sarlet. Marijke Schmal. Esther Schrama, Chantal Schunng, Marieke Slikker, Ira Sloof, Hugo Smit, Ria Spring in 't Veld, Barbara Steegman, Char lotte Steur. Olaf Theil, Roland Timans, Mark Toet. Marie Claire Tordoir, Wanda Velberg. Arie Vermeulen. Edward Vermeulen. Erwin Vermeulen, Yvonne van Vlaanderen, Jean Paul Westgeest. Rembrandt Scholengemeenschap Lelden MAVO Bas Barthen, Melita de Bruin. Rèmi Caron, Monica Carton. Yu Ping Chou. René Don- gmans. Karin Hannaart, Hilde Hartkoorn, en Hensing, Marvic de Jong, Ferry van Kampen, Cassandra Leidelmeijer, Peter de Ligny, Edwin Meppelink, Petra Ouwerkerk, Marieke de Reus. HAVO Harold de Bree, Wim Crama, Bram Devilee, Hellen Dijkers. Os Er. Robin van Gorkum, Titou Hartjesveld, Sandy Hes, Colette van Houten, Lennert Jansen, Ronald Kamphues, Petra Lancet, Jeroen Leupen, Monique Looijestijn, Wendy Metselaar, Rik Pielaat, Marlies van Pleterson, Rinie van Pijpen, Marco van Rossen, Franz Sanders, Jackie Sanders, Marja Schalks, Yvonne Tuinho» de Moed, Jacqueline Verhoeven, Kees Wester duin, Sander van Zanten. ATHENEUM John Boelee, Mariska Goddijn, Bart van den Hazet. Yvonne Kaatee, Judith Kleinhas, Wouter Köbben, Maaike Lucas, Sylvia van der Meijden, Diana Nelis, Monique Nievaart, Geert de Rijk, Hanneke Stam, Peter Struik, Remco Teegelaar, Gert van Tilborg, Tanja Verstelle, Dorine van der Waals, Michel de Winter. Rijnlands Lyceum Oegstgeest VWO Erwin Admiraal, Barbara van Agt, Britta Alink, Marleen van Arkel, Mare Baan, Emily Backx, Peter Bakema, Evert Jan Bancken, Michael van Basten Batenburg, Damaris Beems, Micheal Benjamins, Annemleke van den Berg, Jan de Bie Leuveling TJeenk, Raoul Bissecker, Harriet Bosscher, Harald Bresser, Diana van den Broek. Paula Brum- melkamp, Ap van Dongeren, Arjen van Duin. Boudewijn van Duiken. Paul Evenblij. Tineke Floor, Jurgen Fuijkschot, Robin Gerlof. Cha- rissa Geul, Irene Glaser, Ruud van Golver- dingen, Otto de Graaf, Anno Gravemaker, Joost van Grieken. Hugo de Groot. Kees Guyt, Hugo van der Hart, Inga van der Hei de, Arda van Helsdingen, Michiel van He- mert, Marcelle Hendrickx, Ines Hoedema- ker, Mariët van Hoeken. Sophie Hospers, Katinka van Houwelingen. Elisabeth Huys- mans. Coco Jager, Mieke de Jonge, Mare Kestein, Ron van Kesteren, Alexander Koek, Sandra Kroon, Markus*van der Laan, Heidi Lakeman, Maarten Lammers, Sandra Lan ge, Job Lisman, Michiel de Man, Eric-Jan Manders, David Mees, Anouk de Menthon Bake, Petra Molenaar. Marlies Nagel, Frank Niezen, Kajsa Ollongren, Bart Oskam. Bas van Overeem. Michel Pauluis, Machiel van der Plas, Corrette Ploem, Hielke Posthuma, Tita van der Pot, Marcel Praamstra, Ivo Ra- rAackers, Patricia van Rheenen, Hedy Rig- ter. Wouter Roest. Ronald de Rooy, Theo Ruys. Elvira van Rijn, Mady Samuels. Simon van der Schenk. Edgar Schouten, Rob Schouten, Barbara Schuite, Daan Slooter, Marc Slore, Marcel Spaargaren, Ingrid Speekenbrink, Don Spierenburg, Diederik Stapel, Marleen van Steeg, Marlein Stein- metz, Aart Jan Stokkers, Erwin Stolk, Fred van der Tang, Hans Verdonk, Ilse Verhae- gen, Franqoise Vermunt, Arnoud Vink, Wim Wendt, Stephanie van Wermeskerken, An ton Willemare, Frank Willemare, Patrick Wit, Rolf Wijvekate, Rishi Yadava, Harriet IJssel de Schepper. HAVO Jan Paul van Attena, Paul Arps, Marc Ba- ronner, Ruurd Bartlema, Amaud Blok, Iwan Bögels, Maarten von Bose, Paul ter Braake, Vincent Coljee, Nita Diender. Margot Fuk- kink, Andrea Genemans, Marjoleine Groen, Olav Groenendijk, Jacqueline de Groot, Ma rina Hoogland, Conny Hoogstraten, Niek Hoogwout, Peter Jongejan, Annemieke Kiel, Mike Koning. Bibeb Korevaar, Astrid Kuijt, Natasha Kyriakopoulos. Joost ter Laak. Li- anne ter Laak. Agnita Lefrandt, Wim van der Lippe, Erik de Lorme van Rossem, Daphnis Low. Katja Moonen. Karin Mooy. Eline Pellinkhof, Mirjam Regeer. Benny de Roode, Bram Saeijs, Mirella Schalke, Martin Schönau, Michel Schrok, Ewald van der Spek, Ingrid Stofmeel, Jacowies Surie, Ar jan Taal, Jan Dirk Tijsterman, Mark van der Velden, Liesbeth Verheij van Wijk. Cees Vermaas, Rob Vink, Dorine Visser, Carolin van der Vijver, Dorien van der Waals, leke Wichers, Edo Zecha. Christelijk Lyceum Dr. W.A. Visser't Hooft, Leiden MAVO Ariette Aarts. Marco Bakker, Bianca Banda, Mariette Beekman. Arno Berwere, Alexan dra Bijker, Franc van der Blom, Wick van den Boer, Arno van der Boon, Herman Bronsgeest, Christel Brouwer. Belinda Buure, Belinda van Delft. Eric Delmeer, Remco Douma, Willem van Duiken, Elsbeth Falk, Petra Goedhart. Linda van Gorkom, Eddy van Grieken. Harm van der Gugten, Ard de Gunst. Michelle ter Haak. Barbara de Haas, Lennaert van Hoogdalem, Karin Huschka, Rita Jansze, Annette de Jong, Dick de Jong, Corine Koekebakker, Jan Kramer. Riene Lalloesingh, Eric de Lange, Emiel van Leeuwen, Maarten van der Luijt. Foeke Mandema. Monique Moenen, Anne marie de Mooij, Dini de Mooij, Jan Willem Mulder. Corinne Mulder. Margriet Mullere, Robert Ouwehand, Monique Overgaauw, Jo- lande Palm, Eric Polman, Tanja Pronk, Bou- ke Ridder, Joyce de Ridder, Marieke Roos- jen. Arjen van Schaik, Bart Schouten, Iris Sjaardema. Andrea Smit. Seth Spierenburg, Liesbeth Spiering. Annette Spierings, Cees van Staveren, Reyn Taat, Rebecca Tol, Fe- dor Veldmaat. Marianne Veis. Conny Ver burg, Hanneke Verveen, Ray Vlasveld, Colet Wabeke, Natasja van Wagensveld, Edwin Willemsen, Thera van der Zeeuw. HAVO Sylvia van Abswoude, Ria van Arkel, John Bakker. Marjan Bal. Fion Beije, Ingrid Bek- kear, Josephina van den Berg, Heieen den Besten, Jeannette van Biezen. Jan Binnen dijk. Kees Binnendijk, Jacqueline Blom, Dra- gan Bogdanov, Ilse Bosscher. Ton Boter- mans. Bep Bouma. Rian Breedijk, Hugo de Bruijne, Petra Brummelkamp. Remco Bud ding, Robert Chaudron, Marien Cofijn, Mar co Cornet, Jan Paul Dekker. Jan Oevilee, Wanda van Dijk. Dick Dijkstra, Evelien Dirk- son, Renate Donner, Roanne Dragt. Moni- ;ue van Eek, Karin van Eenige, Marian van Egmond, Hilda Filippo, Monique Gelauff, Hans Geldhoff, Fred Go, Barbara de Graaff, Olga Groen, Jasper Groos, Ellie Heemskerk, Aldwin Heijns, Marjan Henzen, Meinte Horn- stra Moedt, Frits Huffnagel, Frank Huigen, Jan Hulsbos. Esther van Hereon, Wietske van Ittersum, Ferry Jansen, Jeannine de Jong. Janneke Jongbloed. Henrica Jungeri- us, Vincent Kanbier, Anneke Karremans. Eric Katerberg, Han Katerberg, Bart Kijzers. Jantine van Klaveren. Miranda Kleisen, Syl via Klerks, Leonie Kloosterman, Johan Klui vers, Margriet Koers. Diederik Kolk. Wim Koorenneef. Aad Koudijs. Elise Kralt, Jaco Kruizinga, Roos Kruizinga, Larinda Kukler. Ton van der Laan, Sandra Lagendijk. Bart Landstra, Ronald Landwaart, Marcel Lee mans, Caspert de Leeuw. Arend Jan van der Linden, Bertran van Lingen, Esther Loerak ker. Tilleke Marck. Corrie van der Meij, Mar griet Moleveld, Annemarie de Mooij, Jaques van Muijen, Sandra Muller, Marioes van der Nat, Erwin Nieuwenhuizen, Wilbert Nieuwen- huys, Sander van Nieuwkoop, Christine Oort, Doekele Oosterom, Edwin Ottenhof. Winnie Paauw, llonka Pranger, Ronald Quint, Leo Ravensbergen, Edward van Ra- venswaaij, Thomas van Rekom, Monique de la Rie, Mare Roeloffs, Marcel Rooda, Johan Schadee, Annemarie Schinkel. Vincent Schollaardt, Liesbeth Serlie, Carolien Sla ger. Robert van der Sloot, Arjen Smit. An nemieke van Soest. Ronald Sunter, Wil Ta- merus, Theo Teske, Ingrid Tibboel, Jollen de Tombe. Rolf Troost. Ineke Verbeek. Didier Verdel. Pieter Versnel. Yaél Vinckx, Lisanne Vis. Willy Visser. Annelies van Vliet, Unda de Vries, Andrew Vroomans. Charles Vuijst, Judith Wiederhold. Hein van Wijngaarden. Joop Wijsman, Kees Winters, Hanita Witte, Danielle Witteveen, René Zuijderduijn. vwo- Annemarike Adriaansen. Herjan Barnard. Robert Beérda, Peter van der Beek, Edwin Beekman. Barbara Blonk, Jan Wouter Blonk, Ernst Boere, Marjan Bout, Marianne Bovet, Ingrid ten Brlnke, Gerard Brons geest, Jan Willem Buma, Willem Jan van Daalen, Gijsbert van Dam, André Deijn, Onno Dekker, Niels van Dijk, Sigrid van Dijk. Erik Duijsman. Nienke Eernisse, Daan van Egmond. Pauline Ellerbroek, Corjan Ge braad. Roeline van der Giessen. Manen Goedhart. Anneke Gordijn. Edwin Grooten- dorst, Erik Hagg, Simone Hartman. Mare Hauwert, Petra Heemskerk. Hester Hekkel- man. Yvonne Hobbelink. Marjon Hoedemae- ker. Linda van Hooidonk, Annemarie van Hoorn. Henk Horsman. Judith Houwen. Martin Jansen, Olaf van Kampen. Corien van Kapel, Raymond Kerkvliet, Arno van Kesteren, Marlies Klijn, Menno Knetsch, Marianne Knot. Jan Henk Koegler. Ninette Kokke, Mare de Kolf, Martineke de Kool. Johan Kromhout, Dick Kroon, Mike Jansen, Bertram Westera. Douwe Westra, Ü2eke van Wijngaarden, Jeroen Willemsen, Inez Wipkink, Jacqueline van Woerden, Roelof Zuur, Martin van der Zwan, Willeke van der Zwan, Patricia Lafay, Harvey Langelaar. Hei- ga Lasschuijt, Hannie van der Meij, Theo Miedema, Karin Monnee, John Mooring, Fred Mugge. Robert van Muijen. Hans Nag- tegaal. Mark Neve, Diana van Nieuwkoop, Heieen Nobbe. Petra van Oostenbrugge. Jacco Paap, Herma Pauptit, Erik Pieterman. Wim Pikaar. Marcel Piket. Edwin Plug. Kees van der Poel, Anton van de Putte, Margot Radema, Peter Ravensbergen. Erica Reitse- ma. Nanda Ribberink. Ellen de Rooij. Carlo Roosen, Tjeerd Roosjen, Carolien van Sant voord, Henk Scheenstra, Michel Schenk, Inge Schipper. Onno Schoonderwoerd. Kees Schouten, Henk Slijkhuis. Sacha Snell, Ge rard Star, Karin Steketee, Nelly van der Stelt, Annelies Stevenhagen, Liesbeth Stik- kelman. Lian Tieleman, Maurits van Tol, Sharon Tjin A Tsol, Ginet Uijttenbroek, Hei- no van Valderen, Johan ter Veen, Ferry Ver berg. Myra Verkuil. Arold de Vries, Kees de Vroedt, Martine van de Water. Lisette We- Rijnlands Lyceum Sassenheim, HAVO Niek van Reeuwijk, Peter Smit. Hennie Hen- ze. llonka Molière. Ellen Frederiks. Rob Goedemans. David v.d. Hulst. Otto Jansen. Hans Kroon, Albert v.d. Lans. Vivienne Puy Du. Marcus Rueb. Bart Schotman. Annema rie Terlage. Andrea de Vogel, Linda v.d. Berg, Kim v.d. Bosch, Peter Broers. Dorine Doorns, Liesbeth Doorns. Lonneke Hoger- voret. Bob Huisman, Joyce Peereboom, Hetty v.d. Togt, Annemarie v.d. Toom. Mo nique Landenberger. Petra de Ruiter, Yvon ne Berg, Marco Berkhout, Mark Bik, Jan Blankespoor, Martine Broer. Bob Brouwer. Daan Brouwerens, Anoopsing Dhalganjan- sing, Buffy Eijkelkamp, Angela Evers. Anne mieke v.d. Geest. Esther v.d. Graaf. Oennis Haullussy, Frank Hietbrink, Kees v. Hoeke len. Manfred Hoogenboom, Gerben Hou- mes. Jelle Idenburg. Steef v.d. Kraan, Nicole Krikhaar, Johnny Kroeze. Claudia v.d. Lans, Faula Mair Le. Charlotte Moolenaar. Alice v.d. Niet, Marieke Roeppel, Wieneke Schro der. Jeroen Teunissen, Maarten Vaes, Frank v. Veenendaal. Ronald v.d. Veer. Erik Vink. Anja v.d. Weijden, Lenneke Willemsen, Pat ty Zoet, Trudy Zwetsloot, Anita Bax, Marga v.d. Berg, Hans Bizot, Carin Compaan, Olaf v Dam, Hans v. Dijk, Richard Fransen, Onno Godijn. Fred v. Kempen. Karin Koerts, Esther Kortekaas, Arianne v.d. Nagel, Mar griet v.d. Ploeg, Liliarte E. Schmohl, Richard v. Weerdt. Erwin v. Werkhoven, Wilanne Hoek, Lizzy v.d. Hulst, Niels v. Laatum. VWO Femke de Groot. Petra Boot. Eefje Drayer. Sylvia Heemskerk. Boudewijn Overgaauw. Harry Robertus, Rene Roodzant, Marco Ver mei), Fred Vervaet. Richard v. Went, Robert Barnhoorn, Anna Bertona, Alex Klop, Son|a Aangeenbrug. Hilda Berg. Albert Bik. Marco Boks. Edwin Brouwer. Nellie Colijn, Keith Oeaney. Ranesh Dhalganjansingh, Claudia Grimbergen, Erik Grosman. Jacqueline v. Hage, Berry Huijts, Moniek Jannink, Guido Kaptijn. Charlotte Keijzer. Jaco v.d. Laan. Jan van Leeuwen, Bibi Linssen, Evelien v.d. Meij. Evert Moes, Annemiek Mosseveld. Ka rin Muter, Gert Jan Natzijl. Mickel Naumann. Jenny v. Nobelen. Monique v. Rookhuijzen. Kitty Rotteveel, Bart Sabel, Karoline Schol ten, Carla Scholten. Anita Schrama, Patricia v.d. Sljde, Peter Steman. Hans van Stijn, Marianne Touber, Eric de Vos, Maarten Vrensen, Berno Wisman. Chris van Leeu wen. Heieen Nieuwenhuis, Christiaan v.d. Ploeg, Linda de Ridder, Roeland Tuk, Albert Warmerdam, Hans Warmerdam. Jacqueline v.d. Horst. Jolanda Lommerse, Jan de „Christelijk Lyceum" Alphen aan den Rijn. HAVO lljitsch Bartels, llonka Bell. Ernst-Jan van den Berg. Remko Beukenholdt, Anne-Marie Bik, Mare Blom. Nettie Blonk, Rob Boer. Gerlof du Bois. Thea Boonstra. Mariëtte Bottenberg. Ingrid Bruijne. Bob van Dok- kum, Jeanette Dijkshoorn, Kees van Eek, Annemiek Fopma, Nico Geere, Robert van Gemeren, Ronald Goedhart. Inge de Graaf. Rinze Groeneveld. Ronald Hekkema, Ronald Hesseling, Marcel Hogenes, Monique Hoog duin, Joke Hoogendoom. Manlque Hooger- brug. Mieke Hoogervorst. .Yvonne Hooger vorst, Nicotine Huisman. Robbert de Jong, Suzanne de Jongh Swemer, Monique van de Kamp, Ingrid Kastelijn, Cindy van Kerkwijk, Patricia Keijzer. Monique van Kleef. Wim de Kleer. Marco Knetsch. Petra Knoester. Rien Koetsier, Mariëtte Kotster. Linda Kooistra, Evert Koorn, Jan Kroon, Hans van 't Kruis. Marleen van Leersum, Kitty van Leeuwen. Claus van Leeuwen, Ruud Lekx. Inge Looyé. Timo Meertoo. Maikel van der Meijden, An drè Moerman, Joost Mooij. Marga Mourits, Pia Muller. Karry van Nuland, Inge Oltvoort, Marlnella Petrelli, Angelina Planije, Caroline Pulleman. Sido Quarrè, Peter Ravensberg. Marco Roessen, Dlck Rooza, Dénise Roqué, Anneke Rijfers, Marian van Rijswijk, Alehta Steijns, Gijsbert Stigter, Frank vn Tiel, Petra Veriél. Harry Verschuur, Richard Versluis, Erwin Verweij. Jaco Verweij, Marian van Vliet, Cees Jan van Vliet. Magreethe van Vliet, Marioes Volkers, Wim Vonk. Anita van der Voorst. Irene Vreeswijk. Maurits Vrolijk, Corine Vromans, Bram van der Waals, Cora Westdijk, Herman Westerhoud, Suzette van der Wolf. Dick van der Zwaag. VWO Gymn. A: Marina Brus, Robert van Egmond, Freek Huson, Sandra Pellegrom. Wim Stou- gie, Ruard Wallis de Vries. Gymn. B: Arjan de Boer. Anke van heek. Rob Hootsmans. Jan-Willem Krijgsman. Cor van Marie, Marian Minekus, Egbert Moll, Je roen ter Roet, Jaap van Rooijen, Annemarie Smit, Ellen van de Velde, Annemiek van Zaal. Ath. A: Marius van den Akker. Machteld Ie Blansch. Debby Boogaarts. Karin Bouma, Liesbeth van de Broek, Elly Bruijnes. Paula den Daas, Corine Dekker. Steve Deul. Henk jan Elsinga. Wilko van Heusden. Peggy van der Hoeven. Irma van der Hoorn, Emilie de Jong, Marianne de Jongh Swemer. Edith Jungerius, Arjan Kolkman. Liesbeth Kool bergen, Nelleke Kruijswijk, Netteke Kruijt. Bianca Nagtegaal, Herbert Passenier. Na nette Pierhagen, Edwin de Pleljt, Roland Pij per, Judith Rodenburg. Annette Roqué. Corry Schellingerhout, Roland Vandeveen, Mariëtte Veerman, Frederike Veraart, René Wessei, Marit Westmaas. Wim Wille. Ath. B: Martine Adema, Evert Bobeldijk, Ferry Böhm, Gert van de Boom. Joke Boot, Leo Bregman, Dennis Breuker, André Cos- teris, Gepke Oelwel, René Floris, Daniel Freud enthal, Marianne Geleijnse, Jacco G nod de, Mar janneke Haasbroek, Dynand Heiner, Jasper Hoorweg, Barbara Houtza ger, Thea Hoving, Jan Kemmeren, Ineke van der Knaap. Ad Knoester. Kees de Kooter, Maaike van der Kooij. Onno Kranenburg. VERBRANDING WAARDOOR DE NIEUWE VOORWIELAANGEDREVEN STARLET NOG ZUINIGER RIJDT EN NOG MEER PRESTEERT. Het grote nieuws begint bij de meest kompakte economy- car van Toyota: de Starlet. Een auto die letterlijk neuslengtes voor ligt op zijn mededingers in deze klasse. De grootste autofabrikant van Japan en op één na grootste ter wereld heeft in elk opzicht het onderste uit de kan gehaald. Nieuw. Een sprong vooruit in vormgeving. Daar kan nie mand meer omheen. Fraai en van aero-dynamische perfektie. Om het maar eens eenvoudig te zeggen. Een lijn die weinig weerstand van de lucht ondervindt Nieuw. De nieuwe Starlet laat werkehjk geen kubieke cen timeter ruimte onbenut Strek de benen, recht de schouders, want er kan een heel gezin royaal in. Nieuw. Van binnen riant en tot in alle details afgewerkt Nieuw. De Toyota lichtgewicht techniek. Tot in de kleinste details is er gewicht bespaard. Alsof u de zuinigheidsrace van het jaar moet winnen. Nog verfijnder, nog perfekter. Nieuw. Van een ultra -licht motorblok, een holle krukas in de 1.3 motor b.v.|,tot en met een extra plat luchtfilter.Nèt zo sterk en veel ekonomischer. Je moet er maar op komen. Nieuw. Voor het aller-allereerst werd de 12 kleppen techniek toegepast op een 1.0 liter motor. Hiermee is deze Toyota Starlet in zijn klasse topsco rer in zuinigheid en prestatie geworden. Nu te zien bij uw Toyota-dealer. Er is al een Starlet vanaf: S f j importeur: louwman parqui b.v.. steurweg 8.4941 vr raamsdonksveer. tel. 01621-85900. LEIDEN - GARAGE VLASVELD B.V. - Haarlemmerweg 49A - Tel. 071-134689 - AJ. VERBERG'S AUTO B.V. - Zoeterwoudseweg 23 - Tel. 071-313141 RIJNSBURG - GARAGE DUKSMAN B.V. - Oegstgeesterweg 17-23 - Tel. 01718-20500 SASSENHEIM - 'GARAGEBEDRIJF A. BORST - PaiWaan 60 - Tel. 02522-14625 TER AAR - GARAGEBEDRIJF J J. VAN DER GEEST - Westkanaalweg 37 - Tel. 01722-2132 ZOETERWOUDE - GARAGE HEEMSKERK - Schenkelweg 109 - Tel. 01715-1220. •Off. Agent 37 lang, Marcel Lens, Ariènne van Oer Up. Ire ne Muider. Joost van Nier op, Jan-Willem Nieuwland. Geert Nijhout, Peter Nijhout, Paul Post. Ronald Pulleman. Sandra Rogge- kamp, Mona Schollen. Mart Soede. Evelien Tom. Jan Verdonk. Hugo Verkuijl, Sven Ver weij. Robert Vialle, Sikko Visscher. André van Vliet. Aart de Vos. Johan Voskuil. Arno de Vries, Sonja van der Wereld. Henrlëtte Westerterp, Diana Wielemaker, Eugène Wi tjes. Wout van der Wijk, Theo Zwaneveld, Helma van Zwieten. S. Adelbert College MAVO Ronald Aalbers, Marijke van Bemmel, Heidy van den Berg. Mansa de Boer, Renata de Boer, Maureen Boskamp, Astrid Bouwman, Rudy van brecht, Marco v.d. Burg, Boudijn Driesen. Erik Jan Duyvens de Wit. Mark En gelenburg, Karin Ensing, Michiel van Esveld, Sander Habraken, Frans Hoogenboom. Kees Hooijmans, Nicolette Kersbergen. Jas per Kooijmans, Sandra Kwestro, Judith van Leeuwen. Eugenie Mossou. Albert Noord oven. Alxandra Noordoven. Irene van den Oever. Erik Olyslagere, Anita Oomen, Carin Paardekooper, Albert-Jan Padberg, Dick Prins, Petra Ras, Jeroen Rodenburg, Petra Ruijgrok, Michael de Ruijter, Gwenny Soe- tisna. Heieen Walraven, Hellen Wensveen, Ralph Wisse. VWO Petra van de Berg. Otto Bignefl. Evelien Boer, Arjan van Bohemen, Marian van Bo- hemen, Stella van Boom. Irene Bosselaers, Godfried Brenninkmeijer. Carola Buitelaar. Erik van Dam. Alexander Ouijndam, Peter van Egmond, Irene Eijs. Paul Engels. Marian Engels. Mare Goemans. Margo de Graaff. Annerieke van Grol. Mare Hemeleers. Marco Heemskerk, Sabine Heijneman, Marjolein Hoogkamer, Erica Janszen, Frank van Kem pen, Maxim Koof, Martin Kraan. Raymond Löhr. Sandy Manuel, Roeland v.d. Marei, Frederike Mastenbroek. Rob Meershoek, Robbert-Jan Mittendorff. Hans Notenboom. Roland van Ooreouw, Erik-Willem Peet, Ar- naud Poelman, Els Putker, Petra Raaphorst, Patricia Rietveld, Raimond Schikhof, Mau rits Servaas, Nicolette Slats, Simone v.d. Spek, Nicole Suerink, Monica Terhal, Pau- lien Terhal, Emy van Tilburg. Maurice Tim mermans, Sander Venema. Nelly Visser, Jan-Willem Vosmeer. Emiel Weizenbach. Joost Wensveen, Ellen v.d. Witten boer, Pe ter van Zijl. HAVO Erik Altorf, Margot Barten. Rudy Belekom. Annemarie v.d. Berg. Roland Beuk, Robbie Boelen. Lex van Buren, Matthijs Claessen, Clarine Croes. Jolanda van Deureen. Annet te van Dijk, Nicoletle van Dillen, Lucas van Doom, Babs v.d. Eijk, Nanette Filippo. Gre gory Foster, Piet Hein Goossens, Mascha van Grieken, Karin Hanselaar, Pim Happel, Marioleine Hendriks. Christel van Hoek, Marcel Hoekstra, Eric v.d. Hoeven, Carina den Hollander, Marielle v.d. Holst, Robert v.d. Holst, Desiree Jonker, Gabl Juhasz, Job Kempe, Kristel van Kempen, Esther Kem pen, Simone Kleine, Erwin Knljnenburg, Maaike Korswagen, Marcel Kortekaas, Ha rold Krol. Ingrid Luk, Unda v.d. Marei, Pie ter Jan v.d. Marei, Michiel Meijer, Martine Mittertreiner, Marike Modderman, Peter Nieman. Hans Nieuwtaat, Sandra Overgaag, Leo Paardekooper. Jan Padberg, Mark Par- levliet. Anton Raaphorst. Hans Rader, Joeri van Reeth, Simone Remmen, Stephanie Rueb, Frans Ruijgrok. Inge Sasburg, Gert Jan Scheer es, Annemarie Schneiders. Con ny Stadegaard, Michel Talakua. Marian Vel- lenga, Frans Willem v.d. Ven, Sandra v.d. Venne, Weijert van Vliet, Richard v.d. Wei de, Geert van Wermeskerken. Jaap van Wessum, Justin Wiechers, Luc van Wijk, José Willemse, Carola Willemsen, Frits Wil schut, Kees Zeestraten, Wim Zonneveld. Christelijke Technische School „Katwijk" Lagere agrarische school te Brian Anderson. Dick van Beelen, Alex van Beeten, Gert van Beelen, Jan van Beelen. Simon Berkheij. Jan de Bruin. Kees van Dijk, Marcel van Duijn. Leen van Duyn. Wim van Duyn, Nico van Duyn, Bas van Duyn, Dick van Duyn, Arie van Duyvenbode. Gert Jan Eenkhoom, Pieter van den Eijkel, Adrie Freke, Tonny Frissen, André Glasbergen, Marcel Grundmann. Kees Guyt-Hoomes- laan, Leen Guyt, Ronald Heemrood, Huig Hoek, Dick Houwer, Jaap Jonker, Erwin Koek, Kees Kuyt, Pim Langeveld. Martin van Leeuwen. Jaap de Mol, Arie de Niet, Cees Ouwehand, Teun Ouwehand, Jan van der Plas, Arjan van der Plas, André van der Plas. Jan van Rijn, Leon van Roon, Huig Ros, André Rovers. Martin de Ruyter, Dick de Ruyter, Kees Schaap. Jan Schaad, Theo Scholte, Jan Dik SchonevekJ, Jan Willem Schoneveld, Wouter Schuurman, Piet Vos. Gert jan de Vries, Arjan van Wijk. Jan Zoete melk. Jaco Zuyderduyn, Sjaak Zwanenburg, Gert Achterberg, Dick van Delft, Hans Ger ritsen, Aad Grimbergen, Jack Koekebakker, Henk de Mooy. Kees de Mooy, Allan Nij- man. Kees Noteboom, Daan Noteboom, Bastiaan Star, Ruud Riethoven. Ronnie Zon derwijk, Karei Gras. Kees Onvtee, Fred van der Veer, Eric Westgeest, André Grimber gen, Roland Vletter, Alex Ouindam. Bouwe van Beelen, Olck van Beelen, Willem van der Boon, Ronald Bruggenkamp. Abram Dijkdrent, Jan van Duin, Marco van Duyn. Kees van Duyn, Robert van Duyn. Kees Guyt, Jan Guyt, Gerard de Haar, Addy Ha- renoot. Richard de Heer. Arie Hoek, Arie Jonker, Theo Kouprie. Kees Meijvogel, Bert Messemaker. Nico Messemaker. Arie van der Niet Jan Nijgh, Dick van den Oever. Jaap van den Oew*, Jaap Ouwehand. Kor- stiaan Paap. Arie van der Plas. Martin van der Plas, Johan van der Plas, René Ptokker, René Rienks, Kees Rovers. Jaap de Ruiter. Kees Schaap. Kore Slot, Goos Tegelaar. Dirk Varkevisser, Maart Verdoes, Jaap Ver schoor. Cor Vooys, Theo Vooys, Kees de Vreugd. Marco de Vreugd, Wim de Vreugd. Marcel Yiglt, Dik Zuyderduyn. Ronny Zwaan. Gerrit Bouknecht, Roland van Delft, Harro Grutter, Jaap Hogewonlng, Theo Horz, Jaap van Iterson, Gert de Koning. Willy Pas- schler. Martin van Rijn. Rob Sapel. Christi- m Start en burg, Pim van Dennis van Bemmelen. Vliet Kees Zwaan, Roderick van Deureen, René van Duijven- voorde, Peter van Egmond, Kees Kortekaas, Jan Smits, Alan van den Berg, Marco Heemskerk. Edwin Ouwerstoot. Raymond de Vries, Gian Pierro Mandas. Wim van Duyn, Aart van Duyvenbode, Dirk Hazenoot Robbert Hoek. Ronald Jamoei, Wim Ouwehand. Piet van Rijn, Cock van Ruiven, Peter Tatens, Paul Zuyderduyn. Ro nald Mulder, Rob Godwaldt, Gijs Vis. Rock Dundas, Patrick Varburg, Gregory Jonker. Maart Ammeraal, Joke van der Bent Jaco van der Bent, Gert-Jan van Duyvenbode, Jaco van der Plas. Hugo Schaap. Cor van Veizert, Jaco Voorzaat. Jacky Zwanenburg. Richard LeeAang, Erik Molenkamp. Lejo Barnhoorn, Peter van der Boon, Marcel van Dijk, Kees Dijkhuizen, Arie van Duyn, Johan van Duijvenbode, Man us Guijl. Hui- bert Guyt, Dirk Meyvogel, Maarten Meyvo- gei, Piet de Moi, Arte Ouwehand. Richard Pet. Jan van der Plas, Kees van der Pias, Jan Wilem van der Pies, Kees van der Pias, Wilem van der Pies, Arie Prins, Jan Prins, Mohammed Souesani, Kees Verhoef, Anton de Vreugd. Jan de Vreugd. Kees Zuijder duijn. John Brusaee, Martin van Deift, Rian Driebergen, Huibert Kralt. Martin Kuivenho- ven, Jan Oudshoom, Henk Oudsboom, Jan van den Berg, Richard Sieval, Jan Willem Oostertoe, Johan Ju hermans. Christus Koning Mavo te Hazerswoude/Rijntfijk. MAVO: Amo van Aalst. Peter v.d. Berg, De note BijtevekJ, Yvonne v.d. Draay. Daniella van Goozen, Ermie Gordijn. Sandra van Gorkum. Peter de Groot. Jolanda de Haas. Richard Habraken. Joianda de Jong, Marian Kempen. Jacqueline Kooter, Carta de Korte. Bart Kraan, Joke Leenheer. Mathieu Leyen- deckera, Ronald Meijer. Ingrid Oudshoom. Esther Pleterae, Suzanne Poortman, Anita Raghoober. Manon Schmidt, SyMa Schou ten. Manodj Soekhoe. Léon Straver, Claudia Verschoor. German Vonk. Irma Vreeswijk. Sandra Weaadman, Petra Wobbe, Erik Zaat Irma en Reinalda Augusteyns, Moniqué Ro- chat. Rob Roessingh van Iterson; Elma Bouwmeester; Richard Copier; Ar ent-Jan de Mooy; Menno Muurling; Marian Sierat; Mi chel v.d. Zeeuw; Willem-Jan van Graven; Willem Oosterhof; Albert Haasnoot; Erna Molenkamp; Liesbeth Niezen; Peter Jesse; Petra van Rees; Anita Vreeswijk; Tasje Wouters; Andrea v.d. Laan; Thomas v.d. Mey; Raymond den Outer; Vincent Spring in 't Veld; Edwine Verdonk; André Plug. Gert-Jan Barnhoorn; Anton Zonneveld, Olaf v.d. Biezen; Brenda Vermei); Dik v. Duijn; Rob Voigt; Astrid Elferlng; Michel Gal; Willi am v. Etten; Wim v.d. Gugten; Rinle Jans sen; Edward Koppe; Lauderix v.d. Linden; Rachelle Rijsdam; Patricia Silvester; Rudi v.d. Broek; Ronald den Dopper; René Hol- verda; Blen Langezaal; Richard Schoenma ker; Remco Knegt; Geert-Jan Verdegaal; Harry Loos, Ingrid ter Beek, Mireille Stee man; Imgard Kist; Moki Vredenburg; Ilse Lanfermeifer. Henrie Clemens; Amo den Elzen; Helen Kor tekaas; Marietta Kortekaas; Mark Nijenhuis; Koos Glasbergen; Jacqueline v. Haarlem; Angèlique v. Koetsveld van Ankeren; Henk Sloos; Bennie Steenbergen; Arno Arnoldus; Robert den Boer; Frank Rood; René Seijn, Jos Smits; Leontine Huisman. Leon Gieten, Corrie v. Roijen; Peter Kosterink; Dorine Wesseling; John v. Paridon; John v. Schaik; Hanneke Wassenaar; Wim Onos; Edwin Paats; Kees v.d. Poel; Remco Suidgeast; Anton Verkaik; Arno Rodenburg. Gemeentelijke Scholengemeenschap Aibanianae VWO Frank Auer, Monique Blakenburg, Peter de Boer, Dimitry Dekker, Otto Delen, Ronald van Eenennaam, Merlijn van Eijk. Tom van Gorkom. Liana de Graaf. Edith Grosz, Dirk- Johan Gussekloo, Michael van Hamert, Cis- ca Hudig, Ton de Jong, Michel Ketter, John Kerkhof, Rob Kroese, Antoinette Laan, An nemleke v. Leeuwen, Bart van der Made. Barbara Niemans, Vincent Nijhof, Blen de Nijs, Raoul Oudejans, Pauline PeH. Karin van Reeuwijk, Kathy Rentzerbrink. Fred Slimmens, Ellen Stall, Monique Stoetzer, Diete Stuit, Barbara Swater, Martin van Triest. David VekJt, Taco Vingerhoed, Carta Wacht, Erik de Wagt. Ronald van Wierirtgen. Raymond van Zuylen. HAVO Martin van Aardam, Elizabeth Bartels. Rob van den Berg, Lars Bergsma, Rik van Efer- kel, Nanette v.d. Bereselaar, Claudia Bioem, Edwin Blom. Karin Blott, Tim van Boekhout van Solinge, Laura Bosman, Marijn Buike- ma, Lucienne Buizer, Imelda Buskermoten, Ani Charoe, Eric van Craaikamp, Dennis Oercksen, Selma Oierdorp, Dorine Dijs, Ro nald Drieduite, Maureen Duiker, Roy Dwar- ka. Martin Bling. Josepha Fransen. Suzanne van Gelder, Erik Gijsbers. Richard Goed hart. Miranda de Graaf. Erik van der Ham, Frank den Hamer. Kea Heeren, Gemma v.d. dri Hijdra, Derek van Hi|koop. Nancy v.d. Hoek. Remon Hogguer, Lydia van Honscho- fen, Petra Hoogervorst. Anette Hoogeveeo, Arnoud v.d. Hoorn, Linda v.d. Hoorn. Esther de Jong. Miranda de Jong. Marion Jonker. Wilma van Kampen, Wilfred Keijzer. Hedwig Kieboom, Philip-Jan v. Klaveren, Enrico Kleiibeuker. Mark van Klinken, Marleen v.d. Kooij. Monique Koopman. Peter Kooren. Huibert Kreb, Petra Krumpeiman, Oene La Gro, Ruud van Leeuwen, Monique van Lei den, Willem O. ter Linden, Robert Looljen. Joost v.d. Made. Dave Mateman, Matthijs Meilink. Claudetle Morren. Yvonne Mos- wold, Annemarie Mulder, Ro Niamat, Wanda Noordergraaf, Nicotet van Os, Rudie Over' beek. Donald Pennings, Robert Pijseiman, Thierry Poirier, Huub Post ma. Marian v.cfer Pouw Kraan, Liesbeth Prins, Joost Rijlaars- dam, ingrid Roest. Jolanda Scherpenzeal. Debby Schrama. Paul Schunnk. Yvonne Schutrup, Eric van Seuren, Robert Sloot weg. Joke Stelling. Rob Stout. Cotinda Straathof. Michel ven Stratum. Marian Stra ver, Mart Suer. Jane Tsyter. Margo vzJ. Vaart. Marjolein Verberg. Loes Vermeulen. Arno Versteegen, Rino Vlaardingerbroek. Tom van der Vlies, Esther van Vliet, Jan Voet. Tjeerd Vogelaar. Till VoOmer. Natacha Vonk. Maaike Vreeswijk. Astrid Vrensen. Maarten Wittenberg. MAVO Jacqueline Adel. Irene van Amson. Pautien Arends, Danielle Arend se, Rene van Baaien. Barbara Bakker. Birgit Bakker. Charlotte Bakker. Marco Beck. Marcel van Beek. Mi chael v.d. Berg. Ronald v.d. Berg. Ivonne v.d. Beukei. Mirande Boes. Mato Bozic. Ttof: Braam?. Ron Brouwer. Rainier Bruijne.. Francis Buntsma, üen Captein, Mieke Cap- tem. Monique Chang Sing P.. Michel Co«a. Anton Cosmsnn, Eddie den Oaas. Anton Demen. Eric van Dongen. Sandra van Dop. Irma Ederveen. Gilbert de Feij. Alexander Bierman. Jeannette Goemaat. Rosita Groen in 't Woud, Richard Groenewegen. Jacqueli ne d. Hartog. Raymond v.d. Heuvel. Danny Hijdra, Astrid Hoiting. Ewout den Holtander, Sandra van Holstein. Jolanda Holt, Ellen Hoogervorst. Jacintha Hoogervorst. Eugene van Iterson, Anne Jongkind. Patrick Kalks- ma, Martin Kalshoven. Wendy Kamphuis. Nancy van Kasteren, Bart Keetlapper, An (a Keijzer. Leon Koetewijn. Tanja Koeslag. Syl via v.d. Kolk. Oscar Kolsteren. Karin de Ko ning. Alexandra Kraak. Fred Kuypers, Joeet-. to v.d. Kweak, Bert van Leeuwen. Monique van Leeuwen. Wiltemljn Levert. Alex van der Linden, Lucia v.d. Uppe. Simone Looyen. Mart Maljers, Monique v d. Meer. Frank van. Moggolen. Joris v.d. Meuten. Mirjam v.d. Meuten. Uame Nap. Desiree Nijssen, Ray mond Nulte, Carolien van Oijen. Ronald van "t Oosten. Bianca Oosterhuis. Mary Pas- mans. Ewout Pijeeiman. Sandor Pltjnaar, Raoul Poen. Sylvia Proost. Mireille Rto thorst, Evelien Rietkerk. Ene Rigter. André de Rijk. Peter v.d. Salm. Hans Seri aken bos. Pwn Scheerder. Leen Schouten. Robert Schouten. Anita Schrama, Heten Siegel, Li- se tie Siemons, Miranda Sondorp. Mart me Spies. Ingeborg Spruijt, Bla Staneke. Anne-, marie Teellng. Christiaan Text or. Tran The Tran, Ron Timmere, Ellis Toor, Hilde den üyl, Erik Vatentijn, José van Veen, Johan van Vetten, Yvonne van Vetten, Robby Ven- nik. Stefan Verdaasdonk. Sander Verheug Saskia Verkerk, Sandra Visser. Louise Vo- gatosang. Erwin Voltebregt. Karin Volle- houw. Bten de Vrelj, Anton Vuijk, MagdS Vuijk, Wilbert Werther, Erwin van Westing. Yann-Erik Wtentjes. Silvia van Wtoringen, Edward van Wijngaarden. Brigitte Witvoet, Karen van Yperen. Rank Wijshijer, Ernst Z>- kei. Christine Zwarts. TRENT HILL VAN ADO: RIJSWIJK Nog voor dat er is gepraat over zijn honkbalactiviteiten bij ADO komt er in de riante Rijswijkse eengezinswo ning een pilsje op tafel. De 22-jarige Amerikaanse pitcher Trent Hill. „Wil je een Heineken?" En met een er achteraan: „Sorry hoor, maar dat is één van de weinige Hollandse woorden die ik ken". De opgewekte Californiër zegt de honkbalsport bin nenkort vaarwel. Over enkele maanden gooit hij zijn laatste curve- en fast balls voor het Haagse ADO. De Amerikaan is sinds begin' april in Nederland. „Het be valt me hier prima. Het is een soort betaalde vakantie voor me. Ik wil ten eerste zo goed mogelijk werpen en daarnaast zou ik graag wat meer van Eu ropa willen zien". Trent werd ruim een maand geleden naar ADO gehaald. In Claremont, ten zuiden van Los Angeles, speelde hij voor het Pomona-college. Hij was eerste werper van het college-team. Zijn concurrentie bevond zich op grote afstand. Bij ADO is dat echter geheel anders. Trent, met de toepas selijke achternaam (Hill heuvel) voor een werper, moet zijn meerdere erkennen in tweede pitcher Mark Hardiek en eerste man Bart Volkerijk. De ex-student politieke weten schappen bekent dat dit toch wel een koude douche voor hem was. „Ik wist natuurlijk dat er in Nederland baseball wordt gespeeld, maar dat één van Amerika's populairste sporten in het land van de mo lens en klompen zo goed wordt bedreven had ik nooit verwacht". Hij mocht van coach Berry Eijgendaal enkele malen als „starter" optreden, maar Hill slaagde er niet in een betere positie te verwerven in de Haagse werpersstaf. Gister avond mocht hii opnieuw het spits afbijten, ditmaal in de wedstrijd tegen Sparta, op het Rotterdamse sportpark Vreel- ust. ADO verloor in zeséneen- halve inning met 14-2 en Hill gooide geen hoge ogen; na vier innings werd hij van de heu vel gehaald, bij een achter stand van 5-2. Van tevoren had Hill aangekondigd zich deze keer echt waar te maken, omdat hij nu wel eens wil la ten zien wat hij kan. Gister avond gingen zijn goede voor nemens opnieuw de mist in. „Ik weet niet hoe het komt, maar ik hen hier toch altijd weer te gespannen. Normaal ben ik dat nooit Ik ben ook altijd goed gemotiveerd, dus daar kan het ook niet aan lig gen. Misschien dat ik té gemo tiveerd ben, zodat het invloed heeft op mijn pitchen". Trent Hill zegt fouten te ma ken met werpen, waar hij nor maal gesproken geen last van heeft „Ik heb het hier al en kele malen meegemaakt dat ik mijn fast ball veel te hard gooi en mijn curve-ball te veel ef fect meegeef. Dat is een vorm van „overthrowing". En het valt niet mee om dat te verber teren. Want ik voel me hier nog niet echt comfortabel". Het wedstrijdritme ligt in Ne derland beduidend lager dan in Amerika. Hill illustreert dat met een voorbeeld. „Ik trainde elke dag. Op dinsdag en twee keer per maand op donderdag speelden we één wedstrijd. 's-Zaterdags was ér altijd een double. Hier is het wel even anders. Ik kom nu heel wat minder aan de bak, maar ja, dat hoort erbij". Hill stopt binenkort met honk ballen. Hij gaat in september op zoek naar een baan als huisschilder in de buurt varf Los Angeles, „om wat bij tq verdienen". Volgend jaar be gint hij met een studie rechten aan de universiteit van Cali-i fornië. „Dat vormt ook dé voornaamste aanleiding ermee te stoppen", zegt de sympa thieke Amerikaan. Maar wil hij dan niet in Amerikaanse profwereld honkballen? Hill „Nee, daar ben ik niet goed genoeg voor. Kijk, bii ons in de States word je gevolgd door scouts. Als ze je dan vragen om te spelen in de minor lea gue, de laagste prof-afdeling, mag ie tevreden zijn. Nou, en mij hebben ze dus niet ge vraagd voor die league," stelt hij nonchalant vast. Bij ADO heeft Trent Hill het naar zijn zin, ondanks zijn ge ringe aantal optredens. Hg vindt dat de ploeg van coach Berry Eijgendaal solide in el- kaar zit „We hebben zeker zes punten onterecht moeten inlë- veren, door domme pech. Dat is echt zonde hoor". Trent Hill woont zoals zovele Amerikanen die overkomen om in Holland een zomertje té honkballen, bij een lid van de betreffende vereniging. Hij heeft zijn stekje gevonden hg oud-coach Van der Lande ip Rijswijk. Deze week leende hij van coach Eijgendaal een fiets, zo dat hij zijn weg kan gaan. Ik fiets gewoon wat en ik zie wel waar ik uitkom", zegt hij luie rend in de zon. JOS WALTMANS

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9