Oldelft (F® Rabobank eerste medewerk(st)er particulieren AS=1 MTS-ERS E VOOR SERVICE-FUNCTIES IN DE BUITENDIENST CDA hoofd (m/v) bureau boekhouding Medewerker voorraadadministratie en tijdregistratie (m/v) De Vries Robbé Partners O install data bv de rijksoverheid vraagt PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 JUNI 198 Scholengemeenschap 'EMILIE KNAPPERT' haarverzorging plm. 30 lesuren commerciële economie 10 lesuren voetverzorging 10 lesuren schoonheidsverzorging 12 lesuren voor de M.D.G.O.-opleiding ASSISTERENDEN IN DE GEZONDHEIDSZORG: bedrijfseconomie 5 iesuren voor de vakopleiding KAPPEN (leerlingwezen): haarverzorging plm 20 lesuren commerciële economie 3 lesuren Indiensttreding aanvang schooljaar 1985-1986. Schriftelijke sollicitaties uiterlijk binnen één week. Sollicitaties en/of inlichtingen bij de directeur de heer B. van Delft Postbus 656 2300 AR LEIDEN telefoon: 071-769323 (werk) 01713-4074 (privé) Zita-stichting Leiden R.K. MBO "de Noorderwiek" ter Haarkade 6a. 2321 AS LEIDEN GEVRAAGD: per 1 augustus 1985 wegens vervroegd uittreden van de huidige functionaris. Administratief medewerker (ster) voor 30 uur per week. Vereisten: - bij voorkeur ervaring - niet jonger dan 25 jaar - in het bezit van MAVO diploma en praktijkdiploma boekhouden of MEAO, MBA strekt tot aanbeveling. Salaris: volgens Rijksregeling schaal 5 BBRA. Aansteling: tijdelijk, waarna bij gebleken geschikt heid benoeming in vaste dienst kan volgen. Sollicitaties schriftelijk met vermelding van opleiding en ervaring binnen 14 dagen aan de sekretaris van het bestuur, Drs. C. M. J. Verweij, Westerbaan 7. 2201 EV NOORDWIJK. Rabobank Leiderdorp verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De afdeling Particulieren verzorgt de dienstverlening van de particuliere cliënten. De gevraagde functionaris verzorgt als rechterhand van het hoofd Particulieren, de dagelijkse werkverdeling aan de balie. Daarnaast wordt van hem of haar verwacht dat hij of zij een actieve rol speelt in het adviseren aan cliënten. Binnen de bank zijn goede ontwikkelingskansen aanwezig. Wij denken voor deze functie aan kandidaten in de leeftijd van ca. 23 tot 35 jaar, die een opleiding op VWO/ MËAO-niveau hebben gevolgd, aangevuld met vakstudies. Een commerciële instelling is van belang, evenals het vermogen om vlot maar zakelijk met cliënten om te gaan. Leidinggevende kwaliteiten dienen aanwezig te zijn, terwijl ook een aantal jaren ervaring in soort gelijk werk tot aanbeveling strekt De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.M. van Vliet hoofd Particulieren, telefoon 071 -411621 Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de direc. van de Rabobank, Postbus 32, 2350 AA Leiderdorp. Machinefabriek Vertegaal B.V. vraagt voor direkt METAALBEWERKERS - lassen (co2-elektr.) - draaien - plaat- en construktiewerk - onderhoud en revisie werkzaamheden. Zoekt u afwisselend en zelfstandig werk in een kleine en prettige werkkring, schrijft u dan naar: Machinefabriek Vertegaal B.V. W. Kloosstraat 62 - 2394 BD Hazerswoude. stichting administratie sociale regelingen belast met de uitvoering van een aantal sociale regelingen, waaronder die van de Stichting Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid, zoekt op korte termijn een Het bureau boekhouding maakt deel uit van de dienst financiële administratie. De werkzaamheden van het bureau bestaan hoofdzakelijk uit de verwerking van en controle op financiële gegevens, zoals premies, heffingen, uitkeringen en liquide middelen. Voorts is het bureau belast met het verzorgen van beleidsinformatie en het opstellen van de jaarrekeningen en begrotingen. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik gemaakt van een geavanceerd computersysteem. De aan te stellen funktionaris zal leiding dienen te geven aan een drietal secties met in totaal plus minus 20 medewerkers. Hij/zij is verantwoording verschuldigd aan het Hoofd Financiële Administratie. Gedacht wordt aan kandidaten tussen 30 en 40 jaar met een middelbare opleiding aangevuld met een voltooide SPD-opleiding en ervaring in de administratieve automatisering. Ervaring in een soortgelijke leidinggevende funktie is vereist, evenals een goede uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan onze Personeelsconsulent, de heer E.S. Wijnants, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Burgemeester Elsenlaan 329, 2282 MZ RIJSWIJK of: Postbus 5210, 2280 ME RIJSWIJK. Onze afdeling Kostprijsadministratie houdt zich bezig met het berekenen van kostprijzen, doch uit de administratie worden ook gegevens geput ten behoeve van financieel-economische zaken, produktie-efficiency en rendements-vaststelling. Bovendien levert deze afdeling de informatie voor fakturering op basis van nakalculatie. Voor deze afdeling zoeken wij een met een HAVO-opleiding aangevuld met P.O. boekhouden of met een opleiding MEAO. De groep waarin de nieuwe medewerker zal gaan werken, is belast met de uitvoering van één of meerdere deel- administraties in de sfeer van voorraadadministratie en tijdregistratie, waarvan de medewerker een aantal deelaspecten zal gaan uitvoeren. Veelal worden deze administraties met behulp van computersystemen gevoerd. Verder zal deze medewerker regelmatig worden belast met de kontrole op de produktie-grootboekrekeningen en ontwikkelingsadministratie en het maken van de journaal- posten vanuit voorraad- en fabrieksadministratie en het assisteren bij het vaststellen van inkoopprijzen. Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot de heer A.S. La Cruz. afdeling personeelszaken, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. De activiteiten van Oldetft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, optronische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, therapieplanning, professionele cinematografie, robotsensor- techniek, thermisch en passief nachtzien en laser-afstandmeting. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland. Zij exporteert ongeveer 90% van haar produkten. Postbus 72,2600 MD Delft Van Miereveltlaan 9, Delft Telefoon (015) 601901 (nv Optische Industrie De Oude Delft) Zondag 2 juni 1985 OPEN HUIS van 12.00 tol 14.30 uur Vlietweg 35A, Zoeterwoude. Witte, uniek gelegen bunga low na nr. 98 aan de Leidse Vlietweg. ca. 2 km vanaf Cro- nestein. nabij rekreatiegebied de Vlietlander. Deze in per fecte staat verkerende bungalow ligt op plm. 1400 m* waarvan alle kamers uitkomen op de zeer zonnige tuin. Indeling: vierkante hal, L-vormige zit/eetkamer met open haard, grote eetkeuken, 3 grote slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer. 2 komplete badkamers, bijkeuken met cv-in- stallatie, inpandige garage. Vr.pr. 645.000.- k.k. VAN DER MEER ELEKTRO B.V. Zuideinde 22 - Roelofarendsveen zoekt voor het werken in huis en bedrijfsinstallaties een ALL-ROUND ERVAREN ELEKTR0M0NTEUR Het werk is afwisselend. Heeft u interesse of wilt u nog nadere informatie, bel dan 01713- 2414. Install Data B.V. is een zelfstandig opere rende onderneming, die zich voornamelijk richt op het midden- en kleinbedrijf. Wij houden ons bezig met de verkoop van mi cro-computer systemen met speciale toe- passingssoftware. Ter versterking van ons verkoopteam zoe ken wij een enthousiaste MICRO-COMPUTER VERKOPER M/V Wij vragen: - Opleiding MBO of HBO-niveau - Leeftijd circa 25-28 jaar - Ervaring in de branche is een pré - Goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - Een uitstekend inkomen, gedeeltelijk op provisiebasis - Onkostenvergoeding - Bedrijfsauto Heeft u interesse in deze baan, schrijf dan een brief vergezeld van een recente pas foto naar: INSTALL DATA B.V. t a v. de Direktie Treubstraat 9. 2288 EG Rijswijk Océ ts producent van onder meer kopieerapparaten, tekstverwerkende sys temen en tekenkamerapparatuur. De verkoop van en de service aan deze apparatuur wordt verzorgd door Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V. Het hoofdkantoor van deze verkoop maatschappij staat in Den Bosch. Regionale verkoop- en servicekantoren zijn gevestigd in Amsterdam. Den Bosch, Hengelo en Rotterdam. Het gaat goed met Océ De verko pen stijgen Dat komt met alleen omdat we kwaliteitsprodukten leveren, maar ze ker ook door de goede service die we onze klanten bieden Deze groei vraagt ook om uitbreiding van ons service-team in het werkgebied Den Haag/Leiden. Voordat u als service-technicus in uw rayon aan het werk gaat, krijgt u een uitgebreide opleiding, waarin u ons en onze produkten leert kennen. Na deze training en een inwerkperiode verzorgt u geheel zelfstandig het (preventief) onder houd en de reparaties van de Océ- kopieerapparaten in uw werkgebied. Daarbij let u op een goed gebruik van de apparatuur en instrueert u zonodig uw klanten Het werk betekent een flink stuk mobiliteit (hiervoor staat u een auto ter beschikking) en veel contacten met klan ten en met de vertegenwoordigers in uw rayon. U krijgt ondersteuning vanuit uw verkoopkantoor. Voor deze functie zoeken we technici met een MTS-opleiding Elektronica of Elektrotechniek met aanvullende Elektro- mca-opleidmg die in het bezit zijn van het rijbewijs BE U beschikt over een service verlenende instelling, u beheerst de En gelse taal redelijk en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Wanneer u reeds ervaring heeft in een "service-functie" en/of bekend bent met ontwikkelingen op het terrein van office automation, is dat voor u en voor ons meegenomen. U bent woonachtig in het betredende werkgebied Alvorens schriftelijk te solliciteren kunt u eerst telefonisch meer informatie opvragen bij de Chefs Technische Service, de heer H. Baak of L. Kerkvliet, telefoon 010-145066 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u. binnen 14 dagen, richten aan de heer L. Binnendijk, personeelszaken Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij. Brabantlaan 2. 5216 TV 's-Hertogenbosch. Wij nodigen mannen en vrouwen uit te reageren. Een medische keuring en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerkers De Accountantsdienst is belast met de controle v het ministerie van Economische Zaken en de daaronder ressorterende diensten. In dit verband behoort tot haar taak de controle van het geautomatiseerde informatiesysteem, alsmede het geven van adviezen van bedrijfseconomische eiv- administratief-organisatorische aard. Tevens verricht zij onderzoekingen n.a.v. door het Ministerie verleende premies, subsidies en kredieten. Gevraagd worden: adjunct-accountant vac.nr. 5-0949/0167 Vereist: gevorderd met de accountantsstudie tot het vak Administratieve Organisatie, ruime controle-ervaring. Salaris: max. f4746,- per maand. adjunct-accountant I vac.nr. 5-0950/0167 Vereist: gevorderd met de accountantsstudie tot en met het onderdeel Keuzerichting (b.v.k. Administratieve Organisatie); ruime controle ervaring Salaris: max. f5534,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden voor 22 juni 1985. medewerker iv/m> tevens plv. hoofd grafisch bedrijf vac.nr. 5 1298/0167 Ministerie van Justitie Gevangenis 's-Gravenhage Functie-informatie: verantwoordelijk zijn voor een juist en doelmatig functioneren van het grafisch bedrijf: zetterij, offsetdrukkerij, afwerking en binderij; leiding geven aan medewerkers, die belast zijn met instructie en begeleiding van in dit bedrijf werkzame gedetineerden; onderhouden van E interne contacten met het hoofd arbeid en overige F (arbeids)functionarissen en extern met functionarissen van de afdeling Arbeid van de I directie Gevangeniswezen en opdrachtgevers. Vereist: diploma MTS grafische richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; bereidheid te studeren voor penitentiair(e) vakdiploma('s). Bekendheid met klein-offset en boekbinden strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 25-45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f 2403,- en max. f3274,- per maand. I Sollicitaties inzenden v Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functie: tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zat bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/j% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hdisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. christen democratisch appél Op hat landelijk secretariaat van het CDA-VROUWENBE- RAAD worden uitvoerende werkzaamheden verricht die liggen op het terrein van de bevordering van de emancipatie van de vrouw. Met Ingang van zo spoedig mogelijk is er plaats voor een tull-tlme SECRETARESSE (m/v) Oe gedachten gaan, gezien de huidige samenstelling van het werknemersbestand, overigens bij voorkeur uit naar'een vrouw die: - niet ouder is dan 25 jaar - over goede typevaardigheid beschikt - zelfstandig kan werken - positief staat tegenover de bevordering van de emancipatie van de vrouw - instemt met de politieke overtuiging van het CDA. De salariëring Is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor inlichtingen en sollicitaties kunnen belangstellenden zich tot uiterlijk 15 juni a s. richten tot de secretaris van het CDA. de heer drs. M. Smits, p/a Dr. Kuyperstraat 5, 2514 BA Den Haag. Telefoon 070-924461.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 26