toekomstige aansluiting Laan van ^fieuw Zuid op S4 blijft mogelijk BEMïl JOUR NAAL 'f Milieubesef" ijvert foor kringlooppro jeet Warmond moet fors inleveren «IDEN& OMGEVING SaidócSouMMit mbtenaren Voorhout ian langs de deur VERLEG OVER GELUIDSMAATREGELEN MOLENBLOK Oranjevereniging Rijnsburg 40 jaar OOSTENRIJK INNTAL-TIROL -PSIJTHOFF^ERS VRIJDAG 24 MO 1985 PAGINA 17 DRHOUT Ambtenaren van de gemeente Voorhout zullen rtaan langs de deuren gaan om te controleren of er geen d achter woont. Deze maatregel is genomen omdat het ge- (ntebestuur vermoedt dat er op grote schaal hondenbelasting loken wordt. je gemeente Voorhout staan 425 honden geregistreerd en dat il 27 i vergelijking met andere gemeenten erg laag. De gemeente club vacht dat het werkelijke aantal honden minstens het dubbe- ma. pdraagt. „De aandacht zal primair gericht worden op mensen aan6'fte hebben gedaan en waarvan wel verondersteld 9 00 ^at ZÖ een hond bezitten, later komt dan 't aantal honden 6.00,' huis ter sprake", aldus burgemeester M. van der Wouw. kil» r mogelijk zal ook de belasting van vorige jaren verhaald 8.45. den. 656V W)0r6enomen aktie van het gemeentebestuur heeft er inmid- o oo [t°e geleid dat een aantal hondenbezitters hun huisdier reeds light (willig' hebben aangegeven. Reconstructie Leidsestraatweg dit jaar van start OEGSTGEEST De gemeen- teraad heeft gisteravond een bedrag van bijna drie miljoen uitgetrokken voor de recon structie van de Leidse Straat weg en de Geversstraat. De re constructie is nodig voor de aanleg van de busbaan en het leggen van een nieuwe riole ring. Het is de bedoeling dat op 1 oktober wordt begonnen. Het werk zal een jaar in beslag ne men. Een gedeelte van het be drag krijgt de gemeente van het rijk terug. Koetshuis Voorstraat mag worden afgebroken VOORSCHOTEN De koetshuizen achter de Voorstraat 11 in Voorschoten moeten niet door de gemeente worden aangekocht en gerestaureerd. Dat adviseren B en W van deze gemeente naar aanlei ding van een brief van de Stichting Diogenes aan de gemeenteraad. De Stichting Diogenes heeft in een brief en tijdens de vergadering van de raadscommis sie voor openbare werken een pleidooi gehouden om de vervallen koetshuizen achter het pand Voor straat te laten restaureren. Volgens de stichting kunnen deze koetshuizen worden opgeknapt en eventueel bestemd voor huisvesting. De kosten voor die restauratie worden geraamd op200.000,Bur gemeester en wethouders delen de raad mee dat de Rijksdienst voor de Monumentenzorg het niet op portuun acht en achtte om deze vervallen koetshui zen tot monument te verklaren en daarna te laten restaureren. W inkeldievegges aangehouden LISSE Twee Haag se vrouwen, van 24 en 25 jaar oud, zijn giste ren in hun woonplaats aangehouden. De vrouwen hadden gis termiddag in drie kle dingwinkels in het centrum van Lisse hun slag geslagen en waren er met kleding ter waarde van 2500 gulden vandoor ge gaan. Via getuigen kwam de politie aan het kenteken van de auto en zo leidde het spoor naar de residen- Nieuwe wijkvereniging Oosthout krijgt subsidie VOORHOUT De nieuwe wijkvere niging Oosthout krijgt een startsubsidie van 500 gulden. Het zal waarschijnlijk een eenmalige subsidie. De wijkvereni ging van het nieuwste gedeelte van Voorhout stelt zich ten doel om de cul turele, maatschappelijke en recreatieve belangen voor haar leden en van de buurtbewoners in het algemeen te be hartigen. Wel vroeg het burger-com missielid mevrouw P. Sistermans zich gisteravond af of men een „gezellig heidsvereniging" wel subsidie moest geven, maar burgemeester Van de Wouw vond dat een dergelijke vereni ging een sociale functie had en goed was voor de vorming van de omgeving waar men woont. Auto's in brand in De Zilk en Noordwijk DE ZILK/NOORDWIJK De rijkspo litie van Noordwijkerhout tast nog in het duister over de oorzaak van de brand die vannacht rond één uur twee aan de Zil- kerduinweg geparkeerde auto's in de as legde, maar men vermoedt dat het vuur is aangestoken. Twee auto's liepen scha de op De brandweer heeft het vuur ge blust. De wagens, die in een rijtje van vijf langs de weg stonden, zijn eigendom van een autohandelaar. De technische recherche is vanochtend met een onder zoek begonnen. Ook vannacht rond één uur brandde in Noordwijk een zeven maanden oude Alfa Romeo volledig uit. Het voertuig stond op het parkeerterrein aan de Hogeveenseweg (bij het nieuwe bruggetje), langs de Provinciale weg. LKENBURG Het 1 ft mogelijk om in de i komst een verlengde 1 in van Nieuw Zuid I iuit Katwijk op de toe- nstige kruising van de Vinciale wegen SI en aan te sluiten. Dat akte een woordvoerder de provincie gister- nd bekend tijdens een jraakavond over de roering van de aanleg i de provinciale weg 4. aansluiting zou voor i doorgaande verbin- g vanuit Katwijk om [kenburg heen, over de Lelylaan-Churchill- n in Leiden naar de isweg 4 zorgen. De ge- ente Katwijk heeft de mogelijkheid voor het doortrekken van de laan opgenomen, maar zoals bekend hebben Gedepu teerde Staten van Zuid- Holland (GS) dat deel van het bestemmingsplan Landelijk Gebied niet goedgekeurd en heeft de gemeente Valkenburg daartegen weer een Kroonberoep ingesteld. Een ander nieuw aspect dat gisteravond op tafel kwam, was de renovatie van de flats in de Katwijkse Molenwijk. Daarmee is bij de keuze voor het wegbeloop van de S4 hele maal geen rekening gehouden. De provincie zegde dan ook toe dat er met de gemeente overleg zal worden gevoerd over het aanbrengen van ge- luidwerende voorzieningen. Overigens zal een aparte in spraakprocedure worden ge start over het treffen van ge- luidwerende voorzieningen op verschillende punten van de2e weg van Katwijk om Valken burg heen naar Leiden. Overigens kwamen gister avond niet alleen te verwach ten problemen boven. Me vrouw Vecht deelde een com plimentje uit aan de provincie. Zij was een van de bezwaar makers tegen de aanleg van een geluidswal van 3 tot 4 me ter hoog langs een deel van de weg. Die is naar aanleiding van de bezwaren van tafel ge veegd en vervangen door het verdiept aanleggen van de weg, een meter onder het maaiveld, en het gebruiken van ruisarm asfalt. Het viaduct voor de ongelijk vloerse kruising bij de Broek- weg hoeft niet persé zo recht te worden uitgevoerd, zo lieten woordvoerders van de provin cie gisteravond weten. Alter natieven zijn mogelijk, maar de rechte oversteek is de goed koopste oplossing die boven dien het open landschap zo min mogelijk doorkruist. Het land kan daardoor een zinvol le bestemming volkstuinen zo suggereerden enkele toe hoorders krijgen. Het na deel is dat de weg die de S4 dan kruist dicht langs de wo ningen komt te lopen. Snel De bewoners van de Voor- schoterweg bepleitten bij mon de van de heer Remmerswaal het treffen van snelheidsbe- perkende maatregelen op de Voorschoterweg. „Er wordt nu al af en toe 120 kilometer per uur gereden. Wat moet het straks als de dan „rustige weg een sluiproute wordt. Wij vre zen voor onze kinderen en overstekende fietsers en voet gangers". Bovendien pleitte hij voor een doorgaande aanleg van de weg helemaal van Kat wijk tot en met de aansluiting op de Plesmanlaan in Leiden. De provincie denkt het eerste deel van de 35,5 miljoen gul den kostende weg eind 1988 te hebben aangelegd. Het deel vanaf de kruising met de Voorschoterweg ter hoogte van de Zonneveldslaan en dan over de Oude Rijn heen zou in 1990 moeten zijn voltooid. Tus sendoor is hoogstens een hele korte bouwstop te verwachten. Wel moet de provincie nog een deel van de gronden ten noorden van de Voorschoter weg en bij de Rijnhofweg aan kopen en moet snel overlegd worden met de gemeente Oegstgeest. Die moet namelijk het doortrekken van de weg naar de Plesmanlaan in haar bestemmingsplan Rijnfront- Kamphuizerpolder mogelijk maken. Bewoners van de Marinus Poststraat vrezen overigens ook snelheidsduivels. „Het is nu al een racebaan vanaf het vliegkamp over de Broekweg, langs de school en over de Ma rinus Poststraat naar de Hoofdstraat", aldus woord voerder Van Eek. De provin cie is op de hoogte van dit pro bleem en zal proberen de ge meente en de commandant van het vliegkamp om de tafel te krijgen zodat er aan een op lossing kan worden gewerkt. De ter plekke door een pro vinciewoordvoerder gesugge reerde oplossing om het vlieg kamp via de Zonneveldslaan te ontsluiten, is al van de hand gewezen omdat het verkeer dan vlak langs de startbaan komt te lopen. Koninklijke onderscheiding Na veertig jaar verbonden te zijn geweest aan de Dr. Mr. Willem van den Berghstichting te Noordwijk, heeft de heer W. P. Ra- vensbergen, hoofd van de afdeling arbeidstherapie, gistermiddag afscheid genomen. Dat gebeurde tijdens een druk gezochte re ceptie in de recreatiezaal van de stichting. Burgemeester mr. J. M. Bonnike speldde Ravensbergen de gouden eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau op. „U hebt veel ge daan voor een heleboel mensen, die hulp nodig hebben", aldus mr. Bonnike. —4 Herruer en Aad van Werkhoven van "t Milieubesef" zien het wel zitten met het schillenophaal- iject: „Er is een groeiende interesse van mensen voor milieuzaken". vor rds Ond| Js^SENHEIM Een gedeel- e vevan de gemeente Sassen- eigep1 maakt binnenkort waar- iverfjnlijk opnieuw kennis met 'hildt verschijnsel schillenboer. n nj, aloude beroep is de laatste »evofn verdwenen uit het latbeeld van de moderne jjwerpmaatschappij. Als het l de vrijwilligers van de op richten stichting "tMilieu- f" ligt komt daar verande- in. Zo'n achthonderd ge ien in Sassenheim-West zal den gevraagd aan een ^Jillenophaalproject te willen 1 yjjpwerken. „We willen aan lzintene kant wat voor het mi- sugi doen. Anderzijds willen die e mensen die doelloos thuis s vlijen weer actief bezig laten, l", aldus aanstaand voorzit- Aad van Werkhoven. Milieubesef" wil op korte nd gnijn een vrijwilligersproject rege Sassenheim starten. Het :n. Dject voor met name werklo- bl$ en WAO'ers houdt in het t piCialen van etensresten, vod- vofi, batterijen en oud papier, e r» stichting in oprichting is Ie gik bezig de vereiste finan- ok ei op tafel te krijgen. Zodra gai beschikbaar zijn kan het n akject van start, "t Milieube- te n£' heeft een steunaanvrage e« ruim 31.000 gulden inge-, orcfrid bij het Koningin Julia- Haafonds. Bovendien heeft de it e te richten stichting de ge- beaente Sassenheim gevraagd dop» een startsubsidie van 8600 iduiéden en een garantie voor it ga tekort van 6882 gulden, jodfc gemeentelijke commissie x v«ft inmiddels groen licht ge- ïs zijren. Komende dinsdag buigt gemeenteraad zich over de ivraag. Steuntje t idee voor een schillenop- alproject is niet nieuw. In M) was Arnhem de eerste ge- ïente die een dergelijk initi atief steunde. Nadien zijn in tal van andere gemeenten ver gelijkbare projecten van start gegaan. In Sassenheim ont stond de interesse voor het op halen van schillen zo'n ander half jaar geleden. „We hebben toen diverse instanties bena derd voor informatie", aldus Van Werkhoven. „Daarnaast hebben we ons licht opgesto ken bij andere projecten. Zo zijn we op bezoek geweest bij "t Steuntje" in Noordwijk die iets dergelijks doen". Het fenomeen schillenboer verdween in de loop der jaren toen het keukenafval steeds meer veronteinigd raakte met synthetische stoffen. Boven dien bleken hoogwaardige mengvoeders veel meer in trek bij de grootschalige vee teelt dan schillen. Het geschei den ophalen van huisafval kan echter opnieuw ruimte bieden voor de schillenboer. Het pro ject richt zich op drie soorten afval. In de eerste plaats wil len de vrijwilligers voedselres- ten ophalen. Daartoe worden de deelnemende gezinnen van een emmer voorzien. Ook oud papier en vodden kunnen worden buiten gezet. Boven dien wil "t Milieubesef" batte rijen vergaren. Voedselafval wordt verkocht aan een vee houder, oud papier gaat naar een opkoper en de batterijen komen in een speciaal depot terecht. Het project richt zich in eerste instantie op werklozen en WAO'ers. Volgens Nel Her ruer, secretaris van de op te richten stichting, zijn anderen, echter ook welkom. „Huis vrouwen en schoolkinderen die zich aangesproken voelen door het project kunnen net zo goed meedoen. Er zitten ook mensen met een baan in ons bestuur, zoals onze voorzitter. Ze hebben dan ondertussen werk gekregen, maar ze zijn zo enthousiast dat ze er ge woon bij blijven". De „harde kern" bestaat uit zeven personen, die ook het bestuur gaan vormen, "t Mi lieubesef' is nog op zoek naar een geschikte ruimte. Men hoopt dat de gemeente een ge deelte van een leegstaande school ter beschikking wil stellen aan de stichting. De proef duurt voorlopig een jaar. Daarna wordt bekeken of het project rendabel is. Op de lan ge termijn hoopt men een ar beidsplaats te kunnen creëer- Van Werkhoven en Herruer stellen duidelijk niet te willen concurreren met bestaande or ganisaties. „Het gaat er om dat we het de mensen zo gemak kelijk mogelijk willen maken om een bijdrage aan een beter milieu te leveren. Als er clubs of scholen zijn die kranten op halen, laten we die beslist voorgaan. Het gaat echter om de gevallen waarin mensen onnodig dingen weggooien. Vandaar ook dat we batterijen willen ophalen. Er is wel een depot waar je die dingen kunt inleveren. Maar als je één of twee batterijen hebt dan vind je vaak niet de moeite. In zo'n geval willen wij ze graag mee nemen", aldus Nel Herruer. "t Milieubesef" wil ook het pu bliek voorlichten over de voordelen van kringlooppro jecten. Van Werkhoven:' „Daarom krijgt de stichting de naam "t Milieubesef". Bij de emmers die we uitdelen willen we ook een brochure doen. Er is een groeiende interesse van mensen voor milieuzaken. We moeten een beetje afwachten hoe de reakties zijn, maar we zien het wel zitten". Informa tie over de stichting in oprich ting kan men krijgen bij Nel Herruer, tel. 02522-13271. PAUL VAN DER BIJL BODEMGESTELDHEID ZOU TE GOED ZIJN WARMOND De ge meente Warmond moet ongeveer 80.000 gulden inleveren van de jaarlijkse uitkering uit het gemeen tefonds waardoor deze bij drage ineens keldert van 100.000 naar 20.000 gul den. Dat maakte wethou der C.A. van Schagen gis teravond bekend tijdens een vergadering van de raadscommissie financiën. De gemeente heeft on langs een brief gekregen van het ministerie van binnenlandse zaken met de mededeling dat uit on derzoeken is gebleken dat de grondgesteldheid van Warmond beter is dan aanvankelijk leek. Op grond daarvan is de uitke ring op grond van de zo genaamde verfijningsrege ling slechte bodemge steldheid teruggebracht van 75 naar 25 procent. Gemeenten die veel extra kos ten hebben in verband met een slechte bodemgesteldheid, waardoor wegen verzakken, zwaardere fundamenten moe ten worden gelegd en meer van dat soort zaken krijgen geld van het Rijk om deze handicap te compenseren. Een gemeente op bijvoorbeeld de Veluwe, waar de zandgrond een goed fundament biedt krijgt nauwelijks extra geld op grond van deze regeling. De ondergrond van Warmond daarentegen bestaat uit strand- wallen en voormalig moeras, dat bij bouwwerkzaamheden veel problemen kan opleve ren. De strandwallen vormen nog een behoorlijke onder grond de Herenweg is bij voorbeeld op een strandwal aangelegd maar de moeras grond is in staat gebleken hei palen van 30 meter lengte vol ledig op te slokken. Het Rijk erkende aanvankelijk deze ongelukkige bodemge steldheid. De Rijks Geologi sche Dienst heeft onlangs ech ter met de modernste appara tuur metingen verricht in Warmond waaruit zou blijken dat het allemaal wel meevalt met de toestand van de onder grond. Op grond daarvan heeft het ministerie besloten om met ingang van 1984, met terugwerkende kracht, de ge meente de subsidie voor de slechte bodem grotendeels te laten inleveren. „Dit is voor ons een bijzonder onprettig besluit. We zullen het ook direct gaan aanvech ten, want de bodem van War mond is naar onze mening nog altijd slecht genoeg om voor die extra uitkering in aanmer king te komen", verklaarde wethouder Van Schagen giste ren. De gemeente maakte onlangs in de meerjarenbegroting be kend dat de grenswijziging met de gemeente Leiden, waardoor Warmond tijdelijk meer inwoners kreeg als ge volg van het feit dat een stukje Merenwijk even van War mond was ongeveer een half miljoen gulden extra subsidie van het Rijk heeft opgeleverd. Die meevaller zou, als de re cente ontwikkelingen worden doorgezet, weer voor een be langrijk deel teniet worden ge daan. RIJNSBURG De Oranje Vereniging Rijnsburg bestaat dit jaar 40 jaar. Dat is reden voor een feestje en het jubileumco mité heeft een programma van drie dagen in elkaar ge draaid. Voor alle 65+'ers van de gemeente wordt dinsdag vanaf half acht een bijeenkomst in de Immanuelkerk gehouden. To neelvereniging 't Centrum, de Rijnsburgse Filmclub en zan geres Connie Vink werken hieraan mee. Koffie en een drankje zijn gratis net als de toegang. De volgende dag is er voor de ieugd van alles georganiseerd, zoals kinderspelen, een speurtocht en een vossenjacht. Speciale kinderattracties zijn er vanaf half elf en elf uur voor de kleuters in De Voor hof, voor de middengroepen in de Immanuelkerk en voor de vijfde en zesde klassen in het Waterbos. Donderdagavond volgt dan de receptie van de jubilerende vereniging in De VoorhoKvanaf half acht. De klapper is een grote gala-avond donderdag in de veiling Flora vanaf acht uur. Medewerking verlenen het combo Wil de Bras, Saskia en Serge, de Zuid-Amerikaanseshowgroep Rossa Nova en Lenny Kuhr. Na afloop kan er bij drie orkes ten worden gedanst tot een uur 's nachts. Kaarten ziin voor vijf gulden verkrijgbaar bij de Gulle Bottelier, In de Hoftuin en bij 't Vaatje aan de Oegstgeesterweg. Fietstocht De Ter Aarse IJsclub houdt maandag een fietstocht in de omgeving van Ter Aar. Er kan 35 of 60 kilometer wor den gereden. De kortste tocht voert langs Zevenhoven, Noorden en De Hoef. De lan ge tocht gaat na Noorden door naar Kamerik en Kas teel Haarzuilens, en voert via Breukelen, Mijdrecht en De Hoef weer terug. Er kan worden gestart tussen negen en twee uur vanuit de kanti ne van de Ter Aarse IJsclub aan de Oostkanaalweg in ter Aar, en verder vanuit café Maarseveen aan de Simon van Capelweg 11 in Noorden. Voor informatie: tel. 01722- 2247. week met de droogtraining, als voorbereiding op het ko mende schaatsseizoen. Erva ren trainers zullen aandacht besteden aan zowel conditie als techniek. De senioren trainen op dinsdagavonden. De jeugd tot en met 15 jaar komt op donderdagavonden bijeen. Er wordt getraind op het veld naast de landijsbaan van de Ter Aarse IJsclub. Behalve deze trainingen or ganiseert de trainingsgroep ook duintrainingen, f ietstij dritten en ijstrainingen op de Haarlemse ijsbaan op maan dagavond. Voor meer infor matie: G. v. d. Hoorn, Wal- nootstraat 3, Ter Aar, tel. 01722-3750. Bodem vervuiling De CDA-jongeren in de Bol lenstreek beleggen dinsdag een thema-avond over de bo demvervuiling in de streek. Een paar vragen zijn: Is er vervuiling en zo ja wie zijn de veroorzakers en hoe kan het gif worden opgeruimd. Ir. D. Stoelhorst, hoofd van de projektgroep sanering bo demverontreiniging Zuid- Holland, houdt een inleiding waarna er vragen kunnen worden gesteld. De bijeen komst begint om acht uur in de Oude Handwerkschool, Kerkplein 6 te Hillegom. Ruilbeurs Treslong aan de Parklaan in Hillegom herbergt maandag een grote ruil- en verzamel- beurs. Dat is van tien tot vijf uur en verzamelaars van al lerhande voorwerpen kun- Vierdaagse nen hun slag slaan. De toe gangsprijs is twee gulden vijftig, kinderen betalen een gulden. Schaatsen Fietsclub Het Oude Recht huis in Aarlanderveen houdt vanaf dinsdagavond weer de jaarlijkse avondfiets- vierdaagse. Er kan dindaga- vond, woensdagavond, don derdagavond en vrijdaga vond worden gereden, steeds over 30 kilometer Er kan worden gestart vanaf zes uur vanuit zaal Vergeer aan de Dorpsstraat. Bridgedrive Hotel-Restaurant Flora in Hillegom houdt zaterdag 8 juni een brigdedrive. Er kun nen maximaal 60 paren deel nemen, die naar speelsterkte zullen worden ingedeeld. Be langstellenden kunnen zich tot 7 juni opgeven bij Hotel- Café-Resta uran t Flora, Hoofdstraat 50, Hillegom, teL 02520-15100 of 15280. In schrijving kost 13,50 per paar. Afscheid In verband met het bereiken van de zestigjarige leeftijd neemt de heer H. Reekers vandaag afscheid van de Noord wijkse vrijwillige brandweer. Ter gelegenheid van zijn vertrek biedt het ge meentebestuur hem van avond van negen tot tien uur een receptie aan in het dorpshuis „De Kuipaan de Zeestraat Luilaktoemooi De Leidschendamse Jeu de boules vereniging Grand Cru '82 houdt morgen in het sportpark De Heuvel een lui laktoemooi. Van 's morgens zes tot 's avonds 6 uur zullen 35 triplettes om de hoogste eer strijden. Rond 's morgens 9 uur krijgen de spelers een gemeenschappelijkontbijt Grand Cru 82, de grootste jeu de boules vereniging in Nederland wil van dit evene ment een jaarlijks terugke rende gebeurtenis maken. Het toernooi in het sportpark aan de Heuvelweg is de hele dag voor iedereen gratis toe gankelijk. (ADVERTENTIE) 10-daagse luxe touringcarreis naar vertrek dinsdag 4 en 18 juni a.s. Ongeveer 20 km ten noordoosten van Innsbruck ligt omgeven door prachtige wouden aan de voet van het Karwendelgebergte het rustige vakantiedorp TERFENS- VOMBACH Het gezellige familiehotel Waldhof aldaar was reeds enige jaren zowel in de winter als in de zomer onze vaste verblijfplaats en geniet als zodanig bekendheid bij vele deelnemers aan onze reizen Wij hebben dit seizoen deze bestemming wederom ge kozen door de fraaie omgeving, alsmede doordat het hotel beschikt over een zwembad met ligweide. waar het bij mooi weer goed toeven is Deze 10-daagse reis kenmerkt zich door een groot aan tal (bij de reissom inbegrepen) excursies, n.l. een 3-tal dagexcursies resp naar Salzburg, de Krimmlwatervallen en Vipiteno in Italië, alsmede een 3-tal halve dag ex cursies naar Rattenberg, Achens n Innsbruck De reis wordt, heen- en terug in 2 dagen, mei een over nachting onderweg gemaakt. De pri|s voor deze bijzondere X CQC vakantiereis bedraagt T per persoon op basis van half pension (- 9x logwa. om- bt|t en diner afscheidsdiner) en een 2-peraoonakamer met douche en toilet Er IS een 3-tal 1-persoonskamers beschikbaar, waar voor de toeslag 75 - bedraagt De gecombineerde reisverzekering kost 25.- per persoon 5 - poliskosten Annuleringsverzekering 3 1/2% van de reisaom ft.- poliskosten Inlichtingen en boekingen: telefonisch onder no 070-190882 (van maandag t/m vrijdag van 9 tot 16 uur) of persoonlijk in onze vestiging Spui straat 71. Den Haag (op de hoek van het Spui). [unwKWf POSTBUS 16050 2500 AA DEN HAAG TEL 070-190882

Leidse Courant | 1985 | | pagina 17