„Toen ik in m'n kleerkast keek, leek m'n vakantie nog 'n eind weg." „Ik ben nu net bij Coster geweest. Santé. Op de vakantie. BI goede verzekeringsadviseur. Dan sta ie niet alleen. LEIDSE COURANT WOENSDAG 22 MEI If DEN tegen ie 0\ ;t vo |de v jin uu L. de dp k; op maa leder Men nbrei itson| IEU Iran „Sch Schi Eeke bele; fond Gees scha (PG< rugÉ teel bele bieri vest boir com vori, nen. onze Engelse Nanny vervangen (baby 15 mnd.). Werktijden in nader overleg. Doris de Vries, Statenlaan 65, Den Haag. Tel. 070-523070. Kies een vrij beroep, wordt au- torijinstructeur. Michel oplei dingen geeft u zelfs WERKGA- RANTIE. Schrijf voor inlichtingen voor een opleiding naar: Michel opleidingen. Post bus 66242, 2506 GE Den Haag. Wilt u een vrij beroep, leuk werk en goede verdiensten? Dan leidt de VRM u op tot het staats- diploma. Daarna kunt u rijles geven en zelfs ook een eigen rij school starten. Voelt u hiervoor, bel dan om onze folder van 9 tot 19 uur 070-804849 of bezoek vrijblijvend onze voorlichtings avond. Iedere maandagavond, aanvang 19.30 uur op de Ln. v. Meerdervoort 178, Den Haag. Zaterdag cursus. Start eind mei. Wij zoeken wegens uitbreiding handige meisjes liefst met atelier-ervaring, ons leuke, drukke gordijnenate lier. Belangstelling? Bel 01717- 7440 (Myriam Kroon), EHAGé B.V., Papelaan 2a, Voorscho- Gevr. schoonmaakpersoneel. van 6.30 tot 8.45 u. Nabij de Groenoordhallen. Schoon- maakbedr. Vidia. Tel. 01749- 42307. kennismaking Heer 58 jr.. onschuldig gesch., zoekl een eerlijke VROUW tus sen 45-55 jr., event, samenwo nen. Br. met foto bur. bl. SP 96514. Vermissing, echtelijke ontrouw, bedrijfsspionage, parallelver koop. alsmede bewaking van gebouwen, personen, geldzen dingen. DR. WINSTON. Detective Acen- gy. staat dag en nacht paraatl Telefoon 02280-13927. Leder en suède om zelf kleding te maken, leer om te breien. 20.- per zak. Cathiel meube- londerhoud/reparatiemid. meu belleer DE LEERLOOIER. Be- restelnlaan 165, tel. 070- 296065. Boekhandel Delfshaven koopt en haalt uw BOEKEN, grammo foonplaten, stripverhalen. Tel. 010-767879/256668 Een botsing. Een kleine of een wat ontere schade. Schadeformulier invullen. En de zaak is weer opgelost, nietwaar? Maar als er niet iemand is die uw belangen vakkundig behartigt, bent u misschien wel de dupe. Iemand zoals een goede verzekeringsadvi seur, die zich niet zomaar neerlegt bij een op het eerste gezicht duidelijke schuldvraag. Rijschoolhouder De Graaf had wel zo'n goede verzekeringsadviseur. Die spitste z'n oren toen de garagehouder van De Graaf, na diens vierde achter eenvolgende aanrijding, vermoedde dat er iets mis kon zijn met de remmen. 60TI Hij raadde de rijschoolhouder aan een technisch onderzoek door de ANWB te laten ver richten. En inderdaad, bij zacht remmen kon de remdruk wegvallen. Namens De Graaf voerde zijn verzekerings adviseur daarna een uitvoerige correspondentie met de importeur van de wagen, die hij aanspra kelijk stelde. Het werd een ingewikkelde affaire, waarvan we u de details besparen, maar het eind van het liedje was dat de importeur de schades voor zijn En dat De Graaf zijn No Claim korting kon behouden. Het is één van de bewijzen dat goede verzeke ringsadviseurs u de zekerheid geven dat ze er zijn als u ze nodig hebL Ze weten tegen welke risico's en op welke wijze u zich het best kunt verzekeren. En als u een beroep moet doen op uw verzekering, nemen ze u alle rompslomp uit handen. Dat kan heel wat waard zijn. Sta daar eens bij stil, voordat u ergens een ver zekering gaat afsluiten. rekening nam.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14