V.W.O.'ers Vekemans Berk [F® Welke automatiseringsmensen willen bij ons hun vleugels verder uitslaan? ANALIST(E) ANALISTfEl Registeraccountants en belastingadviseurs H^Q HAAGSE L J° ANALISTEN v SCHOOL Wonen, werken en studeren in Leiden voor Registeraccountants en belastingadviseurs CURSUS VOETVERZORGER(STER). systeemontwerper systeemanalist programmeur Informatikum bv 2 de rijksoverheid vraagt ZATERDAG 18 MEI 1985 PAGIN Vekemans Berk is een middelgrote landelijk opererende maatschap van registeraccountants, die onder de zelfde naam multidisciplinair samen werkt met belastingadviseurs. Voor ons kantoor te Leiden zoeken wij ASSISTENT ACCOUNTANTS m/v. Om voor deze baan in aanmerking te kunnen komen dient men op het eindexamen goede cijfers te hebben behaald voor economie en wiskunde. Tevens moet de bereidheid bestaan om de Nivra- studie te gaan volgen. Hiervoor bieden wij interessante faciliteiten. Indien U belangstelling hebt voor een boeiend beroep met toekomstmoge lijkheden kunt U informatie inwinnen bij de heer D. van den Berg tel. 071-146946. Uw schriftelijke sollicita tie gelieve U te richten aan het kantooradres: Plantage 20-22, 2301 EB Leiden. Moderne bedrijfsvoering, flexibiliteit en teamspirit zijn de grondslagen van ons succes. Amex ontwerpt, produceert en levert kleding voor de modebewuste consument. Onze bekende merken zijn: Voor het Nederlandse hoofdkantoor in Leiden zoeken wij een ASSISTANT CREDIT CONTROLLER Wij denken aan een man of vrouw van ongeveer 20 jaar. die past in ons kleine team van enthousiaste jonge medewerkers. De candidaat heeft minimaal een MAVO diploma en ervaring in administratief werk. Tot de taken behoren - Telefonisch kontakt met debiteuren. - Incasso openstaande vorderingen, assistentie bij het totale kredietbeheer. Wij bieden u een baan met toekomst, met voor de juiste kracht alle mogelijkheden tot ontplooiing binnen ons bedrijf. En we zoeken daarom maar één man of vrouw: de beste. Iemand die nu een uitstekende baan heeft, die daar eigenlijk niet weg wil of kan, maar die toch op onze uitnodiging tot sollicitatie ingaat omdat hij/zij anders een unieke kans laat liggen. Naast een uitstekend salaris bieden wij een aantrekkelijke personeelskorting op onze produkten en deelname aan een interessant bonussysteem. Heeft U interesse? Solliciteer dan schriftelijk bij onderstaand adres. Amex Fashion b.v., afd. personeelszaken, Postbus 1084,2302 BB LEIDEN Wilt u voor u schrijft eerst meer weten over deze functie bel dan 071-769328 „Academie voor Middelbaar Hoger Laboratoriumonderwijs" Tesselsestraat 57 en 63,2583 JH 's-Gravenhage. Tel. 514701 directeur: Dr. W. P. F. Omloo Dag- en avondopleidingen Iets voor jou? Nog niet gekozen voor een beroep? Je wilt graag veel praktisch bezig zijn? Je wilt een diploma waarmee de kans op interessant werk groot is? Iets voor jou! dan naar een goede school met steer, dus de Haagse Analisten School. Kom eens langs of bel eens op. De inschrijving Is nog open. Opleidingen: Hoger Laboratorium Onderwijs HLO: Middelbaar Laboratorium Onderwijs MLO: Kort Middelbaar Laboratorium Onderwijs KMLO: 4 jaar chemisch medisch laboratorium- informatica 4 jaar chemisch medisch laboratorium- technisch (amanuensis opl.) 2 1/2 jaar chemisch laboratorium- technisch INLICHTINGEN: 070-514701 Inschrijving: via het inschrijfformulier in de prospectus (wordt op aanvraag toegestuurd). heao'ers Vekemans Berk, vestiging Leiden, biedt aantrekkelijke mogelijkheden voor Heao'ers. Bedrijf en werksfeer Vekemans Berk is een middelgrote maatschap van registeraccountants en belasting adviseurs. De kantoren zijn landelijk verspreid, tellen zo'n 20 a 25 - overwegend jonge - men sen. De cliéntenkring is gevarieerd en bestaat hoofdzakelijk uit ondernemingen in midden- en kleinbedrijf. Persoonlijke dienstverlening is één van onze belangrijkste kenmerken. Beroep en werk De accountancy heeft raakvlakken met alle onderdelen van de bedrijfseconomie en ad ministratie. De specifieke deskundigheid ligt pp het terrein van de administratieve organisatie en controletechnieken. Automatisering speelt hierbij een belangrijke rol. De fiscale zaken worden geïntegreerd behandeld in nauwe samenwerking tussen accountants en belastingadviseurs. De advies functie is in beide disciplines belangrijk. Begeleiding en carrière In de aanvangsperiode wordt een inten sieve begeleiding verzorgd door ervaren colle ga's. Geleidelijk aan wordt steeds zelfstandiger gewerkt De interne opleiding geschiedt op de kantoren zelf en is individueel gericht Door deze aanpak kan men snel doorgroeien en in relatief korte tijd met een hoge mate van zelfstandigheid bij de cliënten werkzaam zijn. De uitgroeimogelijkheden zijn veelzijdig, mede door de ruime keus in specialismen bin nen de accountancy en het alternatief van de opleiding tot belastingadviseur. Selectiecriteria Een v.w.o.-opleiding. keuzevakken als in formatica en fiscaal recht strekken tot aanbeve ling. Om in de accountancy echt goed te slagen zijn flair, enthousiasme, zelfstandigheid en door zettingsvermogen van doorslaggevend belang. Studie Afhankelijk van het vakkenpakket duurt de NIVRA-studie 6 tot 8 jaar. De kwalificatie voor federatiebelastingconsulent is in een wat kortere periode te behalen. Het zijn pittige studies, welke veel vrije tijd vergen. Hiertegenover staat, dat voor colleges, op werkdagen gehouden, vrij wordt gegeven. Salaris Het salaris en de secundaire voorwaar den zijn goed. De (hoge) studiekosten worden praktisch geheel vergoed. De geschikte man/ vrouw verdient bij Vekemans Berk in een be trekkelijk korte tijd een aantrekkelijk salaris. Hiervoor moet wel worden gewerkt Sollicitatieprocedure en carrièretest Indien u - man of vrouw - geïnteres seerd bent in een functie bij Vekemans Berk telden, laat dit dan telefonisch of schriftelijk weten. Wij zenden u dan een aanmeldingsformu lier. Informatie inwinnen kan ook. Een onderdeel van de selectieprocedure is een carrièretest Indien u minder geschikt bent voor de accountancy, hoort u in welke richting u beter een functie kunt zoeken en waar uw talen ten liggen. Op deze manier voorkomen wij voor u en voor ons teleurstellingen. Uiteraard zijn de kosten, verbonden aan dit onderzoek voor onze rekening. LEIDEN: Plantage 20-22,2301 EB Leiden. Tel. 071-146946. T.a.v. de heer D. van den Berg, r.a. Half juni start er weer een opleiding tot pedicure. Deze cursus duurt een vol Jaar en het di ploma wordt uitgegeven door één van de grootste voetverzorgingsorganisaties. Er wordt les gegeven volgens moderne methoden, aan kleine groepen. Als pedicure kunt u zeil uw werktijden bepalen en het geeft een goede (blj-jverdienste. De cursusplaatsen In Lelden en Waddinxveen zijn goed bereikbaar per bus of trein. Opgaven en Inlichtingen: I Voetverzorgingscentrum v.d. Haven /^/>w_ Groensvoorde 74/76 - 2742 DL Waddinxveen tel.:01828-12887. Informatikum B.V. is een serviceburo voor automatisering, gevestigd in gebouw "de Zwaluw"aan het Stationsplein 3 te Gouda. Het verzorgt de automatisering en informatie verwerking voor de tot Goudse Verzeke ringen behorende bedrijven. Erworden tevens diensten voor derden verricht. Het aantal medewerkers bij Informatikum is ruim 40. Gewerkt wordt met een IBM 4381-2 onder MVS met o.a. DL1, CICS en COBOL. Momenteel heeft de afdeling Systeem Ontwikkeling plaatsingsmogelijkheden r volgende funkties: in de ervaren of aankomend (fTl/v) De werkzaamheden, verbonden aan deze funkties, worden verricht binnen het totale trajekt van de SDM projekt- faseringsmetnodiek. Gezien de aandacht die wij aan een goed werkklimaat besteden, zult u zich snel thuisvoelen. Daarbij krijgt u maximale speel ruimte om u te ontplooien. Bovendien weten wij u overeenkomstig uw kennis en ervaring te honoreren, aangevuld met niet geringe sekundaire voorzieningen zoals een premievrij pensioen en prima studie faciliteiten. Als u een voltooide opleiding hebt op nivo HAVO of Atheneum-B, zo mogelijk aangevuld met HEAO-BI of AMBI, en - bij voorkeur - ook kunt wijzen op IjQu enkele jaren ervaring, stellen we f. _vJ het op prijs als u solliciteert Nadere inlich tingen worden u graag verstrekt door de neer D.G. van Alphen, tel. 01820-41302 (na 19.00 uur 01820-31306). Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan de afde ling Personeelszaken van Informatikum B.V., Postbus 272, 2800 AG Gouda L j SERVICEBURO VOOR AUTOMATISERING. INSTITUUT DANGREMOND @Lid VAKOS (Ver. Vakopleiding Schoonheidsverzorgii Opleiding voor: SCHOONHEIDSSPECIALISTEN dag- en avondcursussen voor STIVAS- diploma. Aanvang cursussen half september. Prospectus op aanvraag. INSTITUUT DANGREMOND Fred. Hendrikplein 33 2582 AX Den Raag Tel. 070-52.21.5tré 'iel "uit De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. >5 'ai e l dm -er: beleidsmedewerker (v/m) financiële arbeidsvoorwaarden vêc.nr. 5-1148/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden, afdeling Beleidsvoorbereiding en Regelingen, onderafdeling Beleidsvoorbereiding Oe hoofdafdeling Financiële Arbeidsvoorwaarden belast met de behandeling van aangelegenheden inzake de financiële rechtspositie van het overheidspersoneel. De onderafdeling Beleidsvoorbereiding draagt zorg voor de voorbereiding van het beleid t.a.v. de salariëring de overige financiële arbeidsvoorwaarden. De beleidsadvisering geschiedt onder meer op basis van een inzicht in de sociaal-economische en financiële ontwikkelingen. Functie-informatie: deelnemen aan de beleidsadvisering vooral vanuit een macro- economische gezichtshoek en vanuit bekendheid met de financiering van de collectieve sector; opstellen van nota's; deelnemen aan (interdepartementaal) overleg. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding (macro-)economie, b.v.k. met het accent op de lee ad, der openbare financiën; ervaring op het gebied v< de arbeidsvoorwaarden van het overheidspersoneel. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5534,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt de VÜ' voorkeur gegeven aan een vrouw. ;evi Tel. inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070) r^c 717663 of 716900. Sollicitaties inzenden voor 8 juni 1985. afdelingssecretaresse/ secretaris («m vac. nr. 5-1198/0167 Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf afdeling Vformgeving De afdeling Vormgeving verzorgt de grafische vorm geving van een uiteenlopend pakket drukwerk, t.b.v. de rijksoverheid. In de afdeling Vormgeving zijn een twintigtal, in hoofdzaak ontwerpers, werkzaam. Functie-Informatie: ter ondersteuning van de leiding van de afdeling Vormgeving zal zij/hij belast worden me de volgende werkzaamheden: het verrichten van administratieve "werkzaamheden; verzorgen van de afdelingscorrespondentie; voorbereiden en notuleren van vergaderingen; samenstellen en up to date houden van documentatie en voorlichtingsmateriaal op het gebied van grafisch ontwerpen; onderhouden van contacten met externe relaties; verzorgen van de registratie t.b.v. de bewaking van de ontwerpbudgetten en de planning. Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma typen en steno; goede contactuele vaardig heden; goede beheersing van de nederlandse taal; belangstelling voor grafische vormgeving. Standplaats: ^s-Gravenhage. Salaris: max. 12691,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden voor 8 juni 1985, Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande functie tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)selerissen zijn in het algemeen afhenkelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7W* vakantie uitkering. An( Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 8