Tsjechische droom wordt werkelijkheid AZ67uit degradatiezone Robert Millar in leiderstrui Jos Bongers heeft heimwee naar betere tafels voetballerlei jSPORT CsidoeSowumt ZATERDAG 4 MEI 1985 PAGINA 7 SETAALD VOETBAL 'VANDAAG iterate divisie jWillem ll-De Graafschap MORGEN TC Utrecht-Feyenoord tindhoven-RKC Telstar-NEC SC Heracles-FC WV pBC-SW Brouwer mist halve finale ZEIST Jan Brouwer, de trainer van Helmond Sport, ontbreekt dinsdagavond in de dug-out tijdens de halve bekerfina le tegen FC Wageningen. De tuchtcom- missie van de KNVB heeft hem voor scheidsrechter Luinge werd berispt, mag dan niet binnen de afrastering van het veld komen. Bovendien moet hij een boete van driehonderd gulden betalen. De spelers Jonk (Volendam), Van den Berg, Andriessen (Sparta), Klop, Smand (Vitesse), Van Tongeren (Eindhoven), Brouwer (Veendam) en Paymans (NEC) verden voor één duel geschorst. Derde verlies basketbalheren SOFIA Het nationale herenbasketbalteam heeft gisteren tijdens het inter nationale toernooi in Sofia de derde achtereenvolgen de nederlaag geleden. Te gen Tsjecho Slowakije werd het 92-87. Bij de rust had het team van bonds coach Vladimir Heger nog een voorsprong van zeven punten: 50-43. Herbert Ca- mero was topscorer aan Nederlandse zijde met zes tien punten. Van de Lage- maat maakte vijftien pun ten, Franken veertien. Ton van Linder handbaltrainer ZALTBOMMEL Het Nederlands Handbal Verbond heeft Ton van Linder aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van de heren A-selec tie. De 43-jarige leraar aardrijks kunde uit Zevenaar volgt Jan Kecskemethy op. De Tsjechoslo- waak is nu tot aan het einde van het contract dat hem tot en met 1986 aan het NHV bindt verant woordelijk voor de damesselectie, die zich voorbereidt op de strijd om het wereldkampioenschap, dat vol gend jaar in Nederland wordt ge houden. Van Linder was, behalve tweede man bij het A-team, sinds 1982 trainer van Jong Oranje. Prijsvragen DEN HAAG De resultaten van de verschillende sport- prsijvragen van deze week luidden: Toto 17a: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 20 x/ 518,30; 3e prijs: z44 x 84,90. Cijferspel 17 en 17a: le prijs: geen r; 2e prijs: 1 r; 3e prijs: 16 winnaars; 4e prijs: 210 winnaars; 5e prijs: 2035 winnaars. Sport op tv Belgiö Nederlands, 23.30 uur. Sport op zaterdag. Duitsland 1, 14.15 uur Tennis: Internationale kampioenschap pen van West Duitsland. Duitsland 1, 18.00 uur Die Sportschau. Duitsland 3, 20.15 uur Sport im BBC 1, 13.30 uur Grandstand. BBC 1, 23.30 uur Match of the BBC 2, 00.45 uur Rugby special. ITV, 13.15 uur World of sport. Sky Channel, 13.00 uur IJshoc key: Chicago-Edmonton. Sky Channel, 14.05 uur. Speed way-races. Sky Channel, 15.00 uur Motor- Sky Channel, 20.40 uur. Ameri kaans worstelen. MORGEN Nederland 2, 19.00 uur Studio Sport. Belgiö Nederlands, 14.30 uur i: Kampioenschap van Sportweekend. België Frans, 18.30 uur Sport. TV 5, 20.54 uur. TV 5 Sports. Duitsland 1, 15.30 uur: Tennis: Internationale kampioenschap pen van West Duitsland. Duitsland 1, 18.23 uur Die Sportschau. Duitsland 2. 17.22 uur Die Sport-Reportage. Duitsland 3, 19.00 uur Sport im Westen. BBC 2, 14.55 uur. Sunday Grandstand. BBC 2, 00.05 uur Rugby. ITV, 15.30 uur The big match. Sky Channel, 13.00 uur Ameri- Tips voor uindigt ASSENAAR Elf draverijen aan er vanmiddag op het progi ma van de Wassenaai OUINENPRIJS (eerste afdeling): Ack Buitenzorg, Zvetlana Hanovi in Zonnestraaltje. 5UINENPRIJS (tweede afdeling): Vyoming, Wilza Buitenzorg er^Yvet PRAAG Een droom werd gistermiddag werke lijkheid. Het ijshockey- team van Tsjecho Slowa kije als wereldkampioen, het werd voor de titel strijd in de A-groep als een utopie gezien. Welis waar werd in Praag voor eigen publiek gespeeld, de dadendrang was sinds 1978 tegen de onaantast baar geachte Russen niet meer in een overwinning omgezet. Volgens de ken ners ontbrak het in het huidige team aan hart stochtelijke vechters als Stastny, Nedomansky en Novy die het gastland in 1977 voor de laatste keer naar de wereldtitel voer den. Die gedachte bleek een volledige misvatting. Met de overwinning van 5-3 op Canada werd Tsje cho Slowakije voor de zes de keer wereldkampioen. Mogelijk nog verrassender dan de titel voor de Tsjechen was eerder de definitieve uitscha keling van de Sovjet Unie door Canóda, dat uit een be perkt spelersarsenaal moest kiezen. In eigen land waren de spelers vai de betere clubs be trokken bj het belangrijk ge achte toernooi om de Stanley Cup, waa-voor zij geen vrijaf kregen. Met de tweede garni tuur, op het laatste moment bijeengelomen maar deson danks eei eenheid, zorgde Ca nada me de tweede achter- eenvolgeide nederlaag van de Sovjet Inie voor een zeld zaamheid Zowel d^ winnaar van de puden medaille als de zilverenploeg was in de voor ronden lansloos geweest tegen de sinds zeven jaar regerende wereld kimpioen. Daardocr werd gistermiddag een heise finale gespeeld. De speelhal was met 14.200 toe schouwers, ditmaal met hoog gespannen verwachtingen, op nieuw bomvol. De duurbetaal de toegangskaarten, er werd graag het tienvoudige betaald van de normale prijs, bleken het geld alleszins waard voor het partijdige publiek. Al na zes minuten maakte Jiri Sjeba het openingsdoelpunt. Vanaf dat moment lag Tsjecho Slo wakije, dat voldoende had aan een gelijkspel, in gewonnen positie. Met Sejba is meteen de held van de wedstrijd genoemd. De 22-jarige aanvaller van Dukla Liberec, eigenlijk een onbe kende tussen de groten van de ijshockeywereld, maakte drie van de vijf Tsjechische doel punten. Zijn laatste treffer was de belangrijkste. Bij de stand 2-2 had Canada een man meer op het ijs. Sejba veroverde de puck en begon aan een succes volle solo: 3-2. Rusnak ver grootte die voorsprong halver wege de derde periode tot 4-2, waarmee het verzet, de snelle tegentreffer van Stevens ten spijt, nagenoeg was gebroken. Troost Canada mocht troost putten uit de wetenschap, dat het in jaren niet zo succesvol was ge weest op een toernooi om de wereldtitel. Voor de Canade zen begint het grote werk ei genlijk pas nu. De vette con tracten Dij de grote profclubs De Tsjechi sche doelman Jiri Kralik gaat op de schou ders bij zijn dolblije land genoten. liggen klaar. Ook de Tsjecho- slowaken, die een beloning kregen van meer dan 50.000 gulden, zwerven uit. Pavel Richter gaat naar Zwitserland, doelman Jiri Kralik en Vin cent Lukac naar West Duits land. Trainer Ludek Bukac heeft toestemming gekregen oefenmeester te worden van Buffalo Sabres in de Noorda- merikaanse profcompetitie. Het brons was voor de Sovjet Unie. De onttroonde wereld kampioen versloeg in de laat ste wedstrijd voor het toernooi de Verenigde Staten met 10-3. Acht minuten voor het einde ontlaadden de opgekropte de spelers zich in massale vechtpartij. ALKMAAR Drie mo gelijkheden kreeg PEC halverwege de eerste helft binnen evenzoveel minu ten. De Zwollenaren be nutten er maar één. Daar door zag AZ '67 kans orde op zaken te stellen en zich enigszins uit de degrada tiezone te verwijderen. Zelfs konden de Alkmaar- ders zich de luxe permit teren in dit zeer matige duel een strafschop te missen. Wel heel simpel kwam PEC Zwolle aan de leiding. Een misgreep van Filippo bood Van der Hengst een niet te missen kans. Kort daarop ver zuimden Duim en Van der Hengst de beslissing te force ren. AZ '67 kwam na ruim een half uur naast de gasten door een treffer van Kist. Dezelfde speler faalde kort daarop van elf meter. Dat gebeurde nadat Waslander de opgerukte Heus binnen het strafschopgebied ten val had gebracht. Loggie gaf de Alkmaarders halverwege de tweede helft de leiding. Haar, die na een ren langs de lijn met een pass door de Zwolse verdediging de hoe kige Brit bereikte, had een groot aandeel in die treffer. In blessuretijd zorgde Loggie voor de eindstand van 3-1 door uit een strafschop te scoren. Dat gebeurde nadat een solo van Tol op onreglementaire wijze was afgebroken. AZ '67-PEC Zwolle 3-1 (1-1): 25. Van der Hengst 0-1. 31. Kist 1-1. 63. Log gie 2-1, 90. Loggie (strafschop) 3-1. Scheidsrechter: Bakker. Toeschou wers: 2200. Gele kaarten: Nijboer. Veldwijk (PEC Zwolle) AZ •67: De Koning; Castelijn. Haar (Rijnders). Filippo. Nortan; Van der Poppe, Loggie, Heus, Gaasbeek, Kist, Tol. Eagles-Volendam Onderaan de ranglijst van de eredivisie is er in de strijd om de derde degradatieplaats door het gelijkspel (0-0) van Go Ahead Eagles tegen Volendam weinig duidelijkheid gekomen. In vier wedstrijden heeft de Deventer ploeg nog niet een maal kunnen scoren. Ook gis teravond weer niet tegen Vo lendam, dat vrijwel negentig minuten in de ijzeren greep van Go Ahead Eagles naar adem snakte. Go Ahead Eagles-Volendam 0-0. Scheidsrechter Thomas. Toeschou wers 3500 Go Ahead Eagles: Jongbloed. Back. Kamstra. Oude Wesselink. W.tbaard; Woudsma. Ten Cate (Tularl. Vos kamp; Smit, Boe re bach, Eijkelkamp (Brouwer). Volendam: Schilder: Zwart hoed. Molenaar. Bakker. Zwarthoed. Sil- ven. Tuyp, De Graaf; Meyer, Viient. Kemper. Stand eredivisie: Ajax 28 21 5 2 47 77-31 PSV 29 16 12 1 44 T8-28 Fe venoord 27 18 5 4 41 73-37 FC Groningen 28 14 7 7 35 48-33 Sparta 28 13 6 9 32 47-49 Roda JC 28 11 7 10 29 43-45 Haarlem 29 11 7 11 29 42-44 FC Den Bosch 27 8 12 7 28 33-22 FC Twente 29 10 8 11 28 48-55 FC Utrecht29 11 5 13 27 39-35 Fortuna S 29 11 5 13 27 37-40 MVV 28 9 7 12 25 33-45 AZ '67 29 7 11 11 25 52-61 Go Ahead Eag 29 9 5 15 23 38-52 Volendam 29 8 7 14 23 29-51 Excelsior 29 5 11 13 21 32-45 NAC 29 5 5 19 15 24-53 PEC Zwolle 30 4 7 19 15 28-75 TREMP De Schot Robert Millar heeft gisteren in de tiende etappe van de Ronde van Spanje de leiderstrui vero verd. Engels werd de voertaal op het erepodium in Tremp, hoog in de Pyreneeën. De Ier Sean Kelly was de snelste van de kopgroep. Hij vergrootte zijn voorsprong in het punten klassement met een tweede etappezege. Het parkoers van de tiende etappe was ruim tweehonderd op- en afgaande kilometers lang en had per kilometer mi nimaal tien bochten. De vijf te beklimmen bergtoppen lagen niet zo hoog, maar waren zeer verraderlijk. Millar had met ploegleider Robert Berland uitgemaakt, dat deze rit bij uit stek geschikt was voor een verrassingsaanval. Het traject leende zich hiervoor, er was ook sprake van vermoeidheid bij de meeste renners. Deze taxatie was juist. Op de derde berg, de Fadas, na 130 kilometer, werd Millar het ini tiatief uit handen genomen door de Colombiaan Rodri guez. De nummer drie van het algemeen klassement viel aan. Millar volgde en er ontstond een kopgroep van acht ren ners. De Spanjaarden Ruiz Ca- bestany en Delgado, de laatste gele-truidragers, reageerden wel, maar gingen door de knieen. Voor de kopgroep was dit het sein zo hard mogelijk door te rijden. Daarachter organiseerden bei de Spanjaarden de jacht. De Westduitser Dietzen, vijfde in het klassement, assisteerde. De de achtervolgende groep van zo'n twintig r bleven passief Pas in de slot fase reden ook De Rooy en Veldscholten en de Fransen Bernaudeau en Bagot van de ploeg van Luis Ocana hard aan de kop. Zij waren er mede verantwoordelijk voor, dat het verschil van bijna twee minu ten werd teruggebracht tot dertig seconden. Ruiz Cabestany werd uit de gele trui gereden, maar uitge schakeld voor de eindzege was hij door deze ontwikkelingen nog niet. Het weekeinde wordt belangrijk. Vandaag is de laat ste Pyrenee6n-etappe over 124 kilometer met twee cols naar Andorra. Morgen vindt een. wellicht beslissende, klimtij- drit over 16 kilometer met een hoogteverschil van duizend meter plaats. ATHEIE Jos Bongers heeft gisterei in Athene te veel last gehad van heimwee naar de Westeiropese biljarttafels. De ergerns over de trage Griekse lakens kostte de Nederlands kampoen bij de Europese ti- telstrifl kader 47/2 de partij tegen Je Belg Deraes (300-119 in nejen beurten). In het slot- duel lit de voorronden plaat ste Bongers zich weliswaar voor de kwartfinales, maar de winst van 300-102 in acht beurten op de Spaanse vete raan Galvez was verre van ge stroomlijnd en vlekkeloos. „Athene is een leuk oord om op vakantie te gaan, maar la ten ze internationale biljart- toernooien maar gewoon in Nederland, België of West Duitsland houden. Daar ben je verzekerd van goede wedstrij domstandigheden. Met dit ma teriaal kan ik geen systeem spelen. Je moet voortdurend de posities repareren", klaagde de 28-jarige Nijmegenaar zijn nood. De klaagzang van Bon gers werd gelogenstraft door internationaal gerijpte kadris- ten als de Oostenrijker Stenzei en de Luxemburger Grethen. Die bleken in de hoge en toch tige catacomben van het olym pisch stadion wel tot grote se ries op de lijn in staat. Lageweg Jan Lageweg, de voorzitter van de KNBB, is gisteren uit het ziekenhuis van Thessaloni ki ontslagen. Het bloedonder zoek in het Griekse hospitaal toonde aan, dat Lageweg woensdag tijdens zijn vliegreis naar Athene niet was getrof fen door een hartinfarct. Die diagnose was gesteld door twee Nederlandse artsen, die in het vliegtuig eerste hulp bo den. Lageweg vloog door naar Athene, waar hij 's avonds bij de Europese titelstrijd 47/2 in het olympisch stadion ver scheen. (ADVERTENTIE) WATERPOLOWEDSTRIJD DE ZIJL L.G.B. - NAT. SELECTIE De afscheidswedstrijd van ROB SCHOUTEN als trainer. Zondag 5 mei a.s., aanvang 14.00 uur. ZWEMBAD DE ZIJL Toegang gratis Aangeboden door Mercasol Curran: King achterna Everton is momenteel de meest furore makende club in Engeland. Het is ook een keihard zakelijk bedrijf. Dat ondervond enige weken gele den Tony Curran, de speler die er maar niet in slaagde zijn draai te vinden sinds de Liverpoolse club hem acht tien maanden geleden voor bijna vier ton had gekocht Toen hij werd opgeroeper om mee te gaan naar de uit wedstrijd tegen Bayern Mün chen en hij tegelijk vernan dat hij in principe reservr zou staan, gaf hij er de voor keur aan om thuis te blijver. Reserve staan, terwijl Graf en Sheedy waren gebles seerd, zag hij echt niet zitter. Everton sloeg keihard tot. Curran werd op staande vott ontslagen. Inmiddels is hj gecontracteerd door hit Zweedse Orebro, dat ook d de dit jaar bij SC Cambuir en vervolgens bij Wolve:- hampton Wanderers geflope Ancfy King onderdak ver leende. pilemma Boniek t)e Poolse sterspeler Zbij- niew Boniek dreigt voor etn dilemma te komen staai. Van hem wordt als het wate verlangd, dat hij binnenkort fvv?e cruciale wedstrijden biinen 24 uur speelt en dat Of twee verschillende plaat sin in twee verschillende lrnden. Op 29 mei moet Bo- riek met Juventus in Brussel litkomen tegen Liverpool in de finale van de strijd om de Europa Cup voor landskam pioenen. Een dag later speelt het Poolse nationale elftal te gen Albanië, een wedstrijd die wel eens van doorslagge vende betekenis kan zijn voor plaatsing voor het eind- toernooi van het WK 1986 in Mexico. Het is overigens nog niet bekend waaraan Boniek de voorkeur geeft. Contrac tueel behoort hij voor Polen uit te komen. Stormloop op kaarten Het loopt storm bij de kaart verkoop voor de eindstrijd om de Europa Cup voor landskampioenen tussen Ju ventus en Liverpool op 29 mei in Brussel. Zelfs talloze dsbekleders volgen. Een Belgische minister, die ver moedt dat de binnenkort te houden verkiezingen met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid een einde zullen maken aan zijn ambts termijn, heeft voor zijn gehe- Hi Zblgniew Boniek: Juventus of Polen. le personeel kaarten aange vraagd. Bij het verzoek meld de hij: „Dit is de enige ma nier, waarop ik uiting kan geven aan mijn dank voor de zeer prettige samenwerking. Daarvoor wil ik mijn mede werkers dan ook belonen". Nooit waar te maken beloften Jürgen Friedrich, de terugge keerde voorzitter van FC Kaiserslautern en opvolger van dominee Udo Sopp, heeft uit de doeken gedaan waar om de pas gecontracteerde trainer Alexandr Ristic drie maanden voordat hij goed en wel zou beginnen al is opge stapt. Friedrich's voorganger zou in de besprekingen met Ristic zijn uitgegaan van het streven naar een plaats, die recht geeft op deelnemen aan de strijd om de UEFA Cup. Daarbij zouden hem de aan koop van een ervaren mid denvelder en een aanvaller zijn beloofd. Ristic ging er van uit, dat een dominee al tijd is te vertrouwen en ge loofde hem onvoorwaarde lijk. Toen Friedrich de ver kiezingen had gewonnen, be gon hij prompt orde op zaken te stellen. Dat is een eerste instantie de financiële ge zondmaking van de club. Daardoor was het uit met het streven naar een UEFA-Cup- plaats en de daarmee gepaard gaande aankopen. Ristic, on langs ontslagen bij Eintracht Braunschweig, voorzag de zelfde situatie als bij de club waar hij zat, en besloot als nog het contract met FC Kai serslautern te annuleren. Twijfel om door te gaan Franz Beckenbauer heeft zijn twijfels uitgesproken om als bondscoach van West-Duits la nd door te gaan na 1986. Hij verklaarde in een interview in het sportblad Der Kicker, dat West-Duitsland maar eens een juiste trainer moet hebben. „Ik heb nog niet eens een trainersdiploma", meldde hij. Daarop werd di rect de vraag gesteld waarom hij er dan aan was begonnen. Dat was om te helpen. Het hele zaakje zat muurvast, er was geen bezieling. Zulke si tuaties heb ik in mijn loop baan ook wel eens meege maakt. Dan moet er gewoon een ander komen. Deze be hoeft helemaal niet beter of mijn komst bij de nationale ploeg ook. Het resultaat is er blijkbaar naar. Nog nooit heb ik zo'n probleemloze en ijve rige selectie gekend als nu de nationale ploeg. Dat kan wat mij betreft tot en met Mexico en daarna zou ik het liefst zien, dat er maar weer een ander komt". De nieuwe Maradona Er loopt in Argentinië weer een nieuwe Maradona rond. Deze is zijn jongere broer Hugo. Hij baarde onlangs op zien in de junioreninterland Argentinië-Brazilië (3-2). Hugo Maradona was betrok ken bij alle Argentijnse doel punten. Het meest opmerke lijke was, dat hij de winnen de treffer maakte na drie te genstanders voorbij te zijn gedribbeld. Sportwereld Handbal Jong Oranje (he ren) begon in Karlsruhe het kwalificatietoernooi voor het WK, dat in december in Italië wordt gehouden, met een ne derlaag van 22-21 tegen IJs land. Robin van Olphen (Her mes) scoorde viermaal, Bart- Tafeltennis Nationaal kampioen Ron van Spanje (25) verruilt De Veluwe voor Eind hoven, waar hij samen zal spe len met Han Gootzen en Eric Noor. Voetbal Ricardo Moniz speelt de komende twee sei zoenen bij Haarlem. De 20-ja- rige speler, die was gehuurd van Eindhoven, heeft zijn handtekening gezet onder een definitieve verbintenis. Mar- tien Vreijsen verlengde zijn contract met FC Twente met één jaar. Voetbal Benfica heeft John Mortimore (nu nog assistent bij Southampton) aangetrokken als oefenmeester voor hel sportuitslagen AUTOSPORT GP San Marino Earata kwalificatie: 1. Senna (Bra) Lotus 1.27,58; 2. Alboreto (Ita) Ferrari 1.27,87; 3. Rosberg (Rn) Williams 1.28,34; TT 1.28,60; 1.28.69. 6. Boutsen (Bel) Arrows 1 28.82; 7. Lauda (Oos) McLaren 1.29.41; 6. Piquet (Bra) Brabham BILJARTEN EK 47/2 Athene Poula A: Stenzei (OosPZanettl (Ita) 300-174/5; Zanettl-Couespel (Fra) 300-241/8. Poula B: Bongers (Ned)-Galvez (Spa) 300-102/8; Deraes (Bel)-Bongers förster 300-97/5. ROLHOCKEY EK Barceloa 6e ronde: Groot Brttlanniö-West Duitsland 2-2. Portugal- Nederland i 6-9; 4. Nederland 6-7. (TslFNyström (Zwe) 6-2, 6-2; Sund- ström (Zwe>-Gomez (Ecu) 6-3, 6-0; Wilander (ZweFVilas (Arg) 6-3, 6-0. Clerc (Arg)-Gunnarsson (Zwe) 6-4. n 3-1; Eintracht Braunschweig-FC Kaiserslautern 2-1. 10e etappe: 1. Kelly (Ier) 5.31.31: 2. Baronchelli (Ita); 3. Plno (Spa); 4 Rodriguez (Col); 5. Ivanov (Sov); 6. Millar (Gbr); 7. Par- ra (Col); 8. Ramirez (Col); 9. Ruiz Ca bestany (Spa) op 30 seconden; 10. Navarro (Spa); 11. De Rooy (Ned); 12. 18. Veldscholten (Ned); 55. W. Planc- kaerl (Bel) op 30.11; 56. E. Planckaerl Grewal (Vst). Algemeen klassement: 1. Millar 57.22.49; 2. Ruiz Cabestany op 0.24; 3. Rodriguez op 0.37; 4 Par ra op 1.52; 5. Dietzen (Wdl) op 3.20; 6. Del gado (Spa) op 3.48; 7. Navarro op 3.53; 8 Gorospe (Spa) op 4.15; 9. Ca- rttoux (Fra) op 4 59. 10. Ruperez (Spa) op 5 08; 11. P. Simon (Pra) op 5.23; 12. Prieto op 6 17; 13. Pino op 6.20; 14. Kelly op 6.27; 15 Marlinez (Spa) op 6 48; 17. Veldschollen op 7.22; 33 De Rooy op 32.48; 45. Rooks op 41 16. 62. Hermans op 54 36; 120. E. Planckaerl op 1 45.33; 130. W Planckaerl op 1.57.44. IJSHOCKEY Winnaarsronde: Tsjecho Slowakl|e- Canada 5-3. Sovjet Unie-Verenigde Staten 10-3 Eindstand: 1 Tsjecho Slowakije 3-6; 2 Canada 3-4, 3. Sov jet Unie 3-2; 4. Verenigde Staten 3-0. ZWEMMEN r vrije slag 1. Serck O smet: 100 n (Wdl) 57.51; 2. Verstappen (Ned) 57.96; 3. Brienesse (Ned) 58.23; 4. Zscherpe (Wdl) 58.59 200 meter vlin derslag: 1 Zindler (Wdl) 2 18,69; 2. Heizei (Wdl) 2 19.43; 3 De Jong (Ned) 2.22.99; 4. Pals (Ned) 2.23.50. 400 ■M vrije slag 1. Van der Meer 4 32.40 100 meier schoolslag 1. Van Staveren (Ned) 1.12.60; 2. Sen wan (Wdl) 1.15.64; 3. Willemse (Ned) 1 15.67; 4. Hasse (WCi) 1 16.37 200 meter njgsleo 1. Schbcht (Wdl) 2 16.24; 2. Oude Nijeweme (Ned) 2.20.46; 3. Dahlmann (Wdl) 2 20.58. 4. Demuth (Ned) 2.21.29. 400 meter wisselslag: 1 Schutz (Wdl) 4 58.29. 2. Eckert (Wdl) 5 01.88. 3 Mildred Mms (Ned) 5.02.40; 4 Van der Lans (Ned) rl (Wdl) 2.08.28; 2. Bormel (Wdl) 10,84. 3. Men sink (Ned) 2 16.19; 4 Guy de Kort (Ned) 2 16.32 100 meier vlinderslag 1 F Orost (Ned) 56.60; 2 Henter (Wdl) 57.41; 3. Artinger (Wdl) 58.27. 4 Gerard de Kort (Ned) 59.31. 200 meter schoolslag 1. Go bel (Wdl) 2.31.90. 4*200 meter vrije slag (Wdl) 207,69. 2. Klapkarek (Wdl) 2 08,03; 3 Stalman (Ned) 2 12.56. 4 17 40.54 4i100 meter «r« West DwtStand 3 28.43; 2 K 3 31.26 Tussenstand. West Duitsland land 105-64

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7