Alex Blanchard overtuigt niet NEDERLANDER BEHOUDT EUROPESE BOKSTITEL Tips voor Duindigt Oranje trui voor Gonnie van Koert .onder de. Glasbergen zet eerste stap SPORT £cktóe2ou/ia/nt DINSDAG 23 APRIL 1985 PAGINA Nederlander redt Chinese atleet PËKING Een Nederlandse toeschouwer heeft tijdens de 25-kilometerloop van Peking geholpen bij de redding van het leven van een Chinese at leet. Leo Henneberry, een Ca nadese deelnemer, reageerde met assistentie van de Neder lander alert, toen Li Jianping be2week onder de geleverde inspanningen. Dankzij de eer ste hulp van het tweetal en tot enthousiasme van de menigte langs de kant werd het levens gevaar van de dodelijk ver moeide loper verdreven. Kurt Jara uit Oostenrijkse voetbalselectie WENEN/ZURICH Bondstrainer Eisner heeft Kurt Jara uit de selec tie van het Oostenrijks voetbalelf tal gezet, dat op 1 mei in Rotterdam het kwalificatieduel voor het WK tegen Nederland speelt. Eisner heeft de 34-jarige middenvelder, die uitkomt voor Grasshoppers Zu rich, maandag telefonisch van zijn beslissing op de hoogte gesteld. Volgens Eisner past Jara, die 59 keer voor het Oostenrijkse team speelde, niet in de te volgen strate gie voor de wedstrijd in De Kuip. Belg gaat voor Wales spelen WREXHAM Pat van den Hau- we (24), de in België geboren ver dediger van Everton, gaat voor Wales spelen. Hij zal op 30 april voor het eerst uitkomen in de be langrijke kwalificatiewedstrijd voor het WK tegen Spanje. Van den Hauwe heeft zijn Belgi sche nationaliteit verloren door een verklaring te ondertekenen waardoor hij niet zou worden op geroepen voor de Belgische mili taire dienst. Als in het buitenland geboren Brits staatsburger mocht Van den Hauwe kiezen in welk van de vier nationale elftallen van het Verenigd Koninkrijk hij wil uitkomen. RISTICWEER „ONTSLAGEN' KAISERSLAUTERN Nog voor de indienst treding van Aleksandar Ristic als oefenmeester van FC Kaiserslautern is de aangegane verbin tenis voor de volgende twee voetbalseizoenen al weer verbroken. „Na diverse overwegingen hebben Ristic en het bestuur daartoe besloten", aldus een officiële verklaring van de club. De schriftelijke overeenkomst met Ristic werd afgesloten door Udo Sopp, de inmiddels van zijn bevoegdheden ontdane voorzitter van het in de hoogste klasse van de Westduitse compe titie spelende Kaiserslautern. Voor Ristic is het verbreken van het contract de tweede tegen slag van betekenis in dit seizoen. Eerder werd de veertigjarige Joegoslaaf ontslagen als trainer van Eintracht Braunschweig. Beenhakker maakt selectie Oranje morgen bekend ZEIST Interim-coach Leo Beenhakker zal morgen de namen van de spelers voor de selec tie van het Nederlands elftal, dat 1 mei in Rot terdam voor de kwalficatieronde van het we reldkampioenschap tegen Oostenrijk speelt, be kend maken. Beenhakker was eerst van plan de selectie gisteren aan de openbaarheid prijs te geven, maar om diverse redenen heeft hij daar van afgezien. Zo wil hij eerst de vanavond te spelen competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Ajax afwachten. Vrijdag komt de selectie bijeen in het Feyenoord-stadion in Rotterdam om vervolgens door te reizen naar het Atlantic Hotel in Kijkduin. Voor zaterdagmiddag staat in de Kuip een oefenduel op het programma te gen het C-team van Feyenoord. Alter Boys begint met nederlaag KATWIJK Alter Boys is de nacompetitie voor n motie naar de interregionale zaal voetbalcompetitie! gonnen met een nederlaag. De Haagse kampioen loor in Katwijk aan Zee met 4-1 van Glasbergen) Best, dat onlangs de titel veroverde in de Afdel Leiden. Bij de rust keken de Hagenaars tegen een achterst! van 1-0 aan. Alter Boys schiep zich wel kansen, nJ de afwerking was een probleem. Desalniettemin ret Ton van der Veer de Haagse eer. Rotterdamse jeugd iets sterker DEN HAAG Twee Haagse jeugdelftallen hel het gisteravond op het complex van de Haagse Vi bal Bond aan de IJzerwerf niet kunnen bolwerkei gen hun leeftijdgenoten van de Afdeling Rotten De eerstejaars B-junioren speelden nog met 1-1 na een ruststand van 0-0. De tweedejaars C-junioren verloren met 3-1 n ruststand van 0-1. ROTTERDAM Alex Blanchard heeft in zijn bokscarrière slechts zel den behoeven af te zien. Gisteren in Ahoy' was het dan eens zo ver, want de Amsterdammer moest tot de bodem gaan om de Fransman Richard Cara- manolis van zich af te schudden. Op het nipper tje bleef Blanchard in het bezit van de Europese titel in het halfzwaargewicht, maar overtuigend was zijn prestatie gisteren aller minst. gelse scheidsrechter Larry O'Connel kwam tot een score van 115-115, de Spanjaard Sanchez Vila gaf 117-117 en de Luxemburger Arsene Knopp zag Caramanolis zelfs met 117- 116 als de winnaar. De door deze score onbesliste uitslag was in het voordeel van de ti telhouder, die alleen kon wor den onttroond door een una- Nimmer stond Blanchard zo lang in de ring. Twaalf ronden van drie minuten leverden een enerverende strijd op te gen de Franse uitdager, die duidelijk sterker bleek dan op 28 mei van het vorig jaar. Toen ontfutselde Blanchard zijn tegenstrever de titel in Amsterdam door een knock out in de zesde ronde. Tijdens de tweede confrontatie - in het met iets meer dan tweedui zend toeschouwers toch matig bezette Rotterdamse sportpa leis - had de ditmaal minder scherpe Blanchard duidelijk meer moeite met zijn tegen stander. Heel even leek het alsof Blan chard, die het meestal van een vroege knock-out moet heb ben, wederom het duel snel zou beslissen. Want in de vier de ronde dwong hij Carama nolis dank zij een succesvolle rechtse opstoot duidelijk naar achteren en liet hij een lang durige aanval op de pugilist uit Marseille los. Echter Caramanolis bleef overeind en herstelde zich zelfs voortreffelijk. De 27-jari- ge Blanchard: „Ik heb me in die vierde ronde geforceerd. Dacht dat ik het toen kon af maken. Ik heb daar wel even in vergist. Ik had in die fase beter een afwachtende hou ding kunnen aannemen". Blanchard moest in de volgen de ronden z'n tol betalen. Ca ramanolis hield de dekking goed gesloten en kroop steeds vaker naar de bijna twee me ter lange Blanchard toe, die daardoor zijn langere reik wijdte niet kon benutten. In de zevende ronde kwam weer het herstel van Blan chard, die echter in de negen de ronde werd geconfronteerd met een nare oogblessure. Ma nager Henk Rilhling moest er zelfs aan te pas komen om de wond te dichten en na afloop zag de Nederlander, die voor namelijk met zijn linkse de broodnodige punten bijeen sprokkelde, er in de kleedka mer dan ook behoorlijk geha vend uit. Beter Blanchard vond zelf trouwens Een zeer ongebruikelijk beeld: Alex Blanchard (links) in de verdrukking tijdens zijn partij tegen Richard Cara manolis. dat hij ooit fraaiere partijen heeft gebokst. „Ik kan duide lijk beter", wist hij zelf. „Maar er zijn in het leven van die da gen, dat het gewoon minder gaat. Soms draai je lekker, maar af en toe gaat het minder goed. Zo'n dag had ik dus nu. Maar dat is het menselijk li chaam, je bent nu eenmaal geen machine". Desondanks had de Amster dammer, in de volle kleedka mer door zijn verzorger con stant met ijsklonten bewerkt, een voldaan gevoel over zich. „Want", verklaarde Blan chard, „ik heb toch laten zien dat ik twaalf ronden kan bok sen. Iedereen twijfelde of ik wel tot zo iets in staat was. Ik mag van mezelf gerust zeggen dat ik karakter heb getoond. Eigenlijk had ik gedacht dat het zwaarder was, die twaalf ronden. Voor mezelf geeft het wel vertrouwen dat ik nu weet dat ik dat ook kén". „I am the champion. Laat ze allemaal maar komen", keek hij met enige bluf al weer in de toekomst. Hoe deze er uit gaat zien, blijft vooralsnog vaag. Door de onrechtmatighe den rond het wereld titelge vecht met Jerry Reddick heeft de reputatie van het boksen in Nederland een forse knauw gekregen. De opkomst van iets meer dan 2.000 toeschouwers in Ahoy' was daar het levende bewijs van. Henk Rühling heeft daar door zelfs een fi nancieel verlies moeten incas seren. De vraag is hoe lang het duurt voordat het publiek zich weer wat massaler tot het bok sen keert. In elk geval hebben de toeschouwers gisteren een échte partij gezien. Dat was dan toch wel het verschil met de laatste vertoning in Am sterdam. DENNIS MULKENS WASSENAAR Twee ren nen en negen draverijen staan er morgenmiddag op het pro- framma van de Wassenaarse aan Duindigt De eerste start is om 14.00 uur. Onze tips lui den. ZIERIKZEEPRIJS: Zoeff Neyenro- de. Zambo Buitenzorg en Zambesi Cede. VLISSINGENPRIJS: Vfred Star, Yento Rotary en Woody Dien. MIDDELBURGPRIJS: Zenith Dean. Yonker B en Zamba Buitenzorg. RHODOSPRIJS: Double Payment, Songs Pride en Ninnes Mary. GOESPRIJS: Wicardo Peter, Winni First en Yshamo Lerona. HARINGVLIETPRIJS: Wonder Boy. Van Sickengha en Udeo. SAMOSPRIJS: Afterprint, Family Raaphorst en Ilvico HAAMSTEDEPRIJS: Yobbo. Wayo- na la Fusee en Ygor Peterhof. GREVELINGENPRIJS: Wanderer. Wendy Compaen en Wapper M. SCHELDEPRIJS: Yokohama W. Vo- lando Jonker en Vino Buitenlusl. ZEELANDPRIJS: Wil van de Lente. Varna Pluto en Uresco Double. Gonny van Koert, de verrassende winnares van de pro loog van de Ronde van Nederland voor dames. LEIDEN Gonny van Koert bewees gisteravond in de pro loog van de eerste vrouwenronde van Nederland, dat de zo geprezen zware versnelling niet altijd noodzakelijk is om de overwinning te behalen. Op een lichter „verzet" dan de meeste concurrentes raasde de Nieuwkoopse de 2,2 kilometer in Leiden Zuid-West af in 3 minuten en bijna 9 secon den. Daarmee bleef zij favorieten als Hennie Top (derde in 3.10.55) en Petra de Bruin (vijfde in 3.10.76) verrassend voor. Hoewel aan een proloog niet al teveel waarde moet worden ge hecht, was het wel opvallend dat de favoriete Nederlandse ploe gen zich meteen bovenin het klassement nestelden. De Concor- de-ploeg had drie rensters bij de eerste zes, terwijl de Dextro- formatie met vier vrouwen bij de eerste tien eveneens goed van voren zat. Batavus had slechts Rita Timpers (tweede in 3.10.41) vooraan Tegenvallend waren de prestaties van de Amerikaanse ploeg, met als kopvrouw Rebecca Twigg, die zondag nog oppermachtig winnares was geworden van de Omloop van het Molenheike in Diessen. De wereldkampioene achtervolging reed weliswaar op vallend hard op de rechte stukken daarbij gebruikmakend van een begeleidende motorfiets maar had de grootste moeite met de vier bochten. Meer dan de tiende plaats (3.13.75) zat er voor haar niet in. Na het uitstekend verlopen „voorproefje" vertrekken de 65 ren sters vanavond om zes uur vanaf het Leidse Vijf Meiplein naar Lisse, waar zij na een étappe over 70 kilometer rond acht uur zullen finishen op het parcours van wielerclub De Bollenstreek aan de Spekkelaan. „Ik ben eigenlijk altijd eer wat saaie man geweest. Al thans voor de buitenstaan ders. In het veld koos ik vooi degelijkheid, ik keepte zon der franje En buiten hel veld ging ik m'n eigen weg Als je een wedstrijd gespeeld hebt, goed of slecht, dat laai ik even buiten beschouwing dan kan ie bepaalde emoties hebben. Je bent nog betrok ken direct na afloop. Dan neem je een borreltje in hel spelershome en dan je zeg gauw dingen die je eigenlijk niet meent. Dus ging ik altijd snel naar huis en vervolgens ergens in dé stad eten mei m'n vrouw of zo. Die is hele maal niet thuis in het voet balwereldje. Ze heeft er geen gram verstand van. Ik heb dat altijd kunnen billijken, sterker nog, ik heb het nooif als een gemis ervaren. Na zo'n wedstrijd was het juist een verademing over de din gen van alledag van gedach ten te wisselen. Dat was mijn manier om de spanning kwijt te raken". (Eddy Treytel in de Haag- sche Courant) „Pilletjes hoeven niet per se wit te zijn. Je hebt ze in het zwart, grijs, bruin, rood en ook nog in andere kleuren. De witte zijn echter in de meerderheid. Dat komt ge loof ik omdat de farmaceuti sche industrie, die langza merhand zoveel wastafels een apotheek-achtig aanzien geeft, van mening is dat wit de kleur van de onschuld is, en de patiënt-of liever ie mand die meent dat hij pa tiënt is-ze sneller zal slikken. Want wat kan dat nou voor kwaad, zo'n wit gevalletje. Nee, een gifgroene, dat kan linke soep zijn, maar een wi tje gaat er altijd wel in. Bij voetballers ook. Dat staat in middels wel vast. En daarom gaat de zaak van trainer Cle mens Westerhof contra Feye noord niet de doofpot in". (Redacteur Nico van der Zwet Slotenmaker in De Telegraaf) "Wanneer ik vertel dat bij de finish van Lopes mensen die bij de organisatie betrokken waren spontaan in huilen uitbarsten, dan schets ik mis schien het belang van de prestatie van Lopes op af doende wijze. Ik heb een week achter de rug die ei genlijk met geen pen te be schrijven is. Pas in de nacht van vrijdag op zaterdag vond ik twee sponsors voor het fi- nishlint. Afgesproken was dat zij hun bijdrage van 75 000 gulden zouden ver- Hans Krankl: „Rapid van nu is als het Ajax van toen". dubbelen bij een wereldre cord". Marathon-organisator Rooyakkers in het Alge meen Dagblad) „Wat een succes hebben Ajax en Feyenoord niet gehad en wat is er van over. In de Eu ropa Cup tellen ze niet meer mee. Wij nog wel. Clubs die voor ons eigenlijk een maat te groot zijn kloppen we, door goede prestaties op ei gen veld, door ons enthou siasme, kracht en agressivi teit. Misschien is het iets overdreven, maar ik verge lijk Rapid Wien met het gro te Ajax van weleer, mijn fa voriet destijds. Wie de tegen stander ook was, ze maakten zich geen zorgen, ze wisten dat aie ene nodige goal kwam". (Hans Krankl in het Leids Dagblad) „Mijn eerste gele trui in de Rónde van Frankrijk? Ik herinner me vrij veel van die dag, misschien nog wel alles. Ik heb me die dag nooit be seft wat dat betekende „de eerste vrouw in de gele trui". Misschien betekent het ook wel niets in de hele grote sportwereld, maar in mijn wereldje toch wel. Er is er maar eentje die de eerste keer die trui krijgt. Ja... het was overweldigend, dat pu bliek en die toestanden. Ik won de etappe en toen is ie dereen aan me gaan trekken. Ja... dat shirt dat ik uittrok. Man, als ik er nu aan denk, begin ik steeds weer te gie ren. Ik om daar het podium op in dat dikke wollen shirt van de KNWU. Ik wist niet hoe het ging, dus voordat ie mand iets heeft kunnen doen, trek ik dat shirt uit, want ik kreeg immers de gele trui. Sta ik in mijn hem- metje en blijkt die gele trui zo'n ding te zijn waar je je ar men in stopt en dat dan van achteren gesloten wordt". (Mieke Havik in Sport In ternational) „Ik kan best tegen kritiek of minder leuke opmkeringen maar dan tot op zekere hoog te. M'n mondje heb ik altijd bij me en op de juiste plaats. Dat is belangrijk. Vanenburg presteert misschien meer dan René van der Gijp maar zijn bedeesd gedrag kan hem wel eens parten gaan spelen. Ik merkte het ook in Jong Oranje Amsterdammers en Mieke Havik: „In mijn hem- metje". Rotterdammers maken de sfeer die nodig is. Die Bra banders en anderen laten zich niet horen. Je moet de woorden eruit trekken. Be scheiden weet je wel. Nou, die halen nooit de top. Van Basten is ook zo'n rustige. Dat kan ook voor hem wel eens een nadeel zijn. Je moet je laten gelden, uitstraling. Bij mij gaat dat gelukkig vanzelf. Ad rem zijn noemen ze dat". (Mario Been in Elf) „Waarom zou ik mij vandaag als een vedette gedragen, als het morgen al weer allemaal voorbij kan zijn. Wie goed kan voetballen, heeft dat ge woon als een geschenk van uit de wieg meegekregen. Zo iemand moet dan ook zeer dankbaar zijn en niet onheb belijk". (Hans-Peter Briegel in Welt ara Sonntag) LEIDEN Leids kampioen Glasbergen zette gisteravond de eerste stap richting interre gionaal zaalvoetbal. De Rijns- burgse formatie bleef het Haagse Alter Boys met 4-1 voor. Met Glasbergen en Alter Boys nemen ook Project (uit Hendrik Ido Ambacht, na mens de Afdeling Dordrecht), het Rotterdamse Neptunus en Margriet uit Gouda deel aan deze promotie-competitie om twee plaatsen in de interregio nale klasse. Bax kwalificeerde zich als eerste voor de Leidse bekerfinale. Lugdunum werd met 12-3 verpletterd. De te genstander van Bax wordt morgenavond bekend. Dan werken Glasbergen en Van der Plas (in het Katwiikse Cleijn Duin, om 20.00 uur) de tweede halve eindstrijd af. Glasbergen toonde zich in dat zelfde Cleijn Duin aanzienlijk sterker dan Alter Boys. Toch duurde het tot in de tweede helft voordat de ploeg van Nico Glasbergen definitief af stand kon nemen van de Haagse opponent. Voor de doelwisseling had Peter Hoge- woning als enige doel getroff- fen. Na de pauze scoorden ook Arie van Dijk, Martin van der Plas en Huug Aandewiel. Pas daarna „mocht" Alter Boys de eer redden: 4-1. Het bekertreffen tussen Bax en Lugdunum was nog geen dertig seconden oud op het moment dat de Voorhouters voor de eerste maal scoorden. Chelsea zonder stroom LONDEN De gemeenteraad van Groot-Londen heeft gis teravond het bestuur van Chelsea verordonneerd te stoppen met het onder stroom zetten van het hekwerk rond het veld. Het bestuur van Chelsea ontkent dat het daar voor geen vergunning heeft, maar heeft de werkzaamheden (voorlopig) toch moeten stop zetten. Sportwereld Tennis Gina Garrison is de verrassende winnares gewor den van het tennistoernooi van Amelia Island. De 21-jari-. ge Amerikaanse versloeg in de eindstrijd haar gereputeerde landgenote Chris Evert-Lloyd, de nummer twee van de we reld ran el iist met 6-4 6-3 Een flitsende opening die te veel bleek voor de LeidenaarsT, Bij rust keek Lugdunum dan ook al tegen een 7-0 achter stand aan. Na de hervatting slaagden Mohammed Aitel- houssi (2x) en Ronald van der Pot erin namens Lugdunum te scoren. Het totaal van twaalf dat Bax via Hans van Leeu wen en Mario Faber (beiden 4x), Jan Homan, Cor van Steyn, Theo van Kampen en Kees van der Lans realiseerde bleef echter overtuigend onbe reikbaar... Van Velzen naar RKC WAALWIJK Peter van Velzen, met 26 doelpunten aanvoerder van de topscorers- lijst in de eerste divisie, speelt de volgende twee seizoenen voor RKC uit Waalwijk. De spits van SVV tekende gister avond een contract, dat hem voor die periode aan de Waal- wijkse vereniging bindt. De overname kostte RKC de transfersom van 50.000 gulden. Vrouwenteam Scylla kampioen LEIDEN Het vrouwenteam van de Leidse tafeltennisclub Scylla mag zich nu reeds kam- Sioen van Nederland noemen. >e oorspronkelijk voor ko mend weekeinde op de rol staande kampioenswedstrijd met herfstkampioen Torenstad zal geen doorgang vinden, om dat Torenstad geen represen tatief team meer op de been kan brengen. Na de halverwe ge het seizoen vertrokken Mir jam Kloppenburg, heeft nu ook Jantien Jansma proble men gekregen met trainer Leermakers, waarna Toren stad de beslissing heeft geno men zich terug te trekken. Van der Ham weg bij Leiden LEIDEN Het in de eerste klasse zaterdag van de Leidse afdeling uitkomende Leiden heeft oefenmeester Siem van der Ham officieel op een zij spoor gerangeerd. Tegenval lende resultaten speelden bij die beslissing mede een rol. De voor volgend seizoen reeds ge contracteerde Hennie Beeren- fenger heeft inmiddels de werkzaamheden van Van der West Ham wi Sanchez Torr ENSCHEDE Het in de 1 gelse league spelende W Ham United zal zich één de); dagen bij FC Twente meld, voordigers van „the Hal' mers" hebben de 25-jaqj Spaanse aanvoerder vai Enschedeërs inmiddels keer aan het werk gezien j zijn erg gecharmeerd van i prestaties. Deze heeft wel waar nog een contract tot i dio volgend jaar bij FC Tw te, maar daarin is een claus opgenomen volgens welk t tussentijds en voor negen l weg mag als hij zich spon kan verbeteren. I Billy Ashcroft, de Brit l Twentse dienst, voerde git ren besprekingen met hetu; de Engelse vierde divisie komende Wrexham, dat 1 hoopt aan te trekken als s Ier-coach. Geen stoomcursus voor Crui jff leli ZEIST Johan Cruiiff N zich toch gewoon voor de tPal nerscursus moeten opgek1 wil hij in het bezit komen *di een trainersdiploma. Het v<f ste) van de ex-topvoetba i< aan de KNVB om via een da gepaste opleiding (stoomcuflg met eerst het examen en wat vakken ophalen) zo'n derlandse bevoegdheid te gen, is door de voetbalbon£gc gewezen. Si M Linder Kurt Linder, die zondag km toeschouwer aanwezig wasl^ de door Ajax verloren A strijd tegen FC GroninW lijkt een kansrijke gegadlj om eventueel Aad de Moafc huidigde trainer van het| genvallende Amnsterda koploper in de eredivisie, o volgen zodra diens positie meer aan het wankelen k< Jeugd ADO op drempel van kampioenschap DEN HAAG Het regioi jeugdelftal van ADO is maar twee punten verwijc van het kampioenschap Klasse Al. Gisteravond de formatie van trainer Schoenmaker in de uit' strijd tegen VUC met 4 ruststand aan Het Kleine was 0-1 door een doelpunt Eki Korte. Wim Bordewijk (2x) en Ri L iitvj 1-0. ,|C van der Polder voerden n« rust de score op tot 0-4. ADO, dat vanmiddag is trokken naar Boedapest vi in het weekeinde wordt df1; genomen aan een intern, naai jeugdtoernooi van V; "kan de nog benodigde purn pas behalen op 11 mei in w thuiswedstrijd tegen hek luiter Xerxes. BOKSEN Profparlijen, Rotterdam Europees titelgevecht halfzwat wicht: Alex Blanchard (Ned) onb( tegen Richard Caramanolis (FraUDf Zwaarwelter: John van Elteren (tys wint door r.s.c. in vierde rondai Gerrle Sloot (Rotterdam). Lichtwelter: Anton Verrlps (Niegi gein) wint door r.s.c. In vierde r!ë van Lester Boucaud (Fra). jpr Lichtgewicht: Iwan Samueo Jh w o p. van Jose Antonio Garcia (f Middengewicht: Jan Lefeber (R<r dam) onbeslist tegen Claudio rn (Bel). hd Weltergewicht: Jlmmy Bartes (R»p dam) wint door r.s.c. In de vierdflk, de. VOETBAL Regionale Jeugd (klasse A1): ADO 0-4; B1: ARC-AOO 1-1. WIELRENNEN Proloog Ronde van Nederland dames (2,2 km in Leiden): 1. I van Koert (Nieuwkoop) 3.08.9S middelde snelheid van 41.91 km 2. Rita Timpers (Almelo) op 1, Henny Top (Wekerom) op 1.! Eria Oomen (Schljndel) op 1.1 Petra de Bruin (Nieuwkoop) op 6. Conny Mel|er (Vlaarding 1.87; 7. Roellen Hoogeveen f den) op 2.9S; 8. Anneke Kroon Haag) op 3.94; 9. Mieke Havik dam) op 4.73; 10. Rebecca (VSt) op 4.76; 14. Monique Kaul (Den Haag) op 7.19; 21. Hannefc verse (Hlllegom) op 10.46; 2 Kolloos (Llsse) op 11.73; 26 Mafr Gaaien (Delft) op 12.17; 39. Ar|» tlng (Den Hoorn) op 16.85; 43. V# Lisser (Den Haag) op 18.48; 52*

Leidse Courant | 1985 | | pagina 8