Toon Hermans houdt van Henny Huismans humor BEELD SPRAAK DIO/TELEVISIE CeidoeSourant MAANDAG 22 APRIL 1985 PAGINA 9 h«r Te gekke tijden voor Henny Huisman, die morgenavond Dop KRO-tv, Ned. I om 20.28 ifjiur, zijn Play Back en Sound ix Show van hang- en sluit werk gaat voorzien. Tien fi- ll^nalisten als namaak-artiesten lit het voorbije seizoen tegen over en naast elkaar, want er kunnen er maar twee win- maar samen maken zij Ide Play Mix, Henny's huis- 11 merk. Henny: „Ik tekende zojuist >en nieuw contract voor drie aar met de KRO. Waar dit toe leidt, moeten we afwach ten, maar in september/okto- ler komen we terug met iets lergelijks. Het barst van het lent in dit land, en met de RO als springplank halen ■e dat boven water. Dat con tract ga ik inlijsten. Dat komt te hangen naast het briefje, jat ik ook laat inlijsten en dat ik een paar jaar geleden van jde KRO ontving, toen ik had gesolliciteerd als opvolger van HfiVillem Ruis. Daar stond in bifiat ik hartelijk werd bedankt i dwoor mijn sollicitatie, dat mijn ercarrière zich mogelijk niet op 93#v zou voltrekken en dat de 1 idkeus op een ander was geval- haflen. Dat bleek bij nader inzien OjiFrank Kramer te zijn. Met ieropgaaf van dezelfde reden opben ik ook eens bij de TROS zijifiveggestuurd door een man, deidie mij nog toevoegde: „Ik oejstuur jou weg in het besef, dat 97®oit een Britse studioman de larjBeatles heeft laten schieten". irsKortgeleden kwam ik die erinan weer tegen, toen ik werd nagevraagd in het woensdag- tijtpiiddagprogramma van Marij- ifjce die wel even „Tijd" voor mij had. Zei diezelfde TROS- jman: „Als ik jou zie, moet ik L^elkens weer aan de Beatles (denken". Ja, zei ik terug, dat was dus John, Ringo, George en Paul en nu dus ook Henny. Als je leest waar ik overal voor wordt gevraagd, mag je wel stellen, dat ik een geves tigde naam heb. Dat mag je wel de macht van het medi um noemen, want zonder er landelijk bekend door te wor den, hield ik al jaren lang door heel het land play back- wedstrijden. Het blijkt geen kunst om er te komen. Er wordt veel meer van je ge vergd om er te blijven. Eerst doe je een screentest bij de KRO. De beelden daarvan worden zorgvuldig gewikt en gewogen. En nu wordt er ge zwaaid met de kijkcijfers: meer dan zeven miljoen men sen die een 7,5 geven, dat is bij Toon Hermans, Wim Kan en Mies Bouwman af. Toch zeggen ze bij de KRO: „Je moet er niet op rekenen, dat je hier geprezen wordt als je het goed doet, maar we vallen je ook niet zwaar als het eens minder voorspoedig ver loopt". Die opvatting ligt mij. Van nature relativeer ik ge makkelijk, weeg de voor en tegens tegen elkaar af, de roem tegen de roep van „slij merd" achter je rug, want dat gebeurt ook. Toon Hermans herkende dat ook in mij. Die noemde mij sophisticated, waarmee hij bedoelde te zeg gen, dat ik in een zekere wijs heid ook afstand van de din gen kan nemen. Ik had Toon in zijn laatste show gezien en gevraagd of ik eens met hem mocht komen praten. Kon ge lijk de volgende dag al. Ik er heen met de bedoeling om hem te zeggen hoe een groot bewonderaar ik van hem ben, een man met het vak tot in zijn vingers. Toen hij mij bin nenliet, kreeg ik niet eens de door Ton Oliemuller kans een mond open te doen. Hij nam het woord. Prees mijn werk tot ik met een mond vol tanden stond. Hij legde twee uur lang zijn eigen 50-jarige ervaring als podium- persoonlijkheid aan mijn voe ten. Hij vatte ook in een korte karakteristiek mijn succes sa men: „Jij hebt een sophistica ted uitstraling en dat maakt jouw gewone humor supëron- gewoon". Hij zei er nog bij, dat ik dat moet koesteren. Je kunt de lachers op je hand krijgen door leuk te doen met een gek hoedje op of een feestneus. Dat is volgens Toon heel wat anders dan het uit stralen van humor, wat hij zegt in mij tegen te komen. Trouwens Willem Duys in Babbelonië noemde mij zijn natuurlijke opvolger. Heeft dat alles te maken met een bijzonder talent in mij? Ik denk het niet. Ik zie het ei genlijk zo, dat iedereen min stens één kans krijgt in zijn leven. Bijvoorbeeld een huis schilder die een klusje vangt bij een miljonair en dat zo pri ma doet, dat hij door die man wordt aangetrokken voor een goed betaalde baan voor zijn leven. Zo'n kans moet je grij pen. Dat heb ik gedaan. Niet alleen op de tv. Daar komt het uiteindelijk wel allemaal terecht. Maar die acht kandi daten in de tv-show vormen de keus uit tientallen voor rondes door het hele land. Ze ker 150 kandidaten. Daar zit ik bij, tot diep in de nacht. Ik ken mensen die ook kansen krijgen, maar die zien dan te gen het overwerk op. Het werk, dat ik op tv doe, dat de mensen van mij te zien krij gen, is slechts het topje van de ijsberg. Dat Play Backen en later dan de Sound Mix wer- Henny Huisman: „Mijn nieuwe contract met de KRO lijst ik in en hang ik naast de afwijzing van een paar jaar geleden van dezelfde KRO". den niet bedacht achter een omroeptafel, maar zijn als het ware vanzelf ontstaan op dis- co-avonden, waarvoor ik van hot naar her door het land reisde". NIETS NIEUWS Voor Henny Huisman is Play Back niets nieuws. Hoeveel mensen zingen niet van natu re mee als zij muziek beluiste ren. Dat is al zo oud als de grammofoonplaat. Uit dat play backen kwam de sound mix voort. De KRO haalt de zang uit de groeven, zodat al leen de muziek overblijft, waarna de kandidaten die weer met hun stem mogen in vullen. Vandaar in de laatste show de Deventer Bimbam- bomnabootsers van André van Duin, Ella Fitzgerald van John Beuker uit Leiden, Loek Weel als de sprekende imita tie van Toon Hermans uit Be verwijk, Glenda Peters als de Leiderdorpse Randy Craw ford, en het paar Ruud Heine en Josefien Hoentje uit Lim burg, die resp. Neil Diamond en Barbra Streisand in vocale kleur de loef afsteken. Zegt Henny: „We willen laten zien dat de bakker uit Zalt- bommel even goed kan zin gen als de echte Lee Towers. We hebben onnoemelijk goe de kandidaten. Een paar heb ben er zelfs al een platencon tract voor een singletje, en eentje kreeg een rol in een musical in de maak. Heus, tal van kandidaten maken meer van mijn show dan ik. Ik help alleen de besten uit te zoeken en die op het scherm te pre senteren. Daarvan oogst ik de roem. Datzelfde zie ik in mijn gezin gebeuren. Mijn dochter van negen is maanden bezig geweest jazzballet in te stude ren voor een schoolavond. Mijn vrouw, mijn andere dochter van vijf en ik daar heen. Ging prima. Mijn doch ter deed het keurig op de planken. Maar na afloop schoof zij direct schuchter weg in de gordijnen. Terwijl het applaus voortduurde, klom mijn dochter van vijf het podium op. Die stond daar buigend het applaus in ont vangst te nemen voor haar zusje. De een steelt de show, de ander pikt de buit in. In haar herkende ik mezelf, haar vader. De een doet het werk, de ander vangt het ge klap. Bij mij voegen zich daar nog de vele verzoeken om in terviews bij. Vraagt iemand van een sensatieblad mij naar mijn huwelijk. Zeg ik: „Mijn vrouw en ik houden van el kaar. Wij zijn vrienden voor het leven". Staat er later in zo'n blad, dat ik verslaafd ben aan mijn vrouw. Waar slaat dat nou op? Verslaving is een ziekte, onze liefde houdt ons juist gezond. Ik zag mijn vrouw voor het eerst op een disco-avond. Een prachtig meisje. Ik zag daar gelijk veel in, maar die avond verliep anders. Ik vernam over haar, dat zij een sportief type was en op welk sportveld zij de volgende dag te vinden zou zijn. Een regenachtige dag. D'r haar plakte op haar hoofd en haar schoenen sopten. Ze nam mij kwalijk, dat ik daar nader kennis kwam maken. Maar ik vond haar toen nog veel mooier dan de avond te voren. Dat heb ik haar ook gezegd en daar neem ik ook nu nog geen woord van terug. Ik schrijf gedichten op haar. Die worden misschien nog eens gebundeld. In de week voor mijn eerste kind werd geboren, werd ik midden in de nacht klaar wakker. Ik schreef zo een gedicht op, dat zich vanzelf in mijn hoofd had ontwikkeld. Over haar borsten. Door ons huwelijk werden die ons gezamenlijk sieraad. Ik schreef dat die bij de geboorte van ons kind bron van voeding en liefde zouden worden voor ons kind. We hadden ze geen betere be stemming kunnen geven. We kregen een prachtdochter, en een paar jaar later nog een. Allebei mooier dan welk suc ces ook. Dat laatste levert wel vijftig brieven in de week op. Enkele scheldbrieven, dat hoort er bij, daar ontkomt geen artiest aan, maar de meeste vol meeleven. Ook van oudere welmenende da mes, die mij een schat van een man noemen en schrij ven, dat Dolf Brouwers, die vieze man van de VPRO, niet in mijn programma past. Alle brieven beantwoord ik. Daar hebben die mensen recht op. En Dolf is in wezen een hele aardige man, die ondanks te genslagen in ziin leven nog grote levensdurf toont". UITNODIGINGEN Uit het hele land regent het uitnodigingen aan Huismans adres. Vooral van scholen die hun eigen play back-show door hem willen doen presen teren. Maar Henny zit tot over zijn nek in de voorron den, nu al voor het volgende «eizoen. Bovendien blijft hij zoeken naar kandidaten, die bereid zijn om met dwaze ver toningen zijn show op te fleu ren, zoals de bimbambeie- raars, quasi-paters die met hun kruinschering in de luid- klok verdwenen of die par mantige jongens die over de Dolly Dots een flesje persifla ge leeg sprenkelden. Onder uitzonderingen kan hij niet uit. Hem schoten onlangs ogen te binnen die eerder door Roland Holst werden verwoord in een gedicht over een geliefde: Eens wordt zij oud, en als gij dat dan *ag, dan heeft zij nog dezelfde Henny: „Dat was op de Boni- faciusschool in Zaandam, waar ik als kleuter rond liep. Daar kon ik niet weigeren. Ik daarheen. Naar zuster Berna- dette die als non met kap voor mij destijds de liefste van de hele wereld was. Die liep nu in bloemetjesjurk. Ik herken de haar niet meer. Totdat ik in haar twee bruine ogen keek. Toen moest ik wel het lieve jongetje play backen, dat ik vroeger geweest moet zijn". Het tv-beeld en het idee van Play Back liggen via KRO-tv intussen zo verankerd in dit volk, dat toen Henny onlangs met zijn programma tien mi nuten moest opschuiven, om dat in een ingelaste uitzen ding de H. Vader ons volk toesprak, hij schertsende vra gen kreeg of de paus in zijn voorprogramma zat. Mooier kan een katholieke jongen zich niet wensen. Dat zou Henny nog wel eens tegen kunnen vallen. Zoals de za ken nu liggen is te verwach ten, dat zijn programma over de afgelopen maanden hoger zal scoren dan welke andere tv-uitzending ook. Maar als de verwachtingen niet bedriegen zullen eind mei wereldwijd de kijkcijfers voor het pausbe zoek nog hoger uitkomen, ge woon omdat heel velen dat wel eens willen zien, net als de Elfstedentocht. Henny: „Ik denk dat ik veel aan mijn moeder te danken heb. Zij zat laatst in de Fred Oster-show. Die hield haar voor een stewardess om haar puike voorkomen, manier van kleden ook. Zij werkte vroeger in een modemagazijn. De klanten hielden haar voor de vrouw van de baas. Zij ziet er graag mooi uit. maar komt op veel mensen over als een gezellige moeke. Wat Toon Hermans in mij ziet, komt misschien wel van haar. Dat blijft gissen. Zeker is dat Brandpunt beter bekeken wordt als mijn programma er voor zit. Er wordt gewed in de huiskamers als Play Back op de buis is. Dan wordt er gepoold op de winnaar. Een dame liet mij weten van mijn programma al 116 gulden be ter te zijn geworden. Er doen net zo goed studenten mee als mensen die op bruiloften en partijen actief zijn en hun op treden op de tv als bekroning zien, een erkenning ook van hun kunsten. Dat lukt na tuurlijk niet altijd. Laatst in een voorronde een meisje sprekend en zingend Bette Midler met haar hit „Beast of Burden". Om de zenuwen te bedwingen nam zij er nog een koud biertje op. Vervolgens betrad zij de Bühne, en ja hoor, bij het vierde couplet lag Bette's „Burden" en het biertje haar te zwaar op de maag. Alles kwam er uit. Vui le vloer, nog meer consterna tie. Emmers water. Toch prees de iury haar „voldragen voordracht en de wijze waar op zij zich er aan had overge geven". ederland pERLAND 1 fRO h) Een vrouw boven de tepjertig, Duitse serie. Afl.: nf> de boerderij hoort een Een 41-jarige weduwe it twee kinderen zet in ir eentje het boerenbe- adjjf voort na de dood van ir man. Problemen ont- lan door vooroordelen en ilerantie van de bekrom- In dorpsgemeenschap, i Stuif es in, gevarieerd iderprogramma met in de il: 500 kinderen uit de ivincie Noord-Brabant: AVRO's Sportpanora- I V26-Journaal. |RO AVRO's Toppop, gepre steerd door Ad Visser. ÉLEAC 1 Leiding geven, les 5. ÉRO J Minibios, met o.a. Lau- Hardy. 1 Televizier magazine. OS j Journaal. fV De Peetvader (7), Ame- jaanse serie. Nadat Mi- Jael en zijn gezin aan een iordaanslag hebben we ll te ontsnappen reist Mi- feel naar Miami om daar Jderwereldfiguur Hyman Jth te ontmoeten. Samen ft corrupte regeringslie- i proberen ze in Havana i financiële slag te slaan. -CRO Maastrechter Staar. lizikaal programma (herh). 40 jaar na dato, docu- [fntaire-serie over de ceede Wereldoorlog. Deel .Goed en fout. De hou- ,kg van de Nederlander 1 opzichte van de bezet ter. Aansl.: Studiogesprek. 23.00 Karei van de Graaf, ac tueel informatief program ma gepresenteerd door Ka- rel van de Graaf. NOS 23.45 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.30 Sesamstraat. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 fflJeugdjournaal. 19.00 Journaal. HV 19.12 Kwartslag Magazine. VARA 19.27 Webster, Amerikaanse comedy-serie. Afl.: Bedge heimen. Webster schaamt zich voor het feit dat hij 's nachts nog wel eens in bed plast. 19.55 Voetbal '80, maande lijks magazine met actueel nieuws uit binnen- en bui tenland. Presentatie: Felix Meurders. 20.40 Konsumentenman. Rechtstreeks consumenten programma gepresenteerd door Frits Bom, met o.a. het spel 'De Konsumenten- mand'. 21.40 [EDe Onderste Steen. Afl.: Als ik het niet be noem... Gedramatiseerde documentaire over sexuele kindermishandeling binnen het gezin. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 23.05-23.35 [U Kunstgeschie denis, les 4. Bart Peeters presenteert „Villa Tempo of: Gejaagd door de rock- cultuur", BRT 1 om 21.15 uur. BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Plons, de gekke kikker, kin derprogramma. 18.10 Kameleon, jeugdprogramma met een heleboel prettige verrassin gen. Presentatie: Danny Verbiest. 18.35 Zeven in een slag, tekenfilm. 18.45 E Het Sint Evermarusspel te Rutten, toeristische film over het mysteriespel rond Sint-Evermarus dat sinds de 10de eeuw in Rutten wordt opgevoerd (herh). 19.00 Het Vrije Woord. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Morgen. 20.15 Videomatch, videospelletje ge presenteerd door Marleen Gordts. 20.25 mWillern van Oranje, histori sche serie over leven en werk van Willem van Oranje. Deel 6: 1567 - 1568 (herh.). Oranje vlucht met zijn vrouw naar het stamslot van de Nas sau's in Dillenburg. Nauwelijks Is hij4 vertrokken, of de hertog van Alva In stalleert zijn schrikbewind. 21.15 Villa Tempo of: Gejaagd door de rockcultuur. Popprogramma. Pre sentatie: Bart Peeters (herh). 21.55 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Allemaal beestjes. Afl.: Terug van weggeweest. Herinvoering van op een bepaalde plaats verdwenen dier soorten kent voor- en tegenstanders en moet uiterst omzichtig worden aangepakt (herh). 19.30 Juke Box. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Extra-Time, wekelijks sport- magazine. 21.30 Toto-prognose. 21.40 Het ABC van de computer. Afl.: Computertoekomst. Presentatie: Martin Valcke. RTBF 1 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19.23 Minute Papillon en Toto-aan kondiging. 19.25 Mededelingen. 19.30 Journaal. 20.00 Ecran temoin: Coup de fou- dre, Franse speelfilm uit 1982 van Di ane Kurys. Met In de hoofdrollen: Mlou-Miou, Isabella Huppert en Guy Marchand. De jonge Joodse Russin Lena Is geïnterneerd in een kamp bij Perpignan in 1942. Zij trouwt met de jonge Fransman Michael om aan de portatie te ontkomen. Madeleine trouwt in Lyon met Raymond, die niet lang daarna vermoord wordt. Tien jaar later ontmoeten de beide vrou wen elkaar weer. Er groeit een innige vriendschap tussen de twee. Aansl.: Discussie n.a.v. de film: Kinderen en scheiding. 23.10 Journaal. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Martin en Simon met clips op verzoek (16.00), Gaz (17.00) en Sunie met 'Popback' (18.00). 19.00 Champs Elysèes. 20.15 L'ennemi de la mort (4). 21.10 Voir, magazine. 21.20 Carnets de l'aventure. 22.00 Nieuw9. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Martin en Simon met clips op verzoek (22.30), Gaz (23.00), Sunle met 'Popback' (00.00) en Diana (01.00). CS: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. KD: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. [0: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■O: Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Hannah Eine Liebesge- schichte (2), Engels tv-spel naar de roman van Emily Hilda Young. Het verleden blijft Hannah achtervolgen, waar zij ook heengaat, zij krijgt geen 17.20 1:0 Für die Kinder, kinderse rie. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Musik Convoy. Live vanuit Beckum 19 00 Schiess in den Wind, Ho. Afl.: Sern Freund, ein schwarzer Junge. 19 58 Heute im Ersten. 20 00 ITTagesschau. 20.15 Schone Ferien, vakantieverha len uit Singapore en Maleisié. Aansl Ein Platz an der Sonne, bekendma king van de weekwinnaar van de ARD-Televisieloterl) 1985. 21.15 Kontraste. gramma. 21.15 Kontraste. 23.00 Das Nacht-Studio: The Fox, Amerikaanse speelfilm uit 1967. Twee jonge vrouwen lelden een terugge trokken leven op het platteland, er gens in Canada. Hun rustige leventje op de boerderij wordt echter ernstig verstoord wanneer de kleinzoon van de eigenaar opduikt. 00.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 Auf Stippvisite bei Mitmen- schen, water voor Kenia. 16.35 Boomer, der Streuner, kinder serie. Afl.: Het testament. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Die Koralleninsel, tv-serle. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Reportage am Montag: Jagd über die Grenzen, reportage over de werkwijze van Interpol. 20.15 Ein Colt filr alle Falie, Ameri kaanse serie. AflDie Relse nach Ari zona. Met: Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas e.a. 21.45 Heute-journal. 22.05 Die SeidenstraBe, Japans-Chl- nese documentaire-serie. Afl. 4: Kho- tan - Hier gibt es alles im überfluss. 22.50 Nach der Probe, tv-film van Ingmar Bergman. Een oude regisseur kijkt terug op zijn leven, acteurs, ac trices en films. 00.00 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Auslandsshow. 21.45 Landesspiegel. So 1st Ihr Le- ben... Portret van de travestiegroep 'The Grazy Boys'. 22.15 United Kingdom, tv-spel van Jim Allen. Het bestuur van een graaf schap in Noordoost-Engeland komt In opstand tegen de drastische financiö- le kortingen van de Londense rege ring. De regering investeert geen geld meer in het graafschap en er wordt een commissaris aangesteld, die het graafschap moet leiden. Dan komt het tot een groot conflict. 00.05 Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 17.30 Soul spectacular, met Tony Blackburn. 18.30 Het sprekende paard Mr. Ed. Afl.: Ed the emancipator. 19.00 The Lucy show. Afl.: Lucy and the ceramic cat. 19.30 The greatest American hero. Afl.: Divorce venusian style. 20.20 Vegas. Afl,: The Golden Gate cop killer. 21.10 The Untouchables. Afl.: The Organisation. 22.05 IJshockey. Chicago Black Hawks - Edmonton Oilers. 23.10-00.10 Sky Trax. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.20 Busker. 17.30 Dungeons and dragons. 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.35 Grange Hill, jeugdserie. 19.00 Journaal en weerbericht. 19.35 London plus. 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan. 20.40 Fame, Amerikaanse serie. 21.30 Three up, two down, tv-serle. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Panorama, actualiteitenru briek. 23.05 The Monday Film: Rich and famous, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van George Cukot, met o.a. Candice Bergen, Jacqueline Bisset en David Selby. Twee vrouwen onder houden ondanks hun rivaliteit in lief de en carrière een sterke vriend schap. 01.00 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.30 Feature Film: New Moon, Amerikaanse musical uit 1940 van Robert Z. Leonard, met o.a. Jeanette McDonald, Nelson Eddy en Mary Bo- land. 21.10 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. 22 00 WK Snooker. 22.30 Young ones, tv-serle. Met: Ade Edmondson. Rlk Mayall, Nigel Planer e.a. Afl.: Interesting. ITV 17.15 Bstfink. 17.20 He-man and the masters of the universe. 17.45 Dramarame. 18.15 Emmerdale Farm. 18 45 Nieuws. 19.00 About Anglia. Regionaal ma gazine. 19.30 Bygones Special. 20 00 What's my Line? 20.30 Coronation Street. 21.00 Roll over Beethoven. Komi sche serie. 21 30 World In Action. 22.00 The Sweeney. 23 00 Nieuws. 23.30 Anglia Reports. Actualiteiten- magazine. 00 00 The Streets of San Francisco. 01 00 Living and growing. 01.30 Reflection. TV'morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. 10.30 Schooltv. 13.00 Nieuws voor doven. ROF 14 00 Telebord. RVU 15.00 De kleine vervuiler, spelprogramma. KRO 15.30 Holiday Eiland. 16.15 Ze ker weten. 16.40 KRO's Tekenfilm festival. 17.00 KRO's Middageditie, met Aad van den Heuvel en Han van der Meer. Om 17.30 W6-Journaal (NOS). NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven. EO 15.30 Vrouw zijn. Thema: Angst. 16.00 Het kleine huis, tv-serle. Afl.: Oom Jed. 16.50 God is toch sterker. MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Simon (08.00), Sunie (09.00), Gary (10.00), Julie en Gaz met Eurochart de Europarade van Music Box (11.00) Diana met een Interview met Los Lo bos (1) (12.00) en Martin (13.00). 14.00 Non-stop videoclips. Herhalin gen. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.23 Schöne Ferien, vakantieverhalen. 11.03 Kontraste. 11.50 Umschau. 12.10 Die Seiden straBe. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst. 16.00 Tages schau. 16.10 Frauengeschichten. 16.55 SpaB am Dienstag. 17.50 Ta gesschau. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.40 Tele tekst. 15.56 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Computer-cor ner. 16.20 Ferien, Jobs und Kohle- machen. 17.00 Heute. 17.15 Tele-ll- BBC 1 07.00 Teletekst. 07 S) Breakfast time. 10.20 Teletekst. 11.30 Play School. 11 50 Teletekst. 13.30 Jour naal. 13.55 Weerbericht. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill et one. 14.45 Pigeon Street. 15.00 Vegetarian Kitchen. 15.25 Teletekst. 16 55 The Caterpil lar Tail. 17.10 Dastardly and Mutley. SKY CHANNEL 14.35 Family. 15 30 Wayne A Shue- ter. 16.00 Pat Sharp Show. 16.45 Monsters of rock. ITV 07 25 TV-AM, ontbljttv. 10 30 Schooltv. 13.00 Cockleshell Bay. 13.10 Rainbow, (herh 13 30 Gar dens for all. 14.00 Nieuws. 14 20 Re gionaal nieuws. 14 30 The Outsider. 15.30 Daytime. 16.00 Gambit. 16 25 Regionaal nieuwe. 16 30 The young Doctors. 17.00 Cockleshell Bay. HILVERSUM 1 EO: 17 03 EO-Onder- weg. 17.55 Mededelingen (NOS). EO: 18.06 Tijdsein 18 30 Waar waren we ook alweer? 18 50 De Wolkenwagen. 19.02 Ronduit Radiokrant. 20.03 De muzikale fruitmand. 21.05 Als Men sen veranderen. 21.40 Populaire or gelbespeling. 22 02 Veraf en dichtbij. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 00.02 Easy listening. 02.02 AVRO's Service Station. 06.02 Auto In? AVRO aan HILVERSUM 2 NCRV: 17 00 Hier en Nu. KRO: 17.30 nws. 17.36 Echo-ma gazine. 18.40 Uitzending van het NIK. 18.55 BZN. KRO: 19 00 Goal op maandag. 19.30 Man en paard. 20.00 Nws. 20.03 KRO's operette-album. 21.30 Uit het KRO-archlef: Sprong in het heelal, hoorsp.serie (16). 22.30 Nws. 22.35 Uw koninkrijk kome. 22.45 Da Capo. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Avond- spits. AVRO: 19 02 De zwevende he mel. 20.02 Nationale L.P. Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpodium. HILVERSUM 4 NOS 18 00 Nws VARA: 18.02 Van Middeleeuwen tot Klassicisme. 19.05 Het klavier. 20 00 Het Sjostakovitsj Kwartet (4). 22 00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap. HILVERSUM 5 NCRV: 17 30 Bij de tijd. Wij en de gezondheidszorg (7). 18.00 Onder de kop PP 18 20 Uit zending van de PSP 18.30 Rijdt u ook zo goed? 18.40 Er staat geschre ven. herh. les 2. 18 50 Er staat ge schreven, les 3. NOS 19 00 Nieuws voor buitenlanders TELEAC: 19 40 Leidinggeven, her les 4. RADIO RIJNMOND 16.30 Middag- progr met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7 03 Auto In? AVRO aan. 8 06 AVRO's Radiojour naal. 8.15 Uit studio en theater 9 03 Nederlands op AVRO-I 10 03 Snot neus ahoyl 10.13 Arbeidsvitaminen. 11.03 Het Janussyndroom, hoorsp. (4) 11.48 UIT is IN. 11.57 Beursplein 5 EO: 12.04 Lunchtlme Magazine. 13.06 Ti|dsein. 14.03 Vrouw zijn 15.03 Voor elk wat wils. 15.45 Open huis VPRO. 17.03 Borèt. HILVERSUM 2 7 00 Nws KRO: 7 06 Het levende Woord 7 15 Echo 8 30 Nws. 8.33 Postbus 900. 8.45 Levens- llef en levensleed 9 30 Nws. 9.33 M-V-magazine 10.30 Nws. 10.33 Wat heet oud. 11 30 Nws 11 33 Met de KRO. met Anne. 1200 Kruispunt. 12.30 Nws KRO: 12 36 Echo 13 00 Nws. 13.10 Echo-politiek. 13.30 Nws. 13.33 Glas In lood 14 30 Nws 14 33 Sporen In het achterland 15 00 KRO's Misdaadreconstructie. 15 30 Nws. 15.33 Een behaard kind op han den en voeten (2). TROS: 16.00 TROS Nieuws Show HILVERSUM 3 7 00 Nieuws VARA: 7.03 Gesodemeurders. 9.03 Doorlo per 10 03 Twee meter de lucht In lijke vijftien. HILVERSUM 4 TROS: 7.00 Een goede morgen met Emmy Verhey. (8 00 Nws.) 9.00 Continu klass 11.00 TROS concertzaal 13 00 Nws 13 02 De klassieke top tien. 13.30 Primeurs van de matrijs en concertagenda 14 00 Belcantorium NCRV 16.00 Li- terama, of Het Kunstbedrijf 17 00 Populaire klassieken. HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Spor- tief. 9 25 Waterst RVU 9 30 Alle- mans Veren NCRV 10.00 Onder schooltijd 10 20 Wat doe je daar? 10.35 Overal kom je de computer te- KadI' IADIO RIJNMOND 7 30 Ochtend- progr met Peter Schuiten 16 30 Mid- dagprogr. met Erik Post.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9