aarom operaster bngfestival mist VARA weer naar Knokke voor radiofestival Üdio/televisie £eidóg(5omant WOENSDAG 3 APRIL 1985 PAGINA 9 ROPARADE TERUG NAAR .VERSUM 3 OP DONDERDAG ^^/ERSUM - TROS-radio heeft het geweten, toen zij vo- BBBar oktober de Europarade op Hilversum 1 op maandag ^^ftte. Die hoort daar niet thuis, lijkt verdwaald, vond ^^^De Europarade hoort op 3. e eJ stzeiaeg-radio heeft zich gehaast dit te doen plaats hebben. ^Q^ngang van maandag 15 april staat deze parade van de in tireer °P tussen elf en twaalf uur en dan wel op de wo. oderdag. De ontstane leegte op Hilversum 1 zal worden EURQd door „Bladgoud" van Chiel Montagne, dat daarvoor ^«ftlilversum 1 in de avond van vrijdag wordt gehaald. ;iNEMjg°ud" bevat gesprekken met artiesten. I8.3jde donderdagochtend vervalt de Hugo van Gelderen- maar deze bevat tussen 9 en 12 uur de Nederlandstali- Dptien, de Polderpopparade en de Europarade, elk een T«ang. Falcon Crest bezig te verdwijnen HILVERSUM Tegenvallende kijkcijfers, ook in Amerika, zijn er de oorzaak van dat de tv-serie Fal con Crest vanaf deze zomer niet meer te zien zal zijn op de TROS-tv. In plaats daarvan zal meer de nadruk komen te liggen op het brengen van mini-series, zo als we eerer al meldden. De mini series bepalen de tv-mode van van daag. Deze zijn momenteel overal ter wereld in royale mate te koop, zowel in Amerika, als in Engeland. Canada en Australië, dat als tv-ma- kend land ook van zich begint te spreken. Het ziet er voor wat Amerika naar uit, dat Falcon Crest zonder meer uit het programmapakket zal ver dwijnen. Er worden geen nieuwe afleveringen meer gemaakt. Dit tv- verhaal zal ook niet aan een afloop geholpen worden. Met kijkers die deze serie volgen en benieuwd zijn naar de afloop wordt geen reke ning gehouden. De Amerikaanse commercie bepaalt wat wel en wat niet op tv verschijnt. Wat TROS-radio betreft: Op Hil versum 4 is de zendtijd van het programma Bel Cantorium (dins dag van 14.00 tot 16.00 uur) met een half uur verlengd om het mogelijk te maken volledige opera's uit te zenden. Eind augustus zal op deze zender vijf dagen achtereen aan dacht worden besteed aan de drie honderdste geboortedag van Bach met vier concerten vanuit het Cir custheater in Scheveningen. TV-serie over drugs HILVERSUM Zaterdagmiddag 6 april is de eerste uitzending van de vijfdelige RVU televisieserie 'Drugs, genot en verbod'. De serie gaat over de motieven van drugsgebruik, de al dan niet terechte angst van ouders als hun kinderen drugs gebruiken en over de grenzen die jongeren voor zichzelf trekken. 'Drugs, genot en verbod' wil het taboe rond soft drugs doorbreken. De eerste aflevering (6 april) gaat over drugsgebruik op school. Hoewel op veel scholen de leerlingen regelmatig hasjiesj roken, ontkennen veel schoolleidingen dit. Cen traal in deze uitzending staat Ronny. een 16-jarige scho liere. Als ze stoned voor het bord stond, dachten de le raren dat ze melig was. Niemand had iets in de gaten. In deze serie vertellen scholieren over hun experimen ten met soft en hard drugs. Wat gebruiken ze. waarom of waarom niet. Hoe trekken ze hun grenzen. Opval lend is dat blijkt dat jongeren elkaar corrigeren in hun drugsgebruik. Uitzending steeds op zaterdagmiddag op Ned. I om 15.00 uur. eatej >EL Aan het tot- Ikomen van het BRT- -gebouw werkten rtijd zeven architec- drie Vlaamstaligen, p'ro< Franstaligen en een cn$ sprekende, zodat the? taalgroeperingen uit jen zlelgische samenleving aun trekken kwamen. Ie lange gangen, die Trojradio- en tv-gebouw ,s „J^kruisen, zijn in de oortjes links voor di^wjijker mensen met elfde werk bezig als ollega's in de burelen in b<ts, zij het in een ande- aal. Jarenlang eindig- Gren-de radio-uitzendingen tien over half twaalf ronds om de omroe- ungu nog de gelegenheid 0iven de laatste trein te BRT-collega de waar- »nd ^Preekt. komt het nóg ge- 14 ofl voor dat het tv-avond- iddadaal gemaakt moet wor- ntradoor één man, omdat zijn yi n!»as overmand zijn door 14 0izelligheid van het café. 3: A)ijzonderheden dienen om i (ate tonen dat iemand van EACRT, die een „idee" heeft, ]:8^ deze achtergrond gezien, roêiè rekenen op een stand- c). Een van de medewer- 18.45 Ward Bogaert, zag zich- 14.0jal in brons uitgevoerd hij. een aria aanheffend la'.Scf de ochtenddouche, het plan opvatte het Eurovisie songfestival van Belgische zij de te verrassen met een klas sieke sopraan. Een echt stukje cultuur binnen de glans en glitter van een songfestival, dat zou de beeldbuis op 4 mei pas echt doen bollen! Aan Ne derland gaat deze vreugde voorbij, omdat juist op 4 mei de doden worden herdacht Dat laat zich moeilijk combi neren met een Songfestival. Genoemde man repte zich naar zijn kantoor, belde zo vlug als zijn vingers draaien konden de opera-sopraan Mi reille Capelle, die enthousiaste gilletjes liet horen, en trok on der de stapel „afgelegde post" een muziekstuk te voorschijn van Frederik Devreese, die iets moois doet op een muziek school in Tervuren, zo nu en dan wat filmmuziek schrijft en de gewoonte heeft op feestjes NAVO-officieren te beledigen. Nu nog de tekst, mompelde Ward, terwijl hij de rest van de post in de prullenmand veegde. Maar daar was Mireil le weer aan de telefoon. „Ward", zei ze, „wat zou je er van zeggen als we Hugo Claus eens vroegen „Doet-ie niet", meende Ward, want de inbreng van Mireille bracht de mogelijkheid van een stand beeld in gevaar, omdat het idee niet meer alleen uit zijn eigen brein zou ontspruiten. Maar Mireille, misschien ook dromend van ten minste een gietijzeren buste, schreef Claus een brief. Drie dagen later bel de de schrijver Mireille op en zei: „Ik heb hier een tekst. Zou je die eens willen proberen?" Mireille naar de BRT. „Ward", zei ze, „hier is de tekst al. Het heet „Vannacht". Hugo heeft geen eisen of speciale voor waarden en ik moet je zeggen dat ik onmiddellijk verliefd was op de tekst. Het poëtisch aspect ervan is echt mooi. het treft me. Niet ingewikkeld, simpel zelfs, maar het heeft iets biologisch. Met weinig woorden is er een grote atmo sfeer in neergelegd". Dat werd onze BRT-man te gek. Zou nu zo'n zangeres even gaan uitmaken wat goed was of niet goed, biologisch of niet biologisch? Hij besloot er weinig woorden aan te beste den. „Mag niet", zei hij, net nadat hij een hap van een ge vulde koek had genomen. „Ja maar, het trio Capelle-De- vreese-Claus is toch een artis tieke eenheid, die goed past in jouw uitgangspunt? Het gaat me niet om de pretentie of zo iets, maar gewoon om profes sioneel werken". „Mag niet", herhaalde Ward ongeduldig. „Tekst is niet be langrijk. Verstaat toch nie mand. Heb al iemand met een eenvoudig tekstje, gemakkelijk te vertalen en zo, rijmt ook zo nu en dan, hoef je nauwelijks uit je hoofd te leren". Mireille ontplofte. Zou zij, op weg om een diva te worden, zich nog langer encanailleren met zoiets ordinairs als een songfestival? „Geen Claus, geen Capelle", brieste ze, „en ook, dat zweer ik je, geen Devreese." Zo zat op een ochtend, nog voor de eerste pintjes genut tigd waren, de BRT zonder Songfestivalsong en lag het hele idee en daarmee bij voorbaat het standbeeld van Ward Bogaert aan duigen. Want Devreese had, na een vurig telefoontje van de so praan, zijn artistieke integri teit niet verder willen doen aantasten, waarmee er een voortijdig einde kwam aan wat de culturele inbreng van de BRT in het Songfestival had moeten worden. Capelle en Devreese hadden binnen een uur een platen maatschappij enthousiast om het Claus-lied uit te brengen. En de BRT-man pakte de gou den gids om onder „zangeres sen" de naam Linda Lepomme Hugo Claus te dichterlijk Songfestival. te prikken en vervolgens ber de hij de BRT-huiscomponist Pieter Verlinden. „Pieter", zei hij, „ik heb een tekstje en een zangeresje. Kun jij daar voor vanmiddag nog wat nootjes bij maken? Waarom? O. we heb ben eerstdaags weer zo'n Songfestival". AADJONGBLOED De Knokke-ploeg met v.l.n.r. Julya Loko, Astrid Seriese en Ma- thilde Santing. LOOSDRECHT De VARA heeft de zangeressen Julya Loko, Mathilde Santing en Astrid Seriese aangewezen als deelnemers aan het muziekfestival „Knokke Cup 1985", dat in de week van 2 tot en met 6 juli in het Belgische Knokke wordt gehouden De Knokkecup voor de winnende ploeg gaat vergezeld van een prijs van 250.000 Belgische frank. Daarnaast is er nog de „Euro pean Topstar"-titel te vergeven (plus 100.000 BF) voor de beste individuele zanger 'of zangeres. Hierbij gaat het naast de vocale capaciteiten tevens om de persoonlijkheid van de artiest(e). In het van oorsprong voor de radio bedoelde festival zal de VA- RA-ploeg het moeten opnemen tegen teams uit Finland, Bulga rije, Engeland, Ierland en twee ploegen uit België. Verwacht wordt dat ook Joegoslavië en Italië van de partij zullen zijn. Daarnaast zijn er individuele artiesten te verwachten uit Frank rijk, Portugal en de Bondsrepubliek. Het team van de VARA wordt bijgestaan door producer Floor van Zutphen, één van de leden van VARA-ploeg die in 1982 een tweede prijs wegsleepte, ploegleider Co de Kloet en Rick Elings die tekent voor de arrangementen. VARA-radio-directeur ad in terim Willem van Beusekom vertegenwoordigt Nederland in de jury. Volgens De Kloet en Van Zutphen waren de kandidaten al vanaf het eerste moment in beeld geweest. De Kloet: „We heb ben geen kandidaten gezocht door middel van het insturen van cassettebandjes. Dat zou te veel tijd hebben gevergd. Nadat ik Floor had gevraagd als producer op te treden, kwamen direct de namen van de drie zangeressen boven drijven. Waar we vooral naar hebben gezocht, waren drie aparte persoonlijkheden, die toch een eenheid zoudpn vormen en dat vonden we bij Julya, Mathilde en Astrid". Co de Kloet was degene die binnen de VARA met Floor kwam aanzetten. Hij had Van Zutphen al eerder meegemaakt tijdens het Knokke-festival in 1982 en had haar. naar eigen zeggen, in die week zien uitgroeien tot een professionele zangeres. Co de Kloet: „Zij lijkt ae ideale persoon om zo'n equipe te begeleiden. Dankzij de workshops die ze op het conservatorium geeft is ze bijvoorbeeld in staat het drietal goede zangadviezen te geven Bovendien kent ze veel mensen uit het vak" Voor Seriese wordt Knokke de eerste gelegenheid met een big band op te treden. Loko heeft als baeking-vocaliste al enige er varing op dit gebied en Santing heeft o m. tijdens het North Sea festival in '83 als gast-vocaliste bij de Frank Grasso Big Band opgetreden. Seriese valt op door haar toneelervaring, zo bij het cabaret Tingel Tangel. met wie ze nu een toernee door Neder land maakt. Het repertoire zal in totaal uit achttien liedjes be staan. Van Zutphen wilde over de keuze nog niet veel kwijt. Wel dat de ploeg gebruik zal maken van de nieuwe regel, dat in een taal naar keuze mag worden gezongen. Alle nummers wor den Engelstalig. Daarbij zullen de verschillende specialismen van de drie meisjes uiteraard aan bod komen. Voor Loko is dat „funky-jazz", voor Santing „poppy-jazz" en voor Senese .jazzy" De VARA-radio verzorgt op de finaledag zaterdag 6 juli, een rechtstreekse uitzending. Als de eigen ploeg in de finale komt zal worden besproken of ook op televisie aandacht aan dit on derdeel van het festival kan worden geschonken De finale voor de individuele „Topstar' -titel vindt vrijdag al plaats. De Belgi sche radio en televisie zenden beide finales rechtstreeks uit. Rosco leest voor in Ca- i.4jnero's bioscoop. D Suske en Wiske, teken- Afl.: Suske en fiske en de Zingende aars (1). KTROS Computer Club Voorlichtingsprogram- voor de oudere jeugd. Tijd voor Marijke. Ge- arieerd middagprogramma [êapresenteerd door marijke ,mado. IOS Journaal. ROS 4 TROS Formule 1. Inter- itionaal popprogramma epresenteerd door Erik de "wart. Flappie, kleuterpro- ramma. The A-Team. Ameri- anse serie. Afl.: Bont. In en reservaat in Kenya zijn n stel stropers verwoed szig zoveel mogelijk hui- e verzamelen. Het l-team wordt opgetrom- leld om hier een einde aan jrp makqn. polOS v€ Journaal. "jOCUTERA Stichting Comité voor idle Zomerpostzegels. tstoos k;3 UDe Kip an het Ei, Ne- lerlandse comedy-serie. 3ifl.: Avonddienst. Harry in- tresseert zich te veel voor ■stie problemen van een 5 Meisje, vindt zijn vrouw. ^|VRO/TROS/VOO De Peetvader (1), acht- jelige Amerikaanse serie ear het boek van Mario P.fuzo. Regie: Francis Ford •Joppola. In 1918 wordt de >!iele familie van Vito Corleo- uitgemoord. Hij besluit JSbrX daarop om naar New ^ork te vertrekken. Hij tj^ouwt jong en vindt werk in en kleine winkel. Wanneer Don Corleone (Marlon Brando) in de eerste aflevering van deachtdelige serie „The Godfather Saga". Ned. I om 21.05 uur. zijn baas bedreigd wordt door de onderwereld, dreigt hij er zelf ook bijna aan on derdoor te gaan. 22.00 TROS Aktua Special. Het wonder van de Feni- -dijk. Filmreportage over in poldering van de monding van de Feni-rivier in Bangla desh. 22.35 Derrick, Duitse 'politie serie. Afl.: Een spel met de dood. Een dief wordt dank zij de alarminstallatie op he terdaad betrapt. Wanneer de heer des huizes naar be neden rent wordt hij neer geschoten. Is de dief een moordenaar? NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Q]Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. PP 19.12 Uitzending van PPR. NOS 19.22 Van Gewest tot Ge west, regionaal magazine. Met vanavond o.a. de Ho ger Huis-zaak wordt ver filmd; Vliegbasis overvleu gelt Schinveld (Limburg); de zondagsschilder; Doede Bleeker de Staverse mist hoorn. 20.10 Nederland C: Kunst en tijd. Over de rol van het tijdsbesef in literatuur, beel dende kunst, muziek, film, theater en architectuur. 21.25 De Tijd, Nederlandse film van Johan van der Keu ken, met o.a. Josèe Ruiter, Jack Vecht en Bo Tarens- keen. Muziek: Louis An- driessen. 22.30 Journaal. 22.45 Studio Sport. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. BRT 1 18.00 Tik Tak. 18.05 Zeppelin, informatief program ma voor kinderen. 18.30 Rooier van Ter OoeaL 18.50 E Gagomania. 18.55 Tijdroven Twee klaveren (8). 19.10 Uitzending door derden. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kijk uitl Verkeerstips. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen. 20.25 Namen Noemen, spelprogram- ma waarbij twee panels via cryptische omschrijvingen eigennamen raden. 21.10 Da overwintering van de le- pianduil (the Great Grey Owl In Win ter). Finse documentaire. 21.35 Pluk de dag, komische serie. Afl.: De klant uit de andere stad. Ann moet een nieuwe klant opvangen, die vindt dat zaken met plezier gecombi neerd moeten worden. Hij verwacht dat Ann voor dat plezier zorgt. Ann moet nu beslissen waaraan ze het meest belang hecht. Aan haar princi pes of aan haar carrière. 22.00 Hat Gerucht, maandelijks kunstmagazine. 22.50 Journaal en Coda. BRT 2 18.00 Basketbal, rechtstreekse re portage van de finalewedstrijd om de Europacup basketbal vanuit Athene. 19.30 Juke Box. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 E Het groot geheim (Above and beyond), Amerikaanse speelfilm uit 1952. Met Robert Taylor, Eleanor Parker, James Whitmore e.a. Lucht machtkolonel Tlbbets wordt naar een geheide basis gezonden om er men sen op te leiden voor een zeer-spe ciale opdracht. Namelijk het droppen van een atoombom. 22.05 Gezondheid, magazine met de klemtoon op gezondheidsvoorlichting en -opvoeding. RTBF 1 16.30 Graffiti, jongerenprogramma met een speciaal rond Duran Duran. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce eoir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Cap «0, spelprogramma met vraaen over de jaren 60. 21.05 Pour l'amour du Risque (Hart to Hart), Amerikaanse serie. 21.55 Portraits, serie tv-portretten van bekende Beigen. Vandaag: Mgr. Jadot. 22.35 Staatsloterij. 22.40 Journaal. 22.55 Un autre régard. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie Diana (16.00). Gary (17.00). en Gaz (18.00). 19.00 Ls belle vie. 20 00 Pause café, tv-serie. 20.51 Nou velles de l'histoire. 22 00 Nieuws. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Diana (22.30), Gary (23.00). Gaz (00.00) en Simon en Sunie met Chart Attack, overzicht van de Music Box Top 40 (01.00) Duitsland DUITSLAND 1 16.00 16.10 Khun Sa. Der Opiumkönig im Goldenen Dreleck. Reportage over de pas overleden opiumkoning Khun Sa Tweederde van de wereldopium- handel was in zijn handen, hij had een privéleger van ca. 10.000 man en was voor de media onvindbaar. 16.55 Traume, die keine blieben, kinderserie. Vandaag: Albert Schweit zer, reportage van Professor Ernst von Khuon. 17.15 Schau ins Land, kinderserie. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Lucky Luke. Afl.: In de scha duw van de boortoren. 19.00 Fame, Amerikaanse serie. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 fflTagesschau. 20.15 Schone Ferien, vakantieverha len uit Kenia. Regie: Hans-Jürgen Tö- gel. Een jong, pasgetrouwd echtpaar, wordt tijdens hun vakantie in Kenia plotseling pleegouders van een pas geboren baby. Hoewel zij eigenlijk nog helemaal niet aan kinderen toe dachten te zijn kunnen ze zich na deze vakantie geen leven zonder kin deren meer voorstellen. 21.15 Brennpunkt. 22.00 ARD-Sport extra. Met voetbal uit de Bundesliga. 22.45 Tagesthemen. 23.15 Musikszene 85. Nieuws uit de showwereld gepresenteerd door Ron Williams. Met o.a. een interview met Mick Jagger. 00.00 DUITSLAND 2 E: Ondertiteling vla Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. ■D: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. O: Bij niet-Nederlandsta- tige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3Bij niet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. Peter grèbt nach Sauriern. 16.35 Der Waschbér Rascal, teken filmserie. All.: Sammy gibt nicht auf. 17.00 Heute. 17.15 Tele-tllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Der Seewolf (13 en 14), tv-se rie naar Jack London. 18.55 Mittlotto - 7 uit 38. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Haute. 19.30 P.I.T. - Peter lllmanns Treft. Hits en nieuws. Met o.a. Joan Arma- trading. Dead or Alive. Les Enlants en Marius Müller-Westerhagen. 20.15 ZDF Magazine, informatie en meningen over aktuele thema's. 21.00 Der Denver-Clan (Dynasty), Amerikaanse serie. Blake onderhan delt met Rashid Ahmed in Hong- Kong. Hij ontdekt daar ook wat Tracy eigenlijk voor plannen heett. Kirby heeft intussen meer informatie over haar verdwenen moeder 21.45 Heute-journal. 22.05 Exclusiv. Op visite bij Paul McCartney, Gianni Burlgari, Bianca Jagger en Jim Henson. 22.50 Ratschlag für Kinogaenger. Vandaag: Der Schneemann van Peter F Bringmann. 22.55 E Das kleine Fernsehspiel: Liebe, Laster, Leidenschaft, tv-spel van Thomas Balzer Wanneer in een bioscoop de juffrouw van de kassa, de controleuse, de ijsverkoper e.a. m de voetsporen van de helden van het witte doek treden, doen zich allerlei vreemde gebeurtenissen voor. 23.55 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18.00 Telekolleg II: Cursus Engels. Oefenlngsles 13. 18.30 Seeemstraet. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tegeeecheu. 20.15 Mittwochs iru. informatie en amusement. 21.45 Hobbythek: Ei, ei, ei, ein Ei, vrijetijdsmagazine 22.30 E Der schwarze Vorheng (Street of chance). Amerikaanse speelfilm uil 1942 van Jack Hivety met o.a. Burgess Meredith. Louise PLatt en Claire Trevor Na een onge luk heeft Frank Thompson zijn geheu gen verloren Wanneer hi| na veel moeite thuis komt. blijkt hij door zijn vrouw al meer dan een |aar als ver mist te zijn opgegeven Hij gaat op zoek naar het verloren jaar' 23.45 Cornell Wooi rich: Lieblings- farbe Schwarz (3): toelichting bij de film der Schwarze Vorhang. 00.00 Laatste journaal Engeland SKY CHANNEL 17.30 Sky Trex 3. Sky Trax Magazi ne met Amanda Redington. 18.30 Het sprekende paard Mr. Ed. Afl.: On those hats! 19.00 The Lucy show. Afl.: Lucy meets Danny Kaye. 19.30 Bearcats. Afl.: Assaults on San Saba. 20.20 S.O.S. Pacific. Engelse speel film uit 1959. Met o.a. Richard Atten- borough. Eva Bartok en Eddie Con- 21.55 Internationale motor sports. 23.00-00.00 Sky Trax. Herhaling. BBC 1 17.55 John Craven's Newsround. 18.05 The Red Hand Gang. 18.30 Tekenfilm. 18.35 Grange Hill, jeugdserie 19.00 Journaal. 19.30 Weerbericht. 19.35 London plus. 20.00 Wogen, amusementsprogram ma rond Terry Wogan. 20.40 Monkey Businese. 21.10 Dallas, Amerikaanse serie. 22.05 Journaal en weerbericht 22.25 Q.E.D., wetenschappelijke se rie. Afl. The science of ski-ing 23.00 Requiem Meat, van Andrew Lloyd Webber 00 15 Sportsnight. 01.05 Paul Alexander Het Evangelie van Johannes. 01.10 Weerbericht. BBC 2 17.10 E Batcholor Mother, Ameri kaanse speelfilm uit 1939. Met o.a. Ginger Rogers en David Niven. 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.35 Arthur Negus enjoya, serie over de mooiste Engelse buitenhui zen. Afl.: Wilton House. 19.00 The Wednesday Western: The Legend of the Golden Gun, Ameri kaanse speelfilm uit 1979 Met: Jeff Osterhage. Hal Holbrook. Keir Dullea e.a. Regie: Alan J.Levi. Een legendari sche scherpschutter neemt een zeer braai en intelligent jongetie onder zijn hoede en leert hem al de kneepjes van het vak. 20.30 Open space. 21.10 Timewatch. 22.00 Pot Black, snooker. 22.45 Gevarieerd programma. 23.25 Open Space. 23.55 Newenight, actualiteiten 00.40 Weerbericht. 00 45 Animation now. 01.00 Open University. ITV 17.45 Frsggte Rock. 18.15 Blockbusters. 18 45 Nieuws. 19 00 About Anglia. Regionaal ma gazine 19 35 Crossroads. 20.00 Arthur C. Clarke's World of strange powers. 20 30 Coronation Street. 21 00 This te your life. 21.30 There comae a time. 22.00 Widows. 23.00 Nieuws. 23 30 Movie Premiere: Brubaker, Amerikaanse speelfilm uit 1980 Een i corruptie een halt «oe te 01.50 Undercurrents. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. 10.00 School tv. FEDUCO-ROF 10.30 Open School: Alfabetisering 2. NOS 11.00 Rondom Pasen. 13.00 Nieuwe voor doven. VOO 16.00 Tineke, gevarieerd middagprogramma. 17.15 Kinderen en hun dieren. NOS 17.30 Vi6-Jour- neal. VOO 17.44 Agenda. RTBF 1 11.30 Teletekst magazine. 15.30 Ecran des vecances. 17.15 Lollipop. 17 50 Plein Jeu. MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. Presen tatie: Gaz (08.00), Sunie met de Euro pese concertagenda (09.00), Martin en Simon met 'Musical Chains' (10.00), Diana met een interview met de Canadese hardrock-band Helix (1) (11.00), Simon (12.00) en Sunie en Gary (13 00). 14.00 DUITSLAND 1 nd Tegeet men. 10.23 Voetbal. 11.10 Schóne Ferien. 12 10 ZDF-Magazin. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13 15 Teletekst. 16.00 Tagesschau. 16.10 Expeditionen ins Tierreich. 16.55 Linke und rechts vom Aqua- tor. 17.25 ComputerzeiL DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.40 Teletekst-overzicht. 15.56 Program ma-overzicht. 16.00 Heute. 16 04 El- ternseche: Grundechule. 16.35 Mei na Mutter, deins Mutter, tv-serie. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Der Seewolf (15 en 16). SKY CHANNEL 14 30 Family. 15.30 Sterf leef. 16.00 Sky Trax 1. Pat Sharp 16 45 Sky Trax 2. First Run met Peter Powell BBC 1 07.00 Teletekst. 07.50 Breakfast Time. 10.20 Battle of the planets. 10.40 Agaton Sax. 11.05 Why don you. 11.30 Play School. 13.20 Psul Alexander. 1330 Jou meel. 13.55 Weerbericht. 13.57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at One. 14 45 Trumpton. 15 00 Tele tekst. 16 55 Mop and Smift. 17.10 Tekenfilm. 17.15 Jigsaw. ITV 07 25 TV-AM. Ontbijttv 10 25 Sesa me Street. 11.25 The BMX Beet 11 50 European Folk Tales. Afl Tne Leaves and Roots 12 1C Fireball XLS. 12 30 About Britain. 13.00 Fox- tales. 13.10 Mooncat A Co. 13.30 The Sullivens. 14.00 Nieuwe. 14 20 Regionaal nieuwe. 14.30 The Cham pions. Aft Autokllt (herh). 15 30 Daytime. 16 00 Game. 16.25 Regio naal nieuws. 16 30 Sons and daugh ter*. 17.00 Foxteiee. 17.15 Betfink. HILVERSUM 1 NCRV: 17 03 Hier en Nu-woensdagmagazine 17.55 Mede delingen (NOS). 18.06 Met Teddy aan tafel. 19.02 In 't voorbijgaan 19.07 Leger des Heitskwartier. 19.25 NCRV-Woensdag-Sport. NOS: 20.03 Hobbyscoop. 20.30 Langs de lijn. sport en muziek. 23.02 Met het oog op morgen. NCRV: 00.02 Volgspot 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Van daag... donderdag. HILVERSUM 2 16 33 NOS-Ombuds- weekmagazine 19 30 Oe zin van da geschiedenis 20 00 Nws EO 20 03 Licht en uitzicht. 20 40 De Bi|bel open. 21.05 Een bruggehootd in het oerwoud. 21 30 EO-Metterdaad Hulp verlening 21.32 De EO In de regio. 22.00 Vragen naar de weg 22.15 De schoolagenda 22 30 Nws 22 35 De Open Cirkel 23.05 Zicht op Israel NOS: 23.30 Verhaal HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits VPRO 1902 Gonzo Radio 20 03 The John Peel Show 2102 Frontlijn. 22.30 Live Concert: The Gunctub. 23 02 Heartlands HILVERSUM 4 18 00 Nws 18 02 Affi che 4. 18.07 Plaatgraag 19 00 Puur cultuur. Oude iazz en andere klassie ke randgebieden 19.15 Rauwkost. 20 00 Bach als bewerker 22 15 Ne derlandse muziek. 23 15 Over boe ken. 23.45 Spel met poezie HILVERSUM 5 TROS 17 30 Helpers weg (PP: 18 20 Uitz van de EVP) NOS: 19 00 Nieuws voor buitenlan ders. FEDUCO-NOS 19 40 Medelan ders Nederlanders Afl. Naturalisatie- reglement voor Sunnamers. RADIO RIJNMOND 16 30 Mlddag- progr. met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 NCRV: 7.03 Het leven de Woord. 7.10 Vandaag donder dag. vervolg. 8.06 Hier-en Nu. 8 54 Perspectief. 9.03 Wie weet waar Wil lem Wever woont? 10 03 Muz bij de koffie 1103 NCRV-Speciaal 1130 Twaalf-uuriie 12.40 Middagpauze- dienst 13.06 Hier en Nu. 13.20 NCR V-Globaal KRO: 16 03 Op de eerste rang. 17 03 Echo-magazine HILVERSUM 2 AVRO 7 00 Nws 7 06 A M 9.30 Nws 9 33 Buiten 10 50 Snotneus Ahoy' 1100 Hollywood Boulevard 11.30 Nws 11 33 Kijk op kunst 1158 Beursplein 5 12 00 035-284555 12 30 Nws AVRO 12 36 AVRO's Radiojourn. 13.00 Nws 13 10 AVRO's Sportpanorama 13 30 Nws 13.33 Hersengymnastiek 14 00 Ook het V N.-jongerenjaar moet je e*a- i. 15.00 Het burgemeester VOO: 16.00 Veronica Nieuwsradio HILVERSUM 3 TROS: 7.03 De Have»- moutshow. 9 03 De Hugo van Gelde ren Show. 11.03 De Polderpoppara de. 12.03 50 Pop ot een envelop 14 03 TROS Top 50 Show HILVERSUM 4 VARA 07 00 Opmaat. 9.00 De strijkkwartetten van Schubert (6). 9 50 Ernest Bour dirigeert Paul Hmdemith 11.05 Radio Kamermuziek met blazers 12 00 Operette 13 00 Nieuws VPRO 13 02 Muziekaktuai.- tciten 14 30 De Wandelende Tak Afl. De muziek brief 15 00 Vlaamse muziek uil Rubens tijd 16 00 Het Portret HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spor tief. 9.25 Waterstanden RVU 9 30 Alleen op 5. KRO 10 00 KRO Scheepspraat. 10.10 Geloven met hart en handen (herh). 10 40 Bidden, gewoon doenf 10.53 r 07.30 Ochtend- progr met Peter Schuiten. 16 30 Mid- dagprogr met Enk Poet

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9