SUNNY-CAMP Al bijna gewoon DE KEMPENAERSTRAAT 1D, 2314 GE OEGSTGEEST. TEL. 071-155872 XXXJOOOOOOO Het begint al „bijna gewoon" te worden, zo'n tenniskrant van de Leidse Courant. Niet zo vreemd natuurlijk. Konden we u in 1983 nog melden dat er zojuist een uniek produkt in uw handen was beland, nu, in 1985, kan dat al lang niet meer. Het fenomeen tenniskrant is niet meer uniek, al was het alleen maar omdat u op dit moment al weer de derde LC-tennisspecial voor u hebt... Hoewel de door velen verfoeide sleur ook in dit geval schijnbaar al weer heeft toegeslagen, hopen wij toch dat de actieve èn passieve tennisliefhebbers onder u ook deze derde tenniskrant weer met het nodige plezier tot zich zullen nemen. Dan immers, maakt het niet zoveel meer uit dat er aan deze uitgave nog maar weinig unieks kleeft, dat deze speciale editie door een ieder al als „bijna gewoon" wordt ervaren. In dat geval voorziet deze uitgave in een behoefte. Hetgeen dan ook weer impliceert dat ijs en vooral onweder dienende nummer vier „gewoon" eind maart '86 van de persen zal rollen... Pagina 3 Districtskam pioen Freek van der Capellen kende in 1984 een sterk s zoen. Een kwes tie van zelfver trouwen „Vroe ger vond ik al leen anderen maar goed." Pagina 4 „Tennismaffe" Han de Jong: „Aan het eind van het seizoen ben ik echt moe Eén belangrijke „opdracht" voor tennista lent Kees Jan Schullenburg. groter groeien. Pagina 5 OLTC-grounds- man H.J. („Jan") Speklé: „Slepen, dat doen we liever zelf..." Tine Langeveld: „Als ik Marcella nu zie spelen denk Ik wel eens jammer dat ik nooit echt ben doorge gaan". Pagina 7 Jacqueline van Wijk bericht uit Fort Pierce (Flo rida). Kees Heems kerk was ruim zes maanden onder de hoede van Nick Bollet- tleri. „Een on wijs gave erva ring". Pagina 8/9 Het grote com petitie- overzicht. Wie speelt waarin en waarom? De standaard teams, de op stellingen en de verwachtingen voor weer een nieuw seizoen. Pagina 10 Har Meijer: voor de derde maal nu al weer goed voor een zeer persoonlijke ko lom In deze ten niskrant. Het Leidse Cou rant Tennis Cir cuit: wegens succes gepro longeerd Pagina 11 Trudy Walhof- Groenman was in de zestiger jaren de sterk ste tennisspeel ster van ons land. Ze stopte op betrekkelijk jeugdige leeftijd met Internatio naal tennis: „Het reizen ging me tegen staan" Pagina 12 De belangstel ling voor het tennisspel lijkt te stagneren Een vergelij kend warenon- derzoekje In het Leidse district. Jack van der Voorn: A-klasse In D... Pagina 13 D t/m 17 jaar. D17 D18 D30 D35 De toernoolka- lender dus Pagina 15

Leidse Courant | 1985 | | pagina 19