zinsend gekleurd gezien ^DIP/TELEVISIE CeidaeSotnonl DINSDAG 26 MAART 1985 PAGINA 9 nroepen leggen verantwoording "over actie „Eén voor Afrika" VEHSUM De gezamenlijke omroepen zullen in de c van 13 tot 19 april in hun actualiteitenrubrieken ver- ■oording afleggen over de besteding van de gelden die Ingezameld via de actie Eén voor Afrika van 26 novem- lrorig jaar. ttoe zijn afgelopen week twee camerateams met elk twee Jaggevers van verschillende omroepen naar Afrika ge- rd. Zij zullen tot 7 april reportages maken in landen ■r de extra buitenlandse hulp naar toe is gegaan. Het ene i begint in Etiopië, het andere in Tchad. De bedoeling is v tij elkaar na een rondreis in Soedan zullen ontmoeten. In f al zal tijdens deze week gedurende ongeveer twee uur lacht worden besteed aan de reportages van de beide is, aldus een woordvoerder van de NOS, die er aan toe- de dat het hier uitdrukkelijk niet gaat om de aanzet f een nieuwe actie. Radiodebat Van der Plas - Beuker HILVERSUM Eén van de debatten in het TROS-radioprogramma „Helpers weg" zal in de uitzending van morgen (Hilversum 5 om 17.30 uur) gevoerd worden door Michel van der Plas en Klaas Beuker. Beide heren vertegen woordigen zoals bekend nogal uiteenlo pende stromingen in de R.K. Kerk en zullen elkaar daarop in het programma kritisch ondervragen. Uitgangspunt voor het «debat is een rede, die Michel van der Plas zaterdag in Utrecht hield ter gelegenheid van de opening van de tentoonstelling „Nederland - Rome" in het Catharijne Convent. Presentator Felix Huizinga zal in totaal drie debat ten in deze uitzending aankondigen. Kunstgeschiedenis op tv en radio HILVERSUM De lange weg. die de kunst moest afleggen om van een realisti sche beeldtaal te komen tot een abstracte vormentaal, wordt in de serie „aspekten van de Kunstgeschiedenis" opnieuw afge legd. Vanaf 4 april as. verzorgt Teleac deze serie programma's over de geschiede nis van de Nederlandse schilderkunst in samenwerking met Openbaar Kunstbezit. De cursus is reeds eerder in het najaar van 1982 uitgezonden. In twaalf televisie-uitzendingen kan men zien hoe de kunst onder invloed van de tijd veranderde. Welke de plaats was van de kunstenaar binnen die ontwikkeling en hoe zijn positie in de loop der eeuwen ver anderde van een van zijn opdrachtgever (de kerk, de staat of een particulier) afhan kelijke positie in de onafhankelijke positie die de kunstenaar in onze tijd inneemt. Welke rol de kunst mocht en moest spelen als propagandamiddel van kerk en staat. Welke plaats de kunst innam in de verza melingen van de zeventiende, achttiende en twintigste eeuw. In interviews met een aantal deskundigen op het gebied van de kunstgeschiedenis komt een aantal specifieke, kunsthistori sche, problemen aan de orde. De twaalf televisie-progamma's worden vanaf maandag 1 april a.s. wekelijks op die dag uitgezonden van 23.05 - 23.35 uur. via Ned. II. De lessen worden niet herhaald. De dertien radio-programma's zijn weke lijks te beluisteren op donderdag van 20.40 - 21.10 uur op Hilversum 5. De eerste radioles start op 4 april a.s. LVERSUM De Evange- |he Omroep is van plan in 1 nieuwe seizoen veel mu- uit te zenden. Het zal Jjral gospelmuziek zijn of- )1 de boodschap van Gods éde ondersteund door goed [het gehoor liggende klan- Een aantal weken gele- nam de omroep, die na j^ronica de jongste achterban ieft, in het Nederlands Con- esgebouw in Den Haag twee |evisie-shows op. Het eerste sultaat, het „Ronduit Mu- is vanavond te zien fed". II om 20.50 uur). een uitverkochte Prins TeVSllem Alexanderzaal zongen ^A^®iesten zoals de Amerikaan ^^^^ott Wesley Brown, het trio Iverwind, fluitiste Berdien enberg en de Engelse zan- ires Sheila Walsh. Haar mu- ekstijl wordt door de EO nsch reven als een combina- .i t van Hazel O'Connor, Bar- gsiraai;a Streisand en Kate Bush, ïiplein 4te zangeres treedt niet alleen eigen land en daarbuiten elvuldig op, maar presen- irt sinds een jaar ook het ipelprogramma van de a afloop van de televisie-re- stratie vertelt ze daarover: Hijn manager kreeg een te- foontje van de BBC of hij Jen artiest wist die een gos- Mprogramma zou willen pre- anteren. Hij gaf mijn naam r. Gospelmuziek zit mij het hart gebakken dus big ik op de uitnodiging in. een ontmoeting met de *}oducer bleek dat hij een ek was op het gebied van >spelmuziek. Hierdoor heb I heel veel vrijheid. Ik maak jjvoorbeeld zelf uit welke ar- Ésten er in het programma >treden en ik ben ook ver- Itwoordelijk voor de teksten ,e ik tussendoor zeg. Dat is )or de Britse televisie heel ^gebruikelijk, want meestal er een tekstschrijver aan »'n programma verbonden". HLA WALSH (RONDUIT MUZ,EKGALA): Sheila Walsh: „Muziek Is een taal die iedereen verstaat". Verheugen Sheila Walsh, die net de op namen van haar nieuwe elpee „Don't hide your heart" heeft afgerond, komt in september naar Nederland. Ze zegt zich te verheugen op die reeks concerten. „Ik hoop dat mijn Nederlandse televisie-optre den mensen die niet van gos pelmuziek houden nieuwsgie rig maakt, zodat ze ook ko men luisteren. Dan zullen ze ervaren dat zo'n optreden net zo leuk is als een popconcert". Hoewel de boodschap van God is terug te vinden in de nummers die ze zingt, brengt ze ook composities waarin an dere zaken aan bod komen. Sheila Walsh, die vanavond „Growing up to be a child" en „Turn turn turn" zingt, groei de op in Schotland en ver huisde op haar achttiende jaar naar Londen. Daar studeerde ze aan de universiteit onder meer theologie en filosofie. Sheila: „Ik koos die richting omdat ik zendelinge wilde worden in India. Ik verander de echter van gedachten toen ik met een aantal vrienden tijdens mijn studie-tijd een gospelgroep oprichtte. We speelden op scholen en in ge vangenissen en daar bleek dat ik niet naar het buitenland hoefde om het woord Gods uit te dragen. Ik zag hoe jongeren hun leven vergooiden aan drugs en alcohol. Ik dacht: in eigen land is werk aan de winkel. Een manier om die mensen te bereiken was met zingen. Dat is taal die ieder een verstaat. Ik geloof dat ve len niet begrijpen wat Chris tus voor ze kan betekenen. Tijdens de concerten probeer ik duidelijk te maken welke rol hij in hun leven kan spe len, praat ik over waarom Je zus stierf". Prachtige stem Sheila Walsh heeft een prach tige stem en de teksten wor den gevangen in aanstekelijke De vraag doemde dan ook op waarom Sheila geen succes heeft in de hitlijsten. Zou dat alleen vanwege de teksten zijn? De uit New York afkomstige Scott Wesley Brown, die tek sten en muziek zelf schrijft en inmiddels negen elpees op zijn naam heeft staan overtuigde ook met nummers zoals „The re is power" en „Kingdom of love". De laatstgenoemde compositie werd voorzien van een prachtige gitaarsolo en krachtige ondersteuning van het Metropole-orkest onder leiding van Harry van Hoof. Scott Wesley Brown, die tij dens zijn studie wat bijver diende door op straat te spe len, vertelde dat hij al 12 jaar gospelmuziek zingt en noemt Jezus de belangrijkste persoon in zijn leven. „Zonder hem zou mijn leven inhoudsloos zijn". Grootvader De zanger, componist, die het muziek maken van zijn groot vader erfde, tourde niet zo lang geleden door de Sovjet Unie en Afrika. Hij zei Jezus dankbaar te zijn voor de vrij heid die hij heeft. In het door Jan van den Bosch gepresenteerde gala treedt ook Silverwind op. Dit inmiddels vijf jaar actieve trio stond twee jaar geleden aan de wieg van dit gala. De twee zangeressen en de zanger starten binnenkort met zen- delingenwerk. In landen zoals Kenia en Oeganda gaan zij zingend het woord van God uitdragen. Het trio, dat gerust de Abba onder de gospelgroe pen mag worden genoemd, zingt het nummer „I don't worry", maar komt in oktober wat meer aan zijn trekken, wanneer het tweede deel van het gala op het scherm wordt gebracht. HANS PIËT Geschiedschrijving van Derde Rijk pluim voor Belbo Een week met maar weinig televisie waarover Je je kon verbazen, opwinden of anderszins emotioneel worden. Dat is een mooie aanleiding want gekeken is er wel. natuur- lijk), om een aantal obeservaties op een rij te zetten, deze keer in de vorm van een tv-dagboek. DINSDAG. Dolf Brouwers (Sjef van Oekel, Waldo van Dungen) in de jury bij de playbackshow van Henny Huts man Meneer Buisman). En verreweg het leukste onder deel. Brouwers is niet alleen de marionet bij wie Wim Schippers aan de touwtjes trekt, maar heeft ook flair en gevatheid van zichzelf Mag blijven, 's Middags vreselijk gelachen om schitterende Tom en Jerry in tekenfilmfesti val. WOENSDAG. Boos op Studio Sport. Begon te vroeg, wat onvergeeflijk is. Mensen die keurig op tijd tv of video aan zetten vallen middenin een voetbalwedstrijd. Van het A- Team begint steeds meer op te vallen hoe slecht die jon gens kunnen mikken. Ze schieten elke aflevering al hun magazijnen leeg. maar het kost altiid weer de grootste moeite om ook eens wat te réken. Ik bedoel: Voor ex-com- mando's uit VietnamGeen wonder dat de Vietcong van ze heeft gewonnen. In Nederland C dromerige beelden van Nederlandse schrijvers in Parijs, tikkend op een antie ke schrijfmachine. Moeizaam vak, zo te zien. zeker als je niet goed kan tikken. DONDERDAG. Belbo-productions weer goed op dreef, deze keer met Het Adelaarsnest. Geschiedschrijving van het Derde Rijk - geen nieuwe onthullingen, maar de zaken helder op een rijtje gezet. Een pluim voor Ludi Boeken en Ben Eikerbout, die hun vrije sectorproduktiefirma gebrui ken om trefzeker de vinger op de zere plek te leggen. Ook een pluim voor Veronica, dat dit onderwerp gelukkig niet in eigen beheer heeft aangepakt. VRIJDAG. Wat is er leuk aan Pleuni Touw'' Ze was te gast bij Farce Majeure. Antwoord: Niets natuurlijk Robert Mitchum weer in de Oorlogswinden als Pug (wat is dat toch voor rare naam?). Nog steeds niet uit de plooi De we reld kan om hem heen uit elkaar vallen, Mitchum houdt gewoon zijn pokerface op. ZATERDAG. Geergerd om Studio Sport, dat Mart Smeets laat verkondigen hoe erg het is dat er motorraces zijn in Zuid-Afrika (om de hoek opent het leger het vuur op zwarte betogers), maar er wel de reportage van over neemt. Wees dan flink en boycot de race. Sonja had nog nooit zo'n vederlichte uitzending. Tehuisjongeren maken mars in Zweden, kunstenaar herschept Italiaans beeld, nachtclubmuziekje, het dragen van modieuze, dure merk kleding. Het hele pakket kon zo bij Tineke terecht. Waar is het engagement, waar zijn de enge ziektes, waar is het pasverschenen boek, waar is de opwinding ZONDAG. Gelachen om Studio Sport. Twintig presenta toren in dienst, nooit een filmpje dat op tijd start Achter werk in de kast blijft de mooiste televisie van dit seizoen. Deze keer met blind jongetje dat ontroerend-onbevangen vertelde over zijn liefde voor vogels. Kunstminister Elco Brinkman bij Adriaan van Dis, die hem niet klein kreeg. Uit het CDA-mondje kwam steeds een gepast, gevat ant woord. Kan het ritueel met de wijn en het water niet wor den afgeschaft? RENÉ DE COCQ Nederland EDERLAND 1 KRO dSE MPO Holiday Eiland, Austra- pr Ksche serie. Zack heeft I\r weer het een en ander ge er BlJbrganiseerd voor de gasten van het eiland en Mrs. Mul- /Idoon krijgt bezoek. L^|fl5 Zeker weten, populair verwetenschappelijk program- ;^ma gepresenteerd door ■'■^■«Nelleke Rademaker. .40 KRO's Tekenfilmfesti val. .00 KRO's Middageditie. Met Aad van den Heuvel en Han van der Meer. Om 17.30 Vz6-Journaal. KRO/RKK/IKON [25 Het verhaal. Wekelijkse pijvelvertelling. Afl.: 'n Be vrijder die geen heerser is. LEAC '.30 CADCAM, les 16. KRO .00 De Freggela, poppense rie. Afl.: 't Beest van de blauwe rots. .25 Unkt naast de Pin- guïns, Duitse serie. Afl.: [Een verkoudheid komt zel den alleen. Een chimpan see-baby blijkt een ver koudheid opgelopen te heb ben zodat Dr. Thorn in aktie moet komen. NOS i.00 Journaal. KRO I.28 De KRO Play-Back Show. Henny Huisman pre senteert vier playbackers en vier soundmixers. Met in de jury: George Baker, José en Marco Bakker. I.30 Brandpunt in de markt, actualiteitenmagazine over het wel en wee van onze economie. 25 Vastenoverweging, door plebaan G. Van de jCamp. "^«J.30 Films en Fans, maande- 7 lijks filmprogramma met In terviews. een filmquiz en filmfragmenten uit o.a. 'Be- i V^l-2! f H. Hans van Willigenburg. NOS 25 Journaal. '•30 Nieuws voor doven. EDERLAND 2 VBO 30 Vrouw zijn. Vandaag: Gesprekken met buiten lij» landse vrouwen die met een ■I nNeder,andse man getrouwd .Llr *ijn. _f-00 Het kleine huis, tv-se- si rie. Afl.: Het vooroordeel. De dokter van Walnut Gro ve heeft het veel te druk en Marco Bakker is een van de ju ryleden in „De KRO playback show". Ned. I om 20.28 uur. roept de hulp van een colle ga in. De collega die komt heeft een donkere huids kleur en de mensen in het dorp zijn geschokt. 16.50 God is toch sterker, se rie Bijbelverhalen voor kin deren en volwassenen. Afl.: De Goede Herder. FEDUCO 17.45 Open Universiteit. Afl.: Woning en energie. (Oriënt atiecursus: Technische We tenschappen). NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.20 Paspoort voor Italia nen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 (T Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 EO-Kinderkrant. Een programma voor jong en oud van Lanny van Rhee en Wlm De Knijff. 19.45 Spelregel, serie spel- programma's in quizvorm. 20.20 Tijdsein, actualiteiten. 20.50 Ronduit-Muziekgala, in ternationaal muziekgala vanuit het Nederlands Con- gresbouw in Den Haag, met medewerking van het Me- tropole-Orkest o.l.v Harry van Hoof, Berdien Sten- berg, Scott Wesley Brown. Sheila Walsh en de groep Silverwind (zie elders op deze pagina). 21.15 De open cirkel, pro gramma over huwelijk, ge zin en opvoeding. Afl.: Ge sprekken met ouders die er alleen voor staan. 22.15 Vrije gevangenen. Kor te reportage over de Russi sche christen Arthur Gess- wein die twaalf jaar in een strafkamp in Siberië heeft gezeten. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. EO 23.00-00.02 Een speciaal dorp, documentaire over een dorp in Israël waar al leen jongeren wonen die speciale begeleiding nodig hebben. BRT 1 18.00 Tik Tak. 18.05 Klein, klein kleutertje. 18.20 Jacobus en Corneal. 18.35 De emurfen, tekenfilmserie. 19.00 Geluiden in de nacht. 19.10 Ergonomie. Afl. 5: Licht. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht 20.15 Kunst-zaken. 20.25 [ULO. Quiz met denk- en weet- vragen. 20.55 Labyrint: De wederopbloei van een metropool (2). Na de val van Antwerpen in 1585 zou de havenstad pas in de loop van de 19e en 20e eeuw opnieuw uitgroeien tot een in ternationaal handels- en industrieel centrum. Bij deze ontwikkeling waren de (Noord-)Nederlanders opnieuw zeer nauw betrokken en niet altijd in positieve zin. 21.40 Uitzending door derden. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Webster, tv-serie. George wil dat Webster op school een klas volgt voor leerlingen die snel leren. Na heel wat studiewerk zakt Webster voor het examen. Alleen door het succesvol vervullen van een speciale opdracht kan hij zijn studiejaar redden. 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. 19.40 Programma-overzicht 19-45 Journaal. 20.10 Weerbericht 20.15 Kunst-zaken. 20.25 Baas in eigen huis. Lente (1). 21.10 De goden uit het Ooaten. Afl. 5: Tao. de weg. Het taoïsme is een woordenloze levenshouding. De hoofdgedachten staan te lezen In de Tao Te Jlng, het boek van de sponta ne weg en zijn kracht, toegeschreven aan Lao-Tse. 22.05 Handel en wandel. Afl.: Sa menwerken irt een bedrijf. RTBF 1 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce eoir, regionaal magazine. 19.23 Minute Papillon. 19.30 Journaal en toto-uitslagen. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Le Joy au de la couronne (The Jewel In the Crown). Britse tv-serle. 21.05 Grand écran: Le prtsonnier d'Alcatraz (The Birdman of Alcatraz). Amerikaanse speelfilm uit 1962. Met o.a. Burt Lancaster. Portret van Ro bert Stroud, die op het eiland Alca traz belandde nadat hij iemand ver moord had. Tijdens zijn lange gevan genschap werd hij een zeer groot vo gelkenner. Hij werd hierdoor over de hele wereld bekend. 23.35 Journaal. 23.40 Tribunes economlqus at soci ale: Les associations agricoles. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Presen tatie. Gary (16.00), Julie en Gaz met Eurochart. de Europarade van Music Box (17.00) en Diana (18.00). 19.00 Stripy, tekenfilmserie 19.10 La grande route Villars. 20.20 Une Amertque bi en tranquille. documentaire. 21.45 II meeetro Rsviola. 22.00 Nieuws. 22.30 Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Heimchen am Computer. Re portage over vrouwen die thuis wer ken met de computer. 16.55 Die Spielbude, kinderpro gramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Immer Arger mit Tom, serie. Afl.: Ohrfeigen zur Geburt. 19.00 Falcon Creet, Amerikaanse se rie. 19.58 Heute lm Ersten. 20.00 dl Tagesschau. 20.15 Was bin ich? Spelprogramma met Robert Lembke 21.00 Report, actueel magazine. 21.45 Magnum, Amerikaanse serie. Afl.: Stürmlsche Nacht. Vlak voor een grote party, die Robin Masters leder jaar geeft, breekt er een enorme or kaan uit op Hawaii. In het noodweer zoeken twee vreemde mannen hun toevlucht in het huis. Het blijken twee ontsnapte gevangenen te zijn. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Kulturwelt Musik. Hans Wer ner Hertze In gesprek met Peter Wap- newski. 23.45 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 Trickbonbons. Calimero heeft een keer geluk, kinderprogramma 16.20 Schuier-Express, jongerenma gazine. Afl.: Schnieke Mode und Kla- 17.00 Heute. IE: Ondertiteling via Tele- Tekst. D Zwart/wit-uitzending. ■E: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. 0: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3Bij niet-Nederlands- talige zenders- zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Der Seewolf (1), tv-serie naar Jack London. Februari 1906: Schrij ver Humphrey van Weyden is de eni ge die de aanvaring tussen een stoompont en een schip overleefd heeft. Hij wordt door de kapitein, die de bijnaam Zweewolf draagt, aan boord genomen. 18.56 Programma-overzicht 19 00 Heute. 19.30 Stadttheater, tv-spel naar de roman van Frits Raab Het nieuwe hoofd van culturele zaken In een klein provinciestadje wil graag explrimen- tele stukken laten opvoeren in het stadstheater. Van de leiding van het theater krijgt hij geen steun. 21.15 WISO, economisch en sociaal magazine 21.45 Heute-journal. 22 05 Die aktuelle Inszenierung: Schluck und Jau, tv-reglstratie van de komedie van Gerhart Hauptmann. Als de koning met zijn jachtgezel schap teruggekeerd is op zijn jacht slot. treft hij In de hal de twee zwer vers Schluck en Jau aan. Hofdienaar Karl komt op het idee een spel met hen te spelen. Schluck wordt voor een nacht tot koning gekroond en Jau mag de rol van koningin spelen. 00.30 Heute. DUITSLAND 3 WDF 17.30 Schulechwierigkeiten und Gesundheiteerziehung, informatieve sene. Afl 8: Schulangst. 18 00 Teiekolleg II: cursus algebra. 18.30 Seeametraet. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tegeeechau. 20.15 Auslandreporter Nacht in Rungie, filmreportage van Dierk-Lud- wig Schaaf over deze nieuwe "Bulk* van Parijs, de grootste markt ter we- 20.45 ROckblende: Vor 20 Jahren gestorben - Ewald Matare. reportage. 21.00 Formal Eins. De ARD-Hitpara- de met Ingolf Luck. 2145 Landestpiegel. Volksgenossen - Berichte vom Kriegsende. filmrepor tage over het einde van de Tweede Wereldoorlog die voor de een bevrij ding en overwinning betekende en voor de ander een nederlaag. 22.15 Miss-Vergntlgen. Reportage over de Miss-verk>eztngen van 1984. 23.00 Auelandmagezin, informatie en amusement vanuit alle hoeken van de wereld. Aansl, Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 17.30 Sky Tra*. De Engelse top 50 met Peter Powell. 18.30 Het «prekende paard Mr. Ed. Afl.: Ed discovers America. 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy Is a process server. 19.30 Charlie's Angels. Afl.: Game. set. death. 20 20 Skyways. Drama-serie 21.10 Roving report. Actualiteiten. 21.40 American football. Brigham Young - Michigan. 23.00-00.00 Sky Tra*. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.35 Think again, kinderserie. 18.00 Newsround with Peul McDo well, jeugdjournaal. 18.05 Who. Sir? Me. Sir? 18.35 Dr. Kildare. tv-serie rond de belevenissen van een arts. 19.00 Journaal. 19 30 Weerbericht 19.35 London plu*. Actualiteiten 20.00 Eaetendere, tv-serie van Jane Hollowood rond de bewoners van Al bert Square in Londen. 20.30 Blankety Blank, spelprogram ma met Les Dawson. 21.05 The day the universe chan ged. Afl. 1: In the light of the above. 21.55 Point» of View. 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Bokten. 23.15 Academy Award*. Uitreiking van de jaarlijkse Oscars In Hollywood. 00 45 Weerbericht BBC 2 18.30 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.35 Gevarieerd programma. 19.00 The High Chaparral, Ameri kaanse westernserie. Met: Lelf Erlck- son, Linda Christian. Cameron Mit chell, e.a. (herh). 19.50 Oft the record. 20 00 Whistle teet popprogramma. 21.00 Top Gear 85, auto- en motor- magazine. 21.30 Entertainment USA. 22.00 Pol Black 85, BBC-competitie 22 25 Oscar Wilde: Gilded Youth (1). driedelige tv-serie over de schrijver Oscar Wilde. 23.15 Documentaire. 23.45 Newsnight, actualiteiten mag »- 00.30 Weerbericht. 00.35 Animation now. 00.45-01.40 Open University. ITV 17.45 CB-TV. 18.15 18 45 19.00 About Anglia. Regionaal ma gazine. 19.35 Crossroads. 20 00 DifTrent strokes. 20.30 Bushman's Holiday. 21.00 Up the elephant and round the Castle. Londens amusement met Jim Davidson 21.30 Chance In a million. 22.00 Television. Document aire-se rie over de opkomst van het medium televisie. Afl.: Play Power 23 00 Nieuwe. 23.30 International football special. Engeland - Ierland. 00 30 Mannlx. 01 25 A question of Lent TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09.00 School tv. 09.30 Nieuw» voor doven. 09.35 School tv. 13.00 Nieuws voor doven. FEDUCO 13.30 Open Schooltijd-thema 20: Gif In de grond. KRO 14.00 De Poppenkraam, kleuterserie 14 28 Candy, Candy. 14.48 Tom 8 Jerry, tekenfilmserie 15.05 De beste Muppetshows, met als gast: Crystal Gayle. TROS 15 30 Roeco leest voor In Calimero's bio scoop. 15.50 Suske «n Wiske, pop penserie. 16.15 Dierenmanieren, se rie over manieren van dier en mens. 16.45 De duvel is oud, programma voor ouderen NOS 17.30 W8-Jour- naaL TROS 17.44 Formule 1. MUSIC BOX 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Julie (08.00). Martin met Pop A-Z (09.00). Diana (10 00), Gary (11.00). Gaz (12.00) en Simon en Sume met Charl Attack, overzicht van de Music Box Top 40 (13 00). 14.00 Non-stop Herhalingen DUITSLAND 1 10 00 Heute. 10.03 WISO. 10.35 Zum Blauen Bock (herh.). 12.10 Report 12.55 Persoverzicht 13.00 Tegee- schsu. 13.15 Teletekst-overzicht. 16.00 Tegeeechau. 16.10 Mode-Ke- rueeell *85. Een indruk van de Inter nationale modeshows 16.55 Triome, die keine blieben. 17.15 Schau ine Land. 17.50 Tegeeechau. DUITSLAND 2 10 00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.40 Teletekst-overzicht. 15 56 Program ma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Ander land. 16.35 Der Waechbir Rascal, tekenfilmserie. 17.00 Heute. 17 15 Teie-lllustrieHe. 17 50 Der Seewolf (2). tv-serie naar Jack Lorv- SKY CHANNEL 14 30 Family. AflActs of love. 15 30 Star Fleet 16.00 Sky Tras L Pat Sharp Show 16.45 Sky Tra* 2. Young, Free Single met Nino. BBC 1 07 00 Teletekst-overzicht 07 50 Breakfast Time. 11 30 Ptay Schoot 11 50 Gharbar. 13 30 Joumeat 13 55 13.57 14 00 Pebble Mill at one. 14 45 King Rol In. 14 50 Bric-e-brac. 15 00 Tele tekst-overzicht. 16.50 Ptay Schoot 17.10 The Wombiea. 17.15 Puppy's new adventures. 17.30 Jackanory. ITV 07 25 TV-AM, ontbl|Uv 10 30-12 39 Schooltv. 13 00 Button Moon. 13 10 Our backyard (herh13 30 Mr and Mrs. 14 00 Nieuws. 14 20 Regionaal nieuws. 14 30 A country practice. 15.30 On the market 16 00 Gem». 16.25 Regionaal nieuwe. 16 30 Sons and Daughter*. 17 00 Button Moon. 17.15 Batfink. 17 20 The Razzmatazz HILVERSUM 1 VPRO: 17.03 Borèt 17.55 Mededelingen (NOS) VPRO 18.06 Boeken. 20 03 Het evenement 21.02 Buiten beeld 22.02 Pandemo nium. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 00.02 De nacht klinkt anders. 02.02 Groot MM 05 Cr Werk licht. HILVERSUM 2 TROS 16 00 Nieuws Show. 17 30 Nws 17 36 Aktua NOS 18 00 Nws TROS 18 10 Met jouma- listenforum. 19.00 TROS Klantenser vice 20 00 Nws 20 03 De huiswer ken 21 00 Het bittere kruid, een klei ne kroniek. 22 00 Finale 22 30 Nws 22.35 Een beet te Blackmail, hoorspel serie Afl 4. 23 00 Proeflokaal: Met een glimlach over de schreef HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits VARA 1902 OubbeHisjes 20.02 Popkrant 21.02 Moondogs 23 02 Morgen gebeurt het. HILVERSUM 4 NCRV 17 00 Populai re klassieken Werken van Ravel NOS 18 00 Nws 18 02 Met hart en mond en handen. 18 15 Muziek m vri|e ti|d. 19 15 Klass. pianomuziek 20.00 Concert in het kader van het Jaar van de Muziek- 21 30 Literama 22 30 Orgelmuziek te Midwolda 23.10 Vocale muziek van Hindemith HILVERSUM 5 AVRO 17 30 H.lver sum 3 bestond nog niet (PP- 18 20 Uitzending van de CP). NOS 19 00 Nws voor buitenlanders TELEAC 19.40 Turkse vrouwen pro rekt Baim Icin. les 22. 20 10 Marokkaanse en Berbervrouwen pro rekt Marhaban Biekum. herh les 22. 20 40 Leiding geven, les 2. 2110 Kind en Bas<s- mÈ 4 H, K Morgen HILVERSUM 1 VOO 7 03 Ook goem- Kletskop 1203 Will wil wel 1306 Nederland muziekland NCRV 14 03 Kletsmajoor 14.15 Douce France 14 30 Middenin. 17.03 Hier en nu De Wekkerradio 9 30 Nws. 9.33 Hoor Haart 10.30 Nws 10 33 Leef-tljd-ge- noeg. 11 30 Nws 1133 Radioweek blad. 14.00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Blijdorp 14 30 Nws. 14.33 Wel en wee 15 00 Leef-tijd-genoeg 15.30 Nws. 15 33 Het zout in de pap magazine 16 00 Hartzeer NOS 16 30 Nws 16 33 NOS-Ombudsman HILVERSUM 3 EO: 7 03 RonduH mu- sc-time 9.03 Gospelsound 10 03 Muziek motiet 11 03 Country Trail VPRO. 12.03 De Wilde Wereld 15 03 Ronftonhon met Jacques Plafond NOS: 16 04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV 7 00 Het leven de Woord 7 10 Preludium 6 00 Nws 8 05 Platen nws 6 45 Te Deum Leu- damus 9.15 Onder de Mooglezon 10 00 Kamer mux uit de Barok 10 30 Orkeetpaiet 11 45 De aofoconoarten van Haydn (19) 12 30 Promenade Ballet ..Lea Syiphides - van Chopm 13 00 Nws. 13 02 Kamermuz voor alt cello en plano. 13 30 Orgelconcert te Amsterdam AVRO: 14.00 Telefoon nummer 035-39211. 15.30 Puur cul tuur 15.40 Affiche 4 15 45 Muziek theater Balletten ven Debussy 16 30 Elly Ameling anders: cabaretesk cone, met ..Songs of the Music-haiis of the worid HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spor- tief 9.25 Waterstanden TELEAC 9 30 Follow me II. les 54 RVU 10 00 RVU Teatrevue Afl De stem AVRO- -VARA 10 30-11 10 De Nedertandae Schoolrad» RADIO RIJNMOND 7 30 Ochtend- progr met Peter Schorten 16 30 M>d- dagprogr met Er* Poet

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9