Veel bezwaren tegen camping Veenderpolder Volksschilderkunst leeft niet meer Sluipverkeer Vriezen weg niet te weren RAAD ALKEMADE HAKT MAANDAG KNOOP DOOR Hoogmade huldigt rijders elfsteden tocht COLLEGE LEIMUIDEN TEGEN BEWONERS: <G fë f dienstuérler a 4 LEIDEN OMGEVING SaldwOowuvnt DONDERDAG 21 MAART 1985 PAGl D Sky kost kijkers Rijnstreek 40 cent RIJNSTREEK Voor veertig cent per maand extra kun nen de kabeltelevisiekijkers aangesloten bij CASPER de Engelse satellietzender Sky Channel zien. Een abonnement gaat dan ƒ21,85 per maand kosten. Voor nog een kwartje extra komen daar ook nog eens Music Box en TV-5 bij. De Engelse satellietzender Sky, die al in 1,7 miljoen huishou dens in ons land te zien is, brengt dagelijks ruim tien uur sport, videoclips, oude films en amusementsseries als Lucy Ball en Mork en Mindy De uitzendingen worden onder broken voor reclameboodschappen. Music Box herhaalt de hele dag muziekfilmpjes. TV-5 is een Franse culturele zen der Het is de bedoeling dat de videoclips van Music Box alleen te zien zijn voor en na de uitzendingen van TV-5. Beide zenders zitten op hetzelfde kanaal. Het algemeen be stuur van CASPER beslist volgende week woensdag of de satellietzenders in de huiskamers komen. Wanneer de pro gramma's te zien zijn is nog niet bekend. In de Rijnstreek moet de kabelapparatuur echter worden uitgebreid. Dat kost alleen al een kwartje per aansluiting per maand. Meer kamperen bij de boer ZOETERWOUDE Kamperen op het erf van boerderijen in Zoeter- woude zal in toenemende mate moge lijk worden. Momenteel heeft het kamperen bij de boer slechts inciden teel plaats. Volgens de caravan- en tentenverordening is dat ook toege staan. Er moeten echter meer moge lijkheden komen voor deze vorm van kamperen. Dat staat te lezen in de nota beleidsuitgangspunten die hoort bij het nieuwe bestemmingsplan Lan delijk Gebied. In de Weipoort wordt al, zij het op bescheiden schaal, bij de boer gekam peerd. Elders in de gemeente gebeurt het nauwelijks. Voorgesteld gaat worden om in het gehele Landelijk Gebied (ten zuiden van de nieuw aan te leggen rijksweg II en met uitzon dering van de bebouwde kom, de Zuidbuurt en Geerpolder) het kam peren op het erf van boerderijen toe te staan. Gezien de natuurlijke en landschap pelijke waarden van het plangebied dienen elders géén mogelijkheden voor kamperen te worden geboden. De camping Buitenrust in het West einde is in dit licht bezien weinig ge lukkig gesitueerd. De camping is zes hectare groot en heeft 118 vaste standplaatsen. De camping is voor het grootste deel gelegen op het grondgebied van de gemeente Zoe- terwoude, voor een klein deel echter op grondgebied van Leidschendam. Uitbreiding van de camping is niet gewenst en wordt overigens ook niet als noodzakelijk geacht. Show modehuizen in Voorschoten VOORSCHOTEN De Lions Club Voorscho ten houdt maandag 25 maart om twee uur 's middags en om acht uur 's avonds een mode show. De opbrengst van het modefestijn is be stemd voor één van de projecten in het kader van de jumelage die Voorschoten heeft met de streek Kita in Mali. In Kita worden op dit mo ment enkele broodnodige putten en dammetjes aangelegd, waarvoor Voorschoten al eerder geld inzamelde. Honderd modellen van een aantal modehuizen in Voorschoten worden tijdens de show in restaurant De Gouden Leeuw aan de Veurseweg aan het publiek getoond. Het spekta kel wordt zowel 's middags als 's avonds gepre senteerd door Fred Lohle. De toegangsprijs be draagt 12,50 per persoon. Kaarten zijn, zolang de voorraad strekt, verkrijgbaar bij de deelne mende Voorschotense winkeliers. Geen verblijfstuinen ZOETERWOUDE Volkstuinen die in de toekomst in Zoeterwoude gereali seerd worden, zullen niet het karakter van „verblijfstuinen" kunnen krijgen. Gezien het karakter van het Landelijk Gebied is een ontwikkeling in de rich ting van verblijfstuinen niet gewenst. In het gebied liggen al diverse volkstui nen, maar het gaat dan meestal om als moestuin in gebruik genomen agrari sche percelen. In het beleidsprogram ma 1982-1986 is een onderzoek naar de mogelijkheden tot aanleg van nieuwe volkstuinen aangekondigd. Hierbij die nen alle mogelijke lokaties binnen het gemeentelijk grondgebied te worden betrokken. Een lokatie voor volkstui nen vormt vrijwel zeker de strook tus sen de spoorlijn Leiden-Alphen en de toekomstige rijksweg 11. ROELOFARENDSVEEN De gemeenteraad van Alkemade beslist maan dag of de camping van Van Rijn langs de Wijde Aa mag worden uitge breid. De raadsleden be spreken dan het omstre den bestemmingsplan Landelijk Gebied-Óost, waarin de plaats van de camping (in de Veender polder) is geregeld. De ge meente verwacht een groot aantal bezwaarma kers op het gemeentehuis. In 1975 wilde de gemeente 16 hektare grond langs de Wijde Aa reserveren voor recreatie met de mogelijkheid er cara vans te plaatsen. Er kwamen toen heel wat bezwaren bin nen. De gemeente besloot toen de grond toch nog een agrari sche bestemming te geven. Te gen dit besluit gingen de lan deigenaren Van Rijn en Ver kerk bij de provincie in be roep. Die procedure verloren ze in 1977 waarna ze naar de Kroon stapten. Deze instantie kwam in 1982 met de uit spraak dat er een kampeerter rein met een oppervlakte van vier hektare mag komen. De Kroon vindt dan ook dat, dat deze gronden niet alleen een agrarische bestemming mogen krijgen en weigerde het plan goed te keuren. Van Rijn dien de kort daarop een plan in voor een kampeerterrein met een oppervlakte van 4,3 hekta re. Hoewel dit iets te groot is, Een groot aantal omwonenden heeft bezwaar gemaakt tegen het nieuwe bestemmingsplan. Behalve tegen de camping, wil men ook geen fietspad dat langs de Wijde Aa is ingete kend. De bewoners van de Veenderpolder voeren in een gezamenlijk bezwaarschrift nog een groot aantal andere bezwaren op. Volgens B en W zijn de meeste bezwaren onge grond. HOOGMADE De door de IJsclub Hoogmade ge organiseerde huldiging van haar plaatselijke elfs tedentochtrijders werd gisteravond een bijeen komst van belang. In Hui ze van der Ploeg werd on der grote belangstelling gesproken door vertegen woordigers van het ge, rrieentebestuur en het dis trictsbestuur van d KNSB. De meest succes volle rijder uit het dorp Cees Borst, werd onder scheiden. Maar liefst elf Hoogmadena ren sloten de elfstedentocht* in februari succesvol af en daar is men reuze trots op. Leni Borst, Kees Borst, Siem Borst, Joop Borst, Jan v.d. Hoorn, Fred Koek, Nico v. Vliet, Cor v. Wieringen, Jan Vlieger, Koos Witteman en Dick v. Goozen werden door harmonie De Heerlijkheid vreugdevol toegeblazen. Van het bestuur van de ijsclub kregen alle rijders een blij vende attentie. Wethouder Theo van Wieringen gaf blijk van waardering door het gemeentebestuur en overhandigde geheel in stijl met de boekenweek een boe kenbom In zijn geestige speech wees Van Wieringen er verder nog op, dat Hoog made helemaal niet heringe deeld hoeft te worden met zoveel goede sportmensen, die de grootheid van het dorp uitdragen. Districtsbe stuurder Zaalberg was het opgevallen, dat Hoogmade zoveel goede schaatsers le vert. Hij was niet met lege handen naar Hoogmade ge komen. Vanwege zijn enor me staat van dienst in de schaatssport werd Kees Borst het ereteken van het Gewest Zuid-Holland uitgereikt. Deze 44 jaar oude schaatser gaf een ontroerend verslag van zijn belevenissen op die gedenkwaardige 21ste febru ari, die hij als wedstrijdrijder (no. 211) beleefde. In een to- taaltijd van 6 uur, 58 minu ten en 32 seconden eindigde hij met een achterstand van ruim 11 minuten achter de winnaar als twintigste. Een prestatie, waar hij terecht trots op is. Jeugdraad organiseert verenigingsmarkt HAZERSWOUDE De Ha- zerswoudse jeugdraad gaat de organisatie van de jaarlijkse verenigingsmarkt op zich ne men. Niet alleen aan de Rijn dijk. maar ook in het Dorp moet in september zo'n evene ment gehouden worden. De jeugdraad deed deze stap giste ren uiterst behoedzaam. In het verleden heeft de jeugdraad namelijk het principebesluit genomen, dat dit orgaan geen organisatietaken op zich zou nemen. Aan de Rijndijk er een aantal malen een verenigingenmarkt georganiseerd door de Stich ting Jeugd Jongeren en Buurt werk. De JJB presenteerde elk jaar in september de eigen ac tiviteiten in het Anker. Later werden andere verenigingen uitnodigd een informatiestand in te nemen. Het gebeuren kreeg meer sfeer door de op- tfedens van zang, dans en sportverenigingen. De organi satie van het jaarlijks goed be zochte evenement werd voor de JJB te zwaar, in de periode dat ook de eigen activiteiten veerden opgestart. Daarom had de stichting de jeugdraad ver zocht om dit initiatief over te nemen. Uit de jeugdraad is een werkgroep gevormd van drie personen om de organisatie op zich te kunnen nemen. Deze zal ook bekijken of de markt éen thema moet krijgen, bij voorbeeld in het kader van het jongerenjaar. Ook het finan ciële aspect moet nog worden opgelost. Het potje voor bijzon dere evenementen wordt nog geblokkeerd door de garantie, die de jeugdraad aan de Chi- liewerkgroep geeft voor de viering van het jongerenjaar. Pas als het gemeentebestuur hiervoor de subsidie toezegt, komt de jeugdpot weer vrij voor de verenigingen markt. LEIMUIDEN Het college van b. en w. van Leimuiden heeft bewoners van de Vrie- zenweg meegedeeld geen mo gelijkheden te zien voor maat regelen tegen het sluipverkeer tussen Alphen a/d Rijn en de Leimuiderbrug. Het advies om Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hiervoor te be naderen is inmiddels opge volgd. Mevrouw B. J. Koot- van Haasteren deelde gister avond mee goede hoop te heb ben op een verbetering van de situatie. G.S. heeft inmiddels telefonisch toegezegd controles te zullen laten uitvoeren tij dens de spitsuren. Met name het verkeersgedrag van de fo rensen baart de bewoners van de Vriezen weg zorgen. „Het is hier levensgevaarlijk, ze rijden de vouwen uit je broek", aldus mevrouw Koot. De gehele dag door wordt de weg gebruikt, maar met name de chauffeurs in de ochtend spits zijn té gehaast om reke ning te houden met fietsers of aanwonenden. Alle bewoners zijn dezelfde mening toege daan en verwachten het mees te resultaat van de instelling van een - gedurende bepaalde tijden - verbod om linksaf te slaan bij de kruising Heren weg. Het mooie pleintje aan de Wil genlaan wordt misbruikt als keerplaats, waardoor het gras veld is veranderd in een blub- bermasssa. De heer N. H. J. van Immerseel heeft zich tot het gemeentebestuur gewend met het verzoek het fraaie dorpsaanzicht te herstellen. „Wij kijken erop uit", vertelt mevrouw Immerseel. „Meer buren storen zich aan dit ar moedig gezicht, maar velen zijn huiverig er werk van te maken. De politie controleert op verzoek wel vaker, maar de meeste schade ontstaat 's a- vonds in het weekend. Auto- Ada voor het karakteristieke huis aan de Bilderdam. BILDERDAMSE OPENT ATELIER VOOR PUBLIEK BILDERDAM In haar nieuwe atelier in een ze ventiende eeuws pand aan Harmonie Valkenburg's Harmonie geeft vanavond vanaf acht uur een uitvoering in het sport en recreatiecentrum De Terp. Deze avonden waar ie dereen vrij toegang heeft, worden gehouden om zelfstu die onder de leden te bevor deren. Tevens brengt het leerlingenensemble onder lei ding van voorzitter Piet van der Me ij twee composities van de eigen dirigent Jan van Ne- rijnen. Crucifixion Het Christelijk Gemengd Koor Excelsior uit Lisse voert morgen Crucifixion Passion" van J. Stainer uit. Dat gebeurt vanaf 20.15 uur in de St. Agathakerk aan de Heereweg 275 in Lisse Mede werking wordt ondermeer verleend door Christelijk Jeugdkoor Klein Excelsior. Entree f7,50 of f6. Modeshow De Stichting Welzijn Ouderen Oegstgeest houdt vrijdag morgen een modeshow in het Gem een tecen trum aan de Lijtweg. Aanvang 10.00 uur. Vervoer en lunch zijn te rege len via telefoonnummer 175268. Wilhelmina De buurtvereniging Wilhel mina in Lisse die over enkele maanden veertig jaar bestaat, viert dat jubileum met een playbackwedstrijd op 18 mei voor jongeren tot 16 jaar. In schrijven moet voor zaterdag gebeuren. Opgeven bij J. van Oosten, Gasstraat 18, of J. van Essen, Willemskade 16. Jeanne d'Arc De drumband, fana fare, majo rettes, minirettes en harmonie van St. Jeanne d'Arc geven zaterdag hun voorjaarsuitvoe ring in de Sc hel ft aan de Maandagse Wetering in Noordwijkerhout. Aanvang 20.00 uur en na afloop bal met het combo van de Mariniers- kapel. Op het programma staan werken van Bach, Strauss, Auber, Koos Mark. Gemma van Eek (ex-Babe) presenteert het geheel en zingt solo met .Don't cry for me Argentina". Entree flO, donateurs gratis. Kinder-filmdag SKAN in Noordwijk houdt als tegenwicht voor moeder en vaderdag een kinderffilm- )dag. Zaterdag worden vanaf 11.00 uur in het Lidotheater aan de Prins Bernhardstraat films voor diverse leeftijds groepen vertoond. Aan het slot van de dag. om 15.00 uur, wordt „De jongen uit Oklaho ma vertoond. Entree/6 off4. Kaarten zijn in de voorver koop onder meer bij de VVV. Secret Sounds De Nederlandse popgroep Se cret Sounds treedt zaterdag op in het Alphense Kasteel aan de Concertweg. De zaal gaat om 21.00 uur open. Toegang kost f8 of f 10. De al vier jaar bestaande groep veranderde het repertoire van snelle new wave naar minder strakke muziek „Met een melancho lieke ondertoon". Secret Sounds. Antwoord Een zang- en muziekavond wordt zaterdag gehouden in Evangelisch Ontmoetingscen trum De Ark aan het Picke- plein in Noordwijk. Deze wordt verzorgd door de zeven leden tellende muziekgroep Antwoord, die eigen composi ties zingt in folk-achtige stijl. Entree is gratis, aanvang 20.15 uur. Reggae De Antilliaanse band Sista Splif' treedt zaterdag op in De Stormbal aan de Vaartkade in Sassenheim. Deze zesmans- formatie brengt reggae-mu- ziek. Aanvang 20.30 uur, en tree f6, of f4. Concert Z.M. V. De Zoeterwoudse Mandoline Vereniging" houdt morgen avond een concert in Ons Huis aan het Kosterspad. On der leiding van mevrouw B. van Camphorst-van Marsber gen zal het 22 personen tel lende muziekgezelschap zich presenteren met een veelzij dig programma. Ter afwisse ling zal de accordeongroep Excelsioruit Hillegom" en kele werken ten gehore bren gen. Na afloop van het con cert is er gelegenheid tot dan sen. Aanvang van het concert 20.00 uur, de entree bedraagt f5.- Le Blanc De Zoeterwoudse amateur- popgroep „Le Blanc" treedt morgenavond op in café de Gouden Leeuw aan de Dr. van Noortstraat in Stomp- wijk. Het optreden bestaat uit twee sets, de eersfe om 22.30 uur en de tweede om 23.30 uur. De muziek die „Le Blanc" brengt is het best te beschrijven als „new wave" maar de leden van de band spreken zelf liever over „whi te wave". de Drecht houdt Ada Gons-Gosen vanaf van daag vier dagen open huis. Beschilderde ge bruiksvoorwerpen, varië rend van klompjes, doos jes, dienbladen tot pane len en kasten toe zijn smaakvol gerangschikt in een lichte ruimte, die tot vorig jaar nog in gebruik was als één van de vier aangrenzende piepkleine woninkjes waar het echt paar Ada en Kees zeven tien jaar geleden begon. „Massa's mensen hebben ons voor gek verklaard, toen we hier introkken", vertelt ze. „Nu staat Bilderdam 28 op de lijst van beschermde dorpsge zichten". Foto's van de meest recente restauratie sieren de wand samen met originele verroeste nagels. Het interieur is geheel van witgeschilderd hout. Dichtbij de kleine ramen staat een grote tafel waar volksschilderkunst met een heel eigen karakter wordt ver vaardigd. Niet het rood en groen van de Hindelooper stijl, maar overwegend blauw, wit en zachtgeel zijn de motieven van de taferelen die Ada uit de losse hand penseelt. „Eigenlijk heb ik altijd ge schilderd, ik ben ermee opge groeid. Mijn vader restaureer de meubelen en klokken, 's zondags mocht ik het proberen op een plankje. Ondanks alle lovende opmerkingen wilde ik niet naar de Academie. Ik wil de kleuterjuf worden en daar heb ik nooit spijt van gehad. Maar ik bleef ermee bezig, eerst aquarel, daarna toch weer decoratief: voor de in richting van de babykamer voor onze dochter. Het is alle maal vanzelf gegroeid. Be schilderde kinderklompjes vonden veel aftrek en sinds zo'n twaalf jaar ben ik profes sioneel bezig. Veel is in op dracht. Seriewerk doe ik niet". Echt blij Soms zou ik meer tijd willen besteden aan vrij schilderen. Maar dit geeft eigenlijk veel meer voldoeningwant je maakt er mensen echt blij mee. Ze krijgen precies wat ze willen hebben. Ze komen bij voorbeeld met een behangetje voor een babykamer en kun nen kleuren en motieven voor wieg en commode zelf bepa len". Een zojuist voltooide serin genslede voor een jubilerend echtpaar illustreert dit zonder woorden. Heel persoonlijke herinneringen zijn hierin vast gelegd: de kleuren van de woongemeente, het werk, de woonomgeving uit de jeugd. „Gunst, kun je ook echt schil deren?" vragen mensen als ze dergelijke dingen zien. „Voor mij maakt het niets uit of ik nu op doek of op hout bezig ben", vertelt de kunstenares, maar de volksschilderkunst leeft volgens haar niet meer in Nederland. „Het zijn vaste mo tieven, alleen in Polen wordt er nog steeds iets nieuws aan toegevoegd". Motieven die in het werk van Ada Gons steeds terugkeren zijn zwanen, parelhoenders, vergeet-me-nietjes en koeien. Het waarom kan ze zelf niet geven: „Het moet gewoon, want die parelhoenders zijn ei genlijk heel gekke beesten en die koeien, ja, eigenlijk ben ik er wat bang voor". Warmte, liefde eigenlijk, straalt je uit alle voorwerpen toe, of het nu de kleine klomp jes met teddybeertjes zijn on der ten kinderstoeltje of de spanen doosjes die als serie werk al voor weinig geld te koop zijn als klein persoonlijk cadeautje. Alles wordt op ver zoek beschilderd met de naam en geboortedatum van de nieuwe wereldburger Het werk van Ada aan de Bil derdam 28 is vandaag tot en met zondag van 10.00 tot 21.00 uur te zien, of na telefonische afspraak, nummer 01721-8147. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 e en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en u nabezorgd. ALPHEN AAN DEN RIJN ROCINEMA I (Van Boetzl straat 6. tel. 01720-208001 killing fields (12); 18.30. i za. zo. wo. ook 13.30. *EUt NEMA II: Wildschut (16); 1 21.00. EUROCINEMA lie bubblegum, dikke liefde. 18.30. 21.00. za. wo. ook j EUROCINEMA IV: (al); 20.00. zo ook 13.30. .30. Ol hitt. NACHTVOORSTELLING EUROCINEMA I: De h een zomer (18); za. 24.00. - ROCINEMA II: Wildschutlkon za. 24.00. EUROCINEMbme Hot Bubblegum, dikke (16) za. 24.00. EUROClC IV: Josephine Mutzenbq, zoals ze werkelijk 24.00. KINDERVOORSTELLING EUROCINEMA II: Billy contra Kwel (al); 13.30. LEIDEN LUXOR (Statii 19. tel. 071-121239): An and a gentleman (12); 19,00, 21.15. zo. 14.15, 19.00. 21.15. LIDO (Steenstraat 39. tel. 12( Wildschut (16); The H fields (12), Bachelor party Falling in love (al); 14.30, j 21.15; Amadeus (al); 20.0( ook 14.30. TRIANON straat 31. tel. 123875): L (16); 14.30. 19.00, 21.19 14.15, 16.30. 19.00. T REX (Haarlemmerstraat tel. 071-125414): Forbidder tasies (16); 14.30, 19 00. 2: NACHTVOORSTELLING REX: Crazy Baby (16); «CR 23.30. 1 lout NOORDWIJK LIDO THESm (Pr. Bernhardstraat 56, -i 01719-12800): Monster f11 (16); za. ma. 19.00. zo. 15.<fces1 20.15. Rhinestone (al); zamri 21.15. zo. 20.15. Knoeit cops (al); wo. 14.30. I L KATWIJK CITY THEA\ (Badstraat 30. tel. 01718-7fVe Gremlins (al); do vr. za. zijeld 14.45, 19.00, 21.15. maxir 19.00. 21.15. CITY THB II: Missing in action (16); f ZC zie City I. CITY THEAT& Puss in boots (18); tijder City I. CITY THEATEIOn Porky's pikante pretpark gn tijden zie City I behalv» 14.45. fe 1 iwe KINDERVOORSTELLING lr. CITY THEATER IV: M<D*y met de lach (al); za. wo. 1flij df» VOORSCHOTEN GREEN* Ghostbusters (al); vr. za. I za. zo. wo. 15.45. De ijspiai (12); do. 20.00. vr. za. 21.1|erd< 19.00. wo. 20.00. Le bal (1Lme 21.15. ma. di. 20.00. KINDERVOORSTELLING 0 il Peter en de vliegende autlt, (Ned. gespr.); za. zo. wo. 1-est' KINDERVOORSTELLING The best of Tom Jerry; q 14 00. g« APOTHEKEN De avonfiVOC nachtdiensten van de apothpmi in de regio Leiden worde' vrijdag 22 maart waargoni. door Apotheek Hulp en theek Kok in Leiden en nQ, theek Voorschoten ii nter ONGEVALLENDIENST ZIBde HUIZEN LEIDEN Ongevfc) 1 dienst elke dag Academiscj0U(j kenhuis behalve van dik. 13.00 u. tot woensdag 13." (Diaconessenhuis) en van v£n 13.00 u. tot zaterdag 13.fal (Elisabeth-ziekenhuis). me BEZOEKUREN ZIEKENHl^,er Diaconessenhuis: BezoC dagelijks van 16.00 tot 17.0re en van 18.30 tot 19.30 uur)p a derafdeling dagelijks van |het tot 20.00. Niet meer dan I de bezoekers per patiënt. Elizabeth-ziekenhuis: Vof senen dagelijks van 14.00-P c u. en van 18.30-19.30 u.; klórol afdelingen ook 1115-12.Cpve Kraamafdeling: dag. van 1Let 12.00 u. (alleen voor echtj* ten) van 15.00-16.00 u. eir31 18.30-19.30 u KinderaftPg dag. 15.00-18.30 u. CCU (lev bewaking) dag. van 14.00-fle u. en van 19.00-19.30 u. ILe sieve verpleging: dag. van 1£ 14.30 u. en van 18.30-19.(ers Sport-Medisch Adviescent_ Spreekuur ma. 19.30-20.301 het St. Elisabeth-ziekenhu! Alkemade vrai uitstel RAAK bezwaren ALKEMADE De gei Alkemade zal bij de pr< om uitstel vragen van handeling van de bez van winkeliers tegen ee keicentrum in de Meer [1 Gedeputeerde Staten v' bezwaarmakers, vier liersverenigingen, morg het provinciehuis horen, stukken die voor deze f komst door de provincl rondgestuurd, geeft de PIqj ciale Planologische ComuL al haar mening over de|U plannen aan de Meerhef Deze adviesinstantie vinl u B en W van AlkemaP^ plannen niet goed haddmtl gen keuren voordat eenL_, gen onderzoek naar de <fj vingskansen voor de mflll stand in die plaats is g4gg Vorige week bood het]5 traal Instituut Middel Kleinbedrijf echter zo tributie planologisch" zoek aan het gemeentel aan. Volgens gemei woordvoerder J. van het voor Alkemade nog kort dag om daar al eei tie op te geven. „Laatj dat we ons op het prov huis kunnen verdedigen] de stelling van de PPl vragen dan ook om mi twee tot drie weken ui In het onderzoek conclf^I het CIMK overigens geen winkels aan de kreuk zouden moeten ihg] omdat dan het winkelaj,, in Alkemade teveel pert". Het CIMK ple: uitbreiding van het R«. rendsveense centrum '11

Leidse Courant | 1985 | | pagina 14