,Twee- honderd neter is hne veel le lang Zwarte Wolf op gemak langs De Maas MARCELLAMESKER UITGESCHAKELD .onder loep Tips voor Nootdorp sportuitslagen AG» ORT &Adóa<Sowuvnt DINSDAG S MAART 198S PAGINA 7 ^>essen valt finitief af TARD Willy Boessen i Fortuna S. zal morgen r niet meespelen in het ipese bekerduel tegen •ton. De 20-jarige verde- r verrekte in de compe- wedstrijd tegen MVV de •lbanden en scheurde kapsel. Volgens mana- Joop Castenmiller valt rnet de overige blessures m mee. Zoals het er nu staat zijn de blessures Holverda, Eleveld, ssen en Dekker niet zo- g. dat zij niet in het kunnen komen". Sportspullen Jol ontvreemd DEN HAAG De nieuwe aanwinst van FC Den Haag, Martin Jol, keek na afloop van de wedstrijd tegen Telstar vreemd op toen bleek dat zijn tas met sportspullen was ont vreemd. Jol tastte mis toen hij in de garderobe van het spe lershome zijn sportieve bagage huiswaarts wilde nemen. Jol: „Dit is een nare zaak, want ik ben nu ook mijn wedstrijd schoenen kwijt. Die zaten wer kelijk rond mijn voeten gego ten en ik ben er zeer aan ge hecht. Ik heb er wel een belo ning Voor over om ze terug te krijgen". Vier jaar voor ruk aan snor ROME Dat voetbalscheidsrech ters er kennelijk ook al aan moeten denken zorgvuldig geschoren het veld op te stappen, heeft de Ita liaanse arbiter De Santis aan den lijve ondervonden. Tijdens de ama teurwedstrijd tussen Collesanto en Lacus in de buurt van Perusa gaf hij ene Marco Alunni Ricci een of ficiële waarschuwing. De veront waardigde speler, die de beslissing zeer onrechtvaardig achtte, rea geerde zich af door de scheidsrech ter krachtig aan de fraaie snorpun- ten te trekken. Het leverde De Santis een pijnlijke bovenlip op en Ricci een schorsing van vier jaar. PRINCETON Marcella Mesker is uitgeschakeld in de eer ste ronde van het tennistoernooi van Princeton. De Neder landse speelster verloor met 2-6, 6-3, 3-6 van Pam Casale De Australische Wendy Turnbull en de Amerikaanse Betsy Nagelsen hebben zich in het Californische Carlsbad verze kerd van bijna een miljoen gulden; zijnde de hoofdprijs van het best betalende dames dubbelspeltoernooi uit de geschiede nis. Het tweetal won in de finale met 4-6, 6-3, 7-6 van het duo Hana Mandlikova/Rosalyn Fairbank en incasseerde daarvoor 275.000 dollar. Bovendien was er voor elk van de twee een auto als overwinningspremie. John McEnroe heeft weer 60.000 dollar op zijn conto laten bij schrijven. Hij won in Houston het WCT-invitatietoernooi, dat tegenwoordig meetelt voor de Grand Prix. In de finale zege vierde hij in drie sets over de Zuidafrikaan Kevin Curren 7-5, 6-1, 7-5. Drie debutanten in WK-ploeg tafeltennis DEN HAAG Erik Noor. Rob Turk en Gerdie Keen debuteren in de Nederlandse ploeg, die van 28 maart tot en met 7 april deelneemt aan het toernooi om de wereldkam pioenschappen tafeltennis in Go thenburg. Noor dwong selectie af door zich bij de nationale titelstrijd, afgelopen weekeinde in Utrecht, bij de beste acht enkelspelers te scha ren. Bondscoach Bert van de Helm selecteerde de volgende heren voor zijn ploeg; Henk en Ron van Span je. Bob Potton, Erik Noor en Rob Turk. Damescoach Jan Vlieg kwam tot de volgende keuze: Betti- ne Vriesekoop. Mirjam Kloppen burg en Gerdie Keen. Z.-Korea formeert veiligheidsdienst SEOEL Met het oog op de Aziatische Spelen van vol gend jaar en de Olympische Spelen van 1988 wil Zuid- -Korea een speciale veilig heidsdienst in het leven roe pen. Het is de bedoeling dat deze eenheid, waarvan de 1830 leden een harde trai ning moeten ondergaan, op 1 juli van dit jaar met het werk begint. De groep is mede in het leven geroepen uit vrees voor acties van Noordkoreaanse zijde. De veiligheidsdienst zal zich specialiseren in anti-terreur activiteiten. Rooi in volleyploeg WOERDEN Er- roll Rooi (Starlift- Voorburg) is opge nomen in de natio nale herenvolleybal- ploeg. De 31-jarige Brabander, die in de periode van 1979 tot 1981 voor het natio nale team 22 wed strijden speelde, is door bondscoach Geert Trompetter opgeroepen omdat Tino Vinkesteijn (AMVJ) wegens studie tijdelijk niet beschikbaar is. ~y,LLIE COOMAN NA ZjROPESE INDOORTITEL: 50 van Nellie Cooman liet de bronzen plak van Els Vader verbleken. Toch was er bij beide Nederlandse atletes g iTTERDAM De tra- 0 i kwamen toch. Pas o Iv kleine 24 uur na haar tienkwaardige race in l fraaie Neo Faliro-sta- 3 n van de Atheense J jrstad Piraeus leek de rkelijke omvang van )r gouden prestatie vol- "|ig tot Nellie Cooman Ir te dringen. Direct na ■—^komst op Schiphol, si- ar de donkere Rotter- 03 mse werd bestormd )r de vaderlandse me- i, kwamen de - zoals zij t zelf noemde - water- Iders. „Toep ontstonden l de echte emoties", rklaarde de nieuwste Donent van het Neder- jdse atletiekwereldje, vorig jaar in Los An- ies al dank zij Ria Stal in op zijn kop was ko- in te staan. Tot dat mo- tnt had zij weliswaar ivat gesnotterd, maar t was meer het gevolg fi een lichte verkoud heid. Meteen vanaf het moment dat Nellie Cooman, in iets meer dan zeven tellen uitgegroeid van een in eigen land in het verst bekende atlete tot een Europese sportvrouw van ni veau, terug was in eigen land brak er een drukke tijd aan. Er wachtte een optreden in een televisieprogramma, waar in haar lijfelijke aanwezigheid door de interviewer van meer belang werd geacht dan een eventuele boodschap van het opmerkelijke sportstertje. En na enige andere plichtplegin gen kon dan eindelijk gister avond in d^ Rotterdamse Jo zeflaan een uitgebreid familie feestje worden gevierd. Maar ook daarbij kon de nieuwe Eu ropese' indoor-kampioene op de 60 meter nog niet geheel op zichzelf zijn. Want huize Cooman werd regelmatig tele fonisch of anderszins aange klampt voor felicitaties of in terviews. De atlete in kwestie was op dat moment voor de buiten wacht nauwelijks meer be reikbaar. Zij werd doeltref fend afgeschermd door haar vriend en trainer Hans Fiere, een 27-jarige werknemer voor halve dagen van een verzeke ringsmaatschappij, die tevens als spreekbuis fungeerde voor zijn pupil, die 's middags nog wel had laten weten het voor lopig even kalm aan te willen „We gaan half maart voor een kort trainingskamp naar Zuid- Portugal", had zij nog op de te levisie gezegd. „Dan ga ik me op het buitenseizoen voorbe reiden". Daarin zullen naar het zich laat aanzien minder successen voor Nellie Cooman zijn weggelegd. Want de slechts 1,56 meter lange Rot terdamse, die pas vier jaar aan atletiek doet en nu drie jaar wordt begeleid door Fiere, heeft nog niet de fysieke in houd om zich ook de manifes teren op langere afstanden dan haar gouden zestig meter. Spontaan „De tweehonderd meter is me veel te lang", had zij 's mid dags al uitgeroepen met een spontaniteit, die haar eigen is, hetgeen door Hans Fiere wat nader wordt toegelicht. „Nellie is een heel beweeglijk type", vertelt de AVR-trainer. „Ze kan heel explosief zijn, maar die krachtsinspanning duurt nu nog maar kort. Maar we gaan er aan werken om ook op iets langere afstanden die kracht te kweken". Dat betekent voorlopig scha ven aan de 100 meter, de kort ste afstand bij het buitenwerk. Want pas als zij zich over die discipline manifesteert als top per, zal zij door de buiten wacht geheel voor vol worden aangezien. Maar dezer dagen zal de 20-jarige Rotterdamse, die vorig jaar al brons vero verde bij de Europese binnen- titelstrijd in Gothenhurg, zich daarover het sinds kort van een nieuwe coiffure voorziene hoofdje niet breken. De concurrentie van Athene is inmiddels net als zij van de verrassing bekomen. Waarbij het voor de verslagen Oost- duitse Marlies Göhr en Silke Gladisch nog het meest verba zingwekkend was te horen dat Nellie Cooman drie ochtenden in de week werkt als bejaar denverzorgster. Hetgeen voor de door optimale omstandighe den verwende Oostduitse atle tes wellicht achferaf als een Doodnormaal Nellie Cooman. die tot zij voor atletiek koos ijshockey, voet bal, tafeltennis en volleybal beoefende, vindt het echter de doodnormaalste zaak van de wereld. „Als ik niets om han den zou hebben, zou ik maar thuiszitten en teveel eten", zegt ze even ontwapenend als veelbetekend. De ooit in het Rotterdamse voetbalselectie team spelende atlete, die de bronzen prestatie van Els Va der op de 200 meter in Athene deed verbleken, vindt haar huidige situatie al zeer plezie rig. „Nellie wordt nu gesponsord", vertelt Fiere. „Dat gebeurt op een menselijke manier, maar daardoor heeft ze voor haar doen optimale trainingsom standigheden". De Oostduitse toppers zouden meewarig glimlachen bij het horen van deze Nederlandse situatie schets, die wat Fiere betreft voorlopig niet al te ingrijpend behoeft te veranderen. „We la ten alles gewoon rustig op ons af komen", zegt hij gevraagd naar de eventuele pogingen om het succes van Athene commercieel uit te buiten. Inmiddels maakt Nellie Coom an zich totaal geen zorgen meer over haar vorig jaar nog veelbesproken absentie tijdens de Olympische Spelen. Fiere: „Dat is een gesloten boek voor Nellie. Zij had zich er vorig jaar snel over heen gezet. Dat ligt in haar aard. Zoals ze zich overigens altijd gemakkelijk aanpast aan nieuwe omstan digheden. Zij is ook prima be stand tegen druk van buiten af. Vooral in een hele, goede ambiance is zij tot topprestaties in staat. Dat heeft zij in Grie kenland wel bewezen". De in Paramaribo geboren en in 1968 naar Nederland geko men Nellie Coóman is van daag weer gewoon aan het werk gegaan. Onder die om standigheden gedijt de Rotter damse het best. Wat haar be treft behoeft het leven van een 20-jarige bejaardenver zorgster niet al te zeer te ver anderen. Ook al doet ze aan atletiek en is ze zojuist Euro pees kampioene geworden FRANK WERKMAN ;Nee. ook de lieden die een ichitterende medaille hebben ieroverd bij de Olympische jpelen in Los Angeles halen Jet grote geld niet binnen. Er Maren 85 gouden winnaars lit de Verenigde Staten, zó reel, dat het volk ze niet jneer herkent. Conny Car penter en Alexi Grewal, de hummers één in de olympi- phe wielerwedstrijden op de Meg, zullen via reclame-acti» fiteiten lang niet zo veel dol lars verdienen als de cracks uit het basketbal, de super- ennissers of de helden van iet American football". iWielrenner Greg Lemond in NRC/Handelsblad) Onbegrijpelijk Waar moet dat heen als op zulke smerige ïvertredingen nóg geen rood staat'' Het eind is zoek. Bert Jacobs zei dat het een pure lanslag op iemands ledema- "en was. En zo was het". En: .Voor de wedstrijd begon het al. Een MVV'er - zijn naam weet ik niet eens meer - riep n krant uit dat ze ons de oorlog verklaarden; dat MVV Fortuna S weer met beide benen op de grond zou zet ten. Stemming kweken, de boel ophitsen. We hebben het gemerkt. MVV hoeft ons na- tuurlijk niet te sparen, maar zoals ze er nu tegenaan gin gen, was asociaal". (Voetballer Wout Holverda in de Haagsche Courant) „Geestelijk is dit zwaarder dan de echte Elfstedentocht. In Friesland heb je afwisse ling, je weet precies hoe ver je bent. En eigenlijk-was het seizoen voor mij afgelopen na die rit. Ik had ook moeite om me voor deze wedstrijd in Finland in te zetten. Geloof zelfs dat iedereen minder ge motiveerd was. En dan zo n eenzame vlakte. Ik heb me toch maar aan de Friese ste den vast gehouden. Na 100 kilometer was ik zogenaamd in Bolsward, een rondje ver der ergens net voorbij Frane- ker en bij het laatste keer punt in Dokkum. Als je je dat voor de geest haalt, rijdt het wat gemakkelijker". (Teun Busser, winnaar al ternatieve Elfstedentocht, in het Algemeen Dagblad) „Het probleem in het Neder lands elftal is alleen het on derling respekt. Ik bedoel dit - als je kollektief wilt jagen, dan moet je bereid zijn om el kaar desnoods de huid vol te schelden, zoals Krol en Cruijff dat vroeger deden. De 16 spelers die nu geselekteerd zijn hebben allemaal het idee van - wij zijn de beste 16 van Nederland. Als de één wat roept, dan reageert de ander met - wat wil je nou, ik ben een tópspeler. Daar zullen we toch vanaf moeten. Je kunt best 90 minuten eikaars vij and zijn - als je daardoor wint, ben je na afloop weer vrienden. In Oranie wordt dus te weinig op elkaar ge scholden". (Dick Schoenaker in Voet bal International) „Het is tekenend voor de si tuatie in Nederland dat de meeste toppers hun eigen trainers hebben en hun eigen zaakjes regelen. Ik wil op een goede manier met mijn sport bezig zijn. Dat is iets van mij zelf, dus bepaald ik hoe ik het doe. Een bond is er alleen om atleten te helpen. Klop pen zij niet aan. dan moeten de officials blij zijn. Maar het bestuur van de KNAU heeft dan het gevoel dat je tegen werkt". En: „Na de Olympi sche Spelen had ik absoluut geen zin meer om met spor ten verder te gaan. Ik dacht: is dat nu topsport. Het hangt van conflicten aan elkaar. Pas na veel praten met men sen ben ik deze winter voor een trainingsstage naar Por tugal gegaan. Dat heeft me goed gedaan. Ik heb geleerd door te gaan zoals ik dat zelf „Eén ding is er vergeleken met mijn Ajax-tijd niet ver anderd: ik wil steeds winnen De bezieling is er nog, terwijl ik tegelijkertijd afstand kan nemen. Je gaat gezamenlijk het dal in, dus zal het collec tief ook ooit wel eens beter worden. Toen ik anderhalf jaar geleden hier kwam, vond ik de overgang erg groot. Geen full-profs, geen over-mijn-lijk-mentaliteit. Nu slijt ik mee met de groep. Je gaat er anders over den ken. Vroeger werd er voor me gedacht. Omdat ik ook assistent-trainer ben, help je meezoeken naar oplossin- (Piet Schrijvers, doelman PEC Zwolle, in de Volks krant) „Onlangs klopte ie weer aan in de publiciteit. Van der Reijden oordeelde het vol strekt onaanvaardbaar dat de enorme kosten, veroorzaakt door sportblessures, nog ver der worden afgewenteld op de gemeenschap De sport in het algemeen en de voetbal lerij in het bijzonder dienden tot prioriteitsgebied te wor den verklaard inzake de mi nisteriële inspanningen om de ongevallen in de privé- sfeer in ons land terug te dringen. Dat alles in één adem met de beleidsvoorne mens van de excellentie inza ke strengere eisen aan vuur werk. het aan te scherpen wasmiddelenbesluit. en het veiliger doe-het-zelven. Dui- Holverda: „Pure aanslag". zenden verkeersdoden per jaar worden als overmacht geaccepteerd; honderddui zenden in het bedrijfsleven dolgedraaide WAO'ers mag in onze kapitalistische maat- schappijvorm. maar wat er in de recreatiesfeer en in het bijzonder bij de sport mis gaat. is volgens de staatsse cretaris onaanvaardbaar. Waarom zetten we iedere Nederlander niet meteen na zijn geboorte als een ficus verplicht in een pot en slui ten er een computer op aan? Dan zijn we toch precies waar we wezen willen: bij de definitieve opheffing van de Nederlander als menselijk wezen". (Columnist Cor Snel in Pa norama (ADVERTENTIE) Dev.v. S.J.C. zoekt voor het seizoen 1985-1986 een JEUGDTRAINER voor de A- en C-jun. seleklie. Met training op de maandag- en woensdagavond, alsmede begeleiding op de zaterdag, de interesseerde kunnen, tot uiterlijk 14 maart 1985, sotlicrteren bi) de v v S J.C.. seer J. M. v.d. Berg - Boerenburgerweg 34 - 2201 PR Noordwijk LEIDEN In de interre gionale zaalvoetbalcompe titie behaalde De Zwarte Wolf gisteren een klare zege op De Maas. De in ei gen hal spielende Dordte- naren moesten de Leidse équipe na een 2-2 gelijke ruststand een 2-5 over winning toestaan. Van der Plas kwam tegen Silva Boys weer net te kort. De Katwijkers verloren in de laatste minuut met 5-6. Ceverbo verloor op eigen veld van FC Grovo: 3-4. In de onderste regionen van de Leidse hoofdklasse duelleerden THB-Boys en ROAC'79. Beide, doch THB het meest, waren te vreden met de 2-2 eind stand. In sporthal Maasdam kon het thuisspelende De Maas De Zwarte Wolf tot de rust vrij aardig bijbenen Met treffers van Hugo Kruythoff en aan voerder Arie Evers werden de doelpunten van Henry van der Weijden en Hennie Koet geë galiseerd: 2-2. Na de hervat ting toonde de Leidse formatie zijn klasse en werd De Maas bij vlagen volledig weggetikt. Het technisch begaafde Zwarte Wolf hield het achterin goed gesloten, terwijl voorin vol doende aanvalskracht aanwe zig was om de punten naar zich toe te trekken. Nog twee maal Van der Weijden en Koet met zijn tweede treffer bepaalden de eindstand op 2-5. Van der Plas trad in Cleyn Duyn aan tegen Silva Boys. De gemiddeld „oude" ploeg werd al snel op een forse achter stand gezet door doelpunten van Marco van der Plas, Ron van der Kolk en Fred Eijs- berg. Die Katwijkse 3-0 voor sprong had in deze fase uitge bouwd moeten worden, als men tenminste de vele doel kansen in ogenschouw neemt. Vlak voor de pauze werd het 3-1. Silva Boys begon het laat ste part puur op karakter, want conditioneel had Van der Plas beduidend meer in huis. Drie treffers-op-rij zette Kat wijk echter op achterstand, waardoor de nervositeit in de ploeg sloop. Jaap van Duyn wist gelijk te maken, doch Sil va doelpuntte weer. Na nog een gelijkmaker van Koos Schoonewille was Van der Plas geslagen, toen in de laat ste minuut de 5-6 op het bord werd geschoten. Vooral voor THB-Boys was niet-verliezen van groot be lang Het ene punt, dat gister avond op ROAC'79 werd buit gemaakt. scheidt de ploeg nu van de overige twee degrada tiekandidaten. De Hanepoel en SRV-Boys. Fred Muller open de na 3 minuten de score, wat een klein kwartier later werd beantwoord met een goal van John Witteman: 1-1. De twee kemphanen bleven elkaar voorzichtig beloeren. Ruud Weenink zette ROAC halver wege het tweede deel op voor sprong. Wederom Fred Muller zorgde even later voor de ge lijke stand. De spanning bleef, doch aan de score veranderde niets meer. Interregionale klasse: Van der Plas - Silva Boys 5-6, De Maas - Zwarte Wolf 2-5, Ce verbo - FC Grovo 3-4 NOOTDORP Elf draverijen staan er morgen op het pro gramma van de drafbaan in Nootdorp. De eerste start is om 14.30 uur. Onze tips voor deze meeting luiden: VIC HANOVERPRIJS: Ykosa Oostland, Yvette Prise en Zac- hery Baker. VIP DPRIJS (eerste afdeling): Yessy Beltairy, Yko A en Young Performer. VRIENDPRIJS Zora M. Yke Fortuna en Walter Douglas. VIP DPRIJS(tweede afdeling) Zilverstar G. World Cup en Zingana du Bois. VRIENDPRIJS( tweede afde ling) Yento Rotary, Winner Princess en Willem Ruis. VIROLI Dl ROBLESPRIJS: Ysbrand Fortuna, Wilhelmien W en Yrus du Bois. VOLO PRISEPRIJS Walter Lelywaard, Wacky Woman en Vain Beauty VINO BUITENLUSTPRIJS: Venit, Vera Westlandia en Waal Hazelaar VANCOUVER CEDEPRIJS: Sir van Hanegem, Terry N en Signeur Princes. VERIC BRACHPRIJS: Wap per M. Ukas Way en Teraling du Bois. VICTRIX RPRIJS: You Love Boszorg, Worthy Dillon en Utopua D. FV Snoekie Ju Singel Datarex Ceverbo FC Grovo De Maas Zwartewolf Silva Boys De Rozet Lugdunum FC Lisse Van der Plas Glasbergen Bax Bahlmann Menken Noordwijk ROAC'79 Cleijn Duin Van Duuren THB Boys Hanepoel SRV Boys 17-26 16-24 17-23 18-23 18-23 18-20 17-19 18-17 17-16 17- 8 17- 5 17- 4 15-29 14-20 14-19 15-18 15-14 16-14 15-11 15-10 14- 9 14- 8 15- 8 Topscorers: Interregionaal: Richard Klein (Ju/Singel) 26; Hennie Koet (Zwartewolf) 24. Wim Bouckaert (FC Lisse) 17, Jan van der Reijden (Ju/Sin- gel) 14; Piet Sloos (Ju/Singel) 13 Hoofdklasse: Hans van Leeu wen (Bax) 30; Jos Smits (Noordwijk) 29; Mario Faber (Bax) 25; Fred Muller (THB- Boys) 20; Kees van Vliet (Bahlmann) 19; Lau van der Voort (SRV Boys), Fred van Haarlem (Van Duuren) en Pim van der Meer (Hanepoel) 18. WIELRENNEN Parijs-Nice, eerste etappe: 1. Eddy Planckaerl (Bel) 197,5 km in 5 uur 43 minuten en 31 seconden, 2 Walter Planckaert (Bel), 3 Sean Kelly (Ier); 4 Frederic Vichot (Fra); 5 Lau rent Flgnon (Fra); 6 Dominique Le- crocq (Fra); 7 Francis Castaing (Fra). 8. Christophe Levainne (Fra). 9 Ma nuel Murga (Spa); 10 Nico Verhoeven (Ned); 11 Kim Ericsen (Den); 12 Marc Gomez (Fra): 13 Alan Peiper (Aus); 14. Michel Vermotie (Fra); 15. Regis Clere (Fra); 16 Pascal Campion (Fra); 17. Pascal Poisson (Fra); 18. Steve Bauer (Can); 19 Dominique Garde (Fra); 20. Philippe Poissonnier (Fra) allen zelfde tijd als Planc- kaert.24 Jean-Paul van Poppel (Ned); 27 Frits Pirard (Ned); 34 Bert Weke- ma (Ned); 35 Johnny Broers (Ned) al ien z t als Planckaert, 39 Frits van Bindsbergen (Ned) op 0 13 minuut. 41 Marco van der Hulst (Ned); 45 Leon Nevels (Ned); 46 Peter Winnen (Ned). 59 Bert Oosterbosch; 60 Pe ter Schroen (Ned). 68 Gerard VekJ- sc holten (Ned); 70 Ron Mackay (Ned). 81 Fons van Katwijk (Ned); 83 Jos Lammertlnk (Ned). 84 Jannes Slendebroek (Ned) allen z.t. als Van Bindsbergen De Fransman Bruno Woitinek heeft opgegeven Algemeen klassement: 1. Alan Pei per (Aus) 5 uur 51 minuten en 44 se- 0 13. 4 Bert Oosterbosch (Ned) op 0 14; 5. Jean-Luc Vandenbroucke (Bel) op 0.15, 6 Phil Anderson (Aus) zt. 7 Jorg Muller (2wl) op 0.17; 8 Steve Bauer (Can) 0.21. 9 Gilbert Du- clos-Lasalle (Fra) z.t 10 Sean Kelly (ler) op 0.23. 11 Regis Clere (Fra) z.t 12 Sean Yates (GBr) op 0 24; 13 Johnny Broers (Ned) op 0.25. 14 Kim Ericsen (Oen) op 0 27; 15 Marc Go mez (Fra) op 0 29; 16. Alain Bondue (Fra) z t 17 Frederic Vichot (Fra) op 0 30. 18 Philippe Poissonnier (Fra) op 0.34; 19 Pascal Simon (Fra) z.t20. Kim Andersen (Oen) z.t.;28. Frits Pi rard op 0 43; 37 Frits van Bindsber gen op 0.47. 38. Leon Nevels op 0 48; 42 Jos Lammertlnk op 0 50; 51 Bert Wekema op 0 56. 56. Marco van der Hulst op 1 01; 57 Peter Winnen zt 62 Gerard Valdscholten op 1 04. 65 Jean-Paul van Poppel op 1 06. 70. Eddy Planckaerl (Bel) op 111, 73 Peler Schroen op 1 15. 74 Jannes Slendebroek z t 79 Ron Mackay op 1 26. 80 Nico Verhoeven op 1 29. AaaécMe: B-klasae: Godschalk (Schiidkamp) w o p van Manhoet (Crooswijh). C- kleaaa: finale mtddengewcht Da Bruin (Hoogenband) w.o p van Lak (Nicolaas) Nieuwelingen: 1/4 finale middengewicht Oron wint door opga ve m le ronde ven De Mooi) (DTSk Aanholt (Kristalyn) wint door rsc (3e ronde) van Suad Boy (Delft); 1/2 fme- le halfzwaar Millenaar (Huizeneer) w op van Lengton (West); Van der Vliet (GBV) wop van Roosenboom (DTS); Junioren: prestattepartijen: halfzwaar Wetemens (Te Pa». B-jo- nior) onbeslist tegen Groeneveid (Schiidkamp. A-jumor) beide boksers k am poens waardig lichtgewicht Tuur (Schiidkamp) w.o.p. van Smeenfc (Arnhem); veder Degsoy (Hoogen band) w.o.p. Kam berg (Tulleken). Vrije partijen: C-weiter Dekker (Tut- leken) w.o.p. van Lean (Hoogenbandk junioren C lichtgewicht Oozy (Tulle ken) wint door opgave 1e ronde van Arts (Hoogenband) VOETBAL Engelse F A-beker, Se ronde: Ips wich-Sheffield Wednesday 3-2. Sout- hampton-Barnsley 1-2. Lulon-Wet- tord O-O. Wimbledon-West Ham UrU-

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7