Cees Grimbergen tilt het woord uit de jongeren ..I ADIO/TELEVISIE 'AGIN/ SaidóaQowuwt MAANDAG 25 FEBRUARI 1985 PAGINA 9 van vann; ?n aut< ach nbeke rmee on een Volg naar angeh nderz< rijdinj Pren Bo t lelft De to aan is gr, Vana -tieve Tret Zoals Jezus op zijn der tiende met de heren Schriftgeleerden begon te debatteren over zaken des geloofs, zo laat op die leeftijd IKON-tv de jon geren tot zich komen. Zij worden door die omroep aangezien voor, althans aangesproken als „Snui ters". Komende donder dag op Ned. II om 19.12 uur werpen zij zich op het onderwerp „streng christelijke milieus". Zij praten aan tegen Cees Grimbergen, een nieuwe IKON-ontdekking na het pu- bertijdperk-Ivo de Wijs. Cees zet jongeren op tilt, weet door welke gave ook het woord uit jongeren omhoog te tillen. Ivo de Wijs, zetelend in de redactie van dit programma: „Er bestaat uiteraard enig verschil tussen het eerste op treden van Jezus en de jon geren in dit programma. Ter wijl er in het Heilig Huisge zin destijds enige consterna tie heerste, omdat hun kind zoek raakte, heeft de IKON dit programma juist opgezet met de bedoeling, dat ouders en jongeren elkaar zullen vinden". Deze rubriek ging afgelopen donderdag al van start met het hete hangijzer „alcohol", waarbij mede aan de orde kwamen de schrikbarende cijfers eerder in een Brand punt-uitzending over mis bruik van spirituele vochten door jongeren met alle narig heden vandien. Voor dit on derwerp kwamen de „Snui ters" speciaal uit Noord-Bra bant. Daar wordt van ouds her, van vader op zoon gehe sen, tot trappistenbier toe. De jongeren daar wilden ,3randpunt" geen ongelijk geven, maar met drank moet S»,je nuchter omgaan, zoals ze daar zeggen, dan kun je er gezond bij blijven en er je verstand bij bewaren. Intus sen gingen ze in dat gesprek rekenkundig gezien wel wat al te nuchter met die Brand- puntcijfers om. Ze kwamen met een wetenschappelijk rapport, waaruit blijkt, dat als je de verontrustende hoe veelheden omslaat per hoofd van de bevolking, dus als je alle baby's en bejaarden als tempelieren mee laat doen, die cijfers eigenlijk best nog meevallen. Zo lusten we er nog wel eentje. AANGESPROKEN Ivo de Wijs: „Ik doe op de achtergrond in persoonlijke inbreng mee met deze IKON-serie, maar het is in de praktijk gebleken, dat ik bij jongeren het woord toch minder gemakkelijk los week. Zijn we op zoek ge gaan naar een ander. Tal van screentests met gegadigden. Daar kwam Cees Grimber gen als beste uit. Wat die jon gen precies heeft, laat zich niet zo gemakkelijk verkla ren, maar jongeren voelen zich door hem aangesproken, storten gemakkelijk hun hart bij hem uit. Dat moet je in zo'n programma hebben. Cees heeft het". Cees Grimbergen: „Ik wist ook niet dat ik het had. Ik heb zelf geen kinderen, maar hou me om in het jongerens- feertje te blijven graag bezig met neefjes en nichtjes en met de kinderen van vrien den. Tot op heden heb ik journalistiek werk gedaan, als freelance voor de VARA en voor Kenmerk van de IKON. Ik ben trouwens mijn journalistieke carrière begon nen bij jullie krant, waar ik elke zondagavond op de sportredactie assisteerde. Ik heb op heel wat zondagen verslagen voor jullie lopen maken. En nu dan dit, de presentatie van een jongeren programma. Ik wist niet dat ik het kon". Een kwaal van de Neder landse jongeren-tv mag he ten, dat daarin de boventoon wordt gevoerd door jeugd uit overwegend Amsterdam en het Gooi. De meeste praats van allemaal. Dat is gemak kelijk en dichtbij "huis voor de programmamakers. Maar in deze randstadperiferie worden niet altijd meningen vernomen, die als represen tatief kunnen gelden voor het hele land. Door altijd weer daar woordvoerders vandaan te halen, lijkt de Nederlandse tv te verzuilen tot een soort lokale Mokumse dan wel Gooise streekom- roep. De IKON breekt met deze scheefgroei, trekt het hele land door. Over pilsjes praten met jon geren. dan naar het zuiden toe. Over strenge geloofstra dities, daarvoor moet je in Zeeland wezen, om Staphorst maar even te vergeten van wege al te fikse rechtlijnig heid in de leer. Maar wel Twente en Drente en Lim burg. Voor vandalisme moet je in Utrecht terecht. Uit hoorn had ook gekund, na de nachtelijke oudejaarsbrand daar. Maar tijdens het opzet ten van deze serie speelden er juist problemen in Utrecht, in het hypernieuwe winkelcentrum Hoog Catha- rijne tussen het Centraal Sta tion en de aloude binnenstad. Cees Grimbergen had daar al woordvoerders gekozen on der de jongeren. Juist toen vernam hij, dat een van die jongeren wegens vandalisme in de cel op het politiebureau was beland. Toen gingen zijn journalistieke ambities Cees aanspreken. Hij er gelijk met de camera op af. Hij kreeg toestemming voor een ge sprek met die jongen in die cel. Dat voegt hij in als inlas in de uitzending over dat on derwerp op 14 maart. Zo trekt hij door het hele land met nog meer onder werpen als gevangenen, waarvoor hij Veenhuizen kiest, oorlog en vrede en nog meer halszaken. Zegt een jongen uit Zeeland toch over het geloof: „Ik ken mensen die de tv bekijken verborgen in het gootsteenkastje uit angst voor de buren". Cees Grimbergen: „Die kun nen dan in elk geval mijn programma zien". Bij het begin van de uitzen ding wordt Johnny Kraay- kamp als razende reporter op het onderwerp gezet. Op een zware motor scheurt Midlot- to-Johnny door het dand, in opdracht van redactionele chefs, die heet van de naald het naadje van de kous wil len weten. Zijn bevindingen seint hij door aan de "Snui ters" in Hilversum, die er vervolgens een studiogesprek over beginnen. In Zeeland zal hij zijn neus in geloofsza ken steken, de vraag beant woord willen horen hoe de Zeeuwse meisjes zich verhou den tot de eeuwige waarhe den. Deze uitzendingenreeks wordt toegerust met de krui digheid van Hollandse pop. Toontje lager, Doe Maar, Spoorloos, Armand van „Ben ik te min?" en ook Herman Finckers, de Twentse grap- pentapper, zij zullen er bij zijn. IETS EIGENS Ivo: „Ik schrijf de dialogen voor Johnny. Maar wat hij daar mee doet. Daar sta ik van te kijken. Hij zegt ze niet alleen, hij voegt er iets eigens aan toe. Als acteur laat hij de woorden leven door er het passende gezicht bij te trek ken. Het duurt telkens maar een paar minuten, maar daar blijf je wel naar kijken. Daar na moet Cees het overnemen. Hij mag dan de natuurlijke gave hebben jongeren ge makkelijk aan het praten te krijgen, het blijft moeilijk ge noeg. Neem alleen maar, dat je de namen van de aange sproken jongeren moet ken nen en onthouden. Anders krijg je 'misverstanden in de uitzending. Ik heb het wel opgelost door de namen op een kaartje op de borst te spelden. Maar de kijker ziet je daar neuzen. Ook wel liet ik de naam op een sticker zetten die dan op de vloer tussen de voeten werd ge plakt. Dan benader je de jon geren met gebogen hoofd. Ook geen manier van doen. Ik zal juichen als de tijd aan breekt waarin alle jongeren Saskia of Jeroen heten. En Cees wens ik voorlopig veel sterkte". Die zal hij ook nodig hebben, want Zeeuwse jongeren we ten waar ze het over hebben als ze over hun geloof begin nen. Zij hechten er aan. Eén gaat zelfs zo ver, dat hij tegen de Satanskerk ten strijde trekt, tegen omgekeerde pop. Anderen zeggen hun platen nooit achterstevoren te draai en. Ze stellen liever kracht te putten uit het geloof, alsmede het inzicht om te weten hoe je je leven waardevol kan in richten. Grimbergen grijpt hoege naamd niet in die gesprek ken in. Hij geeft er leiding aan, hij werpt vragen op en verder hebben de jongeren het voor het zeggen. Cees gaat niet rond als de Grote Verbeteraar. Bovendien moet je wat jongeren op hun hart dragen respecteren. Ivo: „Op je dertiende jaar of daaromtrent verandert je li chaam. Je geest verandert mee. De levensvragen komen allemaal tegelijk op je af. De jongere gaat bij zichzelf te rade. Heeft het gevoel er he lemaal alleen voor te staan. De IKON-uitzendingen die nen om te laten inzien, dat al hun leeftijdgenoten er net zo mee zitten. Ze staan niet al leen in hun levensworste ling". Cees Grimbergen: „En dan zullen ze ook ontdekken dat ze een diepere band met hun ouders hebben dan ze zelf wel eens geneigd zijn te ver onderstellen". F Schuiven met Elsie en Karei HILVERSUM— VARA zowel als A VRO experimenteren momenteel met een eigen vast programma. De eerste omroep lijkt een loopje te nemen met Elsie Tanner (Pat Phoenix), nog steeds een dragende fi guur in Coronation Street, ter wijl de AVRO een spelletje lijkt te spelen met Karei v.d. Graaf, die weer terug is van weggeweest. De VARA maakt er geen ge heim van, dat het bekijks voor Coronation Street schromelijk tegenvalt. Men had er meer van verwacht De serie was gedacht op zaterdagavond, maar werd daarvan verdreven door de Sterrenshow van Wil lem en ..Zeg 'ns AAA van Mien, beiden publiekstrekkers van jewelste. Het gevolg was. dat Coronation Street werd doorgeschoven naar doorde weekse dagen. Elsie leidt cq. lijdt een zwervend bestaan. Dit bevordert de kijkdichtheid ook al niet. Na 16 maart, als Willem zijn showbiezen pakt komt Coronation Street alsnog op zaterdag terecht. De kijkers nemen dan met hun dicht- heidscijfers het lot van Elsie in eigen handen. De VARA wil wel. Karei van de Graaf is er van avond ook weer. Hij heeft de ..Grijze Plaag" van Gerard Cox en Rients Gratama door staan. Hij werd onverhoeds, althans voor de kijkers, opzij geschoven voor die twee feest neuzen. die stukjes eigen zaal- programma afwisselden met het presenteren van een praat show in een lichte toets. Zij til den minder zwaar dan Karei. Wat werden de kijkers er wij zer van? Om hen was het be gonnen. Laat desgevraagd de afdeling k walitei tsbe wak mg van de A VRO weten, dat er nog steeds schriftelijke reacties van kekers bij de AVRO bin nenkomen. Die worden op sta peltjes van „voor" en „tegen" gelegd. Daarna een gesprek met Karei om het er gezamen lijk over eens te worden wat voortaan met Karei te doen. Intussen leidt/lijdt Karei een zwevend bestaan. TON OLIEMULLER AVRO nsf-.30 Ontdek je plekje. Van van daag: Vianen. maf AO Dag huis, dag tuin, dag lm- opbergschuur. Afl.: Hannes De (herh). f50 Kinderbios, kinderpro- De gramma met vandaag het a. sprookje 'Vrouw Holle' en w. Monique, die het kladbloc-i- a. tem presenteert. -25 Wordt vervolgd, car- en. toon magazine. tot >55 AVRO's Sportpanora- tot ma, wekelijkse sportrubriek ,00 rechtstreeks vanuit Almere gepresenteerd door Ruud ter Weijden. NOS 30 V26-Journaal. RO 44 AVRO's Toppop, De top-50 gepresenteerd door Ad Visser. TELEAC 30 Handwerken, les 8. AVRO 00 Minibios. Vandaag de i tekenfilms: Simon en Slim me Sjors. 10 Televizier magazine. NOS 00 Journaal. AVRO 28 AVRO's Puzzeluur, spelprogramma gepresen teerd door Jos Brink. 20 Weduwen (2). tv-serie. Bella O'Reilly en de drie we duwen bereiden zich gron dig voor op een roofoverval. De politie krijgt een ver moeden en gaat op onder zoek uit. .10 Karei van de Graaf. Ak- tueel informatief praatpro gramma. NOS .45 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 dl Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. HV 19.12 Kwartslag Magazine. VARA 19.27 Coronation street, ka rakteristiek van gewone mensen in hun gewone doen. Als Hilda thuis komt, schrikt ze: er staat een heel dure auto voor haar deur en ze weet maar al te goed van wie die is. 19.55 Voetbal '80, maande lijks magazine met actueel nieuws uit binnen- en bui tenland. 20.40 Konsumentenman, rechtstreeks programma waarin Frits Bom de kijker leidt door de wereld van de bureaucratie en maatschap pelijk onrecht. Tevens Infor matie over produkten, wa renonderzoek, aandacht voor problemen van de consument en het spel de Konsumentenmand. 21.40 De onderste steen, se rie documentaires. Van daag: „Te zijn of niet te zijn, dat is de vraag...". Het ver haal van een comapatiënt. NOS 22.30 Journaal. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 23.05 Kind en basisschool II, les 4. Ann Mitchel als Dolly Rawlings in de tweede aflevering van de serie .Widows", Ned. 1 om 21.20 uur. 18.00 Plons, de gekke kikker, teken filmserie. Afl.: Plons en de vogeltjes. 18.05 Kameleon, jeugdprogramma. Kijkend naar Afrika. Vandaag nemen we een kijkje bij de Afrikaanse kinde ren en wat zij zoal in elkaar knutse len. Presentatie: Danny Verbiest. 18.30 Loon naar werken. Afl.: Jean. 3 jaar later. Drie jaar geleden bracht „Loon naar werken" een serie por tretten van mensen, die problemen hadden met de economische crisis. Wat is er van deze mensen gewor den? Vandaag het verhaal van Jean. 19.00 Juke Box. 19.10 Uitzending door derden: Pro testantse Omroep. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen. 20.20 Doodskleed voor een nachte gaal (3), 5-delige thrillerserie van John Gorrie naar een boek van P D. James. Twee weken na het vergifti gen van Heather Pearce valt een tweede slachtoffer in Nightingale House: verpleegster Jo Fallon. Scot land Yard inspecteur Dalgllesh neemt nu het onderzoek in deze moordza- 21.10 Villa Tempo oh Gejaagd door de rockcultuur. Popprogramma met Bart Peeters (herh.). 21.50 Horizon, wetenschappelijk ma- 22.35 Journaal en Coda. U2. 19.30 Tijdrover. Lieve plantjes. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Extra Time, sportmagazine. 21.30 Toto-prognose. 21.40 Het ABC van de computer. RTBF 1 17.00 Mededelingen ONEM 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, kinderprogramma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Minute Papillon. 19.30 Journaal. 20.00 Ecran temoin: Les Princes, Franse speelfilm van Tony Gatlif uit 1983. Zigeunerin Nara woont met haar grootmoeder en haar 9-jarige dochtertje Zorka in een van de Parij- se slaapsteden. De oude dame wil le zen en schrijven leren met de bedoe ling haar herinneringen aan haar jeugd op te schrijven. 22.55 Journaal. MUSIC BOX TV 5 16.00 Non-stop videoclips. Herhalin gen. Presentatie: Martin en Simon met clips op verzoek (16.00), Gaz met een interview met Foreigner (17.00) en Sunie met 'Popback' (18.00). 19.00 Champs Elysóes. 20.20 Arcole ou la terre promise (1). 21.12 Carnets de l'aventure. 22.00 Nieuws. 22.30-02.00 Non-stop videoclips. Herhalingen. Presentatie: Martin en Simon met clips op verzoek (22.30), Gaz (23.00), Sunie met 'Popback' (00.00) en Diana (01.00). Duitsland Scène uit de film „Theater der Liebe", een Franse film met Jane Birkin en Geraldine Chaplin op Duitsland 1 om 23.00 uur. DUITSLAND 1 16.00 Tagesachau. 16.10 Höchste Zeit, gevarieerd ma- 16.40 Chic, actuele mode, trends en tips van en met Louise Steinbauer. 17.20 Anna, Ciro Co (9), kinderse rie. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Musik Convoy. 19.00 SchieB in den Wind, afl.: Ho: Vastgenageld. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 IHTagesschau. 20.15 Die Blauen und die Grauen (1) Amerikaanse tv-serie. Virginia 1859. Ben Geyser werkt met zijn familie op een kleine boerderij. Een van zijn drie zonen wil zijn leven wijden aan de 21.15 Kontraste. 22.00 Gespenstergeschichten: Das Gesicht. Eve Montmoracy heeft vaak dezelfde droom, waarin zij steeds hetzelfde gezicht met een zwarte baard ziet. Het is het gezicht van Ro ger Wybum, een turfsteker die al tweehonderd jaar dood is. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Das nacht-Studio: Theater der Liebe (L'amour par terre), Franse speelfilm uit 1984. Met: Geraldine Chaplin, Jane Birkin, Andre Dussolier e.a. Regie: Jacques Rlvette. Emily en Charlotte zijn bevriende actrices. De beroemde toneelschrijver Clement Roqquemaure vraagt het tweetal om met nog enkele anderen in zijn huis een stuk in te studeren, om dat dan voor vrienden op te voeren Maar Emily en Charlotte vinden de sfeer niet erg prettig 01.05 Tagesschau. (H: Ondertiteling via Tele- Tekst. E Zwart/wit-uitzending. ■D: Zwart/wit-uitzending met ondertiteling via Tele- Tekst. O: Bij niet-Nederlandsta- lige zenders: uitzending in orginele versie met onder titels. ■3Bijniet-Nederlands- talige zenders: zwart/wit- uitzending in orginele ver sie met ondertitels. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 Einführung In das Mietrecht, informatieve serie over het huurrecht. Afl. 8: Bittere waarheden 16.35 Boomer, der Streuner, kinder- 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Ein Colt für alle Falie, mis daadserie. Afl.: Überlebenstraming. Colt moet Travis Tyler, een voormali ge stuntman, terugbrengen. Travis wordt verdacht van een moord maar er is een borgsom voor hem betaald. Hij overtuigt Colt van zijn onschuld. 18.56 Programma-overzicht. 19 00 Heute. 19.30 Reportage am Montag: Waf- fenhandler. Reportage van Ingolf Fal- kenstein en Sigmund Gottlieb over de internationale wapenhandel. 20 15 Schloss Hubertus, Duitse speelfilm uit 1973. Met in de hoofd rollen: Karl Lange. Ute Kittelberger en Karlheiz 8ohm. Regie: Harald Reinl. Graaf Egge leeft een zonderling leven. Hij ziet ook zijn kinderen hele maal niet meer en is vol van de jacht Als hij een adelaarsnest wil leeghalen wordt hij aangevallen door een grote adelaar die hem de ogen uitpikt. 21.45 Heute-journal. 22.05 Denkmal, een cultureel spel programma van en met Helmut Greu- lich en Monika Moos 23.05 Heinrich Mann: lm Schlaraf- fenland, eln Roman unter feinen Leuten, speelfilm met Bernhard Wic- kl, Barbara Rutting, Arnfried Lerche e.a. Regie: Fritz Umgelter (herh.). 00.55 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18 00 Telekolleg II: Weitere Nach- richten, cursus Duits. Les 21 18.30 Sesemstreet. 19 00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Hilferlife: Manschen in der Krlse. 21.15 Medizln-Magazln '85, tips voor de gezondheid. 21.45 Lendessplegel: Kunst im Hin terhof, filmreportage 22 15 E Wiedergesehen - neuge- eehen: Affare Blum. Tv-spel van R A Stemmle naar het gelijknamige to neelstuk Met: Leonard Steckel, Eva Valtl, Walter Buschhoff. e.a. Regie R A Stemmle Duitsland 1926. Bij een roofmoord wordt een jonge cri minele avonturier opgepakt. Door een leugen brengt de man de onderzoe kers op een ander spoor 0&15 Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 17.30 Sky Trax 3. Soul spectacular met Tony Blackburn. 18.30 Het sprekende paard Mr. Ed. Afl.: Horse sence. 19.00 The Lucy show. Afl.: Kiddie parties, incorporated. 19.30 The greatest American hero. Afl.: The shock will kill you. 20.20 Vegas. Afl.: Love, laugh and 21.10 The untouchables. Afl.: The Tommy Karpeies story. 22.05 IJshockey. New Jersey - Ed monton 23.10-00.30 Sky Trax. Herhaling middagprogramma. BBC 1 17.35 Fonz and the Happy Days Gang. 17.55 John Cravan's Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.35 Grange hill, jeugdserie. 19.00 Journaal. 19.30 Weerbericht. 19.35 London Plus. 20.00 Wogan. 20.40 Fame, Amerikaanse jeugdse rie. 21.30 Are you being served? Come- 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Panorama. 23.05 The Monday Film: For A Few Dollars Mora, speelfilm 01.10 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht voor doven. 18.30 The Show me show, amuse mentsprogramma met John Craven en Maggie Philbin 19.00 E Hollywood Ladies: Stage Fright, Amerikaanse speelfilm uit 1950 Met Mariene Dietrich. Jane Wyman. Richard Todd e.a. Regie Al fred Hitchcock. Een toneelstudent wordt ervan beschuldigd de echtge noot van een beroemd actrice ver moord te hebben. 20.45 Madhur's Jeffrey's Indian Cookery Course, informatieve serie (herh.). Afl Rogan Josh 21.10 Horizon, wetenschappelijk ma- 22.00 Bob Monkhouse, comedy- 22 50 Arena. 00.00 Newsnight, actuaiiteitenmaga- zine. 00 45 Telejournal, informatieve se- 17.45 Dodger, Bonzo and the rest. 18.15 Emmerdale farm. 18 45 Nieuws. 19 00 About Anglia. Regionaal ma gazine 19.30 A war in the kingdom. Afl. The Roundhead Heartland 20 00 What's my line? Beroepen ra den met Eamon Andrews. 20.30 Coronation Street. 21 00 Roll over Beethoven. Komi sche sene 21 30 World in action. 22 00 Quincy. Afl A cry for help 23 00 Nieuws. 23.30 Anglia reports. Regionaal ma gazine 00 00 Snooker. 01.15 TV-morgen I Radio NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. 10.00 Schooltv. 13.00 Nieuws voor doven. ROF 14.00 Butter, bread and green cheese II. RVU 15.00 Hoor je ma? se rie over coma. KRO 15.30 Holiday Eiland, Australische serie. 16 15 Om het recht van de zwakstan. Reporta ge. 16 40 KRO's Tekenfilmfestival. 17.00 KRO's Middageditie. Om 17.30 V?6-Joumaal (NOS). NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven. EO 15.30 Vrouw zijn. 16.00 De Waltons. 16.50 God is toch sterker. RTBF 1 1130 Teletekst. 14.00 Schooltv. 15.30 Teletekst. 16 30 Mededelingen ONEM. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop. 17.50 Plein Jeu. MUSIC BOX TV 5 08.00 Non-stop videoclips. Presenta tie: Simon (08.00). Sunie (09 00), Gary (10.00). Julie en Gaz met Eurocharl. de Europarade van Music Box (11.00) Diana (12.00) en Martin (13.00). 14 00 Non-stop videoclips. Herhalingen DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.03 Denkmal. 11.05 Ohna filter (herh). 12.10 Kontrasta. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Teletekst-overzichL 16 00 Ta gesschau. 16.10 Frauengeechichten. 16 55 SpaB am Dienstag. DUITSLAND 2 10 00 Zie Duitsland 1. 13 15 Teletek- at-overzicht. 15 56 Programma-o verzicht. 16.00 Haute. 16 04 Trick- bonbons. 16.20 Rock in Rlo. 17 00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. 17.45 Eina Klasse für sich. SKY CHANNEL 14 30 The Phoenix teem. 15 25 Fred Basset 15 35 New animal world. 16 00 Sky Trax 1. Pat Sharp Show 16 45 Sky Trax 2. Monsters of rock 07 00 TeJetekst-overzicht. 07 30 Breakfast time. 13 30 Journaal. 13.55 Weerbericht. 13.57 Nieuwso verzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at one. 14.45 Hokey Cokey. 15.00 Blizzard's wizard woodwork. 15 25 Teletekst. 16 50 Play School. 17.10 Dastardly and Muttley. ITV Bay 13 10 Rainbow. 13 30 Gardens for all. 14 00 Nieuws. 14 20 Regionaal nieuws. 14.30 Strangers. 15 30 Day time. 16 00 Gambit. 16 25 Nieuws. 16 30 The young doctors. 17 00 Coc kleshell Bay. 17.15 The Moomins. HILVERSUM 1 17.55 Mededelingen (NOS). EO: 18 06 T.|dsem 18 30 Waar waren we ook alweer? 18 50 De Wolkenwagen 19.02 Ronduit Radiok rant. 20 03 De muzikale fruitmand 21.02 Als Mensen veranderen 21 40 Populaire orgelbespeling. 22.02 Veraf en dichtbij. NOS: 23.02 Met het oog op morgen AVRO: 00 02 Easy liste ning 02.02 AVRO's Service Station. 06 02 Auto in? AVRO aan HILVERSUM 2 NCRV 17 00 Mier en Nu KRO: 17 30 nws 17 36 Echo-ma gazine 19.00 Goal op maandag. 19 30 Man en paard 20 00 Nws. 20 03 Die de mensen heeft geroepen 20 30 KRO's operette-album 2130 Uit het KRO-archief 22.30 Nws 22.35 Uw koninkri|k kome. 22.45 Oe Capo HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits. AVRO 19 03 De zwevende he mel 20 02 Nationale LP Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpod.um. HILVERSUM 4 NOS 1800 Nws VARA: 18.02 Van Middeleeuwen tot Klassicisme 19.10 Het klavier: Naum Grubert speelt Chopin 20 00 Acts and Galatea, cantate van Haendei. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap HILVERSUM S HV 18 05 Het voor deel van de twijfel. PP: 18 20 Uitzon ding van de PSP 18 30 Uitzending van het NIK 18 45 Ultz van de B2N. NCRV: 18 50 Er staat geschreven NOS: 19 00 Nieuws voor buitenlan ders. TELEAC 1940 Marokkaanse en Berbervrouwen projekt Marhaban Bienum. les 18. 20.10 Programmeren met Pascal, les 14 20 40 Nederland se literatuur na 1830, les 14 21 10 CADCAM. herh les 11 21 40 De Be lastingcursus. les 1 RADIO RIJNMOND 16.30 Middag- progr met Erik Post Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7 03 Auto In? AVRO aan 8 06 AVRO s Radiojour naal. 8 15 Uit Studio en Theater 9 03 Nederlands op AVRO-I 10 03 Snot neus ahoyl 10 13 Arbeidsvitaminen. 11.03 In de greep van de angst, hoor spel serie (4) 11 38 UIT is IN 11 57 Beursplein 5 EO: 12 03 Lunchtime Magazine 13 06 Tijdsein 14 03 Vrouw zijn. 15 03 Voor elk wat wils 15 45 Open huis VPRO 17.03 Borat HILVERSUM 2 KRO 7 00 Nws 7 08 Het levende Woord 7 16 Echo 8 30 Nws. 8.33 Postbus 900 8 45 Levens lief en levensleed 9 30 Nws 9 33 M-V-magazine 10.30 Nws 10 33 Wat heet oud. 1130 Nws 11 33 Met de KRO. met Anne. 12 00 Kruispunt 12 30 Nws KRO 12 36 Echo 13 00 Nws 13 10 Echo-politiek 13 30 Nws 13 33 Glas m lood 14 30 Nws 14 33 Sporen in hel achterland 15 00 KRO's Misdaadreconstructie TROS 15 30 Nws 15 33 TROS Nws Show HILVERSUM 3 VARA 7 03 Gesode. meurders 9 03 In afwachting van 1103 Doorloper 12 03 Paviljoen 3. 14 03 Hollands handwerk 16.03 De verukkeii|ke vijftien. HILVERSUM 4 TROS 7 00 Een goede morgen mei Menno Feenstra. 9 00 Continu kiess 11.00 TROS Concert zaal 13 00 Nws 13 02 Oe klassieke top tien. 13.30 Primeurs van de ma trijs en concertagenda 14 00 Beican tor »um NCRV 16 00 Literama. 17 00 Populaire klassieken HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Spor- tiet 9 25 Waterst RVU 9 30 Alle* mans Veren Aft 2 Overwinteren Ml Spanje NCRV 10 00 Onder Schooi- tijd: Job. een bijbels zangspel 10 20 Wat doe je daer"> 10 35 Overal kom je de computer tegen RADIO RIJNMONO 30 Ochtend- progr met Peter Schuiten 18 30 MxS- r^egprogr met Enk Post

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9