H.TS-INGENIBJ? MÖRMATKA medewerker ff® TWEEDEHANDS AUTO'S STEEDS GOEDKOPERi GOED OMTE WETEN. Siersema groep een administratief medewerker m/v de rijksoverheid vraagt ambitieuze HEAO-ers Et VWO-erd combineren werk en studie- Van Dien-:Co Accountants Deloitte Haskins Sells Nederland ZATERDAG 16 FEBRUARI 221 fW) Staatsdrukkerij/uitgeverij Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en het uitgeven van publikaties voor de Rijksoverheid. In het bedrijf zijn ongeveer 1200 personeelsleden werkzaam, verdeeld over de sektoren Drukkerij, Uitgeverij en Administratie. Op de afdeling Klantenbegeleiding is plaats voor een (m/v) Gevraagd: MAVO-diploma en het diploma Grafisch Calculator en/of Staf- en Kadercursus. Enkele jaren ervaring als ordervoorbereider. Tevens dient de kandidaat te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens Rijksregeling tot maximaal f2974,- bruto per maand. Standplaats: 's-Gravenhage. Funktie-informatie: De funktionaris zal worden belast met het in ontvangst nemen en bespreken van drukwerkopdrachten. Het ontvangen, bezoeken van en adviseren van opdrachtgevers. Schriftelijke sollicitaties kunt U voor 26 maart 1985 richten aan de afdeling Sociale Zaken, Christoffel Plantijnstraat I, 2515 TZ 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen kunt U inwinnen bij de heer P. J. Rietveld, telefoon 070-78 92 43. jeugdhuis vliet en burgh te VOORBURG uitgaande van het Leger des Heils zoekt voor een gezinshuis een ECHTPAAR leeftijd vanaf 30 jaar. In een gezinshuis woont een echtpaar, met eventueel 1 of 2 eigen kinderen en vier kinderen, die uit een kin derhuis komen. Zeker overdag komt het werk voor een groot deel op de schouders van een van beide ouders. Van de an der wordt verwacht een eigen werkkring te hebben en zodoende voor het eigen gezinsinkomen te zorgen. Om dit werk te kunnen uitvoeren zal het echtpaar met de betrokken kinderen de beschikking krijgen over een ruime woning. Met hen zal een financiële regeling worden getroffen. Er wordt verwacht, dat het echtpaar vanuit een be wust christelijke levensovertuiging meewerkt aan de opvoeding van deze kinderen. Het schrijven kan gericht worden aan de directie van Jeugdhuis „Vliet en Burgh", Oosteinde 102, 2271 EJ Voorburg. Telefoon 070-861212. Siersema Groep is al vele jaren leverancier van machines en installa ties t.b.v. de voedings- en genotmiddelenindustrie in Nederland en de laatste jaren ook ver over onze grenzen. Voor onze Werkmaatschappij te Wassenaar vragen wij: Opleidingsniveau: M.B.A. die ervaring heeft opgedaan bij een projektmatig producerend bedrijf, leeftijd circa 30 jaar, die belast zal worden met de verwerking van de projektenadministratie. Wij verwachten van de geschikte kandidaat, dat deze na een inwerk- periode zelfstandig kan funktioneren, de kontakten met de diverse af delingen op prettige wijze onderhoudt en voldoende doorzettingsver mogen heeft om regelmatig terugkerende „spitsuren" het hoofd te bieden. Gaarne zien wij Uw schriftelijke reaktie tegemoet aan: Plein 11 Siersema Holding B.V. 2242 kb wassenaar. Mrs. Buijs Da Costa advokaten te Hoofddorp zoeken op korte termijn: 1. (aankomend) SECRETARESSE |mrt) Gevraagd: mavo/havo-niveau en/of si opleiding, goede kennis van de Nederlandse taal, accuratesse en goede kontaktuele eigenschappen. 2. OPROEPKRACHTEN boekhoudkundig medewerk(st)er in bezit van PD met enige jaren bedrijfs ervaring. Leeftijd 20-25 jaar. U zult in een klein team alle op een boek- houdafdeling voorkomende werkzaamheden gaan verrichten. medewerk(st)er klantenondersteuning i.b.v. PD 01 MBA cq HEAO Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het ondersteunen van adm. software pakketten zowel intern als extern zoals: - Uitleveren van adm. computerprogram ma's; - Begeleiden - opleiden van gebruikers; - Beheren, genereren, wijzigen van de pro grammatuur. Enige ervaring met computers is een pré. Belangstellenden wordt verzocht hun soil.- brief te sturen t a v. dhr. H. van Ketel, mei duidelijke vermelding om welke funk he hel gaat. INFOTHEEK SYSTEMS B.V. Overrijn 5 - 2315 KA Leiden De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. medewerkers (mnl./vrl.) buitendienst vac. nr. 5-0313/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Functie-informatie: soms individueel doch veelal deel uitmakend van een team, instellen van onderzoeken, waartoe zowel met overheidsinstanties als particulieren contacten moeten worden onderhouden; de onderzoekresultaten vastleggen in rapporten. Vereist: diploma HAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; bereidheid om ook buiten de gebruikelijke kantooruren werkzaamheden te verrichten; rijbewijs BE. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: bij aanstelling max. f2762.- per maand. In de functie is een max. salaris van f3726,- per maand bereikbaar. Verdere carrièremogelijkheden zijn aanwezig. Ter bevordering van een evenwichtige personeelsopbouw van het betreffende onderdeel wordt de voorkeur gegeven aan vrouwelijke kandidaten. Sollicitaties inzenden voor 9 maart 1985. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7V«% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Konmar opent op 8 mei aanstaande haar deuren in het nieuwe stadshart in Zoetermeer. Voor dit prachtige nieuwe filiaal zoeken wi| kandidaten voor de navolgende kader- funkties. De verkoopcheffunktie bij de Konmar betekent de totale verantwoording voor boverlstaande grote afdelingen. Zij moeten goed kunnen organiseren, leiding geven en uiteraard in bezit zijn van vakdiploma's De funkties zijn vergelijkbaar met bedrijfs- leidersfunktie van grote supermarkten. Als leeftijdsgrens stellen wij 30 jaar. Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijk: Konmar B.V. Hoofd Personeelszaken. De Werf 13, 2544 EH Den Haag. Pasfoto bijsluiten. Het Protestants Bejaardencentrum DEO GRATIAS Badhuisweg 115, 2587 CE Den Haag/Scheveningen HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) in de leeftijd van ca. 40 jaar. die belast zal worden in nauw overleg met de directrice met - beleidsvoorbereiding begrotingsvoorbereiding en budget-bewaking leiding geven aan de administratie iring en admimstrati organisatie - ervaring met het behandelen van financiel vraagstukken - goede contactuele eigenschappen SPD ol daarmee overeenstemmend mveai Geboden wordt een salaris tussen 4 000 - 5.000 - afhankelijk van opleiding en ervarn Sollicitaties voor 1 maart 1985 te richten aai bestuur van Deo Gratias. adres als boven 'vt Gevestigd per 13 tebruari 1985 in wijkgezondheidscentrum Stevenshot Petronella Moensweg 52, 2331 DT Leiden Telefoon 315124 F. v.d. Broek, fysiotherapeut voor ziekenfonds en particuliere patiënten. gemeentewerkman in algemene dienst voor 32 uur per week Salarisgrenzen bij een 40-urige werkweek: Ambtenaar 3: min. 1.856,- max. 2.334,- bruto per maand Ambtenaar 4: min. 1.896,- max. 2.477,- bruto per maand Informatie kan worden ingewonnen bij de heer J. de Feij. direkteur gemeentewerken. Telefoon 01729-8540 toestel 36. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, van Hemessenkade'7 te Woubrugge. AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V. is'het resultaat van een samenwerking tussen het Amerikaanse AT&T concern en Philips Telecommunica tie Industrie B.V. Het werkterrein omvat het gehele gebied van openbare telefonie en transmissie. De hoofdzetel bevindt zich in Hilversum. In Nederland zijn de activi teiten gelokaliseerd in drie verschillende vestigingen. DE VESTIGING DEN HAAG In de Vestiging Den Haag, Televisie- straat, werken ongeveer 780 medewerkers aan de produktie van o.a. analoge en digitale telefooncentrales, transmissie- apparatuur en diverse componenten. DE FUNCTIE Op de afdeling Computer Integra ted Manufacturing hebben wij een vacature voor een systeemanalist m/v. De functie omvat: onderzoek, implementatie en voorbereiding van nieuwe toepassingsmogelijkheden van bestaande computersystemen en uit breiding daarvan ten behoeve van het fabriceren en testen van digitale telefoon centrales. FUNCTIE-EISEN EN OPLEIDING Een afgeronde opleiding HTS- Informatica. Naast de bovenomschreven eis zal de nieuwe medewerker in- en externe opleidingen gaan volgen. Deze opleidingen vinden plaats gedurende de eerste jaren en zijn integraal opgenomen in de inwerk- periode. SOLUCITAVE Uw brief kunt u richten aan: AT&T en Philips Telecommunicatie Bedrijven B.V., t.a.v. de heer J.R. Reimer. Personeelsdienst, Televisiestraat 16-18,2525 KD Den Haag. Telefoon 070-889560. ;AKT PHILIPS Als u: - een carrière als registeraccountant in het openbare beroep ambieert, - HEAO met studierichting BE of RA hebt gedaan of VWO met Wiskunde I en Economie I en II, danwel het diploma in 1985 denkt te behalen dan moet u beslist eens nader met ons kennis maken. Werken en studeren voor het Nivra-diploma kunnen worden gecombineerd, ook al vraagt dat inzet en doorzettingsvermogen. Wij stellen vrije tijd beschikbaar voor het volgen van de colleges en vergoeden de studiekosten. Op deze wijze is onze maatschap in staat om jonge mensen een praktische en theoretische opleiding te geven die in brede lagen van de maatschappij wordt gewaardeerd en gehonoreerd. Van DienCo. Een wereld van mogelijkheden. Als een van de grote Nederlandse accountantskantoren met een uitgebreide controle- en adviespraktijk en meer dan 30 vestigingen in binnen- en buiten land zijn wij in staat uitgebreide praktijkervaring te laten opdoen onder goede begeleiding. De cliëntenkring is zeer afwisselend: grote en middelgrote bedrij ven, non-profitinstellingen en overheidsdiensten. De internationale praktijk wordt voor een deel uitgeoefend door een samenwerkingsverband met Deloitte, Haskins Sells International, waardoor de reikwijdte van Van Dien Co aanzienlijk groter is dan Nederland alleen. Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar onderstaand adres om in het bezit te komen van "n krantje toekomst". Deze informatiekrant vertelt wat uitvoeriger over onze organisatie en het accountantsberoep dan mogelijk is in deze adver tentie. Van Dien+Co Accountants, Dr. H. Colijnlaan 341, 2283 XL Rijswijk, t.a.v. heer R.E.C.F. VerhoefF, tel. 070-949326.

Leidse Courant | 1985 | | pagina 16