gehoordgezien Anne zoekt Don I an de donkere 3pjde van Me Griekse zon ISPRAAK 'AGiipiO/TELEVISIE Coldóg (Souiant MAANDAG 28 JANUARI 198S PAGINA 9 chepi IJKEi Een 5; )ner 'ij hei man. it ov^ :hept, ge an, Noo et sla oj 'ergelj \eade 0 0 -a door Ton Oliemuller if' ill' dagse idermaal tv-beelden het fotogenieke, zo- vergoten Griekenland, rijp voor een brokje somber te. Hij plaatste de personages in zijn jongste schrijfsel voor ir'op het eiland Rhö- ?.e verandering in de Noorse r fjorden. Daar is de BBC mo menteel dit nieuwe Bird-be- denksel aan het uitbeelden. s een vrouw haar man at zoeken die uit het re» verdween, maar Dat zal tot een meer bewolkt VL >r en daar nog waar- gebeuren gaan leiden, een n tembaar rond loopt. Dit sPel met het noodlot, dat dan et F^heimzinnig gegeven at als een groot vraag- ook „De maalstroom" heten. De AVRO had dit^óok graag gehad, maar de TROS was een slag eerder met de :hten van dit Middel- claim en de bestelling. Over ïdse Zeegebied en bo- enige tijd gaat TROS-tv daar de BBC-tv-serie momber weer mee spelen. In „De donkere zijde van de zon" haalt Bird om het ma gisch te houden Asmodee er bij. Die kennen we uit het Oude Testament als de rech terhand van Beelzebub, die baarlijke duivel, die van Sara zeven echtgenoten doodde. rdwijjen boven de heldere ren fhe dark side of the amenm". p.] de sé ets e/^RO-tv zet deze in drie de- ns devan anderhalf uur aan ■na voik voor, te beginnen i. meijigvcmd op Ned. I om 21.35 totdat de engel Raphaél leen vjr oe rest volgt op 4 en 11 vriruari. greep om Sara een rustige oude dag te bezorgen aan de gel- en broodschrijver Mi- zijde van haar achtste achtge- lael J. Bird draaft al jaren noot en gevrijwaard tegen die helse huisplaag. Die Asmodee elleboogde zich naar een plaats in de Perzi- 3 et het ene idee na het an {re bij de BBC binnen, est Afêhrijf daar maar een tv-spel e Gejfer, zeggen ze daar dan. In sche, ergens ook Griekse my- •achting van het resultaat thologie, een satanische fi guur, een wrekende hulpgod, m samen, want er komt die het gemunt had op geluk- de heinfellen ze alvast een opname- Aartam samen, want er kom) projtijd iets opvallends uit de kig gehuwde vrouwen door eigerps. Dat ervoeren ze eerder die hun man te ontnemen. leerdfet „Who pays the ferry- U—-J ifarè&n". dat °°k Griekenland de 4s lokatie kreeg en op onge- ..jend hoge kijkcijfers dreef, heel Iter gevolgd door „De erfe- Die sater verhuisde ooit naar Rhodos, in het begin van de jaartelling een soort metro pool als nu Londen, een ha venstad, waar naast de han- ^s van Aphrodite", want ook del ook de cultuur en de reli- bur[ooT een stukje mythologisch gie tot wasdom kwamen. De kruisridders richten i zelfs "nysterie draait Bird zijn land niet om. Zelfs de oude een bolwerk in, het oude kas- W€ Jriekse goden laat hij opdra- teel Agios Theodoros, waar /en en afgaan, la driemaal de Griekse hei- ar/, Ir de schim en de beeltenis van Asmodee als een doem op het achtte Bird de tijd menselijk geluk zijn intrek schijnt te hebben genomen. Religieus raadsel. Het kwaad, dat de kruisvaarders bestre den, vestigde zich uitdagend in hun midden. Zo iets moet het wel geweest zijn en schrijver Bird vond, dat hij daar wel iets mee kon doen in zijn tv-spel. NACHTMERRIE Al in de eerste beelden schiet er boosheid uit de ogen van de beeltenis van Asmodee in dat kasteel. Fotograaf Don Tierney, een rol van Patrick Mower, wenst daar plaatjes te schieten voor een toeristisch boek over Griekenland. Maar hij komt het kasteel niet in. Wel stuit hij op een geheime bijeenkomst van miljonairs die als maffia klitten en ken nelijk kwaad bedrijven. Moest de fotograaf daarvoor uit de weg worden geruimd?- Want Tierney raakt in een raar ongeluk betrokken en zijn vrouw Anne in Londen, Emily Richard, krijgt op het zelfde moment in een nacht merrie dit verscheiden te zien. Zij verbleekt en ver trekt naar Griekenland om de bestelde fotoreportage verder af te werken, maar ook om het lot van haar man te achterhalen. Daar gaat dit tv-spel dan over en dat maakt het alle maal spannend genoeg, maar er is nog een en ander meer, dat tot de verbeelding moet gaan spreken. Bird en de BBC gingen ver der dan het vertellen van dit verhaal. Zij beogen ook de kijker aan de buis te kluiste ren. Daarvoor golden twee aanknopingspunten, t.w. de Griekse atmosfeer en de ge wiekstheid van de vrouw van de fotograaf, als ze naar haar man op zoek gaat. Bij alles wat Griekenland te bieden heeft mist het de mist. de nevel, uit vochtige grond opstijgende dampen, die el ders de liefhebbers van ver gezichten een panoramische kijk onthouden. Onder die atmosferische omstandigheid, de algemene luchtgesteldheid daar. begint de zee rond Griekenland te werken als een reflector van de zonne stralen. Zover het oog reikt, baadt alles in een zee van reflectorisch licht. Mooier kan een uitlichter zich niet wensen. Daarbij vergeleken vormen zijn lampen een la chertje. Wie de blik in Grie kenland op oneindig zet, kan ook oneindig ver kijken. Ge voelsmatig en automatisch komt er dan ook weerloos heid voor eindeloos mysterie in de beschouwer omhoog. Dat maakt bevattelijk voor de aanwezigheid daar van hogere machten. Die Griekse mythologische figuren be stonden niet alleen in de ver beelding, die werden ook op geroepen door, leken zicht baar aanwezig in die helder heid daar, waarin de bergen en de menselijke bouwsels in scherpe lijnen staan geprofi leerd, in een orde die wel het werk van een hogere macht moest zijn. In het landschap herkende men het landschap van de eigen ziel. Neem zo n Griekse tempel die de tand des tijds doorstaat en nu nog lijn brengt in wat in de om ringende heuvels ongeordend gesorteerd ligt. Daar moet een goddelijke ingreep achter zitten. Op de Olympus dacht men de woning van ^eus, vanwaar hij overzicht hield. Zeus was onsterfelijk. Als het goed is, moet hij daar ergens nog zitten. Tegen die helderheid situeer den Bird en de BBC dit in wezen tragisch stemmende verhaal over die verdwenen fotograaf, die toch niet weg is, omdat zijn verbijsterde vrouw hem bij herhaling voor haar ogen ziet opdoe men. Een spel, maar toch. HOGERE MACHTEN Die werkzaamheid van hoge re machten, die mythologisch tic, de gevoeligheid daarvoor, die de Grieken aangeboren werd, had Bird in ziin ver haal nodig. Die moet dan wel zichtbaar worden gemaakt in een mens. net als in de oude Griekse drama's, en daarvoor koos hij de rol van de vrouw, die haar man zoekt. Via de informatie van een nacht merrie weet zij ongeveer welk lot hem beschoren was, maar zij wil helderheid in deze zaak in dat zonvergeven land Schrijver Bird schiep in haar een personage, dat hij als hy perintelligent laat beschijven door haar omgeving. Dit lijkt minder juist, zij openbaart zich eerder als hypergevoelig voor invloeden van boven- en buitenaf. Zij voorvoelt aanwijzingen, doorschouwt vage aanduidingen, kan die ook interpreteren, de beteke nis ervan bepalen. Aan de hand van die levendige en gerichte fantasie maakt zij waar wat de schijver nodig heeft om met zijn verhaal het kiikpubliek te bedienen. Bird schiep zich voor dit spel een vrouw waar hij wat mee kan doen. die hij kan betrekken in wat hij te beleven wil ge ven. Noem het mythisch, noem het religieus, magische kracht, maar zo werkt het wel. Uit die binding speel ster-schrijver ontstaat een nieuw organiek, een voe dingsbodem voor spel. waar mee het verbeeldingsleven iets kan doen, het nodige te ervaren geeft. Dingen die je niet vast kan houden en er toch zijn. De wonderen, c.q het myste rie. zijn de wereld nog niet uit. Ze staan om je heen Tot op het tv-scherm toe. Ook in het tv-spel „De donkere zijde van de zon", maar je hebt er wel Bird en de BBC voor no; dig. LEONI Leoni Jansen beschikt over meer aspiraties dan alleen journalistieke in het Jeugd journaal. Zij beweegt zich ook op het artistieke vlak en stond eerder op het podi um met Gerard Cox. zong en danste in diens zaalpro gramma een luchtig stuk weg. Zij volgt trouwens da gelijks trouw zang- en dans lessen, er naar strevend van zoveel mogelijk markten thuis te zijn. Dat schijnt haar nog aardig te lukken ook blijkens de eigen show. die zij onlangs mocht ma- Jjen op AVRO-tv onder de titel "Leoni gaat een straatje om". Daar gaf zij een ruime staal van haar mogelijkhe den in podiumwerk. Die tv- produktie is uitgekozen om ons land aan prijzen te hel pen op het tv-festival van Montreux in mei. waar Rudi Carrell ooit een Gou den Roos vandaan sleepte. Daar rekent Leoni nu ook een comité van Hilversumse programmamakers heeft besloten om juist haar show naar Montreux te sturen. CHRIET met zijn „Wondere wereld" van TROS-tv. In Belgie kreeg hij zijn programma wel uitgezonden. Hier lag dat moeilijker, maar hij wachtte rustig de ontwik- keilingen en de eisen die als uitvloeisel van de omroep wet aan zijn presentatie worden gesteld af en keert nu weerom. In elk geval komt hij as. vrijdag weer op het scherm om prijzen uit de reiken aan kijkers, die met hem hebben meege dacht en uitvindingen heb ben gedaan. Hij gaat WW- bouwtrofeeen uitreiken aan Kastermans uit Enschede, die een opvouwbare cabine voor sportvissers nader uit werkte. en aan Beugels uit Dalen, die een apparaatje uitdacht, waarmee de span ning in een naaimachine- draad kan worden gemeten. Chriet komt zelf trouwens ook weer met enige bijzon dere bijdragen. FERRY Deejee Ferry Maat laat morgenavond op Hilversum 2 om 23.00 uur zich het hemd van het lijf vragen. Hij draait al zoveel jaren mee in de flitsende wereld van Hilversum 3. zo om schrijft men dat in het Gooi. dat hij heel wat te verhalen heeft als hij het op kan brengen het achterste van zijn tong te laten zien. Fer ry en zijn omgeving vinden, dat hij in de wereld van de pop een bepalende plaats inneemt Op vaste uren bindt hij duizenden luiste raars aan zich, die hij ook beïnvloedt met zijn muzika le smaak. JRLAND 1 n le saiO -t Glntdek je plekje, serie Jamedjes over de schoonheid llenstide stad en land. Afl.: ur /rtnhoven. De Dag huis, dag tuin, dag in NUrgschuur, peuterpro- hma. Spelfilm, spelprogram- paarbij drie scholen om AVRO-spelfilm-trofee lad rf strijden. ikelefordt vervolgd, car- abied van het stripver en de tekenfilm af- 'i'esséJt' Presentatie: Han 7s'chr/WR0's Sportpanora- rs?rewvvekeiijkse sportrubriek it i/istreeks vanuit Almere. 16 #n,a,ie: Ruud ter Weij- £6-Journaal. O "iVRO's Toppop, pop- ramma gepresenteerd Ad Visser. EAC indwerken, les 4. r gebr lant ikkapO de Vflinibios, tekenfilms. ;se bfeievizier magazine, rolledfcijteitenmagazine. doora gevetpurnaal. ze in O een |eis om de wereld in e dairagen, spelprogramma bewfesenteerd door Pim Ja- en wf. naar >e schaduwzijde van wondton, driedelige Engelse r die» door Michael J. Bird. ;rd, *1. Op het Griekse eiland te (flos staat het geheim- n delge kasteel Agio Theo- ;r- ens dat rondom zwaar Bakt wordt. Don Tierney (Patric Nower), een sterfo tograaf, wordt door dit sombere kasteel aangetrok ken en tracht binnen te ko men. Met: Peter Egan en Emily Richard. Regie: David Askey. 23.10 Karei van de Graaf, ak- tueel informatief praatpro gramma. NOS 23.55 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 [^Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. HV 19.12 Kwartslag magazine. De aktualiteit in humanis tisch perspectief. VARA 19.27 Coronation Street. Oom Albert heeft Ken en Deirdre iets mede te delen en Bert Tilsey verzwijgt wat de specialist werkelijk van zijn gezondheid dacht. 19.55 Voetbal '80. Maande lijks sportmagazine. 20.40 Konsumenteman, con sumentenrubriek gepresen teerd door Frits Bom. 21.40 [EDe onderste steen. Afl.: Here we go. 11 maan den strijd van Britse mijn werkers voor behoud van werk. Filmreportage van Raimond Debats. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 23.05 Kind en basisschool, les 8. BRT 1 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Kameleon, jeugdprogramma. 18 30 Loon naar werken. Afl.: 3 jaar later. Lisa werkt in een sigarenfa briek. Toen werd ze werkloos. Van daag. 3 jaar later stempelt ze nog steeds. Presentatie: Frank Dingenen. 19.00 Gezondheidsmagazine. Van daag: 1. Bijdrage over mondhygiëne. 2 Actueel: Gebruik en misbruik van de sauna. 3. Obstipatie of moeilijke stoelgang. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen. De winnaar kan verder spelen voor een reis. Presen tatie: Marleen Gordts. 20.25 The Glory Boys (2). Driedelige Britse politieke thriller over de pogin gen van IRA-leden en Arabische ter roristen om een Israëlisch weten schapsman te vermoorden. Met: Rod Steiger. Anthony Perkins. Alfred Bur ke e.a. Regie Michael Ferguson. De Palestijnen hebben contact opgeno men met de IRA. het Iers Republi keinse leger, om een misdadig plan uit te voeren. Een lid van de IRA zal voor wapens, auto's, kennis, spier kracht en onderduikadressen zorgen. 21 15 Roots Rock'n Roll, een al lesbehalve rock'n roll-programma over de wortels van het huidige mu- ziekentertalnment. M m v. en/of frag menten van Buddy Guy. Junior Wells. Willy Dixon, Little Richard e.a. (herh.). 21.55 Horizon. 22.40 Journaal an Coda. BRT 2 19.00 Allemaal beestjes. AflEen le vensverzekering voor de wereldwijde fauna. Een programma over Inspan ningen en activiteiten van het Interna tionaal Wereldnatuurfonds. (herh.). 19.30 Tijdrover. Lieve plantjes. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra Time, wekelijks sport magazine. 21.30 Toto-prognose. 16.30 Mededelingen Onem. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, gevarieerd kinder programma 17.50 Plein Jeu. 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.25 Minute Papillon en Toto-uit- 19.30 Journaal. 20.00 Ecran temoin: Mais qu'est-ce qu'elles veulent? Documentaire uit 1977 van Coline Serreau waarin vrou wen van verschillende rangen en standen vertellen over hun levens- 22.45 Journaal. TV 5 19.00 Champs Elyeées. 19 15 Marie Marie (4). 20.02 Carnets de l'aventure. Docu mentaire over een geologische expe ditie waarbij zich een ongeluk voor doet 22.00 Nieuws. Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Unglaublich - aber wahr? Re portages en gesprekken over legen den en feiten 17.20 Anna, Ciro Co. (5). kinder programma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18 25 Musik Convoy. 19 00 Kleine Stadt, ich liebe dich. AflDas Wunder von Kasbach. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Jenseits der Morgenröte, tv- •serie. Afl. 4: Nadja. Met: Julian Glo ver, Tommi Ohrner. Charles Brauer e a. Regie: Sigi Rothemund. Nadia heeft door toeval de grote slachting van de boeren overleefd en is door Sjamanen uit het dorp in het bos ge vonden Nadat iwan en Kilian door de Toengoesen gered zijn voor een sneeuwstorm ontmoeten zij Nadja in 21.15 Kontraste. 22.00 Spookverhalen: Ambrose Temple. Met: Gabriel Barylli, Elfriede Kuzmany. Regina Sattler e.a. Regie: Wolfgang Panzer Kathleen en Mary gaan naar het onbewoonde huis van hun ouders om een boekenkist af te halen. Daar vinden zij een brief van ene Ambrose Temple, een oude vriend van Kathleen, die reeds jaren overleden is. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Das Nacht-Studio: Malevil, Franse speelfilm uit 1981 Met in de hoofdrollen: Michel Serrault, Jacques Dutronc en Robert Dhery. Regie: Christian de Chalonge. In een dorp in Zuid-Frankrijk overleven zeven men sen een atoomaanslag. Met de nog levende dieren, het niet radio-aktieve water en hel opnieuw te bewerken land. beginnen zij een nieuw leven op te bouwen. 00.55 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.00 Heute. 16.04 Einführung in das Mletrecht, Informatieve serie over het huurrecht. Afl. 4: Nebenkosten - Nebensache? 16.35 Boomer, der Streuner, kinder serie. Afl De uitvlucht. Met Scott Baio, Moosie Drier. Tracey Gold e.a. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrlerle, gevarieerd magazine. 17.50 Ein Colt für alle Fülle, mis daadserie. Afl.: Teufelsinsel. Met Lee Majors. Douglas Barr. Heather Tho mas e.a. Regie: Dan Haller. Terrl krijgt de opdracht Mary Connors te rug te halen uit Mexico, omdat zi) moet getuigen tegen haar chef Willi am Farrow, een miljoenenzwendelaar Mary wordt door kolonel Garcia vast gehouden in de gevangenis. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19 30 Reportage am Montag: Liebe kann man nicht verkaufen, een re portage over huwelijksbureau s 20 15 Der Henker von Venedig (II boia di Venezia). Italiaanse speelfilm uit 1963. Met Lex Barker. Guy Madi son, Sandra Panaro e.a. Regie: Lulgi Capuano. De piraat Guarnieri wil wraak nemen op de stadsbestuurder van Venetie omdat hij ervan over tuigd is dat deze schuldig is aan de dood van zijn zoon. De Inquisiteur Zeno wil Guarnieri wel een handje helpen. 21.45 Heute-Journal. 22.05 Denkmal, een cultureel vra- genspel met Helmut Greulicht en Mo- nika Moos. 23 05 Johann Sebastian Bachs ver- gebliche Raise in den Ruhm. tv-fllm van Heiner Michel. Met: Alexander May, Renate Richter, Peter Reusse 00.50 DUITSLAND 3 WDF 18 00 Telejcolleg II: Zauberkraft des Worters, cursus Duits, les 17. 18 30 Sesamstraat. 19 00 Aktuelle Stunde, met sport nieuws. 20 00 Tagesschau. 20.15 Das Madchen ohne Hinde, de psychologie achter een sprookje 21 15 Medizin-Megazin '85, tips voor de gezondheid. 21 45 Landesspiegel. Kopfschuss, het werkelijke leven is anders, filmre- portage. 22.30 Die Rosen van Danzig, Ita liaanse tv-film naar het boek van Al- bert Bevilacqua. Met Franco Nero. Helmut Berger. Roberto Posse e.a Regie: Albert Bevllacque. Danzig 1919. Konrad von der Berg toenmalig generaal van het Prulssische leger heeft zijn regiment verlaten omdat hij van mening was dat de heersende klasse zijn land tot een dictatuur wil de maken. Hij komt In contact met Erich von Lehner, een jonge man uit de adel van Danzlg en gijzelt hem. 23.55 Laatste journaal. Jean-Louis Trintignant is vanavond te zien in de film „Malevil". Duitsland 1 om 23.00 uur. Engeland SKY CHANNEL 17.30 Sky Trax 3. Soul spectacular met Tony Blackburn 18 30 Green Acres. AIL: Never take your wife to a convention 19 00 The Brady Bunch. Afl.: Getting Greg's goat 19 30 The greatest American Hero. 20.20 Vegas. Afl Milliken's Stash 21 10 The Untouchables. Afl The Frank Nlttl Story 22 00 Ice Hockey. 23 00 Sky Trax. Popmuziek. 00.30 Sluiting. BBC 1 17.30 Fonz and the Happy Days Gang, kinderserie 17.55 John Craven's Newaround, jeugdjournaal. 18 05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.30 Rolf Harris Cartoon Time. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19 30 London Plus. 19.55 Superstars. 20.40 Submarine, informatieve serie over duikboten. Afl. 4. Ocean Safari. 21 10 Panorama, actualiteitenru briek. 22 00 Journaal en weerbericht. 22 25 Snooker. 23 05 The Monday Film: The pilot, Amerikaanse speelfilm uit 1979 Met Cliff Robertson, Diane Baker. Frank Converse e.a. Regie Cliff Robertson Een piloot die aan de drank verslaafd wordt ziet zijn wereld in elkaar stor- BBC 2 18.25 03 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 18 30 Documentaire. 19 00 Hollywood Ladies: Come next spring, Amerikaanse speelfilm uit 1956 Met Ann Sheridan. Steve Coch ran. Walter Brennan e.a. Regie: R.G Springsteen. 20 30 Tekenfilm. 20.45 Vegetarian kitchen. 21.10 Bob Monkhouae, comedy- 22 00 Hilary. 22 25 Horizon, wetenschappelijk ma gazine. Afl.: New archlology or Dan- bury. 23.20 Seabrook's year. 23.50 Newsnight, actualiteitenmaga- 00.35 Telejournal, Informatieve se- 17.45 Chocky's children. 18 15 Emmerdale larm. 18 45 Nieuws en weerbericht. 19 00 About Anglia. 19 30 Diffrent strokes. Afl Kathy's Olympics. 20 00 Automanla. 20 30 Coronation street. 21.00 Full house. Comedy-serie. 21.30 World In action. Achtergron den van het wereldnieuws 22 00 Quincy. Afl Sword of honour, blade of death. 23 00 Nieuws. 23 30 Anglia reports. 00 00 Streets of San Francisco. Mi- sadaadsene Afl One last shot 01.00 The bounder. 01.30 Marriage matters. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. NOS 10 00 Schooltv. 13 00 Nieuws voor doven. NOS 14.00 Spijker op z'n kop show, afl. 4 RVU 15.00 S.O.S., slachtoffers van misdrijven vertellen over hun ervaring met politie en justi tie. KRO 15 30 Holiday eiland. Au stralische tv-serie. 16.15 Memisa„ ia dat niet een bloem? Een reportage over de organisatie MEMISA 16 40 KRO's Tekenfilmfestival. 1700 KRO'a Middageditie. Met Aad van den Heuvel en Han van der Meer. Om 17.30 '/>6-Journaal (NOS). NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. EO 15.30 Vrouw zijn, vragen rond het gedrag en de opvoeding van baby en peuter 16 00 De Waltons, Amerikaanse serie Afl. Brand 16 50 God ia toch sterker, se rie Bijbelverhalen FEDUCO 17 45 Open Universiteit: Regelsystemen bij mens en dler. DUITSLAND 1 08.30 Schooltelevisie. 09 25 Sesam straat. 10.00 Heute. 10.23 Jenseits der Morgenröte. tv-serie 11.05 Denkmal, cultureel spelprogramma 12 10 Kontraste. 12 55 Persover zicht. 13 00 Heute. 13.15 Teletek- st-overzicht. 16.00 Tagesschau. 16 10 Frsuen unter einem Himmel. 16 55 SpaQ am Dienstag. 17 20 Da schau herf 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 10 00-13 15 Zie Duitsland 1. 13 15 Teletekst-overzicht. 15.25 Enorm in Form, fit de winter door 15.40 bonbons. 16 20 Was 1st angesagt (1985). 17 00 Meute. 17.15 Tele-lllu- strierte. SKY CHANNEL 14 30 Ghosts of Cape Horn. 15 30 The Nature of Things. 16 00 Sky Trax 1. De Pat Sharp show 16 45 Sky Trax 2. Monsters of rock met Ar- manda Redington BBC 1 07 00 Ceefax AM. 07 30 Breakfast time. 11 30 Play School. 13 30 Jour naal. 13.55 Weerbericht. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at one, lunchprogramma 14 45 Hokey Cokey. 15 00 Benson and Hedges kampioenschappen. 16 50 Play School. 17.10 Dastardly and Muttley. 17 20 Jackanory. ITV 07 25 Good Morning Britain. 10 30 School-tv 13 00 Cockleshell Bay 13 10. Rainbow. 13 30 Gardens for All. 14 00 ITN-nieuws en aktualttet- ten. 14 30 Jemina Shore investiga tes. 15 30 Daytime. 16 00 Vintage Quiz. 16 25 Anglia News. 16 30 Young Doctors. 17 00 Cockleshell Bay. 17 15 The HILVERSUM 1 EO: 17 03 EO-Onder- weg. 18.06 Tijdsein. 18 30 Waar wa ren we ook alweer? 18 50 De Wolken wagen. 19 02 Ronduit Radiokrant. 20 03 De muzikale fruitmand 2102 Als Mensen veranderen 21 40 Popu- ng door Feike Asma en dichtbij. NOS. Service Station. 06 02 Auto In? AVRO HILVERSUM 2 KRO 17 36 Echo-ma gazine 19 00 Goal op maandag 19 30 Man en paard 20 00 Nws 20.03 KRO's operette-album. 21 30 Uit het KRO-archief. 22 30 Nws. 22 35 Uw koninkrijk kome. 22.45 Da HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- splts. AVRO: 19 03 De zwevende he mel 20.02 Nationale L P. Top 50. 22 02 Candlelight 23.02 Jazzpodium. HILVERSUM 4 VARA 18 02 Spaanse middeleeuwse Mariaverering 19 25 Vioolmuziek van Mendelssohn 20 00 Omroeporkest met klarinet Kiass muz 2200 Jazz-op-vter 23.00 Het zout in de pap. HILVERSUM 5 HV: 18 05 Het voor deel van de twijfel. PP 18 20 Uitzen ding van de PSP 18.30 Uitzending van het Nik. 18 45 Uttz. van de Bond Zonder Naam NCRV 18 50 Er staat geschreven. NOS 19.00 Nieuws voor buitenlanders TELEAC. 19 40 Marok- kaanso en Berbervrouwen projekt 20 10 Programmeren met Pascal, les 11 20 40 Nederlandse literatuur na 1830. les 10 21 10 CADCAM. hem les 7 21.40 Kind en Basisschool, herh les 7 RADIO RIJNMOND 16 30 Middag- progr met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7 03 Auto In? AVRO aan 8 06 AVRO's Radiojour naal. 8 15 Uit Studio en Theater 9 03 Nederlands op AVRO-i 10 03 Snot neus ahoy! 10 13 (S*M) Arbeidsvita minen. 11.03 De koordansers, hoorsp serie (5L 1142 UIT is IN 1157 Beursplein 5 EO 12 03 Lunc- htime Magazine 13 02 Tijdsein 14 02 Vrouw zijn 15 02 Voor e<k wat wils. 15.45 Open huis. HILVERSUM 2 NOS. 7.00 Nws. KRO: 7 06 Het levende Woord 7 16 Echo. 8 30 Nws 8 33 Postbus 900 8 45 Le venskei en levensleed 9 30 Nws 9 33 M-V-magazine 10 30 Nws 10 33 Wat heet oud 11 30 Nws 11 33 Met de KRO, met Anne 12 00 Kruispunt. OVERH.VOORl 12 16 Uitz voor de landbouw NOS 12 26 Meded voor land- en tuinbouw 12 30 Nws. KRO: 12.38 Echo 13 00 Nws 13 10 Echo- potitiek 13 30 Nws 13 33 Glas in lood 14 30 Nws 14 33 Sporen in het achterland 15 00 KRO s Misdaadre constructie TROS 15 30 Nws 15 33 TROS Nieuws Show HILVERSUM 3 VARA 7 03 Gesodo- meurders. 9.03 In afwachting van 1103 Doorloper 12 03 Paviljoen 3. 14 03 Hollands handwerk 16 03 De verukkeiijke vi|ftlen HILVERSUM 4 TROS 7 00 Een goede morgen met Albert Moi 9 00 Continu klass 1100 Compact disc concert. 13 00 Nws 13.02 De klass top tien 13.30 Primeurs van de matrijs en concertagenda 14 00 Belcanlorium Werken van Beethoven NCRV. 16 00 Literama 17 00 Populaire klassieken HILVERSUM S NOS 9 03 NOS-Sportlef 9 25 Wa ters! RVU 9 30 Aliemans Veren NCRV 10 00 Onder Schooltijd t0 20 Waf doe je daar? RADIO RIJNMONO 7 30 Ochtend- progr met Peter Schuiten t6 30 Mid- I d eg progr met Enk Post

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9