fes Jet Goede Doel treedt uiten de grenzen iet „The Good CfiidócSomont '9 Renée Soutendi jk als stervende VARA-zwaan )IO/TELEVISIE DONDERDAG 24 JANUARI 1985 PAGINA 11 OS en AVRO laten freelancers raaien voor reclameboetes £RSUM Omroeporganisaties die hun freeiance-mede- j rs laten opdraaien voor de financiële gevolgen van over- g van de reclameregels voor de omroep, maken zich schul- h hypocrisie en machtsmisbruik. ?lt de Nederlandse Vereniging van Journalisten in een ian de omroeporganisaties. Tenminste twee omroepen, de jen de AVRO. zijn er onlangs toe overgegaan een clausule htracten met freelance medewerkers toe te voegen, waar- i verantwoordelijk worden gesteld voor de financiële con- jties als in hun programma sluikreclame voorkomt, fe omroepen volgen daarmee het advies van de juridische jg van de NOS aan alle omroeporganisaties. De VOO, KRO, VPRO en ook de NOS zeiden in een reactie een ijke clausule niet in hun contracten te hebben opgenomen. :RV en de EO konden nog geen uitsluitsel geven. Plan voor tv-zender van Franse uitgever PARIJS De grote Franse uitgever Robert Hersant van o.m. ,.Le Figaro" en „France-Soir" wil een particuliere tv-zender oprichten, zodra de wet zulke zenders toestaat in Frankrijk. Pre sident Mitterrand heeft zich in het begin van het jaar in beginsel positief uitgesproken over deze zenders. Als Hersant „TVE" opricht zal zijn persconcern tegelijk worden veranderd in een „multi-medi- a-communicatiegroep", schreef hij in „Le Figa ro De zender wordt „met Europese partners en in verbinding met een Amerikaanse part ner" opgebouwd, maar deelneming door andere Franse ondernemingen en uitgeverijen staat nog open, zei Hersant. In Frankrijk zou TVE volgens Hersant moeten gaan uitzenden van zes uur 's ochtends tot elf uur 's avonds. NOTU tegen combineren Persraad en Omroepraad AMSTERDAM Het combineren van de Persraad en de Omroepraad tot de Mediaraad, zoals de Stuurgroep Uitvoe ring Medianota dat in haar tweede rap portage voorstelt, doet geen recht aan de specifieke verschillen tussen pers en omroep. De behartiging van de vaak ver uiteenliggende belangen zal daar door niet bepaald vereenvoudigd wor den. Dit stelt het bestuur van de Nederland se Organisatie van Tijdschrift-Uitge vers (NOTU) in een brief aan minister Brinkman. Ook op de samenstelling van de Mediaraad heeft het bestuur kritiek. Die i volgens de stuurgroep moeten bestaan uit onafhankelijke deskundi gen om verstrengeling van belangenbe hartiging te voorkomen. De NOTU vraagt zich af of onafhankelijke des kundigen in staat geacht mogen wor den zinvolle adviezen uit te brengen over een zo gecompliceerde bedrijfstak als de pers. nog afgezien van de vraag of ze te vinden zijn. Hel bestuur stelt dat het juist de grote verdienste van de Persraad is dat zijn adviezen voorbereid werden door ver tegenwoordigers van verschillende tak ken van het persbedrijf, „waardoor de adviezen juist die uitgebalanceerde waarde konden bezitten die strijd ach teraf onnodig maakte". HAAG/AMSTER- Jarenlang ijverden llenden voor Neder- ;alige pop. Popgroep oede Doel zette zich ikend van overgave Tiaar wijkt nu uit de vertaalde bena- I „The Good Cause" de goede reden om tl de grenzen en het 3 taalgebied ook in internationale ver- :ircuit mee te draai- ederlandstalige pop- r hoeft er niet on- :e lijden, want men n zijn moers taal blij zingen en successen rtaling over het wes- halfrond uitstrooien. instenaarsorganisatie Co- s laat zich jaarlijks met ffing van stem horen op jdem. dit jaar van 28 ja- tot 1 februiari in Cannes, wel ee het geluid verzwakte, tzien steeds meer vader- e platenproducenten af Daar wordt nu op- t-doorjr schot in gebracht door Sipkejngeboden steun van de „Ikftbevorderings-en Voor- (EVD) van het s ondterie van Economische r stontn, die met geld en com- m geejjële kennis het vader- .vedstrie aandeel aan ÉL* Midem wenst op te krikken. Conamus kreeg de Hollandse muziekmakers zo ver, dat zij opnieuw hun schouders onder deze zaak hebben gezet. Vrij wel allen huurden ruimten in op de Cannesbeurs en varen op het kompas van de EVD verder. Van meer dan een dozijn Hol landse artiesten en groepen gaat er plaat- en propaganda werk naar Cannes en Willem Duys heeft toegezegd de pro motie ter plekke veeltalig op zich te zullen nemen. In alle stands zullen ook videoclips van deze artiesten worden vertoond, gesterkt in het nut hiervan door de ervaringen van de Duitse zangeres Nena, die met behulp van een derge lijke clip aanzienlijk meer dan „99 Luftbalonen" op de Ame rikaanse markt losliet. Dat moet ook voor onze zangers een haalbare zaak zijn. Thuis copiëren De Nederlandse muziekindus trie exporteert jaarlijks voor zo'n 370 miljoen gulden aan platen, cassettes en muziek- rechten, dit is geldelijk gezien ongeveer de helft van wat de bloembollen in het buitenland doen. Die industrie zakte de laatste jaren echter een beetje in. gevolg vooral van het thuis copiëren van door kennissen aangschaft plaatwerk. Verder weet Conamus ook te melden. dat de platenverkoop stagneer de. nadat Willemn Duys met zijn radiopraatjes over plaatjes stopte. Dit blijft nochtans een vreemde zaak. Dit volk koopt zijn geliefde zangers niet meer als Duys er niet eerst wat wer vende taal tegen aan heeft ge gooid, de smaak heeft ge maakt. Maar men mag niet vergeten, dat vooral de onder de jeugd toegeslagen werkloos heid heeft geleid tot het dalen van de verkoop van platen. Men spreekt in dit verband wel van de zeven magere ja ren. Momenteel leeft er in die branche wat meer vertrouwen op, dat men over het diepte punt heen is. Ook dit vormt aanleiding voor de muziekin dustrie om in te haken op de door de EVD geboden steun. De NOS en de Nederlandse omroepen maken tevens van de kans gebruik om de omroeporkesten in het buiten land meer naambekendheid te bezorgen. Zowel de Hilver- sumse koren als de orkesten beschikken over een repertoi re, dat reikt van de middel eeuwen tot aan de huidige tijd. Ook daar moet een markt voor Midem-elpee Op de promotie-dubbelelpee, die het op de Midem moet gaan maken, en op de hoes waarvan de gouden platen als tulpen uit de grond schieten. misstaan de namen van de Dolly Dots en Herman Brood niet. Zij zingen resp. „Give the girl a break" en de „Tattoo Song", teksten die in buiten landse oren geen toelichting behoeven. Alle muziek op die plaat kreeg bescheiden echoend geluid mee. de weer klank kennelijk die men in het buitenlandf zoekt voor dit werk. Het klinkt alsof die mu ziek van vleugels werd voor zien, waarmee ze als Icarus op wil wieken naar de zon van de internationale business. Die zal zijn weg mogelijk vinden, van de zang van Jerney Kaagman tot Danny de Munk, die als een garderobehulp ons onver taald laat weten, dat we alle maal de kleren kunnen krij gen, zoals ook Peter Koelewijn in zijn eigen taal zingt, maar dan over het jongetje met de knikkende knietjes. Moeilijker wordt het voor Wil lem Duys om in het buiten land uit te leggen hoe „Het Goede Doel" al tijden lang maar moeilijk zijn weg vindt over de wereld en om te be ginnen het in Belgie al niet ziet zitten Om een meer mid den-Europees gehalte in die song te krijgen werd dit lied op de elpee geplaatst onder de aanduiding „Luxemburg". Dan kun je er comr ercièel toch beter mee uit te voeten. Maar of de popjongens nu veel plezier kunnen beleven aan Willem Duys. die toch niet landelijke bekendheid kreeg als bevorderaar van de pop, het antwoord op die vraag ziet Jerney Kaagman niet zo som ber in. Willem weet mensen tot kopen te bewegen en als hem dat in het buitenland ook lukt. kunnen de popjongens nog wat van hem leren Zegt Jerney Kaagman: ..Muzi kaal ontstond er bij de vader landse pop steeds meer kwali teit. maar de kunst van het verkopen bleek in die branche niet hoog ontwikkeld. Als lid van het bestuur van de Stich ting Popmuziek Nederland zie ik het met Willem wel zitten op de Midem". TON OLIEMULLER Filmster Renée Soutendijk. juist gereed met haar rol in de nieuwe Nederlandse speelfilm „De ijssalon", mogen we vanavond bezien in de rol van stervende zwaan. Haar valt de eer te beurt de zwanezang te mogen aan heffen over de VARA-filmrubriek „De Uitkijk", Ned. II om 21.42 uur. Deze met een redelijk hoog verwachtingspatroon opgezette ru briek voor een breed publiek ondervond niet de weerslag, die de VARA ermee beoogde, reden waarom deze rubriek althans in deze formule wordt opgedoekt. Renée komt vertellen welke films in het afgelopen jaar werden gekozen als de beste. Daaruit ontstond de reeks in volgorde van getroffenheid: Ciske de rat, Schatjes. Gebroken spiegels, de Schorpioen en De grens. Maar ook aandacht voor nieuwe bui tenlandse films, zoals „The little drummer girl" van George Roy Hill met in de hoofdrol Diana Keaton Het veertiende Rotter damse filmfestival valt uiteraard ook binnen de interessesfeer van Renée, maar er is niet aan te ontkomen, dat zij het ook zal hebben over de jongste Nederlandse speelfilm „De ijssalon". die deze week in première gaat en waarin zij zelf ook een rol speelt na^st Gerard Thoolen. Regisseur Dimitri Frenkel Frank zal op de inhoud en de kwaliteit van deze film worden aangesproken door Renée. Het blijft natuurlijhk de vraag of zij informatief- kritisch gezien de juiste persoon is om de regisseur het vuur na aan de schenen te leggen. Zal dit niet leiden tot een te gemakke lijk onderonsje, want Renée -haar filmtalent staat buiten kijf- ziet die film natuurlijk ook graag een succes worden Het schrappen van deze filmrubriek blijft te betreuren, maar die gang is onvermijdelijk als een omroep op een breder en groter publiek wil blijven mikken. Het bekijks ervoor reikte niet hoger dan een miljoen. In Hilversumse ogen is dat al niet veel. maar als bovendien die weinigen met hun waardering niet boven de zeven komen, dan zit er iets niet goed. De VARA wil wel e^n filmrubriek, maar dan in een opzet, waar men velen mee gerieft. Naar die formule wordt gezocht, en niet al leen door kunst chef Jan-Paul Bresser. wiens be trokken gezicht zichtbaar op be trokkenheid duidt, maar door alle VARA- meedenkers Een formule vindt men echter niet 1-2-3, zodat het er dit sei zoen wel niet meer van zal komen. Hoogstens in het najaar weer. het begin van het nieu we seizoen. Men weet bij de VARA wel waar men heen wil, daar be staan in getallen uitgedrukte ver wachtingen voor Een kunstprogram ma moet een minimaal aantal kijkers halen alsmede een mini mum aan waardering. Zo raakt men ook aan het bestaansmini mum van een filmprogramma. Nog niet duidelijk werd waar mee de VARA de vrijkomende zendtijd vult die ontstaat door het wegvallen van „De uitkijk", maar het moet wel iets zijn waarmee hoger wordt gescoord. Zei iemand van de VARA. dat het niet gaat om gigantische getallen. Juist tegenover de heisa van Veronica op donderdagavond had men een klein getal film gekken verwacht. In een juichende stemming Misschien van avond voor Renée als stervende, hopelijk aanklevende zwaan TON OLIEMULLER ts t. Mo 0, trio l w m Vakantie '85. Beelden jo melf 0 vhuis) Spanje. isewaar Club Veronica Clips. Wayne Superted. Kinderserie, i. plaatsg ,e' Journaal. 0 mettfO Agenda. Nederlan- 00; •••Y abora retournar? en nu terugkeren), pro- 2380 »mma voor Spanjaarden i'lrh.). Waai lp AC Laren.5 f. 2.40, Duds voor beginners ite Reise). Herh. les 11. trio Oite 2000 10 lorghui^Bli - Blue thunder, tv-serie. 'fer3 4: Revenge in the sky. kopp«Pnk Chaney is verliefd op llega-agente Kate. Een 2380 gel maakt het einde aan VJrLe S leven en 's het be9'n NiP Chaney's verbeten tegen de dader en de f. 1.70>B. Journaal. legem"-" t: Solo Dynasty. Amerikaanse o. piaffie. De hypotheek. Clau- 111 neemt, nu Fallon nog nWeds niet terug is. de lei- jw jr.?9 van La Mirage over en imeiiajirt Dominique in als zan- lart: Vfres... plaatj Veronica Award, uitrei- ig van de Veronica Award nuit het Jumbo Centrum Seetek Oldenzaal. De winnaars a Jfden gekozen door de le- s van het Veronicablad. isentatie: Chiel van iag la,Saf 04.58,» De heilige koe, auto- en btorsportmagazine. Alas> Smith Jones, ky, uJ'risch programma met 31 Smith en Griff Jones Clinton Wonderlove (Dana Carvey), computer expert en rechterhand van Frank Chaney in „Blue Thunder". Ned. 1 om 19.00 uur. 23.25 Mike Hammer, tv-serie. Afl. 3: Seven dead eyes. De medewerkers van een colle ga-detective worden een voor een uitgemoord. Mike wordt ingeschakeld om dit mysterie op te lossen... NOS 00.15 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Turken. 18.30 Sesamstraat. 18.45 CD Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. IKON 19.12 Slikken of stikken? Geen baan, toch werk, vierdelige documentaire over verschillende groepen jongeren zonder vaste baan. Afl. 1: Recht op werk. 19.38 Kenmerk, actualiteiten rubriek. VARA 20.00 Coronation Street, En gelse serie. Ken en Deirdre Barlow gaan terug naar Malta. Chalkie ontmoet een weduwe, die op zoek is naar een kostganger. 20.27 Mid-Lotto live, spelpro- gramma rond de trekking van de Mid-Lotto. Presenta tie: Johnny Kraaykamp jr. 21.42 Uitkijk, filmprogram ma. Gastpresentatrice: Re née Soutendijk (zie Ieders op deze pagina). NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag Vandaag. VARA 23.00 Haagse Bluf, de Neder landse politiek belicht en toegelicht. NOS 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.00 Tik Tak, kleuterprogr. Afl. 146. (herh.). 18.05 Rondomons. Een wolf in de nacht. Wanneer het Finse meisje Min na bij haar grootmoeder in Karelia gaat logeren, blijkt dat de wolven in het woud wonen. 18.30 De Freggels (Fraggle Rock), poppenserie van Jim Henson. Afl. 12: De vinger van het licht-, 18.55 Diablos de Chuao, kort filmpje van Van de Velde over rituele duive luitdrijving in Venezuela. 19 00 Tijdrover: Kwizien Tips voor koken en lekker eten. Vandaag: Var kensrollade. 19.25 Progr. van Middengolf, uitzen ding door derden 19 40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 [LHoger-Lager, spelprogram- ma. waarbij twee kandidatenkoppels het tegen elkaar opnemen met speel kaarten. Presentatie: Walter Capiau. 21.00 Panorama, actualiteitenru- 21.50 Dallas, Amerikaanse tv-serie. De terugkeer van Miss Ellie en Clay ton roept gemengde gevoelens op Pam heeft het er met Cliff over dat Mark misschien nog in leven is. Hoe wel haar broer dat niet gelooft, gaat hij toch op onderzoek uit. 22.40 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 T Nederlandse literatuur na 1830. Afl. 12: Proza en poëzie na 1945. 19.30 Juke Box. 19 40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kun9t-zaken. 20.20 Hendrik VI, driedelig klassiek drama van William Shakespeare. Deel I. Met: Peter Benson, David Burke, Tenniel Evans e.a. RTBF 1 16.30 Mededelingen van de Onem. 16.45 Schooltelevisie. 17 15 Lollipop, kinderprogramma. 17 50 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19 25 Minute papillon. 19 30 Journaal. 20.00 Autant savoir, consumenten magazine Afl La ccpropriete 20 35 La balance. Franse speelfilm uit 1982 van Bob Swaim met oa Nathalie Baye, Philippe Leotard en Richard Berry. 22 05 Carrousel aux images, filmru- 22 55 Journaal. 23.10 Politieke uitzending. TV 5 19 00 L'ecole des fans. 19.35 Discopuce Sido el Remi. 19 50 Croquignole, Tv-film. De 'cro- quignole' is geliefd snoepgoed Aristi- de de Buffières heeft er altijd zi|n zak ken vol van. daarom zijn bi|naam 'Croquignole'. Voor hem lijkt het kan toor een gevangenis, de sleutel daar van zou het geld zijn. Op een dag geeft een onverwachte erfenis hem de kans om weg te vluchten 21.30 Recettes de cuisine. Met Mi chel Oliver 22 00-Nieuws. Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Walter Sedlmayre Fernseh-ll- lustrierte, amusementsprogramma. Met o.a. de volgende onderwerpen: Het oktoberfeest van Munchen. een reis in het oude Nepal 16.55 Links und rechts vom Aquator, kinder progr. met verhalen en reportages uit de gehele wereld met Ulrich Wickert 17.25 Starmaus, kinderprogr. Afl. 1 Eine geheime Forschungsreise 17 50 Tagesschau. 18 00 Hier und Heute. 18 25 Drei Damen vom Grill. Van daag: Kein AnschluB unter dieser Nummer 19 00 Hart aber herzlich (Hart to Hart). Amerikaanse serie Afl.: Morde- rische Kamera 19.58 Heute im Ersten. 20.00 [T Tagesschau. 20.18 Krieg der Bomber, documen taire-serie van Peter Latzel. Afl. 5: Dresden: Apokalypse am Aschermitt- 21 00 Bei Bio, gesprekken en muziek live met Alfred Biolek en gasten. 22.30 Tagesthemen. 23.00 ARD-Sport extra. De Noordse Wereldkampioenschappen Skiën Mei: 4 x 10 km estafette voor heren en combinatiespringen voor het ploe- genklassement. 23.30 Der Schatz des Priamos, tv- -spel in twee delen van Karl Frucht- mann Vandaag deel 1 Met Tilo Pruckner. Olga Karlatos. Angela Schmid e.a Als jongen raakt Heinrich Schliemann in de ban van de Ilias van Homerus Na een aantal reizen en een mislukt huwelijk besluit hi| te gaan bewijzen dat de stad van koning Priamos werkelijk heeft bestaan. 01.00 Tagesschau. DUITSLAND 2 16 00 Heute. 16.04 doch die Mode bring!'» be- vor. Serie programma's over de cul turele geschiedenis van kleding Van daag: Katoen (herh 16.35 Die Höhlenkinder, kinderserie naar de roman van Alois Th. Sonnleit- ner. Atl. 4: Der Schatten. Met: Kim Rossi, Veronica Logan. Alessandor Haber e.a. Regie Marcello Aliprandi. 17 00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine 17 50 Tom und Jerry, tekenfilmserie 18 20 Ein himmlisches Vergnügen (Cheers), tv-serie Atl Proost Helmut! Jaloezie op het werk Met Ted Dan- son. Shelley Long. Rhea Perlman e.a. Diana heeft de relatie met haar ver loofde verbroken en werkt nu als ser veerster in het restaurant van Hubert. 18 56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Dalli Dalli, spelprogramma ge presenteerd door Hans Rosenthal. M.m.v. de Jochen Brauer-Band o.l.v. Heinrich Rietmuller. 21.00 Gesundheitsmagazin Praxis. Met een reportage van Rudolf Schwarz: Kinderen op bestelling - Van 'reageerbuisbaby's tot 'leenmoe- 21.45 Heute-journal. 22.05 Burger fragen Martin Bange- mann. Rechtstreeks vanuit Helm- stedt. Gespreksleider: Reinhard Ap- 23.20 Lieb' Vaterland magst ruhig sein, Duitse speelfilm uit 1975. Met in de hoofdrollen Heinz Domez. Cathe rine Allegret en Gunter Pfitzmann. Regie: Roland Kliek. Drie jaar na de bouw van de muur in Berlijn De toen malige misdadiger Bruno moet in op dracht van de Oostduitse geheime dienst de chef van een vluchtelingen- hulporganisatie ontvoeren. Eenmaal in West-Berliojn krijgt Bruno een goed idee 00.50 Heute. DUITSLAND 3 WDF 18 00 Telekolleg II: Nationalsozialis- mus 2: Lebensraumpolitik und Rasse- nideologie Cursus geschiedenis (16). 18 30 Het programma met de muia. 19 00 Aktuelle Stunde. 20 00 Tagesschau-Wetterkarte. 20 15 I Film am Donnerstag: Wil des Blut (Ruby Gentry), Amerikaanse speelfilm uit 1952 van King Vidor Met Jennifer Jones, Charlton Heston, Karl Malden e a De miljonair Jim Gentry heeft de arme Ruby in zi|n huis opgenomen. Daar leert zij de jonge Boake Tackman kennen waar zij verliefd op wordt. Maar uit finan- ciele overwegingen trouwt Tackman de dochter van een bankier Ruby wordt dan de vrouw van Gentry Als deze sterft, wordt zij van moord ver- 21.35 Filmtips. 21 45 Landesspiagel. Der Kultursze- ne. magazine 23.00 Nachtstudio Spatausgabe: Europa mit fremden Augen. drie schrijfsters uit de Derde Wereld in Keulen, reportage 23 30 Tips voor lezers. 23.45 Laatste journaal. De ruïnes van de Frauenkirche in Dresden als blijvende herinnering aan de bombarde menten van 13 en 14 februari 1945 Duitsland 1 om 20 18 uur Engeland SKY CHANNEL 17 30 Sky Trax 3. Popmuziek All American Hot 100 met Gary Davies. 18 30 Green Acres. Afl The engage ment ring. 19 00 The Brady Bunch. Afl.: Never too young 19.30 Charlie's Anggels. Afl Bull- 20.20 Skyways. Pacific Airport ver welkomt Bessie Langhurst. Queen of the Clouds, die 36 jaar geleden spoorloos verdween 21 10 The Untouchables. Afl Ma Barker and her boys 22 00 Tommy Hunter's Country Western Show. Met o.a. als gasten Donna Leroy en Diamond Joe Whi- BBC 1 17.10 The Family Ness, kinderpro gramma 17.15 Jackanory, kinderprogramma. 17 30 Dogtanian the Three Mus- kehounds, kinderprogramma 17 55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal 18 05 Blue Peter. 18.30 Or. Kildare, serie over het le ven van een |onge dokter in een groot stadsziekenhuis. Met Richard Chamberlain, Raymond Massey, Lee Kurty e.a 18 58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19 30 London Plus. 19.55 Tomorrow's world. 20 20 Odd one out. 20.50 Top op the tops. 21 30 A question of sport. 22 00 Journaal en weerbericht. 22 25 Charters Caldicott, tv-serie. Met Robin Bailey en Michael Aldrige 23 20 Question time. 00 20 Night court, Amerikaanse co- mody-serie Met Harry Anderson, Karen Austin. John Larroquette e.a 00 45 Weerbericht. BBC 2 18 25 li Nieuwsoverzicht. 18 30 Speak out. 19 00 Monkey. 19 45 The Entertainers, speelfilm 21 30 Out ol court. 22 00 Mistress. 22 30 Forty minutes. 23 10 The Rockford tiles. 00 00 Newsnight, actuaiiteitenmaga- 00.45 Open University. 17.00 The little green man. 17.15 The Moomins. 17 20 Sooty. 17.40 Words, words, words. 18 00 Osngermouse. 18 15 Blockbusters. 18 45 News at 5.45. 19 00 About Anglia. 19 35 Crossroads. 20 00 Knight Rider. 21 00 Duty Free, (herh 21 30 Hotel 22 30 TV Eye. 23 00 News at Ten, followed by An glia late news and weather 23 30 Professionally speaking. 24 00 Thursday late film: The lovers (1972) 01 40 Norfolk New Guinea return NEDERLAND 1 NOS 09 30 Nieuws voor doven. ROF 10.00 Teleboerd. NOS 1100-1130 Schooltv-weekjournaal, afl.17 13 00 Nieuws voor doven. NCRV 15 30 De Carsons. Australische serie 16.15 Karel's Kat. Tekenfilm 16.20 Plui- zerd, tekenfilmserie 16 45 Wissels. NCRV-matinee. Om 17 30 Journaal (NOS). RTBF 1 11 30 Teletekst magazine. 14 00 Schoollv. 15 30 Teletekst magazine. 16 30 Mededelingen van de ONEM. 16.45 Schooltelevisie. 17 15 Lolli pop. 17.50 Plein Jeu week-end. DUITSLAND 1 10 00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 Bei Bio. 11.55 Umschau. 12.10 Gesundheitsmagazin Praxis. 12 55 Persoverzicht. 13 00 Tages schau. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.00 I Sherlock Holmes, misdaad serie. Afl Juwelenroof 16 00 Tages schau. 16 10 Mr. McLintock. teken film 16 25 Es geschah am See. tv-film. 17 50 Tagesschau. DUITSLAND 2 09 55 Die Sport-Reportage. Noordse Wereldkampioenschappen skiën van uit Seefeld 13.15 Teletekst-over zicht. 14 55 Programma-overzicht. 15.00 Vergissmeinnicht: Wir machen Musik. Een groot evergreengala ge presenteerd door Lou van Burg (herh 16 30 Freizeit... und was man daraus machen kann. 17 00 Heute. 17 15 Tele-lllustrierte. 17 45 I Wes tern i von Lost Creek (2). tv-fllm. SKY CHANNEL 14.30 A taahion extravaganza by An thony Price. 15 30 The Nature of Things. 16.00 Sky Trax 1. Popmu ziek Pal Sharp Show 16 45 Sky Trax 2. Backtrax Met Tony Black burn. BBC 1 07 00 Ceetax AM. 07 30 Breakfast Time. 11 30 Play School. 13 30 Jour naal. 13.55 Weerbericht. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at One, lunchprogramma 14 45 Chock-a-block. 16 SO Play School. 17 10 The hunter. 17 15 Jac kanory. 17.30 Finders keepers. ITV 10.30 A place to live. 10.47 How we used to live, (herh 11 09 Good he alth. 11.26 The German programme, (herh) 1148 Insight, (herh). 12 05 My world, (herh 12 22 Middle Eng lish. (herh) 12 39 Modern China. 13 00 Emma and Grandpa, (herh 13 10 Rainbow. 13 30 Never mind the handicap. 14 00 News at One. 14,20 Anglia News and Weather 14 30 Hart to Hart. Senc 15 30 Three little words. 16 00 Gems. 16 25 Anglia News 16 30 Sons and Daughters 17 00 Rainbow HILVERSUM 1 KRO 17 03 Echo-ma gazine. 18 20 Nws over kerk en sa menleving 19 02 KRO'S country lime 19 55 Ter overweging 20 03 Tombo la 22 02 Goal op donderdag NOS 23 02 Met het oog op morgen EO 00 02 EO's Country uur 01 02 Zingen in de nacht 02 02 Muziek motief 03 02 Snarenspel 05 02 Daybreak HILVERSUM 2 VOO 17 36 Veronica Nieuwsradio 19 00 Veronica Sport NOS 20 00 Nws NCRV 20 03 De wereld zingt Gods lof 21 00 In bewe ging 2130 Bi| de tijd 22 00 Litera- ma-donderdaq 22 15 Onder de kop 22 30 Nws 22 35 Hier en Nu 22 45 Nocturne 23 00 Waken en dromen HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits TROS 19 02 De Nederlandstali ge Top Tien 20 02 Ferry Maat s Soul Show 22 02-24 00 De L P -Show HILVERSUM 4 18 00 Nws VPRO 18 02 De Tafel van IV Klass muz 19 30 De laatste beweging NOS 22 00 Muz uit Middeleeuwen en Re naissance 22 30 Akkoord. 23 00 Mu- sica Nova Live HILVERSUM 5 IKON 18 05 Kwartier PP 18 20 Uitzending van de PPR IKON 18 30 Liturgie en Kerkmuz NOS 19 00 Nws voor buitenlanders TELEAC 19 40 Turkse vrouwen pro- jekt Bizim Ictn, herh. les 13 (onderwijs II). 20.10 Gute Reise Duits voor be ginners. herh les 11 20 40 CADCAM les 7 21 10 Follow me II. herh les 45 RADIO RIJNMOND 16 30 Middag- progr met Enk Post. Morgen HILVERSUM 1 KRO 7 03 Het levende woord 7 10 KRO s Ontbi|tshow 8 50 Pastoor A C Raadschetders 9 03 Adres onbekend 10 03 fn antwoord op uw schreven 11 50 Pastoor A C Raadschelder 12 03 Van twaalf tol twee (13 06 Echo) 14 03 Ratel TROS 15 03 Raad een lied ot met 15 30 Cafe de praalstoet 16 03 P«ek- HILVERSUM 2 VPRO 7 00 Nws 7 06-16 30 Het Gebouw 7 06 Nieuws uit eigen land 7 23 Dorres»i|n s Pers Agentschap (DPA) 8 30 Nws 8 33 De media 9 00 Hel Beeld 9 24 Domes- tijn s Pers Agentschap (DPA) 9 30 Nws 9 33 Hei onderzoek 10 00 Eu- roburo 10 30 Nws 10 33 Nieuws uit eigen land OVERHEIDSVOORl 10 45 Onder anderen 1100 Kwes ties. 11 30 Nws 11 33 Nieuws uit gen land 12 00 Ondervragingen VPRO 12 30 Nws 12 36 N.euws uit eigenland 13 00 Nws 13 10 NL-Bui- tenland bericht (13 30 Nws) 14 30 Nws 14 33 Nieuws uit eigen land 15 00 De opdracht 15 30 Nws 15 33 Het symposium 16 00 De afloop 16 30 Nws 16 33 Weimgeuchte krin gen 17 30 Nws HILVERSUM 3 EO 7 02 Ronduit op 3 8 03 Ti|dsein 9 03 De muzikale fruit mand NOS 10 04 Jaargenoten 12.04 Radio Thuisland VOÖ 13 03 Tipparade 15 03 De Top 40 HILVERSUM 4 VOO 7 00 Ochtw*»- stemming 9.00 Veronica s Meester werken (op compact-disc) Klass. muz 10 30 Muziek voor miljoenen Pop. klass muz. EO: 12 00 Lunch concert 13 00 Nws 13 02 Songs of praise. 13 30 Metronomium 15 00 Zeggen en schrijven 15 30 Ki«n be stek. 16 30 Uit de schat der eeuwen 17 00 Creme du baroque HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spo»- tief 9 25 Waterstanden TELEAC 9 30 K.nd en Basisschool les 7 RVU 10 00 De M .n de maand i0 20 Ro bots en chips AVRO-VARA 10 40-11 00 Oe Nederlandse School radio RADIO RIJNMOND 7 30 Cchtenfl progr met Anna Landsdorp 16 30 Mtddagprogr mei Enk Post

Leidse Courant | 1985 | | pagina 11