gehoordgezien floog tijd voor afspoeling ISPRAAK >pagiilDIO/TELEVISIE CcidócSouacmt 13 MAANDAG 21 JANUARI 1985 PAGINA 9 - ond Een 10-; •merveei nrijdingj n hoof(K rht naai* d in Alp ongelu' en 21-j Bennel nuiden roor de taal raaj ?nde bot ladigd. rittende vooi^ de afgelopen week is ten het tussen Hilver- ïm en Den Haag, om de Sam van de heer Brink- lan nu maar eens niet te 0emen, toch ergens ver eens geworden. Na- telijk over een afkoe- ngsperiode. Je kan niet ïijvend wederzijds ver- Btteren. De minister teld hierbij wel een slag de arm van de wet. lij liet over de laatste Jaanden van het vorige ar alsnog een lijstje met vertredingen opstellen dat komt dezer dagen it de bus en in de bus. "^ij zal deze de omroepvoor- Itters in gesloten enveloppe jten overhandigen en er mee in het programma Koos Postema kokette- Die lijst met strafbare (uik zat nog in het vat en die ieft hij niet te laten verzu- n, anders hebben de amb- Snaren die thuis voor het gjestel de sluikreclame zaten turven voor niets al die |jd languit in hun luie stoel felegen met een blocnoot Jinnen handbereik, ils ze zich in Hilversum nu ok maar aan die afspoe- ingsperiode houden, de tijd aarin de omroepen -zich luisteraar de broodnodige in formatie te verschaffen over bedrijven, die ontslaan, ont staan dan wel op de fles gaan, in brand vliegen dan wel smeergeld of zwart beta len. Maar ook ondoordachte din gen werden in het Gooi ge spuid over deze zaak. Neem nu Joop Landré in zijn be jaardenprogramma. Daar haalde bij Tineke van Vero nica bij teneinde samen uit te huilen. Gedeelde tranen zijn krokodillentranen. Joop stel de doodleuk, dat als de mi nister geen kans ziet de hand te houden aan de niet-com- mercialiteit van dit bestel, hij beter gelijk alle regels over boord kan gooien. Trek die gedachte eens door. Van alle misdrijven wordt een groot deel nooit opgelost. Moet nu de minister van justitie maar alle wetten aan de kant zet ten? Het hek van de dam, geen kleine, maar fijne cri minaliteit? En dan moet Landré ook be denken, dat als er commer ciële tv komt en er volgt een programma, gesponsord door de firma X, er vanwege dat bedrijf nog grotere controle op zal zijn, dat er geen sluik reclame binnendringt van de firma Y. Dat soort controle hou je toch en dan ongekend scherp. athon. £hoon moeten proberen te TINEKE assen van tersluikse recla- .V. Kid^esrrietten j)an blijft de kij- e weet ier 00k verschoond van het ®oms Voortdurende gekrakeel te- tt Ken min'ster- openlijke >ezetteqan wej sluik-uitingen van nïeerzin teÊen diens bewind in. De ljn boetes. Wel eens iemand was o^ezien voor z,jn plezier joetes betaalt, op Joop Lan- Jré na dan? [T:* Hilversum kwamen ook verstandige suggesties om het Geschil bij te leggen en een O Vtverkbare vorm te vinden Voor het handhaven van het verbod tot het bedrijven van commercie. En toch kijker en 'en goty Tineke ging heel ver met Landré mee, toen deze de kijkers adviseerde voortaan op de partij te stemmen die de grootste vrijheid in de om roep voorstaat. Ongelukki gerwijs is dat ook de partij, die het meest op de uitkerin gen wil korten. De keus tus sen een lagere uitkering en gesuggereerd hoger kijkgenot lijkt niet moeilijk. Als Tineke van dat inzicht doordrongen raakt, kan zij onmiddellijk haar eigen praatprogramma weer op starten. Als zij in een directe uitzending het noemen van namen van firma's en mer ken niet binnen de perken en het struikgewas van de sluik kan houden, dan moet zij zogenaamd half-live gaan werken, d.w.z. 's morgens op nemen en 's middags uitzen den. Dan blijven er enkele uren over om in te grijpen en behoeft er toch niets van de actualiteit en de spontaniteit van haar programma verlo ren te gaan. Datzelfde zou kunnen opgaan voor Brandpunt in de Markt en Boudewijn Bilch. Die ru brieken moeten blijven be staan, maar dan wel binnen de regels. Mogen er geen na men genoemd worden van bedrijven, die in het leven worden geroepen of die een nieuwe produktie op touw zetten, werknemers aantrek ken, noem dan bij interviews alleen de namen van de on dernemers en de plaats van vestiging. Geïnteresseerden kunnen dan zelf verder in formeren bij de Kamer van Koophandel ter plekke dan wel bij het Gewestelijk Ar beidsbureau in hun rayon. Kijkers die zich betrokken voelen mogen wel enige moeite doen om naam en toe naam te achterhalen. Mag Büch geen uitgevers noemen, dit hoeft zijn en thousiasme over bepaalde boeken er niet minder om te doen zijn. Boekliefhebbers hebben genoeg aan de titel en de naam van de auteur. Zij stappen ccn boekhandel binnen en die kan a la minu te de uitgever achterhalen uit het bijgehouden boek met nieuwe uitgaven. Beoogd uitvloeisel van niet- commerciële tv in ons land is, dat het kijkgeld laag ge houden kan worden, omdat er grote baten komen uit de STER-pot. Als programma makers in Hilversum door middel van sluikreclame de toeloop naar de STER stagne ren, zou het kijk- en luister geld wel eens omhoog kun nen gaan. De laagste inko mens zouden dan de tv de deur uit moeten doen. Bij alle bezuinigingen op de cultuur poogt de minister de kijkkos- ten voor tv laag te houden door reclame te dwingen de weg van de STER op te gaan. Hou je tenminste nog iets van cultuur in huis. Als Landré en Tineke, die voor de com mercie sluip- en sluikruimte willen op de tv, hun zin zou den krijgen, zou dat er wel eens toe kunnen leiden, dat de kosten voor de kijker om hoog zouden gaan. En com merciële tv gratis? De prijzen van de produkten zullen stij gen met de bedragen, die die bedrijven in hun gesponsorde programma's steken. Het geld moet ergens vandaan komen. Zakenlieden weten de kleine man wel te vinden. Dat kun je aan hen overla ten. LONDENSE TRIP Intussen is duidelijk gewor den, dat de minister zeker op enA-i zijn tripje naar Londen ook koel af en Seleerd heef!' da' he' noe" kom teruamen van 'irmanamen ,n Tineke journalistieke c.q. informatie ve uitzendingen geen proble men mag hoeven te geven. Dat hierover nog steeds moeilijkheden bestaan tussen Hilversum en Den Haag mag ook op rekening van Hilver sum geschreven worden. Geen wet is waterdicht, ook al omdat elke wet vanaf de dag van inwerkingtreding achter begint te lopen bij fei telijke ontwikkelingen. Daar zijn gerechtelijke instanties voor. Die ontwikkelen de zo genaamde jurisprudentie, aangroeisels van wetgeving. Hilversum had met de wet in de hand en met de hand op het hart van de in uitzendin gen opgedane ervaringen lij sten met vormen van kenne lijk onvermijdelijke sluikre clame aan de minister voor moeten leggen, gekoppeld aan suggesties om het een te tolereren, het andere een halt toe te roepen om zodoen de tot werkzame en werkba re regels te komen. Net als in de sporterij, met borden tot schouderhoogte van de toe schouwers, van wie alleen de koppies tellen. Die zakken tot hun middel weg in de smeerolie en de pindakaas. Daar is ook overeenstem ming over gegroeid. Als dit ook in de overige pro grammeringen was gebeurd, had Chriet Titulaer met zijn programma „Wondere we reld" niet hoeven uitwijken naar België, waar reclame ook verboden is, maar nieuwsfeiten in dezelfde mate heilig heten, en had de minister niet rigoureus in hoeven te grijpen. Dan had zelfs Tineke met haar pro gramma door kunnen gaan. Tenzij zij het afzien van haar programma zo heeft afge sproken met Rob Out, bij wij ze van tersluikse reprimande aan het adres van de minis ter. Die heeft zij niet te pak ken met de vervangende vi deoclips voor bejaarden, wel de kijker naar de middagpro gramma's. Die komen bij Ti neke niet op de thee, maar op de koffie. d med^ DIEUWERTJE KRO's eigen Dieuwertje Blok blijkt een beetje in op spraak te zijn gekomen na een interview, dat zij on langs in Vrij Nederland gaf. Zij vertelde daarin, dat zij in een atheïstisch gezin is geboren en dat de vroed vrouw bij haar komst, toen heel het huisgezin juichte, had gezegd voor Dieuwertje te zullen bidden. Dieuwertje voegde aan dat verhaal over haar eigen leven de opmerking toe. dat dit haar best eens goed te pas kan zijn gekomen. In elk geval werd zij over deze uitlatin gen voor een intern gesprek 'door de KRO-leiding ge vraagd, over de inhoud waarvan niets naar buiten bekend is gemaakt. Terecht Wat je ook van Dieuwertje kan zeggen, zij doet haar werk goed en momenteel assisteert zij Aad v.d. Heu vel en Han v.d. Meer met journalistieke bijdragen voor de „Middageditie". In een interview kortgeleden in het KRO-blad „Studio" vertelde Dieuwertje. dat zij vroeger amateurtoneel heeft gespeeld en dat zij ambities koestert om film ster te worden, althans in een film te spelen. Dan moet zij ook de kans krijgen haar gezicht op het scherm te laten zien. Desgevraagd zei de KRO het er wel een beetje moeilijk mee te heb ben, maar zo luidde de we dervraag: wat zou je vinden van een omroep die zegt ka tholiek te zijn en die van wege een godsdienstige kwestie een medewerker de laan uitstuurt0 De tijd van de Inquisitie ligt ver achter ons. En bovendien blijft er dat gebed van die vroed vrouw. Gebed is nooit weg, komt altijd ergens terecht, voorlopig ook bij de KRO, zo met hoger. Dieuwertje maakt het momenteel best bij de KRO en dat moet daar iets mee te maken heb ben. Misschien daarom ook dat er jongere KRO-kijkers zijn die ronduit laten weten verliefd te zijn op Dieuwer tje. Waarom niet? Zij heeft haar koppie en nog veel meer mee. Intussen zoekt de KRO wel nieuwe pre sentatoren. Uit de 1200 solli citanten is momenteel al Sander Simons gekozen. Een nieuw gezicht. Binnen kort komen er meer. Hoe meer zielen, cq. eigen ge zicht, hoe meer vreugd. Ook bij de KRO. MARVIN Marvin Lee Aday, beter be kend als Meat Loaf, die zich ooit een „Paradise by the Dashboardlight" schiep, blijkt nu ook een kijkje in de hel te zijn wezen nemen. ofschoon er hier nog genoeg te zien is. Op zijn nieuwe el pee heeft hij daar een liedje vandaan onder de wijdlopi: ge titel „I'm Gonna Love Her For The Both Of Us" en het korte, kernkrachtige „Modern Girl". Zijn zwaar lijvigheid legt mogelijk ge wicht in de schaal, maar zijn argument „Je haalt me de woorden uit de mond" (You Took The Words Right Out Of My Mouth) schijnt evenzeer grote groe pen luisteraars aan te spre ken. Zijn songs worden al gerekend tot de classics en dat moet er iets mee te ma ken hebben, dat hij in zijn optreden iets van een ope razanger heeft in AVRO's Toppop, pop- ogramma gepresenteerd •or Ad Visser. :leac 10 Handwerken, les 3. IVRO 10 Minibios, tekenfilms. 10 Televizier magazine, Iktualiteitenmagazine. I0S 10 Journaal. IVRO !8 AVRO's Sportspektakel Iresenteert: De sterkste !wet (liftan van Europa. De onder- lerdag leien zijn o.a. vaten tillen, i het litoten trekken, auto tillen en i/egensbuw trekken. Presentatie: aartoe jack van der Voorn. afsc!5 In de hoofdrol, pro- bureai|ramma waarin Mies Bouw- der Jian een nietsvermoedende eservilekende Nederlander uitno- I en ligt in de Studio om be- in daOaalde momenten uit zijn of /rijwilliêaar leven de revue te laten 948 bilasseren. Land«5 U bevindt zich hier, se- litie lie over de geschiedenis de pofan een plekje grond er- ijna uifens In Nederland. Afl. 3: veel reten muur tegen de tijd. opriclfO Karei van de Graaf, ak- ot zlcdueel informatief praatpro- om bjramma waarin Karei van ersteufle Graaf praat met mensen iraat. Ö«e in het nieuws staan of cp nieuws maken. NOS 17.30 Inauguratie President Reagan. Een direct verslag van de officiële beëdiging van President Reagan voor zijn tweede termijn van vier jaar. NOS 18.10 Staatsloterij. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Joego- slaven. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. HV 19.25 Kwartslag: Ik kan geen kikker van de kant afduwen, documentaire over het le ven van de spastische Chris Channon. KRO 19.27 De beste Muppet- shows. Een keuze uit de Muppetshows van de afge lopen jaren met vanmiddag als gaste: Elke Sommer. 19.55 D Aparte Tafels, Ameri kaanse speelfilm uit 1958. In een rustig vakantieoord aan zee wordt de rust in het hotel verstoord door de ge spannen verhoudingen tus sen de gasten. 21.35 fflüit de grond van mijn hart, serie programma's waarin ouders en kinderen praten over geloven. Afl. 5: God. wie ben je? NOS 22.30 Journaal. 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 22.50 Kind en basisschool, les 7. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18.05 Merlina, Vlaamse detectivese rie voor de jeugd (herh.). 18.30 E Gagomania. Slapstick uit de oude doos. 18.35 Take it easy, Taalcursus En gels voor beginners. Deel 2 - les 4 19.00 Progromma van Het Vrije Woord, uitzending door derden. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Videomatch. Videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te gen elkaar uitkomen. De winnaar kan doorspelen voor een reis. 20.25 The Glory Boys, driedelige Britse politieke thriller over de pogin gen van IRA-leden en Arabische ter roristen om een Israëlische weten schapsman te vermoorden. Deel 1. 21.15 Sjo-bis-Time, tweewekelijks showprogramma. 22.05 Wikken en wegen, consumen tenmagazine. Tweede editie van de consumentenkwis. waarbij een panel "leken" aan de tand gevoeld wordt over de praktische kennis die de ver bruiker nodig heeft. 22.50 Journaal en Coda. 19.00 Allemaal beestjes. 19.30 Tijdrover. Lieve plantjes. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Extra Time, wekelijks sport- magazine. 21.30 Toto-prognose. 17.50 Plein Jeu, gevarieerd kinder programma (17 50 Servicerubriek. 17.55 Gasten bij Arlette Vincent. 18.05 Le Renard a l'aneau d or, tv- -serie. 18.30 Kort nieuws. 18.35 Mi- cro-defi, spelprogramma. 18.45 Allo, Plein Jeu, spelprogramma.). 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19 25 Minute Papillon. 19.30 Journaal. 20.00 Ecran temoin: Tir Groupe, Franse politiefilm uit 1982 van Jean- -Claude Missiaen. Met: Gerard Lan- vin, Veronique Jannot, Michel Con stants. e a. Na een feestelijk avondje uit wordt Carinel door haar verloofde naar de trein gebracht. Zij bevindt zich in een lege coupe. Na een tijdje krijgt zij gezelschap van drie onguur uitziende jongemannen, die haar aan vallen en tenslotte neerslaan. Aansl.: Discussie n.e.v. de film. 23.05 Journaal. 19.00 Champs Elysées, Amuse mentsprogramma 20.16 Marie Marie, TV-serie. Afl 3 De kleine kunst. Tot grote verbazing van haar kinderen schilderl Marie erg goed Haar dochter Julie kan echter moeilijk accepteren dat zij ook in het zelfde atelier werkt, en dal geeft pro blemen. 20.58 Carnets de l'aventure, Docu mentaire over de autotocht van Alge rije tot de Indische Oceaan in 1925. 22.00 Nieuws. Duitsland DUITSLAND 1 17.00 Anne, Ciro Co, kinderpro gramma. Afl. 4. 17.30 ARD-Sport extra. De Noordse Wereldkampioenschappen Skiën. Met: 5 km langlaufen voor dames. Commentaar: Hans-Albert Kraft. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Musik Convoy. 19.00 Kleine Stadt, ich liebe dich. Afl.: Aufruhr in Kësbach). 19.58 Heute im Ersten. 20.00 HITagesschau. 20.15 Jenseits der Morgenröte, tv- -serie. Afl. 3: Tödliche Taiga. Met: Ju lian Glover. Tommi Ohrner, Charles Brauer e.a. Regie: Sigi Rothemund. Na een lange en moeilijke reis berei ken Kilian en zijn mannen hun doel: Siberie. 21.15 Krieg der Bomber, documen taire-serie van Peter Latzel. Afl. 2: Kein Dach über dem Reich. 22.00 Spookverhalen: Die Versc- hwörung. Met: Heinrich Schweiger. Hannes Messemer, Michael Kroecher e.a. Regie: Wolfgang Panzer. Bij ver gissing komt rechter Mackintosh in een kasteel in het bos terecht. De kasteelheer beweert dat er eenmaal per jaar een spookkoets voorbijkomt, Mackintosh wordt nieuwsgierig. 22.30 Tagesthemen. 23.00 In einem Jahr mit 13 Monden, tv-film van Rainer Werner Fassbinder Met: Volker Spengler, Ingrid Caven, Gottfried John e.a. Door de zwendel- praktijken van ene Anton komt slager Erwln in de gevangenis terecht. Na dat hij Is ontslagen gaat hij Anton op zoeken, deze ontmoeting heeft voor Erwin verstrekkende gevolgen. 01.00 Tagesschau. DUITSLAND 2 16.35 Boomer, der Streuner, kinder serie. Afl.: Der Einsiedler. Met Fion- nula Flanagan, Ken Kercheval, Fred Stathman e.a. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lënder, regionaal nieuws 17.15 Tele-lllustrierte, gevarieerd magazine. 17.50 Ein Colt für alle Falie, mis daadserie. Afl.: Platenpiraten Met: Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas e.a. Regie: Bruce Kessler. in de firma van Bob McKinnie, een pla tenproducent, zijn zonder dat hij dat wist valse kopieën gemaakt. Als hij dat merkt en uit de zaak wil stappen. wordt hij door Nowlln, de baas van de platenpiraten, vermoord. Aansl.: Heute-Schlagzeilen, kort nieuws. 18.20 Ein Colt für alle Fëlle, vervolg. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Das heisse Eisen Katalysator. Auto In der Umweltkrlse reportage. 20.15 IRuf der Wildganse, Oosten rijkse speelfilm uit 1961. Met in de hoofdrollen: Ewald Balser, Heidema- rie Hatkeyer, Marisa Mell. Regie: Hans Heinrich (ondertiteld voor doven en slechthorenden). Kaleb Care heeft door een geheim dat hij kent van zijn vrouw Amelia, de absolute macht over haar en hun twee dochters. Als zijn dochters verliefd worden keurt hij beide jongens af. niet welvarend ge noeg! 21.45 Heute-Journal. 22.05 Zur Heimat erkor ich mlr die Liebe. Portret van de dichteres Ma- scha Kaleko. 22.50 Minetti: Ein Portrët des Künst- ler als alter Mann, tv-spel van Tho mas Bernhard. Met: Bernhard Minetti, Karin Schlemmer, Therese Affolter e.a. Toneelregie: Claus Peymann (herh De al 30 jaar werkloze acteur Minetti reist naar Oostende om daar theaterdirecteur Flensburg te ont moeten. Deze heeft hem de rol van King Lear toegezegd. Na uren te heb ben gewacht komt de man niet opda- BSo Heute. DUITSLAND 3 WDF 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Telekolleg II: Wort und Begrlff, cursus Duits. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde. 20 00 Tagesschau-Wetterkarte. 20.15 Sport-Platz: Die Emscher Hu- saren, filmreportage van Dieter Ba- roth. 21 00 Aktuelle Dokumentatlon. 21.45 Landesspiegel: Vom CIA zur kanzel. Filmreportage van Pfarrer de 22.15 Die Friedhöfe, tv-film van Hel mut Krapp en Rolf Hëdrlch naar een verhaal van Marei Hlasko Met: Rene Deltgen. Bum Krüger. Heinz Relncke e.a. Regie: Rolt Hadrich. Een Poolse communist heeft in de oorlog als par- tlsaan voor een betere wereld ge vochten, maar nu wordt zijn leven be heerst door de dogma's van de Ideo logie. HIJ wordt uit de partij gestoten en verliest ook zijn werk. 00.05 Laatste journaal. Engeland SKY CHANNEL 16.00 Sky Tra* 1. Pat Sharp Show. 16.45 Sky Trax 2. The Rock Show met Bruno Brookes. 17.30 Sky Trax 3. Soul Spectaculair met Tony Blackburn 18.30 Green Acres. Afl.: The Libera tion Movement. 19.00 The Brady Bunch. Afl.: Mail order Hero. 19.30 The greatest American Hero. Afl.: Lilacs, Mr. Maxwell. 20.20 Vegas. Afl.: Yes, my darling daughter. 21.10 The Untouchables. Afl. 2: The big train. 22.00 Ice Hockey. 23.00 Sky Trax. Nlghtmuslc. 00.30 Sluiting. BBC 1 16.50 Play School, kinderprogram ma. 17.10 Superted, kinderserie. 17.15 Jackanory, kinderserie. 17.30 Fonz and the Happy Days Gang, kinderserie. 17 55 John Craven's Newsround. 18.05 Blue Peter, kinderprogramma. 18.30 Rolf Harris Cartoon Time. 18 58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. 19.55 Superstars. 20.40 Submarine, informatieve serie over duikboten. 21.10 Panorama. 22.00 Journaal en weerbericht. 22.25 Crimewatch U.K. 23.05 The little Girl who lived down 00.35 Crimewatch update. 00.55 Weerbericht. BBC 2 17.55 Inauguration of the President of U.S.A. 18.15 Nieuwsoverzicht en weerbe richt. 18.30 Geavarieerd programma. 19.00 They knew what they wanted, Amerikaanse speelfilm (1945) Een Italiaanse druiventeler In Californië correspondeert met een serveerster waar hij mee wil trouwen. 20.45 Vegetarian kitchen. 21.10 Bob Monkhouse. 22.00 Hilary. 22.25 Horizon. 23.15 Amusement. 23.45 Newsnight. 00.30 Telejournal. ITV 16.30 The young doctors. 17 00 Tickle on the Turn. 17.15 The Moomins. 17.20 He-man and Masters of the Universe. 17.45 Chocky's Children. 18.15 Emmerdale Farm. 18 45 News at 5.45. 19 00 About Anglia. 19 30 Diff'rent Strokes. 20 00 Automania. 20 30 Coronation Street. 21 00 Full House. 21 30 World in action. 22 00 Quincy. 23 00 News at ten. 23.30 Anglia reports. 00 00 The Streets of San Francisco. 01 00 The Bounder. 01.30 Marriage matters. TV-morgen NEDERLAND 1 NOS: 09.30 Nieuws voor doven. 1000 Schooltv. 13.00 Nieuws voor doven. ROF: 14.00 Teleboerd: Butler, bread en green cheese (1). RVU: 15 00 SOS. KRO 1530 Holiday Eiland. Australische tv-serie. 16.15 Studio Vrij. 16 40 KRO's Tekenfilm festival. 17.00 KRO's Middageditie. Aad van den Heuvel en Han van der Meer presenteren het nieuws van deze dag. NOS: 17.30 Journaal. KRO: 17.44 KRO's Middageditie, vervolg. NEDERLAND 2 NOS: 13 00 Nieuws voor doven. EO: 15.30 Van Hart tot Hart, informatief magazine. 16.00 De Waltons, Ameri kaanse serie. Afl.: De eerste editie. 16 50 God is toch sterker, serie Bij belverhalen. FEDUCO: 17 45 Open Universiteit. DUITSLAND 1 09.25 Sesamstraat. 10.00 Tages schau und Tagesthemen. 10 23 Jen seits der Morgenroote. 11 25 Ruf der Wildgaense. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 en 15.40 Teletekst-overzicht. 16.00 Tages schau. 16.10 As women see it, serie over vrouwen in ontwikkelingslanden 16.55 SpaO am Dienstag. 17.50 Ta gesschau. DUITSLAND 2 09.25 Die Sport-Reportage. Noordse Wereldkampioenschappen Skiën van uit Seefeld 15 km langlaufen voor heren. 12.55 Persoverzicht. 13 00 Tagesschau. 13.20 Programma-o verzicht. 13 25 Die Sport-Reportage. Noordse Wereldkampioenschappen Skiën vanuit Inssbruck. Skispringen voor ploegen. 16 00 Heute. 16.04 Pinnwand. 16.20 Pfiff. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. SKY CHANNEL 14.30 Orchestral Manoeuvres in the Dar. Muziek special. 15.30 The Natu re of Things. 16.00 Sky Trax 1. 16.45 Sky Trax 2. 07 30 Breakfast time. 11 30 Play School. 13.30 Journaal. 13 55 Weer bericht. 13 57 Financieel- en nieuwsoverzicht. 14 00 Pebble Mill at one. 14 45 Hokey Cokey. 15.00 Can you avoid cancer. 16 50 Play Schoot. 17.10 Dastardly and Muttley. 10 30 Insight. 10 47 Let's go maths. 10.59 Alive end kicking. 11 17 A pla ce to live. 11 37 The German Pro gram. 12 02 Let's read» with Basil Brush. 12 15 My world. 12 32 Ways end words. 12.40 Stop, look, listen. 13 00 Cockleshell Bay. 13 10 Rain bow. 13 30 Gardens for all. 14 00 News at One. 14 20 Anglia News. 14.30 Jemina Shore investigates. 15 30 Daytime. 16.00 Vintage Quiz. 16 25 Anglia News. 16 30 The young doctors. 17.00 Cockle she U Bay. HILVERSUM 1 EO 17 03 EO-Onder- weg 17 55 Mededelingen (NOS). EO 18.06 Tijdsein 18 30 Waar waren we ook alweer? 18 50 De Wolkenwagen. 19.02 Ronduit Radiokrant 20 03 De muzikale fruitmand 21 02 Als Men sen veranderen 21 40 Populaire or gelbespeling. 22.02 Veraf en dichtbij. NOS. 23.02 Met het oog op morgen. AVRO: 00.02 Easy listening. 02 02 AVRO's Service Station 06 02 Auto in? AVRO aan HILVERSUM 2 KRO 17.36 Echo-ma gazine 19.00 Goal op maandag. 1930 Man en paard 20.00 Nws 20.03 KRO's operette-album 2130 Uit het KRO-archlef 22.30 Nws. 22.35 Uw koninkrijk kome. 22 45 Oa Capo. HILVERSUM 3 NOS 18 04 De Avond- spits AVRO 19 03 De zwevende he mel. 20 02 Nationale L P. Top 50. 22.02 Candlelight. 23.02 Jazzpodtum Live HILVERSUM 4 VARA 18 02 Fantasie. 19.00 Thais. Opera in drie akten van Louis Gallet en Jules Massenet 22 00 Jazz-op-vier. 23.00 Het zout in de pap HILVERSUM 5 HV: 18 05 Het voor deel van de twijfel 18 30 Ultz van de Zevende-dags Adventisten De Stem der Hoop 18.45 Uitz. van de Bond Zonder Naam. NCRV 18 50 Er staat geschreven. NOS: 19 00 Nieuws voor. buitenlanders TELEAC: 19 40 Marok kaanse en Berbervrouwen projekt Marhaban Bienum. los 13. 20 10 Pro grammeren met Pascal, les 10 20 40 Nederlandse literatuur na 1830. les 9 21.10 CADCAM. herh les 6 2140 Kind en Basisschool, herh. les 6 RADIO RIJNMOND 16 30 Middag- progr. met Erik Post. Morgen HILVERSUM 1 AVRO 7 03 Auto In? AVRO aan 8 06 AVRO s Radiojour naal 8 15 Uit Studio en Theater 9 03 Nederlands op AVRO-I 10 03 Snot- f neus ahoy! 10 13 Arbeidsvitaminen 1103 De koordansers, hoorsp serie I (4). 11 42 UIT is IN 11 57 Beursplein 5 EO 12 03 Lunchttme Magazine. 13.02 Ti|dsein. 14 02 Vrouw zi|n 15 02 Voor elk wal wHs 15 45 Open huis VPRO 17 03 Borat HILVERSUM 2 KRO 7 00 Nws. 7 06 Het levende Woord 7 16 Echo 8 30 Nws. 8.33 Postbus 900 8.45 Levens hof en levensleed 9 30 Nws 9 33 M-V-magazme 10 30 Nws 10 33 Wat heet oud 11 30 Nws 11 33 Met de KRO. met Anne 12 00 Kruispunt 12 16 Overheidsvoorlichting 12 30 Nws KRO 12 36 Echo 13 00 Nws 13 10 Echo-poMiek 13 30 Nws 13 33 Glas in lood 14 30 Nws 14 33 Spo ren m het achterland 15 00 KRO's Mlsdaedreconstruclle TROS 15.30 Nws 15 33 TROS Nieuws Show HILVERSUM 3 VARA 7 03 Gesode- meurden 9 03 In afwachting van... 1103 Doorloper 12 03 Paviljoen 3 14 03 Hollands handwerk 16 03 De verukkelijke vijftien. HILVERSUM 4 TROS 7.00 Een goede morgen met Cor du Buy (8 00 Nws 9 00 Continu kiass 11 00 TROS Con certzaal. 13 00 Nws 13 02 Oe ktass top tien. 13 30 Primeurs van de ma trijs en concertagenda 14 00 Beicen- tonum La Damnation de Fausl van Berlioz NCRV 16 00 Literama 17 00 Populaire klassieken HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spor- Hef 9 25 Waters! RVU 9 30 AMe- mans Veren NCRV 10 00 Onder Schooltijd. 10 15 Overal kom )e de computer tegen (3) 10 20 Turkije, brug tussen 2 werelddelen (1) RADIO RIJNMOND 7 30 Ochtwtd-

Leidse Courant | 1985 | | pagina 9