sb loErittii AlWEX kwaliteitscontroleur SOUS-CHEF m/v ■8" Buitendienst- funktionaris, Binnendienst- funktionaris, DE LEEUW Ja ASSURANTIËN B.V Mm nva DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ASSISTENT(E) DEBITEUREN BEWAKING. de rijksoverheid vraagt tekenaar/ constructeur ek< SCHEEPVAART REDACTEUR m/v Heineken: ZATERDAG 12 JANUARI 1985 LEIDSE COURANT De Leeuw Assurantiën B.V. maakt naast De Leeuw Makelaardij B.V. en Offsetdrukkerij De Leeuw B.V. deel uit van De Leeuw Beheer B.V. In totaal zijn er 30 medewerkers. Gezien de voortdurende groei vraagt De Leeuw Assurantiën B.V. op korte termijn verster king voor het buitendienst- en binnendienstteam. die in staat moet zijn een onder zijn beheer te stellen relatiebestand te onderhouden en uit te breiden. die inzetbaar is voor een commerciële funktie. Wij denken aan kandidaten tussen de 25 en 35 jaar, met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met één of meer assurantiediploma's. Een gedegen kennis van en ervaring in assurantiën is noodzakelijk. Het salaris alsmede de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend te noemen. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan n scnriTieiijKe soiiiciiaues Kuni u nemen aan: Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg Tel. 01718 - 29301 lid T* Katholieke Stichting Huize st-bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis Hèt bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een bejaarden- verzorgende m/v full-time c.q. part-time Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in een goede werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden, die zijn geregeld in de GA.Q- Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. De Coöperatieve Vereniging Uitvaartverzorging „de VOLHARDING" is een dienstverlenend bedrijf dat op non-profitbasis uitvaarten verzorgt. De vereniging heeft ongeveer 40.000 leden. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Deze medewerker zal in een startfunktie op de fi nanciële administratie gelegenheid krijgen het bedrijf en de administratie te leren kennen. Opvolging t.z.t. van de administrateur is mogelijk Funktie-eisen MEAO/BE-diploma of vergelijkbare opleiding. Enige kennis van of ervaring met kantoorautomatisering. Leeftijd ca. 30 jaar. Een psycho-technische test maakt deel uit van de sol licitatieprocedure. Voor verdere informatie kunt u ons bellen 070- 46.95.71, tst. 10, ma. t/m vr. van 9-1 uur. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan Coöpera tieve Vereniging Uitvaartverzorging „de Volharding". Bautersemstraat 3. 2518 PC 's-Gravenhage. Het Benelux-Merkenbureau en het Benelux- Bureau voor Tekeningen of Modellen Bankastraat 151, 2585 EM Den Haag, vragen voor de afdeling Administratie een SYSTEEMBEHEERDER/ PROGRAMMEUR M/V die zal worden belast met de ontwikkeling van programmatuur en het beheer van het I.B.M.- systeem 38 Vereist: Diploma HAVO/VWO en R.P.G. II of R.P.G lil opleiding leeftijd tot 35 jaar Nederlandse nationaliteit Sollicitaties met volledig Curriculum vitae als mede copiëen van diploma's gelieve U vóór 21 januari a s. in te dienen bij de Directeur van ge noemde bureau's Dt. L. J. M.van Bauwel. Telefonische Inlichtingen worden gaarne ver strekt onder nummer 070-46.95.50. Toestel 27 en 39. CHR. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL Lammenschanspark 5 2321 JK Leiden Telefoon 071-76.18.00 In verband met het werkgelegenheidsprojekt onderwijs (W.P.O.) vragen wij: LERAAR NEDERLANDS (M/V) 23 lestijden De W.P.O. voorwaarden zijn: - tijdelijke aanstelling tot 1-8-1986 - niet ouder dan 32 jaar - tenminste 1 jaar werkloos - Ingeschreven staan bij het G.A.B. Van de sollicitanten wordt een positieve instel ling verwacht t.a.v. het Chr. onderwijs en kerke lijk meelevend te zijn. Inlichtingen worden verstrekt door de direktie. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan het bestuur van de school (zie bovenstaand adres). Gortaeus Laboratoria, vakgroep ASKA secretaresse (v/m) (32 uur p/w) vacaturenummer 4-370/1161 Taak: - het verzorgen van correspondentie t.b.v. de voorzitter van de Commissie Contacten Bedrijfsleven, het bijhouden van de bijbehorende archieven, het notuleren van vergadering behorende bij de voorzittersfunctie; - het verzorgen van de archieven en de correspondentie van een aantal nationale en internationale commissies, waarvan de voorzitter van de vakgroep deel uitmaakt; - het verzorgen van secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de voorzitter en de overige vaste staf van de vakgroep, samen met de reeds aanwezige secretaresse. Vereist: - HAVO of VWO en een volledige secretaresse-oplei ding; - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - goede kennis van steno Nederlands en steno Engels; - leeftijd tot ca 25 jaar. De aanstelling zal vooralsnog een periode van drie jaar omvatten, doch verlenging behoort tot de mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Postbus 9500, 2300 RA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. dvnaxi Amex, een jonge dynamische mode-importeur, leverancier van de merken Moustache en Emanuelle, Zoekt voor haar hoofdkantoor in Leiden een De geschikte kandidaat heeft minimaal een HAVO-diploma en één jaar ervaring met administratief werk. het liefst op een debiteuren afdeling. U bent niet ouder dan 22 jaar; doortastend en in staat zelfstandig te werken. Indien u aan de genoemde voorwaarden denkt te voldoen nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren. Amex is een bedrijf dat jonge mode verkoopt en waar de overwegend jonge mensen in een goede teamgeest samenwerken. Stuur uw brief en recente pasfoto naar: Postbus 1084 2302 BB LEIDEN De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Het bestuur van de Stichting Korte Vlietschool (school voor zeer moeilijk lerende kinderen) roept sollicitanten op voor de functie van GYMNASTIEKONDERWIJZER(ES) voor maximaal 16 klokuren per week. Vereisten: - minimaal pedagogische academie met aantekening j, of het bezit van het diploma M.O.-P; - ervaring in de omgang met zeer moeilijk lerende kinderen. Salaris: conform rijksregeling. Aan de school, die gevestigd is aan de Schu- bertlaan te leiden zijn 25 medewerkers/sters verbonden die werken in een hecht teamver band. Belangstellenden worden uitgenodigd hun solli citaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris van het schoolbestuur, Begonialaan 14, 2343 XN Oegst- geest. Nadere informatie wordt u verstrekt door het hoofd der school, de heer J. A. M. Ouwerkerk (tel. 071-767532). hoofd (mnl./vrl.) subbureau registratuur en archiefbeheer Ministerie van Binnenlandse Zaken afdeling Algemene Zaken, bureau Algemene Secretarie Het bureau Algemene Secretarie is o.a. belast met de beleidsvoorbereiding en -uitvoering van de bepalingen van de Archiefwet, het Archiefbesluit, Besluit Algemene Secretarie-aangelegenheden, tekstverwerking, reprografie en het meewerken aan het ontwikkelen, uitvoeren en in stand houden van elektronische informatieverwerkende systemen. Het Bureau is thans bezig om gestalte te geven aan de uitwerking van een reorganisatie-onderzoek en komt te bestaan uit enkele subbureaus: registratuur en archiefbeheer; postzaken, tekstverwerking en reprografie; semi-statisch archief en voorts een stafbureau. De totale formatie van het Bureau bestaat uit ca. 170 personen. De subbureaus Registratuur en Archiefbeheer bestaan uit een vijftal gedeconcentreerde sectoren, 25 personeelsleden, direct ondersteunend werkzaam voor de dienstonderdelen. Elke sector is belast met registratie, archivering, archiefontsluiting, archiefdocumentatie, vernietiging archiefbesluiten. Binnen afzienbare tijd vindt automatisering plaats van diverse taakbestanddelen van de gedeconcentreerde sectoren. Functie-informatie: hij/zij ressorteert rechtstreeks onder hoofd bureau Algemene Secretarie en heeft als taken: leiding geven aan en coördinatie van alle werkzaamheden van een subbureau; leveren van adviezen omtrent de documentaire informatievoorziening aan het hoofd bureau Algemene Secretarie en zelfstandig uitvoeren van het beleid; plannen en organiseren van de werkzaamheden van verschillende sectoren aan de beleidsonderdelen waarvoor het subbureau werkzaam is; adviseren en begeleiden van dienstonderdelen, instellingen, raden, commissies omtrent de algemene secretarie-aangelegenheden. Gevraagd: middelbare archief en documentatie- opleiding en voor de functie relevante werkervaring; managementervaring; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3726,- per maand. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een vrouw. Een inspraakteam adviseert bij de selectie. Sollicitaties inzenden voor 8 februari 1985. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Internationaal georiënteerd technisch commercieel bedrijf heeft i.v.m. uitbreiding een vakature voor Hiervoor is een projectmatige aanpak noodzakelijk. Enkele jaren ervaring, bij voorkeur in de installatiebouw én beheersing van de Engelse taal zijn vereist. Leeftijd: 20 tot 25 jr. Schriftelijke reacties sturen naar: SETEC Voorschoten, 2250 AB Pb. 90. DATAM DEN HAAG accountants-administratie consulenten Datam Den Haag maakt deel uit van een landelijke organisatie die een breed dienstenpakket aanbiedt, waarbij de belangen van' de cliënt op een persoonlijke wijze worden behartigd. Een hoge kwaliteit van het werk staat daarbij Als gevolg van onze groeiende cliëntenkring vragen wij een: ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) Functie-inhoud: Het zelfstandig: - verzorgen van administraties - samenstellen jaarcijfers en belastingaangiften - onderhouden van contacten met cliënten Functie-eisen: - PD-Boekhouden - MBA-dlploma of stuc/erend hiervoor - Enige Jaren ervaring - Goede contactuele eigenschappen - Leeftijd 23-30 jaar Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te DATAM "DEN HAAG Nieuwe Parklaan 97, 2587 BN 's-Gravenhage. T a v. dhr. B. Houdè A A. Sijthoff Pers zoekt voor de sector Cijfermatig Beheer, wegens promotie van de huidige functionaris, op korte termijn een voor de afdeling DEBITEUREN-ADMINISTRATIE De functie omvat ondermeer: - het, onder supervisie van de chef, leidinggeven aan de medewerk(st)ers van de afdeling; -het bijhouden en afstemmen van financiële gegevens; - het onderhouden van contacten met cliënten; - het deelnemen aan werkgroepen; - het eventueel assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden; - het ondersteunen van de chef in diens functie uitoefening. Voor de goede functievervulling zijn vereist: - praktijkdiploma Boekhouden; - studerend voor MBA of MEAO-BE; - goede contactuele eigenschappen; - organisatorisch inzicht en vermogen. Leeftijdsindicatie: 30-35 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een gratificatie ter grootte van een extra maand, alsmede uitstekende pensioenvoorzieningen. Inlichtingen betreffende deze functie worden gaarne verstrekt door de heer H. J. Hendriks, chef debiteuren-administratie, telefoon: 070-190360. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, ter attentie van de heer H. L. M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer HH-84034 vermelden. redactie van hel Rotterdams Nieuwsblad. 40- tal gratis in Zuid-Holland uis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. regio door plaatselijke nieuwsbladen. De totale lezersknng van het bladenpakket binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijtholf Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieveretrekking aan het bedrijfsleven en srheidsjinstellingen. administratieve en sociale afdeling€ alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modern bednifscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de SIJTHOFF PERS JDEN - jptreedl aid. De reten w; Britse v Ten behoeve van de afdeling Brouwen zoeken wij op korte termijn een kwaliteits controleur. De werkzaamheden worden verricht in volcontinu-dienst. De voornaamste taken zijn: zelfstandig uitvoeren van chemische en fysische analyses trouble-shooting binnen het brouwproces. Voor deze functie is het diploma MTS-procestechniek vereist. Tevens is een ruime ervaring in de proces- of levens middelenindustrie gewenst. Leeftijd: 25-35 jaar. Naast een goed salaris biedt Heineken ook andere gunstige arbeidsvoorwaarden, waar onder een gratificatie- en premiespaarregeling. Solliciteren: Indien u interesse heeft, kunt u uw solli citatie richten aan de heer J.A. Schiphorst van de Personeeldienst Brouwerij van Heineken Nederlands Beheer B.V., Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude. Voor nadere informatie kunt u bellen: 071-814326. De Vervoerskrant, een uitgave van het Economisch Dagblad voor verladers en andere in vervoer geïnteresseerden, gaat uitgebreider en diepgaander informeren over ontwikkelingen in het scheepvaartverkeer. Daartoe dient de redactie versterkt te worden met een Deze functie betekent werken in een team van vijf jonge redacteuren, die sterk betrokken zijn bij het produkt dat zij zelfstandig, onafhankelijk en met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid vervaardigen. Het takenpakket bestaat uit het wekelijks samen met vier collega's maken van de Vervoerskrant, waarin nieuws en nieuwsachtergronden uit alle vervoerstechnieken duidelijk gerubriceerd te vinden zijn. Voor deze functie betekent dat samen met een collega-scheepvaartredacteur de verzorging van de berichtgeving over de scheepvaart. Daarnaast zal met deze collega elke maand een Sea Cargo Magazine worden geproduceerd. Deze uitgave van de Vervoerskrant behandelt thematisch, diepgaand en gedetailleerd actuele ontwikkelingen in afzonderlijke vaargebieden. Bent u een jonge enthousiaste journalist die het schrijven al onder de knie heeft en zich snel in dit vakgebied kan en wil specialiseren, dan bent u voor ons een kandidaat. Om deze functie optimaal te kunnen vervullen heeft u een voltooide opleiding aan de School voor de Journalistiek of aantoonbare praktijkervaring nodig; uiteraard is diepgaande belangstelling voor dit vakgebied, naast grote inzet en accuratesse, noodzakelijk. Belangstellenden kunnen zich voor inlichtingen omtrent deze functie wenden tot de heer O. J. Schoonheyt, telefoon 070-190856. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 8442 op brief en enveloppe, kunnen worden gericht aan: Sijthoff Pers, Postbus 16050,2500 AA Den Haag, t.a.v. Personeel Organisatie, de heer A. F. Berger. georiënteerd op de provincie Zuid- Holland. Zij geeft onder meer uil: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft zij in srking met Westerpere B.V. uit: srknaam Randstad-Edities. voorzien door middel v regio-katems. Abonneesin de Haagse regio door plaatseliike nieuwsbladen. De totale lezersknng van het bladenpakket plaatselijke nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkenjen zijn er in Rijswijk en Den Bnel. In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bedriitsleven en (overheidsinstellingen gevestigd in een modem bedrijfscomplex te Rijswiik, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1985 | | pagina 26