gehoordgezien U ,Dzików Stary', het intrigerende verhaal van een foto RADIO/TELEVISIE EeidaeSowmit DONDERDAG 10 JANUARI 1985 PAGINA 1 unk< igeki DEN- rsweg c j, Getr; lenmur levig oi iker da de bu staat, rtgebot kopen. Music Box pas in februari DEN HAAG Het Engelse satelliet- programma „Music Box", dat dagelijks zestien uur videoclips uitzendt, komt pas begin februari op de Haagse kabel. Hoewel de Haagse Commissie voor Cultuur toestemming heeft verleend om het programma op het kanaal van TV 5 uit te zenden, wanneer deze Franstalige zender niet in de lucht is, moet de Haagse Gemeenteraad nog of ficieel zijn toestemming verlenen. De raadsleden zullen zich eind deze maand over de zaak buigen. Een woordvoer der van de kabelmaatschappij Casema liet gisteren weten niet te verwachten dat er nee gezegd zal worden. „Dat be tekent dat we begin februari met de uitzendingen kunnen beginnen". Galashow rond inhuldiging Reagan op AVRO-televisie HILVERSUM De inauguratie van Reagan wordt op 19 janua ri in Amerika op spektaculaire wijze gevierd met onder meer een Galashow waarop de meest beroemde sterren uit de Ameri kaanse showbusiness hun gezicht zullen laten zien. Zes dagen later, op 25 januari, kan de Nederlandse televisiekij ker er ook getuige van zijn wanneer de AVRO het programma op de buis brengt (Ned. II om 23.35 uur). De aangekondigde nachtfilm „Every which way but loose" komt hierdoor te ver vallen. Vanuit Washington treden in de show onder meer op Diana Ross, Frank Sinatra, Dean Martin, Lou Rawls, Ray Charles, Be ach Boys, New York City Breakers en Mikhail Baryshnikow. De presentatie is in handen van Elizabeth Taylor, Charlton Heston, James Stewart, Robert Wagner, Tom Selleck (Magnum) en Mr. T. (A-Team). Het programma dat tot vijf over een duurt, zal bij de Nederlandse kijkers vanuit Washington worden geïntrodu ceerd door Fons van Westerloo. „Sterrenshow" wordt herhaald HILVERSUM De VARA-televisie zal de „Sterrenshow" van Willem Ruis. 'die zaterdag slechts gedeeltelijk kon worden uitgezonden als gevolg van een verbroken straalverbinding, opnieuw in zijn geheel uitzenden. Dat gebeurt morgen op Ned. II om 19.12 uur. Programma's die plaats moeten maken voor deze in Waalwijk opgenomen show zijn „Coronation Street" en „Love Boat". Eerstgenoemde programma zal een dag later (zaterdag) zijn te zien op Ned. I om 18.30 uur. Wanneer de afle vering van „Love Boat" wordt uitge zonden is nog niet bekend. Drs. Thijmen Jansen kandidaat voorzitterschap NOS HILVERSUM De voorzitter van de NCRV, drs. Thijmen Jansen is de belangrijkste kandi daat voor het voorzitterschap van de NOS, nu Hans de Boer, burgemeester van de Haarlem mermeer en voormalig minister van (toen nog) CRM, het aanbod heeft afgeslagen. De reden dat de partijgenoot van minister Brinkman niet ingaat op het aanbod, ligt in het feit dat hij pas sinds 1983 burgemeester is, de gebruikelijke termijn is zes jaar. Drs. Thijmen Jansen, die door de omroepen naar voren is geschoven, is nu de belangrijkste kandidaat. In zijn huidige positie is hij ook voorzitter van het voorzittersoverleg van de omroepen. Daardoor is hij als CDA'er niet al leen politiek aanvaardbaar, maar geniet hij ook bij de omroepen alle steun. HILVERSUM Dat een foto boeiende en intrigerende tele visie kan opleveren, bewijst het verslag dat de 35-jarige Hans Fels maakte toen hij in 1980 op zoek ging naar de ont brekende schakel in zijn fami lie-verleden. Tijdens zijn tocht kwam hij in het Oost Poolse dorpje Dzików Stary terecht, waar ooit zijn grootvader Mo- zes werd geboren. Daar maak te hij kennis met Rubin, die een groepsfoto van de dorps bewoners bleek le bezitten, die door Hans Fels' opa tijdens zijn laatste bezoek aan Dzików Stary was gemaakt. Dat die foto bewaard was gebleven, was toeval. Als Rubin hem niet in zijn laars had gestopt op het moment de Duitsers een bloedbad in het dorp aan richtten, was hij voor altijd verloren geweest. In de eerste aflevering van de driedelige IKON-serie „De Te rugkeer", (morgenavond, Ned. II om 22.45 uur) staat Fels' do cumentaire centraal. Met een constante blik op de foto schetst de maker in zijn docu mentaire de geschiedenis van het dorp, waarvan de over blijfselen op zo'n twee kilome ter van de Russische grens nog zijn terug te vinden. Deze autobiografische rolprent is volgens Hans Fels geen film die gaat over het lot van de Joden, al spelen ze de hoofd rol. Het is ook geen terug blik „zulke films heb ik al genoeg gemaakt" maar een verslag over de toekomst. Door het verleden van zijn ei gen familie na te pluizen, hoopte hij meer te weten te komen over zijn toekomst en dat van zijn zoontje Elias. Hans Fels: „Ik zoek m'n on derwerpen graag in mijn di recte omgeving. Daarom ge bruik ik het verhaal van mijn familie". In de reportage, waarin hij op heel eigen wijze zelf het com mentaar spreekt, vraagt hij zich soms vertwijfeld af, wat de toekomst te bieden zal heb ben. Directe aanleiding voor het maken van de film was de geboorte van Elias, aan wie de documentaire ook is opgedra gen. „Bij zijn geboorte reali seerde ik mij ineens dat ik niet langer alleen verantwoordelijk was voor mijn eigen leven, maar ook dat van mijn zoon tje". Fels, die zelf de camera be diende, vindt het triest te moe ten vaststellen dat een gewaar schuwd mens niet altijd voor twee telt, want toen zijn opa Mozes in 1937 of 1938 (het juis te jaar is niet meer te achter halen) naar zijn geboortedorp terugkeerde en de foto van de dorpsgemeenschap maakte, had hij de mensen al verteld over de oorlog, die dreigde. De succesvolle zakenman had zijn familieleden zelfs uitgenodigd mee terug te reizen naar Den Haag, waar hij in de Zoutman straat 57 een winkel had. Uit de getuigenissen, die Fels door middel van een speur tocht over de wereld, met de foto in zijn hand, bij elkaar sprokkelde, blijkt dat iedereen zich het adres herinnert, Tel kens weer, zelfs na zoveel ja ren klinkt het: Zoutmanstraat 57, Den Haag. Toch ging nie mand op de uitnodiging in en ondanks het dreigend gevaar, staan de dorpelingen lachend voor een kuil, die een symbool werd, van wat er een jaar later (1939) gebeurde. Was het een voorteken? Via uitvergrotingen worden delen van de foto naar voren gehaald. De meeste mensen, van wie de gezichten nauwe lijks meer zijn dan een vlek, kwamen om in concentratie kampen. Ook Hans Fels' opa overleed anderhalf jaar na zijn bezoek aan zijn aan Dzików Stary in het vernietigings kamp Auschwitz. Indruk Dat zijn opa indruk maakte op de bevolking blijkt uit de ge tuigenissen van de jongste be woners, die zich herinneren hoe de man uit Den Haag in driedelig pak en lakschoenen met een taxi arriveerde. Over levenden weten zich te herin neren dat Mozes tijdens zijn bezoek, naar aanleiding van het feit dat hij voor de tweede keer was getrouwd, en om ze te waarschuwen voor de oor log, zeer gul was. Voor hij de foto bij een van de twee stenen huizen (de andere was de sy nagoge) zelf maakte, liet hij bier aanrukken en was het, feest. De sjoel, van dit door de Joden zelf gecreërde getto, waar de 52 mensen die op de foto staan woonden, kreeg een prachtig geborduurd kleed. De twee andere keren dat Mozes naar Dzików Stary reisde (in 1929 en 1932) had hij de bouw van deze synagoge gefinan- cieerd. Hij had ook huizen la ten bouwen voor familieleden. Deze eerste modellen van bouwpakkethuizen, vond Hans Fels tiidens zijn reis terug in een nabijgelegen dorpen. Toen hij opmerkte dat zijn opa deze huizen nog had „gebouwd", werden de mensen bang om dat ze dachten dat Fels ze te rug wilde hebben. Niet blij De bevolking van Dzików Stary in 1937 ol 1938. Deze loto, de enige, van de dorpsgemeenschap reisde in de laars van Rubin onder meer door Rusland, Polen en Frankrijk. Dat de Poolse autoriteiten niet zo blij waren met de komst van Hans Fels, blijkt uit hun reactie. Ze hebben geprobeerd hem het leven zo zuur moge lijk te maken. Eerst duurde het twee-en-een-half jaar voordat hij een visum kreeg en hij zou er nu nog op zitten wachten als hij de hulp niet had ingeroepen van een in vloedrijk persoon. Tijdens het maken van de op namen, is hij twee maal gear resteerd en naar zijn hotel te ruggebracht, waar hij langdu rig werd ondervraagd. De be volking die Hans in eerste in stantie enthousiast binnen haalde, verleende dankzij het terroriserende gedrag van de plaatselijke partij al snel geen enkele medewerking meer. Hij hield slechts twee vrienden over, die hem waarschuwde als het gevaar opgepakt te worden, dreigde. Hans heeft uren debatteren met de plaat selijke autoriteiten achter de rug en meerdere malen werd gedreigd met het in beslag ne men van de opnamen. De filmer ging twee keer te rug naar Dzików Stary (in sep tember 1983 en januari 1984) en reisde de wereld af om met overlevenden over het dorp en de gebeurtenissen te praten. Dat niet iedereen daar even veel zin in had, wordt in de documentaire ook duidelijk. Van het dorp is inmiddels niet veel meer over. In de oorlog was het een verzamelkamp voor Joodse gevangenen wat betekende dat na de oorlog uit een soort bijgeloof, er geen huizen meer werden gebouwd. De plaats waar ooit het con centratiekamp stond, is een stuk braakliggende terrein, hoewel het midden in het land van een boer ligt. Hans Fels' misschien wat ei genaardige kijk op de toe komst, is compleet wanneer hij in Nederland van zijn vrien den en kennissen eenzelfde groepsfoto maakt, zoals zijn opa ooit in Dzików Stary deed. Wie weet zal die foto ooit nog eens het onderwerp zijn van een even geladen documentai re als „Dzików Stary". HANS PIËT PETER De derde aflevering van de „Show van de Maand", die een wisselend aantal kijkers trekt omdat niet elke be kende Nederlander, die hierin als presentator op treedt, even populair is, wordt vanavond (Ned. II om 20.30 uur) gepresenteerd door Peter Koelewijn. Deze Nederlandse rock and roll- zanger van het eerste uur, die bekend werd met „klas sieke" singles zoals „Kom van dat dak af" krijgt deze keer de gelegenheid om vijftig minuten televisie naar eigen keuze in te vul len. Peter, die zichzelf eens een volksjongen met poëzie noemde, telefoneerde naar vrienden en kennissen en kwam tenslotte met een lijst bij de AVRO waarop namen zoals Babe, het Salonorkest Pluche en zijn eigen Roc kets voorkwamen. Com mercieel baasje als hij is, stond hij er wel op dat hij minstens vier nummers mocht zingen van zijn nieu we elpee „Diep Water". Be halve als zanger, produce ren tekstschrijver is hij de laatste jaren ook weeractief als discjockey. Deze keer voor de KRO-radio. Dit jaar gaat hij er schreeuwend te genaan gegaan met „Live Party" een programma dat op zondagavond vanaf twee minuten over zes een uur lang te beluisteren is op Hil versum 3. Technisch gezien mag hij als discjockey dan niet geheel volmaakt zijn, toch weet hij het publiek dat ook in de studio aanwe zig is, met zijn luidruchtige presentatie te boeien. DAVID Het unanieme enthousiasme van de Britse pers voor de vierdelige thrillerserie „Charlie" (zondag Ned. I om 20.45 uur) houdt nauw verband met hoofdrolspeler David Warner, die detective Charlie Alexander prachtig gestalte geeft. Al aan het begin van de jaren zestig wist deze in Manchester ge boren acteur het publiek te boeien als de slungel Mor gan in de film „A Suitable Case For Treatment". Dat David Warner voor een le ven als acteur koos, heeft hij te danken aan een van zijn vele leraren Engels. Hij vertelt: „Naar school gaan, heeft mij nooit gelegen. Ik heb als tiener op minstens acht scholen gezeten, maar telkens weer werd ik eraf gegooid. Op het moment dat ik op school mijn eerst rol in een toneelstukje speelde, wist ik wat ik wilde wor den". Na wat jaren theater school werd hij in 1963 aan genomen bij de Royal Sha kespeare Company. Hoewel hij met plezier en met veel succes in de theaters speel de in rollen zoals Henry IV, Richard II en Edward IV, zocht en vond hij ook tijd om op het witte doek furore te maken. Over zijn rol als Charlie zegt hij: „Ik nam de rol om twee reden graag aan. In de eerste plaats stel de het mij in de gelegenheid weer eens in Engeland te werken. Op de tweede plaats is Charlie een aardige vent. Doordat ik de laatste tijd te vaak rollen heb ge speeld, die het uitschot van de maatschappij vertegen woordigen, wilde ik weer eens iets anders. Ik wil niet dat filmproducers denken dat ik alleen maar slechte personages kan neerzetten, daarvoor ben ik een te all round acteur". omp ater ariè IIDEI^ jente Boer npoel ïstem nen te n de ;elm£ geve afg' liggeJ lagei omg :lt de zij d een te nlegg Nederland NEDERLAND 1 16.00 Vakantie '85. 16.45 Club Veronica. Video clips. 17.15 SuperTed, strip met het teddybeertje Super Ted. NOS 17.30 Journaal. VOO 17.44 Agenda. FEDUCO 17.50 Medelanders, Neder landers. Gemeenteraads verkiezingen en volwasse nen-educatie voor Italianen. VOO 19.00 Schoolplein, jongeren programma. Presentatie: Alfred Lagarde. NOS 20.00 Journaal. VOO 20.28 Chiefs, Amerikaanse serie. Afl. 6 (slot). Tyler Watts, de nieuwe politie chef, wordt door Skeeter Willis gearresteerd op ver denking van geweldadlg- held. De gouverneurs Hol mes en Lee zorgen voor zijn vrijlating. Intussen leidt Ty ler's onderzoek in de zaak van de vermiste jongens naar het huls van Foxy. 21.15 Op Jacht naar de schat, 'vliegende kwis' met runner Leo van der Goot, twee kandidaten in de studio en studiopresentator Paul Boots. 22.10 Christiana F, Duitse ge dramatiseerde documentai re-film uit 1980 over een jonge Berlijnse scholiere die op naiëve wijze in de kei harde drugscène terecht komt. Met: Natja Brunk- horst, Thomas Haustein e.a. Regie: Ulrich Edel. NOS 00.35 Journaal. NEDERLAND 2 Scène uit „Christiane F., Wir Kinder vom Bahnhof Zoo" met in de hoofdrol Natja Brunkhorst als Christiane (links). Ned. 1 om 22.10 uur. 18.20 Paspoort voor Turken. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. IKON 19.12 Gemene Delers, jeugd serie. Afl. 2. De twee broers Colin en Mark Pollack zijn net als hun vader werkloos. Colin komt in aanraking met verkeerde vrienden en zijn broer maakt zich grote zorgen. IKON 19.38 Kenmerk, actualiteiten rubriek. AVRO 20.00 Vinger aan de pols, in formatie over medische- en gezondheidszaken gepre senteerd door Ria Bremer en Peter Lens. 20.30 Show van de maand, programma waarin bekende Nederlanders de gelegen heid krijgen hun 'eigen' pro gramma te presenteren. Vandaag: Peter Koelewijn. Hij ontvangt o.a. de volgen de gasten: Pluche, Babe en de Rockets. 21.20 Opsporing verzocht, programma bedoeld om, in samenwerking met politie en justitie, misdrijven op te lossen en misdrijven te voorkomen door voorlich ting. Presentatie: Catherine Keyl en Will Simon. 21.55 Babbelonië, spelpro- gramma gepresenteerd door Pim Jacobs. NOS 22.30 Journaal. AVRO 22.45 Simon en Simon, Ame rikaanse detectiveserie. Afl.: aftrekbaar. Rick en A.J. Si mon zijn twee broers die met moeite een privé detec tive bureau in stand hou den. Ze krijgen altijd de moeilijke klussen op te knappen, die de concurren tie laat liggen. Deze keer moeten ze een transport di amanten begeleiden. NOS 23.35 Nieuws voor doven. BRT 1 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma. vader van Karl raakt klem omgehakte boom. De sleehonden helpen bij de bevrijdingspogingen. (Fraggle Rock). 18.35 De Freggels 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-Zaken. 20.20 Hoger - Lager. Spelprogram- kaarten. Presentatie: Walter Capiau. 21.00 Panorama, wekelijks actualitei- ^V50 'dêISh. Amerikaanse tv-serie. Jamie maakt nader kennis met de Ewings. J.R. eist dat ze meer bewij zen aanbrengt om te bewijzen te zijn wie ze beweert te zijn. 22.35 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Nederlandse Literatuur 19.45 Journaal. 20.10 Kunst-zaken. 20.20 De ballade van Narayama (Narayama Bushl-Ko). Japanse speel de ouderlingen dood afwachten. RTBF 1 16.30 Mededelingen van de Onem. 16.45 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein jeu, gevarieerd klnder- 19.25 C on »u men ten tips. 19 30 Journaal. 20.00 Autant savolr, consumenten magazine. Vandaag: Vochtige huizen. 20.25 Les chaines de aang (Blood- brothers), Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Robert Mulligan. Het drama rond een groep bouwvakkers in de briek. 23.10 Journaal en politieke uitzen ding: Le communaute francaise de Bruxelles et de Wallonië. Polen. 21.24 Recettes de cuisine. Michel Oliver, de grote Franse kok, maakt Duitsland DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau. 16.10 Expeditionen ins Tierreich, dierenfilmserie van Heinz Sielmann. Vandaag: Tiere im Alpenzoo (herh.). 16.55 Kernbeisser Rettet die Frö- sche. NDR-Magazine niet alleen voor jonge mensen. 17.40 Tele-Lexikon. Arbeitslieder mlt Don Paulin, kinderprogramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 Tiere und Menschen. Van daag: Die Schlange. leugen. Afl. 1: Het begon met een 21.15 Karl, Hits und Karneval, show programma met Karl Gott en zijn en semble. Met als gasten: Angellka Mil- ster. Felix Holzmann en het dansthea ter Brasil Tropical. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Tatort, misdaadserie. Afl.: Das Mëdchen auf der Treppe. Met: Götz George, Eberhard Feik, Anja Jaenlc- ke e.a. Regie: Peter Adam (herh.). r moeder, de bedrijfsleidster DUITSLAND 2 Serie pre turele geschiedenis van kleding. Van daag: Linnen (herh.). Aansl.: heu- te-Schlagzeilen. kort nieuws. 16.35 Dia Höhlenkinder, kinderserie 17.15 Teie-Jllustrierte, gevarieerd 17.50 Tom und Jerry, tekenfilmserie. Aansl.: heute-Schlagzeilen. 18.20 Ein himmlisches Vergnügen: McCormick, Eve Plumb. Ron Kuhl- 18.56 Programma-overzicht. Aktion Sorgenkind gepre senteerd door Wim Thölke. 20.50 Die groBe Hilfe, reportage van de Aktion Sorgenkind. Sterbehilfe. Met: Trude Breitschopf, Kaete Janicke, Hans-Reinhard Müller 21.45 Heute-journal. m. 10 jaar na de c DUITSLAND 3 Met: Constance Towers. Anthony Els- ley. Michael Dante. Regie: Samuel Fuller (herh.). Een jonge vrouw besluit het werk als prostituee op te geven en ze wordt verpleegster In een kin derziekenhuis. De mensen die haar achtergrond kennen wantrouwen Ruhrgebled. 22.15 Nachtstudio, Ein Leben für den Tanz. Filmreportage over het le ven en werk van de choreografe en danspedagoge Tatjana Gsovsky. 23.00 Necht8tudk> spëtausgabe: Subway. Vandaag: Jazz met Philip Catherine. Christian Escoude en Di- dier Lockwood. 00.10 Laatste Journaal. Engeland 16.50 Play School, kleuterprogram- kehounds. 17.55 John Craven's Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Blue Peter. 18.30 Dr. Kildare. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London Plus. 19.55 Tomorrow's world. 20.20 Top of the pops. 22.00 Journaal en weerbericht 22.25 Charters A Caldicott. 23.20 Question time. 00.20 Night court. 00.45 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht. 18.30 Darts: Wereldkampioenschap. (6e dag). 19.00 Monkey. 19.45 Funny Lady, Amerikaanse speelfilm uit 1975. Met: Barbara Streisand. James Caan. Omar Sharif e.a. Regie: Herbert Ross. Fanny Brice is op het hoogtepunt van haar carriè re en trouwt met de revue-directeur Billy Rose.... 22.00 Darts: Wereldkampioenschap. 22.30 Forty minutes. 23.10 Darts: Wereldkampioenschap. 23.45 Newsnlght, actualiteitenmaga zine. 00.30 Darts: Wereldkampioenschap. ITV 16.30 Sona and daughters. Serie. 17.00 The little green man. 17.15 The Moomins. 17.20 Scooty. 17.40 Words, words, word*. 18.00 DanoennoUM. 18.15 Blockbuster». 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.30 Crossroads. 20.00 21.00 Met Jim Davidson. Hotel. Amerikaanse serie. TV Eye. Met Alastalr Burnett. Eritrea. Retourtje Norfolk - Nieuw SKY CHANNEL 16.00 Sky-Fi Music. Popmuziek. 17.05 Sky-Fi Music. Dansmuziek. 18.00 Sky-Fi Top 100. Amerikaanse 19.30 The Brady Bunch. Afl.: Greg 20.50 Skyways. Serie. 22.30 The Tommy Hunter show. Country Westemmuziek. Met Con way Twitty en Gail Davies. 23.30 Sky-Fi Music. Videoclips. 00.30 Sluiting. NOS 09.30 Nieuws voor doven. ROF 10.00 Teleboerd: Wat in Ferrassing, Fries programma (herh.). NOS 11.00-11.30 School-tv weekjoumaal. Afl.: 15. NOS 13.00 Nieuws voor do ven. NCRV 15.30 De Carsons, Au stralische serie. Afl.: Blessed are they. 16.15 Karel's Kat, Engelse RTBF 1 i 15.20 Teletekat-magazine. Plein Jeu week-end. DUITSLAND 1 scheu. 13.15 en 14.35 Teietekst-o- verzicht 14.55 E Sherlock Holmes, tv-serle. Afl. 8: De vrouw in het groen. 16.00 Tagesschau. 16.10 Es war ein- mal der Jazz, Poolse speelfilm. 17.50 Tagesschau. 16.00 Hier und Heute. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 13.15 Freizeit...und was man daraus ma- chen kann. 17.00 Heute. 17.15 Te- le-tllustrierte, gevarieerd magazine. 17.45 C Western von gesteren: Fuz zy und der Weisheitszahn (2), tv-se rie. Fuzzy en zijn vriend Lash zijn op zoek naar La Sombre en zijn bende. BBC 1 07.30 Breakfast Time. 11.30 Play School. 13.30 Journaal. 13.55 Weer bericht 13.57 Financieel- en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.00 Pebble Mill at One. 14.45 Choc-o-bk>ck. 16.50 Play School. 17.10 The hunter. 17.15 Jac- kanory. 17.30 Finder» Keepers. ITV SKY CHANNEL Steve Lillywhlte, Bob Geldof (Boomtown Rats) en Holly Johnson (Frankie Goes To Hollywood). 17.00 Sky-Fi Music. Dansmuziek .03 Echoma „i ecw gazine. 19.02 KRO's Country time. 19.55 Ter overweging. 20.03 Tombo-ma- la. 22.02 Goal op donderdag. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VPRO: 00.02 Rust zacht met Joop va 01.02 VPRO's nachtleven. Ar HILVERSUM 2 VOO: 17.36 Veronicz Nieuwsradio. 19.00 Veronica Sport kt p NCRV: 20.00 Nws. 20.03 De werelJ1 a tijd. 22.0 derdag.'22.15' Onder de kop. 22.30 in: Nws. 22.35 Hier en Nu. 22.45 Noctur-^t sla< ne. 23.00 Waken en dromen. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De Avond-T ht spits. TROS: 19.02 De Nederlandstali- dL j t est 19.30 Claxon Festival 1984. 20.30 aPen Live vanuit de IJsbreker. Een optre-aske den van de Amerikaanse pianist Yvar hoot NOS: 22.00 Muz. uit Mid n en Renaissance. 22.30 Ak-j koord. 23.00 Musica Nov£ HILVERSUM 5 IKON: 18.05 Kwartier P.P.: 18.20 Uitzending van de PPR y IKON: 18.30 Liturgie in Kerkmuziek iUI NOS: 19.00 Nieuws voor bu" ders. TELEAC: 19.40 Turkse v projekt Bizim Icin, herh. les 11c1 20.10 Gute Reise, Duits voor begin* Morgen Den Bosch - 800 journaal i Orva. 8.50 Pastoor A.C. Raadschel- ders. 9.03 Adres onbekend. 10.03 I antwoord op uw schrijven. 11.50 Pas-___ A.C. Raadschelder. 12.03 VanEII twaalf lot twee. (13.06 Echo.) 14.03.-, Ratel. TROS: 15.03 Raad een lied... ofcl' 15.30 Cafe de praatstoel. 16.03|ët Piekuur. Jjjk HILVERSUM 2 VPRO: 7.00 Nws. 7 0( J Het Gebouw. Met om: 7.06 Nieuws ui! inS] eigen land. 7.23 Dorrestljns' Per! qoT Agentschap (DPA). 8.30 Nws. 8.33 Da. media. 9.00 Het Beekl. 9.24 Dorres iaa' fijns" Pers Agentschap (DPA). 9.3Ce g Nws. 9.33 Het onderzoek. 10.00 Eu^j Mededelingen voor land- en bouw. VPRO: Nieuws uit eigen land. 13.0( 13.10 NL-Buitenlandberlcht. Nieuws uit eigen land. 15.00 De Op- >ra dracht. 15.30 Nws. 15.33 Het sympo-r,nT slum. 16.00 De afloop. 16.30 Nwë 16.33 Welingelichte kringen. HILVERSUM 3 EO: 7.02 Ronduit op 3, ran 8.03 Tijdsein. 9.03 De mand. NOS: 10.04 Jaargenoten!31 12.04 Radio Thuisland. VOO: 13.02 igc Tipparade. 15.03-18.00 De Top 40. ,®ti HILVERSUM 4 VOO: 7.00 Ochtend rV stemming. 9.00 Veronica's Meestert iet werken (op compact-dlsc). EO: 12.0( |au Lunchconcert. 13.00 Nws. 13.02 Songs of praise. 13.30 MetronomlumJ I 15.00 Zeggen en schrijven. 15.3de Klein bestek. 16.30 Uil de schat defi eeuwen. 17.00 Creme du baroque. 'ldU HILVERSUM 5 NOS: 9.03 NOS-Spow ij tiet. 9.25 Waterst. TELEAC: 9.30 Kind ,n en Basisschool, les 5. RVU: 10.00 D4 M In de maand. 10.20 Robots enljk chips. AVRO-VARA; 10.40-11.00 D« jttf Nederlandse Schoolradio 16.30-18.20 Middagprogr. met Erii

Leidse Courant | 1985 | | pagina 10