FELA KUTI ZET MUZIKALE STRIJD VOORT VANUIT DE GEVANGENIS gekleurd gezien Onbedoelde humor nog altijd allerleukst ^RADIO/TELEVISIE EeidoeSoutcwit DINSDAG 8 JANUARI 198S PAGINA1 AVRO zendt interview met drs. C. van Bussel niet uit HILVERSUM De AVRO heeft om „beleid- gens de eindredacteur heeft daarbij het geëiste ptechnische redenen" besloten een gistermiddag vetorecht een rol gespeeld. De AVRO-directie bpgenomen interview van Karei van de Graaf heeft het annuleren van het interview gemoti- drs. C. van Bussel niet uit te zenden. Dat m eenfaee'de Gees Buurman, waarnemend eindredac- ilomeAeur van het praatprogramma gisteravond des waar- gevraagd mee. Met interview werd van te voren opgenomen nadrukkelijk verzoek van drs. Van Bussel, veerd met het argument dat de weigering de Philips-directie om aan het interview deel te nemen het onmogelijk maakte het principe van „hoor en wederhoor" toe te passen. Karei van de Graaf, die de beslissing van zijn AVRO-di- rectie betreurde, vindt dat een dergelijke wei gering geen aanleiding hoeft ut maii tegen wie Philips een strafklacht heeft derwerp integraal te laten vervallen. Dat bleek aa, ingediend wegens een poging tot afpersing. Te- overigens ook uit de uitzending van gister- i door de AVRO een brief onderte- avond. Daarin werd een man geïnterviewd die kend. waarin aan de raadsman van Van Bussel de Nederlandse banken ervan beschuldigde }iet recht werd toegekend om uitzending tegen slordig om te springen met de controle op de »o hm.Hon alc tn hot intorviow zakon aan Ho authenticiteit van handtekeningen. Van het Nederlandse bankwezen was niemand aanwe zig om op die beschuldiging te reageren, maar de AVRO-directie zag daarin kennelijk geen aanleiding een stokje voor uitzending van het item te steken. houden, als in het interview zaken (orde zouden komen die hem niet pasten. Aan vetorecht was een dwangsom gekoppeld i 100.000 gulden. Volgens Buurman is de be- .Kwizien ook in boekvorm BRUSSEL Het Belgische culinaire pro gramma „Kwizien" (elke zondag. BRT 1 om 15.05 uur) heeft de recepten, die de afgelopen maanden op de televisie werden besproken en geproefd, in een boek samengebracht. Deze bundeling gebeurde door Etienne Coc- quyt, de presentator van het programma. Met de uitgave heeft het programma de re putatie van Vlaanderen als culinair paradijs, willen onderstrepen. De recepten, die wer den aangedragen door de kijkers en die ook in hun keukens werden bereid, zijn afge drukt op de voor- en achterzijde van één ge plastificeerd blad, waardoor de recepten, zonder schadelijke gevolgen, tijdens het kok kerellen kunnen worden geraadpleegd. Valse start Franse ontbijt-tv PARIJS Wat Antenne-2, het tweede Franse televisienet, weken met trots heeft aangekon digd als de feestelijke introduktie van de zoge naamde „ontbijttelevisie" leverde hier gisteren niet veel meer op dan het gebruikelijke test beeld. Een staking van omroeppersoneel maak te dat veel Fransen voor niets vroeg uit de ve ren kropen. Reden van de staking is de weige ring van de directie van Antenne-2 om de zendtijduitbreiding voor de ontbijttelevisie ge paard te laten gaan met het scheppen van nieu we arbeidsplaatsen. De bonden hebben laten weten dat ook vanoch tend de knop op zwart blijft. Gisteravond be perkte het tweede net zich tot het uitzenden van een journaal om acht uur. Een optreden van Jacques Chirac, de leider van de RPR in het politieke programma „L'heure de Verité", werd eveneens geschrapt. HILVERSUM Nederland maakte voor het eerst kennis met de Nigeriaanse muzikant Fela Kuti en zijn 25 vrouwen in juni 1981. Veel muzieklief hebbers zullen dat debuut niet hebben meegemaakt want zijn het Amsterdamse Bos 03. viel als gevolg van een aan- lertocht houdende regen letterlijk in fatsen: ^et water r Graft Hoewel de zanger.saxofonist, 0.00 en toetsenman Kuti voor slechts leen handjevol publiek speelde, onwed- was zjjn twee-en-een-half uur 50 N[^r|(luren^e concert zo indruk wekkend en opzwepend dat mond-op-mond-reclame er voor zorgde dat hij niet direct weer werd vergeten. Zijn mu ziek eèn mengeling van Afrikaanse ritmes, moderne jazz en Europees/Amerikaanse dansmuziek bracht Kuti, die een charismatisch karakter heeft, een steeds groter wor dende schare Hollandse en Eu ropese fans, waardoor de mu zikant met zijn groep Egypt 80 regelmatig moest terugkeren voor het geven van concerten. Minder blij met zijn komst wa ren de eigenaren van hotels, waar Fela met zijn uit zestig man bestaande gevolg logeer de. Het voor westerse begrip pen vreemde gedrag van de Afrikaanse gasten bezorgde het personeel de nodige hoofd brekens. In het thuisland Nigeria maakte men zich in sommige kringen zorgen om de toene mende buitenlandse populari teit van Fela Kuti. De regering in Lagos, die de muzikant dankzij zijn politieke activitei ten al sinds het begin van de jaren zeventig het leven zl zuur mogelijk probeerde te maken, verscherpte haar ac ties. Inmiddels hebben de mili taire leiders een poging ge daan hem voorgoed de mond te snoeren. De Nigeriaan, die muziek als wapen gebruikt, werd in november vorig jaar veroordeeld tot vijf jaar ge vangenisstraf. Hij zou op weg naar Amerika, waar hij concerten moest verzorgen 80.000 gulden uit Nigeria heb ben willen smokkelen. Kuti werd door de douane gearres teerd. Later, tijdens een pers conferentie waar hij uitlegde wat er precies aan de hand Fela Kuti lag constant overhoop met de militaire regering in Lagos. Nu zit hij in de gevangenis. was, werd hij opnieuw in de boeien geslagen. Tijdens zijn proces door de militaire recht bank, waarbij geen advocaat noch getuigen aanwezig wa ren, werd hij veroordeeld. On danks zijn straf heeft hij eind vorig maand in de gevangenis een nieuw platencontract gete kend, hoewel er slechts drie nummers op de plank liggen. De Engelse BBC-documentai- re. die de KRO onder de titel „Fela Kuti - muziek als wa pen" uitzendt, gaat over de po litieke activiteiten van de componist. Zijn teksten, die zijn terug te vinden op zo'n tachtig elpees (niemand weet precies hoeveel hij er heeft ge maakt) handelen heel vaak over de politieke activiteiten van militaire en burgerregi mes. over de slechte omstan digheden waarin Afrikaners leven en over de corrupte elite in Nigeria. Strijd Dat zijn strijd hem uiteindelijk in de gevangenis bracht, heeft Fela voor een deel aan zichzelf te danken. In het begin van de jaren zeventig behoorde hij tot de woordvoerders van een ge neratie, die was opgegroeid in een onafhankelijk Nigeria. Dankzij zijn grote populariteit (hij verkocht miljoenen platen) had hij toegang tot de media en kon hij met zijn teksten de corruptie en kloof tussen arm en rijk in zijn land aan de orde stellen. Het ging fout toen hij een politieke partij stichtte en zich aan het begin van de ja ren tachtig kandidaat stelde voor het presidentschap. Dat wekte wantrouwen bij zijn volgelingen. Zij vonden dat Fela Kuti beschouwt zijn concerten als een politieke manifestatie voor het Afrikanisme. Fela. die in hun ogen toch al in weelde leefde, zich nu vol ledig ging scharen bij de men sen die hij altijd had bestre den. Over zijn deelname aan de verkiezingen zegt hij zelf: „Ik vond dat na dertien jaar, de militaire dictatuur maar eens afgelopen moest zijn". Gediskwalificeerd Zijn partij werd echter vlak voor de verkiezingen gedis kwalificeerd. Het enige dat de „verkiezingen" hem oplever de. was een daling in populari teit en onder meer door zijn steeds openlijker gebruik van marihuana een nog grotere woede bij de autoriteiten. Fela had dankzij zijn scherpe kritiek in zijn songteksten nooit goed op kunnen schieten met het militaire bewind in Lagos. Maar nu werd het een heel persoonlijke strijd tussen twee partijen, die uiteindelijk in Kuti's nadeel uitviel. Zo werd een aantal jaren geleden, tijdens een gewapende over val, zijn huis verwoest, zijn vrouwen verkracht en zijn moeder gedood. Door de vele invallen, de arrestaties en het feit dat hij een aantal malen het land moest ontvluchten, groeide Kuti in de ogen van veel Nigerianen langzaam uit tot een wetsovertreder en een onruststoker. Zijn dalende populariteit waarbij hij de gigantische sta dions. die hij zonder veel moeite uitverkocht, moest in ruilen voor moeilijk te vullen kleine hallen, dreven hem naar het buitenland. Daar oogstte hij vooral succes in Frankrijk. Engeland en Ame rika. Hoe lang zijn westerse fans op hem zullen wachten is echter de vraag, nu hun Afri kaanse idool in Nigeria achter slot en grendel zit HANS PIËT Een van de grote vragen die resteert na drie weken kerstbal len- en oliebollen-televisie is wel: waf is er eigenlijk leuk Is het leuk als Je Ierse komiek Dave Allen bezig ziet met een sketch die een parodie is op een televisiereclamespotje uit En geland in 1979, dat hier nog nooit te zien is geweest en dat de Engelsen zelf ook allang vergeten zijnIs het leuk als je de Britse komieken Smith and Jones bezig ziet in een sketch waarin een van de twee zich verkleed heeft als een soort flauwe afspiegeling van ..onze" vieze man Nee dus. Dat is allemaal niet leuk. niet écht leuk. Wat is dan wel leuk De VARA liet een paar oude filmpies zien van Charlie Chaplin Op gevaar af voor debiel versleten te wor den ik vond ze niet leuk. De grappen werden door iedereen gedaan die in diezelfde tijd films maakten en wat nog het erg ste is: ze zijn door een misdadige distributiemaatschappij voorzien van muziek en geluid, terwijl het hier gaat om origi nele stomme films. De VPRO vertoonde drie films van de Marx Brothers. Ik vond ze niet leuk. Flauw, doorzichtig, gekunsteld, kinderach tig. rommelig. Grappen die misschien reuze flitsend waren toen ze werden verfilmd, maar nu voornamelijk gedateerd en achterhaald zijn. Waren Van Kooten en De Bie leuk in hun Gala van het Hoofd vlak voor kerstJa. dat vond ik wel aardig, bij tijd en wijle briljant zelfs, en wethouder Hekking (gespeeld door Kees van Kooten) heeft op mij altijd de gewenste uitwerking daar val ik bij van de bank. Maar ik denk ook met enige wee moed terug aan de tijd dat het Simplisties Verbond voor korte wekelijkse uitzendingen zorgde Dat was je ware Freek de Jonge dan. was die leuk op oudejaarsavond'' Ja. dat was hij. Maar ook: veel te snel. Ik weet het: het hoort bij de man. dat niets ontziende tempo waarin hij de schimpscheu ten. de sneren, de vertellingen over je uitstort. Maar het zou misschien ook wel aardig zijn. als de beduusde kijker na vijf kwartier dat snelvuurwerk te hebben ondergaan, zich nog iets zou herinneren van het vertoonde. Leve de video dus. waarop de liefhebbers het nog eens kunnen laten navertellen Voor de goede orde: het blijft natuurlijk een weergaloze pres tatie. zo'n oudejaarsconference, waarin de onvergetelijke De Jonge onstuitbaar door het lint gaat ten behoeve van zijn pu bliek. Maar het hardst heb ik de afgelopen weken gelachen om een uitzending die helemaal niet bedoeld was om leuk te zijn of om mij aan het lachen te maken: De Ben-Je-Zestig-Kwis van de NCRV. gepresenteerd door Judith Bosch. De manier waar op zij met haar microfoontje langs de potentiele deelnemers wandelde en overal de verkeerde vragen steldeMeneer Jan sen. u hebt een heel aparte hobby, u kweekt rozen Nee me vrouw Bosch, ik kweek hyacinten - en zo ging het maar door Dat is toch altijd nog het allermooiste een kwis bij de NCRV Daar word je mee teruggevoerd naar zestig jaar geleden, toen er nog niet eens televisie was. maar als er toen televisie waS geweest, had de oma van Judith Bosch de kwis geleid En die had er niet anders uit gezien, cn niet anders geklonken. Tenslotte nog een woord van afkeuring aan het adres van de Europese omroepen die samen verantwoordelijk waren voor de nachtuitzending Europe A Go Go. met veel bombarie aan gekondigd als een internationale rock-nacht zonder weerga De ware popliefhebber zal wel snikkend naar bed gegaan zijn bij het aanschouwen van die vreselijke centrale presentatie vanuit Brussel, en bij het aanhoren van de eerste maten van de slechtste roek-band in Europa: een groepje gelukkig ano niem gebleven debutanten uit Sevilla. Een volledig foute for mule. met veel te veel gezeur, veel te weinig muziek van enig niveau en pas veel te laat de aardige Belgische bijdrage van Bart Peeters Dan maar liever de rock-nachten zoals ARD en Veronica die wel eens houden: daar komt de popliefhebber beter aan zijn trekken. RENE DE COCQ Nederland NEDERLAND 1 KRO 16.15 Studio Vrij. 16.40 KRO's Tekenfilmfesti val. Met: 1. Precious Pup. 2. Tom en Jerry. 3. Hillbilly Bears. 17.00 KRO's middageditie, vanuit de Brandpuntstudio presenteren Aad van den Heuvel en Han van der Meer het nieuws van de dag. Met om 17.30 Jour naal (NOS). IKON-KRO-RKK 18.25 Het verhaal. Wekelijkse bijbelvertelling. Afl. 52. TELEAC 18.30 Cadcam, fabriceren en ontwerpen met computers, les 5. KRO 19.00 De Freggels, de speelse avonturen van pluizige we zens. Afl. 13: We houden van je. Wimmie. 19.25 Links naast de pin guïns. Duitse jeugdserie. Afl. 6: Sherlock en Holmes. De verzorgers van het aquarium komen tot de ont dekking dat er iets niet klopt met het aantal dieren. Dany en Tony zien een be zoeker die zich vreemd ge draagt. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 De 1-2-3-Show, spel show met veel nationale ar tiesten gepresenteerd door Ted de Braak. Het thema van deze avond is "Egypte" en het Prinses Beatrix Fonds staat deze uitzending extra in de belangstelling. 22.00 Brandpunt, De aktuali- teitenrubriek besteedt aan dacht aan het toenemend aantal gevallen van brand stichting (ruim 2.200 1983) en de maatregelen die daartegen worden over wogen. Verder in Brandpunt een reportage over de com merciële handel in bloed Amerika. 22.35 Fela Kuti - Muziek als Wapen. Film-documentaire over Fela Kuti: de meest populaire en tegelijk ook de meest controversiële musi cus van Afrika. Hij treedt niet meer op, in november jl. werd hij tot 5 jaar gevan genisstraf veroordeeld we gens deviezensmokkel. NOS 23.25 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven. NEDERLAND 2 16.00 De Waltons, tv-£ De Amerikaanse country-zan- ger Jimmy Lawton met zijn ei gen muziekspecial bij de EO. Ned. II om 20.40 uur. Afl.: Alle begin is moeilijk. John-Boy Walton krijgt de kans van zijn leven. De uit gever van de plaatselijke krant stopt er mee en John- -Boy kan de drukpers over nemen. 16.50 God is toet) sterker, verhalen uit de bijbel. Afl. 13: Minister-president. FEDUCO 17.45 Open Universiteit. Afl.: De filosofie van Descartes (cursus filosofie). NOS 18.15 Nieuws voor doven. 18.20 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat 18.45 CQ Jeugdjournaal. 19.00 Journaal EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleuterprogramma. 19.30 Spelregel, spelpro- gramma gepresenteerd door Rob van der Spek. 20.05 EO-Metterdaad: De so lutiesnuivertjes, reportage over de jongeren in Zuid-A merikaanse landen die van huis zijn weggelopen en jeugdbendes vormen. 20.25 Westgeest Brood 6 Banket. Mensen met visie, een bijzondere ervaring of een originele bezigheid, ge presenteerd vanaf de bak fiets. 20.40 Jimmy Lawton, coun- tryzanger van de Lage Lan den, muziekspecial rondom de Amerikaanse zanger Jimmy Lawton. 21.00 Handelingen ter plek ke. Rechtstreekse uitzen ding n.a.v. een serie bijbel studieprogramma's. NOS 22.30 Journaal EO 22.45 Tijdsein, magazine met actualiteiten en achter grondinformatie. 23.20 Joy of Music, muziek programma met de Ameri kaanse organiste en diri- gente Diane Bish. NOS 23.47 Nieuws voor doven. BRT 1 17 00 Schooltelevisie 17.55 Journaal 18 00 Tik Tak, kleuterprogramma. 18 05 Klein, klein kleutertje. Afl De koning met de zilveren schoen (herh). 18 20 Jacobus en Corneel. Afl.: De Stoel (herh). 18.35 De Smurfen, tekenfilmserie. 19.00 De Supermachten, serie over de geschiedenis en instellingen van enigde Staten van Ameril 19.42 Programma-overzicht. 19.45 Journaal 20.10 Kunst-zaken 20.20 Uil.O. Kwis met denk- en weet- vragen waarin Herman Van Molle kennis, intellect en reactie-vermogen voor tienduizenden 19.00 Webster. 13-delige jeugdsprii over een jong paar dat een zwart jon getje onder hun hoede neemt. Afl. 1 De adoptie 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. 19 40 Progtamma-overzicht. 19.45 Journaal. 20 10 Kunst-zaken 20.20 Vizier, magazine voor video 21.10 De Goden uit het Oosten, s films. Afl. 1: H (herh). RTBF 1 16 30 Mededelingen 17.50 Plein Jeu. 19 00 Ce aoir, regionaal magazine. 19 25 Consumententips en Lotto. 1930 20 00 Contacts. Vandaag een balans over 20.05 Clemence Aletti, t Peter Kassovitz. Marcel- d heeft niet gelogen. Gireau arriveert t Montreal in bezit van het paspoort. Serge Reggiani. De Franse verzetsgroep tijdens de Twee de Wereldoorlog kennen uit veilig heidsoverwegingen lang niet allemaal dat gearresteerde kameraden na martelingen van de Gestapo door slaan. Dit heeft tot gevolg dat zowel bevrijdingsacties als onderlinge liqui- TV 5 MUSIC BOX 20.00 Lendemains Jroge en kiezelachtige grond 20.30 Ballade au pays da ('imagina tion. Documentaire. 21.40 Hommage a Jean Villara Gil les. Portret. De zanger uit Vaud, 22.00 Nieuws. 22.30 La femme i uit 1968. Charles e heeft. Hij gaat op zoek naar oe man en als hij hem heeft gevonden, speelt hij de begrij pende echtgenoot, maar niet erg lang. 00.30-01.00 Non-stop videoclips. Enkele Belgische oudstrijders vertellen over hun tijd in de loop graven tijdens de Eerste Wereldoorlog in „LabyrintBRT 1 om 20.50 uur. Duitsland Engeland DUITSLAND 1 BBC 1 16.00 Tagesschau 16 10 Frauen unler einem Himmel in ontwikkelingslanden 16.55 Spafï am Dienstag. 17.50 Tagesschau 18.00 Hier und Haute 18 25 Turf fast unmögliche Ge- schichten. Afl.. Jij of ik 19 00 Falcon Crest. 19 58 Heute im Ersfen 20 00HTagesschau. 20 15 Der Sonne entgegen, tv-serie in 6 delen. Afl 1 Aul und davon Met: Ulli Faulhaber, heinz Petters. Raflael Wilczek e a. Regie. Hermann leitner. Hannes Meckelleld. eigenaar van een klein pompstation in een voorstad van Hamburg, is het eeuwige geruzie mei zijn vrouw en schoonmoeder zat en verdwijnt van de ene op de andere dag Hij vertrekt naar Joegoslavië en komt daar nog drie lotgenoten tegen. 21 00 Panorama, acuteel magazine 21 45 Magnum, Amerikaanse serie Afl.: Het Japanse avontuur. Magnum raakt betrokken bij de verdwijning van een Japanse porceleinen bord. 22.30 Tagesthemen 23.00 Kulturwelt. Hapstadt verpflich- tet - Kultur in Bonn Reportage de culturele plannen van de stad Bonn. 23.45 Tagesschau 16.50 Play School, kinderprogram- 17.10 Dastadly and Muttley. Kinder programma. 17.20 Jackanory, kinderserie 18 00 John Craven's Newsround. 18 30 Dr. Kildare. 18.58 Weerbericht 19 00 Journaal 19.30 London plus. 19.55 Wildlife on one 20 20 The Tuesday tilm: The Italian Job, Engelse speelfilm uit 1969 Een misdadiger in de gevangenis is bezig zijn volgende root voor te bereiden Hij wil ontsnappen door middel van een grote verkeersopstopping 22 00 Journaal en weerbericht 22 25 Last Evensong, toneelstuk 23.40 Loose ends 00 05 Roger Whittaker in Kenya. 01 00 Weerbericht BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht en weerbe- 18 30 Darts: Wereld Kampioenschap. 19 00 The High Chaprral 19 50 Oj>en to question 20 30 Whistle lest 21 30 Food and Drink. 22 00 pot Black 22 25 Doctors dilemas 23.10 Darts: Wereld Kampioenschap. 23 45 Newsnighl, actualiteitenmaga- 00 30 Darts: Wereld Kampioenschap (4e dag) DUITSLAND 2 16 00 Heute 16 04 Pinnwand. Met: Maren Bien- hold en Axel Becher 16 20 Beatles-Kuil Co. Schuie r-Express. magazine voor jongeren. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierle. 17.45 Mein Name 1st Hase, teken- 18.20 Eine Klasse für sich. Tv-serie 18 56 Programma-overzicht 19 00 Heute 19 30 I' Der Gauner und der liebe Gott, Duitse speelfilm uit 1960 Paul Wittkoski is een zware jongen. Hij heeft al heel wat |aren van zijn leven in de gevangenis doorgebracht Als hij een keer onschuldig veroordeeld wordt ontsnapt hij en komt in een kerk terecht Hl) vindt dat de lieve God hem nu maar eens moet helpen 21 15 WISO. sociaal-economisch ma gazine 21 45 Heute-Journal 22 05 Festkonzert des Bundesju- gendorchesters Programma t.g.v. de opening van het Europese Jaar der Muziek 1985. Met het Bundesjugen- dorchester o.l.v. Matthias Bamert. 23.40 Heute. ITV 16.30 Young doctors. 17 00 Thomas, tha tank angina. 17 15 Tha Moomins. 17.20 Bahind tha bika shad. 17 45 CB-tv. 18 15 Emmardala farm. 18 45 Nieuws 19 00 About Anglia 19 35 Croaaroada. 20.00 Bygones. 20 30 Name that tuna. Quiz. 21 00 Murder aha wrote. 22 00 The Bill. All: Burning the books Belevenissen rond een Lon- 23 0^)PNews at tan. 23 20 Anglia lata newa. 23.30 Snooker. 01.15 Tuesday topic. SKY CHANNEL DUITSLAND 3 16 00 Sky-Fi Music. Presentatie: Tony Hadley van Spandau Ballet 17 00 Sky-Fi Music. Videoclips 18 00 Sky-Fi Music. Engelse top 50 19 00 Green Acres. Aft The Coming Out Party Lisa beraamt een feestje zodat kleine Lori kennis kan maken met de andere kinderen van Hooter- vilte 19 30 The Brady Bunch. Afl: Bob by s Hero 20.00 Charlia'a Angela. Afl Angels 20 50 Skyways. TV-serle Een con structiefout van een nieuwe hangar veroorzaakt een ongeluk 21 45 Rovering Report 22 15 American Football Boston College - Penn State 23 30 Sky-Fi Music. Popmuziek 00 30 Sluiting WDF 17 30 Wer hat die Btirokratie erfun- den? 18 00 Telekolleg II: Quadrawurzeln. cursus algebra (27). 18 30 Sesamstra6e 19 00 Aktuelle Slunda 20 00 Tagesschau 20 15 Auslandsreporter. 20.45 Rückblende. Hallo, goodbye Elvis, programma rond Elvis Presley die vandaag 50 jaar zou zijn gewor- 21.45 Nechtreporter: Die Malocher 22 15 Drei vor mittsrnecht. Politiek en kansel Reportage over de politie ke invloed van de kerk Aansl Laat ste journaal. TV-morgen NEDERLAND 1 tijd-Thema 9: Ongeneeslijk ziek (herh AVRO 14 00 Klein beginnen. poppenserie (herh 16 15 TROS Computerclub. 16 40 De duvel ia oud, programma speciaal gericht t 14 15 Schooltelevisie. 15 00 Tele tekst magazine. 16 30 Graffiti. 17 15 Lollipop. 17.50 Plein Jeu. MUSIC BOX m-stop videoclips. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tsgesthe- men. 10 23 WISO. 1155 Werner Hinz: Mensch ohne Fahrschein (herh) 11.55 Umschau. 12 10 Pano- 15 40 Teletekst-overzicht. 16 00 Te- Tag wie jeder andere. 17.50 Tages- DUITSLAND 2 07.00 Teletekst-overzicht. 07 55 Breakfast Time. 10 25 Informatieve serie. 11 30 Ptay School. 11 50 Ghar- bar. 13.30 Journaal. 13.55 Weerbe richt voor de landbouw. 13 57 Nieuwsoverzicht voor doven. 14 00 Pebble Mill at owe. 14 45 King Rotlo. 50 Bric-a-brac 16 50 Play School. 17.10 Puppy's New Adven tures 17 30 Jeckanory. 17 45 Cap- 07 25 Ontbijt tv. 10 30 Sesamstraat. Freddy. 13 10 Our backyard. 13 30 Mr. A Mrs. 14.00 Nieuws. 14 30 Country Practice. 15 30 On the mar ket. 16 00 Gems. 16 30 Sons S daughters. 17 00 Rod. Jane 4 Fred dy 17.20 Razzmatazz. SKY CHANNEL Mededelingen (NOS) VPRO 18 06 13 23 00 Proeflokaal HILVERSUM 3 NOS 18 04 De A vond- spits VARA 19 02 Dubbellisjes 20 02 Popkrant 2102 Moondogs 23 02 Morgen gebeur! hel i handen. 18 15 Manmerskapei der Marine Muziek van tves. Sas Bunge. composities van Arensky 23 10 Concert door hel Kreuzberger HILVERSUM 5 PP 18 20 Uitzending van de R P F HV 18 30 Het voordeel de twijfel NOS 19 00 Nws voor Gute Rei se Duits voor beginners 21 10 Handwerken RADIO RIJNMONO 16 30 Middagpro gramma met Enk Post Morgen HILVERSUM 1 VOO 7 03 Ook goeie- morgen 9 03 Muziek terw«|t u werkt 10 32 Kletskop 12 03 Will wil wel 13 06 Nederland Muziekland NCRV 14.03 Kletsmajoor 14 15 Douce Fran ce 14 30 Middenin 17 03 Hier en nu- - woensdagmagazine HILVERSUM 2 VARA 7 00 Nws 7 06 De Wekkerradio 9 30 Nws 9 33 Hoor Haar' 10 30 Nws 10 33 Leel-tijd-ge- noeg 1130 Nws 1133 Radoweet- blad 14 00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Bli|dorp 14 30 Nws r l Leel-1i|d-genoeg Wel en 15 30 Nws 15 33 t magazine 16 00 Hartzeer hoorsp (1*) HILVERSUM 3 EO 7 03 Ronduit mu s*c-time 903 Gospeisound 10.03 Muziek motiet 1103 Country Trail VPRO 12 03 De Wilde Wereld 15 03 Rontlonflon met Jacques Plafond NOS 16 04 De Nationale Hitparade HILVERSUM 4 NCRV 7 00 Het leven de Woord 7 10 Preludium 6 00 Nws 8 02 Cultureel nws 8 07 Platennws 8 45 Te Deum Laudamus 9 15 Onder de Hoogtezon 10 0 van Haydn (6) 12 25 Pro menade 13 00 Nws 13 02 Luoa Meeowsen mezzo-sopr en Jacques Boog aan. tenor Lederen van Muy- gens 13 30 KarkconceH mal Franse kerkmuziek uit de 19e en 20e eeuw AVRO 14 03 Telefoonnummer 035-39211-39411 15 30 Puur cultuur 15 40 Affiche 4 15 45 Muziektheater 1625 Alban Berg Kwartet Kiess HILVERSUM 5 NOS 9 03 NOS-Spor- tlet 9 25 Waters! TELEAC 9 30 Fol low me II. extra les 2 RVU 10 00 RVU Taairevue AVRO-VARA 10 30-11 10 Oe Nederlandse Schooi- Schuiten 16 30 Middagprogr

Leidse Courant | 1985 | | pagina 7