Herenschaatsers geven de Noren een pak slaag Deelnemers NK sprint GOED SLOT OP NOOTDORP Weer record Ria Visser Yettori ver >a Dertiende zege voorLiboton SI SPORTTRIBUNE CeidócSouoant Volleybalteams vallen tegen Huub van ee|Boeckel ;rsin kwart finales gewipt Zweedse invaller MAANDAG 31 DECEMBER 1964 PAGINA 13 -.es. V i wee. ar Ita, Deei iaar Bobsleeploeg vierde KÖNIGSSEE Nederland is dit week einde tijdens bobsleewedstrijden in Kö- nigssee op de met Oostenrijk gedeelde vierde plaats geëindigd in het landenklas- sement. Beide teams vergaarden 76 pun ten. één minder dan Tsjecho-Slowakije, dat derde werd. Winnaar Oost-Duitsland (145) en West-Duitsland (126) waren een klasse apart. ^In het individuele klassement na vier se ries waren de eerste drie plaatsen voor Oostduitse bobbers. Job van Oostrum en Mark van der Krogt waren als achttiende de beste Nederlanders, vlak voor Rob Geurts en Marco Versterren, die negen tiende werden. Stand wereldbeker: 1 Phipps (Eng) 49 i punten; 2. Jahn 30; 3. Fischer en Jost (Vst) "29; 5. Geurts 27. Nijmegen uitgeschakeld NIJMEGEN IJshockeyclub Nijmegen is in de derde ronde van het toernooi om de Euro pese beker uitgeschakeld. Gis teren was AIK Stockholm voor de tweede keer te sterk: 2-10. De karakteristieken zijn: Nij megen - AIK Stockholm 2-10 (1-2, 0-5, 1-3). Scheidsrechter: Wurth (Wdl). Toeschouwers: 1800. Strafminuten: Nijmegen 8; Stockholm 6. Scoreverloop: Backe 0-1, Tijnagel 1-1, Hessel 1-2, Nielssen 1-3, Hessel 1-4, Kedergren 1-5, Isaksson 1-6, Backe 1-7, Lindström 1-8, Ke dergren 1-9, Brown 2-9, Ke dergren 2-10. APELDOORN Het internationale volleybaltoernooi van Dynamo is in Apeldoorn opnieuw een evenement van de eerste orde geworden. De fi nale bij de dames tussen Cuba en Zuid-Korea was zonder meer van grote klasse en leverde de de eerste plaats op voor Cuba. Nog sterker dan de dames speelden evenwel de heren uit Cuba die in de finale Zwe den kansloos versloegen met de sprekende cijfers 15-9, 15-0 en 15-2. In dit sterke deelnemersveld vielen de prestaties van de Nederlandse teams wat tegen. Het damesteam eindigde na een be nauwde overwinning op West-Duitsland op de zesde plaats, maar vertoonde in het spel een opgaande lijn. De heren bleken in hun ontmoeting met Zuid-Korea om de derde en vierde plaats, conditioneel aan het einde van hun krachten te zijn. Het ge mis van Pim Raterink. die wegens familie- -omstandigheden verstek moest laten gaan. was duidelijk voelbaar. Zuid-Korea echter, dat deze wedstrijd blijkbaar als een oefenduel beschouwde, bood de Nederlan ders voldoende kansen waarvan evenwel geen gebruik werd gemaakt. In het Neder lands team werd constant gewisseld, maar dat had nauwelijks invloed op het resul taat. Zuid-Korea won met 3-1. Weer remise in tweekamp MOSKOU De vrij- dag afgebroken 36e par tij uit de tweeekamp om het wereldkampi oenschap schaken tus sen titelhouder Anatoli Karpov en uitdager Garry Kasparov is za terdag in Moskou zon der verder te spelen in remise geëindigd. Wereldkampioen Kar pov leidt nog steeds met 5-1. De schaker, die het eerst zes winstpar tijen boekt, is de nieu we wereldkampioen. ier MELBOURNE Huub van Boeckel is in de kwartfinales van het in- n tegternationale tennistoer nooi van Melbourne om het open kampioenschap van Victoria uitgescha- fir ei!keld door de Amerikaan Dan Cassidy. De beslissing viel in de tiebreak van de >escht derde set, nadat beide spe lers een set met 6-1 had den gewonnen. Eerder had Van Boeckel in de tweede ronde gezegevierd over de Amerikaan Randy Nixon: 6-3, 6-4. c ua. Cassidy als partner werd twfk ^an Boeckel in de kwartfina les van het dubbelspel even eens uitgeschakeld. De Austra liërs Dyke en Masur wonnen met tweemaal 6-3. De Nederlandse deelnemers lan het internationale jeugd- tennistoernooi in Mexico Stad zijn allen vroegtijdig uitge schakeld. In de halve finales het enkelspel bij de meis jes verloor Hellas ter Riet in drie sets van de Japanse Mit- ;uko Yokota, die een dag eer der van Digna Ketelaar (Ned) 19 -had gewonnen. De cijfers wa- |etal: ren: 6-4, 4-6 en 4-6. Rob Simon sneuvelde in de kwartfinales van het enkelspel bij de jongens. Hij verloor in .wee sets met 1-6 en 2-6 van de Mexicaan Agustin Moreno. Vlark van Eerken, die met de Tsjechoslowaak Martin Strelba een dubbel vormde, ging in de kwartfinales ten onder tegen het Chileense duo Cortes/Ga- jardo: 6-7,6-7. Menno Oosting heeft gisteren tijdens een A-tennistoernooi in de Matenhal in Apeldoorn de finale herenenkelspel gewon nen. De nationale indoorkam- pioen versloeg voor ongeveer 750 toeschouwers Marc Albert met 6-4 6-4. De eerste prijs bij de dames ging naar de Engelse Eleonore Lightbody, die met 7-6 6-3 won van Ellen Drie bergen. Oosting en Albert bereikten zaterdag de eindstrijd door res pectievelijk Johan Vekemans (6-4, 6-1) Jan Willem Lodder (6-2, 6-4) te verslaan. Sportwereld 1 Schaken De landenwed- .lmstrijd voor schaaksters onder 20 jaar in Nuenen is gewonnen door het viertal van Noord- 1-Brabant met de meisjes Jessi- 'ca Harmsen, Patricia de Wit, 'Carla de Paauw en Franca 'van Hall. IBiljarten De Belgische bil jarter Raymond Ceulemans 'heeft de internationale mini- '-vijfkamp in Zundert op zijn inaam gebracht. Ceulemans ^eindigde met acht punten uit vijf wedstrijden voor respec tievelijk Louis Ha vermans, Jan Arnouts en Christ van der iSmissen. Paardesport De 21-jarige i Eric van der Vleuten was tij dens het vierdaagse indoor concours hippique te Weert de ibeste springruiter. De jonge Brabander won niet minder dan zeven van de veertien ru brieken. Biljarten De Nederlandse biljarter Jacques van Peer is bij het Europees juniorenkam pioenschap libre in Herenthals tweede geworden achter de achttienjarige Westduitser Fa bian Blondeel. Zeilen Ric Wolters uit Am- rid 'sterdam is van 105 boten in de Laser-klasse voor Monaco achtste geworden Bob Smol- ipgrtl ders werd elfde, Martin Gof- ht feng vijftiende. seiz<f Voetbal De 21-jarige Gen- 600. nadi Litovtsjenko, aanvoerder De en spelmaker van Djepr Dnje- i propetovsk, is uitgeroepen tot trio» voetballer van het jaar in de erd< Sovjet-Unie. laai Volleybal De Nederlandse net 'jongensploeg won zaterdag in 1. Westerbork van de leeftijdsge- e d<t noten van Italië gewonnen: 3-1 tichl (15-8, 17-15, 12-15, 15-6) elft Voetbal Penarol plaatste (Tot zich voor de Coppa Libertado- rs l res. Bella Vista werd met 5-3 jmb verslagen na het nemen van i, N stafschoppen. Na de reguliere >n. speeltijd was de stand 2-2. OSLO Een open Neder landse selectiewedstrijd vermomd als een drie-lan- denontmoeting. Dat was de schaatsinterland, die afgelopen weekeinde in Oslo werd afgewerkt. Tij dens de eerste internatio nale confrontatie hebben de Nederlandse allroun- ders de Noren een pijnlijk pak slaag gegeven. De marge, waarmee het ge zelschap onder leiding van Hein Vergeer afstand nam, was zo ruim, dat de nederlaag van de sprinters ruimschooots werd ge compenseerd. Zweden, het derde land dat op het kunstijs van Valle Hovin aan de start verscheen, speelde zoals verwacht geen rol van betekenis. Achter Vergeer, die drie af standen won, plaatste Hilbert van der Duim zich voor de Europese titelstrijd, die over vier weken wordt gehouden. Het lijdt geen twijfel dat ook Frits Schalij aan die afvaardi ging wordt toegevoegd. Dick van Zanten, de voorzitter van de begeleidingscommissie kernploegen, kan daar echter pas na samenspraak met de andere commissieleden uit sluitsel over geven. Bonds coach Henk Gemser stelde dat er morgen duidelijkheid moet zijn over Schalij's afvaardi ging. De winnaar van de klei ne vierkamp op 8 en 9 januari in Heerenveen wordt de vier de man in de EK-ploeg. Het is de vraag of de Noren de in troosteloze ambiance afge- .wikkelde landenwedstrijd ge bleken achterstand dit seizoen nog kunnen goed maken. Bij een temperatuur van net on der het vriespunt toonden slechts wat leden van de sa menwerkende Oslose ijsclubs interesse. Het Noorse schaat sen zit danig in het slop en het moet dan ook worden betwij feld of het stadion van Hamar, waar op 16 en 17 februari om de wereldtitel wordt ge schaatst, zal vollopen, zoals de organisatoren willen doen ge loven. Geir Karlstad, de win naar van de 5000 meter, was de enige Noor die de Neder landse kernploeg enigszins kon bijbenen. Karlstad werd nog voorafgegaan door de Zweed Tomas Gustafson, die het treffen vooral zag als een nuttige training voor het toer nooi om het Europese kampi oenschap, dat in zijn woon plaats Eskilstuna wordt gehou- Bijkomstigheid Vergeer bezigde de uitdruk king „een aardige bijkomstig heid" De 23-jarige Zuidhol lander bekroonde een sterk voorseizoen, waarin hij ook al vaderlandse klassiekers als de IJssel Cup en het gecombi neerde treffen Brabant Plant- /Domtrofee op zijn naam bracht. Op de enige afstand die hij niet won noteerde hij een fraai persoonlijk record, op ijs dat naar zijn zeggen plakte en niet naar behoren gleed. De Nederlandse sprint kampioen, die volgende week in Utrecht zijn titel verdedigt, is op het lange werk nog maar een beginneling. Maar wel één die snel leert, want hij beging niet de fout als een wildeman van start te gaan. wat hij in Eindhoven - laatste ronde 42 seconden - zo had moeten be zuren. Aan zjn bezoek aan Oslo hielde Vergeer naast de individuele toernooizege zo doende een fraaie 7.15,89 over. De waarde van de landenont- moeting, die vorig jaar in Hee renveen ook met ruim ver schil door de vaderlandse schaatselite werd gewonnen, is uiterst beperkt. Zowel Gemser als Vergeer beklemtoonden, dat de oppositie uit Oost-Euro pa komt en dat verder slechts met Gustafson en de Oosten rijker Michael Hadschieff re kening moet worden gehou den. Niet onderbroken Hoewel er plaatsen voor een groot internationaal toernooi op het spel stonden, werd de training hoegenaamd niet on derbroken. Tijdens het verblijf in Oslo stonden de Nederlan ders elke dag op om acht uur op de baan om zoals Gemser dat uitdrukte „met het ijs in gesprek te raken". Die communicatie leverde niet al te denderende tijden op. Ze- OSLO Geheel in tegenstelling met de afspraken verscheen er afgelopen weekeinde tijdens de drie-landenschaatswedstrijd in Oslo een invaller op de baan. Al na de 500 meter werd de Zweed Jorgen Remmelg vervangen door Jens Magnusson. Remmelg was op het eerste onderdeel gevallen. Door deze vervanging kon Zweden via Magnusson voor Zweden op de resterende onderde len drie ondei delen een punt veroveren. De Nederlanders waren zonder reserves naar de Noorse hoofd stad afgereisd Bondscoach Gemser: „Hebben die Zweden ten minste een volledige ploeg gehad. Als het een Noor was geweest, zou ik zeker geen toestemming hebben gegeven". Gemser had zijn ploeg overigens ook met wat „tactische tips" het ijs van Valle Hovin op gestuurd. Een daarvan: „Als je valt, zo snel mogelijk weer opstaan, tenzij beide benen gebroken zijn". ker op de sprint, waar een bes te tijd van 38,83 (Engelstad) werd genoteerd, was het ni veau uiterst matig. Dat ver baasde ook Gemser. „Zeker als je weet, dat de Scandinaviërs toch meer gewend zijn op vor- stijs te rijden." Gemser is er een voorstander van de ploeg voor het EK- -toernooi zo snel mogelijk te completeren, zodat Schalij tij dens de sprintstrijd in Utrecht niet in onzekerheid verkeert. „Dat evenement moet voor hem geen verplicht nummer te zijn." De vierde man in de ploeg voor Eskilstuna moet worden gezocht in het drietal Emiel Hopman (dit weekeinde tien de). Rob Vundennk (elfde) en de met rugklachten rijdende Egbert Post (dertiende). Hop man en Vunderink smaakten het genoegen olympisch kam pioen Gustafson op de langere afstanden te verslaan. Hopman deed dat op een 3000 meter waarin de debutant zelf het initiatief nam Vunderink bracht de Zweed zelfs een ne derlaag toe op het onderdeel waarop hij in Sarajevo goud veroverde. Als gevolg van Gustafsons instelling, had die zege minder glans. Het verschil in het eindklass- ment tussen beide stayers be droeg slechts 0,294 punt. Post, die op de 5000 meter overigens zijn concurrrenten te snel af was, volgt op iets minder dan vier-tiende punt. Was Gemser zeer te spreken over de prestaties op de lange re afstanden („Het loon van de arbeid"), aanzienlijk minder lovend sprak de ClOS-leraar zich uit over de sprint. Omdat de sprinttraining voor de all- rounders eigenlijk nog moet beginnen, is er in de sector der veelzijdigen geen reden tot veronrusting, maar de specia listen lieten het lelijk afweten. Drie onderdelen De Noorse veteraan Kai Arne Engelstad werd weinig in de weggelegd en zegevierde op drie onderdelen. Alleen de 500 meter van zaterdag ging naar de Zweed Johansson. Beste Nederlander was Geert Kui per. die twee keer tweede werd op de 500 meter, maar door matige kilometers weer veel verspeelde. In het eind klassement moest Kuiper naast Engelstad ook nog diens landgenoot Fröde Ronning voor zich dulden. Als de toe komst van het Noorse schaat sen afhankelijk is van deze oudgedienden, ziet die er ern stig uit. Jan Ykema, die aan een leer jaar bezig is, eindigde als vier de. Een misslag op de tweede 500 meter kostte hem wellicht de derde positie De nieuwe aanpak heeft nog geen zicht bare resultaten opgeleverd Dat was voor Gemser aanlei ding opnieuwe „een boom op te willen zetten" voor de we derinvoering van het „insti tuut" sprintploeg, teneinde deze discipline beter dan voor heen aan te pakken DIEGEM De Belgische wereldkampioen veldrij den Roland Liboton heeft gisteren in Diegem de vijfde wedstrijd voor de strijd om de Super Presti ge gewonnen. Hij bleef de uitstekend vooraan rijden de Nederlandse amateur Frank van Bakel vijf se conden voor. Hennie Stamsnijder eindigde op elf seconden als derde. Het was de dertiende seizoen zege van Liboton, die in de stand om de Super Prestige nu dertien punten voorsprong heeft op Stamsnijder. Bij de amateurs staat de Tsjechoslo- waakse wereldkampioen Si- munek nog slechts één punt voor op Van Bakel. Op een licht bevroren en snel le omloop volgde Liboton na de eerste ronde wegens een lekke band met een geringe achterstand op een twaalfkop pig groepje. Daarin zaten alle favorieten, met uitzondering van de grieperige Reinier Groenendaal, die even later de strijd staakte. Liboton haalde de kopgroep vrij gemakkelijk in. Een lekke band van Stam snijder was het sein voor de sterke Belg in de vierde ronde te demarreren. Alleen Van Bakel bleef voorlopig in zijn spoor. In de zesde ronde gooi de Liboton er nog een schepje bovenop. Hij maakte er een ware demonstratierit van en fietste Van Bakel snel op een halve minuut. In de laatste ronde deed Liboton het rustig aan, waardoor de Nederlander zijn achterstand tot vijf secon den kon terugbrengen. Stamsnijder had szaterdag in het Belgische Rijkevorsel een internationale veldrit gewon nen. Huub Kools eindigde op de tweede plaats. Van Bakel zegevierde dezelfde dag in Helmond in een nationale wie- lerveldrit voor amateurs. INZELL Ria Visser heeft zaterdag bij schaatswed strijden in Inzeil het Nederlands record op de 5000 me ter verbeterd en gebracht op 7.48,73 minuten. Visser was al Nederlands snelste vrouw op deze afstand sinds 4 maart 1983 toen zij, eveneens in de Zuidduitse plaats, een tijd van 7.51,73 minuten maakte. Grietje Mulder verbeterde op de vijf kilometer het nationale record voor junioren van Yvonne van Gennip en bracht het op 8.00,79 minuten. Van Gennip had op 29 januari van dit jaar in Deventer bijna vijf seconden meer nodig. 8.05,54. Ria Visser heeft met haar recordrace op de 5000 meter de mees te aandacht getrokken in Inzeil. Veel waardering was er echter ook voor de goede verrichtingen van Yvonne van Gennip en Thea Limbach op de 1000 en 1500 meter, terwijl op de tweede dag - voor de Nederlandse top een rustdag - de Poolse ploeg en kele goede resultaten boekte. De aansprekende tijd van Ria Vis ser (7.48,73) op de langste afstand voor de dames, was andermaal een bevestiging van de succesvolle aanpak van trainer Klooster boer, die dit seizoen door veel duurwerk iets van de achterstand op de Oostduitse elite hoopt weg te werken. De rijdster uit Al- mere bleef in Inzeil minderdan acht seconden verwijderd van de wereldtijd van Andrea Schone, die 7.40,97 achter haar naam heeft staan Thea Limbach won zaterdag zowel de 1.000 als de 1500 meter De Nederlandse recordhoudster op de kilometer had ditmaal aan 1.25,35 voldoende voor de eerste plaats. Yvonne van Gennip werd met 1.27,21 tweede Ook op de 1500meter was het tweetal, dat onder de 2.11 bleef, beduidend met sneller dan de overige 24 deelneemsters Alie Boorsma won gisteren bij schaatswedstrijden in Innsbruck de 500 en 1000 meter in respectievelijk 44,30 en 1.31,15. De mati ge tijden waren voor een belangrijk deel te wijten aan de weers omstandigheden op de baan. waar het vlak na een dweilpauze begon te sneeuwen. In Innsbruck kwamen ook de Oostenrijkse allrounders Hadschieff en Jager aan de start op de sprintnum mers. Hadschieff was de beste met respectievelijk 40,14 eh 1.21,16. Jager bleef daar ver bij achter: 42,13 en 1.25,81. DEN HAAG Voor de nationale schaatskampioen- schappen op de sprint, die op 5 en 6 januari in Utrecht worden gehouden, zijn 20 dames en 24 heren toegela ten. Bij de dames start de volledige nationale selectie De rijdsters van Jong Oranje ontbreken omdat zij tij dens de nationale titelstrijd nog voor een trainings kamp in Inzeil verblijven Ook bij de neemt de volledi ge nationale selectie deel met uitzondering van Yep Kramer. De deelnemers zijn. dames: Marja Adema. Yvonne van Gennip. Ingrid Hannga. Thea Limbach, Els Meijer, Grietje Mulder, Marieke Stam. Ria Visser, Alie Boorsma, Boukje Keulen, Petra Moolhuizen. Coby Borst, Trijnie Nieuwenhuis, Christine Aaftink, Erna Uitham, Marja Struick. Anita Loorbach, Alida Pasveer, Ingrid Paul en Geja Rosing. Reserve: Yvonne Ottenhof. heren: Hilbert van der Duim. Ben van der Feltz, Henk Groen. Emiel Hopman. Geert Kuiper, Frits Schalij, Hein Vergeer, Ro bert Vunderink, Jan Ykema, Sies Uilkema, Ron Ket, Peter van Leeuwen, Jaco Mos. Ronald Westra, Bauke Jonkman. Peter de Kant, Leo van Geest, Lieuwe de Boer. Hans Janssen, Harm van de Pal, Jan Nieuwenhuizen. Egbert Post, Henk Hospes en Vik tor van de Hoff. Reserves: Tjerk Terpstra en Bert Uiterwij- k-Winkel. Marathonzege Jan Kooiman DEVENTER Jan Kooiman heeft zaterdag de Deventer mara thon gewonnen. De rijder uit Ammerstol was de snelste sprinter uit een kopgroep van vier man. die drie ronden winst op het veld had genomen en de overigen op tenminste een ronde had gereden. Alex Jansen uit Leiden eindigde als tiende De wedstrijd van de dames werd gewonnen door Alida Pasveer uit Groningen Joke van der Voort uit Poeldijk werd tweede Linda van den Berg, die als vierde eindigde, behield haar eerste plaats in het klassement. Stand KNSB-beker: Dames 1. Linda van den Berg 65,1 punten. 2 Lilian van Tol 44 3 Joke van der Voort 41 Heren: 1 Henri Ruitenberg 165,4, 2 Jos Pronk 147; 3. Co Giling 133,1. 4 Dirk Maarssen 125; 5 Jos Niesten 116 Karin Enke niet in titelstrijd GRONINGEN In de Oostduitse dames schaatsploeg voor de strijd om het Europees kampioenschap dat op 12 en 13 januari in Groningen wordt gehouden, ontbreekt wereldkampioene Karin Enke Zij verwacht begin volgend jaar een kind Wel aanwezig zijn de nummers twee en drie van die titelstrijd, Andrea Schone en Gabi Schönbrunn De ploeg bestaat verder uit Sabine Brehm de nummer vijf van het in Deventer gehouden kampioenschap en Heike Schalling. Coach van de ploeg is Reiner Mund. OBERSTDORF De Oostenrijkse skiër Ernst Vettori heeft gis teren in Oberstdorf de eerste wedstrijd van de vier-schansen- tournee gewonnen. Vettori kreeg voor sprongen van 116 (re cord) en 115 meter 235,4 punten, bijna twaalf meer dan de Fin Matti Nykanen, die als tweede eindigde. Vettori 82; 3. Puikkonen (Fin), Nykanen 64; 5. Ploc 48; 6. Parma (Tsj) 43. Zeilen De Nederlandse zee zeiler Dirk Nauta is met zijn schip Innovator in de catego rie Monohulls als derde geëin digd in de Ruta del Discrubh- miento (ontdekkingsroute) Nauta kwam zaterdagavond aan in Santo Domingo. 27 da gen. 6 uur en 4 minuten na de start op 2 december in het Spaanse Benalmadena Costa Hij kwam ruim 39 uur na het Finse jacht Fazer en ongeveer 26 uur na het Spaanse jacht Fortuna Lights aan de finish Op handicap werden de Span jaarden echter eerste NOOTDORP De laatste draverijen van 1984, afge lopen zaterdagmiddag op de draf baan van Noot dorp, kenden een behoor lijke publieke belangstel ling en een totalisatorom- zet van bijna 250.000 gul den. De allerlaatste draverij op de kleine gezellige baan van voorzitter Arie van der Sande werd gewonnen door Gerard Gommans met Vital Action. De grote favoriet Vrijbuiter Six moest met Wim Stort ge noegen nemen met een derde plaats achter Valiant C. Het zag er lange tijd naar uit, dat de laatste zou gaan winnen. Valiant C begon met een fout aan de start maar kwam in de laatste duizend meter geweldig terug en maakte een opmars van de laatste naar de kop van het veld maar kwam door deze inspanning in de eindstrijd net iets tekort. De grote vorm van Thor ter Lune, die een serie overwin ningen achter elkaar boekte, schijnt ook voorbij te zijn. In de Jokeprijs moest de hengst met pikeur Cees de Leeuw ge noegen nemen met een vierde plaats achter winnaar Sir van Hanegem, Signeur Princes en Pluno W Eigenaar Piet de Wit van Thor ter Lune: „Komende woensdag staat Thor nog een keer ingeschreven op Noot dorp en proberen wij het nog een keer Daarna gaat de hengst een tijdje op rust; hij heeft genoeg gedaan" Tips Elf draverijen staan woensdagmiddag op het programma van de drafhaan KAPITEIN SCOTCH PRLJSt eerste deling) Yucca I I Yelfir du Bois KAPITEIN SCOTCH PRIJS» tweede afdeling) Ytelperle. York Brnneme en Ygor Sammer KARIN VAN HOVIPRIJS Warne KATANJAPRIJS Warfcone B. Wanda G en Y go na A lbo KINGLET O-PRIJSieerste afdeling) Western du Bos*. Winneton Heiloo en Wtllywir KORA MARIJKE PRIJS Vermont Virgilia du Bou en Vico Spencer KORJAKPRIJS Winston Heselaar Vulcana P en Ureck Eberhof KWIKZILVERPRIJS Sai Geluk. Urica Marijke en Tamara Rita KEES VERKERKPRUS Thor ter Lune. Sir van Hanegem en Terry N KINGLET O PRIJS ttweede afde lingt YIva Teh. Vanan en Wetttene du Bois

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13