3ER19JAGINA3 ZATERDAG DECEMBER 1984 Uitgetelde actie voerders aan de rand van de luchtmachtbasis Woensdrecht. Op de achtergrond militairen die een oogje in het zeil houden. Naar schatting driedui zend demon stranten voerden begin juni een twee etmalen du- gin april rende blokkade- ïaderij in actie uit. Verder rilden op werden er het ïaderij is hele jaar door 3k in an- prikacties geor ganiseerd. Ver wacht wordt dat de bezoeken van de vredesactivis ten aan Woens drecht doorgaan tot het kabinet november vol gend jaar een besluit neemt over het wel dan niet plaatsen van de kruisraketten. rd Weer eeri zoon voor Diana De Britten raak ten in september vertederd door de geboorte van een tweede zoon voor Lady Diana en kroonprins Charles. Hij heet Henri en kreeg de roepnaam Harry, wat som mige Britten een beetje te gewoon vonden voor een prins. Lady Diana verbaasde ieder een door de snel heid nog geen tweeëntwintig uur na de bevalling Tranen bij afscheid Doe Maar Hete tranen en tientallen flauw gevallen meisjes. Dat hoorde bij het afscheid van de populaire popgroep Doe Maar, die het laatste concert gaf zondag 15 april in Den Bosch. Bassist Henny Vrienten: „Er valt niets te zeggen Foto onder On gekende drukte bij het vierde Parkpop '84 in het Zuiderpark op 1 juli Aanlei ding ganisatoren om vermoeid maar voldaan uit te roepen: „Dit doen we in 1985 nog eens over' Waarbij niet werd gedoeld op het oorverdovende geblaf van hon den die de mu- probeerden overstemmen.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 21