)e mens heeft gewonnen, i sti J kalkulator produktspecialist OF ASR RESIDENTIE-ORKEST ELEKTR0M0NTEURS m/v administratief medewerk(st)er BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERK(ST)ER 3ER ISfcTERDAG 8 DECEMBER 1984LE1DSE COURANT en met de konstruktie van de nieuwe ""ndett, hebben we eerst het belang- p^TKSte aspekt bestudeerd. U. Hp i, WÖ hebben uw eisen als auto- luipobiüst onderzocht Wij hebben uw Rijgedrag geanalyseerd. Wij hebben kijkgewoontes getest, hebben de bewegingen van uw armen en benen geïmiteerd. Wij hebben uw lichaam gemeten en daarbij vastgesteld dat de mensen in Europa de laatste 20 jaar 5 centi meter groter zijn geworden. Al die gegevens vullen meters lange computerlijsten. Die vormden de basis voor het idee en de kon struktie van een auto die werkelijk aan de mens is aangepast Ondanks alle vooruitgang hebben we bij de nieuwe Kadett nooit het allerbelang rijkste uit het oog verloren: Eerst de mens, dan de auto. De mens als maatstaf voor alles. Voor Opel is dat een absoluut uitgangspunt. De .Auto van het Jaarverkiezing is georganiseerd door: Autovisie (Nederland). Daily Telegraph (Engeland), Léquipe (Frankrijk), Quattro- route (Italië), ViBiaegare (Zweden), Stern (Duitsland). BEREKEND OP DE TOEKOMST. c AANNEMING-MAATSCHAPPIJ PANAGRO B.V. vraagt een ervaren bekend met woning- en utiliteitsbouw en renovatie werkzaamheden. Kennis van en belangstelling voor komputertoepassingen strekt tot aanbeveling. Opleiding H.T.S.- of minimaal M.T.S.-nivo. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan de direktie van Panagro B.V., Postbus 41, 2360 AA Warmond. BI Panggro^ Katholieke Stichting Huize st*bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 62 2171 AV Sassenbeim. iel (02S22) 19004 Het bejaardenverzorgingstehuis, met 85 be woners. vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een bejaarden- verzorgende m/v Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in een goede werksfeer uitstekende arbeidsvoorwaarden, die zijn geregeld in de GA.Q-Zieken- huiswezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. EMEENTE ZEVENHOVEN BEHEERDER SPORTHAL M/V beheerder van de in september 1985 in gebruik te nemen sport hal. Het ligt in de bedoeling de functie van beheerder van de sporthal te combineren met de verpachting van het kantinegedeelte. Gegadigden dienen derhalve te beschikken over de vereiste vergunningen voor de uitoefening van een ho- reca-bedrijf. Reeds ingezonden sollicitaties blijven van kracht. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad te worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhoven, Postbus 2003, 2435 ZB Zevenhoven. Burgemeester en wethouders van Zevenhoven, de secretaris. J. D. Bons. de burgemeester, J. G. Huigsloot. vrijdag 14 december - 20.15 uur STADSGEHOORZAAL dirigent: Hans Vonk viool: Marieke Blankestijn altviool: Vladimir Mendelssohn Mendelssohn: Ouverture Meeresstille und glückliche Fahrt Mozart: Vioolconcert in A KV 219 Martinu: Rhapsody-concerto Ravel: Daphnis et Chloé (tweede suite) Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van haar Technisch Bedrijf voor de afdeling Elektrotechniek Leeftijd 25-35 jaar met een opleiding M.T.S.-E of gelijkwaardig niveau. Kennis m.b.t. besturingstechniek en ervaring op het onderhoudsgebied strekt tot aanbeveling. Het goed kunnen funktioneren met diverse vakdisciplines is noodzakelijk. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het zelfstandig verhelpen van storingen aan onze diverse installaties; het uitvoeren van diverse onderhoudswerkzaamheden. het uitvoeren van modificatie of nieuwbouwwerkzaamheden De werkzaamheden worden verricht in een wisselende dag- en nachtdienst. Wij bieden een prettige werkkring in een modern, dynamisch bedrijf en gunstige arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen betreffende bovenvermelde vacature worden gaarne verstrekt door de heer W. A. Nieuwenhuis, Chef van de afdeling Elektrotechniek, telefoonnummer 070-190510. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vacature nummer T-37/3S vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land. onafhankehik van enige partij of belangengroep en voomameliik georiënteerd op de provincie Zuid- Holland. Zij geeit onder meer uit: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft rij in samenwerking met Westerpers B.V. uit: Het Binnenhof en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Dnft b.v. te Rijswi|k een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws voorzien door middel van diverse aparte regio-katems Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen De totale lezerskring van het bladenpakket overschnjdt ruimschoots het milioen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen zun gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. n Rijswijk en In samenwerking met het Franse bednjf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bednjtsleven en (overheidslinstell i ngen Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming Transpotel' informatie faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modem bednifscompiex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bednjven in ons land SIJTHOFF PERS SIEMENS werkgebied: de beveiligingsbranche Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de elektrotechniek en de elektronica. Dit komt ook tot uiting bij de informatietechniek. In deze sector bekleedt de afdeling beveiliging een belangrijke positie. Zij onderscheidt zich door haar integrale beveiligings concept. een combinatie van brandbeveiliging, inbraakbeveiliging en alarmcentrales, met daarop toegesneden hard- en software. Door overplaatsing is binnen de groep produktmanagement de vacature van produktspecialist ontstaan, die in teamverband werkt. Hij adviseert op basis van onder kende marktbehoeften voor het produktbeleid inzake toepassing, techniek, prijsstelling, montage, inbedrijfstelling en onderhouds- aspecten Hij onderhoudt kontakten op verschillend niveau, zowel intern als extern met onze fabrieken. Hij verzorgt de introductie van nieuwe produkten en de ondersteuning van de verkoop- en realisatiegroepen. Kandidaten beschikken over: - HTS-E; - commerciële instelling en goede kontaktuele eigeschappen; - redactionele vaardigheid; - leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Enige jaren ervaring in een soort gelijke functie is een pre. Werken bij Siemens Nederland betekent werken bij een organisatie met ruim 1800 medewerkers. Met een omzet van 500 mil/oen gulden behoort het bedn/t tot de 200 grootste onder nemingen van ons land. Als uitgangs punt van het sociaal beleid is het bij Siemens belangrijk dat iedereen optimale ontplooiingskansen heeft en zoveel mogelijk voldoening in zijn/haar werk moet kunnen hebben. Daarom wordt u ruimschoots de gelegenheid gegeven met een grote mate van zelfstandigheid fe werken. Voor nadere informatie kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met de heer B. Broersma, 070-782286 of schriftelijk reageren onder vermelding van B50-01 bij Siemens Nederland N.V. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. DE STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN voor 3 onder ons bestuur staande schoten voor spe ciaal onderwijs vragen wi) een leerkracht in het kader van het werkgelegenheidsproject van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. Oeze scholen rijn: St. Christoforusschool voor woorrwagencen- trumkinderen, Gabrtei Metzustraat 4, Leiden. Tel.; 120458 St. Janschool voor kinderen met teer- en op voedingsmoeilijkheden. Bizetpad 1. Leiden. Tel762241. Praktijkschool voor voortgezet onderwijs aan moeilijk terende kinderen. Lammenschansweq 6. Leiden. Tel.: 140966 De inhoud van de funktie is per school verschillend en de omvang is maximaal 7 schooltijden per schooi. Aanstelling vindt plaats m.l.v. 07-01-1985 tot 01-08- 1985. met de mogelijkheid van verlenging tot 01-08- 1986. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de be noeming 32 jaar of jonger zijn. Hij/zij moet op de datum van ingang van de be noeming 1 jaar of langer werkloos zijn. - Hij/zij moet op de datum van ingang van de be noeming geheel werkloos zijn. Voor informatie kunt U telefonisch kontakt opnemen met de heer W. G. M. Konijn, telefoonnummer. 146841 of het hoofd van een der scholen. Uw sollicitatie kunt U binnen 1 week richten aan het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden. Herengracht 48. 2312 LE Leiden. stichting administratie sociale regelingen belast met de uitvoering van een aantal sociale regelingen, waaronder die van het Bedrijfspensioenfonds voor de metaalnijverheid, zoekt op korte termijn voor haar sectie sociale fondsen een met een opleiding op HAVO-niveau. Naast administratieve werkzaamheden, zoals behandeling van computerlijsten en inspectierapporten, zal de betrokkene aan werkgevers en werknemers telefonisch en schriftelijk voorlichting dienen te verstrekken. In verband hiermede wordt gedacht aan iemand met goede contactuele eigenschappen en een goede uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. De vakantietoeslag bedraagt 8 procent, terwijl een dertiende maandsalaris wordt uitbetaald. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan onze personeelsconsulent, de heer E.S. Wijnants. onder vermelding van 'sollicitatie' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Het kantoor, dat ongeveer 320 medewerkers heeft, is gevestigd in de Rijswijkse Plaspoelpolder. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik gemaakt van een middelgrote computer. Burgemeester Elsenlaan 329, 2282 MZ RIJSWIJK of: Postbus 1850, 2280 DW RIJSWIJK. ten behoeve van het NEDERLANDS INSTITUUT VOOR PRAEVENT1EVE GEZONDHEIDSZORG (NIPG) te Lel den een voor de afdeling Financiële Administratie. Deze afdeling bestaat urt 4 medewerkers en verzorgt de financiële administratie voor 3 TNO-instituten m de regio Leiden. Taak deze bestaat in hoofdzaak uit: - controleren en coderen van boekingsstukken; - voorbereiden van financiële overzichten, enz - assisteren bi| opstelten van begrotingen en budget bewaking. Funct te-eisen - diploma MAVO en Prakti|kdipkxna Boekhouden of studerend hiervoor. - enige ervanng en typevaardigheid gewenst. - leeftijd tussen de 20 en 25 jaar Schriftelijke sollicitaties met vermelding van vacatu renummer LC-1606-10 binnen 14 degen na verschij nen van deze advertentie te richten aan de Perso neelsdienst TNO Ptaspoelpoider/Leiden, Postbus 945, 2300 AX LEIOEN.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 9