rood beheer b.v. -n STAF MEDEWERKER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER st-bernardus Js_ m/v m/v verpleegkundige v/m BEHANDELEND BEAMBTE m/v PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 DECEMBER 198 Rood Beheer b.v. is de overkoepelende organisatie van een aantal werkmaatschappijen op het gebied van import, vervaardiging en verkoop van instrumenten en apparatuur voor procesanalyse, meet- en regeltechniek, dataverwerking, communicatie en beveiliging. Een dynamische en veelzijdige organisatie die door intelligent management een sterke groei realiseert. Binnen de organisatie opereert een snel expanderende han delsonderneming, gevestigd in de randstad, die een vooraan staande positie inneemt op het gebied van o.a. professionele elektronische meetinstrumenten. Voor versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER voor de buitendienst. Tot zijn taak zal behoren het technisch adviseren en verko pen van hoogwaardige elektronische meetinstrumenten. TECHISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER voor de binnendienst. Zijn voornaamste taak is, na grondige opleiding binnen het bedrijf, het onderhouden van telefonische contacten met af nemers en tevens het ondersteunen van de buitendienst. SERVICE-TECHNICUS voor het geven van after-sales support en onderhoud, repa reren en calibreren van door ons geleverde meetapparatuur. Voor deze funkties moeten kandidaten aan de volgende eisen voldoen: Opleiding op H.T.S.-E niveau Kennis van digitale technieken Goede contactuele eigenschappen Zelfstandig kunnen werken binnen een team van specialisten Leeftijd tot 32 jaar. Wij bieden u een zeer interessante, goed gehonoreerde werk kring met perspectief. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, richt u aan Rood Beheer B.V., Postbus 42, 2280 AA Rijswijk ZH. Telefoon 070-996360, toestel 52. SIITHOFF PERS vraagt ten behoeve van haar Technisch Bedrijf voor de afdeling Kostprijs een Door de sterk groeiende behoefte aan bedrijfseconomische informatie verkeert de afdeling Kostprijs in een uitbreidings- c.q. opbouwfase. De kostprijsbegroting en kostprijscalculatie moeten geautomatiseerd worden; er moet een systeem voor produktieverslaggeving uitgewerkt worden. Ter ondersteuning van deze activiteiten wordt gebruik gemaakt van een micro-computer. De werkzaamheden bevatten onder meer: het samenstellen van het kostprijscalculatieschema; het verwerken en analyseren van de produktiegegevens; verzamelen en controleren van gegevens in verband met sectormatige bedrijfseconomische periodieke rapportages. Om deze informatiestroom adequaat te helpen organiseren zoeken wij op deze afdeling, die bestaat uit vijf medewerkers, een stafmedewerker op minimaal HEAO B/E of SPD niveau. Behalve genoemde opleiding zal men zich van bedrijfswege een brede algemene ontwikkeling op grafisch gebied eigen moeten maken. Naast kennis en bij voorkeur ervaring op bovengenoemde gebieden dient de gezochte kandida(a)t(e) over goede contactuele eigenschappen te beschikken. Zijn/haar leeftijd zal tot 35 jaar, met marge liggen. (V acaturenummer T-36) alsmede een De werkzaamheden bestaan uit het registreren van de produktiegegevens en de verwerking daarvan op een (micro-)computer. Funktie-eisen: Opleiding MEAO/PD Boekhouden; Leeftijd tot 25 jaar. (V acaturenummer T-35). Voor beide funkties geldt dat de werkzaamheden in dagdienst worden verricht. Wij bieden een prettige werkkring in een modem dynamisch bedrijf en gunstige arbeidsvoorwaarden. Nadere inlichtingen betreffende bovengenoemde vacatures worden gaarne verstrekt door de heer G. van Harten, hoofd Kostprijs, telefoonnummer 070-190435. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050,2500 AA 's-Gravenhage t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het bij de vacature behorende nummer vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagbladuitgeverijen in ons land. onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voomameli|k geonenteerd op de provincie Zuid- Holland. Zij geeft onder meer uit: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en het Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit: Het Binnenhol en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Dnft b.v te Rijswijk een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws voorzien door middel van diverse aparte regio-katems. Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen. De totale lezersknng van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katerns en plaatselijke nieuwsbladen zim gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bedrijf SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijthoff'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bednjfsleven en (overheidsinstellingen. Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming 'Transpotel' informatie-faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modern bedrijfscompiex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de ondernemingdie met circa 1500 personeelsleden behoort tol do middelgrote bednjven in ons land. SIJTHOFF PERS sb Raad voor het Midden- en Kleinbedrijf Badhuisweg 72, Postbus 84272 2508 AG 's-Gravenhage De Raad voor het Midden- en Kleinbedrijf vraagt 1. Op de afdeling tekstverwerking een geroutineerde typist(e) De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het vastleggen van rapporten, adviezen en ver slagen, waarbij een goede kennis van de Neder landse taal vereist is. Er wordt gewerkt met moderne tekstverwer- kings-apparatuur, zodat enige ervaring ermee gevraagd wordt. Verwacht wordt dat men zich in ons klein team verband volledig inzet voor alle voorkomende werkzaamheden. Salariëring in overeenstemming met vaardighe den, goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan mevr. G. J. v. Bruggen, postbus 84272, 2508 AG Den Haag. medewerker m/v De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het assisteren bij fotokopieerwerk, het af werken van vergaderstukken en rapporten, het verzendklaar maken van de post en het uitvoe ren van voorkomende bodediensten. Gedacht wordt aan een schoolverlater minimaal Mavo-niveau, die bereid is zich voor 100% in te zetten. Salariëring volgens funktiewaarderingsmaatstaf. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Handgeschreven sollicitaties voor 14 december a.s. via postbus 84272, 2508 AG Den Haag t.a.v. dhr H. Goedhart. y De STICHTING ONDERNEMERSOPLEIDING MELK- EN ZUIVELDET AILH ANDEL (Stich ting OMZ) te Den Haag, heeft tot doel het bevor deren van het ondernemerschap en de vakbe kwaamheid in de melk- en zuivelhandel. Hiertoe worden gerekend kaas (speciaal)zaken, melkwin- kels, winkelwagens, alsmede de ambulante han del, zoals de bezorgwijk en de markthandel. De Stichting verzorgt een driejarige praktijkgerichte ondernemerscursus, waaraan momenteel ruim 1000 cursisten, verdeeld over ca. 35 cursusplaat sen, deelnemen. De opleiding wordt vanuit het kantoor te Den Haag georgani seerd, gecoördineerd en bewaakt. Als gevolg van de samenwerking met het Centraal Opleidingsinstituut voor de Levensmiddelenhandel (COL) wordt een aantal werkzaamheden elders verricht. Ter assistentie van de direkteur van de Stichting OMZ zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/ SECRETARESSE m/v) Betrokkene zal o.m. belast worden met de verzorging van de algehele corres pondentie van bestuur en direkteur, de voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen, de cursistenadministratie, het onderhouden van de vele telefo nische kontakten met het ministerie, cursusplaatsen, docenten en cursisten, het invoeren van gegevens t.b.v. de geautomatiseerde salaris- en financiële administratie. Voor deze zeer zelfstandige funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een voltooide MEAO-opleiding en enige jaren administratieve ervaring Die ervaring kan b.v. opgedaan zijn binnen een schooladministratie. De funktie vereist een praktisch verstand, goede kontaktuele kwaliteiten en een goed organisatievermogen. Leeftijd ca. 25 jaar. Zij, die vooreen kennismaking worden uitgenodigd, krijgen van te voren nadere gegevens overwerk en werkgever toegezonden. U wordt verzocht Uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan Drs. F.E. Nelwan van psychologisch instituut hof b.v. frankenslag 158.2582 HX 's-gravenhage ILVE jstei inde in I SV-< elevi Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeghuis en reaktiverings- centrum roept sollicitanten op voor de funktie van Het verpleeghuis is verdeeld in 3 afdelingen met elk 38 bedden. Tot haar of zijn taak behoren: het verplegen van patiënten in samenwerking met verpleegkundigen en ziekenverzorgenden; een belangrijke inbreng hebben bij het begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden; het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de begeleiding en de persoonlijke benadering van onze patiënten voorop staat. Onze gedachten gaan uit naar een jonge, liefst vrouwelijke, pas afgestudeerde A-verpleegkundige. De GA.O.-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst de heer P.H.J.M. ter Linde, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. ADM. MEDEWERKER M/V Opleiding: MEAO of HAVO. Leeftijd: 20-23 Jaar. Enige kantoorervaring en kennis van Ijzerwaren en ge reedschappen geniet de voorkeur. De aanstelling zal geschieden op jaarcontract-basis. Voor nadere inlichtingen gelieve u te schrijven of te bellen naar: B.V. Necomij Europaweg 1A - Postbus 14 2380 AA Zoeterwoude-Dorp - Telefoon 01715-9200 AGRARISCHE SOCIALE FONDSEN Regionaal Kantoor Gouda Postbus 61 2800 AB Gouda Antwerpseweg 5 Op ons kantoor dat zorgdraagt voor de uitvoering van de Sociale Ver zekeringswetten voor de agrarische bedrijfstak in de provincies Zuid- Holland en Utrecht Is op de afdeling Ziektewet plaats voor een die zal worden belast met de uitkeringsverzorging en verdere uitvoe ring. Functle-elsen: - een opleiding op Havo-niveau - In het bezit van het vakdiploma S.V. - enige praktische ervaring In de uitvoering van de Ziektewet strekt tot aanbeveling Cursisten S.V. II worden ook uitgenodigd te reflecteren. WIJ bieden: - een aanvangssalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring van minimaal 2412.- bruto per maand (bij 23-Jarlge leeftijd) - 7.5% vakantietoeslag en 6.33% eindejaarsuitkering - voor bekwame krachten uitstekende promotiemogelijkheden Uw, uitsluitend schriftelijke, sollicitatie kunt u richten aan bovenver meld adres t.a.v. de adjunkt-direkteur, de heer A. Snijders. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. is een ziekenhuis van de gemeente Leiden, waar onge veer 450 cliënten/bewoners verblijven. Het zieken huis kent een democratische organisatiestructuur, opgebouwd uit multidisciplinair samengestelde teams, die zijn ondergebracht in drie behandelsec toren en in de ondersteunende diensten. In het team Voeding, dat in totaal uit ongeveer 15 personen bestaat, is plaats voor een ervaren dieetkok (m/v) Dit team zorgt dagelijks voor ongeveer 500 brood- en warme maaltijden, waarvan 150 dieetmaaltij- den. Samen met een collega is deze functionaris verant woordelijk voor de produktie van dieetmaaltijden. Hij draagt bij aan de totstandkoming van de menu cyclus en controleert aangevoerde voedingsmid delen op kwaliteit en kwantiteit. Naast ervaring in een gelijkwaardige functie verwachten wij van hem - dat hij goed in teamverband kan werken - initiatief en creativiteit Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2.691,- per maand bedragen (zonder diensttijduitloop) en exclusief toeslag voor onre gelmatige dienst. AOW-premie komt voor rekening van de werkge ver. Informatie is in te winnen bij de heer J. Zorn, coör dinator Voeding Hygiëne of mevrouw W. Poelie- joe, subcoörd. Voeding (tel. 071-179420). Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan me vrouw Liesbeth de Bruin, personeelconsulent, PZ Endegeest c.a., postbus 1250, 2340 BG Oegst- ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* De Stichtingen R.K. Verpleeghuizen en Ver zorgingshuizen Leiden en omstreken beheren o.a. in Oegstgeesteen complex bestaande uit een verpleeghuis met 108 bedden, een ver zorgingshuis met 150 plaatsen en 34 beschutte woningen. verzorgingshuis HU5T5N HQRCH In het verzorgingshuls "Rustenborch" ontstaat wegens vertrek naar het buitenland van de huidige medewerkster, een vacature voor een hoofdverpleegkundige Functie-Informatie: - geeft leiding aan verzorgingsdienst; - aandacht voor medische en verpleegkundige aspecten; - zich kunnen verplaatsen in de leefwereld van de oudere mens; - onderhouden van contacten met huisartsen en instellingen binnen de regio; - een bijdrage kunnen leveren aan nieuwe ont wikkelingen binnen het verzorgingshuis. Functie-eisen: - A of A/B verpleegkundige met staf- of management opleiding; (zij die momenteel werkzaam zijn in een ver zorgingshuis genieten de voorkeur) - leeftijd 40 jaar; - wegens de signatuur van het huis bij voorkeur R.K.; - praktische ervaring binnen de psychogeriatrie is gewenst; - contactuele eigenschappen bezitten om goed met bewoners en medewerkenden om te kunnen gaan; - bereidheid tot scholing gericht op het verzorgingshuis. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de C.A.O.-Bejaardentehuizen. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: mevrouw W.C.P.M. Geenen, adjunct-directrice, postbus 34,2340 AA Oegstgeest, bij wie u ook mondelinge informatie kunt verkrijgen. Bewoners en medewerkenden zullen bij de procedure worden betrokken.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 24