Van Heumen niet ontevreden over nieuwe hockeyploeg Record aantal remises bij Karpov-Kasparov ïYS scoort peer niet voetballerlei Hallie in finale Eerste Super-G voor Zurbriggen Bussing doet koplopers wankelen >RT figidoeOotnotil ZATERDAG 8 DECEMBER 1984 PAGINA 11 f JAALD VOETBAL ille-MW Sparta ^Excelsior e divisie VV-Helmond Sport ambuur-Eindhoven GEN hrisie wente-NAC w*)am-Ajax JC-AZ'67 trd-Fortuna S ht-FC Den Bosch lingen-GA Eagles 30 iraafschap-Heerenveen 90 Telstar 30 ,winem II igen-Heracles Negen spelers geschorst voor returns UEFA Cup ZURICH De reserve-doelman van Real Madrid, Agustin Ro driguez, is door de tuchtcommissie van de UEFA voor drie Eu ropese bekerwedstrijden geschorst naar aanleiding van zijn ge drag tijdens het duel Anderlecht-Real Madrid (3-0). Hoewel Ro driguez niet in actie kwam, gedroeg hij zich naar het oordeel van de tuchtcommissie „hoogst onsportief" tegenover de grens rechter. Real Madrid heeft bij de UEFA beroep aangetekend te gen de schorsing van reserve-doelman Agustin Rodriguez. Porlan, een andere speler van Real Madrid, ontving in Brussel zijn tweede gele kaart en werd derhalve automatisch voor de return geschorst. Met Porlan werden nog zeven spelers voor de return naar de tribune verwezen. Deze zijn: Beldeanu, Tilihopi en Popescu (al ledrie van Universitatea Craiova), Morosov (Spartak Moskou), Wraga (Widzew Lodz), Kaminski (Widzew Lodz), Janoesjevski (Dinamo Minsk), Mclnally (Celtic) en Kienast (Rapid Wien). Rentree Kloppenburg in tafeltennisteam DEN HAAG Mirjam Kloppenburg .maakt woensdag haar rentree in het na tionale tafeltennisteam in de competitie wedstrijd uit de Europese Superliga tegen Hongarije. Het duel wordt gespeeld in Ka- posvar, bijna 200 kilometer van Boeda pest. Met Kloppenburg reizen Jantien Jansma, Henk en Ron van Spanje, Anne Vlieg en coach Jan Vlieg naar Hongarije. Voor Mirjam Kloppenburg is het duel haar eerste internationale optreden sedert de open Italiaanse titelstrijd in Venetië. Na terugkeer uit Italië zag ze in overleg met Jan Vlieg af van de open Joegoslavi sche en Franse kampioenschappen en koos ze voor een rustperiode om te her stellen van een zware griepaanval. Supporter FC Groningen veroordeeld ALMELO De twintigjarige supporter B.H. van FC Groningen werd gisteren door politierechter mr. N. van Veen veroordeeld tot twee weken voorwaardelijke gevange nisstraf en een boete van 500 gulden we gens het gooien van stenen in de rust van het bekerduel tussen FC Groningen en FC Twente op woendagavond 21 maart. Deze inwoner van Roden, al eerder veroordeeld wegens wanordelijkheden bij voetbalwed strijden, maakte deel uit van een groep, die stenen gooiden naar toeschouwers van de vakken P en Q in het Diekmanstadion in Enschede. De verdachte, trouwens niet op de zitting aanwezig was, verklaarde dat hij uitsluitend met los zand had gegooid. Beide politie-functionarissen hadden gezegd, dat het wel degelijk om keien ging. Werder Bremen op schot BREMEN In de Westduitse Bundesliga werd gistereavond één wedstrijd gespeeld. Werder Bremen zegevierde op eigen veld met 6-0 over Borussia Dortmund. Grote man bij de thuisploeg was international Rudi Voller die in de tweede helft binnen zestien minuten een hattrick maakte. In de eer ste helft scoorde Völler ook al het derde doelpunt voor zijn club. De andere treffers werden gemaakt door Neubarth en Reinders. Werder Bremen klom door deze zege op naar de twee de plaats op de ranglijst achter Bayern München. Weer nederlaag handbalsters WILHELMSHAFEN Het Ne- derlandse dameshandbalteam heeft gisteren ook de tweede in terland tegen West-Duitsland verloren. Na de nederlaag van 17-10 op donderdag in Olden burg. hield de Nederlandse ploeg in Wilhelmshafen het verlies be perkt tot 13-10. Opstelling Nederland: Carta ten Velde (Ka rma Bruins); Inge Tulp (1). Carla Kleintjes (1). Joke Lekkerkerk (1). Manneke van Eyl (3), Georgma van lersel (1). Marianne Bult (1). Esther Hageman (1), Gea Dekker (1), Diane Niemandsverdriet. Ursula Dekeling (1), Monique Reuver (1). 1, 22.32 uur Voetbal 2, 22.45 uur: Studio ort (met o.m. een reportag er de wielerploeg van Peter st en voetbal). tgië Nederlands, 22.45 uur: nd op zaterdag. litsland 1, 18.05 uur: Die lortschau met o.m. voetbal ndesliga en skiön om wereld ter (reuzeslalom dames), itsland 2, 22.00 uur Das Ak- ille Sportstudio, itsland 3, 20.15 uur: Sport im C 2, 20.30 uur: Rugby special, f, 13.15 uur World ot sport. 22.30 uur Snooker, jr Channel, 16.10 uur: Cana- ijshockey: Calgary-Edmon- DRGEN tderland 2, 19.00 uur: Studio »rt (met o.m. voetbal, zaal- rfbal (Rhoda-Fortuna) en zaal- ridbal (Aalsmeer-Sittardia). Igië Nederlands, 13.00 uur: loor-motocross. Igië Nederlands, 20.05 uur: ortweekend. Frans, 18.30 uur Sport, litsland 1, 16.00 uur: Turnen Stuttgart. litsland 1, 18.23 uur Die lortschau. d 2, 1722 uur: Die ort-Reportage. iC 2, 15.50 uur: WK schaken. V, 15.30 uur Liverpool-lnde- mdiente vanuit Tokio. V, 00.00 uur Snooker, ïy Channel, 16.10 uur: Ameri- ans worstelen. :y Channel, 17.15 uur Ameri- football. fMEGEN Opnieuw is S er niet in geslaagd in een redstrijd tegen een topper de eerste divisie van de lerlandse ijshockeycompe- t te scoren. Moest vorige ik zaterdag een nederlaag 12-0 worden geïncasseerd Heerenveen, gisteravond het bij landskampioen n 8-0 (3-0, 1-0, 4-0). duizend toeschouwers dat Harrie van Heumen vier treffers zich zou ont- als topscorer. HYS rviel weer in de oude fout »r weer aanmerkelijk meer ifminuten op te lopen dan tegenstander, 26 tegen 6 ir de gastheren. ptbal Tele Santana rdt niet voor maart 1985 Iner/coach van het Brazili- jse elftal. Santana, die in p Brazilië naar en tijdens WK in Spanje coachte, jgt van zijn huidige Arabi- e werkgever (Al-Ahli) niet der verlof. KARATSJI Wim van Heumen haalde opgelucht adem. „Het is me heel erg meegevallen", zei de coach gisteren na het de buut van de sterk verjong de herenhockeyploeg in het zesde toernooi om de Champions Trophy. Zoals verwacht ging de eerste wedstrijd tegen het sterke Australië, houder van de Champions Trophy, voor een handjevol toeschou wers (3000) in Karatsji verloren. De cijfers, 0-2, bleven echter binnen de perken. Van Heumen put te vooral moed voor de toekomst uit de manier, waarop zijn nieuwe for matie de gelouterde Au straliërs in de eerste helft tegemoet trad. „Ondanks een paar wijzigin gen beschikt Australië nog al tijd over een volledig A-team", aldus Van Heumen. „Het was heel bemoedigend te zien dat onze ploeg daar vooral voor rust volwassen hockey tegen over stelde. Bovendien schie pen we met goede uitvallen nog een stuk of vier kansen, waar zeker één doelpunt uit had moeten vallen. Met een Wim van Heumen: na angst toch reden tot optimisme. beetje geluk hadden we deze wedstrijd gelijk gespeeld. Hoe dan ook, ik ben erg blij, dat onze ploeg niet meteen de ver nieling is ingegaan. Dat zou heel slecht zijn geweest voor het zelfvertrouwen". Debutant Oranje begon met één debu tant in de ploeg. De twintigja rige Tilburger Erik Parlevliet stond als rechtsbuiten opge steld en hield zich op die plaats te vaak afzijdig. Heijn mocht zich, net als bij zijn club Bloemendaal, in de spits uitle ven in de plaats van Volkers, die de laatste wedstrijden de voorkeur had gekregen. In de avond voor de wedstrijd had de gehele Nederlandse ploeg nog urenlang videobeel den van Australische wedstrij den bekeken. Daarbij was men tot de slotsom gekomen dat de beste bestrijdingswijze van Australië, sinds de voor dit land teleurstellend verloren Olympische Spelen (vierde) zonder sterspeler Charles- worth en nog een viertal basis spelers. een soort egelpositie was. Het accent lag dan ook zwaar op de verdediging, met Bos in het doel, Klaassen als laatste man en Kossen als voorstopper. Via snelle tegen aanvallen zou Nederland aan een handvol kansen moeten komen. Van Heumen:„Op het oog leek het, dat Australië een enorm veldoverwicht had. Dat was maar schijn. Want de Au straliërs kregen door ons ge disciplineerde spel geen kans hun zo bekende vlotte combi naties uit te voeren. Ik moet onze jongens een pluim geven voor het feit, dat ze de op drachten stipt hebben uitge voerd". Toch leek Nederland al na twaalf minuten op achterstand te komen, toen Australië van de Argentijnse scheidsrechter Rada een strafbal kreeg toege wezen wegens gevaarlijk in grijpen van doelman Bos bij een solo van de duidelijk in gewicht toegenomen goaltjes- dief Walsh. Diezelfde Walsh pushte echter de bal ruim naast het Nederlandse doel. Met nog een kwartier te spe len vervloog de Nederlandse hoop op tenminste een gelijk spel. Na een afgeslagen Neder landse strafcorner ontwikkel den de Australiërs bij een te genstoot zo'n hoge snelheid, dat de achtergebleven Neder landse verdedigers ineens voor een overmacht geplaatst wa ren. Daarbij ontging het de Ierse scheidsrechter Kente- rick, dat Batch de bal tegen het lichaaam kreeg. Zo kreeg Walsh een niet te missen kans, temeer daar doelman Bos vol ledig uit positie was gespeeld. Protesten van met name Tim Steens mochten niet meer ba ten. Het openingsdoelpunt was voor de coaches aan de kant aanleiding om twee wissels toe te passen. Heijn maakte plaats voor Volkers en Kossen ging naar de kant voor Delissen, zo dat de moegestreden Den Har- tog zich kon laten terugzak ken. Negen minuten voor het einde stelde de blunderende Den Hartog, die de bal uit een voorzet van invaller Colledge van zijn stick liet springen, de weer attente Walsh in staat er 2-0 van te maken. Met Steke lenburg voor Kooyman paste Van Heumen zelfs nog een derde - voor dit „hete" toer nooi toegestane - wissel toe. Meegevallen Erik Parlevliet bekende, dat hij tevoren als een berg tegen zijn debuut had opgezien. „Ik had er tegen Australië eigen lijk een hard hoofd in", zei de 1,92 meter lange Tilburger na afloop. „Maar als ik nu op de wedstrijd terug kijk. is het me alleszins meegevallen Het is alleen wat jammer, dat ik op de rechtervleugel te weinig werd aangespeeld. Dit duel heeft me in ieder geval vol doende vertrouwen gegeven voor de komende wedstrijden. Als het een beetje meezit, moeten we Nieuw-Zeeland (vandaag) kunnen verslaan". De Australische coach Richard Aggiss sprak na afloop open lijk zijn bewondering voor dit Nederlandse team uit. „Met zoveel nieuwe spelers in de ploeg is het verbazingwek kend hoeveel overtuiging Ne derland uitstraalde. Wij heb ben het heel erg moeilijk ge had. al moet ik daaraan toe voegen dat ik over onze spe lers niet zo best te spreken ben. Ik denk, dat de deceptie van de Olympische Spelen nog altijd meespeelt. Het juiste zelfvertrouwen is er nog niet. Na dit toernooi ga ik op zoek naar andere spelers, die men taal niet kapot te krijgen zijn. Die hebben we nodig om in 1986 in de strijd om de We reldbeker eindelijk eens eerste te worden". Opstelling Nederland: Bos; Klaas sen. Kooyman (65 Van Stekelen burg). Kossen (60 Delissen) en Pie- rik; Steens. Den Hartog en Diepe- veen; Parlevliet, Heijn (57 Volkers) en Van Grimbergen. MOSKOU De tweekamp om het wereldkampioenschap schaken in Moskou tussen ti telhouder Anatoli Karpov en uitdager Gary Kasparov, heeft een wereldrecord opgeleverd. Gisteren eindigde de 31ste partij na 35 zetten in remise. Het totaal aan puntendelingen is daarmee gekomen op 26 (de overige vijf partijen zijn ge wonnen door Karpov). Het oude record dateerde van 1927 in Buenos Aires, toen Aljechin De partij van gisteren is op voorstel van Karpov bij de 36e zet in remise geëindigd. Kar pov, die met 5-0 leidt, heeft nog steeds slechts een winst partij nodig om het kampioen schap te prolongeren. Verloop 3re partij" (Karpov wit): 1 Pgl-f3. d7-d5; 2. d2-d4. Pg8-f6; 3. c2-c4. e7-e6; 4 Pbl-c3. Lf8-e7; 5. Lcl-g5, h7-h6; 6. Lg5-h4. 0-0; 7 e2-e3; b7-b6: 8. Tal-cl. Lc8-b7; 9. Lfl-e2, Pb8-d7; 10. c4xd5. e6xd5; 11. 0-0, c7-c5; 12. Ddl-a4. a7-a6; 13. d4xc5. b6xc5; 14. Tfl-dl, Dd8-b6; 15. Da4-b3, Db6-a7; 16. Lh4-g3. Ta8-d8; 17. Pf3-el, d5-d4; 18. e3xd4. c5xd4; 19 Pc3-a4, Td8-c8; 20 Telxc8, Tf8xc8; 21 Le2-c4, Tc8-f8; 22. Db3-d3, Lb7-c6; 23. Lc4-b3, Pf6-e4; 24. Dd3xd4, Da7-b7; 25. Lb3-d5, Pe4-£6; 26. Ld5xb6, Db7xc6; 27. b2-b3, Tf8-e8; 25. Lb3-d5, Pd7-f6; 26. Ld5-c6. Db7xc6; 27. b2-b3, Tf8-e8; 28. Dd4-d3 h6-h5; 29. Dd3-c4, Dc6-b7; 30. Pel-f3 Te8-c8; 31. Dc4-e2, Pf6-g4; 32. P(3-e5 Pe4xg3; 33. h2xg3. Db7-b5; 34 Pe5-c4. Le7-f6; 35. Pa4-b6. Tc8-e8; re mise op voorstel van Karpov. Sportwereld Voetbal De voormalige bondscoach van het Engelse elftal. Don Revie, zal niet bij Queens Rangers zijn come back in het betaalde voetbal maken. Voetbal Klaus Fichtel heeft op veertigjarige leeftijd een contract als beroepsvoet baller bij Schalke'04 onderte kend. De oud-international, die voorheen voor Werder Bremen en ook voor Schal ke'04 uitkwam, zal alleen in noodgevallen ingezet worden. Sportwereld Wielrennen Met ingang van 1 januari fungeert Frank Buddels (34) als directeur van de Koninklijke Nederlandse Wielrenunie. Hij volgt Harry Meuwese op, die op 1 februari vertrekt. Scheidsrechter foei mee flden zal een scheidsrechter pveel invloed op een voet- alwedstrijd hebben gehad Is de Luikse fluitist Modave ij Lokeren-Beerschot. Tot lef 2-0 werd voor Lokeren fas er niets aan de hand. 'oen scheidsrechter Modave ij' een korte doelworsteling p onverstandig was veel 'te \cht bij het Antwerpse doel f lopen, was het te laat. De al rolde in zijn richting en a zijn been werd het 2-0. èf laat zich raden, dat de noties bij Beerschot hoog )liepen. Deze misten hun 'twerking niet. Via allerlei inderachtigheden van beide anten, gevoed door soms baze beslissingen van de 'heel van de kook geraakte 'odave. eindigde de wed- rijd niet met tweemaal elf telers. Lokeren zag twee an met een rode kaart ver- ekken en Beerschot een teler. Beerschot profiteerde an de ongelijke strijd en eepte er toch nog een gelijk tel van 3-3 uit. Trainer Di- titri Davidovic van Lokeren oemde de dienstdoende 'heidsrechter uiteraard een ivaar voor het voetbal. te Bouwmeester an RWDM rlamingcn bedienen zich oorgaans minder van inter- ationale woorden dan Ne- erlanders. Zo wordt de iaat- te weken nog al eens gespro- en en geschreven over de ouwmeester - de architect 'ordt hiermee bedoeld - van 'WDM. Het woord heeft nu overigens wel een tweeledige betekenis, want met die ar chitect wordt immers ook de familienaam van een speler bedoeld. Die van Hans Bouw meester. Deze technisch zeer vaardige oud-speler van FC Amsterdam heeft zich in de loop van de jaren ontwikkeld tot de „spil" waar RWDM om draait. De verjongingskuur van de Brusselse club is wel iswaar gepaard gegaan met de degradatei uit de eerste afdeling, maar daarin lijkt deze binnenkort weer terug te keren. RWDM is in de tweede afdeling van het Bel gische voetbal nu tweede achter Racing Club Meche- len. Zondag trok RWDM bo vendien voor het eerst sinds jaren weer redelijk publiek. Liefst 17.000 toeschouwers trokken naar het Edmond Machtensstadion voor de der by tegen Union St. Gilloise. Vredestichter knock-out Kapelaan Rein hard Molitor dacht onlangs een fraai idee te hebben voor een vreed zaam verloop van SV Mep pen-VfL ósnabrück, een wedstrijd in de top van het Westduitse amateurvoetbal. Hij werkt in Meppen en was al sinds zijn jeugd aanhanger van VfL Ósnabrück. „Laat de wederzijdse supporters fijn naast elkaar op de tribu ne de wedstrijd volgen, ik ga er middenin staan en er ge beurt niets", had de kapelaan verkondigd. Toen hij een Os- nabrücker supporter beleefd doch dringend verzocht de vlag van Meppen aan zijn misdienaar terug te geven, kreeg de vredestichter al de eerste klappen. De balans: een gebroken bril, een ga pende wond boven de wenk brauw en een blauw oog. Toch wilde kapelaar Molitor de politie de dader niet laten vervolgen. De politie deed desondanks haar werk en ar resteerde aan de hand van krantefoto's de vechtersbaas. David Fairclough op zijspoor Hoewel David Fairclough bij Liverpool zelden kon bogen op een vaste plaats in de ba sisformatie, was hij bij het behalen van de grote succes sen niet weg te denken. Al tijd wanneer de rossige spits inviel maakte hij wel een be langrijk doelpunt en ver wierf hij zo de bijnaam „Su persub" (super-invaller). 'Vele managers spraken er destijds ook schande van, dat zo'n goede spits altijd maar op de bank bii Liverpool be gon, terwijl hij een andere club zo goed van dienst zou kunnen zijn. Fairclough ging in 1983 naar een andere club, naar FC Luzern. Hij tekende er een contract voor twee jaar en kostte ruim negen ton. De Zwitserse club dacht een uitstekende zaak te heb ben gedaan, maar daarvan is tot dusver niets gebleken. Fairclough kan zijn draai na anderhalf jaar nog niet vin den en wordt zelfs gebrek aan inzet verweten. Hij is in middels zijn plaats in et elftal kwijt geraakt en als „super- sub kan hij ook zelfs niet meer fungeren, omdat trai ner Bruno Rahmen voor hem gee nplaats inruimt op de re servebank. Ten einde raad heeft Fairclough maar con tact gezocht met clubs uit Hongkong. Terry Venables: trainer van goed draaiende club. norarium voor de „ghostwri- Geen interesse boek Schumacher Er blijkt weinig belangstel ling te bestaan voor het boek, dat Harald (Toni) Schuman- cher wil uitgeven. Dit on danks het feit, dat de mana ger van de doelman van FC Köln en het Westduitse elf tal, in de pers heeft laten doorschemeren, dat in het boek, dat moet verschijnen „alle verkeerd overgekomen zaken eens haarfijn en geba seerd op feiten uit de doeken worden gedaanNormaal gesproken zouden uitgevers elkaar verdringen om zo'n boek in produktie te nemen. Het tegendeel is waar, want manager Schmitz van Schu macher vraagt zo'n exorbi tant hoge prijs ruim 250.000 gulden), dat de uitgevers snel zijn afgehaakt. De vraagprijs is dan nog exclusief het ho- Barcelona op goede weg Het gaat goed met Barcelona. Het ziet er naar uit dat na tien jaar weer eens een Spaans kampioenschap zal worden behaald. De ploeg van trainer Terry Venables staat soeverein bovenaan. En daar de aanhang tegen staart- clubs ook trouw het stadion Nou Camp blijft binnenstro men - tegen Hercules Alican te kwamen 80.000 toeschou wers. tegen Valladolid 95 000 - staat Barcaer financieel rooskleuriger voor dan ooit tevoren. De club heeft zelfs een voorsprong van bijna twee miljoen gulden op de begroting. En dit, ondanks de staking van de Spaanse voet balprofs aan het begin van het seizoen en de uitschake ling voor de Europa Cup ^oorJie^ranseJF^^let^^^ Belgische bareigenaar veroordeeld wegens doodslag supporter BRUSSEL Een Brusselse bareigenaar is gisteren door de rechtbank van Brussel tot drie jaar gevangenisstraf veroor deeld wegens doodslag op een Engelse voetbalsupporter. De officier van justitie had tegen hem acht jaar geëist. De 32-jarige Belg schoot op 8 mei van dit jaar. na de eerste finalewedstrijd om de UEFA- -beker tussen Anderlecht en Tottenham Hotspur, de 18-jari- ge Brian Flannagan neer. Deze aanhanger van de Spurs en zijn vrienden hadden volgens de bareigenaar moeilijkheden in zijn bar veroorzaakt. De bareigenaar, die volgens de rechtbank niet de bedoeling heeft gehad Flannagan te do den. moet verder zo snel mo gelijk de aanbetaling voldoen van de schadevergoeding die de familie van het slachtoffer heeft geëist. De familie krijgt f 90.000 OSLO Gilbert Hallie heeft zich gisteravond geplaatst voor de finale in de categorie tot 71 kilo van het internationale bokstoernooi in Oslo. De Ne derlander. die in de kwartfi nales Preben Thomassen uit Denemarken door knock out versloeg, won in de halve fina les op punten (5-0) van de Zweed Leif Aaltonen. De Zwitser Pirmin Zurbriggen is blij met zijn zege bij de eerste Super-G. Hij wordt geflankeerd door zijn landgenoot Thomas Bürgler (links) en de Luxemburger Mare Girardelli. PUY ST VINCENT De Zwitser Pirmin Zurbriggen, houder van de wereldbeker, heeft gisteren in Puy St.Vin- cent in de Franse Alpen de eerste super-reuzeslalom, mee tellend voor de wereldbeker, gewonnen. De 21-jarige Zur briggen legde het 1.968 meter lange traject af in één minuut en 43,84 seconden. Tweede op bijna een seconde werd de Oostenrijker met Luxemburg se licentie Mare Girardelli, zondag in Sestrières winnaar van de. eerste slalom. De super-reuzeslalom, in de volksmond de super-G. is vo rig jaar als vierde tak aan het de slalom, reuz* daling had de commercie be hoefte aan een mengeling tus sen afdaling en reuzeslalom. Dat werd de super-G: een par koers met de lengte en het hoogteverschil van een afda ling plus een paar nauwelijks snelheid remmende poortjes. DEN HAAG Titelverdedi ger Van Elsacker staat na vier wordt gehouden in biljartcen trum Die Haghe. met zeven matchpunten aan de leiding. Hij won gisteravond in de der de ronde van Storm met 20-14 in 39 beurten, maar in zijn vol gende partij tegen Bussing zweefde hij op de rand van een nederlaag. Van Elsacker toonde overigens karakter door een achterstand van 19-9 na 37 beurten in te lopen en in de 42e beurt zelfs de twintig caramboles vol te maken. Bussing kwam in de nastoot op gelijke hoogte. De- de op de ranglijst geklasseerd staande De Cock zijn eerste nederlaag toegebracht (20-13 in 38 beurten). De meest op merkelijke partn van de avond was die tussen karei en Dek ker. Karei won met 20-11 in 31 beurten De strijd om de Haagse titel wordt vanavond om zeven uur voortgezet en morgen, de slot dag, wordt om 12.00 uur be gonnen. Stand na vier ronden: 1 Van F.1mc- ker 7 punten, gemidd 0 567, 2 De Cock 6 (0 401); 3 Bussing 5 (0 452); 4 Van Gulik ir 4 (0 496); 5 Hoogtch»- gen 4 (0 438). 6 Karei 4 (0 437). 7 Dekker 2 (0 363). 8 Storm 0 (0 314) sportuitslagen HOCKEY Champion* Trophy in Karatajk Groot-Brittannié - Span(« 3-1. Neder- land-Australt© 0-2, Pakistan - Niouw- Z©eland 5-1. SKIËN War*ldb©li*r auper-rauraalalom (haren) in Puy St. Vincent* 1 Zur- bnggon (Zwi) 1 43.S4; 2. Gaarde» (Lux) 1.44.00. 3 Burgier iZwi) 1.45 12. 4 Wasmaier (WD0 1.45.07: 5. Franko (Joe) 1.45.72. H«randubb«lap©l, halve flnalev WV- lander/NystrOm (Zw©>-Cash/FltM©- rakJ (Au*) 0-4. 6-4. 2-«. 6-3. Oam.,dubb.Up«l, Ml,, dnolo.: N». «tsovo/Snrtv» (VSIt-Evort (VStl/TumM lAutl K «O. KOM* Buaaum: louk Sanders-Marc Albert 7-6, 0-1; Theo Gorter-Chnttiaan Feenstra 7-5. 0-1

Leidse Courant | 1984 | | pagina 11