Kritiek De Mos goede prikkel voor Brandts Slimme tennisbond zet niet-leden voor het blok X Beckenbauer roept nieuwelingen op Verdediger voor winterstop niet naar Engeland MÖ Mesker en Schapers opnieuw bovenaan REGEN VOORKOMT NEDERLAAG LENDL Hockeyveld in Karatsji spekglad SPORT CcidoeSou/uwt WOENSDAG 5 DECEMBER 1984 PAGINA 12 Wereldrecordhouder Pietro Mennea stopt ROME De Italiaan se atleet Pietro Men nea, wereldrecordhou der op de 200 meter en in 1980 in Moskou olympisch kampioen op deze afstand, heeft zijn actieve sprintloop baan beëindigd. „We gens het overmatige dopinggebruik door mijn collega's is atle tiek niet langer mijn droomsport", ver klaarde de 32-jarige Mennea, vijftien jaar lang topsprinter en in Los Angeles zevende op de 200 meter, giste- Karateka veroordeeld wegens doodslag FLORENCE Een rechtbank in Flo rence heeft de Oostenrijkse karateka Christian Oberrainer schuldig bevon den aan doodslag van een tegenstan der en zes maanden onvoorwaardelij ke gevangenisstraf geëist. De 23-jarige Oberrainer had in 1980 bij internationaal toernooi een Ita liaan zo hard op de kin getrapt, dat het slachtoffer overleed. De rechter oordeelde, dat er bij sportwedstrijden geen sprake mag zijn van geweld en wie het toch aanwendt, strafbaar is. Het onderzoek naar de toedracht werd aanvankelijk gestaakt, maar de zaak werd opnieuw onder de aan dacht gebracht door de weduwe van het slachtoffer. RIETVELD SNELLER DAN VUNDERINK HEERENVEEN Robert Vunderink is worden van de trainingswedstrijd over tien kilome ter, de eerste van dit seizoen. De 23-jarige schaatser uit Raalte, specialist op de lange afstanden, maakte op de kunstijsbaan van Heerenveen een tijd van vijf tien minuten en 30,35 seconden. Emiel Hopman, debutant in de kernploeg, werd tweede met een achterstand van bijna negen secon den: 15.39,18. Hilbert van der Duim liet de klokken stilstaan bij 15.42,36. Frits Schalij (15.46,98) en Hein Vergeer (15.48,09) bleven daarbij redelijk in de buurt. Gerard Rietveld reed tijdens wedstrijden in Utrecht een verrassende tijd op tien kilometer (15.13,0). Hij was hiermee bijna zeventien seconden sneller dan de beste rijder van de kernploeg, Robert Vunderink. Ook Erik Stecher (15.24,3) bleef nog onder de tijd van Vunderink. FIDE wil geld van Karpov en Kasparov THESSALONIKI De wereld schaakbond (FIDE) wil geld zien van de tweekamp om het wereld kampioenschap schaken tussen titelhouder Anatoli Karpov en uitdager Gary Kasparov, die mo menteel in Moskou wordt gehou den. Tijdens het 55e congres van de FIDE in Thessaloniki is beslo ten, dat de Sovjetrussische schaakbond vijf procent van het prijzengeld (100.000 roebel) dient af te staan. Het congres zou te vens graag zien, dat ook Karpov en Kasparov vijf procent van hun beurs aan de FIDE afstaan. Sportprijsvragen prijs: 3 x 50.000; derde prijs: 118 1.374.60; vierde prijs 5.278 x 30,70; vijfde prijs: 78.183 x 5. Cijferspel 48: eerste prijs: 1 winnaar; tweede prijs: 1 winnaar; derde prijs: 14 winnaars; vierde prijs: 195 winnaars; vijfde prijs: 1.758 winnaars. Toto 48: J5*- 294,50. Toto gelijk 48: eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: geen winnaar; derde prijs: 7 x Krol bokst wellicht om Europese titel DEN BOSCH A zwaargewicht Maik Krol" maandag tegen André vanr den Oetelaar met succesf zijn Beneluxtitel verde- 1 digt, zal de Nederlandse Boksbond (NBB) hem bij de Europese Boks Unie i (EBU) voordragen als te-1 fenstander van de Noor teffen Tangstadt. Krol en Tangstadt zouden dan binnen drie maanden in Kopenhagen kunnen strijden om de Europese ti tel. EINDHOVEN De prijs voor de meest elegante voetballer van de vader landse velden zal Ernie Brandts nooit verdienen. Dat weet hij zelf als geen ander. Het etaleren van technische hoogstandjes laat hij daarom ook maar aan anderen over. Ernie Brandts doet zijn werk. Niet mooi, wel degelijk. De inmiddels 28-jarige Eindhovenaar mag zich op basis van een flink brok realiteitszin en het benut ten van zijn specifieke kwaliteiten daarom mo menteel toch één van de beste spelers uit de natio nale competitie noemen. En dat ontging ook de buitenwacht niet. Van daar de belangstelling, die Brandts ondervond van Manchester United, dat de Brabander graag wilde in lijven maar tot dusver werd afgestoten door de niet geringe vraagprijs die PSV voor zijn verdediger op tafel legde. De „revival" van Ernie Brandts mag vooral opmerke lijk heten, omdat hij voor het lopende seizoen nog op de no minatie stond om bij PSV bui ten de boot te vallen en er sprake van was dat hij naar Ajax zou verhuizen. Trainer Aad de Mos van de Amster dammers zag het echter hele maal niet zitten in „Long tall Ernie". Voor de Ajax-school zou Brandts te weinig techniek bezitten, oordeelde de besnor de coach. Een opmerking die Ernie Brandts een nieuwe prikkel bezorgde om dit seizoen sterk te presteren. Voor zover dat nog nodig was trouwens. Vorig jaar raakte de in 1977 van de Graafschap overgekomen ver dediger voor het eerst in zijn loopbaan verzeild op de reser vebank. Dat had alles te ma ken met een slopende achilles peesblessure en de entree van Glenn Hysen. Het was duide lijk dat Brandts moest wijken voor de Zweed, die zojuist met IFK Göteborg de UEFA Cup had veroverd. Brandts zag in het contracteren van de Scan dinavische voorstopper niet onbegrijpelijk een motie van wantrouwen van zijn trainer Jan Reker. Maar in plaats van zijn kop in de wind te gooien, besloot de rossige verdediger terug te knokken. De afloop is bekend. Brandts blinkt vrijwel wekelijks uit bij PSV als se condant van Huub Stevens in het hart van de laatste lijn, maakte zijn rentree in het Ne derlands elftal in Wenen tegen Oostenrijk en Glenn Hysén beweegt zich veelal nog on wennig over het middenveld. Afgelopen weekeinde ver klaarde trainer Jan Reker van PSV nog na afloop van het duel met Sparta, dat hij Brandts onder geen beding kwijt wil. Hysen daarentegen haalde Reker halverwege de tweede helft uit het veld. PSV houdt er inmiddels rekening mee, dat Manchester United vóór de komende winterstop geen zaken i doet. Geen basisspeler De sneer van De Mos over zijn technische capaciteiten stak Brandts evenzeer als de mede deling van Reker een jaar eer der dat hij in Brandts geen ba sisspeler meer zag. „Iedereen mag zijn mening hebben", rea geert Brandts, „die vrijheid heb je. Ik heb óók mijn voor keur voor bepaalde spelers. En je hoeft jezelf ook niet te over schatten. Maar het is ook niet nodig je in de hoek te laten drukken. En ik ben dan zo, dat ik zo'n De Mos dan wel op het veld zal laten zien, dat hij het bij het verkeerde eind heeft. Want je kunt een wed strijd niet winnen met tien Vanenburgs, tien Spelbossen of tien Brandtsen. Maar je hebt ook die types nodig die consequent dekken en ervoor zorgen, dat die andere gasten aan het voetballen komen. On derhand weet ik gewoon dat spelers als ik óók belangrijk zijn. Drie of vier jaar geleden zou ik een paar nachten niet Ernie Brandts, hier in actie tijdens een Open Dag bij PSV: „Ik ben zo langzamerhand als voetballer volwassen geworden". geslapen hebben van opmer kingen als die van De Mos. Nu weet ik wat mijn sterke en zwakke punten zijn en dat ik tóch word beoordeeld op mijn prestaties. Laat me daarom maar lekker doorgaan zoals ik nu bezig ben. Een vent uit schakelen en 200 procent con centratie, dat is het. Want een moment van verslapping en jouw man scoort". Slechts een keer Dat laatste overkwam hem sinds medio vorig jaar nog maar zelden. Sinds hij het ver trouwen terugwon van Jan Reker zag Brandts slechts één keer (Michael Small) een spe ler scoren, die rechtstreeks bij hem in de dekking stond. Brandts noemt het zelf een kwestie van optimaal met je vak bezig zijn. „Bij mij is dat vooral de laatste drie jaar ster ker geworden. Destijds zat ik al met die achillespeesproble men en had ik nog niet het zelfvertrouwen van een muis. Nu spring ik ondanks die chronische blessure hoger dan vroeger. De trainer staat ach ter me en dan kun je eigenlijk al niet meer kapot. Daar komt bij dat ik nu 28 ben, je groeit over bepaalde drempels heen, wordt volwassen en gaat in zien dat een ander toch gelijk heeft gehad. Bij de één komt dat eerder dan bij de ander. Nu weet ik dat ik alles van mezelf moet eisen als ik me wil handhaven. Elke wedstrijd moet je willen winnen, ook al is het een partijtje op de trai ning. Je kunt niet de ene keer voor 80 procent en de week erop voor 100 procent je best doen. Zeker niet bij een club als PSV, die eindelijk eens een keer weer kampioen wil en moet worden". WILLEM PFEIFFER FC Lisse verslaat Rijnsburgse Boys LISSE Het zondagteam van FC Lisse zorgde gisteravond voor een opmerkelijke oefen- zege. Tegenstander Rijnsburg se Boys werd door de in de derde klasse zondag uitkomen de Lissese Fusieclub met 4-2 geklopt. De zaterdageerstek lasser keek bij rust al tegen een 1-0 achterstand aan. Voor Lisse scoorde uitblinker Ruud van der Voort tweemaal. Ron Hoogeveen en Wim van Beek namen de resterende goals voor hun rekening. Voetbal Rijnsburgse Boys heeft een kort geding aange spannen tegen de KNVB dat morgen om negen uur voor de Utrechtse rechtbank zal die nen. De club is het oneens met het besluit van de KNVB de bekerwedstrijd tegen PSV in Eindhoven van 12 januari te vervroegen naar 11 december. Winnend Wedden HILVERSUM De uitslag van het W-5 spel, dat gisteravond op de baan van Hilversum werd gespeeld, is W 5 (1): nummer 5 VVerwel Nora (R. Kromkamp) W 5 (2): nummer 8 Yoko Buitenzorg (J F van Exter) W 5 (3): nummer 5 Wisako Prinses (R. Kromkamp) W 5 (4) nummer 9 Willemarie (w ten Brink) W 5 (5): nummer 14 Usefull Rose (PM Smit) Omzet f 35.471,- Eerste prijs: niet geraden (jackpot van f. 12.700,-- ver schoven naar volgende week), twee de prijs f. 236,40 Onze W 5 tips voor komende dinsdag luiden: W 5 (1): Ysco Quick (6). Yevillon Nora (10). Yorki Ulandia(14) W 5 (2) Willy Westerhorn (6). Wil helm S (3). Wnylee di Robles (7) W 5 (3): William (4). Wendy H (1), Yak Hazekamp (10) W 5 (4) Vermont (7). Vino O (13). Velita Lentrod (8). W 5 (5): Vite Bloemenlust (7), Vuur pijl (1), Whispering Usnis (2). Marcella Mesker Michiel Schapers DEN HAAG Voor het der de achtereenvolgende jaar wordt de nationale tennisrang- lijst 1984 aangevoerd door Marcella Mesker en Michiel Schapers. Het tweetal steekt met kop en schouders boven de rest uit, in het bijzonder als het om buitenlandse resultaten gaat. Marcella Mesker won in het ifgelopen jaar onder meer van Helena Sukova uit Tsjechoslo- wakije (12e van de wereld), Andrea Temesvari uit Honga rije (16e), Jo Durie uit Enge land (20) en Bettina Bunge uit de Bondsrepubliek Duitsland (26). Ze werd voor de vijfde achtereenvolgende maal natio naal indoorkampioene. Michiel Schapers boekte in het buitenland winst op Johan Kriek (VSt), Eric Korita (VSt), de Zweden Thomas Hogstedt en Jan Gunnarsson en de Westduitsers Hans Schwaier en Michael Westphal. In eigen land verloor hij geen enkele partij, uitgezonderd de finale van het nationale indoorkam pioenschap tegen Louk San ders. De ranglijsten zijn, tussen haakjes de rangschikking van 1983: Dames: 1. Marcella Mesker (1), 2. Si- mone Schilder (5), 3. Judith Warrin- ga (8), 4. Karin Moos (3), 5. Marianne i der Torre (6), 6. Nanette Schutte Tom Nijssen (-), 3. Ton Sie (7), 4 Huub van Boeckel (2), 5 Marc Albert (8), 6. Menno Oosting (5), 7 Johan Don (12). 11. René Moos (10). 12. Ro- DUSSELDORF Franz Beckenbauer, verantwoorde lijk voor het Westduitse voet balelftal, heeft twee nieuwe lingen opgeroepen in de voorlopige selectie voor de kwalificatiewedstrijd om het wereldkampioenschap tegen Malta, op 16 december in Va- letta. Het ziin Karl-Heinz Wöhrlin en Olaf Thon. Vooral de uitverkiezing van Wöhrlin is een verrassing. De 27-jarige verdediger speelt dit seizoen voor het eerst in de hoogste divisie, bij Bayer Uerdingcn. Becken bauer is bij zijn keuze afge gaan op rapporten van Horst Koppel, de assistent-bond- strainer. Zelf heeft de voor malige topvoetballer nog geen wedstrijd van Wöhrlin in levende lijve gezien. De speler had nergens rekening mee gehouden. Hij heeft zelfs een dag voor de wedstrijd zijn bruiloft vastgesteld. „Maar die verzet ik met ple- Ardiles tember voor de WK-kwalifi- catie met 1-0 had gewonnen van Noorwegen, nam Wolfis- berg om gezondheidsredenen onverwacht ontslag. Vervol gens liet hij zich ompraten terug te keren. Wolfisberc Paul Wolfisberg mag trainer- -coach van het Zwitserse voetbalelftal blijven. Medisch gezien is de 51-jarige Wolfis- op die taak berekend. Nadat Zwitserland sep- De terugkeer van Osvaldo Ardiles op de voetbalvelden lijkt een kwestie van dagen. De Argentijnse middenvelder van Tottenham Hotspur is nagenoeg hersteld van een ernstige beenblessure, die hem voor een periode van zes maanden aan de kant hield. Deelnemen aan toernooien zonder duur KNLTB-pasje onmogelijk DEN HAAG Leden pasjes met foto zullen er vanaf 1 april 1985 voor moeten zorgen dat niet- tennisleden van de Ko ninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond niet langer meer aan officiële toernooien kunnen deel nemen. Deze slimme zet van de KNLTB zit han dig verpakt in een totaal plan betreffende de au tomatisering van de le denadministratie en de wijzigingen in de compe titie- en toernooienregle- menten. Over dat plan moet de algemene leden vergadering aanstaande zaterdag in Bussum haar goedkeuring uitspreken. De KNLTB probeert hiermee ook de andere helft van de 1 miljoen in Nederland spelende ten nissers aan zich te bin den. Dat zou niet alleen het aanzien van de op één na grootste sport bond van ons land ver hogen, financieel gezien wordt dit ook een niet te versmaden kluif. Immers, de honderdduizen den niet-leden losse huur ders, vriendenclubjes, tennis sende huisvrouwen enzo voorts zullen als zij in toernooien willen blijven spelen, jaarlijks liefst 35 gul den voor een KNLTB-pasje moeten betalen. Het alterna tief is zich aan te sluiten (mits er geen ledenstop is) bij een tennisvereniging. De laatste draagt voor elk lid au tomatisch een veel lager be drag af aan de bond. Dat be drag wordt volgens een voor stel overigens wel verhoogd van 9 gulden tot 9,80 per jaar. Niet-leden hebben officieel eigenlijk nooit het recht ge had mee te doen aan de po pulaire A-B-C-D- en E-toer- nooien, maar controle daarop geschiedde amper. Enerzijds omdat dat praktisch onuit voerbaar was en anderzijds omdat het in het nadeel was van een organiserend tennis park, dat gebaat is bij veel deelnemers en een grote om zet. Het gevaar bestaat, dat mogelijke talenten onder de niet-leden zullen afhaken wat toernooien betreft, om dat 'ze terugschrikken voor de kosten van het pasje. Noodlijdende clubs zien mis schien hun ledental wat aan groeien, tennisparken verlie zen echter wat inkomsten aan losse baanhuur. Voorkómen De duidelijkheid die nu dus in de voor velen gunstige chaos zal worden geschapen, heeft behalve voor de niet-le den en parken ook nadelen voor een aantal tennissers dat al wel KNLTB-lid is. Een pasje vermeldt naast de foto, sterkte (A, B, C, D of E). Het verplicht tonen van het pasje moet voorkomen, dat iemand te laag competitie speelt of te zwak inschrijft in een toer nooi. En doordat men bij het begin van een toernooi het identiteitskaartje met foto zelfs moet inleveren bij de wedstrijdorganisatie en dit pas weer terug krijgt na uit schakeling in de laatste spel- soort, kan niemand meer stiekem aan twee of drie toernooien tegelijk meedoen. Voor de nabije toekomst zijn er plannen de pasjes te ge bruiken bij strafmaatregelen. Iemand die zich in welke vorm dan ook misdraagt vol gens de regels van de tennis bond, zal dan zijn pasje voor een bepaalde duur moeten inleveren. Deze kan daardoor tijdelijk niet deelnemen aan wedstrijden in toernooi- of competitieverband. Blad Half februari verschijnt het blad „Tennis" nieuwe stijl, dat niet meer bijna veertig gulden per jaar gaat kosten, maar slechts tien. Alle KNLTB-leden krijgen de eerste drie nummers gratis, daarna moet men middels een antwoord kaartje opgeven of men abonnee wil worden. Dit wijkt dus af van een eer der verworpen voorstel het bondsblad verplicht te stellen aan de leden. HERMAN JANSEN - Kevin Curren was in Melbourne dichtbij een sensatie. MELBOURNE De Zuidafrikaan Kevin Curren was net bezig voor een van de grootste verrassingen van het seizoen te zorgen tegen Ivan Lendl, toen de voortgang van de open Australische tenniskampioenschappen opnieuw werd belemmerd door de re gen. Curren had bij de zes vorige gelegenheden tegen Lendl weinig in te brengen, maar gisteren in de vierde ronde van het evenement in Melbourne begon hij erg geïnspireerd aan het kar wei tegen de favoriet. Dank zij servicedoorbraken in de vierde en zevende game had hij de eerste set al na negentien minuten binnen: 6-1. Net toen hij zijn harde opslag wilde aanwenden om een voorsprong van 3-1 te nemen in de tweede, keek Lendl op gelucht naar de grijze lucht. Voor de Tsjechoslowaak, die door het ontbreken van McEnroe en Connors als belangrijkste kandi daat geldt voor de hoofdprijs van het Australische Grand Slam- -toernooi, had de regen op geen gunstiger moment kunnen ko- Getroffen werd ook de Amerikaan Brad Gilbert, die een eind op weg was de achterstand van twee sets ongedaan te maken in het duel met zijn landgenoot Scott Davis. De afgebroken partijen zullen woensdag worden uitgespeeld. Slechts twee partijen konden worden afgewerkt. De jonge West duitser Boris Becker bereikte de kwartfinale ten koste van de Fransman Guy Forget en Helena Sukova drong door tot de hal ve eindstrijd dank zij een overwinning op de uitgebluste Pam Shriver. Van des Motko, desge en Rh onder KARATSJI In de eerste oe fenwedstrijd voor het toernooi om de zesde Champions Trop hy tegen een ploeg van Paki staanse douaniers hebben de Nederlandse hockeyers giste ren in Karatsji de grootste moeite gehad op de been te blijven. Na het nat spuiten kreeg de vuile en vettige bo venlaag van het kunstgrasveld het effect van een glijbaan. Met vallen en opstaan won Nederland het duel toch nog vrij eenvoudig met 5-3 (3-3). Voor de rust scoorden voor Nederland aanvoerder Arno den Hartog tweemaal, waar van één keer uit een direct in geslagen strafcorner, en Ro- nald-Jan Heijn. Kort na de hervatting maakte de ingeval len spits Rick Volkers er met twee treffers 5-3 van. Met assistent-coach Joos Bel- laart op de bank en de met een keelaandoening kampende hoofdcoach Wim van Heumen in de schaduw op de tribunes kwamen alle zestien spelers de nationale selectie i tie. op ge Ijk e huurt de kt hunne raakt eaart omge poudt gint t werke peeft van b 21.25 Don „Don graaf wordt ra. dé viga wordt baset wan waari vertel weisji met wen. sportuitslagen PAARDESPORT Koersen van Hilversum EERSTE KOERS, 1600 meter: 1. Zo- nia J (T.H. Kooyman jr) 1.21,1, 2. Zan- frisco Aive, 3. Zelma Buitenzorg. Niet gestart: Zora Quinio. Toto: winnend f. Terwi vandi tervo, vecht eneei 23.--. plaats t. 7,-- f. 2,50 f. 1,80, kop- beslu Zege Boszorg, 3. Zabin DERDE KOERS. 2000 meter: 1. Wer- wel Nora (R. Krompkamp) 1.19,2. 2. Ubiquit, 3. Ukkie Hollandia. Niet ge- koppel f. 10,30, trio f. 436,50. f. 2,70, plaats t. 2,20 f. 3,10 t. 1,70, koppel f. 32,90, trio t. 99.- VIJDE KOERS. 2000 meter: 1. Wisa Prinses (R. Kromkamp) 1.21,3, 2,10, koppel I. 84,50, trio f. 1427,50. S. 3. Willywir. Niet gestart: winnend f. 14,60, plaats f. 4,70 t. 5,— 2,40, koppel 5.184." ZEVENDE KOERS. 2440 meter: 1. Usefull Rose (P.M. Smit) 1.21,4, 2. 6.590,50 ACHTSTE KOERS, 2000 n Spencer (A.J.M. van Brederodë) .21,8, 2. Yvonne Supreme, 3. Ylva 16,60, trio I. 172,60. NEGENDE KOERS, 2000 Yok van de Lente (A.J.M. van Brede- rode) 1.22,8, 2. Yankee Pride, 3. Wal- TIENDE KOERS, 2000 n N (J. de Leeuw jr) 1.19,2, 2. Toi Toi, 3. Hanegem. Niet gestart: Torro ELFDE KOERS, 2000 meter: 1. ria Hanover (H.J. Pools) 1.20,3, 2. Varna Pluto, Vincent D. Niet gestart: Sylvia de Leur en Whippet Postille. Toto: winnend f. 3,10, plaats f. 1 1,20 t. 1,90, koppel f. 3,10, ti 47,20. Omzet totalisator: f. 260.494,—. SCHAKEN Schaakolympiade in Thessaloniki (laatste ronde) Heren: Sovjet-Unie - West-Duitsland 2,5-1,5; Roemenië-China 2-2; Grie kenland A-Mexico 2,5-1,5; België- -Portugal 1,5-2,5; Wales - Nieuw-Zee- Dans: f) als Roemenie-Spanje 1,5-1,5; Cuba-Bra- 19.0C zilië 2.5-0,5; Columbia-Griekenland A 2-1; lerland-België 1,5-1,5; Maleisie- -Japan 2-1; Dom. Rep.-Ver. Arabi sche Emiraten 3-0; Jamalca-Argenti- nië 0-3; Zimbabwe-Turkije 1-2. Voorlopige eindstand (heren): 1 Sovjet-Unie 41 punten; 2. Engeland 34 (4 afg. partijen); 3. VSt 33,5 pnt (3); 4. Roemenië 33; 5. Hongarije 32,5 (4) 7. Nederland 32. Dames: 1. Sovjet-Unie 31.5 punten (1) 2. Bulgarije 27.5; 3 China 25 (2); 4 Engeland 24,5; 5. West-Duitsland 24. Melbourne herenenkelspel, vierde ronde: Bec ker (WDI)-Forget (Fra) 7-6, 6-4, 6-3, Davis (VSt)-Gilbert (VSt) 6-3, 7-5, 3-6. 2-4; Curren (ZAf)-Lendl (Tsj) 6-1, 2-1 gestaakt wegens regen. Damesenkelspel, kwartfinale: Suko va (Tsj)-Shriver (VSt) 6-2, 6-7, 6-2. VOETBAL Engeland: Liverpool-Coventry City 3- 1. Queens Park Rangers-Stoke City 1 2-0. m-Waldhof Mannh» to.3: S|

Leidse Courant | 1984 | | pagina 12