3D IN DE WINTER OP UW RACEFIETS? Dat kan! /t\Tom V/UlolenKomp Wij hebben wel 100 technische geschenken blauw MR.BLUE3EANS I. Kom naar uw race-specialist en zie wat de win- terkleding-kollektie u biedt. Doorfietsen in de winter vereist slechts enkele aanpassingen aan uw kleding. collants 59.50 koerstrui lange mouw 44.95 wollen mutsen v a12.50 gevoerde winterschoenen 89.50 zweethemd, lange mouw19.95 armstukken13.50 beenstukken29.50 Wat is een winterbeurt? uw fiets wordt verder geheel gecontroleerd en weer technisch als nieuw afgeleverd Prijs: 125.- (normaal 180.-) 's kx| leiden Turfmarkt 8 -ttl.UU Audio snoeren Multimeters Schakelklokken Babyfoons Batterij opladers Ventilatoren Cassettes Gongen Wekkers Dimmers Telefoons Zaklantaarns TECHNISCH MATERIAAL EN ONDERDELEN NIEUWE RIJN 31 LEIDEN - TELEFOON 071-134800 ruis gondels bundels gordels nagclgruis tafels luifels missiekruis nagels erekruis egels draaikruis spelregels dubbclkruis zegels postzegels ngcls standvis triangels stengels slijkvis klungels stokvis slungels egclvis ansjovis heugels neusvleugels teugels inktvis hels pootvis kachels biels gewis ziels syntaxis spektakels pyxis joekels ijs vehikels saucijs perikels paradijs conventikels artikels fakkels spikkels '!is kinkels bomijs snorkels roomijs hamels kruimels spijs schommels rijs drommels grijs frommels hummels prijs lummels redukticprijs pummels winkelprijs tunnels middcnprijs getallenprijs inkoopprijs fabrieksprijs wimpeis inkoopsprijs sinaasappels richtprijs greppels marktprijs stippels fancyprijs stoppels knuppels matrijs haspels korrels raadsels leidsels geboortebewijs windsels rijbewijs weefsels plaatsbewijs hengsels ontvangstbewijs uitvloeisels postbewijs uittreksels laagsgewijs bezinksels troepsgewijs paarsgewijs afdruksels halfwijs indrukscls wegwijs hulsels vragenderwijs omhulsels spelenderwijs beginsels onderwijs verschijnsels taalonderwijs fronscis enigerwijs billijkerwijs schepsels knipsels probeersels achterbaks garneersels feeks kleursels mossels dfcstreeks letsels voorzetsels carrousels fiks TTffiJls ketels tersluiks driemaandelijks dagelijks zetels zwachtels beitels titels mantels schotels kartels bottels keutels huwelijks halfjaarlijks zulks koks windbuks drevels heuvels keuvels als horzels hiernamaals pils hals yells waaghals grills langhals schools kromhals goals kcols parasols huls festivals wals Cis "'""gems labels krabbels bezems ribbels ohms hobbels pelgrims okko wubbels ooms peddels rooms inmiddels fiedels poedels hendels compendiums grendels podiums gcramiums herbariums lunariums planetariums criteriums crematoriums laboratoriums forums quorums plectrums quantums quotums gregoriaans kapelaans parmezaans cadans fakkcldans klompendans karakterdans volksdans gans godgans kolgans slogans snceuwgans schans althans saldibalans handelsbalans gamelans theekrans rozenkrans charlatans nochtans divans pHinnELOis schcldens geeneens opeens wagens cotangens opticiens bakens littekens varkens groothoeklens zoomlens odmens paardmens medemens holcmens jongmens christenmens kropmens wapens boomgrens dorens nonsens gelukwens heilwens nieuwjaarswens republikeins geenszins accijns gibbons bonbons gucridons colofons gons wagons occasions pensions stations carillons mobilofoons grammofoons tweepersoons moessons feuilletons gazons lantaarns concerns eekhoorn: kreupelbos sleutelbos luisbos admultosannos bolleboos framboos taartedoos verfdoos steckdoos tekendoos pillendoos meccanodoos kapdoos scheerdoos passerdoos grandioos schaloos naadloos draadloos zaadloos geluidloos radeloos goddeloos bloedeloos redeloos liefdeloos vreugdeloos gcldcloos duldcloos verstandeloos eindeloos nodeloos baardeloos waardeloos zorgeloos smakeloos roekeloos nameloos zinneloos hulpeloos mateloos krachteloos echtcloos vruchteloos tuchteloos besluiteloos renteloos geesteloos lusteloos smetteloos zouteloos scheeps grootscheeps g'Ps chips flips pips dubbelloops terloops vrijkorps muziekkorps legerkorps glasbaari zondaars ouderejaars eerstejaars nachtkaa dribbcla; bedelaars kandelaars zwendelaars pingclaai wichelaars goochelaars kakelaa femelaars rijglaars rijlaars kaplaar moordenaar minnaars plunderaar' folteraar- lasteraars fluistcraa ijveraa parademars krahbers machthebbers verraders adders touwladders bidders flodders broeders arbeiders inleiders daalders schildci zolders inlanders branders voorstanders kalenders hoenders vlinders padvinders kruisvaarders walvisvaarders hardci. l'ILI.mj.lU-a aanvoerders uitvoerders speurders houders schouders stadhouders aandeelhouders wethouders grootouders fairizcecrs voltreffers jagers managers zwagers baanvegers mijnenvegers l opSoojp evangelie lelie waterlelie kamperfoelie homilie standolie aardolie olijfolie hemofolic mongolic melancholie stookolie teerolie papaverolic gasolie kokosolie patentoli endogamn monogamie epidemie chemie petrochemie elektrochemie fotochemie leukemie uitvoerpremic oorlogseconomie psychonomie bionomie autonomie anatomie vasectomie albanic contrarie periferie lingei artillerie tapisserie allegorie gramcalorie pastorie prehistorie planimetrie symmetrie asymmetrie geometrie stereometrie goniometrie antropomctric hygrometrie industrie" metaalindustrie huisindustrie grootindustrie fantasie synesthesie frenesie bourgeoisie televisie omzetprovisic emulsie expansie defensie dimensie extensie dyspepsie autopsie dispersie compassie accessie secessie professie progressie depressie expressie obsessie permissie repercussie diffusie kernfusie transfusie ^BC53EI2II3 perturbatic indicatie vindicatie codificatie i'iffl-iiiiffiHB significatie personificatie unificatie elektrificatie versificatie classificatie klassificatic ratificatie stratificatie identificatie fortificatie mortificatie mystificatie publicatie mulliplicatie complicatie fabricatie suffocatic revocatie confiscatie degradati- recommandatie oxydatic rckrcatic divagatic concentratie eruditie evolutie mannetje console castratie revolutie zandmannetje congregatie registratie gemeentepolitie contrarevolutie aardmannetje irrigatie demonstratie zedenpolitie constitutie blindemannetje preambule instigatie illustratie havenpolitic prostitutie vriendinnetje prolongatie restauratie waterpolitic alluvie spinnetje subrogatie configuratie recognitie biskwie zonnetje conjugatie conjuratie definitie valutaclausulc depreciatie comparitie reflexie uitje luie renunciatie nationalisatie inquisitie orthodoxie lokfluitje filiatie moralisatie jongedame deviatie centralisatie propositie jaloezie hofdame diskwalifikatic kapitalisatie appositie dubbeltje gezelschapsdame publikatie evangelisatie oppositie rijstvogeltje dislokatic demobilisatie suppositie tikkeltje dcmarkatic reorganisatie expositie kantje landnamc relatie vakorganisatie partitic repartitie aanhangwagentje afname revelatie desorganisatie bruidje aspirientje deelname deflatie carbonisatie sigarebandje opname assimilatie kolonisatie bliksemaktic theerandje herenleventje tijdopname dissimilatie ventilatie modernisatie polarisatie elektic vivisektic hondje fonteintje momentopname installatie regularisatie fiktic volkstuintje constellatie terrorisatie intcrpunktic mandarijntje fibrillatie autorisatie obduktic deuntje schoencremc calculatie pasteurisatie rcproduktic griotje oculatie stigmatisatic introduktic waagbricfjc huwelijksbootje inoculatie acclimatisatic concordantie boterbriefje circulatie quotisatie alliantie grootje imprime emulatie amortisatie paasvakantie knipoogje stootje septime simulatie pulsatie krokusvakantie droogje kromme stimulatie condensatie kerstvakantie visitekaartje accumulatie compensatie assonantie bulgarije naamkaartje gnome granulatie malversatie discrepantie zandtaartje stipulatie rehabilitatie substantie gebakje keldertje enthousiasme capitulatie limitatie observantie lekbakje poffertje racapitulatic traktatie tluorcscentic waterjuffertje utnoucume proclamatie insultatic kerkzakje afzakkertje classicisme krematic alimentatie decadentie bekje opkikkert je klassicisme suprematie documentatie residentie elastiekje tikkertje nudisme sommatic representatie correspondentie notitieboekje zweerkamertje formatie dotatie intelligentie spaarboekje nakomertje thcisme transformatie rotatie indulgentie spoorboekje tekstboekje binnenkomertje pacifisme sofisme coöptatie consciëntie nippertjq lettertje zeenatie dissertatie patiëntie trouwboekje paralogismc stagnatie vingerdoekje oortje neologisme resignatie reputatie turbulentie bitterkoekje faveurtje anarchisme subordinatie disputatie klemcntic broekje twaalfuurtje prognathismc insubordinatie evaluatie permanentie optrekje donderbeestje feodalisme imaginatie devaluatie impertinentie tikje vogelnestje formalisme situatie deferentie klapbankje naaikistje nationalisme motivatie differentie bedankje verlanglijstje personalisme inhcrcntic sneeuwklokje goochelkunstje federalisme observatie sprookje naturalisme concurrentic wurgstokje fatalisme essentie taartevorkje vitalisme pretentie take dualisme sententic sprake individualisme redactie potentie casualisme declinatie kettingreactie advertentie nachtwake royalisme culminatie prikactic assislentic zuignapje fondszieke mercantilisme determinatie loonactic existcntic infantilisme illuminatie inconsequentie streepje gelijke bimetallismc predestinatie refractie solventie pijpje machiavellismc donatie infractic insolventie vreempje botulismc sonatic inventie peperboompje humoreske eufemisme detonatie pessimisme intonatie pectorale optimisme incarnatie cytplotie drukknoopje universale mohammedanisme rcincarnatic infectie sinterklaasje succursale paganisme constipatie dcsinfectic promotie procfflcsje portable humanisme disculpatie perfectie reukflcsjc scrabble galvanismc extirpatie injectie receptie smoesje double hellenisme usurpatie projectie aperceptic bruidsmeisje debacle panhcllcnismc interjectie connectie prescriptie snoepreisje lijkhuisjc kuratele clientele calvinisme chauvinisme introspectie inscriptie revisionisme consecratie protectie conscriptie goudvisje jungle expressionisme fysiocratie benedictie presumptie mobile protectionisme aristocratie indictie consumptie domicile exhibitionisme bureaucratie file modernisme federatie stootplaatje défilé cynisme agglomeratie restrictie desertic haringslaatjc facsimile egoismc degeneratie functie maatje cesaropapismc vencratic obductie buurpraatje novelle vegetarisme coöperatie deductie modcstic katje grisaille utilitarisme alteratic reductie gestic spatje taille parlementarisme desintegratie adstructie indigestie wcspcntaillc empirisme immigratie peripetie congestie dille aforisme respiratie diskretie travestie ezelsbruggetje rigorisme collaboratie indiskretie retributie jongetje kamille purisme decoratie redhibitie prosecutic akcfictje pragmatisme pejoratic pcrsecutie kattebelletje stille fanatisme dekoratie elocutie schilletje pastille evaporatie traditie solutie stilletje gargouillc quietismc corporatie expeditie absolutie vlammetje* patrouille defaitisme infiltratie diamanteditic resolutie ommetje idylle spiritisme TURNBOX 8416 MM Kunststof. Met 3 drat plateaus. Elk plateau onderverdeeld in 5 bakji Gemakkelijk mee te nen naar elke 'klus'' Van 20 00 voor ibare 13.95 SOLDEERBOUT 8418 MM "Waller". Vermogen 25 W. Kema goedgekeurd snoer en Vt stekker met rendeerde Van 27.75 voor J 19.95 1^ a PANNINGZOEKER 8414 MM Steinel". Geschikt voor 4.5 - 380 V zwak- of wisselstroom Met polariteitsaanduiding voor zwakstroom. Ook bijzonder ge schikt voor modelbanen e.d. Van 13.50 v 9.50 W. P. HARTWIJK IJZERHANDEL NIEUWE BEESTENMARKT 7 t/m 1 LAMMERMARKT 3-7 LEIDEN 't is jong 'tis modieus merken: Ball Cavo Club de France Louis Es tere Four Season Joey Fresco Martomod Peter v. Holland Dierenselaan 62 Den Haag piHPKKiD KINDERMODE Rijswijkseweg 632 Tel 986465. Pnvè 996950 Uw adres voor 2e hands an zelfgemaakte kinderkleding tegen red«li|ke prijzenl Ook voor inname Speelhoek voor kinderen aanwezig Graag lot spoedig ziens!

Leidse Courant | 1984 | | pagina 28