WIRA - HIFI JK v.d. Water Als HiFi uw hobby is... Bent u thuis bij WIR A Al meer dan 50 jaar v' |J3JPJ1|0 vecauto zweefauto railauto lesauto rupsauto rouwauto Raap kamcclschaap ijaap winterslaap brulaap schildknaap slingeraap koolraap snotaap heemraadschap gereedschap landschap vriendschap kondschap voogdijschap gezelschap gramschap weddenschap gemeenschap kampioenschap nalatenschap gammawetenschap havenschap heerschap zwagerschap zwangerschap griffierschap waterschap buurschap nabuurschap pausschap lidmaatschap verwantschap residentschap postagentschap genootschap vennootschap lampekap koorkap monnikskap lap flap klap zottenklap spatlap troep inktlap uitroep smartlap stoottroep borstlap schildpadsoep schrijfmap rep pap griesmcclpap linieschip lammetjespap ruimteschip kofschip grap vlicgdckschip tankschip kerkschip schoolschip slingertrap middenschip binnenschip woonschip pantserschip misstap krielkip lip jeep flip gup neep hanglip reep klip taliereep shp greep knip handgreep pip misgreep scrip kunstgreep rijzweep tochtstrip geselzweep sip tip overtip kokoszeep fep kuip ^^schcp gijlkuip diep groeistuip doodsstuip horlepiep lijp slijp griep stereotiep kpijp klep ellcpijp longpijp mergpijp opiumpijp broekspijp rijp gr'jp vergrijp sijp zuigklcp zuigcrklcp strotklep hennep gujp noodhulp poep behulp tulp beroep stulp groep stuurgroep bedrijfsgroep kroep waterdamp kruitdamp wedkamp woonwagenkamp hertenkamp padvinderskamp carbidlamp olielamp hanglamp klamp kwiklamp petroleumlamp koplamp schemerlamp flitslamp kramp schrijfkramp maagkramp nekkramp hartkramp schimp glimp krimp klomp aardklomp plomp rompslomp d°P notedop hardop eierdop hangop hoekschop domkop slokop slaapkop donderkop hamerkop kaaskop kroeskop lamskop jongenskop kletskop driftkop galop flop gesp zandwesp scheidbaar onafscheidbaar onscheidbaar benijdbaar onschendbaar strafbaar leefbaar beweegbaar buigbaar verkrijgbaar vervolgbaar verlengbaar draaibaar vloeibaar onvermoeibaar plooibaar laakbaar ongenaakbaar breekbaar onuitspreekbaar rekbaar denkbaar haalbaar onbetaalbaar middelbaar handelbaar ondeelbaar prikkelbaar voelbaar verwisselbaar ontelbaar onherstelbaar verstelbaar feilbaar onfeilbaar waarneembaar uitnccmbaar benoembaar bestaanbaar kenbaar onberekenbaar onmiskenbaar openbaar onoverwinbaar schijnbaar bevaarbaar invorderbaar waardeerbaar hanteerbaar converteerbaar weerbaar vervoerbaar leverbaar onnaspeurbaar leesbaar onleesbaar verkiesbaar onlesbaai misbaar aflosbaar ronselaar oorlogsgevaar kwetsbaar wisselaar levensgevaar onmeetbaar geldwisselaar onafzetbaar vrijmetselaar vruchtbaar ketelaar winkelwaar belastbaar tastbaar gijzelaar onwaar onverwoestbaar puzzelaar fabriekswaar onbetwistbaar eetwaar dienstbaar kostbaar zonneklaar onuitputbaar klinkklaar Hi^E!H£333 huwbaar discobar betrouwbaar touringcar persklaar exemplaar zondaar vanddar beeldenaar havannasigaar beoefenaar vergaar landeigenaar haar handkar tuinschaar kamerdienaar kinderschaar misdienaar grasschaar rekenaar ooghaar tekenaar geharrewar krulhaar sneltekenaar vrouwenhaar intekenaar judashaar molenaar vlashaar keulenaar ncsthaar harpenaar titulacr ponyhaar bultenaar schrabber familiaar centenaar wolkenkrabber gemeentenaar zwabber najaar kunstenaar bewindhebber oudejaar evenaar gezaghebber -proefjaar tovenaar deelhebber schrikkeljaar weduwenaar bevelhebber schooljaar lezenaar machthebber maanjaar overwinnaar wijnjaar ernaar fiber voorjaar sabbatsjaar ouderpaar nieuwjaar spaar rabarber elkaar mzzEszos Modderaar slagader blocdblaar bewonderaar pcstblaar offeraar ontlader middelaar dienstweigeraar roddelaar slingeraar kropader handelaar woekeraar landverrader geldhandelaar polsader wapenhandelaar hoogleraar verkeersader kandelaar kerkleraar spatader slaapwandelaar ploeteraar zwendelaar folteraar oudvader roffclaar slenteraar kerkvader snuffelaar lasteraar burgervader weifelaar fluisteraar biechtvader hamsteraar overgrootvader kotteraar regelaar leuteraar brandladder huichelaar zcvcraar kladder wichelaar zuiveraar kledder goochelaar tsaar roofridder hotelschakclanr gildaltaar flodder makelaar hoogaltaar klodder ontwikkelaar rustaltaar smokkelaar zoutzicder beukelaar paardestaar verzamelaar femelaar vaar plaatsbekleder koppelaar gevaar kalfsleder kwansclaar doodsgevaar verneder paander spaander meander vaderlander snijbrander korenbrandcr schrander medestander omstander kaapstander voorstander paraplustander weldoender hoendci zender snelbindci papierbindcr daarginder dagvlinder gedonder eenponder GOUD BRILJANT ZILVER DE UUR WERKEN- EN SIERADENSPECIALIST VOOR PURE TOPKWALITEITEN OUDERWETSE SERVICE (EIGEN ATELIERS) Onze merken: DUAL - JVC - KENWOOD - TEAC - BRAUN - RE VOX - AIWA - CE- LESTION - KEF - SENNHEISER - PHILIPS - C.D. Recorderbanden: MAXELL - BASF - REVOX - AGFA Haarlemmerstraat 91 - Leiden Tel. 071-122456 Exklusieve kollektie gouden dames- en herenhorloges. Ook leverbaar met briljanten. Enorm assortiment scherp geprijsde sieraden in goud, zilver en briljant. Honderden guldens voordeel! Gouden dameshorloge, 14-karaats met band. Bij ons niet 1.500.- maar 1.110.-. Goedkoper vindt u het nergens. 14-Karaats gouden colliers en armbanden leveren wij tegen een gramprijs van f55.- tot 60 - (incl. BTW). Verlovingsringen de ruimste en mooiste collectie. Gratis graveren, desgewenst handgravure. Uw levenlang garantie, per paar Classic vanaf 325.-. Onze prijs 292.50. Groei briljant vanaf 235.-. Onze prijs 212.50. Losse briljant stenen met certificaten concurrerende prijzen. U koopt bij ons waar voor uw geld. U komt U van buiten Leiden? Geen probleem. In het centrum vindt u volop parkeerruimte aan de Hooigracht (Ir. Driessenplein) en Kaasmarkt. Alles op loopafstand van uw juwelier loopaistana van uw juweuw. Haarlemmerstraat 181. Ruim 45 jaar solide en betrouwbaar HORLOGES VERLOVINGSRINGEN KLOKKEN I §ISpCA naargeestig angstig afkomstig Dverecnkomstig dienstig bronstig gunstig naarstig weerbarstig garstig rondborstig aamborstig dorstig kooplustig trouwlustig rustig schattig kattig prettig wettig grondwettig noodlottig pietluttig ruig tuig moordtuig paardetuig deltavliegtuig rijtuig Salonrijtuig motorrijtuig speeltuig ontuig vaartuig zeilvaartuig voertuig foltertuig vistuig bedrijvig stijvig eenzelvig goedgelovig bijgelovig rechtgelovig lichtgelovig wig rouwig bazig wazig roezemoezig snoezig kroezig pezig twechuizig eenhuizig ijzig gulzig slonzig vunzig wijsneuzig krijg stijg vijg oorvijg twijg blaasbalg galg talg telg velg wilg brandgang ommegang toegang afgang teruggang ingang rechtsingang mijngang diepgang ondergang leergang slentergang overgang kruisgang achteruitgang vooruitgang hang samenhang voorhang lang tijdlang eigenbelang gelang naargelang middenlang maandenlang urenlang slang ringslang spang rang drang gedrang geldingsdrang prang pisang smcctang combinatictang lijmtang kniiptang stang vang dwang bedwang geloofsdwang gewetensdwang rechtsdwang zang psalmgezang zwanczang lofzang heldenzang solozang treurzang eng shantoeng aanbreng gestreng dancing ding gading lading springlading deklading scheepslading bedding hersenschudding pudding zomerbeding burgerkleding vergoeding onderscheiding leiding handleiding geleiding afleiding aanleiding opleiding vooropleiding waterleiding uitbreiding voorbereiding verspreiding uitweiding joyriding zeetijding priesterwijding kaarswijding inbeelding gelding bommelding noodlanding flanklanding tussenlanding verbranding zelfontbranding aanranding standing tussending zending afzending inzending zichtzcnding binding klantenbinding omwinding opwinding onding monding geldontwaarding gording verantwoording gewaarwording houding hofhouding verhouding huishouding heffing ging beraadslaging vertraging wroeging vervoeging beweging taalbeweging volksbeweging belegging verlegging zegging J opzggging ligging verzadiging bezoldiging verschuldiging zangvereniging roeivereniging turnvereniging radiovereniging kiesvereniging vernietiging vestiging bevestiging nuttiging dankbetuiging walging verhoging berging verging uitzaaiing schociing glooiing BEEnnnn havenstaking huiszoeking pctcking ontsteking hersenverweking handreiking bedijking vergelijking verhakking aftakking vertakking verzakking gouddekking verrekking betrekking gevolgtrekking strekking verstrekking voorbeschikking verschrikking uitdrukking verrukking zielsverrukking zinsverrukking schenking bezinking bloedbezinking inzinking aanmerking opmerking versterking aanhaling paling ompaling wanbetaling dwaling stribbehng strubbeling bemiddeling bedeling bestedeling vreemdeling handeling mondeling vondeling kcrndcling tweeling spiegeling afspiegeling staatsregeling dienstregeling tingcling jongeling wieling schakeling komiekeling fanatiekeling smekeling wekeling kwekeling omwikkeling verwikkeling ontwikkeling mislukkeling wankeling enkeling verzameling lammeling aframmeling afstammeling aankomcling beschermeling beginneling bijbedoeling spoeling voeling dopeling verschoppeling koppeling kccrkoppeling dorpeling afwisseling briefwisseling tuchteling muiteling wellusteling kitteling verheVcling naievcling stuiveling hoveling nieuweling vertrouweling duizeling Biizclinp verzuiling kling stalling uitstalling bevalling delling sleephclling spelling voorspelling jaartelling erfstelling borgstelling zwikstelling egelstelling aanstelling tegenstelling instelling onderstelling voorstelling uitstelling oordeelvelling zelling shilling trilling uitholling eenling zonderling teerling winterling sterling huurling beademing ontslagneming kennisneming inachtneming bezitneming benoeming ecnhelming bedwelming verfilming verlamming hartverlamming hartbeklcmming vermomming besomming tekortkoming overstroming jong koekoeksjong long oblong sprong snoeksprong gcdachtensprong oorsprong voorsprong luchtsprong wrong landtong koeietong addertong gletsjertong dwong zong dog buldog kog log gasoorlog handelsoorlog 8ipum|j3)P| I 3a|J3AO 3pi'|dsing I jfiis smog seismologisch paganislisch zooi terminologisch humanistisch sinologisch zionistisch P! klimatologisch communistisch handboog chirurgisch humoristisch kniehoog oligarchisch statistisch spiegelboog hiërarchisch spiritistisch cirkelboog cyclisch positivistisch pauweoog parabolisch marxistisch bui hydraulisch nautisch lachbui hemelhoog herculisch therapeutisch hagelbui verhoog pandemisch regenbui loeg- endemisch donderbui dialoog polemisch kuch klctsbui gastriloog pantomimisch high gietbui mycoloog komisch driftbui pedoloog psychonomisch hoestbui patholoog seismisch fytopatholoog ritmisch uh lui filoloog oceanisch gelui planoloog satanisch baai rijkelui kynoloog titanisch faai werklui petroloog oecumenisch gaai kooElïi ichtoloog technisch papegaai traanoog psychotechnisch poog preklinisch spoog sanguinisch sardonisch kurkdroog stereofonisch trui schelvisoog eufonisch tui toog konisch etui betoog demonisch schooletui facetoog harmonisch gewi enharmonisch zoog diachronisch lawaai spog kronisch rog supersonisch koolrabi grog tektonisch trog cynisch roofbij hertog heraldici honingbij groothertog olympisch academici metselbij stereoscopisch subtropisch flegmatici naderbij berg filantropisch didactici voorbij herberg misantropisch practici dichtbij typisch eidetici d|i dwerg legendarisch mystici borg tabellarisch kledij verborg vegetarisch voogdij zorg fragmentarisch landvoogdij philipsburg Siberisch wurg periferisch bei g'j beug cholerisch aardbei hij heug exoterisch jij verheug hysterisch blij vleug empirisch gei artsenij satirisch hei spotternij teug cursorisch zotternij zeug obligatorisch kei slavernij plug retorisch lakei Pij vlug gravimctrisch kalkci kopij mug elektrisch lei heerschappij rug egocentrisch galei maatschappij brug heliocentrisch palei spij laadbrug lyrisch blei monnikspij kettingbrug russisch zwendelaarij tuibrug fysisch klei babbelarij loopbrug metafysisch ^TCTOrnraii huichelarij luchtbrug goochelarij ^Tiramatisch femelarij sl"g problematisch haspelarij dogmatisch gasboci beuzelarij sj.ih diplomatisch geweldenarij ch (zie ook g) automatisch ^iHuinnsJi traumatisch schilden] pneumatisch gaanderij gelach reumatisch koffiebranderij hoongelach aplanatisch snoei binderij glimlach homcopatisch groei tuinderij grimlach aristocratisch rei distilleerderij schaterlach plutocratisch gerei stalhouderij grijnslach statisch gerij coach extatisch slagerij factisch koekoeksei lijnslagerij eclectisch latei dwingerij gejuich alfabetisch pastei drogerij sandwich esthetisch draaierij onesthetisch genetisch blekerij clinch magnetisch grootsprckcrij israelitisch kwekerij brunch sybaritisch okki steenbakkerij diakritisch ski pakkcrij pleuritisch kali panlikkerij faktisch heli valkerij noch praktisch melkerij toch taktisch traankokcrij krijgstoch cklektisch cumuli spokerij research peristaltisch galerij patriarch gigantisch aanstellerij hiërarch kameleontisch prullerij aristarch chaotisch gummi kramerij narcotisch flemerij gotisch schelmerij jambisch bombastisch grootdoenerij lesbisch sarcastisch macaroni zwijnerij methodisch elastisch aperij synodisch spastisch omkoperij telegrafisch fantastisch hardloperij choreografisch sadistisch fopperij orthografisch panthcistisch bonnefooi wasserij sociografisch gooi parelvisserij bibliografisch opgooi binnenvisserij holografisch zwetserij fonografisch klaverhooi ijzergieterij pornografisch stoeterij etnografisch veelweterij typografisch vinkekooi hydrografisch lichtekooi orografisch slagkooi ploterij fotografisch monarchistisch eendenkooi staatsloterij aulografisch vandalistisch filosofisch socialistisch emplooi houtvesterij elegisch imperialistisch juristerij indologisch liberalistisch schaaktoernooi -snuisterij archeologisch fatalistisch theologisch kapitalistisch ketelbattcrij mythologisch simplistisch octrooi afzetterij fysiologisch optimistisch konvooi zoute ri| SCHOENWINKEL „Brabant" NOORDEINDE 42 - LEIDEN "Ti Rockport herenschoenen en laarzen Rockport damesboots en laarzen voorradig Helioform gemakschoenen en laarzen in diverse breedtes en hakhoogten BERGSCHOENEN met doorgestikte leren tussen- en binnenzolen diepe profielzolen, leren schacht, watertong en polstering v a. 119.95 J LEREN GEVOERDE LAARSJES maat 18 t/m 39 Beginprijs 49.95 Diverse modellen KINDER PANTOFFELS SOKPANTOFFELS maat 20 t/m 45 7.95 LEREN TRIMB00TS vanaf maat 30 t/m 45 v a. 59.95 LAGE TRIMSCH0ENEN »a 20..

Leidse Courant | 1984 | | pagina 24