PSV heeft niets te verliezen Karei Dobias: „Ons voetbal zit in een dal" Vermoeidheid eist zware tol van spelers fortuna Sportwereld Mark Hateley nieuwe held van Engeland —SPORT ftzidocSouiant WOENSDAG 7 NOVEMBER 1984 PAGINA 17 Elavelange aangeklaagd OME Twee journalisten van het Ita- "Tj iaanse weekblad Epoca hebben bij de Ro- fÉ neinse justitie een klacht wegens smaad ngediend tegen Joao Havelange, de voor- :itter van de wereldvoetbalfederatie jj|| FIFA). Oliviero Beha en Roberto Chiodi van Epoca zorgden enkele weken geleden voor opschudding met hun verhaal over Ijnogelijke corruptie tijdens de eindronde van het WK voetbal 1982 in Spanje. Aan tje hand van getüigeverklaringen schreef shet duo dat de uitslag van het duel tussen iftaiië en Kameroen (1-1) gefikst was. Naar janleiding van die beschuldigingen heeft 'je FIFA een onderzoek ingesteld waaruit i&eide landen brandschoon tevoorschijn fewamen. Op een persconferentie in Rome •jjetichtte Havelange maandag de twee Ijournalisten min of meer van „riool-jour- halistiek". Bridgedames favoriet voor wereldtitel SEATTLE Het Nederlands damesteam kan een plaats bij de laatste vier op de bridge-olympiade nauwe lijks ontgaan. In Seattle werd voor een daverende ver rassing gezorgd door in de negentiende ronde wereld kampioen Verenigde Staten met 19-11 te verslaan. Het viertal Elly Schippers, Marijke van der Pas, Petra Kaas en Bep Vriend geldt na de zege op de Amerikaanse speelsters allerwegen als grote favoriet voor de eindze ge. Hoe betrekkelijk alles was, bleek vervolgens echter in het duel met het nietige Zimbabwe, dat met 20-10 werd verloren. Tegen Engeland evenwel, de nummer drie in het klassement, werd daarna weer formidabel gespeeld: 22-8. De heren lieten tegen India (16-14) een lelijke steek vallen in hun streven naar een plaats in de halve fina les. Met nog twee ronden te spelen bedraagt de achter stand op de nummer vier 24 punten zodat alleen een klein wonder de Nederlandse heren nog kan redden. Vitesse verslaat Roda JC ARNHEM Vitesse heeft gisteravond voor een be- kerstuntje gezorgd door de Limburgse eredivisieclub Roda JC uit te schakelen: 1-0. De Arnhemse eerstedi- visionist wilde zich rehabiliteren voor de vijf opeen volgende competitie-nederlagen, waarvan de laatste zondag tegen streekgenoot De Graafschap (4-1) de equipe van trainer Clemens Westerhof zwaar op de maag lag. Maakte de verdediging van Vitesse in die wedstrijd nog een allesbehalve betrouwbare indruk, te gen Roda JC was het een hecht bolwerk. Zodoende bleven de op volle sterkte aangetreden Limburgse gas ten het antwoord schuldig op de voor de rust gemaakte treffer van Pelleboer. De strijd speelde zich na de pau ze voornamelijk op de helft van de thuisclub af, maar de Arnhemse verdediging hield de geringe voorsprong intakt. Vitesse speelt in de tweede bekerronde in Leeu warden tegen SC Cambuur. Prijsvragen DÊN HAAG De re- sultaten van de ver schillende sportprijsvra- gen van het afgelopen weekeinde zijn: Lotto: le prijs: geen naar; 2e prijs: 1 300.000,00; 3e prijs: 68 a j 3903,70; 4e prijs: 3603 x 73,60; 5e prijs: 68.760 x 5.0Ó. Toto: le prijs: 1 x 36.861.90; 2e prijs: 65 x 378,00; 3e prijs: 642 x f 95,60. Toto gelijk: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 3 x 584,20; 3e prijs: 11 x 379,80; 4e prijs: 502 x 11,90. MONSTERZEGE QUICK BOYS OP LUGDUNUM LEIDEN Quick Boys heeft zich wel bijzonder overtuigend ge plaatst voor de overigens pas volgend voorjaar te verspelen hal ve finales van het Zilveren Molentoernooi. Op het veld van gastheer en organisator LFC werd Lugdunum met maar liefst 7-1 verslagen. Alphense Boys, LFC en UVS kwalificeerden zich al eerder voor die tweede ronde. De monsternederlaag van Lugdunum werd al in de eerste helft voor het grootste gedeelte een feit. Kees van Rooyen, Gerard Zuyderduyn, Kees Varkevisser (hij draaide de bal uit een hoekschop direct achter doelman Wim Eradus), Leen van der Plas en weer Van Rooyen be paalden de ruststand op 5-0. Nadat Zuyderduyn in de tweede helft voor de zesde Katwijkse goal had getekend, liet het gisteravond volop experimenterende Quick Boys de teugels wat vieren. Lugdunum (dat gisteravond vier basisspelers miste) kwam wat meer in de wedstrijd en zag Henry van der Weijden zelfs tegenscoren. Leen van der Plas bepaalde de eindstand vervolgens op 7-1. ANCHESTER- RAKOV Een atste test moet nog twijzen of Kenneth lie vanavond op d Trafford toch in ie kan komen voor IV. De met verrekte Enkelbanden tobben- e Deen kan bij de indhovenaren maar loeilijk gemist wor- en in de return voor e tweede ronde van et toernooi om de EFA Cup tegen [anchester United. >V staat immers voor de op- acht in elk geval zelf te sco- n, nu het veertien dagen ge- den in eigen huis slechts >or de helft in z'n opzet aagde. „We moesten achter nul houden en zelf doel- ïnten", herhaalde trainer in Reker gisteren nog maar „Aan het belangrijkste iel van die taak is voldaan, n het laatste punt niet. Maar e kunnen ten minste zeggen nog leven. Hoewel ik loet toegeven dat de kans om ierder te komen niet groot is, ^ebben we ook niets te verhe ien. Goed spelen, er aan mee werken dat het een echte wed strijd wordt en het Manchester moeilijk maken, dat is de loeling. Lukt dat, dan tim- x je ook internationaal toch de weg. Spelen op Old •afford is en blijft een enor- gebeurtenis, voor de spe en voor mij is het mis- en wel eenmalig. Daarom mogen we niet met opge PSV tijdens de training van gisteravond in het stadion aan de Anfield Road. kropte keeltjes het veld op stappen". Reker predikt voor vanavond een speelwijze die overeen komt met de manier waarop PSV de Engelse topclub in het eerste duel tegemoet trad. „Europa-Cupvoetbal is een kwestie van overleven. We zullen daarom Europees moe ten spelen en de scheidsrech ter moet maar uitmaken tot hoe ver we kunnen gaan. We moeten niet gaan lopen schop pen, wel elk duel net zo kei hard durven aangaan als in Eindhoven. En dan hoop ik dat er net als toen geen ver zorger in het veld hoeft te ko men". Mocht Brylle niet kunnen spe len, dan is Peter Corbijn in principe zijn vervanger. Tenzij Piet Wildschut, die ondanks een spierscheuring in de kuit wel licht trainde, niet te veel hinder meer van zijn kwet suur ondervindt. Met die mo gelijkheid hield Reker nog ter dege rekening. „Piet wilde er in elk geval bij zijn. Kan hij toch spelen, dan heeft hij voorrang boven Corbijn. Maar het liefst begin ik natuurlijk met Brylle. Als het medisch geen probleem is om met een bandage van start te gaan, dan doen we dat. Hindert alleen de pijn hem nog, dan zegt me dat niets. Die voel je niet met 55.000 mensen op de tribune". Manchester United kent slechts een luxe probleem. De club, die in al z'n 37 Europese bekerduels op eigen veld nooit verloor en nog maar zes keer gelijk speelde, twijfelde lang tussen het opstellen van de van griep herstelde Alan Bra zil en Frank Stapleton. PSV zal echter wel met Stapleton te maken krijgen, zeker nu Bra zil gisteren de training hin kend verliet. Stapleton maakte pas afgelopen week zijn ren tree in het elftal. Met de Ierse international in de ploeg her stelde Manchester United zich ten koste van het toen in de Engelse league leidende Arse nal (4-2) van twee pijnlijke ne derlagen binnen vier dagen te gen Everton, sinds zaterdag leider in de nationale competi tie. Reker: „Wie er staat maakt niets uit. De tactiek van de Engelsen verandert er toch niet door". PEC Zwolle is vooralsnog de belangrijkste kandidaat om aanvaller Erik-Jan van den Boogaard (20) over te nemen van PSV. Door de aankoop van René van der Gijp is de Brabantse club bereid tot de verkoop van een selectiespe ler. Manager Kees Ploegsma: „Van den Boogaard haalt het momenteel niet bij ons. Er is veel belangstelling voor hem, maar PEC heeft zich al afgelo pen zomer gemeld. Verhuren doen we hem in ieder geval niet, wie hem hebben wil moet hem kopen". Fortuna Wat de return van de tweede Europese bekerronde Fortuna S ook brengt, de ploeg zal op gelucht zijn. Slaagt de Lim burgse formatie in Krakov ten koste van Wisla er in zich te plaatsen voor de kwartfinales van het toernooi der beker winnaars, dan wordt het inter nationale optreden pas in maart - mét de in Sittard be wierookte Frans Thijssen - voortgezet. Komt Wisla op ei gen terrein langszij, dan is Fortuna in ieder geval verlost van de verplichting wekelijks twee wedstrijden te voetbal len. De vermoeidheid begint zijn tol van de selectie van trainer Bert Jacobs te eisen. Dat geldt in het bijzonder voor de man, die vanavond hevige druk kan verwachten, doel man André van Gerven. De 32-jarige sluitpost is met Chris Dekker een ervaren kracht, maar bekent soms in zijn hok te bibberen van nervositeit. De Doelman André van Gerven, Anne Evers en Arthur Hoyer (links) nemen er in Krakov even hun gemak van. blunder, die Van Gerven twee maanden geleden in de com petitiewedstrijd tegen MVV beging, ziet hij als oorzaak van die onzekerheid. „Ik ben opeens een held in negatieve zin geworden", zegt Van Ger ven, die bij PSV en FC Twen te Europese routine opdeed. „Iedereen spreekt je er over aan. Als keeper kun je je niet echt revancheren voor fouten. Bovendien moet ik toegeven dat ik daarna niet goed heb gekeept. Die treffer tegen Ajax. vorige week, reken ik mezelf wel aan". Om de in Sittard verworven voorsprong van 2-0 te verdedi gen, zal Fortuna zeker probe ren de in eigen competitie als voorlaatste geklasseerde Pool se ploeg op afstand van het strafschopgebied te houden. „Maar niet op de manier die wij tegen Ajax hanteerden". belooft Jacobs. „Je weet dat Ajax constant op je afkomt, die zekerheid mis je hier. Mijn J Poolse collega schuift wat met zijn elftal, het is duidelijk dat hij niet over een geoliede for matie beschikt. Wij kunnen niet alles vastzetten, ik wil de nodige ruimte houden om zelf tot scoren te komen". PRAAG Gelijk veel vak- broeders-in-ruste is Karei Dobias (36) door de jaren heen lichtelijk uitgedijd. Zijn haren zijn evenwel nog zo zwart als schoensmeer. In de [zestiger jaren verraste hij de voetbalwereld in het alge meen en Ajax in het bijzon der door als rechtsachter van Spartak Trnava regelmatig ter hoogte van de achterlijn Ivan de tegenstander op te duiken. Een primeur, die door de Dobias van nu achte loos wordt weggewimpeld onder het motto „Wat ge dweest is, is geweest, praten we niet meer over". jVoor de 67-voudige Tsjecho- plowaakse international geldt alleen de toekomst. Dat bete kent dus tóch weer praten over Ajax, want de voorzie nigheid heeft bepaald dat iDobias hoewel aanzienlijk iminder direkt dan in 1969 ppnieuw met de Amsterdam se club in Europees beker- Verband te maken heeft. In 1969 was hij in die gedenk waardige halve finale van de strijd om de Europa Cup voor landskampioenen in Trnava O, nét niet genoeg voor Spar tak dat door een falende doelman twee weken eerder in Amsterdam met 3-0 het schip in was gegaan. Nu, no vember 1984, is hij de kers verse jeugdtrainer van Bohe mians Praag, vanavond in Praag de tegenstander van Ajax in de tweede ronde van het toernooi om de UEFA Cup. 'Masopust Er zijn twee Tsjechoslowaak- se voetballers, die door hun optredens in ontmoetingen met Ajax het recht hebben |verworven om het cliché „le gendarisch" voor hun naam te zetten. Dobias uiteraard én [Josef Masopust, de begaafde middenvelder vanDukla ■aag die er in 1967 eigenbe- rnig voor zorgde dat Ajax niet verder kwam dan de kwart finale. Masopust heeft het in de trainerswereld verder ge schopt dan Dobias. Als Iscoach van het nationale elftal mag hij zich de mach tigste man in het Tsjechoslo- Johan Cruijff en Karei Dobias anno 1969. waakse voetbal noemen. Een hernieuwde kennismaking met Ajax zit er voor hem niet in, want de levende legende heeft voor enkele dagen het vaderland verlaten. In het Praagse CSTV-gebouw, het hart van de gehele Tsjecho- slowaakse sport, dat oogt als een vervallen kostschool, verontschuldigen zijn assis tenten zich voor het feit, dat de heer Masopust deze week ergens onder de Griekse zon een trainerscursus verzorgt. Karei Dobias is er in het krakkemikkige, tussen grau we woonblokken ingeklemde stadionnetje van Bohemians wel bij en verontschuldigt zich bij voorbaat al voor het hobbelige karakter van de grasmat. „We hebben geen trainingsstrook tot onze be schikking. Moeten dus dage lijks van het hoofdveld ge bruik maken, met alle ellen de van dien". Voor hem staat vast dat de confrontatie Bo- hemians-Ajax niet het niveau zal bereiken van de klassie ker Spartak Trnava-Ajax van destijds. „Ons voetbal zit in een dal en bij Ajax zijn al leen Vanenburg en Van Bas ten persoonlijkheden. Toen, in 1969, hadden we moeten profiteren van het vroege uitvallen van Johan Cruijff. We hadden de pech dat die Gert Bals in zijn gele trui' voortreffelijk stond te kee pen". Karei Dobias maakte naam bij Spartak Trnava, speelde drie jaar voor Bohemians en kwam in België uit voor Lo keren. Daar kreeg hij te ma ken met een kleurrijke Ne derlander: René van der Gijp. Een vriend van hem, verzekert hij. En vrienden moet je de waarheid kunnen zeggen, vindt Dobias, getuige zijn opmerking: „René is een prima kerel, altijd lachen met hem, maar hij heeft geen karakter. Hij heeft alles. Ta lent, auto, video, vrouw, maar geen karakter". Vervolgens onderkent Dobi as dat ook Bohemians tegen woordig zo'n enfant terrible in de ploeg heeft: vleugelspits Janecka, een groot talent, maar lui en „gezegend" met een chronische honger naar geld. Even later doet hoofd trainer Pospichal écht een boekje open over z'n vedette. „Hij wil altijd meer geld. Meer, meer, meer. Janecka heeft het talent van Marado- na, maar er zijn wedstrijden, waarin hij geen poot verzet. Hij is alleen geïnteresseerd in het grote geld, dat in het bui tenland is te verdienen. Over drie jaar mag hij weg, hij moet dus nog even geduld hebben". BERT DIJKSTRA Winnend wedden HILVERSUM De uitslag van het W-5 spel, gisteravond gehouden op de renbaan van Hilversum, is: 3e koers: 10; 4e koers; 14; 5e koers: 14; 6e koers: 5; 7e koers; 9. Juiste se rie: 10-14-14-5-9. Omzet: 47.481.50. Eerste prijs: 17.093,30, tweede prijs: 247,70. W-5 (1): Yncie (11), Yara Last (7), Yanny Vortum (2). W-5 (2): Vamp Hanover (5), Wodan N (9), Wana du Bois (4). W-5 (3): William Darnley (2), Youth Fortuna (10), Ylmora (11). W-5 (4): Fina O (2), Wizard May (4), Wilma N (5). W-5 (5): Fita Top (9), Wimbert S (8). Valerie Fibber (5). Tennis Menno Oosting (6-1, 6-3 tegen Huub van Boeckel) en Tom Nijssen (6-2, 6-3 tegen Christiaan Feenstra) spelen de beslissende partij voor één plaats in het internationale toernooi, dat volgende week in Antwerpen wordt gehouden. IJshockey Het Nederlands team heeft gisteravond in Tours in de eerste van twee oefenwedstrijden tegen Frank rijk met 6-6 gelijk gespeeld. Volleybal In de eredivisie dames won WC gisteravond de thuiswedstrijd tegen Longa '59 met 3-2. Basketbal Haaksbergen heeft de tweede ronde van de strijd om de Europa Cup voor bekerwinnaars niet overleefd. Na de nederlaag voor eigen publiek (99-94) ging in Tel Aviv ook de tweede wedstrijd tegen Hapoel verloren: 112-84. Basketbal Dave Downey heeft gisteren ontslag geno men bij de basketbalvereni ging Den Helder. De 28-jarige forward verklaarde niet meer verschijnt volgend seizoen in de formule 1 met drie coureurs aan de start. Op dit moment heeft de Italiaanse firma de Fransman René Arnoux en de Italiaan Michele Alboreto on der contract. Algemeen Barcelona heeft zich gisteren tijdens de bijeen komst van het IOC in Mexico als eerste officieel kandidaat gesteld voor de organisatie van de Zomerspelen in 1992. Naast Amsterdam en Barcelona wordt de kandidaatstelling verwacht van Belgrado, Bris bane, New Delhi en Parijs. Voetbal Eredivisieclub PEC Zwolle verloor gister avond met 2-1 van zaterdag- eersteklasser Nunspeet. LONDEN Engeland heeft een nieuwe voetbalheld. Het is Mark Hateley, 22 jaar, aanval ler en spelend in dienst van het Italiaanse AC Milan. Hate ley is volgens de algemene mening de aangewezen man om het eens zo grote voetbal land van zijn minderwaardig heidscomplex te verlossen, de expeditieleider op weg naar Mexico. In dat Zuidamerikaan- se land staat de terugkeer van Engeland op een eindtoernooi om het wereldkampioenschap vastgesteld. Twintig jaar van ballingschap, want zo ervaren de onderdanen van Margaret Thatcher de afwezigheid, zit ten er dan op. Mark Hateley geniet veel populariteit. Snelheid, agressie, en (sprong)kracht zijn de voor naamste kwaliteiten van Ha teley, een goed uitziende ver schijning, wat zijn populari teit nog verhoogt. „Er zijn er maar weinig zoals hij in de wereld, rfet land heeft, daar ziet het ten minste naar uit, de superheld, waaraan het behoefte had", deelde Bobby Robson, verantwoordelijk voor het nationale elftal, in de vreugde. Robson gaat echter omzichtig te werk met zijn nieuwe ve dette: „Mark zou er beter aan hebben gedaan in zijn ge boorteland te blijven. Het succes is voor hem erg snel gekomen, maar hij heeft nog een eindje te gaan. Het is be langrijk, dat hij met beide be nen op de grond blijft. Daar kan ik aan meehelpen". Rob son deed dat op zijn manier door de op leeftijd rakende Paul Mariner te verkiezen boven Hateley. Tegen Fin land stond de donkerharige aanvaller pas voor het eerst in het basiselftal van Enge land. Ook al, omdat Mariner was uitgeschakeld wegens een blessure. Attila, zoals Hateley wordt genoemd in het land van zijn werkgever, is er juist van overtuigd dat de overgang naar AC Milan, tegelijk met landgenoot Ray Wilkins, een positieve invloed heeft gehad op zijn spel. „Ik heb geleerd te ontspannen. Alles lijkt vanzelf te gaan", aldus de huidige topscorer (vier doel punten) van Italië ,,De ont vangst op Wembley en de kritieken in de pers waren geweldig, maar ik laat me niet gek maken Aan de an dere kant: eenmaal aan de top, wil je daar blijven ook Mark, de zoon van Tony Ha teley, een bekende voetballer uit de jaren zestig, werd vo rig jaar voor 700.000 gulden gekocht door Portsmouth, uitkomend in de tweede divi sie. De clubbestuurderen in de Zuidengelse marinestad deden goede zaken, want een jaar later werd Hateley, in die korte periode goed voor 25 treffers, voor het zesvou dige overgedaan aan AC Mi lan. Tot verrassing van veel voetbalkenners, van wie sommigen spraken over een paniek-aankoop, omdat de Italiaanse grenzen werden gesloten voor buitenlandse spelers. Nils Liedholm, de trainer van Zweedse af komst. wist echter precies wat hij deed. Talenten breken meestal snel door. Zo ook Hateley Inter nationaal maakte hij naam tijdens de Zuidamenkaanse trip van het Engelse elftal. Als invaller maakte hij het winnende doelpunt in de wedstrijd tegen Brazilië, ge speeld in het Maracana-sta- dion in Rio de Janeiro. Tegen Oost-Duitsland (winst van 1-0) was hij echter weer ge woon bankzitter en mocht hij pas in de slotminuten opdra ven. In die korte periode maakte hij. zo'n hartverwar mende indruk, dat de belang stelling voor hem enorm toe nam. Journalisten stapten op het vliegtuig naar Milaan, schilderachtige plaatjes van het gezin-Hateley versche nen in de dagbladen. Hateley maakte onlangs met twee doelpunten in de interland tegen Finland de verwach tingen (voorlopig) waar. „De man. die ons naar Mexico zal brengen", juichten de Engel- ^sportuitslagen geland 22-8 Stand: 1 Nederland 404 pug- ten; 2. Verenigde Staten 389; 3 Frankrijk 382: 4 Engeland 362; 5 Italië 361.75 Heren: N«Jerland-lndi8 14-16; Nederland- Nieuw Zeeland 19-11 Stand groep A 1 Pe len 510 punten. 2 Oostenrijk 475; j de Staten 470; 3 1 PAARDESPORT tertijd 1 20.5; 2. Yvira S; 3 Ysine H_ lum. TOTO: winnend: f 2,20; plaats: 2.20. f 5.60, 1.40; koppel 47.30; trio: 467,50 Niet gestart: Yema Be- TWEEDE KOERS (2440 meter): 1 Ymir Dale (J Sikking) 1.21,3; 2 Why- lee dl Robles; 3. Yellow Shadow.: TOTO: winnend: 2,80; plaats: 1.30, 1.90, 2,30; koppel f 7,10;' trio: 99,30. Niet gestart Volume. DERDE KOERS (2000 meter): 1 Yucie (T. Smeding) 1.21.6; 2. Ylse Belle; 3 William Darnley TOTO: winnend: "f I,40; plaats: 1,40. 2,50, 5.50;' koppel: 5,40; trio: f 40.40 Niet ge-' start. Walbert Dakota. VIERDE KOERS (2000 meter) 1 Ylee; dl Robles <T Smeding) 1.21,0; 2 Vin cent; 3 Weistane du Bols TOTO winnend: 9,80; plaats: 4.90. f l II.90, 3,30; koppel 404.80. trio 3929.50. Niet gestart: Varalino VIJFDE KOERS (2000 meter); 1 Wishbone Fortuna (J F van Dooye- weerd) 1.20,7; 2. Wendy Compaan; 3 1 Wicky Sypesteyn. TOTO: winnend 36.80; plaats: 4,20. 1,60, 2,70; koppel: 78.70; trio 2957,10. Niet gestart: White Spirit ZESDE KOERS (2000 meter): 1 Uncle! Glim (J.P.F, van de Broek) 1.22.5; 2.' Wendy H; 3. Ydra P TOTO winnend 11,50; plaats 1.90, 1,40, 1,10;* koppel: 25.00; trio: 117.70. Niet gestart: Ulo Bloemenlust, Wistaria ZEVENDE KOERS (2440 meter): 1.' Veystone Sycamore (T M M. de Mol)' 1.21.0; 2. Vulcana, 3 Wilwy TOTO winnend: 4.40; plaats: 1.60. 2.30, f 1,40; koppel f 61,60; trio 1 355.80 ACHTSTE KOERS (1600 meter): 1 Zvetlana Hanover (A.J Mollema) 1.19,9; 2 Zilver Prince. 3 Zeres Bos- zorg. TOTO: winnend 6,40; plaats 1.40. 1.20. 2,20; koppel 4.00. trio 54,10. NEGENDE KOERS (2000 meter): i Tamara Rita (R.G, Hauber) 1.21.7; 2 Vernon Fortuna; 3 Tessa Hanover TOTO Winnend: 4.00; plaats 2.10. 2.30; koppel. 10.10; tno: 284,10 TIENDE KOERS (2900 meter): 1 Sammy Norton (F Gorter) 1.21,4; 2 VolarxJo Jonker; 3. Viclorla Hanover TOTO: winnend 15,30; plaats f', 2.20. f 1,30, f 1.60; koppel 12.90,' trio 170.00 Niet gestart Sexy Gim ELFDE KOERS (1609 meter) 1 Or-! nantes Duke(A. van Klaveren) 1 18.2.' 2. Taranis O. 3 Usurpateur K TOTO winnend: 3.20; plaats 2.60. f) 3.50; koppel 18.20; trio f 89.10 Niet gestart Podo du Boi6 TOTALISATOROMZET 318 275.00 VOETBAL ingham 1-0; West. I: Wolverhamo»i*>-I

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17