n Film „Dag dokter" niet vrij van feilen Nieuw commerciëel audio-visueel bedrijf van start gekleurd gezien Midlotto-show nu voor publiek op kleuterniveau vie' ï?Adio/televIsïë" CcidócSouiatit DINSDAG 30 OKTOBER 1984 PAGINA 19 hou t het l scherm in het oog )e laatste dagen van >ompeï Ïdat Arbaces erin geslaagd is moord op Antonius in Clau- is' schoenen te schuiven, Ihrdt deze ter dood veroor- held. Samen met de gevan- ■\n christenen zal hij in de Ifena sterven na een gevecht Itoen zijn vriend Lydon, de Wpegere gladiator. Het is vrij- I» zeker, dat hij dit gevecht iet overleefd. De enige, die pucus nog zou kunnen red- hp. is Julia, de dochter van fa rijke koopman Diomedes, is ze tenminste haar vader erteld wat er precies is ge- eurd. De blinde slavin Nydia jobeert haar hiertoe over te alen. Maar wanneer Julia ten- jotte in de arena verschijnt p het erop, dat zij te laat is. (f,28 uur Nederland 1. fervaarlijke kaken ie Zuid-Afrikaan Tony Poley tostudeert reeds 23 jaar het edrag van krokodillen en hij eeft nog steeds niet genoeg an die beesten. De bioloog t net zo gemakkelijk met ze als wij met onze hopdjes. •wy ze roept komen ze aan- w gelen. Op het ogenblik heft Poley aan de oevers van Pongola-rivier en de St. Lu- te-baai een groep van zeven- ton volwassen krokodillen om Ich heen verzameld. Ze leggen ier in nestkuilen zo'n veertig leren, die met zand worden fgedekt. Na ongeveer negen- dagen laten de jongen met a van?" doordrin9end gepiep we- affaels ierijen. erdrij- komen der de schets O-Melterdaad inavond vraagt de EO op- ?uw aandacht voor de actie tempen voor eten", die dit or jaar startte als hulpverle- hg aan het noordoosten van 'azilië, dat onder een grote oogte heeft geleden. In deze di' 1zending wordt verslag uitge- I jaagt acht van de boringen, die n verricht om waterpompen kunnen plaatsen. De later otseling optredende slagre gens hebben de opzet van het ^oorspronkelijke gewijzigd. t v? rov,er vertellen Herbert de "ul11 Ruiter, projekt-secretaris van j „Tear Fund", Hans van Bins- entei pergen voorzitter van de pro- -* o.iekt- werkgroep en waterdes- x\undige Hans Spruyt. <!.w. p Ne(jerian(j 2. TROS knipte toch in „Spetters" HILVERSUM De TROS heeft zaterdagnacht niet de volledige versie van de speel film „Spetters" uitgezonden. Uit de film was o.m. twintig seconden uit een homofiele verkrachtingsscène geknipt. Regisseur Paul Verhoeven zegt dat hij zijn advokaat laat natrekken of juridische stap pen mogelijk zijn. Volgens hem is er sprake van overtre ding van de auteurswet. De TROS beweert, dat er coupu res zijn aangebracht in overleg met de filmmakers. (Van onze sociaal-eco nomische redactie) HILVERSUM In West-Europa zal over vijf jaar 30.000 uur meer televisie worden uitgezonden dan nu. Om daar vroegtijdig op in te spelen heeft een' aantal Nederlandse on dernemingen het audio visueel bedrijf Meta Media opgericht. Cine- centrum, het grootste particuliere bedrijf op het gebied van film, vi deo, geluid en fotogra fie, dat enkele jaren ge leden nagenoeg failliet was, vormt de basis van deze organisatie. Het uitgeversconcern Audet, het Nieuwsblad van het Noorden, Par- com, (een participatie maatschappij waar de verzekeringsmaatschap pijen AMEV en Natio nale Nederlanden, de Nationale Investerings bank, het pensioenfonds PGGM en de Rijkspost spaarbank in deelne men) en Cinecentrum zijn de grootste aandeel houders. Het nieuwe bedrijf zal een sterke nadruk leg gen op distributie. Naast het aanboren van nieu we distributiekanalen als abonnée-tv, satelliet- tv, zal het bedrijf zich ook bezighouden met opleidings- en informa tieve programma's. Gekozen is voor een ge- decentraliceerde werk wijze door middel van divisies en werkmaat schappijen, waaronder bijvoorbeeld Polygoon die al sinds jaar en dag bioskoopjournaals pro duceert en distribueert. President- lig top-functionaris bij Shell. Algemeen direc teur drs. M. Meijer zei bij de presentatie van het bedrijf in Hilver sum dat het nieuwe me dia informatietijdperk weieens de tweede in dustriële revolutie zal kunnen inluiden. Hij verwees daarbij naar het rapport van de door de regering in het leven geroepen commissie Wagner. „Maar om op de internationale markt mee te kunnen, een markt waar jaarlijks vele miljarden omgaan, is meer nodig dan wat export-bevorderende maatregelen van de overheid", aldus Meijer. Hij voorspelde dat Meta Media een gezonde con current vanuit het be drijfsleven van het NOS facilitair bedrijf zal kunnen zijn. Regisseur Ate de Jong kwam een jaar of vijf geleden in eni ge weken tijd gereed met zijn toen tweede speelfilm „Dag dokter", waarin twee artsen tegenover elkaar staan, twee generaties ook. De medische hoogleraar Bernard' Delfman (André v.d. Heuvel) ziet in zijn half Amerikaanse schoonzoon Jimmy Sanders (Billy Ward) zijn opvolger, een kwestie die erg acuut wordt als de profes sor met zijn hart te stellen krijgt. Te bekijken woensdag op Ned. I om 20.34 uur Hier spelen problemen met vrouwen tussendoor, in welke rollen we Monique v.d. Ven zien, Kitty Jansen en Astrid Wijn. De complicaties ontstaan wanneer de jonge dokter aan zichzelf, zomede aan zijn me dische kwaliteiten, zijn roe ping gaat twijfelen. Hij raakt onderhevig aan een identi teitscrisis en dat maakt hem onbereikbaar voor zijn omge ving. Zijn vrouw (Monique v.d. Ven) verlaat hem voor een vriend (Derek de Lint), terwijl de professor met een vriendin op vakantie gaat. Ate de Jong kreeg destijds ook in ons blad welwillende kri tiek op deze film, zeker ook omdat hij toen als Neerlands jongste filmmaker gold. Toch was hij op zijn eigen werk niet zonder kritiek. Zijn grootste fout vindt hij wel, dat hij de professor na ongeveer drie kwart van de vertoningstijd van de film dood laat gaan. Er valt dan een stuk spanning weg. De mensen denken, dat de film afgelopen is. Volgens hem begint het dan echter pas spannend te worden, omdat de jonge arts temidden van drie vrouwen het te kwaad krijgt met zichzelf. De spanningen tussen de personages in deze film spelen overwegend in de dialogen, die door de kritiek nogal melodramatisch werden gevonden. En bovendien ste ken die wat te glad in elkaar. Hier zat Fons Rademaker ach ter, op verzoek van wie Ate de Jong deze film heeft gemaakt. Twee dominees In een interview destijds in ons blad vertelde Ate de Jong over deze film, dat hij aanvan kelijk met het idee heeft ge speeld een film te maken over een jonge en een oude domi nee en de spanningen tussen deze twee. Daarvan zag hij echter af, omdat naar zijn me ning de persoonlijke proble men van een dominee het gro te publiek niet zo aanspreken. In verband met het overlijden van de professor in de film „Dag dokter" kon hij de angst voor de dood bij de oudere arts plaatsen tegenover de levens angst van de jonge dokter Over de titel „Dag dokter", die eigenlijk weinig houvast biedt voor het verhaal in deze film, liet hij weten, dat deze titel eerder bedoeld is als een wek roep ten overstaan van het grote publiek dan als een la ding ter dekking van het film verhaal, ofschoon later bleek, •dat deze titel ook wel snierend werd gebruikt met betrekking tot het overlijden van de oude arts. Ate de Jong is dan ook nog geneigd er aan toe te voe gen, dat elke arts de term i buiten medeweten „Dag dokter" vele malen daags te horen krijgt. Er spreekt een stuk vertrouwen uit, aanzienlijk meer dan in het meer voor de hand liggen de „Dag, mijnheer". En het is juist het vertrouwen in zich zelf waarin de jonge dokter begint te falen. Halve Amerikaan De rol van de jonge arts wordt gespeeld door Billy Ward, van geboorte Amerikaan, die in het Nederlandse toneel terecht kwam. In het filmverhaal speelt hij de jonge Amerikaan se arts, die na zijn huwelijk met de dochter van de profes sor zich in ons land heeft ge vestigd. Billy Ward spreekt behoorlijk Nederlands, terwijl in zijn tongval de Amerikaan hoorbaar blijft. Ate de Jong kon hem om meer redenen goed gebruiken. Er zitten in deze film enige scènes, waarin nogal wat van deze acteur wordt verlangd, zo bijv. dat hij op zijn hoofd gaat staan. Die kunst bleek Billy Ward goed te beheersen, zodat hiervoor niet naar een figurant hoefde te worden gezocht. Ate de Jong kon dit soort scè nes goed gebruiken, wilde hij zijn film enige levendigheid meegeven, waar de dialogen toch vaak leiden tot stilstand in het beeld. Het lag in de be doeling juist in de dialogen het innerlijk drama in die jonge arts bloot te leggen, maar daarvoor grijpen die weer niet diep genoeg, blijven die teveel aan de oppervlakte. Het ver wijt hierover destijds aan het adres van producent Fons Ra demaker weerlegde deze met de opmerking, dat als je groot publiek wil trekken je niet al te diep op psychische dingen in moet gaan. In dat geval blijft het zoeken naar het juis te midden. Daarmee staat ook de vraag nog steeds overeind of dat in deze film wel gevon den is. Ook naar de mening van pro ducent Fons Rademaker en filmer Ate de Jong werd déze film destijds door de kritiek tamelijk mild ontvangen, om dat het toen ging om de jong ste regisseur van Nederland. Zij zijn wel bereid toe te ge ven, dat hun film de nodige feilen toont, te weinig body in het verhaal bijvoorbeeld. An derzijds lieten zij zich ook nog al misprijzend uit over kritie ken, die te weinig heel lieten van deze film TON OLIEMULLER Het Nederlandse televisiepubliek heeft dan toch (oh, wat zijn we toch een gelukkig volk) kennis kunnen nemen van het filmische meesterwerk „Spetters" van regisseur Paul Verhoe ven. Afgelopen zaterdagnacht was daarvoor het geschikte tijdstip, leek men te oordelen bij de leiding van de TROS, na dat men eerst deze rolprent een paar weken eerder had ge programmeerd in de zogenaamde prime-time (de tijd met de hoogste kijkdichtheid, tussen 20.00 en 21.30 uur). Dat ging toen niet door, omdat de TROS het mes wilde zetten in de film en er een paar scènes uithalen die te bloot of te gewelddadig waren, en daartegen maakte Verhoeven be zwaar. Naar mijn mening terecht, en dat zeg ik niet omdat ik alsmaar blote of gewelddadige scènes op mijn beeldbuis wil zien, maar omdat je zo'n film nu eenmaal aankoopt als een compleet produkt en dan ook als een compleet produkt moet vertonen. Goed, goed, riep de TROS verongelijkt, dan zenden we hem wel zonder coupures uit als nachtfilm. Een redelijk compro mis (dat alleen een beetje laat tot stand kwam; zoiets kun je natuurlijk ook met zijn allen bedenken op het moment dat je de onderhandelingen voert over de aankoop). Maar wat toen gebeurde, een paar weken terug, was nog het allergekste. De dienstdoende omroepster vertelde toen niet wat er werkelijk aan de hand was, maar verloor zich in een schijnheilig betoogje over die harde scènes in „Spetters en dat die bij nader inzien toch niet op dat tijdstip konden wor den vertoond, en ze kondigde toen de alternatieve film aan: Grijpstra en De Gier. Geen woord over het conflictje met Paul Verhoeven. En geen woord van excuses over het feit dat binnen drie minuten na aanvang van Grijpstra en De Gier (die overigens ongeveer jaar eerder ook al op televisie was vertoond) een geheel ontklede prostituée in beeld werd gebracht, bedekt met bloed. Hoezo blootHoezo geweldWat ik maar wil zeggen is: Je moet niet zo jokken, en als je zo begaan bent met de fijnge voeligheid van je kijkerspubliek op dat tijdstip van de avond, moet je natuurlijk niet met Grijpstra en De Gier komen aan dragen... Inmiddels hebben we kennis kunnen nemen van het debuut als presentator van een showprogramma van de heer Johnny Kraaykamp jr. die de rol van Willem Ruis heeft overgeno- bij VARA's Midlotto. Hij leverde een hernieuwd bewijs de stelling dat acteren één vak is. en presenteren een geheel ander vak. Deze heus niet onverdienstelijke jonge ac teur koos voor een benadering die het midden hield tussen van de charmeursactiviteiten van Ruis en het ko ketteren met zijn eigen afkomst. Hij noemde zich zelfs Kraay. woord dat zoals we allemaal weten, een troetelnaampje is zijn vader, daarbij vergetend dat hij lang niet het ko misch talent van senior heeft en zeker niet diens onweer staanbare charme. Erger nog was het dat hij het publiek in de zaal verwarde met kleuterklas met taalmoeilijkheden. Kraaykamp sprak bijvoorbeeld de ten tonele gereden auto mobielen met grote hardnekkigheid aan met de betiteling: „toet toets" en muntte ook in het algemeen uit door een ge heel op infantiliteit ingesteld taalgebruik. Tenslotte: kan iemand zo'n jongen (en de presentatoren van dergelijke weggeef programma's in het algemeen) niet eens vertellen dat je niet die armen alsmaar om de kandidaten- schouders hoeft te leggenRuis doet dat, Brandsteder doet dat Johnny Kraaykamp had het dankbaar overgenomen We zeker nog blij mee zijn dat hij niet in navolging Willem Ruis iedereen met „schat" aansprak... RENÉ DE COCQ EDERLAND 1 KRO 15 Studio vrij, programma over vrije-tijdsbesteding. .40 KRO's tekenfilmfesti val. Met: Precious Pupp, Tom en Jerry en Hillbilly Bears. 00 KRO's Middageditie, door Aad van den Heuvel en Han van der Meer. Met om 17.30 Journaal (NOS). 25 Het verhaal, bijvelver- telling voor de jeugd. Afl.: Jozef vertelt wie hij is. [9.00 De Freggels, poppense- Ï.25 Speurtocht naar de i verdwenen schat (4), En- i gelse jeugdserie. Wanneer i de zwaargewonde priester l uit de greppel is verdwenen, vrezen Stefan en zijn vrien den voor hun eigen leven. NOS 00 Journaal. KRO 28 De laatste dagen van Pompeï (5), tv-serie geba seerd op het boek van Ed- ward Bulwer Lytton. akerf 20 Brandpunt, actualitei- 55 Goodbye Mr. Kent, En gelse comedy-serie. Travis prijztF Ken* 'Uk* eindelijk versla- m - gen, als Victoria dreigt hem het huis uit te zetten. 2.25 Er is meer tussen he mel en aarde, maandelijks programma van Joke Baar zondt en Berend Boudewijn. jistetNOS peil 3.20 Journaal. nf3-25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 EO 16.00 De Waltons, Ameri kaanse serie. Terwijl de Waltons bezig zijn met de voorbereidingen voor opa's verjaardag, krijgt deze een lichte hartaanval. 16.50 God is toch sterker, verhalen uit de Bijbel. NOS 17.45 Feduco: Open universi teit. Inleiding Staatsrecht. 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Italia nen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 E Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO bij, 19.12 D'r kan nog i kleuterprogramma. 19.35 Vervaarlijke kaken, re portage over de Zuidafri- kaanse bioloog en krokodil- lenexpert Tony Polley. 20.00 Dayan (2), serie over het leven van Moshe Dayan. 20.45 EO-Metterdaad, over de aktie „Pompen voor eten". 21.10 Reformationskantate, cantate van Pieter Stolk. 21.45 Handelingen ter plekke (3), een reis van 7 jongeren o.l.v. Henk Binnendijk door de landen waar het bijbel boek Handelingen ontstaan is. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. EO 23.00 Tijdsein, magazine. 23.35 In de voetstappen van Luther, Amerikaanse docu mentaire over Luther. DUITSLAND 1 schichten. 19.00 Falcon Crest. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 [QTagesschau. 21.45 Dallas, tv-serie. 22.30 Tage 23.00 Kuki Ghanese tv-film van King Ampaw. In It het dorp Kukurantumi in dorp, waar alles te zwaar is om op te tillen. Daar woont de buschauffeur Addey met zijn familie. Elke dag pen delt hij met zijn tot bus omgebouwde Accra. Daar lijken de dingen gemak kelijker in beweging te komen, al thans die indruk hebben de bewoners van Kukkurantumi. Op een dag krijgt Addey buiten zijn schuld een ongeluk, DUITSLAND 2 17.15 Tele-lllustrierte. 17.50 Mein Name ist Hase. 18.20 HeiBe Wickel - kalte Gusse, 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Show Co. mit Carlo. 21.05 Programma-overzicht van no- 21.15 WISO. 21.45 Heute-journal. 22.05 Gegenlichtaufnahme (Ni Gu- ang), Chinese speelfilm van Ding Yin Nen (1983). Op 1 oktober vierde de Volksrepubliek China haar 35-jarig iheid hiervan Shanghai, uitgezonden. Liao. een op sals iheepswerf, kent Hij wordt verliefd op Xia Ying. de dochter van zijn uitgeefster. Zij keurt de relatie van de twee jongelui niet goed en stelt Liao voor de keus: of zij stimuleert zijn carrière als schrijver of hij blijft waar hij is - op de scheeps- DUITSLAND 3 WDF 18.30 SesamstraBe. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 [DTaaeaschau. 20.15 Auslandsreporter. 20.45 Rückblenda. Tod vor 90 Jah- ren: Zar Alexander III. 21.00 Formal Eina, de ARD-Hitpara- de 21.45 Landesspiegel. 22.15 Drei vor Mitternacht: Drücken 00.30 Journaal. 18.10 Sprookjestheater: De jonge 8.55 Popeye. Afl.: Koning 19.05 Van leven i 1935-1945 (2). serie. Afl.: 1939-1943. Het dagelijkse leven van een Belgi- 9.35 Kijk uitl Afl.: Gordel-getuige- 9.40 Programma-overzicht. 9.50 Kijk mensen: Ik kom uit tb ie (slot). Afl.: Samenspel. 1.40 Programma van de VNO. 2.30 Journaal en Coda. 19.00 Peppino (slot), Zwitserse jeugdserie 19.25 Tijdrover. Doe-het-zelf. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. in, Engelse speelfilr script te schrijven, i dat in de 19e eeuw speelt gekoppeld is aan een moderne variant. De hoofdrolspelers Sarah Woodruff (Me ryl Streep) en Charles Smithson (Je- speelt in het stadje Lyme, waar Sarah door de fatsoenlijke bur gerij gemeden wordt, omdat ze be weert door een Franse luitenant ver leid en verlaten te zijn. De rentenier en verzamelaar van zeefossielen Charles Smithson. die verloofd is. ontmoet Sarah op een wandeling en wordt hopeloos verliefd op haar. 22.20 O* Steek-er-wat-van-op- 19.25 Consumentenrubriek. 19.30 Journaal en toto. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 Louisiana, familiekroniek van Philippe De Broca. 21.10 Viva la science. Vandaag: Yves Coppens. Frans antropoloog. 22.10 Ecritures, literair magazine. 23.10 Journaal. 23.25 Tribune economique et socia le. 23.35 Poeme a la nuit. TV 5 Ingeland BBC 1 6.50 Play school. 7.10 Wacky races, tekenfilm. 7.20 Beat the teacher, kinderpro- 7.35 Rentaghost, kinderprogram- 19.30 London Plus. 19.55 District Nurse, tv-serie. 20.25 That's family life, magazine. 21.10 Cagney ft Lacey, serie. 22.00 Journaal. 22.25 Real Lives: Albania. 23.15 Sink or swim, tv-serie (herh.). 23.45 Claire Rayner's Casebook. 00.10 Late night in concert. BBC 2 19.00 The Rockford Files, detective- 00.45 Bowls: Indoor Flat. 23.30 British Connection. Documen- SKY CHANNEL 16.00 Sky music box. Videoclips. 17.00 Sky music box premiere. 18.00 Sky-li music. Tony Blackburn Show. 19.00 Green Acres. Afl.: Candidate Oliver raakt ongewild betrokken bij Peters Boomhuis-club. 20.00 Pathfinders. Afl.: One man's Lancaster. 20.55 Skyways, tv-serie. Een filmre gisseur belooft de dochter van een op zijn retour zijnde acteur niet te ont- :lj wat drugs voor hem TV-Morgen Cees van Drongelen presen teert „Tussen kunst en kitsch". Ned. 1 om 14.55 uur. NEDERLAND 1 NOS 09.00 Schooltelevisie: De wei de (1). 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.35 Schooltelevisie. Met om 9,35 Praatpret (2); 10.00 Tante Tingeling (6); 11.00 Aarde, water, lucht en zon (2); 11.30 In Holland staat hun huis (2). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.30 Feduco: Themapro gramma: Kennis maken, vrienden blijven (herh.). AVRO 14.00 Doctor Snuggles. 14.25 Klein beginnen. Een bezoek aan dè muziek school van Amstelveen. 14.55 Tussen kunst en kitsch. Informatie van des kundigen over kunst en kitsch. Afl.: Kijkdag in het Singer Museum in Laren. TROS 15.30 De duvel is oud, pro gramma voor oudere men sen. DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 verzicht. 15.30 Reformationssymfo- Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 16.35 Tao Tao: Der Nordwind und die Eule. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lan- dern. 17.15 Tele-lllustrierte. Aansl.. Heute-Schlagzeilen. 17.55 Wiederse- DUITSLAND 3 Tele-Gymnastik. BRT 1 land". Met: Butch Patrick, Lindy Da- RTBF 1 11.30 Teletekst. 14.00 Schooltelevi sie. 15.25 Teletekst. 16.30 Graffiti, jeugdprogramma. 17.15 Lollipop, BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast Time. 10.00 Battle of the planets, SF-serie. 10.25 The Yugos- Journaal. 13.55 Weerbericht land bouw. 13.57 Financieel- en nieuwso verzicht voor doven en slechthoren den. 14.00 Pebble Mill at One. 14 45 Gran, kinderprogramma. 14.50 Stop go, kinderprogramma. 15.00 Paarde- BBC 2 16.55 Dallaa, tv-s< ITV 7.25 Ontbijt tv. 10.30 Sesamstraat. Movie memories. 14.00 Nieuws. 14.30 Glenroe (2). 15.00 Crown court. 15.30 Country practice. 16.30 SKY CHANNEL 16.00 Sky n HILVERSUM 1 VPRO: 18 06 Boeken 20.03 Het evenement. 21.02 Buiten beeld. 22.02 Pandemonium. NOS: 23.02 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 De nacht klinkt anders. 2.02 Groot licht. 5.02 Werklicht. HILVERSUM 2 TROS: (16 30 Nws). TROS-klantenservice. 20.00 Nws. 20.03 De huiswerklijn. 21.00 De dok ter is op huisbezoek. 21.47 Finale. HILVERSUM 3 NOS: 18.04 De avond- spits. VARA: 19.02 Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 2102 Moondogs. 23.02 Morgen gebeurt het. HILVERSUM 4 NCRV: 18 02 Met hart. mond en tanden. 18.15 Muz. in vrije tijd. Bulgaars Vrouwenkoor Christina Morfova. 18.45 Marinierskapel der Kon. Marine. 19.15 Van binnen uit. 19.30 Pianomuziek v. Rachmaninov. 20.00 ORF Symf. Orkest met altviool. 21.30 Literama. 22.30 Orgelconcert HILVERSUM 5 PP: 18.20 Uitzending van de RPF. NOS: 19.00 Nws voor buitenlanders. Teleac: 19.40 Turkse vrouwen-projekt (4). 20.10 Marok- i Berbervrouwen-projekt (4), 17.00-18.00 Programma v Morgen HILVERSUM 2 VARA: 7.00 Nws. 7.06 De wekkerradio. 9.30 Nws. 9.33 Hoor haar! 10.30 Nws. 10.33 Leef-tijd-ge- noea. 11.30 Nws. 11.33 Radioweek- blao (12.36 Dingen van de dag. Over- h.voorl.. 12.16 De politie nu. NOS: 12.26 Meded. v land- en tuinbouw 12.30, 13.00 en 13.30 Nws). 14 00 De Schuurpapier vanuit Diergaarde Blij- dorp. 14.30 Nws. 14.33 Wel en wee 15.00 Leef-tijd-genoeg 15.30 Nws 15.33 Het zout in de pap magazine 16.00 Hartezeer (4). hoorsp. NOS 16.30 Nws. 16.33 NOS-ombudsman HILVERSUM 3 EO: 7.03 Ronduit mu- sic-time. 9.03 Gospelsound. 10.03 Muziek motief. 11.03 Country Trail NOS: 16.04 De nationale hitparade HILVERSUM 4 NCRV: 7.00 Het leven de woord. 7.10 Preludium. 8.02 Pro- gramma-overz. 8.05 Platennws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Kamermuz. uit de Barok. Tien vierstemmige sonates van Purcell (3). 10.30 Orkestpalet Radio Filharm. Ork. 12.05 De conoer- taria's van Mozart (13). 12.30 Prome nade: Promenade Or. met piano. i rond Maarten Lu- Werken v. Mozart. HILVERSUM 5 NOS: 9.03 NOS-spor- tief. 9.25 Waterst. Teleac: 9.30 Follow me II (35). RVU: 10.00 RVU-Taalre- vue AVRO-VARA: 10.30 Schoolradio. OMROEP RIJNLAND (via 97.6 MHz op FM-band van de kabel) 17.00- 18.00 Danceflash, de Leidse top 20. Met introduktie LP van de week Voorts de krant vandaag, reportage en jeugdagenda.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 19