errassende zeges Zwitsers en Noren Kasparov vraagt snelle remise Eervol verlies honkbal- ploeg EPÖRT EeidtaQowumt DONDERDAG 18 OKTOBER 1984 PAGINA 17 e verl Olyi 1 reeds achtei vooi gehavend Zweden te sterk toor tafeltennisploeg iRSSEL Moeiteloos heeft Zweden het Nederlands tafelten- team het tweede verlies in de superdivisie bezorgd. De Scan- ivische overmacht bleek het sterkst uit het feit, dat coach jas Berner zich permitteerde zijn cracks Bengtsson en Wald- rust te gunnen, terwijl hij evenmin een beroep kon doen op ïlgren, die herstellende is van een armblessure. De vervan- Erik Lindh (20) en de achttienjarige Jurgen Persson waren Iter sterk genoeg om een ruime score van 6-1 te bereiken. Ierland was ook gehandicapt door het ontbreken van Bettine iekoop. De Hazerswoudse bleek nog niet hersteld van een griep, die ook haar deelneming aan de open Nederlandse ipioenschappen, die het komend weekeinde in Rotterdam jen gehouden, twijfelachtig maakt. Vriesekoop werd niet angen door Mirjam Kloppenburg, omdat zij na een ongeluk- seizoenstart nog steeds niet op het oude niveau is aange- Jantien Jansma maakte derhalve haar superdivisiedebuut. Vier Leidenaars in basketbalselectie DEN HAAG Bondscoach Vladimir He- ger heeft vier Leidenaars opgenomen in zijn selectie van het Nederlands basket balteam. Nederland fnoet in Amsterdam de eerste kwalificatiewedstrijd voor het wereldkampioenschap van 1986 in Spanje afwerken. Oranje is in een poule inge deeld met Hongarije, Belgi ën Joegoslavië. De volledige selectie is: Emile Hagens, Hans Heydeman, Jim van Dam en Ri chard van Poelgeest (Leiden), John Fran ken, Jelle Esveldt en Henk Pieterse (Den Bosch), Ronald Schilp en Rob van Essen (Weert), Paul van Solm en Martin Esajas (Amsterdam), Cock van de Lagemaat (Werkendam), Martin de Vries (Haaksber gen) en Marco de Waard (Den Helder). REMISE GANTWARG DAKAR In een turbulent verlopen elfde ronde van het wereldkampioenschap dammen in Dakar is de zegereeks van koploper Anatoli Gantwarg op bruuske wijze onder broken. Hij stuitte op veelvoudig oud-wereldkampioen Iser Koeperman, die dichter bij een zege was dan de klasse mentsleider, maar uiteindelijk toch met remise genoegen moest nemen. Dat alles tot grote tevredenheid van Rob Clerc die aan Dubois een kostbaar punt verloor, waardoor hij achterhaald werd door een winnende Kornjevski. Gantwarg behield dus met zeventien punten zijn voor sprong op zijn naaste twee achtervolgers, die op hun beurt weer een gat hebben geslagen met de rest van het peloton. De Nederlandse favoriet had in een onregelmatig spelgen- re meer moeite met de Fransman Dubois dan mocht wor den verwacht. Niet alleen speelde Dubois beter dan dat hij in dit toernooi had laten zien, hij bracht de Nederlander ook in hevige tijdnood. Clerc had voor de laatste veertien zetten nog slechts één minuut en verspeelde in die fase zijn mogelijke kansen op winst. Lichtstad kampioen rolhockey VALKENS- WAARD Licht- stad uit Eindhoven is gisteravond Ne derlands kampioen rolhockey gewor den. RC Den Haag verloor het inhaal- duel de competitie met 4-2 bij Linnen- berg in Valkens- waard. Doelman pleegt zelfmoord MACEIO De doelman van CSE, een provincieclub in het westen van Brazilië, heeft zelfmoord gepleegd, nadat hij uit de voetbalver eniging was gezet. Benedito Ferreira da Silva was door het bestuur schuldig bevon den aan de nederlaag van 2- 0 in de competitiewedstrijd tegen CRB. De zondebok sprong van een stuwdam, toen zijn medespelers de volgende wedstrijd afwerk ten. ?rnl tnvj ct« Vil) l/K in cijfers ■st-Duitsland - Zweden 2-0 (0-0) I. Rahn 1-0, 88. Rummenigge 2-0. rt-Duitsland: Schumacher; Her- I, Jakobs. K.H. Förster en Brehme; Talthaus, Falkenmayer (Allots), Brie- Magath (Rahn).Rummenigge |l Voller. Ravelli; Erlandsson (Borg), ihlquist, Hysen en Frederikson; Strömberg; Tord Holmgren In Tommy Holmgren; Gren en Corne- t (Holmquist). elgie - Albanië 3-1 (0-0) ilpunten België: Claesen, Scifo en irdeckers. Albanië; Omuti. Munaron; Grun, Devrieze, en Dewolf; L. van der Eist iryse), Vandereycken en Vercau- Scifo, Czerniatinsky (Voordec- fs) en Claesen '~r. Musta; Zmijani, Targaj (Ek- lo). Omuri en Demollari; Hodja, Muca en Ballgini; Minga en Iserland - Oenemarken 1-0 (1-0) Ipunt: Barberjs. Iserland; Engel; Schallibaum, weeBB, Wehrli, In Albon; Geiger, Bregy, j: 619®|nann. Barberis (Ponte); Brigger jeed Zwicker. '—Hnarken: Ovist; Busk, Morten Ol- Nielsen, Christofte; Mölby (Bryl- J Jesper Olsen. Bertelsen, Berg- (Sivebaeck), Elkjaer-Larsen. Broe)**J'up ^an 'oorwegen - Ierland 1-0 (1-0) Jakobsen (43). et 6-2|oocwe9en: Thorstvedt; Fjaelberg, de LÏ>ie<,al' Hareide en Mordt; Soler, =>iHp 7fcilsen en Herlovsen; Okland, Jacob- rfetN en Thoresen. ■S jwriind: McDonagh; Devine, Hughton, ,ter. Wrenson en O'Leary; Brady. Whe- tippiem (Walsh) en Grealish; Galvin, Sta- 1 Pinjfe'on en Robinson (O'Callaghan). 'b 7?3hotland-IJsland 3-0 (2-0) "sieclelpunten: McStay (2). Nicholas, thotland: Leighton; Nicol, Albiston, avfcLeish. Miller; Souness. Dalglish kend fcholas). Mc Stay; Johnston. Bett. 18 Vat'6j land: Sigurdsson; Thrainsson, ildsson, Bergs, Margeirsson; met jnsson, Sigurvinsson, Gudlaughs- 1 puim Gudjohnson; Petursson, Sveins- Vroef1- i de kopp< iet vei Butraqueno (90). e num)»nje: Arconada; Senor. Goicoet- et imri3- Maceda en Camacho: Victor. r /flncisco (Roberto) en Gordillo; Rin- D1J L-H, (Alberto). Butraqueno en Garras- van 5ales: Southall; Jackett. Ratcliff, en Slatter; Phillips, James, uwe ffho,as en Thomas (Vaughan); Cur- en Hughes t manjgeland - Finland 5-0 (2-0) i Haakpunten Mark Harteley (29) en un raW Woodcock (40). Hateley (49). -0 5 e«an Robson (69> en Ken Sansom eerdejggianj. Shilton, Duxberry (Ste- taat nhs). Wright, Butcher, Sansom. Willi- anvoels. Wilkins, Robson. Hateley, FighP°dcock en Barnes i ilanch Huttunen. Pekkonen, Lahti- zicn petaja_ Kymalainen, Haaskivi, aez^j(SOnenm Ukkonen, Ikalainen, ood, zutiainen en Valvee. 23 pui n volj|en Gr'ekenland 3-1 (0-1) "ilpunten Mitropoulos (Grie), Smo- Dziekanowski'(2). i: Kazimierski; Kubicki, Wdowc- Zmuda, Wojcicki; Palasz (Maty- Boniek, Wijas, Buncol (Karas); oelofaraolarek, Dzienkanowski. veede Mekeniand: Sarganis; Xantopuolos, kerk 6,froulias. Mitsibonas. Mihos (Dintsi: oop 2 k); Vamvakoulas (Ardizoglou), Had- Bosk^oulos. Smertzidis, Anastopoulos; Iroloulos, Kofidis. DEN HAAG In ver schillende landen is gis teravond gevoetbald in het kader van de kwali- fikatie voor het toernooi om de wereldtitel over twee jaar in Mexico. De meest verrassende prestaties leverden Noor wegen en en Zwitser land. De Noren, die eer der de Sovjet-Unie een remise afdwongen, won nen in Oslo met 1-0 van Ierland. Zwitserland boekte een opmerkelijke zege van 1-0 tegen Dene marken. Het was de tweede zege van de Zwitsers, die eer der Noorwegen hadden verslagen. België won in groep 1 in Brussel met 3-1 van Albanië. West-Duitsland versloeg in groep 2 Zweden met 2-0 in Keulen. Schotland begon in groep 7 onder leiding van scheidsrechter Egbert Mulder met een overwinning van 3-0 tegen IJsland. Engeland ver sloeg op Wembley voor groep 3 Finland met 5-0. Polen was thuis met 3^1 te sterk voor Griekenland in groep 1. Spanje tenslotte behaalde een geflatteerde zege van 3-0 te gen een beter spelend maar improduktief Wales voor groep 7. Zwitserland - Denemarken was een harde wedstrijd met wisselende kansen, waarvan er slechts eén werd benut, voor beide ploegen. Umberto Barberis prikte vlak voor het einde van de eerst helft een door een tegenstander weg- gekopte bal met Zwitserse precisie achter Qvist. De voorsprong was een logisch gevolg van het spelbeeld met een stormachtig beginnend thuisland. De Denen, met acht spelers van het elftal van de strijd om het Euro pees kampioenschap in de opstelling, zochten na rust energiek de aanval, maar de Zwitserse verdediging, waar in een hoof rol werd opgeëist door Andy Egli, bleef over eind. Ook toen de bezoekers tot twee keer toe in een ge vaarlijke positie voor het doel van Engel een vrije trap mochten nemen. Bij Dene marken, de revelatie vór de strijd om het Europees kam pioenschap in Frankrijk, ont braken Lerby, Simonsen en Arnesen wegens blessures. Eerste helft De zege van de Westduitsers tegen Zweden kwam tot stand na uitstekend spel in de eerste helft en een uiterst matige tweede. Toch werd de wedstrijd pas beslist in het laatste gedeelte van het duel. De bevrijdende eerste treffer voor de thuisploeg werd ge maakt door invaller Uwe Rahn. Eén minuut nadat hij was ingevallen voor de met veel tamtam in het elftal te ruggehaalde Felix Magath, die echter teleurstelde en on der luide fluitconcerten het veld verliet, scoorde de mid denvelder van Borussia Mön- chengladbach. De Westduitse ploeg leek een zucht van ver lichting te slaken. Karl Heinz Rummenigge was direct daarop tweemaal gevaarlijk maar vond beide malen de Zweedse doelman op zijn weg. Twee minuten voor tijd had de aanvoerder van het Westduitse elftal alsnog suc ces. Hij pikte een pass van Allofs goed op en schoot hard langs Ravelli. Uitblinker Uitblinker in het duel Schot- land-IJsland was aan Schotse zijde was Paul McStay. De 20-jarige middenvelder be wees, dat zijn uitverkiezing boven gelouterde spelers als John Wark en Gordon Stra- chan terecht was. Met twee doelpunten zorgde McStay er reeds in de eerste helft voor. Brian Robson (donker shirt) ziet de bal voor Engeland in het doel gaan: 1-0. dat een nieuwe verrassing van de IJslanders, in de eer ste groepswedstrijd versloe gen de bewoners van het kleine eiland Wales met 1-0, onmogelijk werd. Het elftal van Jock Stein vergat na rust de score, ondanks veel druk op het doel van Sigurdsson, verder op te voeren dan 3-0. De laatste treffer werd ge maakt door Charlie Nicholas, de vervanger van Kenny Dalglish, die zijn aantal lan- denwedstrijden op 95 bracht. Geflatteerd Spanje behaalde een geflat teerde overwinning op Wa les. Door een doelpunt in de zevende minuut van Rincon kwamen de Spanjaarden al vroeg op voorsprong. Daarna hadden de gasten het beste van het spel. Tot scoren kwa men zij echter niet door slecht afwerken en door goed werk van de Spaanse doel man Arconada. De 40.000 toeschouwers moesten tot ze ven minuten voor het einde van de wedstrijd wachten op de bevrijdende tweede Spaanse treffer. Garrasco was de maker. Hij strafte een fout in de verdediging van Wales goed af. In de laatste minuut maakte het grote Spaanse talent Butraqueno er nog 3-0 van. Twee doelpunten Twee doelpunten in de laat ste zes minuten voorkwamen in het Heizel-stadion in Brus sel dat België uiterst verras send een punt kwijtraakte aan Albanië. Scifo, op aange ven van Vandereycken, en Voordeckers verhoedden een Belgisch debacle. Het begin van de Belgen was verre van voortvarend. Het duurde tot diep in de tweede helft alvorens er een opening werd gevonden in de verde diging van de Albaniërs. Nico Claesen zette in de 59e minuut België op 1-0. De slechts 10.000 toeschouwers maakten zich toen op voor een doelpuntenreeks die er echter niet kwam. In tegen deel zelfs. Twaalf minuten later lette de hele Belgische verdediging niet op Omuri. Zijn schot bleek voor Muna ron onhoudbaar. België zette daarna Albanië sterk onder druk maar schiep nauwelijks kansen. De beste was in de 82e voor Claesen. Hij slaagde er echter niet in een straf schop te benutten. Eén mi nuut later was het wel raak. Scifo reageerde attent op een voorzet van Vandereycken. Vier minuten later maakte de voor de andermaal zeer teleurstellend spelende Czer niatinsky ingevallen Voor deckers er zelfs nog 3-1 van. Het grootste gedeelte van het publiek had toen echter al lang de tribunes verlaten. beslissende voorsprong van 2-0. Groep 1 1. België 1 1 0 0 2 3-1 2. Polen 1 1 0 0 2 3-1 3. Albanië 10 0 10 1-3 4. Griekenland 10 0 10 1-3 Groep 2 1. Portugal 2 2 0 0 4 3-1 2. W -Duitsland 1 1 0 0 2 2-0 3. Zweden 3 1 0 2 2 4-3 4. Tsjechoslowak. 10 0 10 1-2 5. Malta 1 0 0 1 0 0-4 Groep 3 1. Engeland 1 1 0 0 2 5-0 2. Noord-lerland 2 10 12 3-3 3. Finland 2 10 12 1-5 4. Roemenië 1 0 0 1 0 2-3 5. Turkije 0 0 0 0 0 0-0 1. Hongarije 2 2 0 0 4 5-2 2. Oostenrijk 2 10 12 3-4 3. Cyprus 10 0 10 1-2 4. Nederland 10 0 10 1-2 Groep 6 1. Zwitserland 2 2 0 0 4 2-0 2. Noorwegen 4 1 1 2 3 2-3 3. Denemarken 2 10 12 1-1 4. Ierland 2 10 12 1-1 5. Sovjet-Unie 2 0 1111-2 Groep 7 1 Schotland 1 1 0 0 2 3-0 2. Spanje 1 1 0 0 2 3-0 3. IJsland 2 10 12 1-3 4. Wales 2 0 0 2 0 0-4 Cleijn Woei Bahlr - SRV SKOU Al na de zes de zet van Kasparov koos de 21-jarige uitda- ^een snelle remise bo- een avontuur in de om het wereldkam- nschap schaken. Titel- ediger Karpov had lig tijd nodig om het Twachte aanbod van jonge opponent te /aarden. Voor de in kou aanwezige groot- sters was het snelle van de partij een teleurstelling. Voor feit dat Kasparov enkele poging had lan zijn tegenstander ïoeilijkheden te bren- verbaasde hen zeer. van de grootmeesters lichtte na de partij, hij eigenlijk gehoopt dat de jonge uitdager zijn gebrek aan itlust gestraft zou den met een verlies- tgin van de partij volgde ien gedeelte de opening zesde partij die toen tot ,et enerverend spel had geleid. Kasparov, met wit, gebruikte tégen de Indische koningin- -verdediging van Karpov eni ge variaties. Het bracht de we# reldkampioen echter geen mo ment in de problemen. Hoewel er ook na de zestiende zet van wit nog voldoende aanleiding was om verder te spelen, koos Kasparov het zekere voor het onzekere omdat de positie van Karpov, die nog steeds met 4-0 de leiding heeft, zeer solide was. Gezien het spel van de uitdager in deze partij lijkt het er steeds meer op dat hij spe lende met wit al bijvoorbaat tevreden is met remise tenein de de tweekamp nog enige tijd te laten voortduren. Het zettenverloop van de veertiende partij tussen Kasparov (wit) en Kar pov was: 1. d2-d4 Pg8-f6; 2. c2-e4 e7-e6; 3. Pgl-f3 b7-b6; 4. g2-g3 Lc8-a6, 5. b2-b3 Lf8-b4 6. Lcl-d2 Lb4-e7; 7. Lfl-g2 0-0; 8. 0-0 d7-d5; 9. c4xPd5 Pf6xd5; 10. Pbl-c3 Pb8-d5; 11 Pc3-d5 e6xPd5; 12 Tal-el e7-c5; 13. d4xc5 b6xe5; 14. Pf6-el Pd7-b6; 15 a2-a4 Ta8-e8; 16. a4-a5. remise Tilburg Miles heeft het achtste en ver moedelijk laatste internationa le toernooi van Tilburg in stijl gewonnen. Door remise in de elfde en laatste ronde tegen Beljavski behaalde de Brit acht punten uit elf partijen, waarmee hij de record-score van wereldkampioen Karpov uit 1977 evenaarde. Hij had anderhalve punt voorsprong op een viertal grootmeesters: Hübner, Beljavski, Tóekma- kov en Ribli, die de tweede plaats deelden. Favoriet Tim man stelde opnieuw teleur in het hart van Brabant en deel de met Portisch de zevende plaats. Sosonko werd elfde en voorlaatste. Van der Wiel sloot de rij. Miles werd winnaar van de hoogstwaarschijnlijk laatste twaalfkamp in Tilburg. De toernooi-organisatie overweegt na acht jaar de formule te wij zigen en over te stappen op een dubbelrondige achtkamp, waarvoor de sterkste schakers ter wereld zullen worden uit genodigd. Honderd procent ze kerheid bestaat nog niet over de nieuwe opzet. Volgens toer- nooi-directeur Rennings kle ven er nog praktische bezwa ren aan, die eerst in overleg met de sponsor zullen moeten worden opgelost. ADVERTENTIE Ulrcchts Symlonie Orkest o I v David Porceliin CIRCUSTHEATER plaatsen va heden a d kassa van 10-16 uur KASSA m 558800 Geen krant ontvangen? Bel tussen 18 00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr. 071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. SANTIAGO DE CUBA Als de schijn niet be driegt, is het Nederlands honkbal een stapje dichter bij de wereldtop gekomen. Na de overwinning op Taiwan en de krappe ne derlaag tegen Zuid-Korea, boekte de ploeg van ma nager Harvey Shapiro gis teren in Cuba tijdens het WK tegen de Verenigde Staten opnieuw een eervol resultaat: 4-2. Voor het Nederlands team staan er, ondanks de derde goede wedstrijd op rij, natuurlijk wel twee nederlagen in de boeken en het zal van de duels tegen de Domini caanse Republiek en Pa nama afhangen of er vol gende week in Havanna dan wel in Holguin ver der gespeeld gaat worden. Nederland begon onder lei ding van de een paar dagen geleden 19 jaar geworden wer per Tonny Cohen prima. Drie innings lang kregen de Ameri kanen geen voet aan de grond, terwijl Nederland in de twee de slagbeurt scoorde via Mar cel Jóóst. Die voorsprong ver dween in de vierde inning, toen Cohen twee keer vier wijd gooide en Joost in het rechtsveld een vangkans mis te. Het werd in die inning 3-1 en even later zelfs 4-1. Zo'n achterstand is tegen een ta lentvolle ploeg als de Verenig de Staten te groot. Nederland vocht voor wat het waard was. Het werpen van Eric de Vries en Judsel Baranco, die Cohen opvolgden, was de Amerika nen te machtig. Zij scoorden niet meer. Nederland deed dat wel een keer via Urbanus, die zijn rondje mocht maken dank zij honkslagen van Joost en Groot. Werpcijfers Nederland: Tonny Cohen (4 innings en 2 man) 4-3-3-1, Eric de Vries (3 in nings en 2 man) 0-1-0-1 en Judsel Baranco (2 innings) 2-1-0-1. Beste slagprestatie Ne derland: Bill Groot 3 uit 4. Sportwereld Wielrennen De organisato ren van de Ronde van Spanje willen de status van een open wedstrijd. Een verzoek daartoe werd gedeponeerd op de ka lendervergadering van de in ternationale organisatoren- bond (AIOCC) in Pariis. Moderne vijfkamp Zes moderne vijfkampers uit West-Duitsland zijn vorige maand tijdens de nationale ti telstrijd betrapt op doping. Schaken Maja Tsjiboerda- nidze heeft nog slechts één punt uit vier partijen nodig om zich wereldkampioene scha ken te mogen blijven noemen. Gisteren won ze in Wolgograd de twaalfde partij van Irina Levitina. Basketbal Voor de eredivi sie hebben de heren van Den Bosch gisteren hun competitie- treffen met Werkendam in een winst van 97-79 omgezet. Algemeen De juist ingevul de kolom van sporttoto 41A ziet er als volgt uit: 2-1-1-2-2-1-1-1-1-1-1-1. Algemeen De juist ingevul de kolom van de Westduitse lotto ziet er als volgt uit: 6-11- 16-21-24-35-37. Reserve: 36. Spiel '.77: 1623059 ^sportuitslagen DAMMEN WK. elfde ronde: Gantwarg (Sov)-Koeperman (Vst) 1-1, Guinard (Fra)-Jansen (Ned) 1-1, Bal- jakin (Sov)-Kaplan (Vst) 2-0, Dubois (Sov)-Clerc (Ned) 1-1, Kornjevski (So- v)-Memel Meless (Ivo) 2-0, Kane (Sen- )-Van der Wal (Ned) 2-0, Wigman (Sovj-N'Diaye (Ivo) 1-1, Diallo (Sen- )-Scholma (Ned) 0-2, Wirni (Sov)-Au- tar (Sur) 1-1, Der (Sen)-Stokkel (Ned) 1-1. Stand: 1 Gantwarg 17 punten, 2 Clerc en Kornjevski 15, 4. Koeper man, N'Diaye en Wirni 13, 7. Baljakin, Diallo. Scholma en Wigman 12, 11. Jansen en Memel Meless 11. 13.Autar. Der, Stokkel en Van der Wal 9, 17 Kaplan 8. 18. Dubois en Guinard 7, 20. Kane 6 SCHAKEN Int. toernooi Tilburg: Elfde ronde: Toekmakov (Sov)-Smislov (Sov) 0,5-0,5; Van der Wiel (Ned)-Portisch (Hon) 0-1; Beljavski (Sov)-Miles (GBr) 0,5-0,5; Hübner (Brd)-Ljubojevic (Joe) 0,5-0,5; Anderson (Zwe)-Ribli (Hon) 0,5-0,5; Timman (Ned)-Sosonko (Ned) 0,5-0,5 Eindstand: 1. Miles 8; 2. Bel javski, Hübner, Ribli, Toekmakov 6.5; 6. Ljubojevic 6; 7. Timman. Portisch 5.5; 9. Anderson 5; 10. Smislov 4,5; 11. Sosonko 3; 12. Van der Wiel 2.5. PAARDESPORT Koersen Duindigt: EERSTE KOERS. 1600 meter: 1 Ziegfried B (J.R de Boer) 1.21.4; 2. Zanuska Dakota; 3. Zeres Westfrisia. Winn. I. 4,90; PI. 1,50 f 1,20; Kopp. f 4,20; Trio f'14,60. TWEEDE KOERS, 2040 meier 1 Yoko Buitenzorg (J.F. van Exter) 1.21,7; 2. Yukon River; 3. Ybo Buiten zorg. Winn. f 2,20; PI. f 1,50 f 1, 60 f 6,40; Kopp. f 2,70; Trio f 92,60. Niet gestart Your Mind en Yulika. DERDE KOERS, 2040 meter 1. Wil lem Sun (W. ten Brink) 1.21.3.. 2. Yu- lissa., 3. Ysabel Ossewaard. Wlnn. f 1,90; PI. f 1,90 f 1,80 f 2,20; Kopp. f 15,50; Trio t 90.50. VIERDE KOERS. 19Ó0 meter 1 Tur bo (E. Bloem) 2.10,1; 2. Lacy River; 3. Hesla. Winn. f 1,40; PI. f 1,40 f 2,40; Kopp. f 3,30. Niet gestart Duke ot Scotland en Starting Point. VIJFDE KOERS. 2600 meter: 1 Wo- dan N (H.W. Langeweg) 1.22,5; 2. Warszaw; 3. Wana du Bois. Winn. f 2,80; PI. f 1,90 1 1,50 f 1,50; Kopp. f 10,20; Trio f 39.20. Niet gestart Valu able Star en Valar du Bois. ZESDE KOERS. 2040 meter: 1. dead haet Yvan Flight (J. de Leeuw Jr.) en Ymir Dale (J. Sikking) 1.22,1; 3. Yara Last. Winn. f 1,90 (Yvan Flight) en f 1,10 (Ymir Dale); PI.-f 1,20 f 1,20 f I,20; Kopp. 1 5,70; Trio 4 - 7 - 5 f 22,70; Trio 7 - 4 - 5 f 9,20. ZEVENDE KOERS. 1800 meier: 1. Bright Moon (J. H. M. Luyten) 2.09,2; 2. Danielle; 3. James Vincent. Winn. f. 7,80; PI. f. 2,90 f. 1,90 f. 3.10; Kopp. f II,80; Trio 1. 106,60 ACHTSTE KOERS. 2040 meter: 1. Worthy Weber (J. Wagenaar) 1.21,2: 2. Yortoz; 3. daed heat Wild Rose en Wimke. Winn f. 2.00; PI. f 1.70 f 2,80 f. Wild Rose F. 1.70 Wimke f. 1.60; Kopp f. 19,60; Trio 5-2-11. 53,40; Trio 5 - 2 - 8 1. 122,40. Niet ge start Wyoming. NEGENDE KOERS. 1609 meter 1. Vi negar Joe (J. G Offenberg) 1.18,4; 2. Up te Win; 3. Uvenla. Winn. f. 1,50; PI. f. 1,40 f. 28,30 f. 4,00; Kopp. I 17,30; Trio f. 313,00. TIENDE KOERS. 2040 meter: 1 Vryo Buitenzorg (H. J. W. Grift) 1.19,6; 2 Volando Jonker; 3. Timbre. Winn. f. 5.50; PI. f. 2,10 f 1,10; Kopp f 2,60; Trio f. 50,70. Niet gestart Silvio uit Uden. ELFDE KOERS. 1609 meter: 1. Vita Top (T H. Kooyman) 1.18.9; 2. dead heat Way to Fortuna en Wanderer. Winn. f. 2,50; PI. f 1.00 f. 1,50 1.80; Kopp. 5 - 4 f. 3.80; Kopp. 5 - 10 t 1,90; Trio 5 - 4 - 10 f. 48,90, Trio 5 - 10 - 4 f. 35,10 OMZET TOTALISATOR: 245.541,00. TAFELTENNIS Nederland-Zweden 6-1. Gedetailleerde uitslagen: Jantien Jansma/Anne Vlieg-Maridd Lindblad/Erik Lindh 22-24, 15-21; Ron van Spanje-Jurgen Persson 19-21, 17-21; Henk van Spanje-Erik Lindh 24-22, 11-21. 24-22; Jantien Jansma-Maridd Lindblad 19-21, 19-21; Anne Vlieg/Henk van Spanje- -Lindh/Persson 15-21, 19-21; Ron van Spanje-Erik Lindh 11-21, 20-22; Henk van Spanje-Jurgen Persson 18-21, 15-21. HONKBAL WK in Cuba Groep A: Porto Rico - Nicaragua 5-1. Stand: 1. Porto Rico 4-6; 2 Japan 2-4, 3 Cuba 3-4. 4 Nicaragua. Vene zuela en Italië 3-2; 7 Nederlandse Antillen 2-0. Groep B: Nederland-Verenigde Sta ten 2-4. Stand: 1 Verenigde Staten 4-8; 2. Dominicaanse Republiek en Panama 2-2, 4. Nederland en Zuid- -Korea 3-2; 6 Taiwan 2-0.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17