mob van Houten heeft weer volop speelplezier fjiï Duitse film „Heimat" een meesterwerk WALLIS EN WIBO: MET TROS MEER SPORT OP TV GIN jpio /TELEVISIE" QeidóaOowumt VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1984 PAGINA 17 •illis de Vries: facilitair bedrijf niet van overheid grijpqERSUM - Het facilitair bedrijf van nanipps, het produktiebedrijf van de om- iwaartoe o.m. alle gebouwen, studio's zien (chnische apparatuur behoren, mag ielen,Ps AVRO-voorzitter G. Wallis de nde fl niet overgaan in handen van de der Saieia een Minister Brinkman in het kader van :reëer%dianota zijn voornemen doorzet om i daarfccent van de aandelen van een ver voor £ndigd facilitair bedrijf in handen te Verbn, dan zullen de omroepen volgens maarten schadeloosstelling van minstens van liljoen gulden moeten krijgen. Dit op lig in<jvan de waarde van de omroepfacili- htstna teiten, die ver boven een miljard gulden zou liggen. Het facilitair bedrijf van de omroep is particulier eigendom van de omroepen, betaald uit de omroepbijdragen, aldus de AVRO-voorzitter, die vandaag sprak op de algemene vergadering van zijn om roepvereniging in Hilversum. Het feit dat de overheid de omroepbijdragen vaststelt en int wil niet zeggen dat de overheid er ook eigenaar van is. Omroepbijdragen zijn doeluitkeringen waarover de omroep met inachtneming van zijn wettelijke taak zelfstandig kan beschikken, zo betoogde Wallis de Vries. (Van onze correspondent Gerard Kessels) BONN Een meesterwerk. Dat zeldzame etiket heeft vrijwel de gehele internationale filmkritiek op de monumentale Duitse film „Heimat" van Edgar Reitz ge plakt. Vanaf komende zondag gaat het eerste Duitse televisie- -net dit meer dan vijftien uur du rende epos als serie in elf delen uitzenden. Voor Reitz, die tot nu toe als re gisseur weinig succesvol was, is „Heimat" een grote triomf. Na een lange zit van twee dagen op harde stoelen beloonden de ver zamelde kritici op het filmfesti val van Venetië „Heimat" met een ovationeel applaus. De film is een familie-kroniek uit een klein dorp in de Hunsrück. In het wel en wee van de dorpelingen weer spiegelt zich een halve eeuw tur bulente Duitse geschiedenis. De centrale figuur in de film is de boerin Katharina Simon, die kort voor haar dood de balans van haar leven opmaakt. „Zes keer", zo zegt ze, „is in mijn leven een nieuwe tijd begonnen. Na de we reldoorlog, Na de geldontwaar ding, na 1933 en toen in 1938 de autoweg door de Hunsrück werd aangelegd begon er ook een nieu we tijd. Toen kwam 1945, het uur nul en nu schrijven ze in de krant over de dag X... Het houdt nooit op met de nieuwe tijden". Reitz, zelf afkomstig uit de Huns rück, heeft het dorpje waar zijn film speelt Schabbach genoemd. Een verzonnen naam. Maar hoe klein het ook is, hun dorp ligt in het midden van de belangstel ling, precies op de lijn tussen Berlijn en Parijs. t Sambekendheid door Sesamstraat n - is film. V-speler Rob van Houten komt er rond voor uit: ijn twe zij zijn televisie-optredens (Sesamstraat, Waldola- lakte te lachende scheerkwast) is hij bekend geworden bij ?t het grote publiek „Dat heb ik nodig. Naambekendheid t een snamelijk een hoop. Ook bij theaterdirecteuren, die lur onigen show moeten boeken. Vandaar dat ik blij ben He rol van Boy Bensdorp in het nieuwe televisie-pro- JANSkma „Op zoek naar Yolande" van Wim Schippers. Ik "fervan overtuigd, dat dat de bezoekersaantallen aan i nieuwe show gunstig beïnvloedt". In onderstaand View licht Van Houten toe waarom hij weer volop Ier in zijn werk heeft. TERDAM Rob van en gaat met gesterkt puwen de toekomst loet. Hij heeft weer ispiratie, de kracht liet onbelangrijk: de ciële middelen ge en om dit seizoen een nieuwe show te in. De titel luidt: iern Times in Digita- jtters". nonchalant, maar met jk te verhullen trots, hij, dat deze produktie illure heeft. Net als in de [ijd van Funhouse, toen it komische glitter-shows verrassende mimische s avond aan avond volle trok. Zijn uit die glan- de daterende play-back hofterige saxofonist bij Bwingnummer „Bueno van Louis Prima en zijn !s bestraffende Beetho- iie nijdig uit de piano it, wanneer iemand er mmercieel liedje op pin- ajn tot op heden nog al- ied voor enthousiaste re- 'uit het publiek, b het nu weer helemaal Het wordt weer als vanouds. Samen met de mime- speler Craigh Eubanks die bij het Onk-Theater heeft geze ten, met Emely den Engels man, de danseres Annet Visser en de acteur Hans Beyer, breng ik een aantal korte hu moristische sketches. Die staan met elkaar in verband. Ze spe len grotendeels in een circus". Artiestenleider „Ik speel voor meneer Van Daveren, een bazige artiesten- leider. Vlak voor een voorstel ling blijken zijn artiesten de benen te hebben genomen. Een man uit de zaal gaat dan verder met me in zee. Hij stopt geld in de onderneming en wil het zo commercieel mogelijk maken. Er worden allemaal circusnummers bedacht. Je krijgt ook een piste te zien en decors als bij het circus". „Het speeltempo is erg hoog, er zit veel vaart in. Tussen de acts door heb je veel cross talks. Het is heel visueel. Er is een harlekinade, er zijn ballet ten, er is een persiflage op een catch-as-catch-can-wedstrijd. De scènes beginnen meestal heel ouderwets en die ontwik kelen zich tot allerlei futuristi sche voorvallen. Daarom is er gekozen voor de titel „Modern Times in Digitale Letters". „De meeste ideeën zijn inder daad weer van mij, maar er is. ook nauw overleg geweest met de anderen. In mij zit nu een maal het leiderschap. Kan ik ook niks aan doen. Als iemand een idee heeft, voel ik me ge roepen om met een nog beter idee aan te komen". „We hebben een minimale startsubsidie gekregen. Daar van zijn de decors en dergelij ke betaald. Als die subsidie op is, moeten wij op eigen risico doorgaan. De spelers worden per voorstelling betaald. Dat hebben we zo afgesproken. Ik. ben blij, dat ik weer met zo'n aangeklede show en met een groep iets kan doen. Vooral dat circus-element, dat heb ik altijd al graag gewild". Na „Who is who" heb ik een kleine drie jaar moeten aan modderen. Ik deed wat solo- optredens, maar ik was niet erg gemotiveerd. De fut was er een beetje uit. Maar wat wil je, eerst had je - zal ik maar zeg gen - zeven vette jaren met Funhouse. We traden er zelfs met succes mee in Duitsland op. Ik had een vrij grote groep om me heen verzameld met mensen als Daisy Dynamite en Feike Boschma en toen was er opeens niets meer". Mimische show „Ik kreeg geen subsidie meer, omdat ze bij de Raad voor de Kunst vonden, dat ik niet ar tistiek genoeg bezig was. Er zat geen ontwikkeling in mijn optredens, werd er gezegd. Terwijl ik eigenlijk meer een mimische clown, dan een mi- mespeler ben. Het werken aan een grap en het verfijnen er van kost tijd. Maar je bent in een klein land en daarom moet je elke keer met iets nieuws uitkomen, ook als dat andere nog niet vervolmaakt is en er nog zat mensen zijn die er graag naar komen kij ken. En als ik met wat anders kwam, dan werd er in de re censies geschreven, dat Fun house toch zoveel leuker was". „Met „Who is who" moesten we halverwege het seizoen stoppen, omdat de subsidie op hield en Sytha Bolt alleen voor hetzelfde salaris wilde doorgaan. Dat kon ik niet be talen. Dan waren er nog ande re kosten, die niet meer op te brengen waren. Eerst was je de toffe jongen, die het hele maal gemaakt heeft. Iedereen schoot je aan na een voorstel ling: „Goede show, Rob!" Maar toen het hele zaakje uit elkaar viel, kennen velen je opeens niet meer". „Enkele dagbladen hebben me steeds weggeschreven. Van be paalde critici kan ik hun bloed wel drinken. Met een van hen heb ik een keer stampei ge maakt in de foyer. Was niet verstandig, want ze pakken je altijd terug in de krant, maar soms ben ik wel eens een beet je eeh rauw-douwer. Toch had ik in de weekenden, wanneer ik in mijn woonplaats Amster dam optrad, altijd een vol huis". Ik ben niet iemand, die zich alleen op een intelligent of ar tistiek publiek richt. Ik ben geen Paradiso-figuur of een Freek de Jonge, maar ook geen Toon Hermans. Mij gaat het erom zoveel mogelijk men sen te amuseren, maar dan wel op een aparte manier. Ik zit boordevol ideeën, die ik wil visualiseren. Als Seth Gaaike- ma op vakantie gaat en hij komt met zes liedjes en wat teksten thuis, heeft hij in prin cipe al een nieuw programma. Als mimer werk ik met zo weinig mogelijk teksten. Om een idee te visualiseren, dat het èn leuk èn iets bijzonders wordt, dat kost veel meer tijd". „Ik heb het altijd met heel weinig middelen moeten op bouwen. Ik kom niet uit een artistiek nest. Ik ben een ge wone Amsterdamse jongen. Bij Funhouse moest ik voor de an deren ook allerlei grapjes be denken, dat was erg slopend". „Als mijn nieuwe programma een flop wordt, stop ik verder met theater-optredens. Ik ben over de veertig en je kunt niet altijd de energie opbrengen, om het steeds opnieuw te pro beren. Maar dat wordt het niet. Ik heb volle zalen gehad. Daarna tegenslag. Nü breken de goede jaren weer aan. Kom het zelf maar zien". MAX SMITH Wibo v.d. Linde HILVERSUM AVRO-voor zitter Wallis de Vries en zijn vers geworven paladijn Wibo v.d. Linde blijken niet te ver murwen. Zij samen wensen meer sport op de tv en dat kan als zij in samenwerking met de TROS de sport uit handen we ten te krijgen van de NOS. Op hun eigen uitzendavonden gaan zij dan gezamenlijk aan dacht geven aan meer sport op de buis. Zij noemen dit geen fusie, al lijkt het er op, maar samenwerking, vindt Wibo, ex-TROS, nieuw-AVRO. Zij hebben TROS-tv-hoofd Cees den Daas bij voorbaat op hun hand. Ook zijn omroep zou de kijker meer sport willen bieden. Net trouwens als Rob Out van Veronica. Die neemt overigens een wat genuanceerder standpunt in. Die vindt dat er samen met de NOS best iets moois van te maken is en die zou zelfs bereid zijn samen met abonnee- tv-in-oprichting sport op het scherm te gaan bedrijven. Anderhalf jaar geleden brachten zij een voorstel van een derge lijke strekking in het NOS-bestuur. Dat voorstel is daar nooit aan de orde gekomen, omdat het merendeel van de zendge machtigden vindt, dat de NOS het best namens alle omroepen de sport kan blijven verzorgen. Op de persconferentie van de AVRO hebben we het Wallis de Vries op de man af gevraagd, of hij het nu zo gelukkig vond, dat net als vroeger de verschillende omroepen elk met hun eigen sportprogramma komen? zjjn antwoord kwam erop neer, dat ook hij tegen ver snipperde uitzendingen is, maar dat sport past bij het pro fiel van de AVRO. Zou hij dan ook vinden, dat koninginne dag past bij het profiel van de NCRV en Prinsjesdag bij het EO-gezicht, den vaderland ge trouwe? Vroeger was het zo, dat elke omroep zijn eigen wedstrijd koos en op de eigen uitzend dag in de ether bracht. Je moest toen tussen de verschil lende zenders door schakelen om een beetje kijk op de stand van zaken te kunnen krijgen op de sport van zulk een dag. Dat kon echt niet langer. Er bestond een NRU, later NOS, bij wie dat beter in één hand gegeven kon worden. Aldus werd be sloten in gezamenlijk overleg tussen de omroepen. Kritiek ge noeg op Studio Sport, maar dankzij die rubriek krijgt de kijker wel alles in één uitzending opgediend. Volgens Wallis de Vries leidde dit tot een monopolie-positie van de NOS. En daar heeft de AVRO-voorzitter geen behoefte aan. De AVRO doet liever zelf een eigen keus uit de voorhanden sport en laat de rest aan de NOS over. Als elke omroep zo zou handelen, komen we binnen de kortste keren opnieuw met een versplinterd sportprogewamma te zitten. Vorig jaar maakte TROS-sport onder toezicht van Wibo zijn ei gen voetbalsamenvatting. Je zag toen Ajax bij Studio Sport en een half uur later Feijenoord bij de TROS. Je werd als kijker verplicht eerst bij de TROS een stukje aflevering van een slecht vallende serie te bekij- De NCRV om een voorbeeld te noemen had daarin een geluk kiger hand. Die omroep voeg de haar zendtijd bij die van de NOS en koos samen met de NOS de belangrijkste wedstrij den uit, al of niet van com mentaar voorzien door een ei gen verslaggever. Alle sport in één blok opgediend en niet in schijfjes. TON OLIEMULLER Wallis de Vries Cees den Daas. boek van een i'ershond er kapelaan Odekerke en jaar na zijn benoe- in zijn dagboek zit te en, wordthij gestoord ten zekere ir. Johan de L De ingenieur, die in de luw blijkt te werken is 'n auto geslipt. De kape- \edt aan hem te helpen. e heren kunnen zo goed fikaar opschieten, dat rke de ingenieur uitno- de pastorie te komen chten. Vooral huishoud- ithrien is daar bijzonder meerd van. in wordt in café De Kei- 1 vergadering gehouden onteigeningen ten be- van de steenkolenmijn. Jpnte raakt buiten zich- n woede als hij hoort, na de onteigening nog udt. vr, Nederland 1. Plus iemble ,,Acht Plus", dat ifgelopen seizoen in 'g met muziek" optrad, i een special uit, die als g bedoeld is op een Ie comedyserie voor de „Op naar de Top Dit programma komt in r in de plaats van g met muziek". In de reedt het ensemble op groep „de Humbub- t\ls er op een dag geen ieer voor hen is, beslui mee te doen aan een voor een lastige en on- iijke theaterproducent, peeld wordt door Mar kers. ur, Nederland 2. is ver weg from India", een docu- \e van de vrouwelijke iir Mira Nair portretteert in van een Indiaas echt- 'olgens de Indiase tradi- den jonge mensen als eel van een stelsel fami- en aan elkaar uitgehu- Sheth laat na twintig huwelijk zijn vrouw ach- zijn familie en vertrekt iw York. Déar krijgt hij int je en leidt een ano- ven, zonder verplichtin- If volkomen in contrast zijn vroegere bestaan, uk met het traditionele leven werkt door tot in We. ur, Nederland 2. NEDERLAND 1 Judith Bos presenteert de scholierenkwis rondom de persoon van Willem van Oranje op Ned. 2 om 19.12 uur. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. NCRV 19.12 Willem van Oranje Kwis. Vier leerlingen van vier scholen worden onder vraagd. Kick Stockhuyzen vertelt verhalenderwijs over het leven van de „Vader des Vaderlands". Presenta tie: Judith Bos. 20.10 De overwinnaars, serie tv-films over persoonlijke strijd en overwinning. Van avond: „Gaskin". Graham Gaskin (Paul McGann), een voogdijkind, is opgegroeid voor galg en rad. Op 18-ja- rige leeftijd krijgt hij via een bevriende welzijnswerker inzage in zijn dossier. Hij is diep geschokt en begint een machteloze strijd. 21.25 Acht Plus (1), serie mu zikale belevenissen van het ensemble Acht Plus. Afl.: De auditie. 21.50 De Ergenamen (11), se rie over de godsdiensten in het Midden-Oosten. Afl.: De Grieks-orthodoxe Kerk. NOS 22.30 Journaal. IKON 22.45 India is ver weg, docu mentaire film over een Indi aas echtpaar. NCRV 23.25-00.35 Moord aan boord, thriller naar het Miss Mar- ple-verhaal „Murder Ahoy" van Agatha Christie. Miss Marple (Margaret Ruther ford) is lid geworden van de Raad van Toezicht van het marine-opleidingsschip de „Battledore". Tijdens een vergadering van deze raad sterft een lid, dat verslag zou uitbrengen over een in spectiebezoek aan het schip. AVRO 16.00 Spelfilm, herhaling van de aflevering met bijdragen van de 6e-klassers van de Haarschool uit Holten en de Lutgerschool uit Beltrum. 16.50 Het Toppop-hitarchief. Met: Shirley en Co, Jesse Green, Gibson Brothers en Village People. KRO 18.55 Natuur in eigen land (6), natuurserie. Afl.: De blauwe reiger. 19.20 Cijfers en letters, spel- programma. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.28 Dagboek van een her dershond (6), herhaling se rie van Willy van Hemert. Met: Jo de Meyere, Kees Brusse, Mart Gevers e.a. 21.25 Brandpunt. 22.10 Hotel op stelten (5), her haling Engelse tv-serie. Een aantrekkelijke jongedame uit Australië brengt Basil het hoofd op hol. 22.45 De ver van mijn bed show. Herhaling beste bij dragen van het afgelopen seizoen. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort, informatie voor Spanjaarden. 18.30 Sesamstraat. DUITSLAND 1 18.00 Hier und Heute. 18.25 Meister Eder und sein Pu- muckl. 19.00 WWF-Club. 20.00 Tagesschau. 20.15 Die Jagd beginnt (Hunters are for killing), Amerikaanse speelfilm van Bernard Girard (1970). Met: Burt Rey nolds, Martin Balsam en Melvyn Dou glas. Na jaren keert de jonge L.G. Florin (Burt Reynolds) naar Napa Val ley in Californie terug, waar hij als aangenomen zoon van een rijke wijn boer opgroeide. Een golf van vijandi ge gevoelens treedt hem tegemoet Zelfs zijn vader wil niets meer van hem weten, sinds L.G. Florin in de ge vangenis heeft gezeten. Hij zou in een dronken bui een verkeersongeval hebben veroorzaakt, waarbij enkele dodelijke slachtoffers zijn gevallen. Als de jonge buitenstaander ook nog van moord verdacht wordt, spitsen de gebeurtenissen zich dramatisch 21.50 Plusminus, economisch maga- 22.30 Tagesthemen. Met verslag uit 23.00 Die Sportschau. 23.25 Moment mal, gesprekspro gramma vanuit Baden-Baden. Aansl.: Tagesschau. DUITSLAND 2 18.20 Musik macht SpaQ, spelpro- gramma van en met Hans Rosenthal. Gaste: Heidi Bruhl. 18.57 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Auslandsjournal. 20.15 Derrick, politieserie van Her- bert Reinecker. Afl.: Gangsters heb ben andere spelregels. Met: Horst Tappert, Fritz Wepper en Jan Niklas. 21.15 Welt der Mode. De herfst- en wintermode 84-85. 21.45 Heute-journal. 22.05 Aspekte, cultureel magazine. 22.45 Der phantastische Film: Was ist denn bloG mit Helen los? Ameri kaanse speelfilm van Curtis Harring ton (1971). Met: Debbie Reynolds. Shelley Winters, Dennis Weaver en Agnes Moorehead. Na de veroorde ling van hun minderjarige zoons we gens moord worden Adelle Bruckner (Debbie Reynolds) en ex-zangeres Helen Hill (Shelley Winters) via de te lefoon anoniem bedreigd. Ze verhui zen daarom van lowa naar Holly wood. Als zij tenslotte ook hier tele foontjes blijven krijgen, komen bij Helen onderdrukte schuldgevoelens los, vooral omdat haar man vroeger onder de messen van een ploeg is omgekomen. 00.20 Heute. DUITSLAND 3 18.00 Berufsorientierung. 18.30 Die Pfutze Paula, kinderpro gramma. 19.00 Aktuelle Stunde. Met: Bliek- punkt Dusseldorf. 20.00 Tagesschau. 20.15 Tier-Report. Vandaag: Olifan- 21.00 Zeitbombe Giftmuhll - noch Zeit zum Entscharfen?, reportage. 21.45 Landesspiegel: Phantasie und Improvisation - Leben auf einem Schulbauernhof. 22.15 Vier Frauen - vier Leben, tv- 23.45 Rockpalast. Vandaag: Prince Charles and the City Beat Band. 00.45 Journaal. 18 00 Tik Tak, tekenfilm. 18.05 Bassie en Adriaan (2). 18.10 Klein, klein kleutertje. 18.30 De zeven van Blake (11), SF-serie. 19.20 Programa van de SO. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.20 Videomatch, videospelletje. 20.30 Roman Polanski-serie: Vam piers op het bal (The Fearless Vam pire Killers. 1967). Deze geslaagde horror-parodie van Roman Polanski kwam destijds in Nederland uit onder de titel „Met jouw tanden in mijn nek" In Transsylvanie jagen profes sor Abronsius en zijn trouwe helper Alfred op vampiers om voorgoed met de vampierplaag, die er heerst, af te rekenen. Ze komen bij een herbergje aan, dat vol hangt met knoflook. De professor ontdekt meteen sporen van vampiers, maar Alfred is meer geïnte resseerd in de dochter van de her bergier. Abronsius komt tot de over tuiging, dat de bron van de vampiers gezocht moet worden in het kasteel van de graaf Von Krolock. 22.10 Premiere, filmnieuws. 23.10 Journaal en Coda. BRT 2 19.00 Roots en Rock 'n Roll. Met: Buddy Guy, BB King, Tina Turner, Bessie Smith, Cab Calloway, Fats Do mino, Count Basie en Elvis Presley. 19.40 Programma-overzicht. 19 45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.20 Herdenking bevrijding van 21.50 Wikken en wegen. 22.30 Horizon, -wetenschappelijk ma gazine (herh.). 18.00 La boite aux images. 18.40 Super Cool special. 19.05 Ce soir, regionaal magazine. 19.30 Journaal. 20.00 Tèlé Chèrie. 21.00 Comix and Musix: Abbott et Costello et l'homme invisible. 22.20 Des hommes de la musique. 23.00 Journaal. TV 5 19.00 Programme pour la jeunesse. 19.20 Cine 16: l'Homme aux chiens. 20.40 Insolites. Divertissement. 21.00 Memoires de France. In 'Roots and Rock 'n' Roll treedt o.m. Elvis Presley op, op België 2 om 19.00 uur. Scène uit de film 'The Produ cers' waarin Gene Wilder op BBC 2 om 0.40 uur. BBC 1 18.05 Stopwatch. 18.30 Wildlife on One. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. 19.30 London plus. 19.55 Blankety Blank, spelprogram- 20.30 Allo, Allo. komische serie. 21.00 Bergerac (1), tv-serie (herh.). 22.00 Journaal. 22.25 Tarzan the Ape Man, Ameri kaanse speelfilm uit 1932. 00.13 Nieuwsoverzicht. 00.15 Humph Lyttleton at 35 but looking older. 01.05 Weerbericht. BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht met onderti- 18.30 Fighter controler. 19.00 Invaders (2), serie. 19.50 Best of brass: Concert door de winnaars in 1983 20.25 Onbekend 20.45 Once upon a time (5). 21.35 Gardener's World. 22.00 Rhoda, Amerikaanse tv-serie. 22.25 Freud (1), Engelse serie. 23.25 Golf: Hennessy. samenvatting. 23.55 New8night. 00.40 The Producers, Amerikaanse speelfilm van Mel Brooks (1968). ITV 18.15 Blockbusters. 18.45 News. 19.00 About Anglia. 20.00 Candid Camera. 20.30 Bruce Forsyth's Play your Cards Right. 21.00 Me and my Girl. 21.30 We love T.V. 22.00 Mitch. 23.00 News. 23.30 Cross Questions. 23.50 Friday Late Tilm: Severed head. SKY CHANNEL 18.00 Sky-fi music. 19.00 Green Acres, komische serie. 19.30 The Brady Bunch, komische 20.00 Bearcats, tv-serie. 20.50 Starsky en Hutch, tv-serie. 21.45 The Deadly Ernest Horror Show (1), griezelserie. Met: Peter Cushing. Robert Flemyng en Wanda Venthman. 23.10-00.30 Sky music box. NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Heute. 10.03 Die Jagd beginnt (herh.). 11.45 Welt der Mode (herh.). DUITSLAND 2 11.45 Programma-weekoverzicht. RTBF 1 09.00 Teletekst. BBC 1 07.20 Open University. 09,40 The Saturday Picture Show. 11.52 Weerbericht. 11.55 Grandstand, sportprogramma. BBC 2 07.25 Open University. 07.25 Good morning Britain. Ontbijt- show met Henry Kelly. 10.30 Fraggle Rock: The lost treasu re of the Fraggles. 11.00 Saturday starship. Burt Reynolds in de film 'Die Jagd beginnt' (Hunters are for killing) op Duitsland 1 om 10.03 uur. HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. KRO: 16.03 Het betere werk. 17.53 Marktberich ten i.S.m. K.N.B.T.B. 17.55 Mede- d.(NOS). KRO: 18.06 Echo-magazine. 19.02 Pierement. 19.30 Lachen mag van God. 20.03 Country Time. 21.02 Nine o'clock jazz. 22.02 Goal. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VPRO 0.02 Borat. 2.02 Muziek terwijl u slaapt. 6.02-7.00 De VPRO-Top 15. HILVERSUM 2 VARA: (16.30 en 17.30 Nws 17.36 Dingen van de dag). NOS 18.00 Nws. PP: 18.20 Uitz. van de PvdA. Over- heidsvoorl.: 18.30 Franco huis. VARA: 18.40 Het circuit (20.00 Nws). RVU: 21.40 Woonwagenkinderen, van wa gen tot school. NOS: 22.00 Zorg en hoop. 22.30 Nws. 22.40 Oost-West. AVRO: 23.00 Het zout in de pap. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. VOO: 15.03 Top Veertig (met om 16.30 Popjour naal en om 17.30 Concertagenda). NOS: 18.04 De avondspits. VOO: 19.02 Bart en Van Inkel. 22.02 Count down Cafe. HILVERSUM 4 VPRO: 16.00 De tweede beweging: jazz. NOS 20.00 Europees concert podium: Radio Filharmisch Orkest m.m.v. Frederic Lodeon. cello: Mo derne- en hedendaagse muz. 22.30 NOS-jazz, nieuwe grammofoonplaten. HILVERSUM 5 (Via AM-zender Hilversum 1) NOS: 19.02-19.40 Nieuws voor bui tenlanders. 19.02 Bulletin in het Ma rokkaans-Arabisch. 19.10 Bulletin in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND leder uur Rijnmond-nws in aansluiting op het ANP-nws. 16.30 Middagmaga zine met Henk van Hoorn. Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. VARA: 7.03 Hallo hier Hilversum! (8.06 Dingen van de dag. 8.50 Geboren en geto gen. 9.03 Het socialistisch strijdlied). 10.03 De stand van zaken. 11.03 Tus sen glimlach en ovatie. HILVERSUM 2 TROS: 7.00 Nws. 7.11 Nieuwsshow (7.35, 8.35 Aktua, 7 30. 8.00 en 8.30 Nws). NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.24 Waterst. 9.30 Nws. TROS: 9.33 Nieuwsshow (met om 9.35, 10.00. 10.35. 11.00, 11.35 en 12.00 Aktua en om 10.30 en 11.30 Nws) HILVERSUM 3 leder heel uur nieuws. NCRV: 7.03 Vroegop. 7.30 Rabarbara. 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop (ca. 11.30 Weerman Hans de HILVERSUM 4 AVRO: 7 q0 Nws. 7.02 Dag nacht, dag dag! (8.00 Nws). 9.00 In de kaart gespeeld. 10.15 Concerto Mattinale. 11.30 Kamermuz RADIO RIJNMOND 10.00 Weekagenda. 10.30 Weekon- derwerp: Milieu - Het slib door Nico Haasbroek. ADVERTENTIE Frans... met 'n vleugje romantiek. In de Wassenaarse duinen, richting strand. Doen! sfeervol a la carte restaurant representatieve zalen voor recepties, parties, vergaderingen, etc (haal of bel even voor mapje Menu-Suggestiesl Hotel-Restaurant ..DUINOORD"

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17