KRO verschijnt met Brandpunt voortaan ook op de scholen NOS-RADIO KRIMPT IN Schoonhoven van KRO: meer kansen eigen tv jRADIO/TELEVISIE ücklócSourant WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1984 PAGINA 17; JCRV zoekt naar joze jongeren klLVERSUM Voor het nieuwe programma [.Wissels", dat de NCRV-t.v. het komende sei- i op de vrijdagnamiddag gaat uitzenden, is redactie op zoek naar jongeren die boos zijn. dos over kleine dingen die toch heel belang rijk kunnen zijn: bijvoorbeeld om het onder scheid dat er gemaakt wordt tussen jongens en meisjes, over een bejegening op school, over boep op de stoep of over speelgoed van zeer Hechte kwaliteit. Enkelen van hen wil „Wis sels" op de t.v. een podium verschaffen om hun ongenoegen te uiten. Ben je boos en ben je tussen de 10 en 17 jaar, fchrijf dan naar NCRV, Redactie „Wissels", Postbus 121, 1200 JE Hilversum. Schrijf vooral waarover je boos bent en vermeld je naam, Ldres, leeftijd en telefoonnummer. HILVERSUM Door bezui nigingen op personeels- en programmakosten zullen in het seizoen '84-'85 enkele ra dioprogramma's van de NOS worden ingekort, samenge voegd of geheel verdwijnen. De zendtijd van de Radio nieuwsdienst ANP loopt met 27 minuten per dag terug, de serie Promenosconcerten stopt, het Internationaal Jazzfestival Amsterdam zal waarschijnlijk volgend jaar verdwijnen en het sportprogramma „Langs de lijn" zal zich meer moeten richten op „grotere" sporten die niet ver van huis plaats vinden. Tengevolge van het promove ren van C- en B-omroepen, de korting op de omroepbegroting en de zendtijduitbreiding op Hilversum 4 en 5, heeft de NOS-radio minder geld en minder mensen beschikbaar. Tot 1989 moet de NOS ruim 26 van de 78 formatieplaatsen in leveren en zal de vergoeding voor directe programmakosten met 25 procent achteruit gaan. Het komend seizoen loopt het bedrag dat de omroepen krij gen voor een uur radio-uitzen ding terug van 2135 naar 1862 gulden. Uit het concept-schema blijkt dat „Langs de lijn" op woens dagavond een half uur korter gaat duren. De uitzendingen van het Nordring-jazzfestival komen op een laag pitje te staan. De programma's „Het gif en ik" en „Nieuw-Macedo- nië" verdwijnen in het nieuwe seizoen. Het journalistenfo rum, „Wereldwijzer" en „Oost West" worden samengevoegd tot „Deze week" (zondag, Hil versum 2, 10.02-12.00 uur). De nationale hitparade verhuist van de zondag naar de woens dagmiddag. Discjockey Frits Spits zal in het nieuwe seizoen het programma „Jaargenoten" presenteren, waarin aandacht voor Nederlandse popproduk- ties (vrijdag, Hilversum 3, 10.04-11.58 uur). Veel foto's op tv kost fotografen geld AMSTERDAM De Nederlandse televisie maakt „als medium dat gekenmerkt wordt door het bewegende beeld" verrassend veel gebruik van foto's. Op beide zenders worden elke dag gemiddeld 95 foto's getoond. Dit blijkt uit een onderzoek van Burafo, de auteursrechtenorga nisatie voor fotografen. Het onderzoekje is gehouden, zegt Burafo, om fotografen bewust te maken vSn de mate waar in hun werk wordt gebruikt. Eerder is geble ken, aldus het bureau, dat fotografen in Neder land miljoenen guldens per jaar aan auteurs recht mislopen. Burafo waarschuwde al de Tweede Kamer dat het auteursrecht van fotografen in het gedrang dreigt te komen. Met schrijvers, componisten, filmers etc. bestaan goede afspraken, met foto-, grafen niet. HILVERSUM KRO-tv handhaaft het merendeel van naar programma's in het nieu we seizoen met geijkte rubrie ken als Brandpunt in de fnarkt, 'Ver van mijn bed- ihow. Sport op vrijdag. Studio 'rij, 1-2-3-shows, Play Back en ''ilm en Fans. Waar Brandpunt verschijnt linnenkort ook op school en ir wordt intussen hard ge- verkt aan het eigen drama ,De Appelgaarde". Daarnaast eidt het komende pausbezoek ot tal van eigen programma's. Irandpunt in de school gaat (Is nieuwe rubriek onderwer- >en belichten, die op het rtio- nent van uitzending actueel :ijn binnen de groep van scho- ïeren. Terwille van de actuali- eit worden de onderwerpen laat mogelijk gekozen. Vast" staat in elk geval, dat zeker probleem als verslaving de volle aandacht zal krijgen. |Deze programma's duren tel- jkens 25 minuten. Rond Pink steren zal een film uitgezon- jen worden, waarin voldoende lanknopingspunten aanwezig sijn voor een gesprek. Zendtijd in de middag levert KRO's „Middag-editie" op. die zal worden gepresenteerd door v.d. Heuvel en Han v.d. Meer. Hierin komt het nieuws de dag aan bod, en dit zo ireed mogelijk: algemeen vs, sport, cultuur en poli- iek. Een belangrijk stuk program- rnavulling zal worden bepaald door de eigen documentaires. 16 oktober zal „Ter be- ikking gesteld" behandeld worden. Deze gaat over tbr- Maartje van Weegen gaat met gezinsleden praten over god servaringen. veroordeelden, ongeveer 400 mensen, die gedwongen in kli nieken verblijven na het ple gen van een misdrijf. Het leven van een ambassa deur zal worden belicht in de documentaire „Ambassade". Opnamen hiervoor werden ge maakt in de ambassade van Bangkok. Pausbezoek Over de uitzendingen ter gele genheid van het pausbezoek schreven wij eerder al. Door Maartje van Weegen zullen zes gesprekken worden gevoerd met gezinsleden, die praten over hun relatie met God, dat hele gebied tussen twijfel en zeker weten. Maartje begint hiermee op 1 oktober. Deze uitzendingenreeks zal in het teken staan van „Het Onze Vader". Dit leidt tot zeven Ted de Braak vraagt om echt paren die mee willen doen aan de 1-2-3-show. programma's, elk gewijd aan een van de zeven beden die dit gebed bevat. Hiermee wordt op 9 oktober begonnen. Bovendien wordt samen met de BRT gewerkt aan het tref fen van voorbereidingen, voor de verslaggeving van het pausbezoek. Zowel met het fa cilitair bedrijf van de NOS als met de BRT en de Luxem burgse RTL wordt een zend- schema opgesteld. Momenteel bestudeert een werkgroep de complicaties die daarbij in de actualiteit kunnen optreden en waarin voorzien zal moeten worden, al of niet met ingre pen op de op dat moment lo pende programma's. Bovendien „Er is meer tussen hemel en aarde". In oktober begint de KRO met een maan delijks programma waarin deze constatering aan de orde komt. Hierin zal worden nage gaan hoezeer de mens door godsdienst wordt bezig gehou den. Elke keer wordt feitelijk gegeven i als een nieuwsbericht, een in terview, een actueel thema. Deze programma's worden ge maakt in de Egmondkapel van de Domtoren in Utrecht, de to ren die sinds de Middeleeuwen de weg naar omhoog wijst. Ook zal als te doen gebruike lijk een aantal uitzendingen worden gewijd aan de Advent. Series Op het programma staat ook een reeks series, t.w. De laat ste dagen van Pompei, Holi day Eiland, Goodbye mr. Kent, Speurtocht naar de ver dwenen schat en De Freggels. In het verlengde van de ru briek Films en fans wacht de vertoning van films, waaron der Showboat met Ava Gard ner en Howard Keel, Chitty Chitty Bang Bang met Dick Dyke, Billion Dollar Brain Michael Caine en Karl Maiden, Gigi met Leslie Ca- ron, Lady L met Sophia Loren en Paul Newman. New York, New York met Robert de Niro en Liza Minelli en Separate ta bles met Burt Lancaster en Rita Hayworth. Voor de kinderboekenweek staat een musical op het pro gramma, die werd gemaakt door Nico Hiltrop en Tonny Eyk. Als titel kozen zij „Als ik later groot ben". Voor jeugdige kijkers staat er ook een en ander op het vuur. Voor de oudste kleuters wordt „Praatpret" gemaakt, een spel met mime en woorden. Voor de klassen 5 en 6 is speciaal bestemd „Vier nieuwe verha len" en voor ongeveer dezelf de leeftijdsgroep is bestemd de behandeling van het Oude Testament. Bij deze uitzendin gen passen ook programma's gewijd aan „Werk aan de kerk" en ,,'t Wereldje van Rimpel en Veertje", resp. over de taak van de leek in de kerk en sociaal-emotionele vor ming. Radio KRO-radio geeft de lezers van Studio en Mikro de kans om tendele zelf te bepalen wat zij willen horen. Daarvoor dient een rubriek als „Uit het KRO- archief". KRO-programma's van hoorspelen tot cabaret en muziek zullen op veelvuldig verzoek opnieuw ten gehore worden gebracht. Voorts sluit KRO-radio aan op de verslaggeving van het. pausbezoek. Hiervoor zal tus sen radio en tv worden samen gewerkt, ook wat betreft de speciale uitzendingen rond het pausbezoek. HILVERSUM In 1967 ver scheen, gestimuleerd door pre sident Johnson, in Amerika het Carnegie Report met een ambitieus model voor een pu blieke omroep als alternatief voor het commerciële systeem. Er is, zoals we weten, niet veel van terecht gekomen, maar nog een keer mag ik hier dat vergezicht citeren, dat E. B. White de Carnegie Commissie voorhield, aldusmediadirec teur Ries Schoonhoven van de KRO bij de opening van het nieuwe seizoen. „Televisie moet zijn het visue le literaire essay, zij moet bij ons dromen wakker maken, onze honger naar schoonheid bevredigen, ons op reis nemen, ons iaten deelnemen aan grote gebeurtenissen, ons het beste drama en de schoonste muziek aanbieden, met ons de zee ex ploreren en de luchten, de bos sen en de heuvels. Zij moet de sociale vraagstukken in onze samenleving verhelderen en het politieke spel uiteenzetten. Soms gebeurt het, en dan heel even zie je een glimp van haar mogelijkheden", zo liet ge noemde White weten. Er zullen maar weinig pro grammaleiders zijn ter wereld, die dit visioen vermogen in te vullen en toch ligt de uitda ging er. In de visuele heilstaat, welke de nieuwe technieken mogelijk maken, krijgen we vijftig tot honderd smakelijk gevulde kanalen voorgescho teld en een altijd durende bij stand van het bewegende beeld, dat vooral eenvormig amuseert en vooral uit Ameri ka afkomstig is. Amerika is het enige land met een forse winstgevende export van zijn televisie-industrie. Abonnee-tv, commerciële tele visie, ook in ons land, zullen zich op deze goedkope aanvoer uit Amerika baseren en door- geeflijk worden. De magische formule 4 x S, Speelfilm, Sport, Spel en een tikkeltje Sex, zal stellig winstgevend zijn. Wat heeft het bestaande bestel hier tegenover te plaat sen? De middelen zullen moe ten toenemen. De Nederlands talige produkten, vooral op het gebied van drama en amuse ment, zijn het basalt tegen de vloedgolf buitenlands produkt. Het percentage Nederlandsta lig drama is te laag en in de laatste jaren niet gegroeid. In 1971 produceerdenwe voor twee procent van onze uit zendtijd Nederlandstalig dra ma. In 1981 was dat anderhalf procent. Duur Nederlands dra ma ligt - integraal begroot - nog steeds onder de acht ton per uur, maar elke poging om in verfijning, afwerking, ver zorging dichter bij het niveau van Brideshead te komen, zal ons dichter naar het interna tionale prijsniveau tillen. De Appelgaard, een oorspronkelij ke Nederlandse serie die de KRO volgend jaar gaat produ ceren, ligt op dat prijsniveau van 8 ton. De Weg en De Her dershond lagen er iets onder. In 1983 werd alleen al met subsidie uit het stimulerings fonds door de televisie in vijf speelfilms financiëel deelgeno men. Zo wordt nu ook aan een overeenkomst met het gesubsi- diëerde theater gewerkt. Ik deel het verlangen van de Federatie van Kunstenaars verenigingen om meer inten sief en inventief gebruik te maken van mogelijke samen werkingsvormen tussen om roep en podiumkunsten. De hoeveelheid registraties uit de theaters op het Nederlandse scherm zal moeten toenemen. Sinds de televisie haar eigen beeldtaal, haar eigen vorm wetten heeft ontwikkeld, heeft/ zij haar functie als verlengstuk van de podiumkunsten - zoals in de eerste jaren van haar be- staan - verwaarloosd. Elkaar opnieuw vinden, is een nood zaak. Ook de publieke omroe pen in Europa, die nu al sa menwerken in Eurovisie, zul len hun ideale programma op Europees niveau moeten ver talen/Het derde net voor een j tientje. Hilversum houdt - niet j al te lang overigens - de adem in. Welke argumenten kan de minister bedenken om dat der de net voor de publieke om roep, toch af te gelasten. Een brede motie van PvdA en i! CDA vraagt om dit net. In het politieke debat hebben deze partijen de minister concessies gedaan tegen de achtergrond van dit derde net, aldus de heer Schoonhoven, die er van uitgaat, dat dit derde net er op korte termijn komt. \Vanavond het tweede deel van 3 Joegoslavische film over de \vijftien jarige Pavle, die naar uijn land terugkeert, nadat hij \elf jaar in West-Duitsland'heeft gewoond. Zijn ouders hebben verband met zijn ^schoolopleiding vooruit ge stuurd. Ze zijn van plan bin nenkort ook naar Joegoslavië terug te gaan. Pavle krijgt on derdak bij zijn grootmoeder, ar hij kan absoluut niet aan r wennen, net zo min als 1 de school en zijn ideeën. fJadat hij een poging heeft ge- om weg te lopen, hoeft an zijn ouders niet meer zijn oma terug. Pavle komt in een internaat, waar hij het zigeunermeisje Julia ont moet, dat een oude bekende Ivan hem is. 118.55 uur, Nederland 1. The Store Van de Amerikaanse filmer Frederick Wiseman zendt de VPRO een twee uur durende documentaire uit over het be noemde, exclusieve warenhuis Dallas: The Store. Wiseman has eerder bij de VPRO te gast met de documentaires IWelfare", „Hospital", „Basic Training" en „Meat", waarin pij opmerkelijke analyses van Amerikaanse samenleving bntwikkelde. Zijn nieuwste film geeft een beeld van weer zo'n Amerikaans instituut. Een wa genhuis als The Store is in Ne ver/and onbekend; slechts de (atijksten der aarde kunnen er kopen. Wiseman filmde in het parenhuis zelf en achter de chermen. $1£8 uur, Nederland 1. Vij zijn gelukkig... dVoor filmer Hans Koekoek be- j» ekende een ontmoeting met en gezin, waarvan twee van 'e drie kinderen gehandicapt ijn, zo'n bijzondere ervaring, lat hij samen met Henny van \urich dit gezin portretteerde, ''e schreven hier gisteren al Iver. De man van 38 en de trouw, die 37 jaar is, hebben iehalve een gezonde jongen in acht twee meisjes van zes vier jaar, die sinds hun ge boorte zwaar gehandicapt zijn. let z'n vijven wilden ze als ?en normaal gezin leven, zon- dat de meisjes naar een in- ichting moesten. Dat heeft eel dagelijkse strijd gekost, maar toch is het gezin geluk- 1.10 uur, Nederland 2. tenter f' )r 0252' r, i. m< ,n po intern kaa< Nederland NEDERLAND 1 KRO 16.00 Kinderbios. Met: Top Cat, Slimme Sjors, Kwicky Koala, Arthur en Schatei- land. TELEAC 18.25 Cursusinformatie En gels in het basisonderwijs (EIBO). 18.40 Cursusinformatie En gels voor gevorderden (Follow me 2). IKON 18.55 Terug van weggeweest (2). Joegoslavische jeugd film. Pavle gaat op kost school en ontmoet een oude bekende, het zigeu nermeisje, Julia. Met: Vladi mir Sinko. Regie: Zelimer Zilnik. 19.26 Kenmerk. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: Het Koningin Wilhelmina Fonds. VPRO 20.33 Dr. Faustus (6), Hon gaarse serie naar het werk van Laszlo Gyurko. De War- schau-paktlanden vallen Tsjechoslowakije binnen, wat leid tot felle discussies tussen Gyoergy en zijn fa milieleden. 21.28 The Store. Film van de Amerikaanse cineast Frede rick Wiseman over het be roemde warenhuis in Dallas. NOS 23.08 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. 19.12 PP: Uitzending van de RPF. 19.22 Van gewest tot gewest. Vanavond (onder voorbe houd): Restauratie Friese klokkenstoelen; Domburg 150 jaar badplaats; Brand weer van Groningen. AVRO 20.10 Wij zijn gelukkig, maar de prijs was hoog. Portret van een gezin waarvan twee van de drie kinderen gehan dicapt zijn. 21.05 AVRO Jubileumconcert 1983, herhaling van het feestconcert t.g.v. het 60-jarig bestaan van de AVRO. Uitvoerenden; het Promenade Orkest o.l.v. Jan Stulen, m.m.v. Ronald Brautigam, piano, Jaap van Zweden, viool, Caroly Wat- kinson, mezzo-sopraan en Heinrich Schiff, cello (gelijk tijdig in stereo op Hilversum 4). NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. 23.00 Studio Sport. 23.45 Open Universiteit. DUITSLAND 1 7.50 Tagesschau. 19.00 Die Manions in Amerika, kenfilmserie. 20.00 Tagesschau. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Musikszene 48. Ron Williams met nieuws, Interviews en kritische achtergrondreportages uit de Inter s Julio Iglesias-Wlllie Nel- Jackson-MIck Jagger, DUITSLAND 2 18.05 Der lange Treek, tv-serle. Afl.: i Dhana. Met 22.05 Midlotto - 7 22.10 „Eine riesengroSe Freude", tv-tilm over de veranderingen in het i hij gelooft, ouder. eigert hij hardnekkig gre i geboortedorp geen plaats. .55 Heute. DUITSLAND 3 18.30 SesamstraQe. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau. 20.15 Mittwochs in..., informatie en' amusement. 21.45 Hobbythek: Papier, Papier, Pa pier. 22.30 (ZW)Spatvorstellung: Der ge- Nina Vale, Regis Toomey e.a. 22.30 Peter Lorre - Dm doppelte Gesicht, portret. 00.30 Journaal. 18.00 Tik Tak, tekenfilm. 18.05 Zeppelin, informatief jeugdma- gazine. 18.30 Tim (1), Vlaamse jeugdserie. 18.55 Chapi Chapo. Afl.: De pyrami- 19.00 Programma van de KO. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.20 Videomatch, videospelletje waarbij twee kijkers per telefoon te- 21.40 Musicomicolor. Show door „De Nieuwe Snaar" (Jan de Smet, Chris de Spiet en Geert Vermeulen), 1984. 22.10 Wie schrijft gesprek rr 23.00 Journaal en Coda. 19.00 Stappen (3). Nederlands Afl. Rioja (Noord- Spanje). 19.25 Tijdrover. 19.40 Programma-overzicht. 21.50 Clive James praat met Roman RTBF 1 19.30 Journaal. 20.00 La chasse i daag: Las Vegas. tresors. Van- 23.25 Trekking Nationale Loterij. 19.00 Histoire de l'aviation. 19.55 Anthelme Collet, tv-se 20.45 Les piques talosse. De film „Het mes in het water" van Polanski op België 2 om 20.20 uur. Engeland 18.25 The Good Life. 18.58 Weerbericht. 19.00 Journaal. .30 South-east magazine. 22.00 Journaal. 22.25 The black adder, tv-serie. 23.00 The Serpent, spionagefilm Henri Verneuil (1974). BBC 2 18.25 Nieuwsoverzicht. 18.30 Tennis. 19.00 I can jump the puddles (1), Australische serie. 19.50 Harold Lloyd. 20.15 Rise and fall of King Cotton. 20.45 Know your picture. 21.05 Timewatch. 22,00 Jane in the dessert, stripserie. 10 Sing Country. Lynn Anderson. 01.00 Tv-cursussen. ITV 18.15 Blockbusters. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 Where there is life. 20.30 Coronation Street. 21.00 Benny Hill. 22.00 Minder. 23.00 News at Ten. 23.30 Hammerhouse of mystery. SKY CHANNEL 19.00 Cartoon t 20.00 Frozen alive, speelfilr 21.05 International Motor Sports. TV>Morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven. 13.00 Nieuws voor doven. VARA 15.30 Het gaat goed met de VARA, een voor proefje van de winterprogramma's. 16.00 Nils Holgersson, tekenfilmse rie. Afl.: De hardvochtige boer. 16.25 Scooby, Scrappy en Yabba Doo, te kenfilm. 16.50 Een wereld voor paar den (2), Franse serie over paarden. DUITSLAND 1 08.10 Schooltelevisie. 09.25 Die Sendung mit der Maus. 10.00 Ta- Tagesthemen. 10.23 16.00 Tagesschau. 16.10 Die Runde der Fuenfziger, gasten bij Gunther Philipp. 16.55 Wir Kinder, jeugdprogramma. 17.50 Tagesschau. DUITSLAND 2 Turken in Berlijn - een schoolvoor beeld (herh.). 16.35 Die kleinen Abenteuer (1), Canadese jeugdserie. Afl.: Paulo, de sterrenkijker. 17.00 Heute. 17 15 Tele-lllustrierte. 17.50 Zwei schwarze Schafe (2), tv-serie. gramma. 18.00 Boite jeugdprogramma. BBC 1 07.00 Teletekst-overzicht. 07.30 Breakfast Time. 10.00 McLeods America. Afl.: Nashville. 10.20 Trades 14.27 Financieel en nieuwsoverzicht voor doven en slechthorenden. 14.30 Postman Pat, ley (1947). Met: Shirley Temple. Fr chot Tone, Guy Madison e.a. 17.30 Huckleberry Finn and his Friends, jeugdserie 17.55 John Craven's newsround. ITV 16.30 Sons and daughters. 17.0 chips. 17.45 Starstrider. SKY CHANNEL 17.00 Sky music box. HILVERSUM 1 EO: 18.06 Tijdsein. 18.30 De rugzak. 18.50 De wolkenwa- gen. 19.03 Ronduitradiokrant. 19.20 Van U wil ik zingen. 19.40 Zomerbij- belschool. NOS: 20 03 Langs de lijn. sport en muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Nachtexpress. 6.02 In 't voorbij- gaan. 6.09 Vandaag... donderdag. HILVERSUM 2 NCRV: 16.33 Studio 3 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en nu (18.00 Nws). PP: 18.20 Uitz. van de EVP. HV: 18.30 Het voordeel van de ijfel. NCRV: 19.00 NCRV-Leerhuis. 20.00 Nws. 20.0 20.18 De wereld zingt Gods lof. 21.00 Bij de tijd. 21.25 Onder de HILVERSUM 4 20.00 Fr£ se Kamermuz. v. Bozza en Brevil. 21.05 AVRO Jubileumconcert. HILVERSUM 5 (Via de AM-zender Hil- versum 1) NOS: 19.02 Nieuws voor I buitenlanders. 19.02 Bulletin in het Marokkaans- Arabisch. 19.10 Bulletin l in het Berbers. 19.20 Bulletin in het Turks. 19.30 Bulletin in het Spaans. RADIO RIJNMOND 16.30 Middagma- Morgen HILVERSUM 1 leder heel uur nieuws. NOS: 7.00 Gelukwens t.g.v. de ver^ jaardag van Z.K.H. Prins Claus? "~RV: 7.04 Vanf, )6 Hier en nu£_ weieens? 9.0T Wie weet waar Willem Wever woont?- 10.03 Muz. bij de koffie. 11.30 Twaal-, f-uurtje. 12.40 Middagpauzedienst^ Ferry Wienneke. 7.00 Gelukwens- Nws. AVRO: 9.33 Je eerste... 10.0S Buiten. 11.03 Duimeland. 11.10 Je eerste... 11.30 Nws. 11.33 Kijk oo kunst. 12.00 AVRO-nleuwsklok. 13.57 Per saldo. RVU: 14.00 Nou en. 14.3$ Nws. 14.33 Allemans veren. KRO:- 15.00 Nws. 15.03 Op zoek r 15.20 Kruispunt. wereld op donde HILVERSUM 3 I TROS: 7.00 Gelukwens t.g.v. de ver? jaardag van Z.K.H. Prins Claus, 50 pop of een envelop. 15.03 TROS 9.00 Kamermuz v Mozart. Schubert en Brahms 10.25 Muz. v. Philippe de Monte. 10.55 Minder bekende Franse werken. 12.25 Operette: 75 jaar Hans Carste. 13.00 Nws. 13.05 Fluitsonaté van Johann Sebastian Bach. 13.40 opnamen van Berg. EO: klankjuwelen. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 Licht en uitzicht. 16.40 EO B eigen opname.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 17