Rijvers verder geïsoleerd ohn Lloyd beleeft wederopstanding Tevredenheid in Rotterdamse derby Nieuw spel voor supertrio ra SPORT CeidóeSouomit WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1984 PAGINA 15 Oegroemov wint proloog VALENCE D AGEN De Russische wielrenner Pjotr Oegroemov draagt vandaag le eerste etappe van de Ronde van de Toekomst de gele leiderstrui om de houders. Oegroemov won sieren in Valence. d'Agen -proloog van de open etappewedstrijd. Hij legde t de 22,24 seconden. De Franse prof Charles Mottet 'werd op één seconde -ach terstand tweede, de Zwit serse amateur Jörg Muller Kist tegen FC Twente Lemond tekent supercontract ALKMAAR Kees Kist speelt de komende drie seizoenen voor AZ '67, de eredivisieclub die hij twee jaar geleden verruilde voor Paris St. Germain. AZ '67 en Mulhouse, de huidige eigenaar van de vroegere Europese topscorer, werden het gis- club betaalt de huursom voor Kist aan de Franse tweededivisieclub in twee termijnen. Kist keert vanavond terug in het elftal van AZ '67 dat op eigen veld aantreedt voor de tweede competitiewedstrijd van dit seizoen, tegen FC Twente. Het is twee maan den geleden, dat Kist een officiële wedstrijd heeft gespeeld. Maandag heeft de Fries bij AZ al de training hervat. PARIJS Oud-wereldkampioen wiel rennen Greg Lemond heeft gisteren in Parijs een contract van één miljoen dol lar (ruim 3.3 miljoen gulden) getekend, dat hem voor drie jaar aan de Franse ploeg La Vie Claire, van viervoudig Tour de France-winnaar Bernard Hi- nault, bindt. De Amerikaan tekende de verbintenis ondanks het feit, dat hij nog voor een jaar onder contract staat bij Renault. Bernard Tapie, de eigenaar en geldschieter van La Vie Claire, gelooft niet dat Lemond problemen krijgt bij zijn huidige werkgever. „Lemond rijdt volgend seizoen voor mijn ploeg. Hij zal op tijd onder zijn Huidige verplichtingen uitkomen", aldus Tapie. Senna op non-actief PARIJS De Braziliaanse formule 1 Ayrton Senna da Silva is door zijn werkgever, To- leman, voor de Grote Prijs van Italië op non-actief gesteld. Senna tekende na de Grote Prijs van Ne derland in Zandvoort een tweejarig contract met de Britse renstal Lotus. Voor die transactie moest de Braziliaan bij Toleman een afkoopsom van 450.000 gulden betalen. Senna stond voor 1985 en 1986 nog onder contract Voor de formu le 1-race van aanstaande zondag heeft Toleman een volledig nieuw koppel rijders achter het stuur- De Zweed Stefan Johansson en de Italiaanse de butant Pier Luigi Martini hebben de plaatsen in genomen van Senna en de Venezolaanse ex-mo torcoureur Johnny Cecotto, die begin juli beide benen brak. Johansson reed eerder dit seizoen voor Tyrrell. Die stal is wegens malversaties in de Grand Prix van Detroit tot het eind van het jaar geschorst. I ZEIST De commissie I technische zaken en oplei dingen van de KNVB, voorgezeten door bond- jspraeses Jo van Marle, wil Kees Rijvers verder isole ren binnen het apparaat van de bondstrainers. Een tandere conclusie kan niet [worden getrokken uit het advies dat de commissie, |na zijn vergadering van gisteravond, heeft opge steld. groëp, bestaande uit Van (Marle, amateur-voorzitter fklarten Kastermans en Renze Vries uit het bestuur be haald voetbal, wil de zeggen- Jschap van Rijvers beperken. In- tegenstelling tot het con- ract, dat is overeengekomen iet de coach van het betaalde lyoetbal, wil men Rijvers de (verantwoordelijkheid over ijong Oranje en het eventuele ï-elftal ontnemen. Rijvers zou i vplgens het opgestelde advies voor het bondsbestuur slechts |de verantwoordelijkheid over [Het A-elftal behouden, tot I 1986, wanneer zijn over eenkomst met de sectie betaald Voetbal afloopt. (Over deze veranderingen in 'e bevoegdheden van Rijvers nog geen gesprek geweest. [Rijvers, die gisteravond ook Igehoord werd. wil eerst over- eggen met zijn contract-part- ërs en dat zal waarschijnlijk as volgende week plaats vin- en. Hij beriep zich op de be staande overeenkomst met het betaalde voetbal en vindt, dat bondsbestuur noch de commis sie technische zaken en oplei dingen veranderingen kunnen aanbrengen. Uit het voorstel van de com missie blijkt duidelijk, dat er nog geen oplossing is voor de tegenstellingen binnen de trai- nersgroep in Zeist. Een gege ven dat onderstreept werd door Van Marle, die Rijvers uit de Zeister trainersstaf geen assistent voor het A-elftal wil geven. „Wanneer nodig", stel de Van Marle, „kan de heer Rijvers een assistent van bui tenaf aantrekken. Voor de hele periode van zijn contract, of voor een gedeelte daarvan". Vlug beslissen Van Marle en zijn willen vlug tot een beslissing komen omdat de eerste wed strijden van het Nederlands elftal in de kwalificatieronden voor het wereldkamapioen- schap nog dit najaar worden gespeeld. Met het advies aan het bondsbestuur is ook de door de commissie gewenste verdeling van de taken van de trainersstaf ingevuld. Het A-elftal blijft voor Rijvers, Blok krijgt Jong Oranje en of het olympische elftal. Advo caat de selectiegroep van de UEFA-jeugd, Van Lingen de nog jongere junioren en voor de dames en de amateurs zal nog een keuze worden ge maakt. „Gezien de taken die ieder van de negen bondsoe- fenmeesters heeft", zei Van Marle, „is het niet mogelijk één van hen te koppelen aan het A-elftal als assistent van Rijvers". Van Marle hoopt dat het be stuur betaald voetbal, dat, in een vorige samenstelling, de overeenkomst met Rijvers af sloot, een oplossing zal kunnen vinden. Want het contract laat weinig ruimte daartoe. Er is namelijk vastgelegd, dat Rij vers leiding geeft aan de oe- fenmeesters die werkzaam zijn in het betaalde voetbal en dat hij de verantwoordelijkheid draagt voor het A-elftal, de B-ploeg en Jong Oranje. „Wanneer het bestuur betaald voetbal de overeenkomst met Rijvers onverminderd hand haaft, dan zal het bondsbe stuur een beslissing moeten nemen en ook de consequen ties dienen te dragen, er is voor ons dan weinig speel ruimte". concludeerde Van Marle. Hij stelde niet nadruk kelijk dat, een verbreken van de overeenkomst met Rijvers tot de onmogelijkheden be hoort. „Wij hadden", vervolg de hij, „toen wij de overeen komst met Michels tekenden, de hoop dat er samengewerkt zou worden. Die hoop hebben wij nog steeds. Michels overi gens wist. toen hij in dienst trad, dat er één weg niet voor hem vrij was. Hij heeft dat aanvaard, maar wij willen graag gebruik maken van de kennis van de bondsmanager op ieder terrein waar zijn in breng kan tellen". Johan Cruijff Renze de Vries zei voorlopig nog zwaar te tillen aan de Hl Kees Rijvers in het Zeister bos overeenkomst die met Rijvers is afgesloten. „Ik sta op het standpunt, dat een contract een contract is. De nieuwe si tuatie die is ontstaan, is echter aanleiding de taakverdeling opnieuw in discussie te bren gen". Daarmee lijkt De Vries een uitzondering in het trio, waar van Van Marle en Kastermans namens de amateurs het liefst Michels met het A-team belast zouden zien. Michels zelf zou als het zo ver komt, en bii een eerder vertrek van Rijvers dient een stevige afkoopsom te worden betaald, Johan Cruijff naast zich willen hebben. Daarbij zou hij zijn geïnspi reerd door de aanstelling van Beckenbauer in West-Duits- land, die ook zonder de vereis te papieren bondscoach werd. Ook Cruijffs entree zal de no dige pecunia kosten, maar daarover maken Van Marle en Kastermans zich kennelijk geen zorgen. NEW YORK In de mi- ni-zonavloed, die Flus hing Meadow als enige dagen teistert, zijn de Amerikanen hun greep op de eigen open tenniskam pioenschappen kwijtge raakt. Voor het eerst sinds 'jaren vormt de Ameri- .kaanse inbreng in de Boete voor John McEnroe NEW YORK De pro- -council heeft John McEn roe een boete opgelegd van 2000 dollar. Dat ge beurde naar aanleiding van een klacht van een journalist over het gedrag van de Amerikaan tijdens het toernooi van Toronto. McEnroe maakte in de Ca nadese stad de betrokken verslaggever van de Globe and Mail op nogal aggres- sieve manier duidelijk dat de toonzetting van een ar tikel hem niet beviel. De journalist beklaagde zich schriftelijk bij Kurt Niel sen; de supervisor van het toernooi, die de klacht doorgaf aan Marshall Hap- per, de betaalde functiona ris van de council. John McEnroe, die inmiddels is gekozen tot vice-voorzitter van de spelersvakbond, heeft aangekondigd in be roep te zullen gaan. kwartfinales van zowel dames- als heren enkel spel een minderheid. Al thans getalsmatig. De fa vorieten handhaafden zich. Navratilova en Lloy- d-Evert staat bij de dames nog steeds genoteerd als de meest waarschijnlijke finale, terwijl bij de heren John McEnroe en Jimmy Connors nog altijd vast op koers liggen voor hun treffen in de halve finales. McEnroe's overwinning met 6-3.6-2,6-2 op zijn landgenoot Robert Green was de enige partij, die in zijn geheel over dag werd uitgespeeld. Mats Wilander ontdeed zich welis waar tegelijkertijd met 6-4,6-4,7-6 van Tim Mayotte, maar dat treffen was reeds de vorige avond begonnen. John Lloyd hield voor het eerst sinds jaren gelijke tred met zijn Amerikaanse echtge note Chris Evert. De Brit ver sloeg de als negende geplaatste Zweed Henrik Sundstroem met 4-6,6-4,6-4,6-2 in een par tij. die bijna een hele dag en avond duurde en waarin beide Europese spelers aan de lijve ondervonden, hoe het kunstas- falt van Flushing Meadow door al het vocht langzaam veranderde in een uiterst ge vaarlijke glijbaan. Na een on derbreking van ruim een half Sundstroem leidde met 5-4, kwam de 30-jarige Brit terug met 4-6,6-4,6-4 tot bui tot een onderbreking 1 drie uur en twaalf minuten aanleiding gaf. Lloyd bleef ge concentreerd spelen en won met cross-court volley, die Sundstroem op het verkeerde been zette. „Het was een onge looflijke dag", aldus de Brit, die eerder won van de als ze vende geplaatste Johan Kriek. „Waarschijnlijk de langste uit mijn hele leven". Tegen Connors John Lloyd moet nu tegen Connors, de vroegere verloof de van zijn echtgenote, in de wetenschap, dat hij in de drie voorgaande onmoetingen geen set heeft gepakt tegen de Amerikaanse lefthander. „Psychologisch is dat voor hem een voordeel. Maar ik denk dat ik beter speel, dan ik ooit heb gedaan", aldus Lloyd. John McEnroe ontmoet in de kwartfinales de derde en laatst overgebleven Amerikaan Gene Mayer. De veelvuldig door blessures geplaagde May er won vrij simpel in drie sets van de als dertiende geplaatste Tsjechoslowaak Tomas Smid. Martina Navratilova behaalde haar 53ste partij-overwinning ten koste van haar vroegere landgenote Helena Sukova. Laat op de avond kreeg de Westduitse Sylvia Hanika ge legenheid zich via een over winning op de Oostenrijkse Petra Huber te plaatsten voor het duel met de zesvoudige kampioene Chris Lloyd. Ze deed dat met de cijfers 6-4,7-5. Solomon stopt De 31-jarige Harold Solomon heeft zijn afscheid van het in ternationale tenniscircuit aan gekondigd. In zijn twaalfjarige tenniscarrière won hij 22 en- kelspeltitels, waaronder die van Hamburg, het ATP-kam- pioenschap en de Las Vegas Classic. In 1976 was hij finalist bij de open kampioenschappen van Italië en Frankrijk. Beide malen verloor hij toen van de Italiaan Adriano Panatta. So lomon, die vier jaar bij de top tien stond, was één van de kleinste spelers van het cir cuit, één van de eersten, die zich bediende van een dubbel- handige backhand en geducht om zijn uithoudingsvermogen. Solomon was ook actief op het organisatorische vlak. Tot driemaal toe werd hij gekozen als voorzitter van de spelers vakbond ATP. Hij is van plan zich meer bezig te houden met zijn werk voor het „honger- -project", een organisatie, die zich ten doel heeft gesteld voor het einde van de wereld de honger uit de wereld te doen verdwijnen. W/A1 STBVeMJACte Prijsvragen DEN HAAG De resultaten van de verschillende sport- prijsvragen van het afgelopen weekeinde zijn: Lotto: le prijs; geen 2e prijs: 2 x 150.000,00; 3e prijs: 86 x 2244,10; 4e prijs: 5120 x 37,60; 5e prijs: 74.000 x f 5,00. ROTTERDAM De „redding van de maand" en „de blunder van de week" kenmerkten gister avond de Rotterdamse derby op Woudenstein tussen Excelsior en Spar ta. De eerste kwam op naam van doelman Jan Stroomberg van de thuis club, de tweede moest sluitpost Bas van Noort- wijk van Sparta worden toegeschreven. Mede door deze twee spectaculaire momenten, die typerend mochten heten voor de ontmoeting, werd het voor slechts 3500 toe schouwers 1-1 en daarmee mochten beide ploegen ei genlijk best tevreden zijn. Sparta omdat het zich ge deeltelijk herstelde van de misstap van afgelopen zondag tegen Ajax en Ex celsior doordat het imago van potentiële degradatie kandidaat even is wegge poetst. Excelsior leed in de voorbij vakantiemaanden gevoelige verliezen door het vertrek van spits Beukers, middenvelder Pattinama en de afkeuring van Struis. Aanleiding voor sceptici om de oud-papierclub, welk beeld gisteravond nog verscheidene keren werd ver sterkt door oproepen via de geluidsinstallatie om oude kranten toch vooral op Wou denstein te deponeren, maar meteen op weg naar de eerste divisie te wanen. Gisteravond heeft Excelsior dat pessimisme zoals gezegd enigszins getemperd. Onder het toeziend oog van Beukers, Pattinama en de Bulgaarse ex- Feyenoorder Jeliazkov (die nog wel zou praten met het bestuur van de Woudenstein- club maar naar verluidt veel te duur - transferbedrag vier ton en huursom 100.000 gulden bij een netto-maandsalaris van 5.000 gulden - is) hield de thuisploeg zijn stadgenoot keu rig in bedwang. Nu was dat ook weer niet zo moeilijk, want Sparta bleek de naweeën van afgelopen week einde nog nauwelijks over wonnen' De ploeg van trainer Vonk, die zijn zondag nog zo gekritiseerde libero Stevens weer in genade had aangeno men, acteerde in de eerste helft tempoloos en onsamen hangend en Excelsior kon mede daardoor verdiend de leiding nemen. Hoewel nau welijks beter dan Sparta, oog den de acties van de formatie van trainer Jacobs („Na afloop zei ik tegen Vonk dat-ie goed moest passen op z'n nieuwe di ploma") wat speelser en ge durfder. Dat werd uitgedrukt door de treffer van de van AZ '67 gehuurde Schinkels, die met een afstandsschot op het natte veld doelman Van Noortwijk tot zijn blunder van de week verleidde. Nog voor de pauze kwam Sparta deson danks laffgszij dank zij een ac tie van Van Gaal, die Van de Berg lanceerde waarna Leng keek koppend kon scoren. Foutenfestival Na de pauze groeide de derby uit tot een waar foutenfestival, een voetbalhutspot die echter alle mogelijke kenmerken in zich borg om in aanmerking te komen voor een hoog amuse- mentscijfer. Tussen de bedrij ven door werd er ook gevoet bald, waarbij doelman Stroom berg zijn „wereldredding" ver richtte op een inzet van Leng- keek, die enige minuten voor het einde nogmaals van dicht bij mocht aanleggen. Ditmaal lanceerde Spartas gevaarlijk ste aanvaller (Lengkeek) ech ter een „maanschot". Het was trouwens toch weer zeer op merkelijk dat trainer Vonk opnieuw een wat merkwaardi ge beslissing nam door Leng keek naar het middenveld te rug te dirigeren toen hij Van der Weel voor Schmidt had ingebracht. Het kostte de nieu we coach van Sparta ditmaal slechts één punt. FRANK WERKMAN Excelsior: Stroomberg; Leenheer. r Padt, Rutjes, Rid link, Van Tour, Til, Van Goozen, Schinkels (Ver schoor). Sparta: Van Noortwijk; Blind. Ste vens, Andriessen. De Wolf; Schmidt (Van der Weel), Olde Riekerink, Van Gaal, Lengkeek: Van de Berg. Eljer. Toto-gelijk: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: lx/ 1167,70; 3e prijs: 19 x 159,80; 4e prijs: 779 x 5,60. HILVERSUM Op zon dag 16 september is het voor het laatst mogelijk op de Nederlandse drafbanen het zogenaamde supertrio te spelen. Enkele jaren geleden was de draf- en rensport ingenomen met het feit dat de minister van justitie toestemming ver leende voor deze wedmogelijk- heid buiten de wedstrijdbaan. Begon het met een wekelijkse omzet van rond de vier ton, al snel stortte het spelletje van het raden van de drie eerst aankomenden in een ren of draverij op de zondag, als een kaartenhuis in elkaar. Het su pertrio sloeg niet aan en de Stichting Sporttotalisator Ne derland en de Stichting Ne derlandse Draf- en Rensport gingen op zoek naar een nieu we mogelijkheid voor het spel buiten de baan. Het nieuwe W-5 spel. dat gis teren op de baan van Hilver sum op een nieuwe bescheiden schaal van start ging. moet de paardesport een financiële in jectie geven. W-5 is het raden van vijf winnaars in vijf op eenvolgende koersen. Kon men voor de meeting van gis teravond en komende dinsdag de formulieren alleen maar in leveren op de wedstrijdbaan, voor de W-5 van dinsdag avond 18 september is het voor het eerst mogelijk een week tevoren de webformulie ren in te leveren bij een vijf tigtal adressen in het land, hoofdzakelijk in de Randstad en alle Nederlandse postkanto ren en -agentschappen. Als het W-5 spel aanslaat, is de minis ter van plan nog meer inleve- radressen toe te staan. Het W-5 is een relatief goed kope aangelegenheid. Voor twee kwartjes en één gulden kan men al meespelen. Zestig procent van het prijzengeld is bestemd voor de eerste prijs (vijf winnaars goed voorspeld) en veertig procent voor de tweede prijs (vier winnaars goed). Indien er geen deelne mers zijn met vijf goed, dan gaat de inzet over naar de vol gende week en heeft men een jackpot. Met gemengde gevoelens wacht men in paardesport- kringen de ontwikkelingen van het W-5 spel af. Met een paar ton omzet is men meer dan tevreden, maar anderen verwachten dat het W-5 spel niet zal aanslaan en vinden het jammer dat men met su pertrio is gestopt. Immers, deze koers bracht altijd nog een omzet van 60.000 gulden buiten de baan en een uitste kende draverij op de zondag, die menige toeschouwer naar de baan lokte. Voor de promotie van het W5- spel is voor dit jaar een bedrag van ruim 400.000 gulden uitge trokken. De grote achteruit gang in de totalisator-omzet, die de paardesport aan de rand van de afgrond bracht en waardoor vorig jaar is begon nen met de herstructurering, is nagenoeg tot stilstand geko- De heer Lockhorst, van de voorlopige commissie Sectorfonds, gaat er van uit. dat de komende jaren de om zet op de baan gaat stijgen. Bo vendien verwacht hij door de vervanging van het spel bui ten de baan, supertrio door W- 5, dat de omzet daar met 10 procent omhoog gaat. De Ver eniging De Drafsport en de paardesportvereniging Hilver sum konden gisteren bekend maken, dat men op de dag van de Prijs der Giganten een be langrijke sponsoring zal ont vangen van de optiebeurs uit Amsterdam. Dit om de boven genoemde beurs te promoten. De Prijs der Giganten is. naast de Grote Prijs der Lage Lan den, één van de belangrijkste internationale draverijen van Europa en wordt op 16 oktober gehouden. Vanaf volgende week dinsdag ontvangen de betalende bezoe kers op de baan van Hilver sum bij hun toegangskaart een bon van vijf gulden om op deze manier een gratis gokje bij de totalisator te wagen. Deze maand hebben de dames en de kinderen gratis entree op Duindigt en is er tot de start van de eerste koers op de Wassenaarse baan de moge lijkheid, om een gratis kopje koffie te gebruiken in het res taurant. Kortom, de draf- en rensport doet er alles aan om publiek te winnen. Publiek betekent immers meer omzet en dat is nog altijd de belang rijkste drijfveer van deze pro fessionele tak van paardesport. ARTHUR VAN RIJSWIJK Sportwereld Voetbal De Belgische inter national Gerard Plessers (ex- Standard Luik) heeft bij Ham burger SV een contract gete kend tot 30 juni 1986. Voetbal De vereniging van voetbaloefenmeesters in Ne derland (WON) heeft naar aanleiding van het op non-ac tief stellen van trainer Hans Boersma de positie van hoofd trainer bij Wageningen voorlo pig besmet verklaard. IJshockey In het toernooi om de Canada Cup te Montre al speelde het gastland met 4-4 gelijk tegen de Verenigde Sta- Boksen De Amerikaan Paul Gonzales blijkt olympisch kampioen halfvlieggewicht te zijn geworden met een gebro ken rechterhand. Voetbal Lesotho, dat op 26 augustus weigerde in Mada gaskar aan te treden, is door de FIFA uitgesloten van de kwa lificatiewedstrijden voor het WK 1986 in Mexico. Boksen De Italiaan Patri- zio Oliva heeft gisteravond in Acciaroli, in de omgeving van Napels, zijn Europese bokstitel in het lichtweltergewicht met succes .verdedigd. Oliva won in een gevecht over twaalf ronden op punten van zijn Franse uitdager Tex N'Kalan- kete. PAARDESPORT Koersen Hilversum EERSTE KOERS (2000 meter): 1. Yp silon Odilia (M. Vergay) kilometertijd 1.24.1; 2. Young Perlormer; 3. William Darnley. TOTO: winn: 5,10; pl: 1,40, 3,20, 6,70; kopp: 61,10; trio: 4.451.50. TWEEDE KOERS (1600 meter): 1. Zi- ante P (W.C.M. Duivenvoorden) 1.22.7; 2. Zenobia S. 3. Zie Die Detvi- le. Niet gestart: Zamajo Star. TOTO: winn: 11,00; pl: 3,50, 2,20, 1.90; kopp: 33,20; trio: 787,10. DERDE KOERS (2000 meter): 1. Yniek (A. de Wrede) 1.21,1; 2. Yark Spencer; 3. WiUia^y/eber. Niet ge- 110.60. VIERDE KOERS (2440 meter): 1. Wie- neke K (W.C. Strooper) 1.21,7; 2. Wil ton Star; 3. Ydeltuit B. Niet gestart: Ygona Albo. Wana du Bois. TOTO: winn: 8,10; pl: 4,50, 6.70, 2.00; kopp: 87.30; trio: 1288.80. VIJFDE KOERS (2000 meter): 1. Willie Snel (M. van Leeuwen) 1.21,7; 2. Yka- ros R; 3. Yromi W. TOTO: winn: 32.90; pl: 2,90, 1,20, 1,80; kopp: 51,00; trio: 414.00. ZESDE KOERS (2900 meter): 1 Vico Buitenzorg (L. Dooper) 1.22.0; 2. Veystone Sycamore; 3. Verapok du Bois. TOTO: winn: 1,70; pl: 1,20. 1,20, f 1,80; kopp: 4,60; trio: 34,10. ZEVENDE KOERS (1609 meter): 1. Vlimmen (R. Kromkamp) 1 18.0; 2. Upsala Thema; 3. Verona Weber. TOTO: winn: 1,30; pl: 1.50, 7,50, 2,70; kopp: 21,50; trio: 94,60; W-5 omzet 19515.00; volgorde 5-1-4-7-2 1e prijs 878,10; 2e prijs 12,50. ACHTSTE KOERS (2000 meter): 1. Ycrack Bestevaer 1.23,5; 2. Worthy Hanover; 3. Yento Rotary. Niet ge start: Yso le Belle TOTO: winn: f 2.00; pl: 1,20, 5,10, 3,50; kopp: 1.00; i; 244.3 ,4; 2. Walter Neyenrode; 3. Wil van de Lente. TOTO: winn: 2,30; pl: 1,20, 1,20, 2,80; kopp: 7,60; trio: f 142.10. TIENDE KOERS (2000 meter): 1. Worthy Boy Laren (A. van de Blonk) 1.18,4; 2. Schlewago; 3. Uwe. Niet ge start: Unri Zuidvelde TOTO. winn: 1,80; pl: 1,40, 1,40; kopp: 5,00; trio: 17,60. ELFDE KOERS (2000 meter): 1. Urba- nus (L.W.M. Segerius) 1.19.9; 2. Uste 4,20; trio: 206.30. TOTALISATOROMZET: 310.882.00. Arsenal-Newcastle 2-0; Everton-lps- 3-1. West-Duitsland FC Köln-Arminia Bielefeld 1-1. WIELRENNEN Ronde van de Toekomst Proloog: 1 Pjotr Oegroemov (Sov) 7.22.24; 2 Charles Mottet (Fra) 7.23.11; 3. Jörg Muller (Zwi) 7 25,17; 4. Lech Piasecki (Pol) 7.26,42; 5. Lau rent Biondi (Fra) 7.26.86; 6. Milan Jurco (Tsj) 7.27,77; 7. Othmar Hëfli- ger (Zwi) 7.28.03; 8. Philippe Cheva- (Fra) 7.29,99; 9. Bruno Wojtinek 7.31,45; 12 Philippe Bouvattler (Fra) 7.31.56; 13. Eric Salomon (Fra) 7.32.23; 14. Christophe Lavaine (Fra) 7.33,12; 15. Steve Bauer (Can) 7.33.44; 20. Erwln Nijboer (Ned) 7.38,84; 48. Henk Boeve (Ned) 7.45,73; 57. Jan van Wijk (Ned) 7.50.46; 62. Rob Kllnge (Ned) 7.52.46; 72. Han Vaanhold (Ned) 7,54.44; 73. pen Flushing Meadow der (Zwe) - Tin herendubbelspel:

Leidse Courant | 1984 | | pagina 15