gehoordgezien angrijpend relaas van stervende mensen TAYLOR TE GAST |U FAMILIE BURTON Achttien nominaties voor „Hill Street Blues" IDIO/TELEVISIE CeidócSowuwt WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1984 PAGINA NTRHYDYFEN Eliza- Taylor is sinds zondag- vpnd te gast bij de familie in jitrhydyfen in Wales van x-echtgenoot Richard „Ik heb 't gevoel of ik iskom", zei ze tegen Bur- i neef Gareth Owen toen e woning betrad van Hilda ;n van de nog in le- zijnde zeven zusters en n de acteur. Elizabeth i&rlor, die twee keer met i trouwde en twee keer hem scheidde, had beloofd zijn dorp terug te keren na zijn dood in Zwitserland twee weken geleden. Ze was niet op zijn begrafenis in Zwit serland en ook niet bij een herdenkingsdienst in Pontrhy- dyfen, om Burtons weduwe Sally Hay niet in verlegenheid te brengen. Zondagavond werd Taylor verwelkomd door een honderdvijftigtal dorpelin gen, die haar „There'll be a welcome in the hillsides" toe zongen. Ze was per vliegtuig uit Schotland aangekomen en in een zilverkleurige RR van het vliegveld naar het dorp ge bracht. Aan haar vinger schit terende de extravagante ring die Burton haar had gegeven ter gelegenheid van hun eerste huwelijk. Hadden de Owens de televisie aangedaan, dan hadden ze "The Spy who came in from the Cold" kunnen zien, een van de weinige films waarin aan het talent van Burton recht werd gedaan. Elizabeth Taylor zou tot maan dag blijven en kijken naar een video-opname van de herden kingsdienst in Pontrhydyfen. De barman van "The Miners' Arms" Burtons en Taylors stamcafé wanneer ze in het dorp waren had alcohol vrije pils klaarstaan als Liz Taylor een bezoekje zou ko men brengen. HILVERSUM De Ameri kaanse politieserie „Hill Street Blues", die de NCRV-televisie tot 5 oktober elke maandag avond op het scherm brengt, heeft maar liefst achttien no minaties voor de belangrijke televisie-onderscheiding „Emmy Award" gekregen. Een van de genomineerden is acteur Michael Conrad, die in „Hill Street Blues" de rol van Phil Esterhaus speelt. Conrad kwam vorig jaar november, na een ernstige ziekte, te overlij den. Daniel J. Travanti, in specteur Frank Furillo in de serie, werd eveneens genomi neerd voor een „Emmy", een onderscheiding die vergelijk baar is met een „Oscar" in de filmwereld. Het is de vierde keer achtereen, dat „Hill Street Blues" bij de „Emmy"- nominaties aan de leiding gaat. „Hill Street Blues" zal vanaf 5 oktober overigens tijdelijk van het scherm verdwijnen. De NCRV-televisie gaat tot janua ri enkele afleveringen van de eveneens populaire politieserie „Maggie Forbes" uitzenden. Deze oude bekende behaalde in het voorjaar van 1983 een kijkdichtheid van zo'n drie miljoen en een gemiddelde waardering van 72. „Hill Street Blues", dat laat op de avond wordt uitgezonden, trekt ruim anderhalf miljoen kijkers, die de serie waarderen met 74. Bij de strijd om de „Emmy Award" kreeg de co- medy-serie „Cheers", evenals „Hill Street Blues" afkomstig van de televisiemaatschappij NBC, twaalf nominaties. „Cheers" wordt vanaf oktober, ook door de NCRV-televisie, uitgezonden. De ABC-produk- tie „Something about Amelia", waarin het thema „incest" wordt behandeld, behaalde acht nominaties. LUL NEWMAN REGISSEERT „THE SHADOW BOX" na) Hilversum De met Poiicflerscheidingen overla- i4.o(fo film „The Shadow i9.oS" bevat het emotionele 20, tefhaal van drie gezin- «ini'A In elk ervan leeft The enji familie lid in de laat- fase van zijn leven, [etast door een dode- - ziekte. police ®'A (161 2i.3Qt de kijker in ruim negen- linuten krijgt voorgescho- vertelt hoe de patiënt naasten de ziekte en 1 'Ó^a.offerende einde verwerken, si 14.0Qrolprent, die de TROS za- ne Traüjjag (Ned. I om 23,35 uur) S^Jfnrfendt, biedt echter geen Bief aal ov- 22.0Qr leven. ijver Michael Cristopher bewogen levens- acht hoofdrolspe- op papier weten te zetten, zich dankzij een sterke rol- fitting met o.a. Joanne odward en Christopher immer, Valerie Harper en nes Broderick voor de ca- Cl li ra ontvouwt tot een boei- I relaas. Hoewel ieder op ei- Breu) wijze met de dood bezig is, aken vadrukt de film vooral dat it gebé de dood achter de deur de om intensief met iets Morifljig te zijn steeds sterker rdt. De ten dode opgeschre- i personen willen midden i mog^et leven staan inplaats van dood te zijn voor het leven 'eëindigd. iul Newman Shadow Box", die in ■7 werd onderscheiden met (Pulitzer Prijs voor litera tuur en de Tony Award voor beste toneelstuk, werd geregis seerd door Paul Newman. Hij was vanaf de eerste uitvoering als toneelstuk in Los Angeles en later op Broadway onder de indruk van het verhaal en nam dan ook met veel plezier in de regisseurstoel plaats toen zijn vrouw Joanne Woodward en dochter Susan Kendall Newman voorstelden er een film van te maken. Het was de eerste keer dat Newman als regisseur van een televisie film aan het werk ging. In het verleden was hij in die functie verantwoordelijk voor drie to neelstukken waaronder „Ra chel, Rachel" waarin zijn vrouw de hoofdrol vertolkte. Paul Newman greep de kans met beide handen aan omdat hij gelooft dat zijn langste da gen als filmacteur erop zitten. Een van de zaken waar hij zich de komende jaren vooral mee wil bezighouden, is regis- Kamp Het verhaal speelt zich af in een speciaal kamp in Zuid-Ca- lifornie, waar de patiënten en hun families onder medische begeleiding worden voorbe reid op de dood. Daar maakt de kijker kennis met de schrij ver Brian (Christopher Plum- mer), zijn ex-vrouw Beverly (Joanne Woodward) en Brians vriend Mark (Ben Masters). Hoewel Brian als schrijver nooit is geslaagd, heeft zich een enorme werklust van hem meester gemaakt sinds hij heeft gehoord dat hij nog maar kort heeft te leven. De ge sprekken die hij voert met zijn vrouw en zijn vriend hebben veelal een heel ironische toon. Zo vertelt hij onder vier ver schillende namen autobiogra fieën te hebben geproduceerd van ten dode opgeschreven mensen omdat er. volgens zijn uitgever, een markt is voor dat soort boeken. Hij laat in een prachtige monoloog ook op aangrijpende wijze horen hoe onbelangrijk een paar vlekken op een jasje worden als je nog maar kort hebt te gaan. Hoe wel de eeuwigheid voor de deur staat, zorgt hij er constant voor niet depressief te raken die hem nog Worstelen Het andere echtpaar Maggie (Valerie Harper) en Joe (Ja mes Broderick) worstelen met het probleem hoe ze hun zoon Steve moeten vertellen dat Joe niet lang meer heeft te leven. Hun verhaal ligt in minder beelden vervat dan de ande ren. Het maakt het niet min der aangrijpend en emotioneel. Terwijl zijn vrouw terugblikt naar hun gelukkige tijd sa men, lijkt de man meer be zorgd om de toekomst. De laatste twee hoofdpersonen zijn Felicity en Agnes, een r de laatste keer het verle- moeder en dochter. De geheel opgebrande Felicity (Sylvia Sidney) blijkt een wat opstan dige, gauw geïrriteerde oude dame te zijn, die altijd meer van haar tweede dochter Clair dan van Agnes (Melinda Dil lon) lijkt te hebben gehouden. Clair is echter omgekomen. Hoewel ze het tijdens heldere momenten weet, leeft ze het merendeel van de tijd met de illusie dat Clair elk moment voor de deur kan staan. Die droomwereld wordt in stand gehouden door Agnes, die da gelijks als Clair brieven naar Felicity stuurt en deze aan dood wil, ze heeft als het een compromis met de dood gesloten; ze overlijdt niet eer der voor ze Clair heeft gezien. Vier weken De uit 1980 daterende film die in vier weken in een verlaten kamp in de heuvels van Cali- fornië werd opgenomen, is fragmentarisch van opbouw. Om het gebrek aan dialoog tussen de scène-wisselingen op te vangen, laten de makers achtergrondgeluiden, muziek en de laatste zinnen van een gesprek overvloeien in de vol gende beelden. Het vormt het dunne plakbandje dat de film tot een geheel samenvoegt. Paul Newman had het overi gens niet gemakkelijk, want tijdens de verfilming wérd de produktie geplaagd door hevi ge regenstormen. Dat gaf niet alleen problemen met de bui ten-opnamen, maar toen de verfilming erop zat, konden de makers en spelers het kamp alleen nog verlaten per heli copter. Twee weken later werd zelfs het hele dorpje door het water van de aardbodem geveegd. Ondanks dit gevecht tegen de natuur ontstond een drama waarin levensecht wordt geacteerd. En terwijl de laatste meters film voor de lens verschijnen, zegt Chris topher Plummer: „Jullie den ken aan de toekomst, maar ik denk alleen aan al die tijd die ik heb verknoeid. Het liefst zou ik die perioden terugroe pen om er deze keer iets beters van te maken...". HANS PIËT DORIS Doris Day werd wereldbe roemd vanwege een jaren lange carrière aan het tie nerfilmfront, maar als we af gaan op de AVRO-uitga- ve „Televizier" van deze week, dreigt ze minstens zo beroemd te worden als moeder van haar woelige zoon Terry. Deze Terry Melcher, aan wie Doris Day sinds enkele jaren in Enge land als platenproducer, maar blijkt nog steeds last te ondervinden van een „boze droom" uit vroeger jaren, zo meldt het omroep blad. Lange tijd namelijk ^verkeerde Terry in de ver onderstelling dat de moord op de filmster Sharon Tate en vier andere mensen, die in 1969 in het Amerikaanse stadje Bel Air zoveel opzien baarde, eigenlijk ook voor hem bedoeld was. Hij was namelijk de vorige bewoner geweest van de villa waarin de slachtpartij plaatsvond en Terry was ervan over tuigd dat de hoofddader, de gevaarlijke gek Charles Manson, het ook op hem ge munt had. De zoon van Do- ris Day kende deze psycho paat sinds een jaar en had korte tijd voor de moord nog geweigerd om een stuk muziek van Manson met hem op de plaat te zetten. Pas tijdens het proces in 1970 tegen Manson en con sorten bleek dat de moorde naars het niet op hem had den voorzien. Toen was het kwaad echter al geschied; hij was psychisch van de kaart, raakte aan kalmeren de middelen verslaafd en dronk te veel. Slechts met hulp van een psycholoog en moeder Doris kwam Terry er bovenop. „Hij is weer be zig met platen produceren," meldt Doris Day tenslotte. HANS De voorpagina van het eer ste nummer van „Paper clip", het nieuwe maand blad voor jongeren van de NCRV, meldt het in een forse kop: „De NCRV pakt stevig uit en jij kunt erbij zijn!" En dat zullen de jon geren weten ook. In het al lereerste interview geeft producer-componist muzikant Hans Vermeulen aan de vele muziek-talen- ten, die ons land volgens hem ongetwijfeld rijk is, het advies „zoveel mogelijk op te treden, zoveel mogelijk kansen aan te grijpen om je zelf te laten horen." Oefe nen, oefenen, oefenen. „Ik heb zelf ook van alles moe ten leren nadat ik dacht dat ik er wel zo'n beetje was," aldus de 36-jarige pop-ex pert, van wie we verder le ren dat hij in geen geval tot het verdoolde deel van de pop-scène wenst te worden gerekend: „Ik geloof in God en ik ben een christen. Al leen sommige dingen in de kerk zie ik niet zo zitten. Ik heb een hekel aan het som bere en dogmatische wat ik daar zo vaak aangetroffen heb. Geloven is een prettige blije zaak, met zo af en toe een knipoog naar de hemel: 'Mooi weer vandaag, God'." :e vierde aflevering ko- Gyorgy en Sandor Petrik dictator Stalin is ge en het 20ste Partijcon- afgezS is achter de rug. De poli- f, maf atmosfeer is veel pretti- e v raaien iets van vrijheid gloort. al dufky 'trouwt voor de tweede niét met zijn eerste vrouw rondi maar ook nu wil het niet pde/7 en hij schaft zich een op Shares aan. waarna hij car- p 1,0 maakt als directeur van agwee) grote drukkerij. Sandor kleineff inmiddels op tot be- 1 zulleirs/Zd van het Centrale Co- blijvei van de Partij. Het is de van de opstand van en d5. Het is deze tijd dat regis- Miklós Jancsó zelf zijn ite twijfels gaat krijgen over iar Hol communistische heilstaat. uitslang uur Nederland 1. sds gro mste!nt'er'B°livia concu^ tweede aflevering van de Ktsitu&QhgQ documentaire gaat voor o Bolivia, waar op grote er stul\aj de coca-plant wordt jouwd die vervolgens in V°°h tot coca^ne wordt en ne\ffjneerd Meer dan drie- T van de Bolivianen kauwt Ie roesverwekkende blade van de coca-plant die als Roddelijke plant van de In- wordt gezien. De titel van aflevering luidt dan ook f gaf ons het blad", uur Nederland 1. slag om Arnhem avond staat voor de voor een groot deel in leken van ..Market Gar de militaire codenaam de Slag om Arnhem. Hier- werd, zoals we al schre- e film Theirs is the Glo smaakt. Vooraf praten in [documentaire Aktua-ver- trs met burger-overle- over hun benarde er en tijdens deze slag die brug te ver" plaatsvond. zijn drP Mm wordt de gealliöerde ient OPssingsaanval weergege- )p de l bedoeld om door te sto- de Kelaar Noord-Duitsland, van dat m( de we9 naar Berlijn open go&Zo krijgen de Britten de vpgelijke opdracht de Rijn bij Arnhem te veroveren geallieerde handen te hulp komt. Er tege' authentieke beelden te lel vi die verwerkt zijn met kort ,n sti'na opgenomen en nage- \!de scènes. 5 uur Nederland 2. bij partij#" 9 paren Nederiand Comédienne Goldie Hawn ocaat en NEDERLAND 1 TROS 16.20 Niet te filmen: ongelofe lijke prestaties. 16.45 Gloria (11), tv-serie. IKON 18.55 Kinderen van de reke ning (2), herhaling jeugdse rie. Als Sezayi van de LTS komt en niet meteen werk kan vinden krijgt hij proble men met zijn vader. IKON 19.26 Kenmerk, „arbeid te koop" (2), serie van vier programma's over de ex ploitatie van arbeid in Azie en Europa, vroeger en nu. De rijkdom van de Golfsta ten trekt honderdduizenden emigranten aan, afkomstig uit de krottenwijken van Seoul, Bangkok en elders. Zij worden de nieuwe slaven in de wereld van petroleum- dollars. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera: Steun het We reld Natuur Fonds. VPRO 20.33 Dr. Faustus (4), Hon gaarse tv-serie uit 1984 van Miklós Janscó. Na de dood van Stalin en het 20ste Par tijcongres komt Gyorgy vrij. 21.30 Frontier-Columbia, En gelse documentaire-serie van Brian Moser over het cocaïneprobleem in Zuid- Amerika. 22.20 Het onderhoud. Wim Kayzer in een gedachten- wisseling met M.S. Arnoni. Deze publicist was hoogle raar politicolgie in Amerika en was een van de voor mannen van de anti-Vlet- nam beweging. Hij werkt momenteel in Nederland. NOS 23.08 Journaal. 23.13 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.35 Staatsloterij. 18.40 Sesamstraat. 19.00 Journaal. TROS 19.12 Goldie Hawn, een pro gramma met deze Ameri kaanse comedienne-filmster over en met kinderen. Gast: Barry Manilow. 19.45 Operatie Market Garden - september 1944: Zij wa ren erbij. Een gesprek met burger-overlevenden van de Slag om Arnhem over hun ervaringen tijdens de week van de operatie „Market Graden". 20.05 Theirs is the Glory, do cumentaire speelfilm over de slag bij Arnhem in 1944. 21.25 Videoskoop, met o.a. Vi deo Top 50, nieuw aanbod op de videomarkt, de „aan raders" en nieuwtjes op vi- deogebied. 21.50 Waar de weg ophoudt, filmreportage over de medi sche toestand in Nepal. Sl- MAVI wil via deze film geld bijeen brengen voor projec ten, die zich met name rich ten op de bestrijding van tuberculose in het land. 22.15 Tros Sport, met een voorbeschouwing op het Amsterdam 709 Toernooi. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Studio Sport Extra, met o.a. atletiek. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 7.50 Tagesachau. killing the great chefs of Europe."), Bisset, Robert Morley en Jean-Pierre Cassel. De vier beroemdste koks ter een gala-diner bereiden voor de En gelse koningin. Bij die gelegenheid zullen ze ook plechtig tot de „groot ste koks ter wereld" uitgeroepen voor één. Welke onverlaat gooit roet in het verrukkelijke eten? 22.00 Tagesthemen. 22.30 Sport: Atletiek vanuit Zwitser- cabaratiere Doris 00.15 Tagesachau. DUITSLAND 2 18.57 Programma-overzicht. der Lippe, Alvin Stardust en Al Cor- 21.45 heute-Journal. 22.05 Midlotto - 7 uit 38. 22.10 Reisebilder aus der DDR: Mec klenburg. daadfilms. De befaamde Franse poli hij met zijn assistent op s Arizona is. Aangekomen in Amerika vernemen ze dat een geboeid meisje i overreden is. Vijf sol- plek gereden. Dus i hoord worden, maar hun verhalen ko- DUITSLAND 3 WDF 17.20 Schooltelevisie. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesachau. 21.45 Als die welssen Geister ka men, filmreportage. 22.30 Haute Couture (Falbalas), Franse speelfilm uit 1944. 00.10 Journaal. De befaamde violist Yehudi Menu- hin in het achtste deel van „L'hom- me et la musique". RTBF 1 om 22.05 18.55 De koffer, tekenfilm. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20.15 Met Mike in zee. Praatshow Mike Verdrengh t Knokke en paarde- BRT 2 19.55 Atletiek Zurich, reportage. RTBF 1 17.50 Cine-vacances, jeugdprogram- 18.50 RTBF: Bonjour la fète, met Guy 19.20 Quiz: Ik luister naar de RTBF - Ik kijk naar de RTBF. 19.30 Journaal. 20.00 La chasee aux tresore. Van daag: Maknes. 21.10 Un ours pas comme les autres (3), tv-serie van Nina Companes. Met o.a. Andre Dussolier, Anny Duperrey en Evelyne Buyle. 22.05 l'Homme et Ie musique, over de geschiedenis van de muziek. 23.05 Journaal. 23.25 Un autre regard, uitzending van de KO. TV 5 Oceaan. 19.52 Anthelme Collet, televisieserie. Deel 3: de geschiedenis van een ban- diet-edelman tijdens het Eerste Kei zerrijk. 20.37 Ceux qui se souvlennent. Deel 4: Alles gaat heel goed. Engeland 18.40 Journaal en weerbericht. 18.55 South-east at six. 19.15 Paddles up. 19.40 The night .the bridge fell down. (2). 21.10 Tomorrow's world at large. 00.10 Match of the year: twintig jaar voetbal-verslaggeving. BBC 2 18.10 Tv-cursus. 18.35 Nieuwsoverzicht. 18.40 Penny Serenade, speelfilm. 20.35 Know your picture. 20.55 The Beaton Image. 22.00 Sing County. 22.30 Top Crown Pairs '84. 23.15 Victorian Evening met werken van Mendelssohn. 23.45 Newsnight. 00.30 Tv-cursussen. ITV 18.15 Silver spoons, komische serie. 19.35 Crossroads. 20.00 Where there Is life. 20.30 Coronation Street. 21.00 Miss United Kingdom. Van- 22.00 Crime Incorporated. Docu- 23.00 News at Ten. 23.30 Last embrace, Amerikaanse speelfilm uit '79 van Jonathan Dem- SKY CHANNEL 19.05 Mr. Ed. All.: Horse wash. 19 30 Green Acres. Afl.: Never trust a little old lady. Oliver is verbaasd over de manier waarop een lokaal TV-sta tion het weer voorspelt 20.00 Naked fury. Engelse thriller. 23.05-01.00 Sky Music Box. TV-Morgen NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 11.25 Na. .ow.a. 12.10 ZDF Maga- zin. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Ta gesachau. 13.15 Teletekat-overzicht. 14.40 Teletekat-overzicht. 15.00 Die Perle des Drachen, poppenspel. 15.30 Der Spatz vom Wallrafplatz. 1§ 00 Tagesachau. 16.10 Die unbe- 'grenzten Möglichkeiten. 16.55 Die Spielbude. 17.50 Tagesachau. DUITSLAND 2 nicht leicht. 15.55 Ferienkalender, ca. 16.20 Die Schlumpfe. 16.35 Pu- schel, das Eichhorn. 17.00 Heute. 17.15 Tele-lllustrierte. DUITSLAND 3 WDF 08.00 Tele-Gymnastik (9). 08.10-12.55 Schooltelevisie. 17.30 Schooltelevisie. BRT 1 17.55 Journaal. RTBF 1 ENGELAND 1 10.25 Animal Magic. 10.50 Jackano- ry, 11.05 Take hart. 11.25 The Worn- bles. 11.30 Play school. 11.55 Cric- verzicht voor doven en slechthoren den. 14.30 Postman Pat. 14.40 Cric ket. 17.20 Play school. 17.45 Huckle berry Finn and his Friends. ENGELAND 2 07.05-09.10 Tv-cursussen. 17.15 Mooncat and Co. 13.30 The vans. 14-.00 Nieuws. 14.30 Glenroe. 15.00 Crown Court. 15.30 Shillings- bury Tales. 16.30 Sons end daugh ters. 17.00 Heggerty Haggerty. 17.15 The Moomins. Serie. 17.20 Video and chips. 17.45 Starstrider. rugzak. 18.50 De Wolkenwagen. 19.03 Ronduitradiokrant. 19.20 Van U wil ik zingen. 19.40 Zomerbijbel- school. NOS: 20.03 Langs de lijn. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Metropolis. 3.02 HILVERSUM 2 NOS: 16.00 Wat een taal. 16.30 Nws. NCRV: 16.33 Studio 55. 17.30 Nws. 17.36 Hier en Nu. (18.00 Nws.) Hum- Kamermuz. 23.55 Nws. HILVERSUM 3 KRO: 17.04 Weeshuis van de hits. NOS: 18.04 De Avondspits. KRO: 19.02 KRO goes Brilcream. 21.02 Demo. 22.02 Rocktempel. Morgen t de 20ste eeuw. (7.03 Het levende woord. 7.20 Weer man Hans de Jong. 7.30 Aktualiteitenoverz. 7.45 Over kopen gesproken). 8.06 Hier en nu (ca. 8.20 Weerman Hans de Jong: ca. 8.30 Ochtendkranten). 8.54. Hebt u dat ook weieens? 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Muziek bij de koffie. 11.30 Rechtstreeks. 12.40 Middagpauzedienst. 13.06 Hier en nu. 13.20 NCRV-Globaal. 16.03 Goudenregenensemble. 16.30 Klets majoor. 16.40 Van stad en land. 17.03 Zo maar zomers. 17.55 Meded. HILVERSUM 2 AVRO: 7.00 Nws. 7.11 AVRO-nieuws- klok (7.30, 8.00 en 8.30 Nws.) NOS: 9.05 NOS-sportief. 9.30 Nws. AVRO: 9.33 Je eerste... 10.03 Buiten 11.00 AVRO's radiojourn. 11 03 Duimeland. 11.10 Je eerste... 11.30 Nws. 11.33 Kijk op kunst. 12.00 AVRO-nieuws- klok (Overh.voorl.: 12.16 Gesprekken met vrouwen. NOS: 12.26 Meded. land- en tuinbouw. 12.30, 13.00 en 13.30 Nws). 13.57 Per Saldo. RVU: 14.00 Nou en. 14.30 Nws. 14.33 Alle- mans veren. KRO: 15.00 Nws. 15.03 Boekenwijsheid. 15.20 Kruispunt. HILVERSUM 3 TROS: 7.03 De havermoutshow. 9.03 Erik de Zwart. 11.03 De polderpoppa- rade. 12.03 De Nederlandstalige top tien 13.03 50 pop of een envelop. 15.03 TROS top 50. HILVERSUM 4 VARA: 7.00 Nws. 7.02 Groot en klein (8.00 Nws). 9.00 Miserere mei deus. 9.55 Radiokamerorkest en Neder lands Kamerkoor. 11 15 Vioolrecital. 12.25 Operette. 13.00 Nws. 13.05 juwelen. 15.30 Werken van Mendels sohn. 16.00 Licht en uitzicht. 16.40 EO B Eigen Opnamen.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 13