kleint'es mededelingen gemeentebestuur 1 20 t.m. 24 aug. 071-122244 i Studenten opgelet II Maartje Dansen leren? PAGINA 14' LEIDSE COURANT VRIJDAG 17 AUGUSTU! Verkeers maatregelen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden dat zij voornemens zijn de hierna te noemen verkeersmaatregelen vast te stellen: Pancras-West Kaasmarkt aanwijzen twee algemene invaliden-par keerplaatsen nabij de Koppenhinksteeg; - aanwijzen laad- en loshaven ter hoogte van de percelen 1 t/m 5; - aanwijzen laad- en loshaven ter hoogte van de zijgevel van perceel Hooigracht 106; Koppenhinksteeg - instellen éénrichtingsverkeer in de richting van de Kaasmarkt, uitgezonderd fietsers en bromfietsers; Morskwartier/ Haagwegkwartier Doctor Lelylaan - aanwijzen als voorrangsweg; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuid-oosten van de kruising met de Haagse Schouwweg; - aanwijzen verplicht fietspad aan de zuid- westzijde, tussen de Haagse Schouwweg en de Opaalstraat, in twee richtingen; - aanwijzen verplicht fietspad langs de ge hele noord-oostzijde, alsmede onder het Dr. Lelyviaduct, in twee richtingen; - aanwijzen verplicht fietspad onder de Dr. Lelylaan, tussen de Storm Buysingstraat ter hoogte van perceel 36 en de Opaal straat, in twee richtingen; - aanwijzen verplicht fietspad onder de Dr. Lelylaan. tussen de Damlaan en de Dia mantlaan, in twee richtingen; - geslotenverklaring voor alle verkeer in bei de richtingen, uitgezonderd bussen in de lijndienst, van de openbaar vervoer-ver- binding over de Dr. Lelylaan, tussen de Damlaan en de Diamantlaan; - instellen parkeerverbod langs de flats aan de noord-oostzijde van de Dr. Lelylaan, tussen de Damlaan en de Morslaan; - instellen parkeerverbod direct voor de flats aan de zuid-westzijde van de Dr. Lelylaan, tussen de Diamantlaan en de spoorbaan; Herman Co&terstraat - aanwijzen als voorrangsweg; - aanwijzen verplicht fietspad aan de noord oostzijde, in twee richtingen; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuid-ooslen van de kruising met de Morsweg; Churchlllbrug - aanwijzen als voorrangsweg inclusief de kruising met de Haagweg; - aanwijzen verplicht fietspad langs de noord-oostzijde, en doorlopend onder de Haagweg tot de Churchilllaan, in twee richtingen; Churchilllaan - aanwijzen verplicht fietspad aan de west zijde, tussen de Klikspaanweg en de Brandts Buyskade, in twee richtingen; - aanwijzen verplicht fietspad aan de west zijde, tussen de Brandts Buyskade en de Voorschoterweg, in de richting van de Voorschoterweg; - aanwijzen verplicht fietspad aan de oost zijde, in de richting van de Haagweg; Haagweg - aanwijzen als voorrangsweg, met uitzon- denng van de kruising met de Churchill- - aanwijzen verplicht fietspad aan de zuid oostzijde, tussen de Klikspaanweg en de Ter Haarkade, in twee richtingen; - aanwijzen verplicht fietspad aan de zuid oostzijde, tussen de Ter Haarkade en de Da Costastraat, in de richting van de Da Costastraat; - aanwijzen verplicht fietspad aan de noord- westzijde, tussen de Da Costastraat en de Churchillbrug, in de richting van de Chur- chillbrug; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten noorden van de kruising met de Ter Haarkade; - instellen parkeerverbod aan beide zijden van de Haagweg. voorzover gelegen tus sen de Ter Haarkade en de Da Costa straat, Ter Haarkade - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuid-oosten van de kruising met de Haagweg; Morsweg - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten noord-oosten van de kruising met de Herman Costerstraat; Vlerllnghlaan - aanwijzen verplicht fietspad aan de zuid zijde in twee richtingen, Leeghwaterstraat - aanwijzen als verplicht fietspad, voor zover gelegen tussen de Leemansstraat en de Calandstraat, in twee richtingen; - aanleggen van een voetgangersover steekplaats op een punt van circa 20 me ter ten noord-oosten van de Leemans- - instellen van een parkeerverbod aan de zuid-oostzijde, tussen de Storm Buysings traat en de Leemansstraat; - instellen van een parkeerverbod aan de zuid-oostzijde, tussen de Calandstraat en de Lage Morsweg; Lage Morsweg - aanwijzen als verplicht fietspad, voor zover gelegen tussen de Const. Huygens- laan en de Jan Luykenlaan, in twee rich tingen; aanwijzen verplicht fietspad door Sport park Morskwartier, tussen de Louis Else- vierstraat en de Haagse Schouwweg, in twee richtingen; Haagse Schouwweg - aanwijzen als voorrangsweg, voor zover gelegen tussen de Plesmanlaan en de Rijndijk; - aanwijzen verplicht fietspad aan de noord westzijde, tussen de Dr. Lelylaan en de Rhijnhcfweg, in de richting van de Rhijn- hofweg; - aanwijzen verplicht fietspad aan de zuid oostzijde, tussen de Plesmanlaan en de Rijndijk, in twee richtingen; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuiden van de kruising met de Ples manlaan; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten zuid-westen van de kruising met de Dr. Lelylaan; - geslotenverklaring voor alle verkeer, uitge zonderd bussen in de lijndienst, van de openbaar vervoer-verbinding tussen de Haagse Schouwweg en de Plesmanlaan, welke is gelegen aan de oostzijde van de Haagse Schouwweg tussen een punt van circa 65 meter ten zuiden van de kruising met de Plesmanlaan en de Plesmanlaan; Plesmanlaan - aanwijzen als voorrangsweg, voor zover gelegen tussen de Vondeilaan en een punt van circa 350 meter ten oosten van de op- en afrit van de Rijksweg A44; - aanleggen voetgangersoversteekplaats ten oosten van de kruising met de Haagse Schouwweg; Stationskwartier Stationsweg - geslotenverklaring voor alle verkeer, be halve voetgangers, in beide richtingen, van de zuid-westelijke rijbaan voor zover gelegen tussen het Stationsplein en per ceel nr. 32, uitgezonderd bussen in de lijn dienst in de richting van het Stationsplein; - aanwijzen verplicht fietspad ten zuid-wes ten van de Stationsweg, tussen het Sta tionsplein en perceel 32, in de richting van de Morssingel; aanwijzen verplicht fietspad aan de noord oostzijde, tussen Stationsplein en perceel 33, in de richting van het Stationsplein; - aanwijzen laad- en loshaven ter hoogte van de percelen 28 en 30; - aanwijzen laad- en loshaven ter hoogte van de percelen 7 t/m 17; - aanwijzen algemene invaliden-parkeer plaats ter hoogte van perceel 2; Stationsplein - aanwijzen als voorrangskruising de krui sing van de zuidelijke rijbanen van het Stationsplein met de Stationsweg en de aan de noordzijde liggende zijwegen, met dien verstande dat aan het verkeer op het Stationsplein voorrang moet worden ver- - aanleggen voetgangersoversteekplaats tussen het stationsgebouw en het midden perron op de Stationsweg; - verwijderen voetgangersoversteekplaats ten zuid-westen van de kruising met de Stationsweg; Merenwijk Gooimeerlaan - aanwijzen als voorrangskruising de krui sing van de Gooimeerlaan niet de Flevo- weg, met dien verstande dat aan het ver keer op de Gooimeerlaan voorrang moet worden verleend; Noordvest Oude Singel/ Van Alkemadebrug - instellen parkeerverbod d.m.v. het aan brengen van gele strepen aan beide zij den van de Van Alkemadebrug; Fortuinwijk-Zuid Brahmslaan - opheffen verbod door te gaan in de rich ting van de Apollolaan, bij nadering van verkeer uit de tegengestelde richting, ter hoogte van de wegversmalling bij de Brahmsbrug. Voor zover nodig zullen de nu cp bo vengenoemde wegen geldende ver keersmaatregelen worden aange past. De op de voorgenomen verkeersmaatrege len betrekking hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelich ting. met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het informatiecentrum van het Stadhuis en bij de directie Verkeer en Vervper op kamer 216 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72. Gedurende die periode bestaat de gelegenheid tot het indie nen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Deze be zwaren dienen te worden gericht aan Burge meester en Wethouders, per adres directie Verkeer en Vervoer, Stadsbouwhuis, Lange gracht 72, 2312 NH Leiden. Belanghebbenden worden voorts in de gele genheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergadering van de Raad van ad vies voor verkeers- en vervoersaangelegen- heden, die zal worden gehouden op donder dag 6 september aanstaande in kamer 001 van het Stadsbouwhuis, aanvang 15.00 uur. Voor nadere informatie over de verkeers maatregelen kan men zich wenden tot de heer Kuzee van de directie Verkeer en Ver voer, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, ka mer 216 (tel. 254500). Werkzaamheden busbaan Lelden-Zoeterwoude gaan weer verder Nu de bouwvakvakantie voorbij is gaat het werk voor de aanleg van de busbaan Lei- den-Zoeterwoude weer verder op de plaat sen waar de uitvoering al bezig was. De omwonenden langs de gehele route kun nen binnenkort een uitvoerige informatie brief verwachten over de huidige stand van zaken en de verwachte voortgang in de uit voering van het werk. Veel informatie over het busbanenplan valt ook te halen uit het blad "Stadswerk" nr. 8 van juli 1984, dat met de brief meegezonden zal worden en dat andere belangstellenden gratis kunnen afhalen op één van de volgen de adressen; Büro Voorlichting, Stadhuis; Stadsbouwhuis, Langegracht 72; Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117; VVV, Stationsplein 210; Museum De Lakenhal, Oude Singe! 28; de Leidse bibliotheken; de Klub- en Buurthuizen en de Diensten centra in de vooroorlogse wijken van Lei den; de Rechtswinkel, Ketelboetersteeg 10. Waar begint het werk volgende week? Vanaf maandag 20 augustus a.s. zal de in vloed van het werk merkbaar worden op 2. nieuwe plaatsen: Hier zal de aannemerskombinatie Stuyf- zand/NMB één week bezig zijn met asfalte ren. De hiervoor noodzakelijke afsluiting heeft tot gevolg dat alle doorgaand verkeer zal worden omgeleid via de route Ooster kerkstraat-Hooigracht vice-versa De afslui ting en omleidingsroute zal m.b.v. de beken de oranje borden tijdig worden aangegeven. Op dit gedeelte begint, eveneens als onder deel van de busbaanaanleg, aanstaande maandag de rioolvernieuwing. Daarvoor zal de straat (gedeeltelijk) opgebroken worden. Bestemmingsverkeer zal zolang via het Utrechtse Jaagpad en de Rijnstroomstraat worden geleid. Het huisvuil kan tijdens de ze werkzaamheden niet voor de deur weg gehaald worden. Bewoners langs de vent- weg kunnen de huisvuilzakken het best langs de hoofdrijbaan of op de hoek van de Rijnstroomstraat aanbieden. Aanbrengen toplaag Kort Rapenburg inkluslef kruispunt Noordeinde/B reestraat/ Rapenburg Volgende week 20 augustus zal het Kort Ra penburg van een asfalttoplaag worden voor zien De uitvoering van het werk gebeurt "in het verkeerDat wil zeggen dat er, naast het gedeelte waar gewerkt wordt, voldoende ruimte overblijft om het verkeer in 2 richtin gen langs te leiden. Hoewel afsluiting op de ze manier wordt voorkomen kunnen er zich wel verkeersstremmingen voordoen. Volgorde 's Morgens vroeg komt eerst het kruispunt NoordeinÖe/Breestraat/Rapenburg in ge deelten aan de beurt. Vervolgens het Kort Rapenburg zelf, verdeeld in 3 banen waar door het verkeer telkens over 2 banen door kan gaan. Kruispunt Boommarkt/Kort Rapen burg afgesloten Op diezelfde dag zal op de aansluiting Boommarkt/Kort Rapenburg nieuwe bestra ting en een verkeersgeleioer (druppel) wor den aangebracht. Het kruispunt is daarmee voor één dag afge sloten. Doorgaand verkeer over de markten- route zal via de Kippenbrug worden omge- Folkloristische optocht In het kader van het Internationaal Volks- dansfestlval Lelden vindt op vrijdag 24 au gustus a.s. een folkloristische optocht door het centrum van de stad plaats. Dit kleurrijke gebeuren start om drie uur 's middags vanaf het parkeerterrein aan de Ir. Driessenstraat en volgt daarna de volgende route: Pelikaanstraat, Haarlemmerstraat, Turf markt, Beestenmarkt, Steenstraat, Blauw- poortsbrug,. Haarlemmerstraat, Donker- steeg, Hoogstraat, Vismarkt, Botermarkt, Gangetje, Nieuwe Rijn, Korenbeursbrug, Stadhuisplein. Op verschillende plaatsen in de route zullen door de deelnemende groepen kleine de monstraties worden gegeven. Van 16.00 tot 16.45 uur zal op het Stadhuisplein een uitge breidere demonstratie worden verzorgd. Nieuwe spreekuren Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Maandag 20 augustus beginnen de spreek uren weer van het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds (A.B.P.). Elke week op maandag houdt de vertegen woordiger van het A.B P. zoals bekend z'n spreekuren in de hal van het Stadhuis. Van af 20 augustus begint hij tevens met nieuwe spreekuren. Bouwplannen en Wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50. lid 8, van de Woningwet: 17, inwendig verbouwen benedenwoning; - Morsweg 4, verbouwen woning; - Rijnsburgerweg 22, bouwen berging; - Katharina Boudewijnskade 2, plaatsen erf- af scheiding; - Langegracht 1. verbouwen beganegrond bedrijfsruimte; - Christina Arentsstraat 14, plaatsen erfaf- Christina Arentsstraat 15, plaatsen erfaf- - Heivlinder 33, plaatsen dakkapel in voor- geveldakvlak; - Zwanenzijde 17, plaatsen erfafscheiding; - Hansenstraat 28a, verbouwen bovenwo- 57, verbouwen woning; Snippenhóek 6. plaatsen kippenren op erf; - Dopheide 12, bouwen schoorsteenkanaal t.b.v. open haard; - Breestraat 28, verbouwen tot restaurant; - Vossebes 16, bouwen berging; Verder hebben Burgemeester en Wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: - Buys Ballotstraat 45. inwendig verbouwen woning; - Buys Ballotstraat 65, plaatsen dakkapel in achtergeveldakvlak; - Tomatenstraat 19, plaatsen dakkapel in voor- en achtergeveldakvlak; - Utrechtse Jaagpad 56, plaatsen erfaf scheiding langs Rijnstroomstraat; Juhanastraat 42, verbouwen en uitbreiden woning; - Rijndijkstraat 28. vergroten dakkapel in voorgeveldakvlak. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 20 augustus 1984 gedurende veertien dagen (bij voorkeur tussen 10.00 uur en 12.00 uur) ter inzage in het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wethouders ondanks de ingediende bezwaarschriften en de even tuele toelichting in de commissie ruimtelijke ordening, uiteindelijk toch een bouwvergun ning verlenen, krijgen de indieners van be zwaarschriften hiervan bericht. Daarbij krij gen ze ook informatie over nog openstaande beroepsmogelijkheden. DATSUN 120 A Fll, au'" zuinig, nwe uit" ,vaF* en 1550,-. TelJStlSCh 984267. ecker: Ford Fiësta 1.1L'8$ stereo, i.z.g.st., onderh.dzame ter inzage. Vr.pr. 75O0terkt. 015-561140. i verr Ford 1600 Station '(5el^te Vr.pr. 5250,-. Tel.jten". ï-ionn Wegens omst. heden t.kie bon Honda Prelude, bj. 49.000 km. I.z.g.st. de Tel. 01891-6769. je mP JAGUAR 3.4 1976, ,ek va 6800,-. Tel. 070-60438lember Mazda 323 HB 1.5 aulfeaS/ LEIDSE COURANT WOONRUIMTE TE HUUR AANGEB. 5 jaren kamers huren kost ook veel geld. In Leiden t.k. aangeb benedenwoning (2 kamers keuken klein tuintje), zeer geschikt voor 2 vrienden/2 vriendinnen voor de prijs van 55.000.- Br. o.nr. 8580 bur. v.d. blad. Gevr. door 2 stud.: ETAGE met 2 sl.k., keuken badk trum, tot 750,-. Tel. 02502- 7203. Stagière zoekt WOONRUIMTE van 1-9 tot 1-12. Tel. 08860- 2106. Student prehistorie zoekt KA MER In vrij huis in Leiden of om geving. Tel. 08896-2695. Gezocht door student Student zoekt KAMER in Leiden met kookgel. Tel. 01891-7088 tussen 18.00-20.00 u. Student natuurkunde zoekt kamer in Leiden Tiemen Eskes eerste jaars. wo nend Zeist, zkt. zo spoedig mo gelijk KAMER In Leiden. Tel. 03404-55601. en omg. wooninfo. Mak. o.g Van Beukering, lid N.V.M., Zon nebloem 72, Leiden. Tel. 071- 214521. Alphen a/d Rijn: Junostraat 37 Fraai en uitst. onderhouden he renhuis (Bj. 1972), 6 kamers, voor- en achtertuin, vele ex tra's. scherpe vr.pr. 169.000,- k.k. Inl.: V.D. Meent Voorschoten, Beethovenlaan 4-kamerflat. Koopsom 90.000,- k.k. 100% financ. met gem. garantie mogelijk, netto maandlasten J 509.- excl. serv- /stookkosten. Inl.: 020-715674, na 19.00 uur: 03465-66104 of 035-16044. T.k.a.: 1200 m2 INDUSTRIE- GROND met bouwvergunning, grens Den Haag/Madestein. Tel. 070-970157. 2e Jaars leerling, fiets- brom fiets HERSTELLER, zoekt werkt (min. 20 uur) bij leermeester voorkeur reparatie. Liefst geen verkoop 1 jr. ervaring. Tel. 071 410259. bij Hollandse familie in Duits land, omg. Düsseldorf, 2 kind., 5 en 9 jaar. Tel. 09-4921054573 of 070-862768. RIJINSTRUCTEUR worden, de VRM helpt u bij het Staatsdiploma, iedere ma.av voorlichting. Aanvang 19.30 uur op de Ln. v. Meerdervoort 178, Den Haag. voor inl. bellen van 9-19 uur 070-804849, ook terdag opleiding. Asito schoonmaak- en onderhoud, zoekt part-time schoonmakers- (sters) in Leiden centr. en Me renwijk. Werktijden tussen 6.00 en 8.00 uur of 17.30 en 20.00 uur. Inl. tel. 02510-36744. Schoonmaakbedrijf vraagt ak- tieve MEDEWERKER/STER voor de ochtenduren van 6 ervaring vereist. Tel. 01749- 42307. ANJERPLUIZERS/STERS ge vraagd bij Gebroeders van der Meer. Geestweg 18. Roelofa- rendsveen. Tel. 01713-2137; bellen tussen 18.00-19.00 u. Gevraagd: BARKEEPER ambulant barkeeper disc-jockey portier voor Gay-bar. na 18.00 uur 070-607026. Gevraagd met spoed: snelwerkende kok Leeftijd tot 23 jaar. Paris Croissant Spuistraat 34, Den Haag. Tel 070-659054, vragen naar dhr. J. M. Bakker. Gevr. net MEISJE plm. 20 jr. in ijssalon in Scheveningen. Erv. gewenst, aanm. vrijdag 17 aug. tussen 15-17 u. Mish-Mish, Pa lace Promenade 990-87. Tel. 070-523112. AC Cooling nu ook in Den Haag vooi storingen aan uw koelmachines, ook airco's en ijsblokmachines. Dag en nachtservice, ook week end. Tel. 078-134022. Te koop aangeboden: goedlo pend RESTAURANT in centrum Den Haag. Tel. 070-65.66.74. T.h.a. in Kamperfoeliestr.. KELPAND, geschikt voor per of kantoor. Huurprijs 541,- p. mnd. Kleine overna me gevraagd. Tel. 070-257688, 's avonds 211878. Dommelsch Brouwerij biedt div. horeca bedrijven te koop aan in Den Haag. Papieren enig eigen kapitaal vereist. Tel 010-154748. Kom eens kijken naar ons nieuw en gebruikt kantoormeubilair houten en stalen buro's, stoe- kasten, dossierkasten, brandkasten, direktiekamers, tekentafels, schrijf-, tel- en re- ken- en kopieermachines. Te- vèns schrijfmachinereparatie. Project Meubilair, Industrieweg 13, Voorschoten. Tel. 01717- 8513. Gloeiblokken en glasstrips voor alle merken gashaarden De Nie Sanitair onderdelen en koperen in fittingen. Zeer scherpe prijzen De Nie wasautomaat en klein elek. huishoudelijk. Alle merken, alle modellen. Swaak, Haarlemmer straat 252, Leiden. 071-121541. KUNST EN ANTIEK Antiek en curiosahandel Winkelcentrum Lange Voort 11a, Oegstgeest, telefoon 071- 172229, specialiteit in klein antiek, o.a. kristal, zilver, koper, porselein. In- en verkoop. De hoogste prijs voor goud en zilver Goudmunt, Haarlemmerstr. 124, Leiden. Tel. 071-125280. EXODUS heeft een loods vol meubelen o.a. eethoeken, klok ken. slaapkamers, buffetten, kasten en veel kleingoed. Geo pend di. t/m do. 14-17 uur, vrij dag 14-21 u., zat. 10-17 u. Mer- curiusplein 12, Poeldijk, (naast de oude veiling). Meubelstoffen in honderden kwaliteiten, des sins w.o. mohair, draion, gobe lins, tweedstoffen, ribfluweel enzovoorts. Caravanstoffen vanaf ƒ9,95 p.m., skai in div. kleuren vanaf 18,95 p.m. Kno pen uit uw bankstel? Rookstoelkussens per stel vanaf 169,-. Wij ma ken kussens voor uw bankstel lie maten reeds vanaf 895,- voor tien kussens incl. i polyether, maakloon en keuze uit diverse fraaie stoffen ook in echt rundleder leverbaar. Gratis opmeetservice door de hele randstad. Toff Meubelstof, tel. 071-124211, Haarlemmer straat 200, Lelden. BONTMANTELINRUIL. Uw oude mantel tegen een schitt. re met een (kleine) bijbeta ling. Tevens 20%-50% korting. Snelle en vakk. reparatie v.a. 50,-. Weg. gr. belangst. Tel. afspr. 020-233488 waarna vrijbl. uitgebr. documentatie wordt toegezonden. T.k.a. REVOX installatie, tuner, versterker, tape-recorder boxen en banden. Vr. ƒ4500,-. Tel. 070-236631 na 5 Aangeb. zeer fraaie antieke PIANO omstreeks 1900, prima bespeelbaar. 01740-25405. T.k.a. ELECTRONISCH ORGEL Mark 1600, met ritmebox. Tel. 070-652084 na 17.00 uur. T.k.: hele en halve VARKENS, 5,75 per kg; runderbouten, kalfsbouten, veulenbouten, schapen en geiten. Tel. 08872- 1742. Te koop: nest SCHAPEDOES- JES, 8 weken oud, Ingeënt ontwormd. Tel. 08340-35396. T.k. Holl. HERDERSPUPS v. part. 500,-. Geven graag inf. tel. 01891-6772. wit DWERGKEESJE 300,-, dwergpinchertje, 3 mnd. 300,- 2 poezen. Tel 079-212417. dens de vakantie toch niet over leefd? Geeft niets, wij hebben er op gerekend. Garden Centre Bloemendaal, Hoogmadese- weg, Leiderdorp. T.k. gevr. ZOMERHUIS in Zuid- Holland rustig gelegen, zo dicht mogelijk bij Den Haag. Brieven onder nr. SP92650. Te huur LANDHUISJE aan Ven ter Hoogmade, 10 dagen. Tel. 01712-2314. LESSEN EN CLUBS Karei en José van der Linden Splinterlaan 91 - Leiderdorp geven ook voor u lessen in Ballroom en Latijnsamerikaanse dan sen. Speciale clubs voor scholieren, jongeren en paren. Voor in lichtingen of inschrijven kunt u dagelijks van 19.00 tot 22.00 uui langskomen (behalve zaterdags) of bel ons even. Tel. 412255 Begin september starten de nieuwe danslessen voor beginners. Voor inlichtingen en inschrijvingen zijn wij iedere werkdag aa zig van 14.00-16.00 en van 19.00-21.00 uur, en zondagavond van 19.00 tot 22.00 uur. Tel. 071 -123583 of kom even langs bij Danscentrum Evert Castelein o.l.v. Dyo van der Tuijn Hooglandse Kerkgracht 48, Leiden Graag tot ziens. Dansstudio Chris van Weerden DANS BEWEGINGSSTUDIO ALEXANDRA VAN DERHILST udio waar alleen gediplomeerde docenten lesgeven gaat in amber in de grote zaal Herenstraat 45 te Leiden, weer van start met de volgende cursussen: algemene dansvorming, kinde- vanaf 6 jaar, klassiek, ballet, jazz dans tieners, volwassenen, keep-fittraining, volwassenen, workshops dans beweging vanaf 16 jaar. Wilt u verantwoord les hebben bel dan voor meer informa tie 01717-6087, 035-832948. IMO-Middenstands - avondschool-Leiden 200 klokuren les voor 395,-ü Inlichtingen: maandag t/m vrijdag van 9.30-17.30 uur bij de directeur van de school: M. van der Horst, Herengracht 4, Leidend „Mis niks!" De lessen beginnen al deze maand II ONDERWIJS-INSTITUUT MEAB Gespecialiseerde mondelinge cursussen voor: steno, talen, boek houden. MBA, SPD. A.A., marketing, bedrijfseconomie, algemene ontwikkeling, middenstand, beroepsgoederenvervoer, onnderne- mersdiploma's detailhandel ijzerwaren en sportartikelen, basis cursussen informatica en computerboekhouden. MEAB's studie wijzer ligt voor u klaarl Vraag 'm vrijblijvend aan: maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur, Herengracht 4, Leiden. Telefoon 071-130660. I WATERSPORT Wegens omstandigheden t.k.a nieuwe BOEIERAAK cascc 12x3.50 m. t.e.a.b. inf. 01711 10754 of 11742, na 18.00 uur. WATERSPORTERS opgelet! Nu nog profiteren van: afgeprijsde b.b.-motoren, nw„ overj. ge bruikt. 150 stuks in voorraad v.a. 450,-, boottrailers v. 495,-, bagagewagens met af dekzeil v.a. 595,-, roei-, vis- zeil- en speedboten, nw ge bruikt, div. spec, aanb., rubber boten v.a. 695,-, jumpplanken v.a.- 395,-, pol. kruisers v. 1500,-. Bovendien bent u ve zekerd varteen goede inruilprijs voor uw oude boot of motor. v. Zeist Watersport B.V., Voorweg 16, Zoetermeer. Tel. 079- 217018. Wiking RUBBERBOTEN, 3 jr. garantie. Excl. Importeur v. Zeist Watersport B.V., Voorweg 161, Z'meer. Tel. 079-217018. Zeilboot BM 16 m2 met Heine- kentuig en dekzeil. Vr.pr. 1700,-. Na 18.00 uur tel. 070- Te koop opgebouwde SLOEP met binnenboord motor. Tel. 01740-25405. Kajuit ZEILBOOT poly 6 x 2.20 x 1.40 kz., 4 slp.plaat- sen, Johnson b.b.m. Vr. pr. 9000,-. Tel. 070-986217. Jachthaven „Welgelegen", Oegstgeest. Aangeboden 1 po lyester SCHAKEL met dekzeil 2750,-, 1 Mercury b.b. 20 pk 950,-, 1 Zündapp b.b. 5 pk 375,-. Tel. 071-154684. Tientallen guldens voordeliger oma-fietsen Grootste keus, laagste prijs, ga rantie en gratis servicebeurt, in alle kleuren. Polanen, Haarlem merstr. 201; 5 Meiplein 129; Morsweg 174, Leiden. T.k. gevraagd bromfietsen Kreidler, Zündapp, Honda, Puch Maxi enz. Moeten in goe de staat verkeren. Bert. v.d. Mey, Middelweg 30, Leiden. Tel. 071-142557. Onderdelen voor Kreidler, Honda, Zündapp, Puch Maxi enz., nieuw en ge bruikt. Bert v.d.Mey, Middelweg 30, Leiden (centrum), tel. 142557. AUTOMARKT DIEFSTAL- en brandbl in 1 apparaat. Mon( accu met ronde slechts 49.50. 644746. Te koop: OPEL Manta 1 goede staat 1.200,-. 141334, na 18.00 u. Opel Rekord 'i 0.- Simca 1100IV .500j T.k. Mini 1976 m. radio trekh. ƒ850,-. Tel. 02522-141 18.00 u. JRUGC Audi 80 Silver Spec, rf een" i. perf. st., 25000 km. T spoiler, elektr. deurvergfcn afgi etc. scherpe vr.pr. (j aan Tel. 01740-30800. „Vlaari BMW 5251981-^ü z*. excellent condition 75.(\jngsle viale Ipg, sunroof am/fnen aar tires, 21.000,1 wen 01751-11015. BMW 520, 6 cil. Te|an het 235247. Fhip be BMW 320 dec. 19k hden kl. wit. km st. 169.000 jn de Tel. 070-29.68.42 na 18,vert>h Uitgebouwde BMW 32_ Vr.pr. 9950,-. 070-98 V. part. BMW 318 bjjnec mooi, kl. zwart, J, alarm., spec, griff, enz. Vr.pr. 9000,-. Tfl 677576 na 18.15 uur. 1 BMW 3231 '79 ndn 14.500.-. ra _jrtz( iker) BMW 520/6, '79. donket LPG, i.z.g.st., eventueej4BER mogelijk. Vr.pr. 7950 t 070-254331. B 4 Hor goed y dat houden sportieve rod.p Ro TROËN GS/X3, met scftj" achterspoiler en radio, e 4500,-. Kijken is kope*?. 976040. «e "V 1st d« Datsun 240 Z '74|stenti« Automaat MAZDA 62t 56.000 km 925< 070-656321. 1500,-. 32.000 km. Tel Mercedes 280 S aul geh. i. nw. st. Tel. 070-2S Mini 1000 St., 80000 km. vr.| Bellen na 18 uur 070-471 Wegens ziekte t.k., 197t NAULT 4/F6, 60.000 ki 070-646381. RENAULT 5 TL, pert, st., carr. i Vr.pr. 7500,-. 872764 na 18.00 170147 tijdens kantoorur Toyota Carina 1601 VW bus met ramen. benz., i.z.g.st., bj. Vr.pr. 1500,-. Tef. 900893. T.k.: VOLKSWAGEN Ct bj: '80. Tel. 070-522862. T.k.: VW KEVER 1302 1972. Vr.pr. 500.-. Telf 938926. T.k.: KS 125 MOTOR, gd 1980, geheel fantasie gesj alles verchroomd, incl. ca) teur. Vr.pr. 3250,-. Tel 676482. SUZUKI 750 GT bj. '78. t t 39000, vaste prijs 1500: C' 070-297452. -'L. k. HONDA 450 cc moekl A rt 850,-. Tel. 070-296gl_V Honda CX 500 Sporty Te huur voor een groeperkorr FENRUIMTE, donderdag terdagavond. Tel. 0,. 25405. ™mel I KENNISMAKING Gesch. man 40 jr. middi niveau, veelzijdige zoekt leuke en VRIENDIN tot ong. 42jr.S ze brieven met teiefcx Br. SP 92629 bur. I Alleenst. werkende MAN m, zoekt kennism. eenvoudige ser. vrouw, ld 35-45 jr. om samen in vit schap en wederzijds r«G iets op te bouwen. Br.Pl 656 bur. v.d. bl. T.k. Coleco Vision SPELf PUTER, incl. uitbreiding m modules. Tel. 015-560236} T.k.a. TANDY kleuren o 32 k. met 3 sp. cass. met} n 2 boeken, 7S0.-„ 01749-44531.

Leidse Courant | 1984 | | pagina 14