ONROERENDE GOEDEREN S "M.O.van1923" 1 MEAB: het bolwerk voor uw bolwerk! oegstgeest PROPER dvd leiden CHEF DE BUREAU m.b.a.-s.p.d.-boekhouden m.o. accountant administratie consulent Dekrantopuw vakantieadres in deBenelux 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 II 1 1 1 Sowa/nt LEIDSE COURANTZATERDAG 4 AUGUSTUS 1984 PAGINA HAZERSWOUDE RUBENSLAAN 65 f 149.000- Mooi en rustig, in landelijke omge ving, gelegen modern woonhuis met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: hall. uitgeb. keuken met ontbijtbar. L-vormige woonkamer, toilet. Parterre met plavuizen. Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e et.: grote slaapkamer met dakkapel, veel berging. C.V. gas; spouw, dak en ramen parterre geiso- APOLLOLAAN 446 f 130.000 - Op 4e etage gelegen uitstekend on derhouden luxueuze 3 a 4 kamerap partement met lift, berging onder het gebouw, C.V. blok, elek. boiler, lig bad, woon/eetkamer over hele breed te met zonwering, dubbel glas en zit- balkon op zonzijde. Serv. kst. f 300,- p/m inkl. verw. Vrije vesti ging. DU RIEUSTRAAT 1 f 182.000 - Hoekhuis met voor- en flinke achter tuin, stenen schuur en pad naast het huis. Indeling: gang, kelderkast, toi let, uitgeb. woonkamer met thermo pane. royale keuken met moderne in richting. Ie et.: 2e toilet, 3 slaapka mers, ruime douche. 2e et.: vaste trap, berging, kamer met dakkapel. C.V. gas (moederhaard). IE BINNENVESTGRACHT 28 68.000- Verkeersarm in het hartje van de stad gelegen hoekpand. Indeling: show room c.q. woonkamer, keuken, toi let, plavuizen. 1e et.: kamer over he le etage, dakkapel, raam en wastafel aansl. 2e et: vliering. HAARLEMMERWEG 55B f 85.000- Op 2e etage gelegen prima onderhou den 2-kamerapp. met bergruimte, C.V. gas, uitzicht op Haarlemmer trekvaart, badkamer met ligbad en open keuken. Flinke plaats met daaraan bergingen. Serv. kst.. f60,- LANGEBRUG 6-C f 185.000- Hartje stad gelegen uitstekend onder houden, in 1978 onder architectuur gerenoveerd 15e eeuws stadshuis. Be vat: studeerkamer, L-living, ged. ver zonken moderne keuken in oude stijl, wijnkeldertje, plavuizen, balken- plafonds, 2 slaapkamers, schouw, moderne badkamer met bad en douche. C.V. gas, gasboiler. 0+% WEEKEND TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend be reikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. MIDDELSTEGRACHT 163 f 105.000- Romantisch stadshuisje met vrij uit zicht. Indeling: halletje, toilet, stu deerkamer met nivoverschil naar eet kamer met plavuizen, open verb, met flinke keuken. 1e et.: open trap, woonkamer met open haard en pla vuizen, badkamer met douche en aansl. wasapp. 2e et: open trap, slaapkamer, zonneterras, berging. Balken plafonds. RAPENBURG 57 f 295.000- Groot hoekpatriciërshuis met garage. Indeling: hal, gang, 3 kamers. 1e et.: 2 kamers, woonkeuken, balkon, douche, toilet. 2e et.: 3 kamers, bal- kenplafonds, kookgelegenheid. 3e et.: 3 kamers, toilet, kookgelegen heid. Sousterrain: toilet, keuken, douche en wijnkelder. Gas- en licht- leidingen vernieuwd. Ook zeer geschikt voor studentenbe- woning. REMBRANDTSTRAAT 6 f 129.000- Geheel gerenoveerd centraal, vlakbij nwe universiteitsgebouwen, gelegen woonhuis met plaats. Indeling: en tree, gang, L-woonkamer met trap kast en mog. open haard, uitgeb. keuken, douchecel, toilet. Ie et.: voorkamer over hele breedte, achter kamer over hele breedte (thans was kamer met aansl. wasapp., 2e toilet, wastafel). 2e et.: vaste trap. 2 kamers over hele breedte. Ladaer en luik naar dakterras. Nieuwe C.V. gasin- stal., gasgeiser. DE RIDDERSTRAAT 6 f 198.000- In rustige omgeving op prima stand (Burgemeesterswijk) gelegen flink woonhuis met voor- en zonnige ach tertuin, schuur en achterom. Inde ling: vestibule, gang met kelderkast en toilet (riolering/sanitair vern.), woonkamer met open haard, gemo- dern.seerde keuken. 1e et.: 3 slaap kamers, nwe badkamer met ligbad en aansl. wasapp., balkon. 2e et.: vaste trap. flinke kamer met dakkapel. C.V. gas. ROSMOLEN 106 f88.000- Op 2e etage gelegen 2-kamerapparte- ment met lift, kelderberging, C.V. blok, L-woonkamer met terras (Z), badkamer met ligbad; sauna, sola rium, wasserette en trimzaal in het gebouw. Servicekosten: f 197,—p/m. Vlakbij station en winkels. RIJNSBURGERWEG f 585.000,- Goed onderhouden vrijstaande villa op 1358 m2 grondopp., met 2 gara ges en plantenkas. Indeling: vestibu le, toilet, gang. grote moderne keu ken, 2 ruime kamers, zijkamertje. 1e et.: hall en trappenhuis met raam, toilet, 3 kamers, moderne badkamer met douche en ligbad, keukentje. 2e et.: 3 kamers, douche, vliering. Onder het huis een provisie/stook/ wijnkelder. Gasboiler. Exclusieve wo- SOPHIASTRAAT 42 f 95.000- Geheel gemoderniseerd en verbouwd woonhuis mët plaats en schuur. Inde ling: hall, flinke woonkamer, toilet, uitgebouwde keuken. 1e et.: 2 slaap kamers, douche. Elek. inst., keuken, C.V., riolering, betonvloer en plafonds vernieuwd.Nieuw mastiek dak, voor gevel nieuw gevoegd. STADHOUDERSLAAN 33 f 179.000- Groot woonhuis met achtertuin (ZO). Indeling: entree, vestibule, keuken, toilet, garderobe, kamer en suite (11,5 m). 1e et.: 2 (oorspr. 3) kamers, 2e keukentje. 2e et: 3 ka mers, badkamer met aanrechtje. Mooi royaal woonhuis vlakbij cen- ZEEMANLAAN 49 f 158.000- Woonhuis met zonnige achtertuin (Z) en achterom. Indeling: vestibule, gang met kelderkast en toilet, kamer en suite (10 m), keuken. Ie et.: 2e toilet, gangkast, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, grote zolder. PLANTSOEN 95 Goed onderhouden groot woonhuis, fraai gelegen in het centrum, met voortuin en stenen schuur. Indeling: vestibule, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en aansl. wasapp. 1e et.: grote L-woonkamer met open keuken (11 x 5,75), slaapkamer. 2e et: kamer en suite, keuken. 3e et.: 3 slaapkamers, 2e toilet, bad kamer met ligbad en aansl. wasapp., berging en vliering. Zeer geschikt voor dubbele bewoning of als kan- toor/praktijkpand. Goten en elektra vernieuwd. LEIDERDORP ligbad, veel ingeb. kasten. Dakbe schot, elekt. inst., vloeren en enkele gevels zijn vernieuwd. Incl. stofferin gen, zonwering, etc. SPLINTERLAAN 96 f 99.000- Op 2e (top)etage gelegen perfekt on derhouden 3 (oorspr. 4)kamerappar- tement met breed zonnebalkon en berging onder het gebouw. Bevat: ge sloten trappenhuis, ruime hall, woon kamer (10 m diep, oorspr. 2 kmrs), 2 slaapkamers, nieuw toilet en bad kamer met bad, geheel vernieuwde keuken met inbouwapp. Verwarming d.m.v. gashaard en gevelkachels. Inkl. verosol zonwering, inbouwapp., gei ser. Serv. kst.: f 95,- p/m. SPLINTERLAAN 135 f 159.000,- Gemoderniseerd woonhuis met voor- en diepe achtertuin-, stenen schuur en achterom. Indeling: gang met kelderkast en toilet, woonkamer met parket, open haard en open verb, met nwe eiken keuken. Gang en keuken met plavuizen, plafonds vernieuwd. 1e et.: 3 slaapkamers, hoog betegelde badkamer met douche, aansl. wasapp., nwe vloer en plafond. 2e et.: vaste trap, zolderka mer met dakkapel, berging. Vloeren zolderdak geis., C.V. gas. Op zeer goede stand gelegen heren huis met voor- en diepe achtertuin, achterom en schuur in fraaie groene omgeving. Indeling: vestibule, kelder kast, toilet, woonkamer en suite, keuken. Ie et.: 2e toilet, 3 slaapka mers, balkon, badkamer met ligbad. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dak kapel, doka en berging. C.V. gas. Elek. instal., enige afvoeren, toiletten en keukenblok vernieuwd. NASSAU LAAN 42 f 285.000- In rustige laan gelegen hoekhuis met voorzij- en zonnige achtertuin (Z) en stenen schuur. Indeling: vestibule met garderobe, gang met kelderkast, toilet, moderne keuken incl. app., zeer grote woonkamer met open haard en deur naar terras. Ie etage: ruime overloop, voorzijkamer, voor kamer met balkon en kast, achterka mer met balkon (Z) en inb. kasten, toilet, badkamer met ligbad en was tafel. 2e etage: vaste trap, ruime zol der met C.V. gasketel (nieuw) en gas boiler, kamer met dakkapel en wasta fel. De parterre is voorzien van ther mopane beglazing, er is een beveili gingssysteem. Uitstekend onderhou den en niet ver van scholen en win kels. WILLIBRORDLAAN 14 f 169.000- Woonhuis met voor- en grote achter tuin (22 m) met vrijstaande stenen schuur, achterom en geheel vrij uit zicht. Indeling: entree, gang, toilet met fonteintje, woonkamer met haard, moderne keuken met vaatwas ser en kelderkast. 1e et.: 2 slaapka mers, badkamer met zitbad en 2e toi let. 2e et.: vaste trap, kamer met dakkapel en veel berging. C.V. Gro tendeels dubbel glas. f 318.000- 1 Uitstekend onderhouden vrijstaand woonhuis met mooie landelijke lig ging en vrij uitzicht over polderland schap. Voorzien van zij- en achter tuin (Z), C.V.-gas, flinke schuur met elek. Ind.: hall, toilet, kast met bad- geiser, royale woonkamer in open verbinding met de keuken (incl. app.). Geheel betegelde vloer en schuifpui naar tuin. 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met SWEILANDSTRAAT 49 f 150.001 Hoekhuis met voor-, zij- en ach tuin en vrijstaande stenen schuur, deling: entree, gang met toilet en I derkast, keuken, doorzonkamer, et.: 3 slaapkamers, douchecel en let, balkon. 2e et.: vlizotrap r vliering. Lid van de Ned. Ver. van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Diensten Centrum. mondelinge cursussen voor: (heus, daar gaat echt nog niets boven!) Getuigschrift Bedrijfseconomische Basiskennis Ondernemersdiploma Detailhandel Ijzerwaren Ondcrncmersdiplpma Detailhandel Sportartikelen Basiscursussen Boekhouden en Computerboekhouden Basiscursus Informatica 'U en de Computer' Talencursussen 'op maat' voor bedrijven Talencursussen Engels, Frans, Duits en Spaans, (ook overdag) Bedrijfscorrcspondentie Nederlands, Engels, Frans en Duits Middenstandsexamen Steno Marketing Praktijkdiploma boekhouden Bedrijfseconomie Moderne bedrijfsadministratie Algemene ontwikkeling Staatspraktijkdiploma Beroepsgoederenvervoer Examen Accountant- Administratieconsulent STUDIEPLANNEN?? MEAB's studiewijzer ligt voor u klaar Vraag 'm vrijblijvend aan: Herengracht 4 - Leiden Tel. 071 -130660 Ook in de iakantietijd blijfl de MEAB bereikbaar maandag l/m vrijdag van 9.30 - 17.30 JAN STEENLAAN 26 f 188.000- Prima onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin (O), vrijst. stenen schuur en achterom. Indeling: gang met toilet en kast, doorzonkamer met parket, granolwanden, balkenplafond en deur naar tuin, keuken met dubb. bak en veel kastruimte. 1e et.: 3 slaapkamers, balkon, badka mer met zitbad, 2e toilet en aansl. wasapp. Veel ingeb. kasten. 2e et: vaste trap, zolderkamer met dakkapel, ber ging, wastafel, aansl. wasapp., C.V. gasketel en gasboiler. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 601. Nabi) bushalte en winkelcentrum gelegen verzorgingsflat op de 6e etage. Ind.: entree, half met toilet, royale keuken, woon kamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en aansl. wasmachine. De gehele flat Is voorzien van een parketvloer, aparte berging In het souterrain. Oplevering dlrekt. 93.000.-k.k. Oegstgeest, Floralaan 55. In rustige omgeving gelegen 4 kamerappartement, op de 2e etage met aparte berging onder het gebouw. Ind.: entree, gang, woonkamer, balkon (2-w), badkamer met zitbad en wastafel, 3 slaapkamers, balkon achterzijde, keuken en tollet. Electra Is vernieuwd en het geheel wordt verwarmd d.m.v. c.v.-gas (moederhaard). Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur. 110.000.- k.k. Oegstgeest, Pres. Kennedylaan 703. Zeer fraai gelegen 4-kamerflat op de 7e etage met weids uit zicht naar alle kanten. De flat verkeert In een goede staat van open haard, keuken voorzien van alle apparatuur, studeerka mer, badkamer met ligbad, aparte douche, dubb. wastafel, tollet, waskamer met aansl. wasmachine, wastafel, 2 slaapka- Leiden, Plantijnstraat 17. Ruim 2-kamerappartement In serviceflat „Cronesteln". Gele gen op de parterre met groot zonneterras. Indeling: hal. tollet, kitchenette, woonkamer, slaapkamer, badkamer met ligbad, berging onder het gebouw. Service-kosten en gedetailleerde informatie op aanvraag verkrijgbaar. 48.000.- k.k Leiden, Brucknerstraat 11. Grote 3-voormalige 4-kamerflat op de 3e woonlaag. In rustige omgeving in nabijheid van winkelcentrum en uitvalswegen. In deling: L-vormige woonkamer. 2 slaapkamers, doucheruimte, toilet, entree, gang, balkon aan de achterzijde. Berging in het Aanvaarding evt. direkt. 70.000.- kJc. Leiden, Brucknerstraat 37. 3-kamerflat (voormalige 4-kamer), gelegen op de 1e etage met berging in het souterrain. Indeling: gang, werkkast, tollet, douchecel, keuken, woonkamer ca. 10 m lang, 2 slaapkamers balkon. 75.000.- k.k. Leiden, Const. Huygenslaan 11. Tussenwoning met achterom en achtertuin (Z). Het pand ver keert in een redelijke staat van onderhoud, c.v.-gas. Bouwjaar plm. 1935. Beg. grond: kamer en suite, keuken (originele staat), gang met kelderkast en tollet. 1e et.: grote kamer voorzijde, kleine kamer voorzijde, grote achterkamer met wastafel, kleine achterkamer. 2e Et.: zolder met beschoten kap, zolderkamer met dakkapel. 150.000.- k.k. Leiden, Roodenburgerstraat 5. Herenhuis met ruime kamerafmetingen, goed op de zon gele gen achtertuin, schuur, c.v.-gas. Pand is grotendeels gemo derniseerd en is goed onderhouden. Beg. grond: grote uitge bouwde woonkamer met open haard, moderne open keuken, entree, gang met kelderkast en toilet. 1e etage: 3 slaapka mers, compleet Ingerichte badkamer, apart tollet, zonnig bal kon. 2e etage: 3 kamers, keuken en badgelegenheid. Aan vaarding In overleg. 265.000.- k.k. Leiden, Rapenburg 56, Kloksteeg 2a. Karakteristiek grachtenpand, gelegen op de hoek van de Kloksteeg en het Rapenburg. Prachtig uitzicht op de recent gerestaureerde Nonnenbrug en het Academie-gebouw. Het pand is geheel verhuurd met een totale huuropbrengst van 30.000.- per jaar. De parterre is momenteel In gebruik als café-koffieshop, met keuken- en toiletgroep. De afzonderlijk te bereiken bovenwoning Is geheel verhuurd aan studenten en bestaat uit totaal 10 kamers verdeeld over 2 etages. Tollet, keuken en douche. Een hogere huuropbrengst In de toekomst Is niet uitgesloten. 285.000.- k.k. Noordwijk aan Zee, Parallel Boulevard 260. Zeer luxe uitgevoerd 3-kamerappartement met zonnig balkon en fraai zeezicht. Ind.: entree, hal met toilet en bergkast, royale woonkamer met compleet ingerichte keuken, 2 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, douchekamer met douche en aansl. wasmachine. De totale flat Is voorzien Isolerende beglazing overleg. n aparte berging In het souter- Aanvaardlnj 219.000.- OEGSTGEEST, PASSAGE 12 Tel. 071-170741* B.V. makelaardij o.g. N3 ADVERTEREN DOETVERKOPEN! Speciale inlichtingen- avonden van 7 - 9 uur: in Leiden: maandag 6-13-20-27 augustus cn 3 september Herengracht 4 telefoon 071-130660 in Roelofarendsveen: dinsdag 14-21-28 augustus en 4 september in de Technische School voor de Veenstreek Aikcmadelaan 17 telefoon 01713-2646 in Katwijk aan Zee woensdag 15-22-29 augustus en 5 september in het Jeugdhuis Voorstraat 72 telefoon 01718-12784 Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-125468-124060 ERKENDE VERHUIZERS VERHUIZEN?? BRANDT LEIDEN VERHUIZERS VAN HUIS UIT!! SINDS 1900 LOMBOKSTRAAT 2A f 138.000.- Ged. reeds geren hoekhuis met plaatsje met berging. In deling: ingang opzij. Lgang, douche, toilet met aansl. wasapp., ged. open keuken, ruime kamer (voorm. win kel). 1e et: 2 kamers, moderne badkamer met ligbad, ap. douche, 2e toilet en bidet. 2e et.: 2 kamers, kookgel. Ver warming d.m.v. haarden. Alle kamers nu verhuurd (bruto opbrengst f 1.576 p/m); desgewenst ook leeg opleverbaar. JOHAN DE WITTSTRAAT 42 f 238.C Groot hoekhuis met tuin en nwe schuur met elek., gele gen in groene wijk nabij alle voorzieningen. Indeling: gang met trapkast en toilet, keuken, voorkamer (voorm. win kel), achterkamer. 1e et: 2 kamers, badkamer met douche en aansl. wasapp., gangkast. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, berging. Verwarming d.m.v. gas haarden, dak en spouwmuren gei'soleerd. Zeer geschikt als bijv. studentenhuis. BET0NGARAGES dlv. afm. va2.375.- BETON TUINSCHUREN 1.250.- BETON SCHUTTINGEN 69.- 2 mtr. hoog, per str. mtr. Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Excl. BTW. Minder dan 10 mtr. 15% extra. Ook te leveren voor de zelf bouw. Wij leveren ook' steen motief kleuren grijs, rood of geel. Div. modellen te bezichtigen aan de fabriek A. B. Betonindustrle, Heipol- dersstr. 6 te Heeze (N.Br.). Vraag vrijblij vend onze brochure met prijslijst. A.&B. BETONBOUW Barrierweg 239, 5622 CN Eindhoven Tel. 040-815041 815559/434643 Vlotte levering door heel Nederland VOOR ALLE Leiden - tel. 121808 Het NEDERLANDS OLYMPISCH COMITÉ, erkend door het Interna tionaal Olympisch Comité, is één van de koepelorganisaties in de Ne derlandse sportwereld, met als aangesloten leden de 27 sportbon den, waarvan de takken van sport zijn opgenomen In het Olympische programma. Behalve het voorbereiden van de Nederlandse ploeg voor de Olympi sche Spelen heeft het N.O.C. o.a. tot taken het bewaken van de kwa liteit van de sportbeoefening, topsportfinanciering, medische en maatschappelijke begeleiding van topsporters. (M/V) Hij/zij rapporteert aan de directeur. In verband met de toenemende sportsponsoring dient hij/zij juridisch en commercieef inzicht te hebben. De boekhouding en (financiële) administratie behoort eveneens tot het takenpakket. De chef de bureau zal over uitstekende contactuele eigenschappen moeten beschik ken. De internationale contacten vereisen een goede beheersing van de Engelse taal. Het bureau van het N.O.C. is klein; daarom moeten alle medewerk(st)ers bereid zijn alle voorkomende werkzaamheden te verrichten. Ervaring met leiding geven strekt tot aanbeveling, terwijl grote Interesse In het sport gebeuren vanzelfsprekend wordt geacht. De gewenste leeftijd is 30-35 jaar en hij/zij dient (bereid te zijn) te wonen in de omge ving van 's-Gravenhage. De gevraagde opleiding is tenminste HBO-nivo, hoewel een afgeronde universitaire studie (b.v. rechten) ook een goed uitgangspunt kan zijn. Gegadigden worden verzocht, vóór 15 augustus a.s., een schriftelijke sollicitatie te versturen aan: De directeur van het Nederlands Olympisch Comité, Surinamestraat 33, 2585 GH 's-Gravenhage CURSUSSEN PRAKTIJKDIPLOMA 1943 in augustus/september 1984 aanvang nieuwe en herhalingscursussen voor praktijkdiploma boekhouden - computer boekhouden prospectus en inlichtingen bij: K.J.A. v.d. Broek, Vondelweg 123,3031 PV Rotterdam. Tel. 010-137526/138118 b.g.g. 01807-12930. Mevr. H.T.M. v.d. Maarel, Karperdaal 53,2553 PB Den Haag. Tel. 070-977102. Mevr. W.M. van Berkel, Bosscheweg 125,5015 AB Tilburg. Tel. 013-421719. Mevr. M.P.D. de Reyer, Delbergen 24,4834 AE Breda. Tel. 076-651774. k g der p Ook dit jaar is het weer mogelijk uw krant toegestuurd te krij gen op uw vakantie adres in de Benelux. Gezien de slechte er varing met toezending naar overige buitenlandse vakantiebe stemmingen en de hieraan voor de abonnee verbonden hoge kosten, hebben wij besloten deze mogelijkheid niet meer open te stellen. In het bijzonder in de zuidelijke landen is de aan komst van de krant op de plaats van bestemming dermate onze ker dat het de kosten en moeite niet loont. Aan een verzoek tot toezending in Nederland, België of Luxemburg uwerzijds wil len wij echter graag voldoen, reden waarom wij u de volgende noodzakelijk 'spelregels' voorleggen. Opgave van vakantie-adressen zal uitsluitend mogelijk zijn door inzending van bijgaande bon. Telefonische opgaven kun nen helaas niet worden geaccepteerd. Voor een correcte uitvoe ring van uw opdracht is het noodzakelijk dat de bon - voorzien van de gevraagde postcodes - uiterlijk 14 dagen voor uw ver- trek in ons bezit is. Voor de toezending van u krant is, behalve de gebruikelijke abonnementskosten, voor portekosten een be- -' drag van f. 2,89 per week verschuldigd. Voor betaling van de verzendkosten wordt u een acceptgirokaart toegestuurd. Voor 1 gebeurtenissen die zich voordoen nadat uw krant is verzonden 1 kunnen wij uiteraard geen verantwoordelijkheid dragen. P.S. Vermelding van uw telefoonnummer geeft ons de mogelijk- heid contact met u op te nemen wanneer er iets niet duidelijk 1 mocht zijn. Voor verdere informatie kunt u bellen; 070-190885. Svp in blokletters invullen, in ieder vakje een letter. Huidig adres ik ben jaar/kwartaal/maandabonnee. Naam Adres Tel.nr, Postcode Periode voor verzending krant. Vakantieadres Stad p/a Adres Postcode Land NIET INVULLEN Datum binnenkomst Postbus 9 2501 CA 's-Gravenhage VAKANTIEOPZENDING

Leidse Courant | 1984 | | pagina 14